Budafok - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Seres Richárd 20/952-3274 nbasportfan19@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Balog István 20/417-1632 balogbasket@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Rózsakert Általános Iskola Tornaterme 1223 - Budapest Rákóczi út 16.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Barta Gábor 2001-07-27
- Bodorkos Richárd 2002-04-06
- Boldizsár Tamás 2002-09-22
- Fehér Balázs Barnabás 2002-08-22
- Fekete Béla 2002-09-28
- Finak Huba 2001-05-03
- Kiss Marcell 2001-05-22
- Kiss-Puskár Milán 2001-08-24
- Konrád György István 2002-08-04
- Kormos Benedek 2002-01-16
- Meizl Domonkos 2001-06-15
- Mihálka Marcell 2002-06-30
- Schinogl Márton 2002-04-05
- Sirák Bertalan 2003-06-15
- Tatár Mátyás 2003-08-22
- Vargyas Barna 2004-02-18

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0031 Malév SC Budafok 2018/11/27 19:30 44-83
(13-21,10-22,2-16,19-24)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bózsó Gábor Winkler Áron
FJB0051 Ziccer KS Budafok 2018/12/08 09:00 32-107
(-, -, -, -)
Jókai Mór Általános Iskola Réger Zsolt Péter Szabó István
FJB0061 Budafok Gold Boys 2018/12/15 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Horváth Kinga Győri Ferenc
FJB0041 Budafok Újpest-MT/B 2019/01/05 10:40 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0071 BLF KK Budafok 2019/01/13 09:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FJB0081 Budafok Budapesti Honvéd 2019/01/19 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0091 Budapest Csepel Budafok 2019/01/26 14:20 Kazinczy Általános Iskola
FJB0101 Budafok Kiss Lenke KA 2019/02/02 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0011 Kiss Lenke KA Budafok 2019/02/16 09:00 Nyár utcai Általános Iskola
FJB0121 Budafok Malév SC 2019/02/23 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0131 Újpest-MT/B Budafok 2019/03/01 19:30 Babits Mihály Gimnázium
FJB0141 Budafok Ziccer KS 2019/03/09 10:40 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0151 Gold Boys Budafok 2019/03/23 10:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FJB0161 Budafok BLF KK 2019/03/30 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0171 Budapesti Honvéd Budafok 2019/04/14 09:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
FJB0181 Budafok Budapest Csepel 2019/04/27 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Farkas Péter (Ziccer KS) 63 3
2. Vadász Márton (Budapest Csepel) 61 3
3. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 58 4
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 55 2
5. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 54 3
6. Xiong Da Wei (BLF KK) 52 3
7. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 50 3
8. Andráczy Dániel (BLF KK) 43 2
9. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 43 3
10. Száraz Ádám (Malév SC) 43 3
11. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 42 3
12. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 40 3
13. Ji Yitao (BLF KK) 35 3
14. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 35 2
15. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 34 1
16. Kósa Dominik (Malév SC) 32 2
17. Tóth Attila Károly (BLF KK) 31 2
18. Császár Máté István (Malév SC) 30 3
19. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 29 2
20. Csodó Leon (Gold Boys) 29 4
21. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 28 2
22. Kincses Mihály (Gold Boys) 28 3
23. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 27 3
24. Tóth Kristóf (BLF KK) 26 3
25. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 24 3
26. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 21 3
27. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 20 3
28. Egervári Márton (Malév SC) 20 2
29. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 19 3
30. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 18 1
31. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 18 3
32. Fekete Balázs (Ziccer KS) 18 4
33. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 17 3
34. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 17 3
35. Meizl Domonkos (Budafok) 15 1
36. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 15 1
37. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 15 4
38. Boldizsár Tamás (Budafok) 14 1
39. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 14 2
40. Koncz Dominik (Malév SC) 13 3
41. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 13 3
42. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 12 1
43. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 12 1
44. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 12 1
45. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 12 3
46. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 12 3
47. Gál Róbert (BLF KK) 12 3
48. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 12 3
49. Turóczi Roland (Ziccer KS) 12 4
50. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 11 1
51. Bodorkos Richárd (Budafok) 11 1
52. Kulik Ádám (Malév SC) 11 2
53. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 11 2
54. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 10 1
55. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 10 2
56. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 10 4
57. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 10 3
58. Horváth Domonkos (Gold Boys) 10 3
59. Gát Mihály (Gold Boys) 10 3
60. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 9 3
61. Fronek Levente (Ziccer KS) 8 3
62. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 8 1
63. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 8 1
64. Major Gergely (BLF KK) 8 1
65. Pleva Milán (Ziccer KS) 8 2
66. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 8 2
67. Marusinecz Marcell (BLF KK) 8 2
68. Jónás József (Újpest-MT/B) 7 1
69. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 7 1
70. Farkas Benedek (Gold Boys) 7 3
71. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 6 1
72. Kiss Marcell (Budafok) 6 1
73. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 6 2
74. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 6 3
75. Róth András (Budapest Csepel) 6 3
76. Szabó Bence (Budapest Csepel) 6 3
77. Bartha Sebestyén (Malév SC) 6 3
78. Fekete Béla (Budafok) 5 1
79. Finak Huba (Budafok) 5 1
80. Schinogl Márton (Budafok) 5 1
81. Dobos András Regő (Gold Boys) 5 2
82. Batiz Marcell (Gold Boys) 5 4
83. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 4 1
84. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 4 2
85. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 4 2
86. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 3 1
87. Pap Gergely (Gold Boys) 2 3
88. Mihálka Marcell (Budafok) 2 1
89. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 2
90. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
91. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
92. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
93. Barta Gábor (Budafok) 0 1
94. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 1
95. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
96. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 1
97. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
98. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 1
99. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
100. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 6 2
2. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 5 2
3. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 5 3
4. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 4 1
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 3 3
6. Vadász Márton (Budapest Csepel) 3 3
7. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 3 2
8. Xiong Da Wei (BLF KK) 3 3
9. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 3 3
10. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 1
11. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 3 3
12. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 3 2
13. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 3 3
14. Koncz Dominik (Malév SC) 3 3
15. Száraz Ádám (Malév SC) 2 3
16. Ji Yitao (BLF KK) 2 3
17. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2 1
18. Császár Máté István (Malév SC) 2 3
19. Csodó Leon (Gold Boys) 2 4
20. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 2 3
21. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 1 1
22. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1 2
23. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1 4
24. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 1 2
25. Boldizsár Tamás (Budafok) 1 1
26. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1 1
27. Kincses Mihály (Gold Boys) 1 3
28. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1 3
29. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 1 3
30. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 3
31. Schinogl Márton (Budafok) 1 1
32. Fekete Béla (Budafok) 1 1
33. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1 4
34. Gál Róbert (BLF KK) 1 3
35. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1 2
36. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 3
37. Róth András (Budapest Csepel) 1 3
38. Batiz Marcell (Gold Boys) 1 4
39. Andráczy Dániel (BLF KK) 0 2
40. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0 3
41. Kósa Dominik (Malév SC) 0 2
42. Meizl Domonkos (Budafok) 0 1
43. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 3
44. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0 1
45. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0 1
46. Bodorkos Richárd (Budafok) 0 1
47. Egervári Márton (Malév SC) 0 2
48. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 0 1
49. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0 3
50. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 3
51. Major Gergely (BLF KK) 0 1
52. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0 1
53. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0 1
54. Jónás József (Újpest-MT/B) 0 1
55. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 3
56. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 1
57. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 3
58. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 1
59. Kiss Marcell (Budafok) 0 1
60. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0 3
61. Kulik Ádám (Malév SC) 0 2
62. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 2
63. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0 2
64. Finak Huba (Budafok) 0 1
65. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0 3
66. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0 2
67. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 3
68. Pleva Milán (Ziccer KS) 0 2
69. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 3
70. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 1
71. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 4
72. Gát Mihály (Gold Boys) 0 3
73. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 3
74. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 3
75. Turóczi Roland (Ziccer KS) 0 4
76. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 3
77. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 1
78. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 2
79. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 3
80. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 4
81. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 2
82. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0 3
83. Mihálka Marcell (Budafok) 0 1
84. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 3
85. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 2
86. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 3
87. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 0 2
88. Pap Gergely (Gold Boys) 0 3
89. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
90. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 1
91. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 1
92. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 2
93. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
94. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
95. Barta Gábor (Budafok) 0 1
96. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
97. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
98. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
99. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
100. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 34 1
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 27.5 2
3. Andráczy Dániel (BLF KK) 21.5 2
4. Farkas Péter (Ziccer KS) 21 3
5. Vadász Márton (Budapest Csepel) 20.33 3
6. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 18 1
7. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 18 3
8. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 17.5 2
9. Xiong Da Wei (BLF KK) 17.33 3
10. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 16.67 3
11. Kósa Dominik (Malév SC) 16 2
12. Tóth Attila Károly (BLF KK) 15.5 2
13. Meizl Domonkos (Budafok) 15 1
14. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 15 1
15. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 14.5 2
16. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 14.5 4
17. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 14.33 3
18. Száraz Ádám (Malév SC) 14.33 3
19. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 14 2
20. Boldizsár Tamás (Budafok) 14 1
21. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 14 3
22. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 13.33 3
23. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 12 1
24. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 12 1
25. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 12 1
26. Ji Yitao (BLF KK) 11.67 3
27. Bodorkos Richárd (Budafok) 11 1
28. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 11 1
29. Császár Máté István (Malév SC) 10 3
30. Egervári Márton (Malév SC) 10 2
31. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 10 1
32. Kincses Mihály (Gold Boys) 9.33 3
33. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 9 3
34. Tóth Kristóf (BLF KK) 8.67 3
35. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 8 1
36. Major Gergely (BLF KK) 8 1
37. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 8 1
38. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 8 3
39. Csodó Leon (Gold Boys) 7.25 4
40. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 7 3
41. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 7 2
42. Jónás József (Újpest-MT/B) 7 1
43. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 7 1
44. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 6.67 3
45. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 6.33 3
46. Kiss Marcell (Budafok) 6 1
47. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 6 1
48. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 6 3
49. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 5.67 3
50. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 5.67 3
51. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 5.5 2
52. Kulik Ádám (Malév SC) 5.5 2
53. Fekete Béla (Budafok) 5 1
54. Finak Huba (Budafok) 5 1
55. Schinogl Márton (Budafok) 5 1
56. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 5 2
57. Fekete Balázs (Ziccer KS) 4.5 4
58. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 4.33 3
59. Koncz Dominik (Malév SC) 4.33 3
60. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 4 1
61. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 4 3
62. Gál Róbert (BLF KK) 4 3
63. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 4 3
64. Marusinecz Marcell (BLF KK) 4 2
65. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 4 2
66. Pleva Milán (Ziccer KS) 4 2
67. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 4 3
68. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 3.75 4
69. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 3.33 3
70. Horváth Domonkos (Gold Boys) 3.33 3
71. Gát Mihály (Gold Boys) 3.33 3
72. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 3 1
73. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 3 2
74. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3 4
75. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 3 3
76. Fronek Levente (Ziccer KS) 2.67 3
77. Dobos András Regő (Gold Boys) 2.5 2
78. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 2.5 4
79. Farkas Benedek (Gold Boys) 2.33 3
80. Róth András (Budapest Csepel) 2 3
81. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 2 3
82. Mihálka Marcell (Budafok) 2 1
83. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 2 2
84. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 2 2
85. Szabó Bence (Budapest Csepel) 2 3
86. Bartha Sebestyén (Malév SC) 2 3
87. Batiz Marcell (Gold Boys) 1.25 4
88. Pap Gergely (Gold Boys) 0.67 3
89. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
90. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 1
91. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 1
92. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 2
93. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
94. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 1
95. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
96. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
97. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
98. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
99. Barta Gábor (Budafok) 0 1
100. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 4 1
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 3 2
3. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 1
4. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2.5 2
5. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2 1
6. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 1.67 3
7. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1.5 2
8. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1.5 2
9. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 1 1
10. Farkas Péter (Ziccer KS) 1 3
11. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1 3
12. Xiong Da Wei (BLF KK) 1 3
13. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1 3
14. Boldizsár Tamás (Budafok) 1 1
15. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1 3
16. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1 1
17. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1 3
18. Fekete Béla (Budafok) 1 1
19. Schinogl Márton (Budafok) 1 1
20. Koncz Dominik (Malév SC) 1 3
21. Száraz Ádám (Malév SC) 0.67 3
22. Ji Yitao (BLF KK) 0.67 3
23. Császár Máté István (Malév SC) 0.67 3
24. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 0.67 3
25. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.5 2
26. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 0.5 2
27. Csodó Leon (Gold Boys) 0.5 4
28. Marusinecz Marcell (BLF KK) 0.5 2
29. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.33 3
30. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 0.33 3
31. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 0.33 3
32. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.33 3
33. Gál Róbert (BLF KK) 0.33 3
34. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.33 3
35. Róth András (Budapest Csepel) 0.33 3
36. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.25 4
37. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.25 4
38. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.25 4
39. Andráczy Dániel (BLF KK) 0 2
40. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0 3
41. Kósa Dominik (Malév SC) 0 2
42. Meizl Domonkos (Budafok) 0 1
43. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 3
44. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0 1
45. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0 1
46. Bodorkos Richárd (Budafok) 0 1
47. Egervári Márton (Malév SC) 0 2
48. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 0 1
49. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0 3
50. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 3
51. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0 1
52. Major Gergely (BLF KK) 0 1
53. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0 1
54. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 3
55. Jónás József (Újpest-MT/B) 0 1
56. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 1
57. Kiss Marcell (Budafok) 0 1
58. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 1
59. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 3
60. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0 3
61. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 2
62. Kulik Ádám (Malév SC) 0 2
63. Finak Huba (Budafok) 0 1
64. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0 2
65. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0 3
66. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 1
67. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 3
68. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0 2
69. Pleva Milán (Ziccer KS) 0 2
70. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 3
71. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 4
72. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 3
73. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 3
74. Gát Mihály (Gold Boys) 0 3
75. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 1
76. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 2
77. Turóczi Roland (Ziccer KS) 0 4
78. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 3
79. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 3
80. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 2
81. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 4
82. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 3
83. Mihálka Marcell (Budafok) 0 1
84. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 0 2
85. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 2
86. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0 3
87. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 3
88. Pap Gergely (Gold Boys) 0 3
89. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
90. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 1
91. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 1
92. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 2
93. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
94. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 1
95. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
96. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
97. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
98. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
99. Barta Gábor (Budafok) 0 1
100. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 14 1
2. Andráczy Dániel (BLF KK) 9.5 2
3. Farkas Péter (Ziccer KS) 8.67 3
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 8.5 2
5. Vadász Márton (Budapest Csepel) 8 3
6. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 7.67 3
7. Kósa Dominik (Malév SC) 7 2
8. Xiong Da Wei (BLF KK) 6.67 3
9. Tóth Attila Károly (BLF KK) 6.5 2
10. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 6.33 3
11. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 6.25 4
12. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 6 2
13. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 6 3
14. Meizl Domonkos (Budafok) 6 1
15. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 6 2
16. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 6 1
17. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 6 1
18. Száraz Ádám (Malév SC) 4.67 3
19. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 4.67 3
20. Ji Yitao (BLF KK) 4.33 3
21. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 4.33 3
22. Boldizsár Tamás (Budafok) 4 1
23. Bodorkos Richárd (Budafok) 4 1
24. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 4 1
25. Kincses Mihály (Gold Boys) 4 3
26. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 4 1
27. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 4 1
28. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 3.67 3
29. Tóth Kristóf (BLF KK) 3.67 3
30. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 3.33 3
31. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3 1
32. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 1
33. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 3 1
34. Egervári Márton (Malév SC) 3 2
35. Jónás József (Újpest-MT/B) 3 1
36. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 3 1
37. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 3 1
38. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.67 3
39. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2.5 2
40. Csodó Leon (Gold Boys) 2.5 4
41. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 2.5 2
42. Császár Máté István (Malév SC) 2.33 3
43. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 2.33 3
44. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 2.33 3
45. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 2.33 3
46. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2 1
47. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 2 3
48. Finak Huba (Budafok) 2 1
49. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 2 3
50. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 2 1
51. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 2 3
52. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 2 2
53. Pleva Milán (Ziccer KS) 2 2
54. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2 3
55. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1.75 4
56. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.75 4
57. Gát Mihály (Gold Boys) 1.67 3
58. Kulik Ádám (Malév SC) 1.5 2
59. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 1.5 2
60. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 1.5 2
61. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1.5 4
62. Gál Róbert (BLF KK) 1.33 3
63. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 1.33 3
64. Horváth Domonkos (Gold Boys) 1.33 3
65. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.33 3
66. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.33 3
67. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.25 4
68. Major Gergely (BLF KK) 1 1
69. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1 2
70. Kiss Marcell (Budafok) 1 1
71. Fekete Béla (Budafok) 1 1
72. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 1 3
73. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 1 1
74. Dobos András Regő (Gold Boys) 1 2
75. Mihálka Marcell (Budafok) 1 1
76. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 1 2
77. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 1 2
78. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1 3
79. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.67 3
80. Koncz Dominik (Malév SC) 0.67 3
81. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.67 3
82. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.67 3
83. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.67 3
84. Marusinecz Marcell (BLF KK) 0.5 2
85. Pap Gergely (Gold Boys) 0.33 3
86. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.25 4
87. Schinogl Márton (Budafok) 0 1
88. Róth András (Budapest Csepel) 0 3
89. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
90. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 1
91. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 1
92. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 2
93. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
94. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 1
95. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
96. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
97. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
98. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
99. Barta Gábor (Budafok) 0 1
100. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Farkas Péter (Ziccer KS) 4.33 3
2. Császár Máté István (Malév SC) 4.33 3
3. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 4 1
4. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 4 1
5. Fekete Béla (Budafok) 4 1
6. Barta Gábor (Budafok) 4 1
7. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3.25 4
8. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 3 2
9. Kósa Dominik (Malév SC) 3 2
10. Meizl Domonkos (Budafok) 3 1
11. Száraz Ádám (Malév SC) 3 3
12. Boldizsár Tamás (Budafok) 3 1
13. Egervári Márton (Malév SC) 3 2
14. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 3 2
15. Finak Huba (Budafok) 3 1
16. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 3 1
17. Horváth Domonkos (Gold Boys) 3 3
18. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 3 2
19. Csodó Leon (Gold Boys) 2.75 4
20. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.67 3
21. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.67 3
22. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 2.67 3
23. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 2.67 3
24. Koncz Dominik (Malév SC) 2.67 3
25. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.5 2
26. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2.5 2
27. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 2.5 2
28. Pleva Milán (Ziccer KS) 2.5 2
29. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.33 3
30. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 2.25 4
31. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 2 3
32. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2 1
33. Bodorkos Richárd (Budafok) 2 1
34. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2 1
35. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 2 3
36. Schinogl Márton (Budafok) 2 1
37. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2 3
38. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 2 2
39. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 2 4
40. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.75 4
41. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.67 3
42. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1.67 3
43. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 1.67 3
44. Gát Mihály (Gold Boys) 1.67 3
45. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1.67 3
46. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 1.5 2
47. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1.5 2
48. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1.33 3
49. Xiong Da Wei (BLF KK) 1.33 3
50. Ji Yitao (BLF KK) 1.33 3
51. Kincses Mihály (Gold Boys) 1.33 3
52. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.33 3
53. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.33 3
54. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.33 3
55. Pap Gergely (Gold Boys) 1.33 3
56. Andráczy Dániel (BLF KK) 1 2
57. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1 1
58. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 1 1
59. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 1 1
60. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1 1
61. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1 2
62. Jónás József (Újpest-MT/B) 1 1
63. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 1 1
64. Kiss Marcell (Budafok) 1 1
65. Kulik Ádám (Malév SC) 1 2
66. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 1 3
67. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 1 3
68. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 1 1
69. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 1 1
70. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 1 1
71. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.75 4
72. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0.67 3
73. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 0.67 3
74. Róth András (Budapest Csepel) 0.67 3
75. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.5 2
76. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0.5 2
77. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0.5 2
78. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.5 4
79. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0.5 2
80. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.5 2
81. Tóth Kristóf (BLF KK) 0.33 3
82. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.33 3
83. Gál Róbert (BLF KK) 0.33 3
84. Fronek Levente (Ziccer KS) 0.33 3
85. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.33 3
86. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.33 3
87. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.25 4
88. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 0 1
89. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0 1
90. Major Gergely (BLF KK) 0 1
91. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 1
92. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 2
93. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 3
94. Mihálka Marcell (Budafok) 0 1
95. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
96. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 1
97. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
98. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
99. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
100. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Major Gergely (BLF KK) 6 1
2. Egervári Márton (Malév SC) 4 2
3. Kiss Marcell (Budafok) 4 1
4. Császár Máté István (Malév SC) 3.33 3
5. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 3 1
6. Meizl Domonkos (Budafok) 3 1
7. Száraz Ádám (Malév SC) 3 3
8. Boldizsár Tamás (Budafok) 3 1
9. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 3 1
10. Bodorkos Richárd (Budafok) 3 1
11. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.67 3
12. Andráczy Dániel (BLF KK) 2.5 2
13. Kulik Ádám (Malév SC) 2.5 2
14. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 2.33 3
15. Kósa Dominik (Malév SC) 2 2
16. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2 2
17. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2 3
18. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2 1
19. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 2 2
20. Schinogl Márton (Budafok) 2 1
21. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1.67 3
22. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.67 3
23. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 1.67 3
24. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 1.5 2
25. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1.5 2
26. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1.33 3
27. Tóth Kristóf (BLF KK) 1.33 3
28. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.33 3
29. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.33 3
30. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.25 4
31. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1 2
32. Xiong Da Wei (BLF KK) 1 3
33. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1 2
34. Ji Yitao (BLF KK) 1 3
35. Róth András (Budapest Csepel) 1 3
36. Csodó Leon (Gold Boys) 0.75 4
37. Farkas Péter (Ziccer KS) 0.67 3
38. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0.67 3
39. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.67 3
40. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0.67 3
41. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0.67 3
42. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.67 3
43. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.67 3
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Száraz Ádám (Malév SC) 100% (9/9) 3
2. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 100% (6/6) 3
3. Kiss Marcell (Budafok) 100% (4/4) 1
4. Meizl Domonkos (Budafok) 100% (3/3) 1
5. Ji Yitao (BLF KK) 100% (3/3) 3
6. Xiong Da Wei (BLF KK) 100% (3/3) 3
7. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 100% (2/2) 3
8. Szabó Bence (Budapest Csepel) 100% (2/2) 3
9. Schinogl Márton (Budafok) 100% (2/2) 1
10. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 1
11. Major Gergely (BLF KK) 85.71% (6/7) 1
12. Egervári Márton (Malév SC) 80% (8/10) 2
13. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 75% (3/4) 1
14. Róth András (Budapest Csepel) 75% (3/4) 3
15. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 75% (3/4) 2
16. Kósa Dominik (Malév SC) 66.67% (4/6) 2
17. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 66.67% (4/6) 2
18. Tóth Kristóf (BLF KK) 66.67% (4/6) 3
19. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 62.5% (5/8) 3
20. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 62.5% (5/8) 3
21. Boldizsár Tamás (Budafok) 60% (3/5) 1
22. Marusinecz Marcell (BLF KK) 60% (3/5) 2
23. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 60% (3/5) 1
24. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 57.14% (4/7) 2
25. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 57.14% (4/7) 3
26. Kulik Ádám (Malév SC) 55.56% (5/9) 2
27. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 50% (7/14) 3
28. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 50% (4/8) 3
29. Farkas Péter (Ziccer KS) 50% (2/4) 3
30. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 50% (2/4) 3
31. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 50% (2/4) 3
32. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 50% (1/2) 4
33. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 50% (1/2) 1
34. Jónás József (Újpest-MT/B) 50% (1/2) 1
35. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 50% (1/2) 3
36. Gál Róbert (BLF KK) 50% (1/2) 3
37. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 50% (1/2) 3
38. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 50% (1/2) 3
39. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 45.45% (5/11) 3
40. Vadász Márton (Budapest Csepel) 44.44% (4/9) 3
41. Csodó Leon (Gold Boys) 42.86% (3/7) 4
42. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 40% (2/5) 2
43. Andráczy Dániel (BLF KK) 38.46% (5/13) 2
44. Bodorkos Richárd (Budafok) 37.5% (3/8) 1
45. Császár Máté István (Malév SC) 35.71% (10/28) 3
46. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 35.71% (5/14) 4
47. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 34.78% (8/23) 3
48. Horváth Domonkos (Gold Boys) 33.33% (2/6) 3
49. Tóth Attila Károly (BLF KK) 33.33% (2/6) 2
50. Dobos András Regő (Gold Boys) 33.33% (1/3) 2
51. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 25% (1/4) 2
52. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 25% (1/4) 2
53. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 25% (1/4) 3
54. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 20% (2/10) 3
55. Fekete Balázs (Ziccer KS) 16.67% (1/6) 4
56. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 16.67% (1/6) 2
57. Finak Huba (Budafok) 14.29% (1/7) 1
58. Kincses Mihály (Gold Boys) 10% (1/10) 3
59. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 9.09% (1/11) 3
60. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0% (0/2) 3
61. Pleva Milán (Ziccer KS) 0% (0/3) 2
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu