/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Újpest-MT/B - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Páli Gábor 70/200-6548 ujpestmt2014@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Stadler Péter 30/587-5633 stadlerp@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Babits Mihály Gimnázium 1049 - Budapest Tóth Aladár u. 16-18.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Ábri Attila Gergő 2002-11-26
- Adamkó Máté 2002-07-13
- Balogh Attila 2001-07-01
- Buzás Bence István 2002-07-05
- Coskun Timur Baris 2002-12-13
- Francia Bálint 2002-09-01
- Fülöp Áron 2001-10-02
- Gáll Csaba Govinda 2002-01-28
- Ipacs Donát 2001-07-23
- Jónás József 2002-02-03
- Kerekes Ádám 2001-07-19
- Kis Ádám 2002-04-17
- Nagy Balázs 2002-10-10
- Nagy Benedek 2002-11-23
- Papp Bendegúz 2002-03-14
- Szabó Bence 2002-12-20
- Szalai Botond 2001-10-16
- Tóth Barnabás 2002-02-15

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0014 Újpest-MT/B BLF KK 2018/11/09 19:30 66-58
(21-20,15-6,15-18,15-14)
Babits Mihály Gimnázium Balogh Kristóf Korhetz Szilárd
FJB0032 Újpest-MT/B Budapest Csepel 2018/11/23 19:30 74-48
(19-14,11-12,15-8,29-14)
Babits Mihály Gimnázium Pohánka Balázs Balogh Kristóf
FJB0055 Újpest-MT/B Malév SC 2018/12/07 19:30 64-53
(12-12,12-15,18-21,22-5)
Babits Mihály Gimnázium Szőts Dávid István Bózsó Gábor
FJB0065 Újpest-MT/B Ziccer KS 2018/12/14 19:30 111-32
(27-7,29-6,28-9,27-10)
Babits Mihály Gimnázium Komlódi Benedek Szőts Dávid István
FJB0041 Budafok Újpest-MT/B 2019/01/05 10:40 78-55
(17-10,21-18,25-16,15-11)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Horváth Kinga Bárány Levente
FJB0075 Kiss Lenke KA Újpest-MT/B 2019/01/12 14:00 78-59
(26-19,17-7,17-17,18-16)
Nyár utcai Általános Iskola Tahin András Szabó István
FJB0083 Újpest-MT/B Gold Boys 2019/01/18 18:00 88-33
(29-8,31-4,6-14,22-7)
Babits Mihály Gimnázium Horváth Kinga Matóczay Bálint
FJB0023 Budapesti Honvéd Újpest-MT/B 2019/02/02 18:00 135-34
(33-6,29-15,32-7,41-6)
Simon János Kosárlabda Csarnok Lövei László Hartai Tamás
FJB0104 BLF KK Újpest-MT/B 2019/02/03 09:00 57-73
(-, -, -, -)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Nagy István Tahin András
FJB0113 Újpest-MT/B Budapesti Honvéd 2019/02/08 19:30 58-77
(17-23,9-10,19-23,13-21)
Babits Mihály Gimnázium Bujtor Péter Bózsó Gábor
FJB0122 Budapest Csepel Újpest-MT/B 2019/02/22 18:30 Kazinczy Általános Iskola
FJB0131 Újpest-MT/B Budafok 2019/03/01 18:30 Bajza József Általános Iskola
FJB0145 Malév SC Újpest-MT/B 2019/03/10 13:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FJB0155 Ziccer KS Újpest-MT/B 2019/03/23 10:40 Jókai Mór Általános Iskola
FJB0165 Újpest-MT/B Kiss Lenke KA 2019/03/29 19:30 Babits Mihály Gimnázium
FJB0173 Gold Boys Újpest-MT/B 2019/04/13 10:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 825 40
2. Száraz Ádám (Malév SC) 795 45
3. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 795 25
4. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 575 25
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 550 30
6. Kiss Marcell (Budafok) 505 35
7. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 505 40
8. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 500 35
9. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 475 30
10. Meizl Domonkos (Budafok) 465 35
11. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 455 35
12. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 450 40
13. Andráczy Dániel (BLF KK) 435 20
14. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 425 35
15. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 420 15
16. Császár Máté István (Malév SC) 420 45
17. Ji Yitao (BLF KK) 395 30
18. Bodorkos Richárd (Budafok) 395 35
19. Kósa Dominik (Malév SC) 390 35
20. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 380 35
21. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 365 20
22. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 350 40
23. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 340 40
24. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 335 15
25. Koncz Dominik (Malév SC) 335 45
26. Xiong Da Wei (BLF KK) 330 25
27. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 320 30
28. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 320 30
29. Fekete Béla (Budafok) 320 35
30. Tóth Attila Károly (BLF KK) 310 20
31. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 305 45
32. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 305 40
33. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 300 20
34. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 300 30
35. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 295 35
36. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 295 30
37. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 275 25
38. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 275 25
39. Boldizsár Tamás (Budafok) 275 35
40. Bérces András (Kiss Lenke KA) 255 25
41. Kulik Ádám (Malév SC) 255 40
42. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 250 35
43. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 250 25
44. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 245 35
45. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 245 40
46. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 240 35
47. Tóth Kristóf (BLF KK) 235 25
48. Finak Huba (Budafok) 235 30
49. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 230 30
50. Fekete Balázs (Ziccer KS) 220 40
51. Szabó Bence (Budapest Csepel) 205 40
52. Csodó Leon (Gold Boys) 205 30
53. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 200 40
54. Bányay Csongor (Gold Boys) 195 10
55. Kincses Mihály (Gold Boys) 185 30
56. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 185 35
57. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 185 40
58. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 155 35
59. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 150 20
60. Egervári Márton (Malév SC) 150 20
61. Róth András (Budapest Csepel) 150 30
62. Marusinecz Marcell (BLF KK) 145 25
63. Gát Mihály (Gold Boys) 140 35
64. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 140 40
65. Jónás József (Újpest-MT/B) 135 20
66. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 125 45
67. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 125 20
68. Schinogl Márton (Budafok) 115 10
69. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 115 20
70. Pleva Milán (Ziccer KS) 110 30
71. Fronek Levente (Ziccer KS) 110 35
72. Major Gergely (BLF KK) 110 10
73. Horváth Domonkos (Gold Boys) 110 25
74. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 105 15
75. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 105 40
76. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 95 20
77. Turóczi Roland (Ziccer KS) 95 40
78. Mihálka Marcell (Budafok) 90 35
79. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 85 35
80. Vargyas Barna (Budafok) 85 10
81. Csöbör Bálint (Malév SC) 85 30
82. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 80 35
83. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 70 35
84. Bartha Sebestyén (Malév SC) 70 35
85. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 70 30
86. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 60 15
87. Gál Róbert (BLF KK) 60 20
88. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 60 20
89. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 60 35
90. Tatár Mátyás (Budafok) 55 10
91. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 50 35
92. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 50 20
93. Árva Bálint (Budapest Csepel) 45 15
94. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 40 15
95. Dobos András Regő (Gold Boys) 35 20
96. Farkas Benedek (Gold Boys) 35 35
97. Konrád György István (Budafok) 30 15
98. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 25 10
99. Sirák Bertalan (Budafok) 25 10
100. Batiz Marcell (Gold Boys) 25 30
101. Pap Gergely (Gold Boys) 25 35
102. Csider Bálint (Budafok) 20 5
103. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 20 20
104. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 20 20
105. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 20 15
106. Barta Gábor (Budafok) 20 15
107. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 15 15
108. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 10 5
109. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 20
110. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 15
111. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 25
112. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 5
113. Kocsis Martin (BLF KK) 0 5
114. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 5
115. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 5
116. Varga Balázs (Gold Boys) 0 20
117. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 95 40
2. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 80 35
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 65 30
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 55 25
5. Száraz Ádám (Malév SC) 55 45
6. Koncz Dominik (Malév SC) 55 45
7. Meizl Domonkos (Budafok) 45 35
8. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 45 40
9. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 40 35
10. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 40 30
11. Boldizsár Tamás (Budafok) 40 35
12. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 35 15
13. Vadász Márton (Budapest Csepel) 35 40
14. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 35 35
15. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 30 25
16. Farkas Péter (Ziccer KS) 30 30
17. Szabó Bence (Budapest Csepel) 30 40
18. Kiss Marcell (Budafok) 25 35
19. Ji Yitao (BLF KK) 25 30
20. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 25 25
21. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 25 30
22. Császár Máté István (Malév SC) 25 45
23. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 25 40
24. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 20 30
25. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 20 25
26. Fekete Béla (Budafok) 20 35
27. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 20 35
28. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 15 20
29. Tóth Attila Károly (BLF KK) 15 20
30. Xiong Da Wei (BLF KK) 15 25
31. Schinogl Márton (Budafok) 15 10
32. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 15 15
33. Kulik Ádám (Malév SC) 15 40
34. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 15 20
35. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 10 35
36. Kósa Dominik (Malév SC) 10 35
37. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 10 40
38. Csodó Leon (Gold Boys) 10 30
39. Marusinecz Marcell (BLF KK) 10 25
40. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 10 15
41. Bodorkos Richárd (Budafok) 5 35
42. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 5 40
43. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 5 35
44. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 5 35
45. Jónás József (Újpest-MT/B) 5 20
46. Kincses Mihály (Gold Boys) 5 30
47. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 5 20
48. Fekete Balázs (Ziccer KS) 5 40
49. Róth András (Budapest Csepel) 5 30
50. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 5 40
51. Pleva Milán (Ziccer KS) 5 30
52. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 5 40
53. Árva Bálint (Budapest Csepel) 5 15
54. Gál Róbert (BLF KK) 5 20
55. Csöbör Bálint (Malév SC) 5 30
56. Sirák Bertalan (Budafok) 5 10
57. Turóczi Roland (Ziccer KS) 5 40
58. Farkas Benedek (Gold Boys) 5 35
59. Batiz Marcell (Gold Boys) 5 30
60. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0 15
61. Andráczy Dániel (BLF KK) 0 20
62. Bányay Csongor (Gold Boys) 0 10
63. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0 20
64. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0 25
65. Major Gergely (BLF KK) 0 10
66. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0 35
67. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 30
68. Bérces András (Kiss Lenke KA) 0 25
69. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 25
70. Vargyas Barna (Budafok) 0 10
71. Finak Huba (Budafok) 0 30
72. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 30
73. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 20
74. Egervári Márton (Malév SC) 0 20
75. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0 45
76. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 40
77. Tatár Mátyás (Budafok) 0 10
78. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 35
79. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0 20
80. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 40
81. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 35
82. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 25
83. Gát Mihály (Gold Boys) 0 35
84. Csider Bálint (Budafok) 0 5
85. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 35
86. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 20
87. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 45
88. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 15
89. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0 40
90. Mihálka Marcell (Budafok) 0 35
91. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 10
92. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0 20
93. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 35
94. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 30
95. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 35
96. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 35
97. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 0 5
98. Konrád György István (Budafok) 0 15
99. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 35
100. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 20
101. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 35
102. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 35
103. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 15
104. Barta Gábor (Budafok) 0 15
105. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 20
106. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 15
107. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 20
108. Pap Gergely (Gold Boys) 0 35
109. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 25
110. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 5
111. Kocsis Martin (BLF KK) 0 5
112. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 10
113. Varga Balázs (Gold Boys) 0 20
114. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 20
115. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 15
116. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 5
117. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 5
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 31.8 25
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 28 15
3. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 23 25
4. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 22.33 15
5. Andráczy Dániel (BLF KK) 21.75 20
6. Vadász Márton (Budapest Csepel) 20.63 40
7. Bányay Csongor (Gold Boys) 19.5 10
8. Farkas Péter (Ziccer KS) 18.33 30
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 18.25 20
10. Száraz Ádám (Malév SC) 17.67 45
11. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 15.83 30
12. Tóth Attila Károly (BLF KK) 15.5 20
13. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 15 20
14. Kiss Marcell (Budafok) 14.43 35
15. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 14.29 35
16. Meizl Domonkos (Budafok) 13.29 35
17. Xiong Da Wei (BLF KK) 13.2 25
18. Ji Yitao (BLF KK) 13.17 30
19. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 13 35
20. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 12.63 40
21. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 12.14 35
22. Schinogl Márton (Budafok) 11.5 10
23. Bodorkos Richárd (Budafok) 11.29 35
24. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 11.25 40
25. Kósa Dominik (Malév SC) 11.14 35
26. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 11 25
27. Major Gergely (BLF KK) 11 10
28. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 11 25
29. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 10.86 35
30. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 10.67 30
31. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 10.67 30
32. Bérces András (Kiss Lenke KA) 10.2 25
33. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 10 25
34. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 10 30
35. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 9.83 30
36. Tóth Kristóf (BLF KK) 9.4 25
37. Császár Máté István (Malév SC) 9.33 45
38. Fekete Béla (Budafok) 9.14 35
39. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 8.75 40
40. Vargyas Barna (Budafok) 8.5 10
41. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 8.5 40
42. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 8.43 35
43. Boldizsár Tamás (Budafok) 7.86 35
44. Finak Huba (Budafok) 7.83 30
45. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 7.67 30
46. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 7.63 40
47. Egervári Márton (Malév SC) 7.5 20
48. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 7.5 20
49. Koncz Dominik (Malév SC) 7.44 45
50. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 7.14 35
51. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 7 35
52. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 7 15
53. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 6.86 35
54. Csodó Leon (Gold Boys) 6.83 30
55. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 6.78 45
56. Jónás József (Újpest-MT/B) 6.75 20
57. Kulik Ádám (Malév SC) 6.38 40
58. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 6.25 20
59. Kincses Mihály (Gold Boys) 6.17 30
60. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 6.13 40
61. Marusinecz Marcell (BLF KK) 5.8 25
62. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 5.75 20
63. Tatár Mátyás (Budafok) 5.5 10
64. Fekete Balázs (Ziccer KS) 5.5 40
65. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 5.29 35
66. Szabó Bence (Budapest Csepel) 5.13 40
67. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 5 40
68. Róth András (Budapest Csepel) 5 30
69. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 4.75 20
70. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 4.63 40
71. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 4.43 35
72. Horváth Domonkos (Gold Boys) 4.4 25
73. Csider Bálint (Budafok) 4 5
74. Gát Mihály (Gold Boys) 4 35
75. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 4 15
76. Pleva Milán (Ziccer KS) 3.67 30
77. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 3.5 40
78. Fronek Levente (Ziccer KS) 3.14 35
79. Gál Róbert (BLF KK) 3 20
80. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 3 20
81. Árva Bálint (Budapest Csepel) 3 15
82. Csöbör Bálint (Malév SC) 2.83 30
83. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 2.78 45
84. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 2.67 15
85. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 2.63 40
86. Mihálka Marcell (Budafok) 2.57 35
87. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 2.5 10
88. Sirák Bertalan (Budafok) 2.5 10
89. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 2.5 20
90. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 2.43 35
91. Turóczi Roland (Ziccer KS) 2.38 40
92. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 2.33 30
93. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 2.29 35
94. Bartha Sebestyén (Malév SC) 2 35
95. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2 35
96. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 2 5
97. Konrád György István (Budafok) 2 15
98. Dobos András Regő (Gold Boys) 1.75 20
99. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 1.71 35
100. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.43 35
101. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 1.33 15
102. Barta Gábor (Budafok) 1.33 15
103. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 35
104. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 1 20
105. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 1 15
106. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 1 20
107. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.83 30
108. Pap Gergely (Gold Boys) 0.71 35
109. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 5
110. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 10
111. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 5
112. Varga Balázs (Gold Boys) 0 20
113. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 20
114. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 15
115. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 25
116. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 5
117. Kocsis Martin (BLF KK) 0 5
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.38 40
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.33 15
3. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.29 35
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.2 25
5. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.17 30
6. Schinogl Márton (Budafok) 1.5 10
7. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.33 30
8. Meizl Domonkos (Budafok) 1.29 35
9. Száraz Ádám (Malév SC) 1.22 45
10. Koncz Dominik (Malév SC) 1.22 45
11. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 1.2 25
12. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1.14 35
13. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.14 35
14. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1.13 40
15. Farkas Péter (Ziccer KS) 1 30
16. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 1 25
17. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1 35
18. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 1 15
19. Vadász Márton (Budapest Csepel) 0.88 40
20. Ji Yitao (BLF KK) 0.83 30
21. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 0.83 30
22. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 0.8 25
23. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 0.75 20
24. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.75 20
25. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0.75 20
26. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.75 40
27. Kiss Marcell (Budafok) 0.71 35
28. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 0.67 30
29. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 0.67 15
30. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 0.63 40
31. Xiong Da Wei (BLF KK) 0.6 25
32. Fekete Béla (Budafok) 0.57 35
33. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 0.57 35
34. Császár Máté István (Malév SC) 0.56 45
35. Sirák Bertalan (Budafok) 0.5 10
36. Marusinecz Marcell (BLF KK) 0.4 25
37. Kulik Ádám (Malév SC) 0.38 40
38. Csodó Leon (Gold Boys) 0.33 30
39. Árva Bálint (Budapest Csepel) 0.33 15
40. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.29 35
41. Kósa Dominik (Malév SC) 0.29 35
42. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 0.25 40
43. Jónás József (Újpest-MT/B) 0.25 20
44. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0.25 20
45. Gál Róbert (BLF KK) 0.25 20
46. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.17 30
47. Róth András (Budapest Csepel) 0.17 30
48. Pleva Milán (Ziccer KS) 0.17 30
49. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.17 30
50. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.17 30
51. Bodorkos Richárd (Budafok) 0.14 35
52. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.14 35
53. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0.14 35
54. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.14 35
55. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 0.13 40
56. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.13 40
57. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 0.13 40
58. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.13 40
59. Turóczi Roland (Ziccer KS) 0.13 40
60. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0 15
61. Andráczy Dániel (BLF KK) 0 20
62. Bányay Csongor (Gold Boys) 0 10
63. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0 20
64. Major Gergely (BLF KK) 0 10
65. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0 25
66. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0 35
67. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 30
68. Bérces András (Kiss Lenke KA) 0 25
69. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 25
70. Vargyas Barna (Budafok) 0 10
71. Finak Huba (Budafok) 0 30
72. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 30
73. Egervári Márton (Malév SC) 0 20
74. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 20
75. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0 45
76. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 40
77. Tatár Mátyás (Budafok) 0 10
78. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 35
79. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0 20
80. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 40
81. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 35
82. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 25
83. Csider Bálint (Budafok) 0 5
84. Gát Mihály (Gold Boys) 0 35
85. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 35
86. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 20
87. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 45
88. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 15
89. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0 40
90. Mihálka Marcell (Budafok) 0 35
91. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 10
92. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0 20
93. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 35
94. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 30
95. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 35
96. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 35
97. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 35
98. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 0 5
99. Konrád György István (Budafok) 0 15
100. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 20
101. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 35
102. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 35
103. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 15
104. Barta Gábor (Budafok) 0 15
105. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 20
106. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 15
107. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 20
108. Pap Gergely (Gold Boys) 0 35
109. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 5
110. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 10
111. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 5
112. Varga Balázs (Gold Boys) 0 20
113. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 20
114. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 15
115. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 25
116. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 5
117. Kocsis Martin (BLF KK) 0 5
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 10.8 25
2. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 10.67 15
3. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 9.33 15
4. Andráczy Dániel (BLF KK) 9.25 20
5. Bányay Csongor (Gold Boys) 9 10
6. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 8.8 25
7. Farkas Péter (Ziccer KS) 7.17 30
8. Vadász Márton (Budapest Csepel) 6.75 40
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 6.5 20
10. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 6.25 20
11. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5.75 20
12. Száraz Ádám (Malév SC) 5.44 45
13. Xiong Da Wei (BLF KK) 5.2 25
14. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 5 35
15. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 5 35
16. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 5 30
17. Bérces András (Kiss Lenke KA) 5 25
18. Kiss Marcell (Budafok) 4.86 35
19. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 4.8 25
20. Bodorkos Richárd (Budafok) 4.71 35
21. Kósa Dominik (Malév SC) 4.71 35
22. Ji Yitao (BLF KK) 4.67 30
23. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 4.29 35
24. Major Gergely (BLF KK) 4 10
25. Tóth Kristóf (BLF KK) 4 25
26. Vargyas Barna (Budafok) 4 10
27. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 3.75 40
28. Meizl Domonkos (Budafok) 3.71 35
29. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3.67 30
30. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 3.5 40
31. Finak Huba (Budafok) 3.5 30
32. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 3.5 30
33. Fekete Béla (Budafok) 3.43 35
34. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 3.33 30
35. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 3.29 35
36. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 3.25 40
37. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 3.25 20
38. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 3.2 25
39. Schinogl Márton (Budafok) 3 10
40. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 3 25
41. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 3 40
42. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 3 35
43. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 3 45
44. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.83 30
45. Egervári Márton (Malév SC) 2.75 20
46. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 2.75 40
47. Császár Máté István (Malév SC) 2.67 45
48. Csodó Leon (Gold Boys) 2.67 30
49. Kincses Mihály (Gold Boys) 2.67 30
50. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 2.57 35
51. Jónás József (Újpest-MT/B) 2.5 20
52. Fekete Balázs (Ziccer KS) 2.38 40
53. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 2.29 35
54. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 2.29 35
55. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 2.25 20
56. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 2.25 20
57. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 2.14 35
58. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.13 40
59. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2 40
60. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2 30
61. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 2 15
62. Kulik Ádám (Malév SC) 2 40
63. Tatár Mátyás (Budafok) 2 10
64. Róth András (Budapest Csepel) 2 30
65. Csider Bálint (Budafok) 2 5
66. Gát Mihály (Gold Boys) 2 35
67. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.86 35
68. Horváth Domonkos (Gold Boys) 1.8 25
69. Koncz Dominik (Malév SC) 1.78 45
70. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.71 35
71. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.63 40
72. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1.6 25
73. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.57 35
74. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 1.5 20
75. Pleva Milán (Ziccer KS) 1.5 30
76. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1.38 40
77. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.33 45
78. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 1.33 15
79. Mihálka Marcell (Budafok) 1.29 35
80. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 1.25 20
81. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 1.25 40
82. Csöbör Bálint (Malév SC) 1.17 30
83. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.14 35
84. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.14 35
85. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.13 40
86. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 1 15
87. Gál Róbert (BLF KK) 1 20
88. Árva Bálint (Budapest Csepel) 1 15
89. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 1 10
90. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1 40
91. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 1 30
92. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1 35
93. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1 35
94. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 1 5
95. Konrád György István (Budafok) 1 15
96. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0.86 35
97. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0.75 20
98. Dobos András Regő (Gold Boys) 0.75 20
99. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0.67 15
100. Barta Gábor (Budafok) 0.67 15
101. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.57 35
102. Sirák Bertalan (Budafok) 0.5 10
103. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.5 20
104. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0.33 15
105. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.29 35
106. Pap Gergely (Gold Boys) 0.29 35
107. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0.25 20
108. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.17 30
109. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 5
110. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 10
111. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 5
112. Varga Balázs (Gold Boys) 0 20
113. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 20
114. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 15
115. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 25
116. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 5
117. Kocsis Martin (BLF KK) 0 5
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 4 5
2. Kósa Dominik (Malév SC) 3.86 35
3. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.83 30
4. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3.5 40
5. Horváth Domonkos (Gold Boys) 3.4 25
6. Száraz Ádám (Malév SC) 3.33 45
7. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 3.25 20
8. Bányay Csongor (Gold Boys) 3 10
9. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 3 35
10. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 3 25
11. Császár Máté István (Malév SC) 3 45
12. Egervári Márton (Malév SC) 3 20
13. Pleva Milán (Ziccer KS) 3 30
14. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 2.83 30
15. Andráczy Dániel (BLF KK) 2.75 20
16. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 2.75 40
17. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.63 40
18. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.63 40
19. Fekete Béla (Budafok) 2.57 35
20. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.5 30
21. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.5 30
22. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 2.5 20
23. Csodó Leon (Gold Boys) 2.5 30
24. Koncz Dominik (Malév SC) 2.44 45
25. Bérces András (Kiss Lenke KA) 2.4 25
26. Vadász Márton (Budapest Csepel) 2.38 40
27. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 2.38 40
28. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.33 15
29. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2.33 15
30. Finak Huba (Budafok) 2.33 30
31. Meizl Domonkos (Budafok) 2.29 35
32. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.2 25
33. Marusinecz Marcell (BLF KK) 2.2 25
34. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2.17 30
35. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 2 25
36. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 2 20
37. Vargyas Barna (Budafok) 2 10
38. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 2 35
39. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 2 45
40. Kulik Ádám (Malév SC) 2 40
41. Csider Bálint (Budafok) 2 5
42. Árva Bálint (Budapest Csepel) 2 15
43. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1.88 40
44. Bodorkos Richárd (Budafok) 1.86 35
45. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 1.8 25
46. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1.75 40
47. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 1.71 35
48. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.71 35
49. Xiong Da Wei (BLF KK) 1.6 25
50. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.57 35
51. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.57 35
52. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 1.57 35
53. Schinogl Márton (Budafok) 1.5 10
54. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1.5 40
55. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.5 30
56. Kincses Mihály (Gold Boys) 1.5 30
57. Kiss Marcell (Budafok) 1.43 35
58. Gát Mihály (Gold Boys) 1.43 35
59. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.43 35
60. Pap Gergely (Gold Boys) 1.43 35
61. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.38 40
62. Ji Yitao (BLF KK) 1.33 30
63. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 1.33 15
64. Barta Gábor (Budafok) 1.33 15
65. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.29 35
66. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1.29 35
67. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1.29 35
68. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1.25 20
69. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 1.25 20
70. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.25 40
71. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 1.25 20
72. Mihálka Marcell (Budafok) 1.14 35
73. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1 35
74. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 1 25
75. Tóth Kristóf (BLF KK) 1 25
76. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 1 30
77. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1 45
78. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 1 20
79. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1 35
80. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0.86 35
81. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.86 35
82. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0.75 20
83. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.75 40
84. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.75 40
85. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0.75 20
86. Fronek Levente (Ziccer KS) 0.71 35
87. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0.71 35
88. Róth András (Budapest Csepel) 0.67 30
89. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 0.67 15
90. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0.67 15
91. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.57 35
92. Tatár Mátyás (Budafok) 0.5 10
93. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.5 40
94. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0.5 10
95. Dobos András Regő (Gold Boys) 0.5 20
96. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0.5 20
97. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.5 20
98. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.5 30
99. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0.5 10
100. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.43 35
101. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 0.33 15
102. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.33 30
103. Konrád György István (Budafok) 0.33 15
104. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0.33 15
105. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0.33 15
106. Jónás József (Újpest-MT/B) 0.25 20
107. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0.25 20
108. Gál Róbert (BLF KK) 0.25 20
109. Varga Balázs (Gold Boys) 0.25 20
110. Major Gergely (BLF KK) 0 10
111. Csöbör Bálint (Malév SC) 0 30
112. Sirák Bertalan (Budafok) 0 10
113. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 5
114. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 5
115. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 25
116. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 5
117. Kocsis Martin (BLF KK) 0 5
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 4.5 40
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 3.6 25
3. Andráczy Dániel (BLF KK) 3.25 20
4. Száraz Ádám (Malév SC) 3.11 45
5. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 3 20
6. Kiss Marcell (Budafok) 2.57 35
7. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.5 20
8. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.5 30
9. Császár Máté István (Malév SC) 2.33 45
10. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2 30
11. Meizl Domonkos (Budafok) 2 35
12. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2 25
13. Egervári Márton (Malév SC) 2 20
14. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.83 30
15. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 1.8 25
16. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1.75 20
17. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 1.57 35
18. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 1.5 40
19. Bodorkos Richárd (Budafok) 1.43 35
20. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.43 35
21. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 1.4 25
22. Tóth Kristóf (BLF KK) 1.4 25
23. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1.4 25
24. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.38 40
25. Ji Yitao (BLF KK) 1.33 30
26. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.33 30
27. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.29 35
28. Kulik Ádám (Malév SC) 1.25 40
29. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 1.2 25
30. Farkas Péter (Ziccer KS) 1 30
31. Xiong Da Wei (BLF KK) 1 25
32. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1 35
33. Boldizsár Tamás (Budafok) 1 35
34. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 1 20
35. Jónás József (Újpest-MT/B) 1 20
36. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 1 20
37. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 1 20
38. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 0.88 40
39. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 0.88 40
40. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 0.86 35
41. Kósa Dominik (Malév SC) 0.86 35
42. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0.86 35
43. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.86 35
44. Finak Huba (Budafok) 0.83 30
45. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0.8 25
46. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0.78 45
47. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0.71 35
48. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0.67 30
49. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0.67 30
50. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 0.63 40
51. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0.63 40
52. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.63 40
53. Fekete Béla (Budafok) 0.57 35
54. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0.57 35
55. Csodó Leon (Gold Boys) 0.5 30
56. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0.5 20
57. Róth András (Budapest Csepel) 0.5 30
58. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0.5 20
59. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0.5 20
60. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 0.38 40
61. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.38 40
62. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 0.38 40
63. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.38 40
64. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.33 30
65. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.33 30
66. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.29 35
67. Koncz Dominik (Malév SC) 0.22 45
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Xiong Da Wei (BLF KK) 100% (25/25) 25
2. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 100% (10/10) 20
3. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 100% (10/10) 30
4. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 80% (60/75) 40
5. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 80% (20/25) 35
6. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 75% (90/120) 25
7. Róth András (Budapest Csepel) 75% (15/20) 30
8. Száraz Ádám (Malév SC) 73.68% (140/190) 45
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 70.59% (180/255) 40
10. Tóth Kristóf (BLF KK) 70% (35/50) 25
11. Kiss Marcell (Budafok) 69.23% (90/130) 35
12. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 66.67% (50/75) 25
13. Egervári Márton (Malév SC) 66.67% (40/60) 20
14. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 66.67% (20/30) 20
15. Fekete Béla (Budafok) 66.67% (20/30) 35
16. Kulik Ádám (Malév SC) 62.5% (50/80) 40
17. Szabó Bence (Budapest Csepel) 62.5% (25/40) 40
18. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 62.5% (25/40) 35
19. Ji Yitao (BLF KK) 61.54% (40/65) 30
20. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 61.11% (55/90) 35
21. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 60% (60/100) 20
22. Farkas Péter (Ziccer KS) 60% (30/50) 30
23. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 60% (15/25) 40
24. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 58.82% (50/85) 35
25. Meizl Domonkos (Budafok) 58.33% (70/120) 35
26. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 58.33% (35/60) 25
27. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 58.33% (35/60) 35
28. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 57.14% (20/35) 30
29. Jónás József (Újpest-MT/B) 57.14% (20/35) 20
30. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 54.55% (30/55) 25
31. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 53.33% (40/75) 30
32. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 52.94% (45/85) 25
33. Bodorkos Richárd (Budafok) 52.63% (50/95) 35
34. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 52.38% (55/105) 40
35. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 52.17% (60/115) 30
36. Andráczy Dániel (BLF KK) 50% (65/130) 20
37. Kósa Dominik (Malév SC) 50% (30/60) 35
38. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 50% (15/30) 40
39. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 50% (10/20) 20
40. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 50% (10/20) 20
41. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 50% (5/10) 35
42. Gál Róbert (BLF KK) 50% (5/10) 20
43. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 47.83% (55/115) 30
44. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 46.67% (35/75) 45
45. Tóth Attila Károly (BLF KK) 46.67% (35/75) 20
46. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 46.67% (35/75) 40
47. Marusinecz Marcell (BLF KK) 46.67% (35/75) 25
48. Boldizsár Tamás (Budafok) 46.67% (35/75) 35
49. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 44.44% (20/45) 20
50. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 42.86% (30/70) 35
51. Csodó Leon (Gold Boys) 42.86% (15/35) 30
52. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 41.67% (25/60) 40
53. Finak Huba (Budafok) 41.67% (25/60) 30
54. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 40% (50/125) 20
55. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 40% (30/75) 35
56. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 40% (20/50) 20
57. Koncz Dominik (Malév SC) 40% (10/25) 45
58. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 39.47% (75/190) 30
59. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 36.84% (35/95) 40
60. Horváth Domonkos (Gold Boys) 36.36% (20/55) 25
61. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 35.71% (25/70) 40
62. Császár Máté István (Malév SC) 35% (105/300) 45
63. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 33.33% (30/90) 35
64. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 33.33% (20/60) 30
65. Dobos András Regő (Gold Boys) 33.33% (5/15) 20
66. Bérces András (Kiss Lenke KA) 33.33% (5/15) 25
67. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 32.14% (45/140) 35
68. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 25% (10/40) 35
69. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 25% (5/20) 35
70. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 25% (5/20) 40
71. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 25% (5/20) 20
72. Fekete Balázs (Ziccer KS) 21.43% (15/70) 40
73. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 20% (15/75) 40
74. Pleva Milán (Ziccer KS) 20% (5/25) 30
75. Pap Gergely (Gold Boys) 16.67% (5/30) 35
76. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 16.67% (5/30) 45
77. Kincses Mihály (Gold Boys) 15.38% (10/65) 30
78. Mihálka Marcell (Budafok) 0% (0/25) 35
79. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0% (0/10) 35
80. Csöbör Bálint (Malév SC) 0% (0/10) 30
81. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0% (0/10) 35
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu