/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest Csepel - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Szabó Róbert 37/021-68594 robige@freemail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Móricz Noémi 20/321-1863 info@mafcbasket.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Kazinczy Általános Iskola 1215 - Budapest Ív ú 65-71.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Árva Bálint 2002-04-23
- Barta Botond Bendegúz 2001-06-06
- Bege Máté 2001-11-29
- Benkő Gábor Péter 2003-11-18
- Buzási-Temesi Imre 2004-05-30
- Darnai Gergely 2004-10-09
- Domby Péter 2002-08-10
- Kormos Csanád 2003-05-30
- Kovács Gábor 2004-06-05
- Nagy Géza Márk 2003-02-11
- Oszter Márk Botond 2004-07-26
- Róth András 2002-10-15
- Szabó Bence 2002-10-30
- Szedlacsek Dominik 2003-08-12
- Széplaki Dániel 2004-04-29
- Tarcsa Zoltán 2003-01-22
- Tóth Patrik 2004-02-19
- Vadász Márton 2002-01-08
- Wágenszommer Dominik 2001-09-27

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0022 Budapest Csepel Malév SC 2018/11/17 14:20 56-92
(21-10,16-22,9-38,10-22)
Kazinczy Általános Iskola Nagy Viktor Nagy István
FJB0032 Újpest-MT/B Budapest Csepel 2018/11/23 19:30 74-48
(19-14,11-12,15-8,29-14)
Babits Mihály Gimnázium Pohánka Balázs Balogh Kristóf
FJB0042 Budapest Csepel Ziccer KS 2018/12/01 16:15 91-48
(28-13,19-15,23-10,21-10)
Kazinczy Általános Iskola Pohánka Balázs Magyar Zoltán
FJB0062 Budapest Csepel Kiss Lenke KA 2018/12/11 18:00 44-87
(13-25,8-20,10-24,13-18)
Kazinczy Általános Iskola Magyar Zoltán Matóczay Bálint
FJB0072 Budapesti Honvéd Budapest Csepel 2019/01/13 14:00 135-27
(41-8,32-3,31-7,31-9)
Simon János Kosárlabda Csarnok Tahin András Horváth Kinga
FJB0082 Budapest Csepel BLF KK 2019/01/19 14:20 67-95
(18-23,20-29,14-24,15-19)
Kazinczy Általános Iskola Magyar Zoltán Komlódi Benedek
FJB0052 Gold Boys Budapest Csepel 2019/01/22 16:00 69-73
(18-13,15-23,14-18,22-19)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Bujtor Péter Paulus Bence Máté
FJB0091 Budapest Csepel Budafok 2019/01/26 14:20 54-92
(10-12,17-35,13-23,14-22)
Kazinczy Általános Iskola Szokolainé Váradi Anetta Csilla Szőke Gábor
FJB0112 Malév SC Budapest Csepel 2019/02/14 19:30 73-25
(16-5,15-7,14-8,28-5)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bárány Levente Pál Roland
FJB0122 Budapest Csepel Újpest-MT/B 2019/02/22 18:30 33-100
(6-15,12-34,8-23,7-28)
Kazinczy Általános Iskola Zádeczki Donát László Szőke Gábor
FJB0132 Ziccer KS Budapest Csepel 2019/03/02 09:00 85-64
(20-15,28-19,16-19,21-11)
Jókai Mór Általános Iskola Kapros Roland Pál Roland
FJB0142 Budapest Csepel Gold Boys 2019/03/12 18:00 20-0
(-, -, -, -)
Kazinczy Általános Iskola László Zsolt Ürögi Zsolt
FJB0152 Kiss Lenke KA Budapest Csepel 2019/03/23 09:00 126-43
(38-12,35-6,29-8,24-17)
Nyár utcai Általános Iskola Józsa András Junior Simon Kristóf Kolos
FJB0162 Budapest Csepel Budapesti Honvéd 2019/03/30 14:20 37-115
(12-24,9-39,6-26,10-26)
Kazinczy Általános Iskola Nagy István Bózsó Gábor
FJB0172 BLF KK Budapest Csepel 2019/05/05 09:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FJB0181 Budafok Budapest Csepel 2019/05/18 11:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 260 10
2. Vadász Márton (Budapest Csepel) 260 13
3. Száraz Ádám (Malév SC) 232 14
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 231 7
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 230 11
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 224 14
7. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 213 14
8. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 186 14
9. Kiss Marcell (Budafok) 182 14
10. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 177 11
11. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 177 15
12. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 175 11
13. Bodorkos Richárd (Budafok) 165 14
14. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 164 6
15. Meizl Domonkos (Budafok) 161 13
16. Andráczy Dániel (BLF KK) 161 8
17. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 158 13
18. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 157 13
19. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 147 7
20. Császár Máté István (Malév SC) 142 14
21. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 137 15
22. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 134 10
23. Tóth Attila Károly (BLF KK) 132 9
24. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 118 11
25. Kósa Dominik (Malév SC) 117 10
26. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 115 12
27. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 110 14
28. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 109 14
29. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 105 14
30. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 104 10
31. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 103 15
32. Ji Yitao (BLF KK) 103 10
33. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 101 10
34. Xiong Da Wei (BLF KK) 98 10
35. Finak Huba (Budafok) 96 13
36. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 95 9
37. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 95 13
38. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 93 14
39. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 91 11
40. Ipacs Donát (Újpest-MT/B) 89 7
41. Koncz Dominik (Malév SC) 89 14
42. Bérces András (Kiss Lenke KA) 87 8
43. Fekete Béla (Budafok) 87 14
44. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 80 7
45. Kulik Ádám (Malév SC) 78 12
46. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 76 11
47. Barta Gábor (Budafok) 75 9
48. Major Gergely (BLF KK) 73 6
49. Egervári Márton (Malév SC) 70 9
50. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 66 13
51. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 66 8
52. Csodó Leon (Gold Boys) 65 9
53. Tóth Kristóf (BLF KK) 63 8
54. Kincses Mihály (Gold Boys) 63 9
55. Szabó Bence (Budapest Csepel) 61 12
56. Boldizsár Tamás (Budafok) 61 11
57. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 61 11
58. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 60 12
59. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 59 12
60. Fekete Balázs (Ziccer KS) 59 13
61. Schinogl Márton (Budafok) 55 8
62. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 53 13
63. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 52 15
64. Gát Mihály (Gold Boys) 48 10
65. Turóczi Roland (Ziccer KS) 48 13
66. Bányay Csongor (Gold Boys) 47 3
67. Horváth Domonkos (Gold Boys) 47 8
68. Fülöp Áron (Újpest-MT/B) 46 5
69. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 46 8
70. Marusinecz Marcell (BLF KK) 46 7
71. Pleva Milán (Ziccer KS) 44 9
72. Fronek Levente (Ziccer KS) 38 12
73. Róth András (Budapest Csepel) 36 8
74. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 36 9
75. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 35 14
76. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 34 8
77. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 33 4
78. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 33 12
79. Mihálka Marcell (Budafok) 32 12
80. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 29 13
81. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 28 12
82. Jónás József (Újpest-MT/B) 27 4
83. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 25 4
84. Bartha Sebestyén (Malév SC) 25 8
85. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 24 6
86. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 24 8
87. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 23 7
88. Gál Róbert (BLF KK) 23 8
89. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 22 12
90. Vargyas Barna (Budafok) 21 3
91. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 21 10
92. Varga Márton (Budapesti Honvéd) 20 4
93. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 19 13
94. Gál Mátyás (Újpest-MT/B) 18 3
95. Lázár László (Kiss Lenke KA) 18 4
96. Csöbör Bálint (Malév SC) 17 10
97. Balogh Attila (Újpest-MT/B) 16 2
98. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 16 8
99. Széplaki Dániel (Budapest Csepel) 12 4
100. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 12 5
101. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 12 5
102. Tatár Mátyás (Budafok) 11 2
103. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 9 3
104. Sirák Bertalan (Budafok) 9 4
105. Árva Bálint (Budapest Csepel) 9 6
106. Farkas Benedek (Gold Boys) 9 10
107. Pap Gergely (Gold Boys) 9 12
108. Varga Balázs (Gold Boys) 8 8
109. Dobos András Regő (Gold Boys) 7 4
110. Waigand Ágoston (Újpest-MT/B) 6 1
111. Konrád György István (Budafok) 6 4
112. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 6 8
113. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 5 2
114. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 5 2
115. Batiz Marcell (Gold Boys) 5 8
116. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 4 6
117. Csider Bálint (Budafok) 4 1
118. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 3 3
119. Simon Kornél (Budafok) 1 2
120. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
121. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 7
122. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 3
123. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 5
124. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
125. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 4
126. Buzási-Temesi Imre (Budapest Csepel) 0 1
127. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 33 15
2. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 31 14
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 24 14
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 21 6
5. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 19 7
6. Meizl Domonkos (Budafok) 16 13
7. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 15 10
8. Száraz Ádám (Malév SC) 14 14
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 13 13
10. Koncz Dominik (Malév SC) 13 14
11. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 12 11
12. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 12 10
13. Farkas Péter (Ziccer KS) 11 11
14. Kiss Marcell (Budafok) 11 14
15. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 11 15
16. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 11 11
17. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 11 14
18. Császár Máté István (Malév SC) 10 14
19. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 9 7
20. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 9 11
21. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 9 13
22. Szabó Bence (Budapest Csepel) 9 12
23. Ipacs Donát (Újpest-MT/B) 8 7
24. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 8 13
25. Barta Gábor (Budafok) 8 9
26. Schinogl Márton (Budafok) 8 8
27. Boldizsár Tamás (Budafok) 8 11
28. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 7 7
29. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 7 9
30. Fekete Béla (Budafok) 7 14
31. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 6 14
32. Ji Yitao (BLF KK) 6 10
33. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 6 14
34. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5 9
35. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 5 4
36. Marusinecz Marcell (BLF KK) 5 7
37. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 4 11
38. Xiong Da Wei (BLF KK) 4 10
39. Kincses Mihály (Gold Boys) 4 9
40. Kulik Ádám (Malév SC) 4 12
41. Lázár László (Kiss Lenke KA) 4 4
42. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 3 10
43. Kósa Dominik (Malév SC) 3 10
44. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 3 10
45. Fülöp Áron (Újpest-MT/B) 3 5
46. Finak Huba (Budafok) 3 13
47. Csodó Leon (Gold Boys) 3 9
48. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 3 4
49. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 3 12
50. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 7
51. Andráczy Dániel (BLF KK) 2 8
52. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2 13
53. Bodorkos Richárd (Budafok) 2 14
54. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 2 11
55. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 2 14
56. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2 15
57. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 2 8
58. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2 11
59. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 2 15
60. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 2 8
61. Széplaki Dániel (Budapest Csepel) 2 4
62. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 1 14
63. Egervári Márton (Malév SC) 1 9
64. Jónás József (Újpest-MT/B) 1 4
65. Pleva Milán (Ziccer KS) 1 9
66. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1 13
67. Róth András (Budapest Csepel) 1 8
68. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1 13
69. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1 8
70. Gál Róbert (BLF KK) 1 8
71. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 12
72. Sirák Bertalan (Budafok) 1 4
73. Csöbör Bálint (Malév SC) 1 10
74. Árva Bálint (Budapest Csepel) 1 6
75. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 10
76. Batiz Marcell (Gold Boys) 1 8
77. Bányay Csongor (Gold Boys) 0 3
78. Major Gergely (BLF KK) 0 6
79. Bérces András (Kiss Lenke KA) 0 8
80. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 12
81. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 8
82. Balogh Attila (Újpest-MT/B) 0 2
83. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 8
84. Vargyas Barna (Budafok) 0 3
85. Gál Mátyás (Újpest-MT/B) 0 3
86. Waigand Ágoston (Újpest-MT/B) 0 1
87. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 8
88. Tatár Mátyás (Budafok) 0 2
89. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 13
90. Varga Márton (Budapesti Honvéd) 0 4
91. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 12
92. Gát Mihály (Gold Boys) 0 10
93. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 8
94. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 13
95. Csider Bálint (Budafok) 0 1
96. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 9
97. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 6
98. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 12
99. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 0 3
100. Mihálka Marcell (Budafok) 0 12
101. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 14
102. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 2
103. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 2
104. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 5
105. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 5
106. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 12
107. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 13
108. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 10
109. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 8
110. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 12
111. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 4
112. Konrád György István (Budafok) 0 4
113. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 13
114. Varga Balázs (Gold Boys) 0 8
115. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 3
116. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 8
117. Pap Gergely (Gold Boys) 0 12
118. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 6
119. Simon Kornél (Budafok) 0 2
120. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 7
121. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 5
122. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
123. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
124. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 3
125. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
126. Buzási-Temesi Imre (Budapest Csepel) 0 1
127. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 26 10
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 20.91 11
3. Vadász Márton (Budapest Csepel) 20 13
4. Száraz Ádám (Malév SC) 16.57 14
5. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 16.09 11
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 16 14
7. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 15.91 11
8. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 15.21 14
9. Tóth Attila Károly (BLF KK) 14.67 9
10. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 13.4 10
11. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 13.29 14
12. Kiss Marcell (Budafok) 13 14
13. Meizl Domonkos (Budafok) 12.39 13
14. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 12.15 13
15. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 12.08 13
16. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 11.8 15
17. Bodorkos Richárd (Budafok) 11.79 14
18. Kósa Dominik (Malév SC) 11.7 10
19. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 10.73 11
20. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 10.56 9
21. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 10.4 10
22. Ji Yitao (BLF KK) 10.3 10
23. Császár Máté István (Malév SC) 10.14 14
24. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 10.1 10
25. Xiong Da Wei (BLF KK) 9.8 10
26. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 9.58 12
27. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 9.13 15
28. Barta Gábor (Budafok) 8.33 9
29. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 8.27 11
30. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 7.86 14
31. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 7.79 14
32. Egervári Márton (Malév SC) 7.78 9
33. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 7.5 14
34. Finak Huba (Budafok) 7.39 13
35. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 7.31 13
36. Csodó Leon (Gold Boys) 7.22 9
37. Kincses Mihály (Gold Boys) 7 9
38. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 6.91 11
39. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 6.87 15
40. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 6.64 14
41. Kulik Ádám (Malév SC) 6.5 12
42. Koncz Dominik (Malév SC) 6.36 14
43. Fekete Béla (Budafok) 6.21 14
44. Boldizsár Tamás (Budafok) 5.55 11
45. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 5.55 11
46. Szabó Bence (Budapest Csepel) 5.08 12
47. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 5.08 13
48. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 5 12
49. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 4.92 12
50. Pleva Milán (Ziccer KS) 4.89 9
51. Gát Mihály (Gold Boys) 4.8 10
52. Fekete Balázs (Ziccer KS) 4.54 13
53. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 4.08 13
54. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 4 9
55. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3.69 13
56. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 3.47 15
57. Fronek Levente (Ziccer KS) 3.17 12
58. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 2.75 12
59. Mihálka Marcell (Budafok) 2.67 12
60. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 2.5 14
61. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2.33 12
62. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 2.23 13
63. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 2.1 10
64. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.83 12
65. Csöbör Bálint (Malév SC) 1.7 10
66. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.46 13
67. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.9 10
68. Pap Gergely (Gold Boys) 0.75 12
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.21 14
2. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.2 15
3. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.71 14
4. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1.5 10
5. Meizl Domonkos (Budafok) 1.23 13
6. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 1.2 10
7. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 1.09 11
8. Farkas Péter (Ziccer KS) 1 11
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1 13
10. Száraz Ádám (Malév SC) 1 14
11. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1 11
12. Koncz Dominik (Malév SC) 0.93 14
13. Barta Gábor (Budafok) 0.89 9
14. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 0.82 11
15. Kiss Marcell (Budafok) 0.79 14
16. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 0.79 14
17. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 0.78 9
18. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.75 12
19. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 0.73 15
20. Boldizsár Tamás (Budafok) 0.73 11
21. Császár Máté István (Malév SC) 0.71 14
22. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.69 13
23. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 0.62 13
24. Ji Yitao (BLF KK) 0.6 10
25. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.56 9
26. Fekete Béla (Budafok) 0.5 14
27. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.44 9
28. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0.43 14
29. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0.43 14
30. Xiong Da Wei (BLF KK) 0.4 10
31. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0.36 11
32. Csodó Leon (Gold Boys) 0.33 9
33. Kulik Ádám (Malév SC) 0.33 12
34. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0.3 10
35. Kósa Dominik (Malév SC) 0.3 10
36. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.3 10
37. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0.25 12
38. Finak Huba (Budafok) 0.23 13
39. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.18 11
40. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 0.18 11
41. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0.15 13
42. Bodorkos Richárd (Budafok) 0.14 14
43. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0.14 14
44. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 0.13 15
45. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.13 15
46. Egervári Márton (Malév SC) 0.11 9
47. Pleva Milán (Ziccer KS) 0.11 9
48. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.1 10
49. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.1 10
50. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.08 12
51. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.08 13
52. Turóczi Roland (Ziccer KS) 0.08 13
53. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 0.07 14
54. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 12
55. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 13
56. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 12
57. Gát Mihály (Gold Boys) 0 10
58. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 13
59. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 9
60. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 12
61. Mihálka Marcell (Budafok) 0 12
62. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 14
63. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 12
64. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 13
65. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 10
66. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 12
67. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 13
68. Pap Gergely (Gold Boys) 0 12
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 11.5 10
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 7.82 11
3. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 6.5 14
4. Vadász Márton (Budapest Csepel) 6.31 13
5. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 5.91 11
6. Száraz Ádám (Malév SC) 5.57 14
7. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5.56 9
8. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 5.08 13
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 5 11
10. Kósa Dominik (Malév SC) 5 10
11. Bodorkos Richárd (Budafok) 4.93 14
12. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 4.55 11
13. Kiss Marcell (Budafok) 4.43 14
14. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 4.14 14
15. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 4.08 12
16. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 4 10
17. Ji Yitao (BLF KK) 3.8 10
18. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 3.8 10
19. Xiong Da Wei (BLF KK) 3.7 10
20. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 3.67 9
21. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 3.57 14
22. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.46 13
23. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 3.33 15
24. Egervári Márton (Malév SC) 3.22 9
25. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 3.14 14
26. Meizl Domonkos (Budafok) 3.08 13
27. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 3 14
28. Császár Máté István (Malév SC) 2.93 14
29. Csodó Leon (Gold Boys) 2.89 9
30. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.86 14
31. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2.8 15
32. Finak Huba (Budafok) 2.69 13
33. Kincses Mihály (Gold Boys) 2.67 9
34. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2.6 10
35. Barta Gábor (Budafok) 2.56 9
36. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 2.55 11
37. Gát Mihály (Gold Boys) 2.4 10
38. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 2.39 13
39. Kulik Ádám (Malév SC) 2.33 12
40. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 2.31 13
41. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 2.25 12
42. Fekete Béla (Budafok) 2.21 14
43. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.18 11
44. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.13 15
45. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 2 12
46. Pleva Milán (Ziccer KS) 2 9
47. Fekete Balázs (Ziccer KS) 2 13
48. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 1.89 9
49. Koncz Dominik (Malév SC) 1.71 14
50. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1.62 13
51. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.58 12
52. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.54 13
53. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 1.47 15
54. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.46 11
55. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.43 14
56. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.36 11
57. Mihálka Marcell (Budafok) 1.33 12
58. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 1.21 14
59. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.08 12
60. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1.08 12
61. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.08 13
62. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1 12
63. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1 10
64. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0.92 12
65. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.7 10
66. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.54 13
67. Pap Gergely (Gold Boys) 0.33 12
68. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.3 10
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kósa Dominik (Malév SC) 3.6 10
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.27 11
3. Száraz Ádám (Malév SC) 3.07 14
4. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.93 15
5. Turóczi Roland (Ziccer KS) 2.92 13
6. Egervári Márton (Malév SC) 2.89 9
7. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2.77 13
8. Csodó Leon (Gold Boys) 2.67 9
9. Koncz Dominik (Malév SC) 2.64 14
10. Fekete Béla (Budafok) 2.64 14
11. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.64 11
12. Császár Máté István (Malév SC) 2.57 14
13. Pleva Milán (Ziccer KS) 2.56 9
14. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.55 11
15. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 2.5 14
16. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 2.5 10
17. Bodorkos Richárd (Budafok) 2.5 14
18. Meizl Domonkos (Budafok) 2.46 13
19. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2.4 10
20. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2.27 15
21. Vadász Márton (Budapest Csepel) 2.23 13
22. Finak Huba (Budafok) 2.23 13
23. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.21 14
24. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 2.21 14
25. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.15 13
26. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 2.09 11
27. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2 10
28. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 1.79 14
29. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.79 14
30. Kulik Ádám (Malév SC) 1.75 12
31. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.75 12
32. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1.73 15
33. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1.71 14
34. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 1.67 9
35. Pap Gergely (Gold Boys) 1.67 12
36. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1.64 14
37. Kiss Marcell (Budafok) 1.64 14
38. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1.58 12
39. Kincses Mihály (Gold Boys) 1.56 9
40. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.55 11
41. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1.5 12
42. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1.44 9
43. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.44 9
44. Barta Gábor (Budafok) 1.44 9
45. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 1.33 12
46. Xiong Da Wei (BLF KK) 1.3 10
47. Gát Mihály (Gold Boys) 1.3 10
48. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.25 12
49. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.23 13
50. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.18 11
51. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.17 12
52. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.15 13
53. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.1 10
54. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1.09 11
55. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.08 12
56. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 1.08 13
57. Ji Yitao (BLF KK) 1 10
58. Boldizsár Tamás (Budafok) 1 11
59. Mihálka Marcell (Budafok) 1 12
60. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1 13
61. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.92 12
62. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0.85 13
63. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.8 15
64. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.8 10
65. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0.71 14
66. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.69 13
67. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.5 10
68. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.3 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 4.39 13
2. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.31 13
3. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 3 11
4. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 2.82 11
5. Meizl Domonkos (Budafok) 2.54 13
6. Száraz Ádám (Malév SC) 2.43 14
7. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.43 14
8. Farkas Péter (Ziccer KS) 2.27 11
9. Császár Máté István (Malév SC) 2.14 14
10. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2.1 10
11. Kiss Marcell (Budafok) 1.79 14
12. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 1.54 13
13. Bodorkos Richárd (Budafok) 1.5 14
14. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.43 14
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 68.97% (20/29) 13
2. Száraz Ádám (Malév SC) 68% (34/50) 14
3. Vadász Márton (Budapest Csepel) 67.86% (57/84) 13
4. Meizl Domonkos (Budafok) 64.71% (33/51) 13
5. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 64% (16/25) 10
6. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 63.64% (21/33) 10
7. Farkas Péter (Ziccer KS) 62.5% (25/40) 11
8. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 61.82% (34/55) 14
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 60.78% (31/51) 11
10. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 60.61% (20/33) 14
11. Kiss Marcell (Budafok) 59.52% (25/42) 14
12. Finak Huba (Budafok) 58.62% (17/29) 13
13. Bodorkos Richárd (Budafok) 56.76% (21/37) 14
14. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 55.17% (16/29) 10
15. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 53.23% (33/62) 11
16. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 52% (13/25) 15
17. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 52% (13/25) 13
18. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 50% (43/86) 13
19. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 48.57% (17/35) 12
20. Tóth Attila Károly (BLF KK) 47.22% (17/36) 9
21. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 46.88% (15/32) 14
22. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 44% (11/25) 11
23. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 42.31% (11/26) 14
24. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 38.89% (7/18) 14
25. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 38.1% (8/21) 11
26. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 36.11% (13/36) 14
27. Császár Máté István (Malév SC) 35.29% (30/85) 14
28. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 35.29% (12/34) 11
29. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 35% (7/20) 11
30. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 30% (6/20) 13
31. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 21.05% (4/19) 12
32. Kincses Mihály (Gold Boys) 15.79% (3/19) 9
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu