/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Malév SC - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Jánosi János 20/494-6772 janosi64@freemail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Horváth János 30/342-0479 jano173@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum 1185 - Budapest Nagyszalonta u. 25.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bartha Sebestyén 2002-06-02
- Császár Máté István 2002-03-28
- Csöbör Bálint 2002-10-15
- Egervári Márton 2003-09-24
- Koncz Dominik 2001-11-15
- Kósa Dominik 2001-12-09
- Králik Csaba 2002-04-09
- Kulik Ádám 2001-11-24
- Nagy Ádám Attila 2002-09-29
- Száraz Ádám 2002-04-24
- Szílvágyi Béla László 2001-10-25
- Tóth Kristóf Imre 2001-05-27

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0013 Malév SC Budapesti Honvéd 2018/11/11 13:00 55-75
(15-20,15-24,6-18,19-13)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bagi Bálint Magyar Zoltán
FJB0022 Budapest Csepel Malév SC 2018/11/17 14:20 56-92
(21-10,16-22,9-38,10-22)
Kazinczy Általános Iskola Nagy Viktor Nagy István
FJB0031 Malév SC Budafok 2018/11/27 19:30 44-83
(13-21,10-22,2-16,19-24)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bózsó Gábor Winkler Áron
FJB0055 Újpest-MT/B Malév SC 2018/12/07 19:30 64-53
(12-12,12-15,18-21,22-5)
Babits Mihály Gimnázium Szőts Dávid István Bózsó Gábor
FJB0064 Malév SC BLF KK 2018/12/16 18:00 53-68
(17-13,8-15,11-13,17-27)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor Gere Kálmán Richárd
FJB0074 Ziccer KS Malév SC 2019/01/12 10:40 51-100
(-, -, -, -)
Jókai Mór Általános Iskola Szilágyi Tamás Szabó István
FJB0093 Gold Boys Malév SC 2019/01/26 10:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FJB0084 Malév SC Kiss Lenke KA 2019/01/29 19:30 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FJB0103 Budapesti Honvéd Malév SC 2019/02/03 09:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
FJB0112 Malév SC Budapest Csepel 2019/02/10 14:40 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FJB0121 Budafok Malév SC 2019/02/23 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0145 Malév SC Újpest-MT/B 2019/03/10 13:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FJB0154 BLF KK Malév SC 2019/03/24 09:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FJB0164 Malév SC Ziccer KS 2019/03/31 13:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FJB0174 Kiss Lenke KA Malév SC 2019/04/13 09:00 Nyár utcai Általános Iskola
FJB0183 Malév SC Gold Boys 2019/04/28 13:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Száraz Ádám (Malév SC) 83 5
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 81 4
3. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 76 5
4. Vadász Márton (Budapest Csepel) 75 4
5. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 72 5
6. Andráczy Dániel (BLF KK) 70 3
7. Kiss Marcell (Budafok) 66 4
8. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 61 5
9. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 59 4
10. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 55 2
11. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 54 3
12. Xiong Da Wei (BLF KK) 52 3
13. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 50 5
14. Meizl Domonkos (Budafok) 48 4
15. Ji Yitao (BLF KK) 47 4
16. Kósa Dominik (Malév SC) 46 4
17. Tóth Attila Károly (BLF KK) 45 3
18. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 45 4
19. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 43 3
20. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 42 2
21. Bodorkos Richárd (Budafok) 42 4
22. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 42 4
23. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 40 4
24. Fekete Béla (Budafok) 40 4
25. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 40 5
26. Boldizsár Tamás (Budafok) 39 4
27. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 38 5
28. Császár Máté István (Malév SC) 38 5
29. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 34 1
30. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 33 2
31. Tóth Kristóf (BLF KK) 33 4
32. Finak Huba (Budafok) 32 3
33. Fekete Balázs (Ziccer KS) 31 6
34. Kincses Mihály (Gold Boys) 31 4
35. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 30 5
36. Koncz Dominik (Malév SC) 30 5
37. Csodó Leon (Gold Boys) 29 4
38. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 27 3
39. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 27 5
40. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 26 4
41. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 24 3
42. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 24 4
43. Schinogl Márton (Budafok) 23 2
44. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 21 4
45. Egervári Márton (Malév SC) 20 3
46. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 19 2
47. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 19 4
48. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 18 3
49. Kulik Ádám (Malév SC) 18 4
50. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 17 3
51. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 17 2
52. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 17 2
53. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 17 4
54. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 17 5
55. Turóczi Roland (Ziccer KS) 17 6
56. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 16 6
57. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 16 2
58. Fronek Levente (Ziccer KS) 16 5
59. Jónás József (Újpest-MT/B) 16 3
60. Vargyas Barna (Budafok) 15 1
61. Horváth Domonkos (Gold Boys) 15 4
62. Pleva Milán (Ziccer KS) 15 4
63. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 14 4
64. Szabó Bence (Budapest Csepel) 14 4
65. Mihálka Marcell (Budafok) 14 4
66. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 13 3
67. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 12 1
68. Bérces András (Kiss Lenke KA) 12 1
69. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 12 3
70. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 12 3
71. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 12 3
72. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 12 4
73. Gál Róbert (BLF KK) 12 4
74. Marusinecz Marcell (BLF KK) 11 3
75. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 11 5
76. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 10 2
77. Gát Mihály (Gold Boys) 10 4
78. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 10 3
79. Tatár Mátyás (Budafok) 9 1
80. Major Gergely (BLF KK) 8 1
81. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 8 2
82. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 8 5
83. Farkas Benedek (Gold Boys) 7 4
84. Konrád György István (Budafok) 6 2
85. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 6 2
86. Csöbör Bálint (Malév SC) 6 2
87. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 6 2
88. Róth András (Budapest Csepel) 6 3
89. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 6 4
90. Bartha Sebestyén (Malév SC) 6 4
91. Árva Bálint (Budapest Csepel) 5 1
92. Dobos András Regő (Gold Boys) 5 2
93. Sirák Bertalan (Budafok) 5 2
94. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 5 2
95. Batiz Marcell (Gold Boys) 5 5
96. Csider Bálint (Budafok) 4 1
97. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 4 2
98. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 4 4
99. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 3 3
100. Pap Gergely (Gold Boys) 2 4
101. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
102. Varga Balázs (Gold Boys) 0 2
103. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
104. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
105. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 3
106. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
107. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 3
108. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 4
109. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
110. Barta Gábor (Budafok) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 11 5
2. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 7 5
3. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 7 5
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 6 2
5. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 6 2
6. Koncz Dominik (Malév SC) 6 5
7. Farkas Péter (Ziccer KS) 5 4
8. Száraz Ádám (Malév SC) 5 5
9. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 5 3
10. Boldizsár Tamás (Budafok) 5 4
11. Kiss Marcell (Budafok) 4 4
12. Ji Yitao (BLF KK) 4 4
13. Vadász Márton (Budapest Csepel) 3 4
14. Xiong Da Wei (BLF KK) 3 3
15. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 3 4
16. Meizl Domonkos (Budafok) 3 4
17. Schinogl Márton (Budafok) 3 2
18. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 3 4
19. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 2
20. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 3 3
21. Fekete Béla (Budafok) 2 4
22. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2 2
23. Császár Máté István (Malév SC) 2 5
24. Csodó Leon (Gold Boys) 2 4
25. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 2 3
26. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 1 1
27. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1 3
28. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1 5
29. Bodorkos Richárd (Budafok) 1 4
30. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 1 2
31. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 1 5
32. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1 3
33. Kincses Mihály (Gold Boys) 1 4
34. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 1 4
35. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1 4
36. Jónás József (Újpest-MT/B) 1 3
37. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1 6
38. Árva Bálint (Budapest Csepel) 1 1
39. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 4
40. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1 3
41. Gál Róbert (BLF KK) 1 4
42. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1 6
43. Sirák Bertalan (Budafok) 1 2
44. Róth András (Budapest Csepel) 1 3
45. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 4
46. Batiz Marcell (Gold Boys) 1 5
47. Andráczy Dániel (BLF KK) 0 3
48. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0 2
49. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0 3
50. Vargyas Barna (Budafok) 0 1
51. Bérces András (Kiss Lenke KA) 0 1
52. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0 1
53. Kósa Dominik (Malév SC) 0 4
54. Finak Huba (Budafok) 0 3
55. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 4
56. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0 4
57. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0 3
58. Tatár Mátyás (Budafok) 0 1
59. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 4
60. Major Gergely (BLF KK) 0 1
61. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 2
62. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 5
63. Egervári Márton (Malév SC) 0 3
64. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 0 5
65. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 3
66. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0 5
67. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 4
68. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 2
69. Kulik Ádám (Malév SC) 0 4
70. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0 3
71. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 4
72. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0 2
73. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 3
74. Csider Bálint (Budafok) 0 1
75. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0 3
76. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 4
77. Pleva Milán (Ziccer KS) 0 4
78. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 4
79. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0 4
80. Mihálka Marcell (Budafok) 0 4
81. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 5
82. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0 3
83. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 5
84. Csöbör Bálint (Malév SC) 0 2
85. Konrád György István (Budafok) 0 2
86. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 2
87. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 2
88. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 4
89. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 6
90. Gát Mihály (Gold Boys) 0 4
91. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 2
92. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 2
93. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 5
94. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 2
95. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 5
96. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 4
97. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 4
98. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 3
99. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 4
100. Pap Gergely (Gold Boys) 0 4
101. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
102. Varga Balázs (Gold Boys) 0 2
103. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 4
104. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 3
105. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
106. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 3
107. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
108. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
109. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
110. Barta Gábor (Budafok) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 34 1
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 27.5 2
3. Andráczy Dániel (BLF KK) 23.33 3
4. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 21 2
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 20.25 4
6. Vadász Márton (Budapest Csepel) 18.75 4
7. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 18 3
8. Xiong Da Wei (BLF KK) 17.33 3
9. Száraz Ádám (Malév SC) 16.6 5
10. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 16.5 2
11. Kiss Marcell (Budafok) 16.5 4
12. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 15.2 5
13. Tóth Attila Károly (BLF KK) 15 3
14. Vargyas Barna (Budafok) 15 1
15. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 14.75 4
16. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 14.4 5
17. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 14.33 3
18. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 12.2 5
19. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 12 1
20. Meizl Domonkos (Budafok) 12 4
21. Bérces András (Kiss Lenke KA) 12 1
22. Ji Yitao (BLF KK) 11.75 4
23. Schinogl Márton (Budafok) 11.5 2
24. Kósa Dominik (Malév SC) 11.5 4
25. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 11.25 4
26. Finak Huba (Budafok) 10.67 3
27. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 10.5 4
28. Bodorkos Richárd (Budafok) 10.5 4
29. Fekete Béla (Budafok) 10 4
30. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 10 4
31. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 10 5
32. Boldizsár Tamás (Budafok) 9.75 4
33. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 9.5 2
34. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 9 3
35. Tatár Mátyás (Budafok) 9 1
36. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 8.5 2
37. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 8.5 2
38. Tóth Kristóf (BLF KK) 8.25 4
39. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 8 5
40. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 8 3
41. Major Gergely (BLF KK) 8 1
42. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 8 2
43. Kincses Mihály (Gold Boys) 7.75 4
44. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 7.6 5
45. Császár Máté István (Malév SC) 7.6 5
46. Csodó Leon (Gold Boys) 7.25 4
47. Egervári Márton (Malév SC) 6.67 3
48. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 6.5 4
49. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 6 3
50. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 6 5
51. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 6 4
52. Koncz Dominik (Malév SC) 6 5
53. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 5.67 3
54. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 5.4 5
55. Jónás József (Újpest-MT/B) 5.33 3
56. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 5.25 4
57. Fekete Balázs (Ziccer KS) 5.17 6
58. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 5 2
59. Árva Bálint (Budapest Csepel) 5 1
60. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 4.75 4
61. Kulik Ádám (Malév SC) 4.5 4
62. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 4.33 3
63. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 4.25 4
64. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 4 2
65. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 4 3
66. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 4 3
67. Csider Bálint (Budafok) 4 1
68. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 4 3
69. Pleva Milán (Ziccer KS) 3.75 4
70. Horváth Domonkos (Gold Boys) 3.75 4
71. Marusinecz Marcell (BLF KK) 3.67 3
72. Szabó Bence (Budapest Csepel) 3.5 4
73. Mihálka Marcell (Budafok) 3.5 4
74. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 3.5 4
75. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 3.4 5
76. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 3.33 3
77. Fronek Levente (Ziccer KS) 3.2 5
78. Konrád György István (Budafok) 3 2
79. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 3 2
80. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 3 4
81. Csöbör Bálint (Malév SC) 3 2
82. Gál Róbert (BLF KK) 3 4
83. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 3 2
84. Turóczi Roland (Ziccer KS) 2.83 6
85. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 2.67 6
86. Dobos András Regő (Gold Boys) 2.5 2
87. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 2.5 2
88. Gát Mihály (Gold Boys) 2.5 4
89. Sirák Bertalan (Budafok) 2.5 2
90. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 2.2 5
91. Róth András (Budapest Csepel) 2 3
92. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 2 2
93. Farkas Benedek (Gold Boys) 1.75 4
94. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 1.6 5
95. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.5 4
96. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1.5 4
97. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 1 4
98. Batiz Marcell (Gold Boys) 1 5
99. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 1 3
100. Pap Gergely (Gold Boys) 0.5 4
101. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
102. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 3
103. Barta Gábor (Budafok) 0 1
104. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
105. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
106. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 3
107. Varga Balázs (Gold Boys) 0 2
108. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 4
109. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
110. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 3 2
2. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3 2
3. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.2 5
4. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 1.67 3
5. Schinogl Márton (Budafok) 1.5 2
6. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 1.5 2
7. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1.4 5
8. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.4 5
9. Farkas Péter (Ziccer KS) 1.25 4
10. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.25 4
11. Koncz Dominik (Malév SC) 1.2 5
12. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 1 1
13. Xiong Da Wei (BLF KK) 1 3
14. Száraz Ádám (Malév SC) 1 5
15. Kiss Marcell (Budafok) 1 4
16. Ji Yitao (BLF KK) 1 4
17. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 1 2
18. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1 3
19. Árva Bálint (Budapest Csepel) 1 1
20. Vadász Márton (Budapest Csepel) 0.75 4
21. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 0.75 4
22. Meizl Domonkos (Budafok) 0.75 4
23. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 0.75 4
24. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 0.67 3
25. Fekete Béla (Budafok) 0.5 4
26. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 0.5 2
27. Csodó Leon (Gold Boys) 0.5 4
28. Sirák Bertalan (Budafok) 0.5 2
29. Császár Máté István (Malév SC) 0.4 5
30. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.33 3
31. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 0.33 3
32. Jónás József (Újpest-MT/B) 0.33 3
33. Marusinecz Marcell (BLF KK) 0.33 3
34. Róth András (Budapest Csepel) 0.33 3
35. Bodorkos Richárd (Budafok) 0.25 4
36. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.25 4
37. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 0.25 4
38. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 0.25 4
39. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.25 4
40. Gál Róbert (BLF KK) 0.25 4
41. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.25 4
42. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.2 5
43. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 0.2 5
44. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.2 5
45. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.17 6
46. Turóczi Roland (Ziccer KS) 0.17 6
47. Andráczy Dániel (BLF KK) 0 3
48. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0 2
49. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0 3
50. Vargyas Barna (Budafok) 0 1
51. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0 1
52. Bérces András (Kiss Lenke KA) 0 1
53. Kósa Dominik (Malév SC) 0 4
54. Finak Huba (Budafok) 0 3
55. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 4
56. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0 4
57. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0 3
58. Tatár Mátyás (Budafok) 0 1
59. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 4
60. Major Gergely (BLF KK) 0 1
61. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 2
62. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 5
63. Egervári Márton (Malév SC) 0 3
64. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 3
65. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 0 5
66. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0 5
67. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 4
68. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 2
69. Kulik Ádám (Malév SC) 0 4
70. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0 3
71. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 4
72. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0 2
73. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 3
74. Csider Bálint (Budafok) 0 1
75. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0 3
76. Pleva Milán (Ziccer KS) 0 4
77. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 4
78. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0 4
79. Mihálka Marcell (Budafok) 0 4
80. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 4
81. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 5
82. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0 3
83. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 5
84. Konrád György István (Budafok) 0 2
85. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 2
86. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 4
87. Csöbör Bálint (Malév SC) 0 2
88. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 2
89. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 6
90. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 2
91. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 2
92. Gát Mihály (Gold Boys) 0 4
93. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 5
94. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 2
95. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 5
96. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 4
97. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 4
98. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 4
99. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 3
100. Pap Gergely (Gold Boys) 0 4
101. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
102. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 3
103. Barta Gábor (Budafok) 0 1
104. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
105. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
106. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 3
107. Varga Balázs (Gold Boys) 0 2
108. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 4
109. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
110. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 14 1
2. Andráczy Dániel (BLF KK) 10 3
3. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 10 2
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 8.5 2
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 8 4
6. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 7.67 3
7. Vadász Márton (Budapest Csepel) 7.25 4
8. Vargyas Barna (Budafok) 7 1
9. Xiong Da Wei (BLF KK) 6.67 3
10. Tóth Attila Károly (BLF KK) 6.33 3
11. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 6 1
12. Bérces András (Kiss Lenke KA) 6 1
13. Kiss Marcell (Budafok) 5.5 4
14. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 5.5 4
15. Kósa Dominik (Malév SC) 5.25 4
16. Száraz Ádám (Malév SC) 5.2 5
17. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 5.2 5
18. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 5 5
19. Finak Huba (Budafok) 5 3
20. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 5 4
21. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 4.75 4
22. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 4.33 3
23. Bodorkos Richárd (Budafok) 4 4
24. Tatár Mátyás (Budafok) 4 1
25. Meizl Domonkos (Budafok) 3.75 4
26. Ji Yitao (BLF KK) 3.75 4
27. Fekete Béla (Budafok) 3.75 4
28. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 3.67 3
29. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3.5 2
30. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 3.5 4
31. Tóth Kristóf (BLF KK) 3.5 4
32. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 3.4 5
33. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 3.4 5
34. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 3.4 5
35. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 3.33 3
36. Kincses Mihály (Gold Boys) 3.25 4
37. Schinogl Márton (Budafok) 3 2
38. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 3 2
39. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 3 2
40. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.75 4
41. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 2.6 5
42. Csodó Leon (Gold Boys) 2.5 4
43. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 2.5 2
44. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 2.33 3
45. Boldizsár Tamás (Budafok) 2.25 4
46. Császár Máté István (Malév SC) 2.2 5
47. Fekete Balázs (Ziccer KS) 2.17 6
48. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2 5
49. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 2 2
50. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2 2
51. Egervári Márton (Malév SC) 2 3
52. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 2 5
53. Jónás József (Újpest-MT/B) 2 3
54. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 2 3
55. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 2 4
56. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 2 2
57. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 2 3
58. Csider Bálint (Budafok) 2 1
59. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.75 4
60. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.75 4
61. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1.75 4
62. Pleva Milán (Ziccer KS) 1.75 4
63. Mihálka Marcell (Budafok) 1.75 4
64. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1.75 4
65. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 1.67 3
66. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.6 5
67. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.6 5
68. Kulik Ádám (Malév SC) 1.5 4
69. Horváth Domonkos (Gold Boys) 1.5 4
70. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.5 4
71. Konrád György István (Budafok) 1.5 2
72. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 1.5 2
73. Csöbör Bálint (Malév SC) 1.5 2
74. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 1.5 2
75. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.33 6
76. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 1.25 4
77. Gát Mihály (Gold Boys) 1.25 4
78. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1.17 6
79. Major Gergely (BLF KK) 1 1
80. Koncz Dominik (Malév SC) 1 5
81. Árva Bálint (Budapest Csepel) 1 1
82. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 1 3
83. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 1 3
84. Gál Róbert (BLF KK) 1 4
85. Dobos András Regő (Gold Boys) 1 2
86. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 1 2
87. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1 5
88. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 1 2
89. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.75 4
90. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0.75 4
91. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.67 3
92. Marusinecz Marcell (BLF KK) 0.67 3
93. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.6 5
94. Sirák Bertalan (Budafok) 0.5 2
95. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.5 4
96. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.5 4
97. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0.33 3
98. Pap Gergely (Gold Boys) 0.25 4
99. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.2 5
100. Róth András (Budapest Csepel) 0 3
101. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
102. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 3
103. Barta Gábor (Budafok) 0 1
104. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
105. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
106. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 3
107. Varga Balázs (Gold Boys) 0 2
108. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 4
109. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
110. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Farkas Péter (Ziccer KS) 4 4
2. Kósa Dominik (Malév SC) 4 4
3. Árva Bálint (Budapest Csepel) 4 1
4. Barta Gábor (Budafok) 4 1
5. Száraz Ádám (Malév SC) 3.4 5
6. Császár Máté István (Malév SC) 3.4 5
7. Horváth Domonkos (Gold Boys) 3.25 4
8. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 3.2 5
9. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3.17 6
10. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 3 2
11. Vargyas Barna (Budafok) 3 1
12. Egervári Márton (Malév SC) 3 3
13. Csodó Leon (Gold Boys) 2.75 4
14. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.67 3
15. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.67 3
16. Marusinecz Marcell (BLF KK) 2.67 3
17. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 2.6 5
18. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.5 2
19. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 2.5 4
20. Pleva Milán (Ziccer KS) 2.5 4
21. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 2.4 5
22. Koncz Dominik (Malév SC) 2.4 5
23. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 2.25 4
24. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 2.25 4
25. Fekete Béla (Budafok) 2.25 4
26. Kulik Ádám (Malév SC) 2.25 4
27. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2.25 4
28. Andráczy Dániel (BLF KK) 2 3
29. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2 1
30. Bérces András (Kiss Lenke KA) 2 1
31. Finak Huba (Budafok) 2 3
32. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2 5
33. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 2 2
34. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 2 5
35. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2 4
36. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 2 5
37. Csider Bálint (Budafok) 2 1
38. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 2 2
39. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.8 5
40. Meizl Domonkos (Budafok) 1.75 4
41. Ji Yitao (BLF KK) 1.75 4
42. Kincses Mihály (Gold Boys) 1.75 4
43. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 1.75 4
44. Mihálka Marcell (Budafok) 1.75 4
45. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1.67 3
46. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.6 5
47. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.6 5
48. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1.5 4
49. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.5 2
50. Schinogl Márton (Budafok) 1.5 2
51. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.5 4
52. Bodorkos Richárd (Budafok) 1.5 4
53. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.5 4
54. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 1.5 2
55. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 1.5 2
56. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.5 4
57. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.5 6
58. Gát Mihály (Gold Boys) 1.5 4
59. Xiong Da Wei (BLF KK) 1.33 3
60. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.33 3
61. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.33 3
62. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 1.25 4
63. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1.25 4
64. Pap Gergely (Gold Boys) 1.25 4
65. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1.2 5
66. Kiss Marcell (Budafok) 1 4
67. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1 4
68. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 1 3
69. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 1 3
70. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 1 3
71. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 1 3
72. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 1 2
73. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.83 6
74. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0.67 3
75. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 0.67 3
76. Róth András (Budapest Csepel) 0.67 3
77. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0.67 3
78. Fronek Levente (Ziccer KS) 0.6 5
79. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 0.5 2
80. Tóth Kristóf (BLF KK) 0.5 4
81. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0.5 2
82. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0.5 2
83. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.5 4
84. Konrád György István (Budafok) 0.5 2
85. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0.5 2
86. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0.5 2
87. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.5 4
88. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.5 4
89. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0.5 2
90. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.4 5
91. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.33 3
92. Jónás József (Újpest-MT/B) 0.33 3
93. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0.33 3
94. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.25 4
95. Gál Róbert (BLF KK) 0.25 4
96. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.25 4
97. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.25 4
98. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.2 5
99. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 0 1
100. Tatár Mátyás (Budafok) 0 1
101. Major Gergely (BLF KK) 0 1
102. Csöbör Bálint (Malév SC) 0 2
103. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 2
104. Sirák Bertalan (Budafok) 0 2
105. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 3
106. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
107. Varga Balázs (Gold Boys) 0 2
108. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 4
109. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
110. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Major Gergely (BLF KK) 6 1
2. Andráczy Dániel (BLF KK) 3.33 3
3. Száraz Ádám (Malév SC) 3.2 5
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 3 1
5. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.67 3
6. Egervári Márton (Malév SC) 2.67 3
7. Kiss Marcell (Budafok) 2.5 4
8. Meizl Domonkos (Budafok) 2.25 4
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 2 4
10. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2 3
11. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 2 4
12. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2 2
13. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 2 2
14. Császár Máté István (Malév SC) 2 5
15. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.8 5
16. Bodorkos Richárd (Budafok) 1.75 4
17. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.75 4
18. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.75 4
19. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 1.5 2
20. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1.5 4
21. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.5 4
22. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 1.5 2
23. Kulik Ádám (Malév SC) 1.5 4
24. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 1.4 5
25. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1.33 3
26. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.33 3
27. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.33 3
28. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1.33 3
29. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 1.33 3
30. Ji Yitao (BLF KK) 1.25 4
31. Tóth Kristóf (BLF KK) 1.25 4
32. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.2 5
33. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 1 2
34. Xiong Da Wei (BLF KK) 1 3
35. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1 5
36. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1 5
37. Schinogl Márton (Budafok) 1 2
38. Kósa Dominik (Malév SC) 1 4
39. Fekete Béla (Budafok) 1 4
40. Róth András (Budapest Csepel) 1 3
41. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0.8 5
42. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 0.8 5
43. Csodó Leon (Gold Boys) 0.75 4
44. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0.75 4
45. Finak Huba (Budafok) 0.67 3
46. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0.67 3
47. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 0.6 5
48. Farkas Péter (Ziccer KS) 0.5 4
49. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0.5 4
50. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0.5 4
51. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.5 4
52. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.5 4
53. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.5 4
54. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0.5 4
55. Koncz Dominik (Malév SC) 0.4 5
56. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.4 5
57. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.33 6
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 100% (6/6) 3
2. Xiong Da Wei (BLF KK) 100% (3/3) 3
3. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 100% (2/2) 3
4. Szabó Bence (Budapest Csepel) 100% (2/2) 4
5. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 100% (2/2) 5
6. Major Gergely (BLF KK) 85.71% (6/7) 1
7. Száraz Ádám (Malév SC) 80% (16/20) 5
8. Egervári Márton (Malév SC) 80% (8/10) 3
9. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 80% (4/5) 2
10. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 80% (4/5) 2
11. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 77.78% (7/9) 4
12. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 75% (3/4) 2
13. Róth András (Budapest Csepel) 75% (3/4) 3
14. Kiss Marcell (Budafok) 71.43% (10/14) 4
15. Ji Yitao (BLF KK) 71.43% (5/7) 4
16. Meizl Domonkos (Budafok) 69.23% (9/13) 4
17. Fekete Béla (Budafok) 66.67% (4/6) 4
18. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 66.67% (4/6) 3
19. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 66.67% (2/3) 2
20. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 66.67% (2/3) 4
21. Schinogl Márton (Budafok) 66.67% (2/3) 2
22. Tóth Kristóf (BLF KK) 62.5% (5/8) 4
23. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 60% (3/5) 1
24. Kósa Dominik (Malév SC) 57.14% (4/7) 4
25. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 57.14% (4/7) 3
26. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 55.56% (5/9) 5
27. Kulik Ádám (Malév SC) 54.55% (6/11) 4
28. Boldizsár Tamás (Budafok) 54.55% (6/11) 4
29. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 53.85% (7/13) 5
30. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 53.33% (8/15) 4
31. Vadász Márton (Budapest Csepel) 53.33% (8/15) 4
32. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 50% (9/18) 5
33. Bodorkos Richárd (Budafok) 50% (7/14) 4
34. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 50% (7/14) 4
35. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 50% (4/8) 3
36. Farkas Péter (Ziccer KS) 50% (2/4) 4
37. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 50% (2/4) 4
38. Koncz Dominik (Malév SC) 50% (2/4) 5
39. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 50% (2/4) 4
40. Tatár Mátyás (Budafok) 50% (1/2) 1
41. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 50% (1/2) 5
42. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 50% (1/2) 4
43. Gál Róbert (BLF KK) 50% (1/2) 4
44. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 50% (1/2) 3
45. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 50% (1/2) 3
46. Andráczy Dániel (BLF KK) 45.45% (10/22) 3
47. Csodó Leon (Gold Boys) 42.86% (3/7) 4
48. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 42.86% (3/7) 2
49. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 40% (6/15) 4
50. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 38.46% (5/13) 5
51. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 37.5% (3/8) 5
52. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 36.36% (4/11) 5
53. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 36.36% (4/11) 5
54. Tóth Attila Károly (BLF KK) 36.36% (4/11) 3
55. Marusinecz Marcell (BLF KK) 36.36% (4/11) 3
56. Császár Máté István (Malév SC) 35.71% (10/28) 5
57. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 34.78% (8/23) 3
58. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 33.33% (6/18) 5
59. Dobos András Regő (Gold Boys) 33.33% (1/3) 2
60. Horváth Domonkos (Gold Boys) 30% (3/10) 4
61. Finak Huba (Budafok) 25% (2/8) 3
62. Fekete Balázs (Ziccer KS) 25% (2/8) 6
63. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 25% (1/4) 5
64. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 25% (1/4) 4
65. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 25% (1/4) 2
66. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 25% (1/4) 3
67. Jónás József (Újpest-MT/B) 25% (1/4) 3
68. Pleva Milán (Ziccer KS) 20% (1/5) 4
69. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 16.67% (2/12) 4
70. Kincses Mihály (Gold Boys) 15.38% (2/13) 4
71. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 9.09% (1/11) 3
72. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0% (0/2) 2
73. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0% (0/2) 4
74. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0% (0/2) 4
75. Árva Bálint (Budapest Csepel) 0% (0/2) 1
76. Csöbör Bálint (Malév SC) 0% (0/2) 2
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu