BLF Palota - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Pádár Balázs 20/530-4590 iloveelevation@hotmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Kovács István 20/922-7707 blf@t-online.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem 1151 - Budapest Bogáncs u. 51-53.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- GÁL Róbert 2001-05-19
- KOCSIS Olivér 2000-07-26
- KÓNYI Benjamin 2001-09-05
- KOPCSIK Dávid 2000-12-19
- LÁSZLÓFY Sándor 2002-08-21
- MAJOR Gergely 2001-01-09
- MARUSINECZ Marcell 2002-06-20
- MOLNÁR Gábor Boldizsár 2000-06-09
- NAGY Hunor Levente 2001-03-08
- RÉVÉSZ Marcell 2000-05-16
- SIMON Gyula 2000-07-14
- SZABÓ Márkó Armand 2002-11-12
- SZECSEI Gergõ 2000-08-02
- SZIGETI Balázs 2001-04-24
- TÓTH Attila Károly 2001-07-19
- TÓTH Kristóf 2002-07-03
- XIONG DA Wei 2002-04-02
- ZEVE Krisztián 2000-10-01

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0012 Malév SC BLF Palota 2017/10/28 15:00 58-98
(11-35,12-20,13-30,22-13)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Tarnai Gyula Makay Dániel
FJB0022 BLF Palota Kölcsey Hösei 2017/11/11 09:00 107-29
(25-11,34-4,22-4,26-10)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Szőke Gábor Németh Péter
FJB0032 Újpest-MT/B BLF Palota 2017/11/26 12:00 76-51
(17-15,23-8,17-11,19-17)
Karinthy Frigyes ÁMK Makay Dániel Alexis Sancilio
FJB0042 BLF Palota SZPA-HSE 2017/12/02 13:20 56-77
(16-21,13-26,13-8,14-22)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Lövei László Alexis Sancilio
FJB0052 Zuglói Sasok BLF Palota 2017/12/17 16:00 71-47
(18-13,23-10,16-11,14-13)
Simon János Kosárlabda Csarnok Tahin András Komlódi Benedek
FJB0062 BLF Palota Ziccer KS 2018/01/07 15:00 110-71
(25-19,20-17,36-25,29-10)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Jankovics Viktor Lukács Rezső
FJB0072 Kiss Lenke KS BLF Palota 2018/01/13 11:40 62-79
(17-26,16-21,10-12,19-20)
Nyár utcai Általános Iskola Tarnai Gyula Gere Kálmán
FJB0082 BLF Palota KOKEC 2018/01/20 13:00 0-20
(-, -, -, -)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Goda László Alexis Sancilio
FJB0092 Budapesti Honvéd BLF Palota 2018/02/04 10:40 56-67
(-, -, -, -)
Simon János Kosárlabda Csarnok Major Ádám Alexis Sancilio
FJB0102 BLF Palota Gold Boys 2018/02/10 09:00 20-0
(-, -, -, -)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Tahin András Németh Péter
FJB0111 BLF Palota Budafok 2018/02/24 09:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Magyar Zoltán Korhetz Szilárd

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 240 9
2. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 171 9
3. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 165 7
4. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 157 8
5. BALOGH Márton (Budafok) 147 8
6. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 146 9
7. HÓDOS Bálint (Budafok) 144 8
8. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 143 10
9. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 136 10
10. GALAMBOS Miklós (Budafok) 131 8
11. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 115 5
12. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 114 9
13. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 108 9
14. AMATI Kevin (Budafok) 105 5
15. KISS Marcell (Budafok) 105 7
16. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 99 6
17. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 98 7
18. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 96 6
19. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 95 6
20. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 91 7
21. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 86 9
22. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 84 7
23. FINAK Huba (Budafok) 84 7
24. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 77 6
25. SIMON Gyula (BLF Palota) 74 5
26. SOÓS Levente (Malév SC) 74 7
27. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 73 6
28. MARTON Lukács (Ziccer KS) 73 5
29. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 73 8
30. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 71 8
31. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 71 8
32. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 71 6
33. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 70 9
34. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 70 7
35. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 66 7
36. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 65 7
37. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 63 6
38. KÓSA Dominik (Malév SC) 62 8
39. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 61 8
40. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 60 5
41. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 59 7
42. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 56 5
43. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 56 10
44. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 53 6
45. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 52 6
46. KÓNYI Benjamin (BLF Palota) 50 3
47. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 50 4
48. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 50 6
49. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 49 4
50. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 49 5
51. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 49 8
52. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 48 5
53. SZABÓ Bence (Malév SC) 48 6
54. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 47 6
55. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 46 7
56. BARTA Botond Bendegúz (Budapesti Honvéd) 44 3
57. SZEPESSI Márk (KOKEC) 44 8
58. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 42 4
59. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 42 5
60. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 42 7
61. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 41 7
62. BARTA Gábor (Budafok) 40 6
63. MAJOR Gergely (BLF Palota) 40 4
64. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 38 8
65. MOLNÁR András (KOKEC) 38 6
66. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 37 6
67. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 36 4
68. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 35 7
69. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 35 7
70. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 34 6
71. MIKES Bence (Kiss Lenke KS) 33 2
72. NEORCIC Iván (Újpest-MT/B) 33 3
73. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 32 4
74. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 31 7
75. KINCSES Mihály (Gold Boys) 31 6
76. MEIZL Domonkos (Budafok) 31 8
77. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 30 4
78. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 28 4
79. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 28 5
80. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 27 4
81. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 27 6
82. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 26 4
83. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 26 5
84. FARKAS Péter (Ziccer KS) 24 3
85. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 24 5
86. SZABOLCSI Milán (Budapesti Honvéd) 23 3
87. PAP Dániel (Kiss Lenke KS) 23 2
88. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 23 4
89. BORIS Milán Márk (Malév SC) 23 6
90. CSODÓ Leon (Gold Boys) 22 6
91. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 19 5
92. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 19 5
93. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 19 8
94. SZÉKELI Ádám (Ziccer KS) 19 3
95. LADOS Máté (Budafok) 19 7
96. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 18 8
97. KOPCSIK Dávid (BLF Palota) 17 3
98. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 17 5
99. SZECSEI Gergõ (BLF Palota) 16 2
100. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 16 4
101. GÁL Róbert (BLF Palota) 16 5
102. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 16 5
103. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 16 3
104. BODORKOS Richárd (Budafok) 15 4
105. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 15 5
106. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 14 3
107. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 14 4
108. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 14 7
109. LESTYÁN Attila (KOKEC) 13 6
110. PAP Gergely (Gold Boys) 13 5
111. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 12 1
112. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 12 4
113. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS) 11 3
114. MAKAI Richárd (Malév SC) 10 7
115. SZIGETI Balázs (BLF Palota) 10 1
116. BALOGH Barna (Újpest-MT/B) 10 1
117. KÜCÜKTÜFEKEI Cengiz Etem (Újpest-MT/B) 10 1
118. RÉVÉSZ Marcell (BLF Palota) 10 2
119. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 10 3
120. XIONG DA Wei (BLF Palota) 9 4
121. TÓTH Kristóf (Malév SC) 9 4
122. BEER Botond (Malév SC) 8 7
123. SCHINOGL Márton (Budafok) 8 1
124. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 8 4
125. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 8 5
126. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 8 6
127. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 8 6
128. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 7 9
129. KISS-PUSKÁR Milán (Budafok) 7 2
130. KONCZ Dominik (Malév SC) 7 5
131. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 7 5
132. KULIK Ádám (Malév SC) 7 8
133. NIKOLOV Teodor Nikolaev (KOKEC) 7 3
134. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 6 1
135. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 6 5
136. BAUMANN Bence (KOKEC) 6 5
137. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 6 6
138. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 6 6
139. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 6 7
140. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 6 7
141. SZALAI István (Újpest-MT/B) 5 1
142. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 4 6
143. KIS Levente (Zuglói Sasok) 4 6
144. KIS Ádám (Újpest-MT/B) 4 1
145. SZABÓ Bence (Újpest-MT/B) 4 1
146. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 4 2
147. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 4 5
148. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 4 5
149. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 4 9
150. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 3 5
151. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 3 6
152. LÁSZLÓFY Sándor (BLF Palota) 2 3
153. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 2 1
154. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 2 1
155. STVERTECZKY Nándor (Gold Boys) 2 2
156. VÁRADY Péter (KOKEC) 2 5
157. VÖRÖS Álmos Bulcsú (Zuglói Sasok) 1 3
158. MADARASSY Erik (Ziccer KS) 0 1
159. KLOTZ Bence (Zuglói Sasok) 0 1
160. KAPÓCS Máté Benedek (Gold Boys) 0 1
161. LAKI Boldizsár (Budapesti Honvéd) 0 1
162. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 0 3
163. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 4
164. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 0 3
165. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
166. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 0 3
167. LENGYEL Kristóf Dániel (SZPA-HSE) 0 2
168. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 1
169. PECSENYE Zsolt (Ziccer KS) 0 1
170. GILLICH Sólyom (Gold Boys) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 26 9
2. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 16 9
3. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 15 9
4. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 11 7
5. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 11 8
6. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 11 8
7. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 9 5
8. MARTON Lukács (Ziccer KS) 8 5
9. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 8 5
10. BALOGH Márton (Budafok) 7 8
11. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 6 6
12. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 6 6
13. KISS Marcell (Budafok) 6 7
14. SIMON Gyula (BLF Palota) 6 5
15. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 6 10
16. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 6 9
17. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 6 7
18. BARTA Gábor (Budafok) 6 6
19. BARTA Botond Bendegúz (Budapesti Honvéd) 5 3
20. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 4 8
21. KÓSA Dominik (Malév SC) 4 8
22. SZABOLCSI Milán (Budapesti Honvéd) 4 3
23. SZEPESSI Márk (KOKEC) 4 8
24. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 4 4
25. GÁL Róbert (BLF Palota) 4 5
26. KÓNYI Benjamin (BLF Palota) 3 3
27. MIKES Bence (Kiss Lenke KS) 3 2
28. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 3 5
29. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 3 7
30. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 3 6
31. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 3 7
32. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 3 4
33. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 3 7
34. MEIZL Domonkos (Budafok) 3 8
35. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 2 7
36. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 2 6
37. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 2 5
38. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 2 4
39. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 2 6
40. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 2 8
41. KINCSES Mihály (Gold Boys) 2 6
42. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 2 7
43. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 2 7
44. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 2 5
45. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 2 7
46. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 2 6
47. AMATI Kevin (Budafok) 1 5
48. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 1 8
49. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 1 10
50. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 1 9
51. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 1 4
52. PAP Dániel (Kiss Lenke KS) 1 2
53. NEORCIC Iván (Újpest-MT/B) 1 3
54. KÜCÜKTÜFEKEI Cengiz Etem (Újpest-MT/B) 1 1
55. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 1 5
56. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 1 7
57. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 1 8
58. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 1 4
59. SZABÓ Bence (Malév SC) 1 6
60. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 1 4
61. MOLNÁR András (KOKEC) 1 6
62. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 1 5
63. SZALAI István (Újpest-MT/B) 1 1
64. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 1 7
65. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 1 5
66. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 1 6
67. BORIS Milán Márk (Malév SC) 1 6
68. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 1 5
69. KISS-PUSKÁR Milán (Budafok) 1 2
70. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 1 4
71. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 1 5
72. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 1 3
73. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 1 8
74. NIKOLOV Teodor Nikolaev (KOKEC) 1 3
75. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1 4
76. KONCZ Dominik (Malév SC) 1 5
77. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 1 5
78. HÓDOS Bálint (Budafok) 0 8
79. GALAMBOS Miklós (Budafok) 0 8
80. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 0 9
81. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 0 6
82. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 0 7
83. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 0 7
84. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 0 6
85. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 0 4
86. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 0 6
87. FINAK Huba (Budafok) 0 7
88. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 0 1
89. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 0 6
90. SOÓS Levente (Malév SC) 0 7
91. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 0 4
92. SZIGETI Balázs (BLF Palota) 0 1
93. BALOGH Barna (Újpest-MT/B) 0 1
94. MAJOR Gergely (BLF Palota) 0 4
95. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 0 5
96. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 0 6
97. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 0 6
98. SCHINOGL Márton (Budafok) 0 1
99. SZECSEI Gergõ (BLF Palota) 0 2
100. FARKAS Péter (Ziccer KS) 0 3
101. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 0 6
102. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 0 9
103. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 0 4
104. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 0 7
105. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 0 4
106. SZÉKELI Ádám (Ziccer KS) 0 3
107. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 0 1
108. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0 7
109. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 0 4
110. KOPCSIK Dávid (BLF Palota) 0 3
111. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 0 6
112. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 0 10
113. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 0 3
114. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 0 5
115. RÉVÉSZ Marcell (BLF Palota) 0 2
116. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 8
117. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 0 3
118. KIS Ádám (Újpest-MT/B) 0 1
119. SZABÓ Bence (Újpest-MT/B) 0 1
120. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 0 5
121. BODORKOS Richárd (Budafok) 0 4
122. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS) 0 3
123. CSODÓ Leon (Gold Boys) 0 6
124. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 0 5
125. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 0 4
126. LADOS Máté (Budafok) 0 7
127. PAP Gergely (Gold Boys) 0 5
128. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 0 8
129. XIONG DA Wei (BLF Palota) 0 4
130. LESTYÁN Attila (KOKEC) 0 6
131. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 0 1
132. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 0 4
133. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 0 2
134. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 0 1
135. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 0 5
136. MAKAI Richárd (Malév SC) 0 7
137. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0 6
138. BAUMANN Bence (KOKEC) 0 5
139. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 0 5
140. BEER Botond (Malév SC) 0 7
141. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0 6
142. STVERTECZKY Nándor (Gold Boys) 0 2
143. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 0 6
144. KULIK Ádám (Malév SC) 0 8
145. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0 7
146. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 7
147. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0 5
148. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 0 5
149. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0 9
150. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0 6
151. LÁSZLÓFY Sándor (BLF Palota) 0 3
152. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0 6
153. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0 5
154. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0 6
155. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0 9
156. VÁRADY Péter (KOKEC) 0 5
157. VÖRÖS Álmos Bulcsú (Zuglói Sasok) 0 3
158. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 4
159. PECSENYE Zsolt (Ziccer KS) 0 1
160. KLOTZ Bence (Zuglói Sasok) 0 1
161. GILLICH Sólyom (Gold Boys) 0 2
162. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
163. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 0 3
164. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 0 3
165. LENGYEL Kristóf Dániel (SZPA-HSE) 0 2
166. KAPÓCS Máté Benedek (Gold Boys) 0 1
167. LAKI Boldizsár (Budapesti Honvéd) 0 1
168. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 0 3
169. MADARASSY Erik (Ziccer KS) 0 1
170. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 26.67 9
2. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 23.57 7
3. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 23 5
4. AMATI Kevin (Budafok) 21 5
5. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 19.63 8
6. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 19 9
7. BALOGH Márton (Budafok) 18.38 8
8. HÓDOS Bálint (Budafok) 18 8
9. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 16.5 6
10. GALAMBOS Miklós (Budafok) 16.38 8
11. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 16.22 9
12. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 16 6
13. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 15.83 6
14. KISS Marcell (Budafok) 15 7
15. SIMON Gyula (BLF Palota) 14.8 5
16. MARTON Lukács (Ziccer KS) 14.6 5
17. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 14.3 10
18. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 14 7
19. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 13.6 10
20. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 13 7
21. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 12.83 6
22. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 12.67 9
23. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 12.5 4
24. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 12.25 4
25. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 12.17 6
26. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 12 5
27. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 12 7
28. FINAK Huba (Budafok) 12 7
29. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 12 9
30. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 11.83 6
31. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 11.2 5
32. SOÓS Levente (Malév SC) 10.57 7
33. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 10.5 6
34. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 10.5 4
35. MAJOR Gergely (BLF Palota) 10 4
36. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 10 7
37. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 9.8 5
38. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 9.6 5
39. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 9.56 9
40. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 9.43 7
41. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 9.29 7
42. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 9.13 8
43. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 9 4
44. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 8.88 8
45. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 8.88 8
46. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 8.83 6
47. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 8.67 6
48. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 8.43 7
49. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 8.4 5
50. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 8.33 6
51. SZABÓ Bence (Malév SC) 8 6
52. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 8 4
53. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 7.83 6
54. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 7.78 9
55. KÓSA Dominik (Malév SC) 7.75 8
56. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 7.63 8
57. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 7.5 4
58. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 7 4
59. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 6.75 4
60. BARTA Gábor (Budafok) 6.67 6
61. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 6.57 7
62. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 6.5 4
63. MOLNÁR András (KOKEC) 6.33 6
64. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 6.17 6
65. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 6.13 8
66. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 6 7
67. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 5.86 7
68. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 5.75 4
69. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 5.67 6
70. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 5.6 5
71. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 5.6 10
72. SZEPESSI Márk (KOKEC) 5.5 8
73. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 5.2 5
74. KINCSES Mihály (Gold Boys) 5.17 6
75. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 5 7
76. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 5 7
77. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 4.8 5
78. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 4.75 8
79. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 4.5 6
80. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 4.43 7
81. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 4 4
82. MEIZL Domonkos (Budafok) 3.88 8
83. BORIS Milán Márk (Malév SC) 3.83 6
84. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 3.8 5
85. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 3.8 5
86. BODORKOS Richárd (Budafok) 3.75 4
87. CSODÓ Leon (Gold Boys) 3.67 6
88. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 3.5 4
89. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 3.4 5
90. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 3.2 5
91. GÁL Róbert (BLF Palota) 3.2 5
92. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 3 5
93. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 3 4
94. LADOS Máté (Budafok) 2.71 7
95. PAP Gergely (Gold Boys) 2.6 5
96. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 2.38 8
97. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 2.25 8
98. TÓTH Kristóf (Malév SC) 2.25 4
99. XIONG DA Wei (BLF Palota) 2.25 4
100. LESTYÁN Attila (KOKEC) 2.17 6
101. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 2 7
102. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 2 4
103. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 1.6 5
104. MAKAI Richárd (Malév SC) 1.43 7
105. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 1.4 5
106. KONCZ Dominik (Malév SC) 1.4 5
107. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 1.33 6
108. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 1.33 6
109. BAUMANN Bence (KOKEC) 1.2 5
110. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 1.2 5
111. BEER Botond (Malév SC) 1.14 7
112. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 1 6
113. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 1 6
114. KULIK Ádám (Malév SC) 0.88 8
115. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0.86 7
116. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.86 7
117. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0.8 5
118. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 0.8 5
119. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.78 9
120. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.67 6
121. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0.67 6
122. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0.6 5
123. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0.5 6
124. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.44 9
125. VÁRADY Péter (KOKEC) 0.4 5
126. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 4
127. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 2.89 9
2. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 1.8 5
3. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 1.78 9
4. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 1.67 9
5. MARTON Lukács (Ziccer KS) 1.6 5
6. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 1.6 5
7. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 1.57 7
8. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 1.38 8
9. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.38 8
10. SIMON Gyula (BLF Palota) 1.2 5
11. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 1 6
12. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 1 6
13. BARTA Gábor (Budafok) 1 6
14. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 1 4
15. BALOGH Márton (Budafok) 0.88 8
16. KISS Marcell (Budafok) 0.86 7
17. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 0.86 7
18. GÁL Róbert (BLF Palota) 0.8 5
19. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 0.75 4
20. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 0.67 9
21. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 0.6 10
22. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 0.6 5
23. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 0.5 8
24. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 0.5 6
25. KÓSA Dominik (Malév SC) 0.5 8
26. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 0.5 4
27. SZEPESSI Márk (KOKEC) 0.5 8
28. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 0.43 7
29. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 0.43 7
30. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 0.43 7
31. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 0.4 5
32. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 0.4 5
33. MEIZL Domonkos (Budafok) 0.38 8
34. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 0.33 6
35. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 0.33 6
36. KINCSES Mihály (Gold Boys) 0.33 6
37. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 0.33 6
38. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 0.29 7
39. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 0.29 7
40. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 0.29 7
41. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 0.29 7
42. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 0.25 4
43. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 0.25 4
44. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 0.25 4
45. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 0.25 8
46. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 0.25 4
47. TÓTH Kristóf (Malév SC) 0.25 4
48. AMATI Kevin (Budafok) 0.2 5
49. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 0.2 5
50. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 0.2 5
51. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 0.2 5
52. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 0.2 5
53. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0.2 5
54. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 0.2 5
55. KONCZ Dominik (Malév SC) 0.2 5
56. SZABÓ Bence (Malév SC) 0.17 6
57. MOLNÁR András (KOKEC) 0.17 6
58. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 0.17 6
59. BORIS Milán Márk (Malév SC) 0.17 6
60. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 0.14 7
61. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 0.14 7
62. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 0.13 8
63. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 0.13 8
64. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 0.13 8
65. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 0.11 9
66. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 0.1 10
67. HÓDOS Bálint (Budafok) 0 8
68. GALAMBOS Miklós (Budafok) 0 8
69. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 0 9
70. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 0 6
71. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 0 7
72. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 0 7
73. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 0 6
74. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 0 4
75. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 0 6
76. FINAK Huba (Budafok) 0 7
77. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 0 6
78. SOÓS Levente (Malév SC) 0 7
79. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 0 4
80. MAJOR Gergely (BLF Palota) 0 4
81. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 0 5
82. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 0 6
83. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 0 6
84. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 0 6
85. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 0 9
86. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 0 4
87. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 0 7
88. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 0 4
89. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0 7
90. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 0 4
91. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 0 6
92. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 0 10
93. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 0 5
94. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 8
95. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 0 5
96. BODORKOS Richárd (Budafok) 0 4
97. CSODÓ Leon (Gold Boys) 0 6
98. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 0 5
99. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 0 4
100. LADOS Máté (Budafok) 0 7
101. PAP Gergely (Gold Boys) 0 5
102. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 0 8
103. XIONG DA Wei (BLF Palota) 0 4
104. LESTYÁN Attila (KOKEC) 0 6
105. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 0 4
106. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 0 5
107. MAKAI Richárd (Malév SC) 0 7
108. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0 6
109. BAUMANN Bence (KOKEC) 0 5
110. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 0 5
111. BEER Botond (Malév SC) 0 7
112. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0 6
113. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 0 6
114. KULIK Ádám (Malév SC) 0 8
115. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0 7
116. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 7
117. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0 5
118. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 0 5
119. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0 9
120. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0 6
121. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0 6
122. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0 5
123. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0 6
124. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0 9
125. VÁRADY Péter (KOKEC) 0 5
126. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 4
127. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 8.63 8
2. AMATI Kevin (Budafok) 8.2 5
3. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 8 7
4. HÓDOS Bálint (Budafok) 8 8
5. GALAMBOS Miklós (Budafok) 7.5 8
6. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 7.2 5
7. BALOGH Márton (Budafok) 7 8
8. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 7 9
9. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 6.78 9
10. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 6.57 7
11. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 6.33 6
12. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 6.33 6
13. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 6 10
14. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 6 9
15. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 6 4
16. KISS Marcell (Budafok) 5.86 7
17. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 5.83 6
18. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 5.78 9
19. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 5.71 7
20. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 5.6 10
21. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 5.5 6
22. FINAK Huba (Budafok) 5.43 7
23. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 5.17 6
24. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 5.17 6
25. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 5 7
26. SIMON Gyula (BLF Palota) 4.8 5
27. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 4.8 5
28. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 4.75 4
29. MAJOR Gergely (BLF Palota) 4.5 4
30. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 4.4 5
31. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 4.25 4
32. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 4.25 8
33. SOÓS Levente (Malév SC) 4.14 7
34. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 4 7
35. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 4 5
36. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 4 7
37. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 3.83 6
38. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 3.67 9
39. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 3.67 6
40. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 3.67 6
41. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 3.56 9
42. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 3.5 6
43. SZABÓ Bence (Malév SC) 3.5 6
44. MARTON Lukács (Ziccer KS) 3.4 5
45. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 3.4 5
46. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 3.33 6
47. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 3.29 7
48. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 3.25 4
49. KÓSA Dominik (Malév SC) 3.13 8
50. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 3 4
51. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 3 8
52. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 2.86 7
53. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 2.86 7
54. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 2.75 4
55. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 2.75 4
56. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 2.75 4
57. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 2.71 7
58. MOLNÁR András (KOKEC) 2.67 6
59. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 2.67 6
60. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 2.63 8
61. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 2.6 5
62. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 2.6 10
63. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 2.56 9
64. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 2.5 4
65. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 2.5 4
66. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 2.4 5
67. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 2.38 8
68. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 2.33 6
69. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 2.29 7
70. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 2.2 5
71. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 2.14 7
72. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 2.13 8
73. SZEPESSI Márk (KOKEC) 2 8
74. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 2 5
75. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 1.83 6
76. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 1.8 5
77. BODORKOS Richárd (Budafok) 1.75 4
78. BARTA Gábor (Budafok) 1.67 6
79. KINCSES Mihály (Gold Boys) 1.67 6
80. BORIS Milán Márk (Malév SC) 1.67 6
81. CSODÓ Leon (Gold Boys) 1.67 6
82. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 1.57 7
83. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 1.5 4
84. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.43 7
85. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 1.4 5
86. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 1.4 5
87. MEIZL Domonkos (Budafok) 1.38 8
88. LADOS Máté (Budafok) 1.29 7
89. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 1.2 5
90. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.13 8
91. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 1 4
92. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 1 8
93. XIONG DA Wei (BLF Palota) 1 4
94. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 1 4
95. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 0.88 8
96. LESTYÁN Attila (KOKEC) 0.83 6
97. PAP Gergely (Gold Boys) 0.8 5
98. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 0.8 5
99. TÓTH Kristóf (Malév SC) 0.75 4
100. MAKAI Richárd (Malév SC) 0.71 7
101. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 0.6 5
102. BAUMANN Bence (KOKEC) 0.6 5
103. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 0.6 5
104. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 0.57 7
105. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0.5 6
106. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 0.5 6
107. BEER Botond (Malév SC) 0.43 7
108. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0.43 7
109. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.43 7
110. GÁL Róbert (BLF Palota) 0.4 5
111. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 0.4 5
112. KONCZ Dominik (Malév SC) 0.4 5
113. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0.4 5
114. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 0.4 5
115. KULIK Ádám (Malév SC) 0.38 8
116. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0.33 6
117. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.33 6
118. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0.33 6
119. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.22 9
120. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.22 9
121. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0.2 5
122. VÁRADY Péter (KOKEC) 0.2 5
123. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 0.17 6
124. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0.17 6
125. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 0 4
126. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 4
127. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 4.25 4
2. MAJOR Gergely (BLF Palota) 3.5 4
3. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 3.4 5
4. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 3 7
5. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 3 5
6. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 3 9
7. KÓSA Dominik (Malév SC) 3 8
8. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 3 4
9. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 2.86 7
10. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 2.83 6
11. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 2.83 6
12. CSODÓ Leon (Gold Boys) 2.67 6
13. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 2.6 5
14. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 2.5 10
15. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 2.5 10
16. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 2.5 4
17. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 2.5 4
18. FINAK Huba (Budafok) 2.43 7
19. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 2.4 10
20. GALAMBOS Miklós (Budafok) 2.38 8
21. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 2.33 9
22. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 2.33 6
23. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 2.33 6
24. BORIS Milán Márk (Malév SC) 2.33 6
25. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 2.33 6
26. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 2.29 7
27. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 2.25 4
28. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 2.25 4
29. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 2.25 8
30. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 2.17 6
31. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 2.14 7
32. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 2.13 8
33. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 2.13 8
34. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 2.11 9
35. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 2.11 9
36. SIMON Gyula (BLF Palota) 2 5
37. MARTON Lukács (Ziccer KS) 2 5
38. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 2 9
39. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 2 4
40. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 2 7
41. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 2 5
42. GÁL Róbert (BLF Palota) 2 5
43. HÓDOS Bálint (Budafok) 1.88 8
44. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 1.83 6
45. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 1.83 6
46. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 1.78 9
47. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 1.75 8
48. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.75 8
49. KISS Marcell (Budafok) 1.71 7
50. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 1.71 7
51. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 1.67 6
52. SZABÓ Bence (Malév SC) 1.67 6
53. KULIK Ádám (Malév SC) 1.63 8
54. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 1.6 5
55. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 1.6 5
56. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 1.6 5
57. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 1.6 5
58. PAP Gergely (Gold Boys) 1.6 5
59. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 1.6 5
60. KONCZ Dominik (Malév SC) 1.6 5
61. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 1.57 7
62. BEER Botond (Malév SC) 1.57 7
63. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 1.5 6
64. SOÓS Levente (Malév SC) 1.43 7
65. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 1.43 7
66. AMATI Kevin (Budafok) 1.4 5
67. BAUMANN Bence (KOKEC) 1.4 5
68. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 1.38 8
69. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 1.38 8
70. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 1.33 9
71. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 1.33 6
72. BARTA Gábor (Budafok) 1.33 6
73. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 1.33 6
74. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 1.29 7
75. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.29 7
76. SZEPESSI Márk (KOKEC) 1.25 8
77. MEIZL Domonkos (Budafok) 1.25 8
78. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 1.2 5
79. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 1.2 5
80. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 1.2 5
81. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 1.2 5
82. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 1.17 6
83. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 1.17 6
84. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 1.14 7
85. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 1.14 7
86. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 1 8
87. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 1 4
88. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 1 4
89. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 1 6
90. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 1 6
91. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 1 7
92. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 1 4
93. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 1 4
94. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1 4
95. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 1 5
96. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 1 5
97. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.89 9
98. BALOGH Márton (Budafok) 0.88 8
99. KINCSES Mihály (Gold Boys) 0.83 6
100. LESTYÁN Attila (KOKEC) 0.83 6
101. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 0.8 5
102. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 0.8 5
103. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0.8 5
104. VÁRADY Péter (KOKEC) 0.8 5
105. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 0.75 4
106. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 0.75 4
107. BODORKOS Richárd (Budafok) 0.75 4
108. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 0.75 8
109. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0.71 7
110. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.67 6
111. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0.67 6
112. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0.6 5
113. LADOS Máté (Budafok) 0.57 7
114. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0.57 7
115. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.56 9
116. MOLNÁR András (KOKEC) 0.5 6
117. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 0.43 7
118. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 0.33 6
119. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0.33 6
120. MAKAI Richárd (Malév SC) 0.29 7
121. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.29 7
122. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 0.25 4
123. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0.25 4
124. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0 5
125. XIONG DA Wei (BLF Palota) 0 4
126. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 0 6
127. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0 6
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 4.44 9
2. AMATI Kevin (Budafok) 4 5
3. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 3.2 5
4. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 3.17 6
5. MARTON Lukács (Ziccer KS) 3 5
6. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 2.86 7
7. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 2.67 6
8. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 2.5 6
9. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 2.44 9
10. SOÓS Levente (Malév SC) 2.29 7
11. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 2.25 4
12. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 2.25 4
13. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 2.22 9
14. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 2 8
15. HÓDOS Bálint (Budafok) 2 8
16. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 2 4
17. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 1.83 6
18. BALOGH Márton (Budafok) 1.75 8
19. SIMON Gyula (BLF Palota) 1.6 5
20. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 1.57 7
21. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 1.56 9
22. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 1.5 6
23. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 1.5 6
24. GALAMBOS Miklós (Budafok) 1.38 8
25. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 1.38 8
26. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 1.33 6
27. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 1.3 10
28. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 1.3 10
29. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 1.29 7
30. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.25 8
31. FINAK Huba (Budafok) 1.14 7
32. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 1.14 7
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 88.89% (8/9) 4
2. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 75% (9/12) 6
3. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 75% (6/8) 5
4. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 73.33% (11/15) 8
5. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 72.73% (16/22) 6
6. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 71.43% (20/28) 9
7. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 70.18% (40/57) 9
8. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 69.23% (9/13) 4
9. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 66.67% (6/9) 4
10. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 64.52% (20/31) 7
11. AMATI Kevin (Budafok) 62.5% (20/32) 5
12. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 62.5% (10/16) 8
13. KISS Marcell (Budafok) 62.5% (5/8) 7
14. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 61.11% (11/18) 7
15. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 60% (9/15) 7
16. GALAMBOS Miklós (Budafok) 57.89% (11/19) 8
17. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 57.89% (11/19) 6
18. MARTON Lukács (Ziccer KS) 57.69% (15/26) 5
19. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 57.14% (8/14) 7
20. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 57.14% (8/14) 6
21. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 56.25% (9/16) 4
22. BALOGH Márton (Budafok) 56% (14/25) 8
23. HÓDOS Bálint (Budafok) 55.17% (16/29) 8
24. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 53.85% (7/13) 7
25. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 50% (16/32) 5
26. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 50% (15/30) 6
27. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 50% (5/10) 7
28. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 50% (4/8) 4
29. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 50% (4/8) 5
30. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 50% (4/8) 5
31. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 48.28% (14/29) 9
32. FINAK Huba (Budafok) 47.06% (8/17) 7
33. SOÓS Levente (Malév SC) 45.71% (16/35) 7
34. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 44.83% (13/29) 10
35. SIMON Gyula (BLF Palota) 44.44% (8/18) 5
36. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 44.44% (4/9) 4
37. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 43.18% (19/44) 6
38. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 42.86% (6/14) 7
39. KINCSES Mihály (Gold Boys) 41.67% (5/12) 6
40. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 41.18% (7/17) 7
41. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 40% (4/10) 10
42. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 38.6% (22/57) 9
43. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 38.1% (16/42) 8
44. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 35.29% (6/17) 5
45. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 33.33% (3/9) 6
46. SZABÓ Bence (Malév SC) 33.33% (3/9) 6
47. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 32.5% (13/40) 10
48. PAP Gergely (Gold Boys) 31.25% (5/16) 5
49. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 31.03% (9/29) 6
50. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 28.57% (6/21) 9
51. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 28.57% (6/21) 7
52. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 27.27% (3/11) 9
53. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 26.32% (5/19) 7
54. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 25% (4/16) 6
55. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 25% (3/12) 5
56. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 25% (2/8) 8
57. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 25% (2/8) 8
58. CSODÓ Leon (Gold Boys) 25% (2/8) 6
59. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 22.22% (2/9) 6
60. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 21.43% (3/14) 9
61. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 19.05% (4/21) 8
62. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 17.65% (3/17) 4
63. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 12.5% (1/8) 5
64. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 11.11% (1/9) 4
65. KÓSA Dominik (Malév SC) 0% (0/8) 8
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu