/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

BLF KK - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Pádár Balázs 20/530-4590 iloveelevation@hotmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Kovács István 20/922-7707 blf@t-online.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem 1151 - Budapest Bogáncs u. 51-53.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Andráczy Dániel 2003-03-10
- Gál Róbert 2001-05-19
- Ji Yitao 2002-10-14
- Karai Bálint 2003-02-20
- Kocsis Martin 2002-03-20
- Könye Leonard 2002-05-13
- Lászlófy Sándor 2002-08-21
- Major Gergely 2001-01-09
- Mansour Omar 2002-10-13
- Marusinecz Marcell 2002-06-20
- Nagy Hunor Levente 2001-03-08
- Pomaházi Milán Mátyás 2003-07-08
- Szabó Márkó Armand 2002-11-12
- Tóth Attila Károly 2001-07-19
- Tóth Kristóf 2002-07-03
- Tóth Márton Viktor 2002-04-26
- Xiong Da Wei 2002-04-02

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0014 Újpest-MT/B BLF KK 2018/11/09 19:30 66-58
(21-20,15-6,15-18,15-14)
Babits Mihály Gimnázium Balogh Kristóf Korhetz Szilárd
FJB0024 BLF KK Ziccer KS 2018/11/18 09:00 132-45
(24-17,39-10,33-8,36-10)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Makay Dániel József Tahin András
FJB0034 BLF KK Gold Boys 2018/11/25 10:40 117-18
(34-2,19-6,40-9,24-1)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Kapros Roland Zádeczki Donát László
FJB0064 Malév SC BLF KK 2018/12/16 18:00 53-68
(17-13,8-15,11-13,17-27)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor Gere Kálmán Richárd
FJB0071 BLF KK Budafok 2019/01/13 09:00 68-69
(15-22,15-9,17-19,21-19)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Bózsó Gábor Győri Ferenc
FJB0082 Budapest Csepel BLF KK 2019/01/19 14:20 67-95
(18-23,20-29,14-24,15-19)
Kazinczy Általános Iskola Magyar Zoltán Komlódi Benedek
FJB0092 Budapesti Honvéd BLF KK 2019/01/29 19:45 98-58
(28-13,33-19,14-12,23-14)
Simon János Kosárlabda Csarnok Komlódi Benedek Szilágyi Tamás
FJB0104 BLF KK Újpest-MT/B 2019/02/03 09:00 57-73
(19-26,16-18,13-14,9-15)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Nagy István Tahin András
FJB0114 Ziccer KS BLF KK 2019/02/09 09:00 20-0
(-, -, -, -)
Jókai Mór Általános Iskola Tahin András Szabó István
FJB0044 Kiss Lenke KA BLF KK 2019/02/15 18:30 103-50
(27-13,25-9,34-9,17-19)
Nyár utcai Általános Iskola Tahin András Szabó István
FJB0124 Gold Boys BLF KK 2019/02/21 17:30 35-123
(9-25,4-38,9-38,13-22)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Szabó István Matóczay Bálint
FJB0134 BLF KK Kiss Lenke KA 2019/03/03 09:00 61-104
(14-23,15-24,2-28,30-29)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Kapros Roland Bózsó Gábor
FJB0154 BLF KK Malév SC 2019/03/24 09:00 54-74
(12-13,8-24,18-23,16-14)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Tahin András Matóczay Bálint
FJB0161 Budafok BLF KK 2019/05/03 18:00 81-58
(17-13,31-15,17-16,16-14)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nagy István Paulus Bence Máté
FJB0172 BLF KK Budapest Csepel 2019/05/05 09:00 101-47
(26-12,21-11,29-9,25-15)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Matics Sándor Tahin András
FJB0182 BLF KK Budapesti Honvéd 2019/05/12 09:00 53-98
(13-33,12-23,15-26,13-16)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Szentpáli-Gavallér Csaba Szabó István

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 302 15
2. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 260 10
3. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 253 8
4. Száraz Ádám (Malév SC) 247 15
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 238 12
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 237 15
7. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 222 16
8. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 213 15
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 202 12
10. Kiss Marcell (Budafok) 200 16
11. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 195 16
12. Andráczy Dániel (BLF KK) 195 11
13. Bodorkos Richárd (Budafok) 194 16
14. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 191 15
15. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 188 12
16. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 183 15
17. Tóth Attila Károly (BLF KK) 178 12
18. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 164 6
19. Meizl Domonkos (Budafok) 163 14
20. Császár Máté István (Malév SC) 154 15
21. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 147 7
22. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 145 16
23. Kósa Dominik (Malév SC) 136 11
24. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 134 10
25. Ji Yitao (BLF KK) 133 14
26. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 133 12
27. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 131 13
28. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 123 16
29. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 122 15
30. Bérces András (Kiss Lenke KA) 117 9
31. Barta Gábor (Budafok) 113 11
32. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 112 15
33. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 112 12
34. Finak Huba (Budafok) 111 15
35. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 109 16
36. Ipacs Donát (Újpest-MT/B) 108 8
37. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 106 16
38. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 104 11
39. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 103 14
40. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 101 10
41. Xiong Da Wei (BLF KK) 100 11
42. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 94 12
43. Fekete Béla (Budafok) 93 16
44. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 91 15
45. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 91 12
46. Koncz Dominik (Malév SC) 89 15
47. Major Gergely (BLF KK) 83 7
48. Kulik Ádám (Malév SC) 81 13
49. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 80 7
50. Schinogl Márton (Budafok) 80 9
51. Marusinecz Marcell (BLF KK) 79 11
52. Boldizsár Tamás (Budafok) 78 13
53. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 76 13
54. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 76 12
55. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 72 13
56. Egervári Márton (Malév SC) 70 9
57. Szabó Bence (Budapest Csepel) 68 14
58. Tóth Kristóf (BLF KK) 67 9
59. Csodó Leon (Gold Boys) 65 9
60. Kincses Mihály (Gold Boys) 63 9
61. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 61 11
62. Fekete Balázs (Ziccer KS) 59 14
63. Turóczi Roland (Ziccer KS) 56 14
64. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 56 16
65. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 55 15
66. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 52 10
67. Gát Mihály (Gold Boys) 48 10
68. Bányay Csongor (Gold Boys) 47 3
69. Horváth Domonkos (Gold Boys) 47 8
70. Fülöp Áron (Újpest-MT/B) 46 5
71. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 46 9
72. Pleva Milán (Ziccer KS) 44 9
73. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 43 10
74. Kocsis Martin (BLF KK) 42 4
75. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 41 14
76. Fronek Levente (Ziccer KS) 38 13
77. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 37 15
78. Róth András (Budapest Csepel) 36 8
79. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 35 14
80. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 34 14
81. Mihálka Marcell (Budafok) 34 14
82. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 33 4
83. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 29 13
84. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 29 9
85. Jónás József (Újpest-MT/B) 27 5
86. Varga Márton (Budapesti Honvéd) 26 5
87. Széplaki Dániel (Budapest Csepel) 25 6
88. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 25 4
89. Bartha Sebestyén (Malév SC) 25 8
90. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 24 6
91. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 23 7
92. Gál Róbert (BLF KK) 23 11
93. Lázár László (Kiss Lenke KA) 22 6
94. Vargyas Barna (Budafok) 21 3
95. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 21 10
96. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 19 14
97. Csöbör Bálint (Malév SC) 19 11
98. Mansour Omar (BLF KK) 18 3
99. Gál Mátyás (Újpest-MT/B) 18 3
100. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 16 9
101. Balogh Attila (Újpest-MT/B) 16 2
102. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 12 5
103. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 12 5
104. Tatár Mátyás (Budafok) 11 2
105. Árva Bálint (Budapest Csepel) 9 7
106. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 9 3
107. Sirák Bertalan (Budafok) 9 4
108. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 9 8
109. Farkas Benedek (Gold Boys) 9 10
110. Pap Gergely (Gold Boys) 9 12
111. Varga Balázs (Gold Boys) 8 8
112. Dobos András Regő (Gold Boys) 7 4
113. Waigand Ágoston (Újpest-MT/B) 6 1
114. Konrád György István (Budafok) 6 4
115. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 6 8
116. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 5 2
117. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 5 2
118. Batiz Marcell (Gold Boys) 5 8
119. Csider Bálint (Budafok) 4 1
120. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 3 3
121. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 3 5
122. Simon Kornél (Budafok) 1 3
123. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 5
124. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
125. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 8
126. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 3
127. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
128. Buzási-Temesi Imre (Budapest Csepel) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 37 16
2. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 34 15
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 27 16
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 23 8
5. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 21 6
6. Meizl Domonkos (Budafok) 16 14
7. Schinogl Márton (Budafok) 16 9
8. Száraz Ádám (Malév SC) 15 15
9. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 15 10
10. Kiss Marcell (Budafok) 15 16
11. Vadász Márton (Budapest Csepel) 14 15
12. Barta Gábor (Budafok) 14 11
13. Koncz Dominik (Malév SC) 13 15
14. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 12 12
15. Császár Máté István (Malév SC) 12 15
16. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 12 11
17. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 12 16
18. Farkas Péter (Ziccer KS) 11 12
19. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 11 16
20. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 11 12
21. Ipacs Donát (Újpest-MT/B) 10 8
22. Szabó Bence (Budapest Csepel) 10 14
23. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 9 15
24. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 9 7
25. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 9 12
26. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 9 14
27. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 8 12
28. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 8 16
29. Boldizsár Tamás (Budafok) 8 13
30. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 7 7
31. Ji Yitao (BLF KK) 7 14
32. Marusinecz Marcell (BLF KK) 7 11
33. Fekete Béla (Budafok) 7 16
34. Tóth Attila Károly (BLF KK) 6 12
35. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 6 15
36. Kósa Dominik (Malév SC) 6 11
37. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 5 12
38. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 5 4
39. Lázár László (Kiss Lenke KA) 5 6
40. Xiong Da Wei (BLF KK) 4 11
41. Finak Huba (Budafok) 4 15
42. Kincses Mihály (Gold Boys) 4 9
43. Kulik Ádám (Malév SC) 4 13
44. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 3 10
45. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 3 10
46. Fülöp Áron (Újpest-MT/B) 3 5
47. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 3 15
48. Csodó Leon (Gold Boys) 3 9
49. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 3 4
50. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 3 13
51. Széplaki Dániel (Budapest Csepel) 3 6
52. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 7
53. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 3 9
54. Andráczy Dániel (BLF KK) 2 11
55. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2 15
56. Bodorkos Richárd (Budafok) 2 16
57. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 2 12
58. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2 16
59. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2 11
60. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 2 9
61. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 2 16
62. Bérces András (Kiss Lenke KA) 1 9
63. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 1 15
64. Egervári Márton (Malév SC) 1 9
65. Mansour Omar (BLF KK) 1 3
66. Jónás József (Újpest-MT/B) 1 5
67. Pleva Milán (Ziccer KS) 1 9
68. Róth András (Budapest Csepel) 1 8
69. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1 14
70. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1 14
71. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1 8
72. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 14
73. Sirák Bertalan (Budafok) 1 4
74. Gál Róbert (BLF KK) 1 11
75. Csöbör Bálint (Malév SC) 1 11
76. Árva Bálint (Budapest Csepel) 1 7
77. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 10
78. Batiz Marcell (Gold Boys) 1 8
79. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 1 5
80. Bányay Csongor (Gold Boys) 0 3
81. Major Gergely (BLF KK) 0 7
82. Kocsis Martin (BLF KK) 0 4
83. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 13
84. Balogh Attila (Újpest-MT/B) 0 2
85. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 12
86. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 9
87. Vargyas Barna (Budafok) 0 3
88. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 15
89. Waigand Ágoston (Újpest-MT/B) 0 1
90. Gál Mátyás (Újpest-MT/B) 0 3
91. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 8
92. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 13
93. Tatár Mátyás (Budafok) 0 2
94. Varga Márton (Budapesti Honvéd) 0 5
95. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 10
96. Gát Mihály (Gold Boys) 0 10
97. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 10
98. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 6
99. Csider Bálint (Budafok) 0 1
100. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 15
101. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 0 3
102. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 14
103. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 13
104. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 2
105. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 2
106. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 15
107. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 14
108. Mihálka Marcell (Budafok) 0 14
109. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 5
110. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 5
111. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 13
112. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 10
113. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 9
114. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 4
115. Konrád György István (Budafok) 0 4
116. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 14
117. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 8
118. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 3
119. Varga Balázs (Gold Boys) 0 8
120. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 8
121. Pap Gergely (Gold Boys) 0 12
122. Simon Kornél (Budafok) 0 3
123. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 8
124. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 5
125. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
126. Buzási-Temesi Imre (Budapest Csepel) 0 1
127. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 3
128. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 20.13 15
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 19.83 12
3. Andráczy Dániel (BLF KK) 17.73 11
4. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 16.83 12
5. Száraz Ádám (Malév SC) 16.47 15
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 15.8 15
7. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 15.67 12
8. Tóth Attila Károly (BLF KK) 14.83 12
9. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 14.2 15
10. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 13.88 16
11. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 12.73 15
12. Kiss Marcell (Budafok) 12.5 16
13. Kósa Dominik (Malév SC) 12.36 11
14. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 12.2 15
15. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 12.19 16
16. Bodorkos Richárd (Budafok) 12.13 16
17. Meizl Domonkos (Budafok) 11.64 14
18. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 11.08 12
19. Barta Gábor (Budafok) 10.27 11
20. Császár Máté István (Malév SC) 10.27 15
21. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 10.08 13
22. Ji Yitao (BLF KK) 9.5 14
23. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 9.46 11
24. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 9.33 12
25. Xiong Da Wei (BLF KK) 9.09 11
26. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 9.06 16
27. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 8.13 15
28. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 7.83 12
29. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 7.69 16
30. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 7.58 12
31. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 7.47 15
32. Finak Huba (Budafok) 7.4 15
33. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 7.36 14
34. Marusinecz Marcell (BLF KK) 7.18 11
35. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 6.81 16
36. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 6.63 16
37. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 6.33 12
38. Kulik Ádám (Malév SC) 6.23 13
39. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 6.07 15
40. Boldizsár Tamás (Budafok) 6 13
41. Koncz Dominik (Malév SC) 5.93 15
42. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 5.85 13
43. Fekete Béla (Budafok) 5.81 16
44. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 5.55 11
45. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 5.54 13
46. Szabó Bence (Budapest Csepel) 4.86 14
47. Fekete Balázs (Ziccer KS) 4.21 14
48. Turóczi Roland (Ziccer KS) 4 14
49. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 3.67 15
50. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 3.5 16
51. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2.93 14
52. Fronek Levente (Ziccer KS) 2.92 13
53. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 2.5 14
54. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 2.47 15
55. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 2.43 14
56. Mihálka Marcell (Budafok) 2.43 14
57. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 2.23 13
58. Gál Róbert (BLF KK) 2.09 11
59. Csöbör Bálint (Malév SC) 1.73 11
60. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.36 14
61. Pap Gergely (Gold Boys) 0.75 12
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.31 16
2. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.27 15
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.69 16
4. Barta Gábor (Budafok) 1.27 11
5. Meizl Domonkos (Budafok) 1.14 14
6. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 1.09 11
7. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 1 12
8. Száraz Ádám (Malév SC) 1 15
9. Kiss Marcell (Budafok) 0.94 16
10. Vadász Márton (Budapest Csepel) 0.93 15
11. Farkas Péter (Ziccer KS) 0.92 12
12. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 0.92 12
13. Koncz Dominik (Malév SC) 0.87 15
14. Császár Máté István (Malév SC) 0.8 15
15. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 0.75 12
16. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 0.75 16
17. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.71 14
18. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 0.69 16
19. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 0.67 12
20. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.64 14
21. Marusinecz Marcell (BLF KK) 0.64 11
22. Boldizsár Tamás (Budafok) 0.62 13
23. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 0.6 15
24. Kósa Dominik (Malév SC) 0.55 11
25. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.5 12
26. Ji Yitao (BLF KK) 0.5 14
27. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0.5 16
28. Fekete Béla (Budafok) 0.44 16
29. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0.42 12
30. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0.4 15
31. Xiong Da Wei (BLF KK) 0.36 11
32. Kulik Ádám (Malév SC) 0.31 13
33. Finak Huba (Budafok) 0.27 15
34. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0.23 13
35. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0.2 15
36. Andráczy Dániel (BLF KK) 0.18 11
37. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 0.18 11
38. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.17 12
39. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0.13 15
40. Bodorkos Richárd (Budafok) 0.13 16
41. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 0.13 16
42. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.13 16
43. Gál Róbert (BLF KK) 0.09 11
44. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.09 11
45. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.07 14
46. Turóczi Roland (Ziccer KS) 0.07 14
47. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.07 14
48. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 0.07 15
49. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 13
50. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 12
51. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 15
52. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 13
53. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 15
54. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 14
55. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 13
56. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 15
57. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 14
58. Mihálka Marcell (Budafok) 0 14
59. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 13
60. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 14
61. Pap Gergely (Gold Boys) 0 12
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Farkas Péter (Ziccer KS) 7.5 12
2. Andráczy Dániel (BLF KK) 6.82 11
3. Vadász Márton (Budapest Csepel) 6.47 15
4. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 6.07 15
5. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 5.75 12
6. Száraz Ádám (Malév SC) 5.53 15
7. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5.42 12
8. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 5.33 12
9. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 5.33 15
10. Bodorkos Richárd (Budafok) 5.19 16
11. Kósa Dominik (Malév SC) 5 11
12. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 4.58 12
13. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 4.23 13
14. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 4 15
15. Kiss Marcell (Budafok) 3.94 16
16. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 3.73 15
17. Ji Yitao (BLF KK) 3.64 14
18. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 3.58 12
19. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.47 15
20. Xiong Da Wei (BLF KK) 3.46 11
21. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 3.38 16
22. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 3.33 12
23. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 3.07 15
24. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3 16
25. Meizl Domonkos (Budafok) 2.93 14
26. Barta Gábor (Budafok) 2.91 11
27. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 2.88 16
28. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2.81 16
29. Császár Máté István (Malév SC) 2.8 15
30. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 2.73 15
31. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 2.69 13
32. Finak Huba (Budafok) 2.67 15
33. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 2.5 14
34. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2.36 11
35. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 2.33 12
36. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 2.31 13
37. Kulik Ádám (Malév SC) 2.23 13
38. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.19 16
39. Marusinecz Marcell (BLF KK) 2.18 11
40. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.18 11
41. Fekete Béla (Budafok) 2.13 16
42. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1.86 14
43. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1.79 14
44. Koncz Dominik (Malév SC) 1.6 15
45. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.54 13
46. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.5 16
47. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 1.5 16
48. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.46 13
49. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.4 15
50. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.33 12
51. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1.29 14
52. Mihálka Marcell (Budafok) 1.21 14
53. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 1.2 15
54. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.14 14
55. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.08 13
56. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.07 14
57. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 14
58. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.73 11
59. Gál Róbert (BLF KK) 0.64 11
60. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.5 14
61. Pap Gergely (Gold Boys) 0.33 12
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 11 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kósa Dominik (Malév SC) 3.64 11
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.42 12
3. Száraz Ádám (Malév SC) 3.2 15
4. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 3.06 16
5. Koncz Dominik (Malév SC) 2.8 15
6. Turóczi Roland (Ziccer KS) 2.79 14
7. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2.67 15
8. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.64 11
9. Császár Máté István (Malév SC) 2.6 15
10. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 2.58 12
11. Fekete Béla (Budafok) 2.56 16
12. Bodorkos Richárd (Budafok) 2.5 16
13. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.47 15
14. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2.46 11
15. Meizl Domonkos (Budafok) 2.43 14
16. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.42 12
17. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 2.33 15
18. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2.31 16
19. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 2.27 15
20. Andráczy Dániel (BLF KK) 2.18 11
21. Vadász Márton (Budapest Csepel) 2.13 15
22. Finak Huba (Budafok) 2.13 15
23. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.13 16
24. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 2 12
25. Kulik Ádám (Malév SC) 2 13
26. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1.94 16
27. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.92 13
28. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.81 16
29. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1.8 15
30. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 1.73 15
31. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1.69 16
32. Pap Gergely (Gold Boys) 1.67 12
33. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1.64 14
34. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1.64 11
35. Kiss Marcell (Budafok) 1.63 16
36. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1.62 13
37. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1.42 12
38. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.42 12
39. Barta Gábor (Budafok) 1.36 11
40. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.36 14
41. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.33 12
42. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.33 12
43. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 1.23 13
44. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.21 14
45. Xiong Da Wei (BLF KK) 1.18 11
46. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.15 13
47. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.15 13
48. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 1.13 15
49. Ji Yitao (BLF KK) 1.07 14
50. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1 12
51. Boldizsár Tamás (Budafok) 1 13
52. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1 15
53. Mihálka Marcell (Budafok) 1 14
54. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.93 14
55. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.93 14
56. Gál Róbert (BLF KK) 0.91 11
57. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0.86 14
58. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.81 16
59. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0.67 15
60. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.64 14
61. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.36 11
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 4.4 15
2. Andráczy Dániel (BLF KK) 3.55 11
3. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.47 15
4. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 3.17 12
5. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.92 12
6. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.81 16
7. Tóth Attila Károly (BLF KK) 2.5 12
8. Száraz Ádám (Malév SC) 2.4 15
9. Meizl Domonkos (Budafok) 2.36 14
10. Császár Máté István (Malév SC) 2.27 15
11. Farkas Péter (Ziccer KS) 2.08 12
12. Kiss Marcell (Budafok) 1.81 16
13. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 1.67 15
14. Bodorkos Richárd (Budafok) 1.38 16
15. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.38 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 11 meccs, min. 22 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 66% (66/100) 15
2. Száraz Ádám (Malév SC) 65.45% (36/55) 15
3. Meizl Domonkos (Budafok) 64.71% (33/51) 14
4. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 64.29% (45/70) 16
5. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 62.86% (22/35) 16
6. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 62.5% (25/40) 15
7. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 62.3% (38/61) 12
8. Kiss Marcell (Budafok) 61.7% (29/47) 16
9. Finak Huba (Budafok) 61.29% (19/31) 15
10. Farkas Péter (Ziccer KS) 59.52% (25/42) 12
11. Andráczy Dániel (BLF KK) 57.35% (39/68) 11
12. Bodorkos Richárd (Budafok) 56.41% (22/39) 16
13. Tóth Attila Károly (BLF KK) 55.56% (30/54) 12
14. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 55.17% (16/29) 11
15. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 52.53% (52/99) 15
16. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 52.24% (35/67) 12
17. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 52% (13/25) 16
18. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 52% (13/25) 15
19. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 51.22% (21/41) 13
20. Boldizsár Tamás (Budafok) 48.28% (14/29) 13
21. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 46.88% (15/32) 15
22. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 44% (11/25) 12
23. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 42.5% (17/40) 12
24. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 42.31% (11/26) 15
25. Marusinecz Marcell (BLF KK) 40% (10/25) 11
26. Császár Máté István (Malév SC) 37.36% (34/91) 15
27. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 36.11% (13/36) 15
28. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 30% (9/30) 15
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu