/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Malév SC - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Jánosi János 20/494-6772 janosi64@freemail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Horváth János 30/342-0479 jano173@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum 1185 - Budapest Nagyszalonta u. 25.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bartha Sebestyén 2002-06-02
- Császár Máté István 2002-03-28
- Csöbör Bálint 2002-10-15
- Egervári Márton 2003-09-24
- Koncz Dominik 2001-11-15
- Kósa Dominik 2001-12-09
- Králik Csaba 2002-04-09
- Kulik Ádám 2001-11-24
- Nagy Ádám Attila 2002-09-29
- Száraz Ádám 2002-04-24
- Szílvágyi Béla László 2001-10-25
- Tóth Kristóf Imre 2001-05-27

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0013 Malév SC Budapesti Honvéd 2018/11/11 13:00 55-75
(15-20,15-24,6-18,19-13)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bagi Bálint Magyar Zoltán
FJB0022 Budapest Csepel Malév SC 2018/11/17 14:20 56-92
(21-10,16-22,9-38,10-22)
Kazinczy Általános Iskola Nagy Viktor Nagy István
FJB0031 Malév SC Budafok 2018/11/27 19:30 44-83
(13-21,10-22,2-16,19-24)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bózsó Gábor Winkler Áron
FJB0055 Újpest-MT/B Malév SC 2018/12/07 19:30 64-53
(12-12,12-15,18-21,22-5)
Babits Mihály Gimnázium Szőts Dávid István Bózsó Gábor
FJB0064 Malév SC BLF KK 2018/12/16 18:00 53-68
(17-13,8-15,11-13,17-27)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor Gere Kálmán Richárd
FJB0074 Ziccer KS Malév SC 2019/01/12 10:40 51-100
(10-22,21-18,9-27,11-33)
Jókai Mór Általános Iskola Szilágyi Tamás Szabó István
FJB0093 Gold Boys Malév SC 2019/01/26 10:00 35-96
(9-19,10-27,6-24,10-26)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Szentpáli-Gavallér Csaba Sebestyén Elemér Richárd
FJB0084 Malév SC Kiss Lenke KA 2019/01/29 19:30 65-102
(20-20,13-24,11-32,21-26)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Nagy István Bózsó Gábor
FJB0103 Budapesti Honvéd Malév SC 2019/02/03 09:00 96-40
(45-6,25-14,15-8,11-12)
Simon János Kosárlabda Csarnok Makay Dániel József Csoma Viktor
FJB0112 Malév SC Budapest Csepel 2019/02/14 19:30 73-25
(16-5,15-7,14-8,28-5)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bárány Levente Pál Roland
FJB0121 Budafok Malév SC 2019/02/23 09:00 69-45
(20-14,14-6,24-13,11-12)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Bárány Levente Matejovics Márk
FJB0145 Malév SC Újpest-MT/B 2019/03/10 13:00 56-66
(22-27,13-7,12-11,9-21)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bózsó Gábor Szőke Gábor
FJB0154 BLF KK Malév SC 2019/03/24 09:00 54-74
(12-13,8-24,18-23,16-14)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Tahin András Matóczay Bálint
FJB0164 Malév SC Ziccer KS 2019/03/31 13:00 70-51
(13-13,21-10,15-19,21-9)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Anetta Csilla Szőke Gábor
FJB0183 Malév SC Gold Boys 2019/04/16 19:30 20-0
(-, -, -, -)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor Matejovics Márk
FJB0174 Kiss Lenke KA Malév SC 2019/05/09 18:30 95-63
(24-14,28-21,21-11,22-17)
Nyár utcai Általános Iskola Szentpáli-Gavallér Csaba Gere Kálmán Richárd

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 287 14
2. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 260 10
3. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 253 8
4. Száraz Ádám (Malév SC) 247 15
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 238 12
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 224 14
7. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 222 16
8. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 213 15
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 202 12
10. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 195 16
11. Andráczy Dániel (BLF KK) 191 10
12. Kiss Marcell (Budafok) 191 15
13. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 191 15
14. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 188 12
15. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 183 15
16. Bodorkos Richárd (Budafok) 182 15
17. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 164 6
18. Meizl Domonkos (Budafok) 163 14
19. Tóth Attila Károly (BLF KK) 159 11
20. Császár Máté István (Malév SC) 154 15
21. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 147 7
22. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 145 16
23. Kósa Dominik (Malév SC) 136 11
24. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 134 10
25. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 133 12
26. Ji Yitao (BLF KK) 131 13
27. Bérces András (Kiss Lenke KA) 117 9
28. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 115 12
29. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 112 15
30. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 110 14
31. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 109 15
32. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 107 11
33. Barta Gábor (Budafok) 105 10
34. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 104 11
35. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 103 15
36. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 103 14
37. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 101 10
38. Finak Huba (Budafok) 101 14
39. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 100 15
40. Xiong Da Wei (BLF KK) 98 10
41. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 91 15
42. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 91 12
43. Ipacs Donát (Újpest-MT/B) 89 7
44. Fekete Béla (Budafok) 89 15
45. Koncz Dominik (Malév SC) 89 15
46. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 86 11
47. Kulik Ádám (Malév SC) 81 13
48. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 80 7
49. Marusinecz Marcell (BLF KK) 77 10
50. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 76 11
51. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 76 13
52. Major Gergely (BLF KK) 73 6
53. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 72 13
54. Egervári Márton (Malév SC) 70 9
55. Boldizsár Tamás (Budafok) 68 12
56. Tóth Kristóf (BLF KK) 67 9
57. Szabó Bence (Budapest Csepel) 65 13
58. Csodó Leon (Gold Boys) 65 9
59. Kincses Mihály (Gold Boys) 63 9
60. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 61 11
61. Fekete Balázs (Ziccer KS) 59 14
62. Turóczi Roland (Ziccer KS) 56 14
63. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 56 16
64. Schinogl Márton (Budafok) 55 8
65. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 53 14
66. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 52 10
67. Gát Mihály (Gold Boys) 48 10
68. Bányay Csongor (Gold Boys) 47 3
69. Horváth Domonkos (Gold Boys) 47 8
70. Fülöp Áron (Újpest-MT/B) 46 5
71. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 46 8
72. Pleva Milán (Ziccer KS) 44 9
73. Kocsis Martin (BLF KK) 42 4
74. Fronek Levente (Ziccer KS) 38 13
75. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 37 15
76. Róth András (Budapest Csepel) 36 8
77. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 36 9
78. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 36 13
79. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 34 14
80. Mihálka Marcell (Budafok) 34 13
81. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 33 4
82. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 33 13
83. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 29 13
84. Jónás József (Újpest-MT/B) 27 4
85. Varga Márton (Budapesti Honvéd) 26 5
86. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 25 4
87. Bartha Sebestyén (Malév SC) 25 8
88. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 24 6
89. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 24 8
90. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 23 7
91. Gál Róbert (BLF KK) 23 10
92. Lázár László (Kiss Lenke KA) 22 6
93. Vargyas Barna (Budafok) 21 3
94. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 21 10
95. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 19 13
96. Csöbör Bálint (Malév SC) 19 11
97. Gál Mátyás (Újpest-MT/B) 18 3
98. Mansour Omar (BLF KK) 18 3
99. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 16 9
100. Balogh Attila (Újpest-MT/B) 16 2
101. Széplaki Dániel (Budapest Csepel) 14 5
102. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 12 5
103. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 12 5
104. Tatár Mátyás (Budafok) 11 2
105. Árva Bálint (Budapest Csepel) 9 7
106. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 9 3
107. Sirák Bertalan (Budafok) 9 4
108. Farkas Benedek (Gold Boys) 9 10
109. Pap Gergely (Gold Boys) 9 12
110. Varga Balázs (Gold Boys) 8 8
111. Dobos András Regő (Gold Boys) 7 4
112. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 7 7
113. Waigand Ágoston (Újpest-MT/B) 6 1
114. Konrád György István (Budafok) 6 4
115. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 6 8
116. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 5 2
117. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 5 2
118. Batiz Marcell (Gold Boys) 5 8
119. Csider Bálint (Budafok) 4 1
120. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 3 3
121. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 3 5
122. Simon Kornél (Budafok) 1 3
123. Buzási-Temesi Imre (Budapest Csepel) 0 1
124. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 8
125. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 3
126. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
127. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
128. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 5
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 37 16
2. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 31 14
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 27 16
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 23 8
5. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 21 6
6. Meizl Domonkos (Budafok) 16 14
7. Száraz Ádám (Malév SC) 15 15
8. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 15 10
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 14 14
10. Barta Gábor (Budafok) 14 10
11. Koncz Dominik (Malév SC) 13 15
12. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 12 12
13. Kiss Marcell (Budafok) 12 15
14. Császár Máté István (Malév SC) 12 15
15. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 12 11
16. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 12 15
17. Farkas Péter (Ziccer KS) 11 12
18. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 11 16
19. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 11 11
20. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 9 15
21. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 9 7
22. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 9 12
23. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 9 14
24. Szabó Bence (Budapest Csepel) 9 13
25. Ipacs Donát (Újpest-MT/B) 8 7
26. Schinogl Márton (Budafok) 8 8
27. Boldizsár Tamás (Budafok) 8 12
28. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 7 7
29. Ji Yitao (BLF KK) 7 13
30. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 7 11
31. Marusinecz Marcell (BLF KK) 7 10
32. Fekete Béla (Budafok) 7 15
33. Tóth Attila Károly (BLF KK) 6 11
34. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 6 15
35. Kósa Dominik (Malév SC) 6 11
36. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 6 15
37. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 5 12
38. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 5 4
39. Lázár László (Kiss Lenke KA) 5 6
40. Xiong Da Wei (BLF KK) 4 10
41. Finak Huba (Budafok) 4 14
42. Kincses Mihály (Gold Boys) 4 9
43. Kulik Ádám (Malév SC) 4 13
44. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 3 10
45. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 3 10
46. Fülöp Áron (Újpest-MT/B) 3 5
47. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 3 15
48. Csodó Leon (Gold Boys) 3 9
49. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 3 4
50. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 3 13
51. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 7
52. Andráczy Dániel (BLF KK) 2 10
53. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2 15
54. Bodorkos Richárd (Budafok) 2 15
55. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 2 12
56. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2 15
57. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 2 8
58. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2 11
59. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 2 16
60. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 2 8
61. Széplaki Dániel (Budapest Csepel) 2 5
62. Bérces András (Kiss Lenke KA) 1 9
63. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 1 14
64. Egervári Márton (Malév SC) 1 9
65. Jónás József (Újpest-MT/B) 1 4
66. Mansour Omar (BLF KK) 1 3
67. Pleva Milán (Ziccer KS) 1 9
68. Róth András (Budapest Csepel) 1 8
69. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1 14
70. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1 14
71. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1 8
72. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 13
73. Gál Róbert (BLF KK) 1 10
74. Sirák Bertalan (Budafok) 1 4
75. Csöbör Bálint (Malév SC) 1 11
76. Árva Bálint (Budapest Csepel) 1 7
77. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 10
78. Batiz Marcell (Gold Boys) 1 8
79. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 1 5
80. Bányay Csongor (Gold Boys) 0 3
81. Major Gergely (BLF KK) 0 6
82. Kocsis Martin (BLF KK) 0 4
83. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 12
84. Balogh Attila (Újpest-MT/B) 0 2
85. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 11
86. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 9
87. Vargyas Barna (Budafok) 0 3
88. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 15
89. Waigand Ágoston (Újpest-MT/B) 0 1
90. Gál Mátyás (Újpest-MT/B) 0 3
91. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 8
92. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 13
93. Tatár Mátyás (Budafok) 0 2
94. Varga Márton (Budapesti Honvéd) 0 5
95. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 10
96. Gát Mihály (Gold Boys) 0 10
97. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 9
98. Csider Bálint (Budafok) 0 1
99. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 6
100. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 14
101. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 0 3
102. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 13
103. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 13
104. Mihálka Marcell (Budafok) 0 13
105. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 2
106. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 2
107. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 15
108. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 14
109. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 5
110. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 5
111. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 13
112. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 10
113. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 9
114. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 4
115. Konrád György István (Budafok) 0 4
116. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 13
117. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 7
118. Varga Balázs (Gold Boys) 0 8
119. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 3
120. Pap Gergely (Gold Boys) 0 12
121. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 8
122. Simon Kornél (Budafok) 0 3
123. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
124. Buzási-Temesi Imre (Budapest Csepel) 0 1
125. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 5
126. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
127. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 3
128. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 8
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 26 10
2. Vadász Márton (Budapest Csepel) 20.5 14
3. Farkas Péter (Ziccer KS) 19.83 12
4. Andráczy Dániel (BLF KK) 19.1 10
5. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 16.83 12
6. Száraz Ádám (Malév SC) 16.47 15
7. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 16 14
8. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 15.67 12
9. Tóth Attila Károly (BLF KK) 14.46 11
10. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 14.2 15
11. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 13.88 16
12. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 13.4 10
13. Kiss Marcell (Budafok) 12.73 15
14. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 12.73 15
15. Kósa Dominik (Malév SC) 12.36 11
16. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 12.2 15
17. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 12.19 16
18. Bodorkos Richárd (Budafok) 12.13 15
19. Meizl Domonkos (Budafok) 11.64 14
20. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 11.08 12
21. Barta Gábor (Budafok) 10.5 10
22. Császár Máté István (Malév SC) 10.27 15
23. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 10.1 10
24. Ji Yitao (BLF KK) 10.08 13
25. Xiong Da Wei (BLF KK) 9.8 10
26. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 9.73 11
27. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 9.58 12
28. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 9.46 11
29. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 9.06 16
30. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 7.86 14
31. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 7.82 11
32. Marusinecz Marcell (BLF KK) 7.7 10
33. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 7.58 12
34. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 7.47 15
35. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 7.36 14
36. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 7.27 15
37. Finak Huba (Budafok) 7.21 14
38. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 6.91 11
39. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 6.87 15
40. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 6.67 15
41. Kulik Ádám (Malév SC) 6.23 13
42. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 6.07 15
43. Koncz Dominik (Malév SC) 5.93 15
44. Fekete Béla (Budafok) 5.93 15
45. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 5.85 13
46. Boldizsár Tamás (Budafok) 5.67 12
47. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 5.55 11
48. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 5.54 13
49. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 5.2 10
50. Szabó Bence (Budapest Csepel) 5 13
51. Gát Mihály (Gold Boys) 4.8 10
52. Fekete Balázs (Ziccer KS) 4.21 14
53. Turóczi Roland (Ziccer KS) 4 14
54. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 3.79 14
55. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 3.5 16
56. Fronek Levente (Ziccer KS) 2.92 13
57. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2.77 13
58. Mihálka Marcell (Budafok) 2.62 13
59. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 2.54 13
60. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 2.47 15
61. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 2.43 14
62. Gál Róbert (BLF KK) 2.3 10
63. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 2.23 13
64. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 2.1 10
65. Csöbör Bálint (Malév SC) 1.73 11
66. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.46 13
67. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.9 10
68. Pap Gergely (Gold Boys) 0.75 12
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.31 16
2. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.21 14
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.69 16
4. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1.5 10
5. Barta Gábor (Budafok) 1.4 10
6. Meizl Domonkos (Budafok) 1.14 14
7. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 1.09 11
8. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1 14
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 1 12
10. Száraz Ádám (Malév SC) 1 15
11. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1 11
12. Farkas Péter (Ziccer KS) 0.92 12
13. Koncz Dominik (Malév SC) 0.87 15
14. Kiss Marcell (Budafok) 0.8 15
15. Császár Máté István (Malév SC) 0.8 15
16. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 0.8 15
17. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 0.75 12
18. Marusinecz Marcell (BLF KK) 0.7 10
19. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.69 13
20. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 0.69 16
21. Boldizsár Tamás (Budafok) 0.67 12
22. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.64 14
23. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 0.64 11
24. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 0.6 15
25. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.55 11
26. Kósa Dominik (Malév SC) 0.55 11
27. Ji Yitao (BLF KK) 0.54 13
28. Fekete Béla (Budafok) 0.47 15
29. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0.42 12
30. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0.4 15
31. Xiong Da Wei (BLF KK) 0.4 10
32. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0.4 15
33. Kulik Ádám (Malév SC) 0.31 13
34. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0.3 10
35. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.3 10
36. Finak Huba (Budafok) 0.29 14
37. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0.23 13
38. Andráczy Dániel (BLF KK) 0.2 10
39. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0.2 15
40. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 0.18 11
41. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.17 12
42. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0.13 15
43. Bodorkos Richárd (Budafok) 0.13 15
44. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 0.13 15
45. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.13 16
46. Gál Róbert (BLF KK) 0.1 10
47. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.1 10
48. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.09 11
49. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.08 13
50. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 0.07 14
51. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.07 14
52. Turóczi Roland (Ziccer KS) 0.07 14
53. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 12
54. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 11
55. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 15
56. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 13
57. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 10
58. Gát Mihály (Gold Boys) 0 10
59. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 14
60. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 13
61. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 13
62. Mihálka Marcell (Budafok) 0 13
63. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 15
64. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 14
65. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 13
66. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 10
67. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 13
68. Pap Gergely (Gold Boys) 0 12
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 11.5 10
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 7.5 12
3. Andráczy Dániel (BLF KK) 7.4 10
4. Vadász Márton (Budapest Csepel) 6.5 14
5. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 6.07 15
6. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 5.75 12
7. Száraz Ádám (Malév SC) 5.53 15
8. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 5.33 12
9. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 5.33 15
10. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5.18 11
11. Bodorkos Richárd (Budafok) 5.13 15
12. Kósa Dominik (Malév SC) 5 11
13. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 4.58 12
14. Kiss Marcell (Budafok) 4.2 15
15. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 4.14 14
16. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 4.08 12
17. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 4 10
18. Ji Yitao (BLF KK) 3.85 13
19. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 3.8 10
20. Xiong Da Wei (BLF KK) 3.7 10
21. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 3.64 11
22. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 3.57 14
23. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 3.55 11
24. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.47 15
25. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 3.38 16
26. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 3.07 15
27. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3 16
28. Meizl Domonkos (Budafok) 2.93 14
29. Barta Gábor (Budafok) 2.8 10
30. Császár Máté István (Malév SC) 2.8 15
31. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 2.8 15
32. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2.8 15
33. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 2.73 15
34. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 2.69 13
35. Finak Huba (Budafok) 2.57 14
36. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 2.5 14
37. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 2.4 10
38. Gát Mihály (Gold Boys) 2.4 10
39. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2.36 11
40. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 2.33 12
41. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 2.31 13
42. Marusinecz Marcell (BLF KK) 2.3 10
43. Kulik Ádám (Malév SC) 2.23 13
44. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.19 16
45. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.18 11
46. Fekete Béla (Budafok) 2.13 15
47. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1.86 14
48. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1.79 14
49. Koncz Dominik (Malév SC) 1.6 15
50. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 1.5 16
51. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.46 13
52. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.46 11
53. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.43 14
54. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.42 12
55. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.4 15
56. Mihálka Marcell (Budafok) 1.31 13
57. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1.23 13
58. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 1.2 15
59. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.15 13
60. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.14 14
61. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.08 13
62. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 13
63. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1 10
64. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.73 11
65. Gál Róbert (BLF KK) 0.7 10
66. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.54 13
67. Pap Gergely (Gold Boys) 0.33 12
68. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.3 10
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kósa Dominik (Malév SC) 3.64 11
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.42 12
3. Száraz Ádám (Malév SC) 3.2 15
4. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 3.06 16
5. Koncz Dominik (Malév SC) 2.8 15
6. Turóczi Roland (Ziccer KS) 2.79 14
7. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2.67 15
8. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.64 11
9. Császár Máté István (Malév SC) 2.6 15
10. Fekete Béla (Budafok) 2.6 15
11. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 2.5 10
12. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.47 15
13. Bodorkos Richárd (Budafok) 2.47 15
14. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2.46 11
15. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 2.46 11
16. Meizl Domonkos (Budafok) 2.43 14
17. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.42 12
18. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 2.33 15
19. Finak Huba (Budafok) 2.29 14
20. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2.27 15
21. Vadász Márton (Budapest Csepel) 2.21 14
22. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 2.21 14
23. Andráczy Dániel (BLF KK) 2.2 10
24. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.13 16
25. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 2.1 10
26. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2 10
27. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 2 12
28. Kulik Ádám (Malév SC) 2 13
29. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1.94 16
30. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.92 13
31. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.8 15
32. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 1.73 15
33. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1.73 15
34. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1.7 10
35. Pap Gergely (Gold Boys) 1.67 12
36. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1.64 14
37. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1.62 13
38. Kiss Marcell (Budafok) 1.6 15
39. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1.58 12
40. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1.55 11
41. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.55 11
42. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.46 11
43. Barta Gábor (Budafok) 1.4 10
44. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.39 13
45. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.33 12
46. Xiong Da Wei (BLF KK) 1.3 10
47. Gát Mihály (Gold Boys) 1.3 10
48. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 1.23 13
49. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.21 14
50. Ji Yitao (BLF KK) 1.15 13
51. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.15 13
52. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.15 13
53. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 1.13 15
54. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.1 10
55. Mihálka Marcell (Budafok) 1.08 13
56. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.07 14
57. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1 12
58. Gál Róbert (BLF KK) 1 10
59. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1 13
60. Boldizsár Tamás (Budafok) 0.92 12
61. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0.86 14
62. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.85 13
63. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.81 16
64. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.8 10
65. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0.67 15
66. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.64 14
67. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.5 10
68. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.36 11
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 10 meccs, min. 20 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 4.5 14
2. Andráczy Dániel (BLF KK) 3.7 10
3. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.47 15
4. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 3.17 12
5. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.92 12
6. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.81 16
7. Tóth Attila Károly (BLF KK) 2.46 11
8. Száraz Ádám (Malév SC) 2.4 15
9. Meizl Domonkos (Budafok) 2.36 14
10. Császár Máté István (Malév SC) 2.27 15
11. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2.1 10
12. Farkas Péter (Ziccer KS) 2.08 12
13. Kiss Marcell (Budafok) 1.93 15
14. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 1.67 15
15. Bodorkos Richárd (Budafok) 1.47 15
16. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.47 15
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 10 meccs, min. 20 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 67.74% (63/93) 14
2. Száraz Ádám (Malév SC) 65.45% (36/55) 15
3. Meizl Domonkos (Budafok) 64.71% (33/51) 14
4. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 64.29% (45/70) 16
5. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 64% (16/25) 10
6. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 63.64% (21/33) 10
7. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 62.86% (22/35) 15
8. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 62.5% (25/40) 15
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 62.3% (38/61) 12
10. Kiss Marcell (Budafok) 61.7% (29/47) 15
11. Farkas Péter (Ziccer KS) 59.52% (25/42) 12
12. Finak Huba (Budafok) 58.62% (17/29) 14
13. Andráczy Dániel (BLF KK) 56.92% (37/65) 10
14. Bodorkos Richárd (Budafok) 56.41% (22/39) 15
15. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 55.17% (16/29) 11
16. Tóth Attila Károly (BLF KK) 55.1% (27/49) 11
17. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 52.53% (52/99) 15
18. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 52.24% (35/67) 12
19. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 52% (13/25) 14
20. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 52% (13/25) 15
21. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 48.57% (17/35) 12
22. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 46.88% (15/32) 14
23. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 44% (11/25) 11
24. Boldizsár Tamás (Budafok) 43.48% (10/23) 12
25. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 42.5% (17/40) 12
26. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 42.31% (11/26) 15
27. Marusinecz Marcell (BLF KK) 40% (10/25) 10
28. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 38.1% (8/21) 12
29. Császár Máté István (Malév SC) 37.36% (34/91) 15
30. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 36.11% (13/36) 15
31. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 35% (7/20) 11
32. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 30% (9/30) 15
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu