/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budafok - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Seres Richárd 20/952-3274 nbasportfan19@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Balog István 20/417-1632 balogbasket@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Rózsakert Általános Iskola Tornaterme 1223 - Budapest Rákóczi út 16.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Barta Gábor 2001-07-27
- Bodorkos Richárd 2002-04-06
- Boldizsár Tamás 2002-09-22
- Csider Bálint 2003-05-14
- Fehér Balázs Barnabás 2002-08-22
- Fekete Béla 2002-09-28
- Finak Huba 2001-05-03
- Kiss Marcell 2001-05-22
- Kiss-Puskár Milán 2001-08-24
- Konrád György István 2002-08-04
- Kormos Benedek 2002-01-16
- Meizl Domonkos 2001-06-15
- Mihálka Marcell 2002-06-30
- Schinogl Márton 2002-04-05
- Simon Kornél 2002-07-01
- Sirák Bertalan 2003-06-15
- Tatár Mátyás 2003-08-22
- Vargyas Barna 2004-02-18

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0031 Malév SC Budafok 2018/11/27 19:30 44-83
(13-21,10-22,2-16,19-24)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bózsó Gábor Winkler Áron
FJB0051 Ziccer KS Budafok 2018/12/08 09:00 32-107
(8-25,2-34,9-27,13-21)
Jókai Mór Általános Iskola Réger Zsolt Péter Szabó István
FJB0061 Budafok Gold Boys 2018/12/15 09:00 139-10
(30-2,42-0,28-7,39-1)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Horváth Kinga Győri Ferenc
FJB0041 Budafok Újpest-MT/B 2019/01/05 10:40 78-55
(17-10,21-18,25-16,15-11)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Horváth Kinga Bárány Levente
FJB0071 BLF KK Budafok 2019/01/13 09:00 68-69
(15-22,15-9,17-19,21-19)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Bózsó Gábor Győri Ferenc
FJB0081 Budafok Budapesti Honvéd 2019/01/19 10:00 56-100
(16-27,11-18,12-22,17-33)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Makay Dániel József Csoma Viktor
FJB0091 Budapest Csepel Budafok 2019/01/26 14:20 54-92
(10-12,17-35,13-23,14-22)
Kazinczy Általános Iskola Szokolainé Váradi Anetta Csilla Szőke Gábor
FJB0011 Kiss Lenke KA Budafok 2019/02/16 09:00 88-56
(13-21,23-6,26-12,26-17)
Nyár utcai Általános Iskola Makay Dániel József Pál Roland
FJB0121 Budafok Malév SC 2019/02/23 09:00 69-45
(20-14,14-6,24-13,11-12)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Bárány Levente Matejovics Márk
FJB0131 Újpest-MT/B Budafok 2019/03/01 18:30 86-62
(22-11,19-13,22-19,23-19)
Bajza József Általános Iskola Major Ádám Paulus Bence Máté
FJB0141 Budafok Ziccer KS 2019/03/09 10:40 117-36
(30-8,22-12,39-8,26-8)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Rózsavölgyi Alexandra Horváth Kinga
FJB0151 Gold Boys Budafok 2019/03/23 10:00 28-100
(12-19,6-19,0-35,10-27)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Pohánka Balázs Szabó István
FJB0101 Budafok Kiss Lenke KA 2019/04/07 10:00 85-84
(23-23,22-16,21-31,19-14)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Bárány Levente Győri Ferenc
FJB0171 Budapesti Honvéd Budafok 2019/04/13 12:00 100-55
(-, -, -, -)
Simon János Kosárlabda Csarnok Bárány Levente Szőke Gábor
FJB0161 Budafok BLF KK 2019/05/03 18:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJB0181 Budafok Budapest Csepel 2019/05/18 11:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 260 13
2. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 248 9
3. Száraz Ádám (Malév SC) 232 14
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 231 7
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 230 11
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 212 13
7. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 189 12
8. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 176 13
9. Kiss Marcell (Budafok) 173 13
10. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 166 10
11. Andráczy Dániel (BLF KK) 161 8
12. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 160 9
13. Meizl Domonkos (Budafok) 158 12
14. Bodorkos Richárd (Budafok) 158 13
15. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 153 13
16. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 151 12
17. Császár Máté István (Malév SC) 142 14
18. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 139 12
19. Tóth Attila Károly (BLF KK) 132 9
20. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 126 13
21. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 121 4
22. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 118 11
23. Kósa Dominik (Malév SC) 117 10
24. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 115 5
25. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 113 9
26. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 110 14
27. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 105 14
28. Ji Yitao (BLF KK) 103 10
29. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 100 13
30. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 99 11
31. Xiong Da Wei (BLF KK) 98 10
32. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 95 9
33. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 94 9
34. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 93 12
35. Finak Huba (Budafok) 92 12
36. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 91 11
37. Koncz Dominik (Malév SC) 89 14
38. Bérces András (Kiss Lenke KA) 87 8
39. Fekete Béla (Budafok) 87 13
40. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 87 14
41. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 86 9
42. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 86 13
43. Kulik Ádám (Malév SC) 78 12
44. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 76 11
45. Major Gergely (BLF KK) 73 6
46. Ipacs Donát (Újpest-MT/B) 73 6
47. Egervári Márton (Malév SC) 70 9
48. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 66 13
49. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 66 8
50. Barta Gábor (Budafok) 65 8
51. Csodó Leon (Gold Boys) 65 9
52. Tóth Kristóf (BLF KK) 63 8
53. Boldizsár Tamás (Budafok) 61 10
54. Szabó Bence (Budapest Csepel) 61 12
55. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 61 11
56. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 60 11
57. Fekete Balázs (Ziccer KS) 59 13
58. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 53 13
59. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 53 10
60. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 52 13
61. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 50 5
62. Kincses Mihály (Gold Boys) 50 8
63. Schinogl Márton (Budafok) 49 7
64. Turóczi Roland (Ziccer KS) 48 13
65. Bányay Csongor (Gold Boys) 47 3
66. Fülöp Áron (Újpest-MT/B) 46 5
67. Marusinecz Marcell (BLF KK) 46 7
68. Pleva Milán (Ziccer KS) 44 9
69. Gát Mihály (Gold Boys) 44 9
70. Horváth Domonkos (Gold Boys) 43 7
71. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 39 7
72. Fronek Levente (Ziccer KS) 38 12
73. Róth András (Budapest Csepel) 36 8
74. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 36 9
75. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 35 12
76. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 34 8
77. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 33 4
78. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 33 12
79. Mihálka Marcell (Budafok) 32 11
80. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 29 13
81. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 28 12
82. Jónás József (Újpest-MT/B) 27 4
83. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 25 4
84. Bartha Sebestyén (Malév SC) 25 8
85. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 24 6
86. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 24 8
87. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 23 7
88. Gál Róbert (BLF KK) 23 8
89. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 22 12
90. Vargyas Barna (Budafok) 21 3
91. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 21 9
92. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 19 12
93. Varga Márton (Budapesti Honvéd) 17 2
94. Csöbör Bálint (Malév SC) 17 10
95. Balogh Attila (Újpest-MT/B) 16 2
96. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 16 8
97. Lázár László (Kiss Lenke KA) 15 3
98. Széplaki Dániel (Budapest Csepel) 12 4
99. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 12 5
100. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 12 5
101. Tatár Mátyás (Budafok) 11 2
102. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 9 3
103. Sirák Bertalan (Budafok) 9 4
104. Árva Bálint (Budapest Csepel) 9 6
105. Farkas Benedek (Gold Boys) 9 9
106. Pap Gergely (Gold Boys) 9 11
107. Varga Balázs (Gold Boys) 8 7
108. Gál Mátyás (Újpest-MT/B) 7 2
109. Dobos András Regő (Gold Boys) 7 4
110. Waigand Ágoston (Újpest-MT/B) 6 1
111. Konrád György István (Budafok) 6 4
112. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 6 8
113. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 5 2
114. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 5 2
115. Batiz Marcell (Gold Boys) 5 8
116. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 4 6
117. Csider Bálint (Budafok) 4 1
118. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 3 3
119. Simon Kornél (Budafok) 1 1
120. Buzási-Temesi Imre (Budapest Csepel) 0 1
121. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 5
122. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
123. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 7
124. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
125. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 4
126. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 3
127. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 30 13
2. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 27 13
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 23 13
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 19 7
5. Meizl Domonkos (Budafok) 16 12
6. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 15 4
7. Száraz Ádám (Malév SC) 14 14
8. Vadász Márton (Budapest Csepel) 13 13
9. Koncz Dominik (Malév SC) 13 14
10. Farkas Péter (Ziccer KS) 11 11
11. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 11 10
12. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 11 9
13. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 11 11
14. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 11 13
15. Kiss Marcell (Budafok) 10 13
16. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 10 9
17. Császár Máté István (Malév SC) 10 14
18. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 10 13
19. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 9 11
20. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 9 12
21. Szabó Bence (Budapest Csepel) 9 12
22. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 8 12
23. Barta Gábor (Budafok) 8 8
24. Boldizsár Tamás (Budafok) 8 10
25. Ipacs Donát (Újpest-MT/B) 7 6
26. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 7 9
27. Schinogl Márton (Budafok) 7 7
28. Fekete Béla (Budafok) 7 13
29. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 6 5
30. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 6 12
31. Ji Yitao (BLF KK) 6 10
32. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5 9
33. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 5 4
34. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 5 13
35. Marusinecz Marcell (BLF KK) 5 7
36. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 4 9
37. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 4 5
38. Xiong Da Wei (BLF KK) 4 10
39. Kulik Ádám (Malév SC) 4 12
40. Kósa Dominik (Malév SC) 3 10
41. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 3 9
42. Fülöp Áron (Újpest-MT/B) 3 5
43. Finak Huba (Budafok) 3 12
44. Csodó Leon (Gold Boys) 3 9
45. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 3 4
46. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 3 11
47. Lázár László (Kiss Lenke KA) 3 3
48. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 7
49. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2 9
50. Andráczy Dániel (BLF KK) 2 8
51. Bodorkos Richárd (Budafok) 2 13
52. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 2 11
53. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 2 14
54. Kincses Mihály (Gold Boys) 2 8
55. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2 14
56. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2 11
57. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 2 13
58. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 2 8
59. Széplaki Dániel (Budapest Csepel) 2 4
60. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 1 12
61. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 1 14
62. Egervári Márton (Malév SC) 1 9
63. Jónás József (Újpest-MT/B) 1 4
64. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 1 7
65. Pleva Milán (Ziccer KS) 1 9
66. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1 13
67. Róth András (Budapest Csepel) 1 8
68. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1 13
69. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1 8
70. Gál Róbert (BLF KK) 1 8
71. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 12
72. Sirák Bertalan (Budafok) 1 4
73. Csöbör Bálint (Malév SC) 1 10
74. Árva Bálint (Budapest Csepel) 1 6
75. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 9
76. Batiz Marcell (Gold Boys) 1 8
77. Bányay Csongor (Gold Boys) 0 3
78. Major Gergely (BLF KK) 0 6
79. Bérces András (Kiss Lenke KA) 0 8
80. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 11
81. Varga Márton (Budapesti Honvéd) 0 2
82. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 8
83. Balogh Attila (Újpest-MT/B) 0 2
84. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 8
85. Vargyas Barna (Budafok) 0 3
86. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 7
87. Waigand Ágoston (Újpest-MT/B) 0 1
88. Tatár Mátyás (Budafok) 0 2
89. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 10
90. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 13
91. Gát Mihály (Gold Boys) 0 9
92. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 8
93. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 13
94. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 6
95. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 9
96. Csider Bálint (Budafok) 0 1
97. Gál Mátyás (Újpest-MT/B) 0 2
98. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 12
99. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 0 3
100. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 12
101. Mihálka Marcell (Budafok) 0 11
102. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 2
103. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 2
104. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 5
105. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 5
106. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 12
107. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 9
108. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 13
109. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 8
110. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 12
111. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 4
112. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 12
113. Konrád György István (Budafok) 0 4
114. Varga Balázs (Gold Boys) 0 7
115. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 3
116. Simon Kornél (Budafok) 0 1
117. Pap Gergely (Gold Boys) 0 11
118. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 8
119. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 6
120. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
121. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 5
122. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
123. Buzási-Temesi Imre (Budapest Csepel) 0 1
124. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 3
125. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 4
126. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 7
127. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 27.56 9
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 20.91 11
3. Andráczy Dániel (BLF KK) 20.13 8
4. Vadász Márton (Budapest Csepel) 20 13
5. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 17.78 9
6. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 16.6 10
7. Száraz Ádám (Malév SC) 16.57 14
8. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 16.31 13
9. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 15.75 12
10. Tóth Attila Károly (BLF KK) 14.67 9
11. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 13.54 13
12. Kiss Marcell (Budafok) 13.31 13
13. Meizl Domonkos (Budafok) 13.17 12
14. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 12.58 12
15. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 12.56 9
16. Bodorkos Richárd (Budafok) 12.15 13
17. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 11.77 13
18. Kósa Dominik (Malév SC) 11.7 10
19. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 11.58 12
20. Bérces András (Kiss Lenke KA) 10.88 8
21. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 10.73 11
22. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 10.56 9
23. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 10.44 9
24. Ji Yitao (BLF KK) 10.3 10
25. Császár Máté István (Malév SC) 10.14 14
26. Xiong Da Wei (BLF KK) 9.8 10
27. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 9.69 13
28. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 9.56 9
29. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 9 11
30. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 8.27 11
31. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 8.25 8
32. Barta Gábor (Budafok) 8.13 8
33. Tóth Kristóf (BLF KK) 7.88 8
34. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 7.86 14
35. Egervári Márton (Malév SC) 7.78 9
36. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 7.75 12
37. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 7.69 13
38. Finak Huba (Budafok) 7.67 12
39. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 7.5 14
40. Csodó Leon (Gold Boys) 7.22 9
41. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 6.91 11
42. Fekete Béla (Budafok) 6.69 13
43. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 6.62 13
44. Kulik Ádám (Malév SC) 6.5 12
45. Koncz Dominik (Malév SC) 6.36 14
46. Kincses Mihály (Gold Boys) 6.25 8
47. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 6.21 14
48. Boldizsár Tamás (Budafok) 6.1 10
49. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 5.55 11
50. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 5.46 11
51. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 5.3 10
52. Szabó Bence (Budapest Csepel) 5.08 12
53. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 5.08 13
54. Pleva Milán (Ziccer KS) 4.89 9
55. Gát Mihály (Gold Boys) 4.89 9
56. Fekete Balázs (Ziccer KS) 4.54 13
57. Róth András (Budapest Csepel) 4.5 8
58. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 4.25 8
59. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 4.08 13
60. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 4 9
61. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 4 13
62. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3.69 13
63. Fronek Levente (Ziccer KS) 3.17 12
64. Bartha Sebestyén (Malév SC) 3.13 8
65. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 3 8
66. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 2.92 12
67. Mihálka Marcell (Budafok) 2.91 11
68. Gál Róbert (BLF KK) 2.88 8
69. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 2.75 12
70. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2.33 12
71. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 2.33 9
72. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 2.23 13
73. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 2 8
74. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.83 12
75. Csöbör Bálint (Malév SC) 1.7 10
76. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.58 12
77. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 9
78. Pap Gergely (Gold Boys) 0.82 11
79. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.75 8
80. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.63 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.31 13
2. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.08 13
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.77 13
4. Meizl Domonkos (Budafok) 1.33 12
5. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 1.22 9
6. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1.11 9
7. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 1.1 10
8. Farkas Péter (Ziccer KS) 1 11
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1 13
10. Száraz Ádám (Malév SC) 1 14
11. Barta Gábor (Budafok) 1 8
12. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1 11
13. Koncz Dominik (Malév SC) 0.93 14
14. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 0.85 13
15. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 0.82 11
16. Boldizsár Tamás (Budafok) 0.8 10
17. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 0.78 9
18. Kiss Marcell (Budafok) 0.77 13
19. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 0.77 13
20. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.75 12
21. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.75 12
22. Császár Máté István (Malév SC) 0.71 14
23. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 0.67 12
24. Ji Yitao (BLF KK) 0.6 10
25. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.56 9
26. Fekete Béla (Budafok) 0.54 13
27. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0.5 12
28. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0.44 9
29. Xiong Da Wei (BLF KK) 0.4 10
30. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0.39 13
31. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.33 9
32. Csodó Leon (Gold Boys) 0.33 9
33. Kulik Ádám (Malév SC) 0.33 12
34. Kósa Dominik (Malév SC) 0.3 10
35. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0.27 11
36. Andráczy Dániel (BLF KK) 0.25 8
37. Finak Huba (Budafok) 0.25 12
38. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.25 8
39. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0.25 8
40. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0.22 9
41. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.18 11
42. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 0.18 11
43. Bodorkos Richárd (Budafok) 0.15 13
44. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.15 13
45. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0.14 14
46. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 0.14 14
47. Róth András (Budapest Csepel) 0.13 8
48. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0.13 8
49. Gál Róbert (BLF KK) 0.13 8
50. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.13 8
51. Egervári Márton (Malév SC) 0.11 9
52. Pleva Milán (Ziccer KS) 0.11 9
53. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.11 9
54. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.1 10
55. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0.08 12
56. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.08 12
57. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.08 13
58. Turóczi Roland (Ziccer KS) 0.08 13
59. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 0.07 14
60. Bérces András (Kiss Lenke KA) 0 8
61. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 11
62. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 8
63. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 8
64. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 10
65. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 13
66. Gát Mihály (Gold Boys) 0 9
67. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 8
68. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 13
69. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 9
70. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 12
71. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 12
72. Mihálka Marcell (Budafok) 0 11
73. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 12
74. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 9
75. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 13
76. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 8
77. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 12
78. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 12
79. Pap Gergely (Gold Boys) 0 11
80. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 8
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 12.44 9
2. Andráczy Dániel (BLF KK) 7.88 8
3. Farkas Péter (Ziccer KS) 7.82 11
4. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 6.67 9
5. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 6.58 12
6. Vadász Márton (Budapest Csepel) 6.31 13
7. Száraz Ádám (Malév SC) 5.57 14
8. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5.56 9
9. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 5.42 12
10. Bérces András (Kiss Lenke KA) 5.38 8
11. Bodorkos Richárd (Budafok) 5.15 13
12. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 5.1 10
13. Kósa Dominik (Malév SC) 5 10
14. Kiss Marcell (Budafok) 4.62 13
15. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 4.55 11
16. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 4.15 13
17. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 4.11 9
18. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 3.82 11
19. Ji Yitao (BLF KK) 3.8 10
20. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 3.75 8
21. Xiong Da Wei (BLF KK) 3.7 10
22. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 3.67 9
23. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 3.57 14
24. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 3.56 9
25. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 3.54 13
26. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.33 12
27. Meizl Domonkos (Budafok) 3.25 12
28. Tóth Kristóf (BLF KK) 3.25 8
29. Egervári Márton (Malév SC) 3.22 9
30. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 3.14 14
31. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 3 13
32. Császár Máté István (Malév SC) 2.93 14
33. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.92 13
34. Finak Huba (Budafok) 2.92 12
35. Csodó Leon (Gold Boys) 2.89 9
36. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2.67 9
37. Kincses Mihály (Gold Boys) 2.63 8
38. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 2.55 11
39. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 2.5 12
40. Gát Mihály (Gold Boys) 2.44 9
41. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2.43 14
42. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 2.4 10
43. Fekete Béla (Budafok) 2.39 13
44. Kulik Ádám (Malév SC) 2.33 12
45. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 2.31 13
46. Barta Gábor (Budafok) 2.25 8
47. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.23 13
48. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.18 11
49. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 2.18 11
50. Pleva Milán (Ziccer KS) 2 9
51. Fekete Balázs (Ziccer KS) 2 13
52. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 1.89 9
53. Róth András (Budapest Csepel) 1.88 8
54. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 1.88 8
55. Koncz Dominik (Malév SC) 1.71 14
56. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 1.69 13
57. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1.62 13
58. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.58 12
59. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.54 13
60. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.5 10
61. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.46 11
62. Mihálka Marcell (Budafok) 1.46 11
63. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 1.42 12
64. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.39 13
65. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1.38 8
66. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.11 9
67. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.08 12
68. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1.08 12
69. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.08 13
70. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1 12
71. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0.92 12
72. Gál Róbert (BLF KK) 0.88 8
73. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.88 8
74. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0.75 8
75. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.7 10
76. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.58 12
77. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.38 8
78. Pap Gergely (Gold Boys) 0.36 11
79. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.33 9
80. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.13 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kósa Dominik (Malév SC) 3.6 10
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.27 11
3. Száraz Ádám (Malév SC) 3.07 14
4. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 3 9
5. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.92 13
6. Turóczi Roland (Ziccer KS) 2.92 13
7. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2.92 12
8. Egervári Márton (Malév SC) 2.89 9
9. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 2.78 9
10. Fekete Béla (Budafok) 2.69 13
11. Csodó Leon (Gold Boys) 2.67 9
12. Koncz Dominik (Malév SC) 2.64 14
13. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.64 11
14. Császár Máté István (Malév SC) 2.57 14
15. Pleva Milán (Ziccer KS) 2.56 9
16. Finak Huba (Budafok) 2.42 12
17. Bodorkos Richárd (Budafok) 2.39 13
18. Bérces András (Kiss Lenke KA) 2.38 8
19. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 2.38 8
20. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 2.33 12
21. Meizl Domonkos (Budafok) 2.33 12
22. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2.33 9
23. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.31 13
24. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 2.3 10
25. Andráczy Dániel (BLF KK) 2.25 8
26. Vadász Márton (Budapest Csepel) 2.23 13
27. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 2.21 14
28. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.17 12
29. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2.14 14
30. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2 9
31. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 2 8
32. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.85 13
33. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 1.79 14
34. Kulik Ádám (Malév SC) 1.75 12
35. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.75 12
36. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1.73 11
37. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1.69 13
38. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 1.67 9
39. Pap Gergely (Gold Boys) 1.64 11
40. Kincses Mihály (Gold Boys) 1.63 8
41. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.55 11
42. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1.54 13
43. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1.54 13
44. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1.5 12
45. Kiss Marcell (Budafok) 1.46 13
46. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1.44 9
47. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.44 9
48. Xiong Da Wei (BLF KK) 1.3 10
49. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.3 10
50. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 1.27 11
51. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.25 12
52. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.25 12
53. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1.25 8
54. Gál Róbert (BLF KK) 1.25 8
55. Gát Mihály (Gold Boys) 1.22 9
56. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.22 9
57. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.18 11
58. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.15 13
59. Barta Gábor (Budafok) 1.13 8
60. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.1 10
61. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1.09 11
62. Mihálka Marcell (Budafok) 1.09 11
63. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.08 12
64. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 1.08 13
65. Ji Yitao (BLF KK) 1 10
66. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1 12
67. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.92 12
68. Tóth Kristóf (BLF KK) 0.88 8
69. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0.88 8
70. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0.85 13
71. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0.75 12
72. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.69 13
73. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.69 13
74. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.67 9
75. Róth András (Budapest Csepel) 0.63 8
76. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.63 8
77. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.56 9
78. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.5 8
79. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.3 10
80. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.25 8
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 4.39 13
2. Andráczy Dániel (BLF KK) 3.63 8
3. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 3.11 9
4. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 3.1 10
5. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.92 12
6. Meizl Domonkos (Budafok) 2.67 12
7. Száraz Ádám (Malév SC) 2.43 14
8. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.39 13
9. Farkas Péter (Ziccer KS) 2.27 11
10. Császár Máté István (Malév SC) 2.14 14
11. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2 9
12. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1.89 9
13. Kiss Marcell (Budafok) 1.77 13
14. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 1.5 12
15. Bodorkos Richárd (Budafok) 1.39 13
16. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.31 13
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 82.35% (14/17) 13
2. Tóth Kristóf (BLF KK) 68.75% (11/16) 8
3. Száraz Ádám (Malév SC) 68% (34/50) 14
4. Vadász Márton (Budapest Csepel) 67.86% (57/84) 13
5. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 66.67% (18/27) 12
6. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 64.29% (18/28) 9
7. Meizl Domonkos (Budafok) 64% (32/50) 12
8. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 63.27% (31/49) 10
9. Farkas Péter (Ziccer KS) 62.5% (25/40) 11
10. Kulik Ádám (Malév SC) 62.5% (10/16) 12
11. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 60.78% (31/51) 13
12. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 60.71% (17/28) 13
13. Kiss Marcell (Budafok) 60.53% (23/38) 13
14. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 59.09% (13/22) 9
15. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 56.52% (13/23) 9
16. Egervári Márton (Malév SC) 56.25% (9/16) 9
17. Bodorkos Richárd (Budafok) 54.55% (18/33) 13
18. Andráczy Dániel (BLF KK) 53.7% (29/54) 8
19. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 52% (13/25) 14
20. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 52% (13/25) 13
21. Finak Huba (Budafok) 52% (13/25) 12
22. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 51.72% (15/29) 11
23. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 50.91% (28/55) 9
24. Kósa Dominik (Malév SC) 50% (8/16) 10
25. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 48.28% (14/29) 13
26. Tóth Attila Károly (BLF KK) 47.22% (17/36) 9
27. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 47.06% (8/17) 9
28. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 46.67% (35/75) 12
29. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 44% (11/25) 11
30. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 42.31% (11/26) 14
31. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 39.39% (13/33) 12
32. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 38.89% (7/18) 14
33. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 38.1% (8/21) 11
34. Császár Máté István (Malév SC) 35.29% (30/85) 14
35. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 35.29% (12/34) 11
36. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 35% (7/20) 11
37. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 31.25% (5/16) 12
38. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 30% (6/20) 13
39. Fekete Balázs (Ziccer KS) 25% (4/16) 13
40. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 21.05% (4/19) 12
41. Kincses Mihály (Gold Boys) 11.76% (2/17) 8
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu