/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

- Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság


Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum

Műsor

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 115 8
2. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 103 6
3. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 99 7
4. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 89 4
5. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 86 7
6. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 86 5
7. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 85 5
8. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 79 5
9. Juhász István (Budai Mind1) 76 8
10. Dira Ferenc (Budai Mind1) 75 8
11. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 70 4
12. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 69 4
13. Kovács Miklós (Budai Mind1) 61 6
14. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 61 4
15. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 61 7
16. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 59 5
17. Buksza Péter (Budai Mind1) 57 4
18. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 57 5
19. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 56 4
20. Tálos András (Pénzügyőr SE) 55 4
21. Turán Krisztián (Budai Mind1) 54 8
22. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 53 4
23. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 52 5
24. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 50 4
25. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 49 4
26. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 49 5
27. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 49 3
28. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 48 3
29. Tonk Dávid (Superheroes) 47 6
30. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 45 5
31. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 43 4
32. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 43 4
33. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 43 4
34. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 43 5
35. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 42 3
36. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 41 6
37. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 40 6
38. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 38 3
39. Madarász Gábor (Superheroes) 38 5
40. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 38 5
41. Pálóczi Péter (Superheroes) 37 6
42. Német Tamás (Budai Mind1) 37 3
43. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 36 4
44. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 36 6
45. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 35 2
46. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 35 4
47. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 34 6
48. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 31 5
49. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 30 4
50. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 30 4
51. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 29 3
52. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 29 2
53. Bán István (Treff 07 SE) 29 4
54. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 28 3
55. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 27 5
56. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 27 7
57. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 26 3
58. Kassai Dániel (Kölcsey Hősei) 26 2
59. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 25 6
60. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 25 4
61. Bata Boldizsár (Superheroes) 23 3
62. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 23 2
63. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 23 4
64. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 23 4
65. Halasi Sándor (Budai Mind1) 22 5
66. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 3
67. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 18 4
68. Horváth Ádám (Budai Mind1) 17 7
69. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 17 5
70. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 16 3
71. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 15 1
72. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 15 3
73. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 14 2
74. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 14 4
75. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 14 4
76. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 13 3
77. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 13 3
78. Kollár Marcell (Superheroes) 12 2
79. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 12 2
80. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 12 3
81. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 12 4
82. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 11 2
83. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 10 2
84. Tonk Gábor (Superheroes) 10 2
85. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 10 4
86. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 9 5
87. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 8 2
88. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 6 2
89. Tatai Ádám (Budai Mind1) 6 3
90. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 6 3
91. Harangozó Gergely (Treff 07 SE) 6 5
92. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 1
93. Medgyesi Bálint (Superheroes) 4 1
94. Takács Gergely (Pénzügyőr SE) 4 1
95. Kiss István (BKG Príma Bp.) 4 3
96. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 4 3
97. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 3 3
98. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 3 3
99. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 2 1
100. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
101. Herjeczki Tamás (Superheroes) 2 1
102. Miklós Péter (BKG Príma Bp.) 2 1
103. Nagy Barnabás Géza (Treff 07 SE U23) 2 2
104. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 2 2
105. Csősz Loránd Balázs (Treff 07 SE U23) 0 2
106. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 0 1
107. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
108. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
109. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
110. Laár Iván (REGI Waldorf U23) 0 1
111. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 1
112. Pap Gergely (REGI Waldorf U23) 0 1
113. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 17 4
2. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 14 6
3. Tálos András (Pénzügyőr SE) 13 4
4. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 11 8
5. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 11 4
6. Dira Ferenc (Budai Mind1) 11 8
7. Kovács Miklós (Budai Mind1) 10 6
8. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 10 7
9. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 9 4
10. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 9 2
11. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 9 3
12. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 9 5
13. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 7 5
14. Juhász István (Budai Mind1) 7 8
15. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 6 5
16. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 6 5
17. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 5 5
18. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 5 3
19. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 5 6
20. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 5 7
21. Buksza Péter (Budai Mind1) 4 4
22. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 4 3
23. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 4 7
24. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 4 5
25. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 3
26. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 4 4
27. Kollár Marcell (Superheroes) 4 2
28. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 4 4
29. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 4
30. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 3 4
31. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 3 5
32. Kassai Dániel (Kölcsey Hősei) 3 2
33. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 4
34. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 3 6
35. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 3 6
36. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 3 5
37. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 3 2
38. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 2 3
39. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 4
40. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 2 4
41. Madarász Gábor (Superheroes) 2 5
42. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 2 5
43. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 2 6
44. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 2 3
45. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 2 6
46. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 2 5
47. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 2 4
48. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2 7
49. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 1 4
50. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1 1
51. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 1 2
52. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 1 7
53. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1 4
54. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 1 4
55. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 1 4
56. Bata Boldizsár (Superheroes) 1 3
57. Turán Krisztián (Budai Mind1) 1 8
58. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 1 4
59. Pálóczi Péter (Superheroes) 1 6
60. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1 4
61. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 1 2
62. Tonk Gábor (Superheroes) 1 2
63. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1 3
64. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 1 3
65. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 0 3
66. Német Tamás (Budai Mind1) 0 3
67. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 0 2
68. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 0 5
69. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0 5
70. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 0 4
71. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 4
72. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 3
73. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0 5
74. Tonk Dávid (Superheroes) 0 6
75. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
76. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
77. Bán István (Treff 07 SE) 0 4
78. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
79. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 0 2
80. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 0 3
81. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
82. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 5
83. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 0 3
84. Medgyesi Bálint (Superheroes) 0 1
85. Takács Gergely (Pénzügyőr SE) 0 1
86. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 0 2
87. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 0 3
88. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 0 4
89. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 0 4
90. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
91. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 0 2
92. Miklós Péter (BKG Príma Bp.) 0 1
93. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0 3
94. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 1
95. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
96. Herjeczki Tamás (Superheroes) 0 1
97. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 0 5
98. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 0 3
99. Kiss István (BKG Príma Bp.) 0 3
100. Harangozó Gergely (Treff 07 SE) 0 5
101. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 0 3
102. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 0 3
103. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 0 2
104. Nagy Barnabás Géza (Treff 07 SE U23) 0 2
105. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
106. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 1
107. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
108. Pap Gergely (REGI Waldorf U23) 0 1
109. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
110. Laár Iván (REGI Waldorf U23) 0 1
111. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
112. Csősz Loránd Balázs (Treff 07 SE U23) 0 2
113. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 22.25 4
2. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 17.5 4
3. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 17.5 2
4. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 17.25 4
5. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 17.2 5
6. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 17.17 6
7. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 17 5
8. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 16.33 3
9. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 16 3
10. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 15.8 5
11. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 15.25 4
12. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 15 1
13. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 14.5 2
14. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 14.38 8
15. Buksza Péter (Budai Mind1) 14.25 4
16. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 14.14 7
17. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 14 4
18. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 14 3
19. Tálos András (Pénzügyőr SE) 13.75 4
20. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 13.25 4
21. Kassai Dániel (Kölcsey Hősei) 13 2
22. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 12.67 3
23. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 12.5 4
24. Német Tamás (Budai Mind1) 12.33 3
25. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 12.29 7
26. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 12.25 4
27. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 11.8 5
28. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 11.5 2
29. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 11.4 5
30. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 10.75 4
31. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 10.75 4
32. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 10.75 4
33. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 10.4 5
34. Kovács Miklós (Budai Mind1) 10.17 6
35. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 9.8 5
36. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 9.67 3
37. Juhász István (Budai Mind1) 9.5 8
38. Dira Ferenc (Budai Mind1) 9.38 8
39. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 9.33 3
40. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 9 5
41. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 9 4
42. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 8.75 4
43. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 8.71 7
44. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 8.67 3
45. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 8.6 5
46. Tonk Dávid (Superheroes) 7.83 6
47. Bata Boldizsár (Superheroes) 7.67 3
48. Madarász Gábor (Superheroes) 7.6 5
49. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 7.6 5
50. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 7.5 4
51. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.5 4
52. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.33 3
53. Bán István (Treff 07 SE) 7.25 4
54. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 7 2
55. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 6.83 6
56. Turán Krisztián (Budai Mind1) 6.75 8
57. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 6.67 6
58. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 6.25 4
59. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 6.2 5
60. Pálóczi Péter (Superheroes) 6.17 6
61. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 6 2
62. Kollár Marcell (Superheroes) 6 2
63. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 6 6
64. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 5.75 4
65. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 5.75 4
66. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 5.67 6
67. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 5.5 2
68. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 5.4 5
69. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 5.33 3
70. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 5 2
71. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 5 3
72. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 1
73. Tonk Gábor (Superheroes) 5 2
74. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.5 4
75. Halasi Sándor (Budai Mind1) 4.4 5
76. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 4.33 3
77. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 4.33 3
78. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 4.17 6
79. Medgyesi Bálint (Superheroes) 4 1
80. Takács Gergely (Pénzügyőr SE) 4 1
81. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 4 2
82. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 4 3
83. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 3.86 7
84. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 3.5 4
85. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 3.5 4
86. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 3.4 5
87. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 4
88. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 3 2
89. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 2.5 4
90. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2.43 7
91. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 2 3
92. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2 3
93. Miklós Péter (BKG Príma Bp.) 2 1
94. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 2 1
95. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
96. Herjeczki Tamás (Superheroes) 2 1
97. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 1.8 5
98. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 1.33 3
99. Kiss István (BKG Príma Bp.) 1.33 3
100. Harangozó Gergely (Treff 07 SE) 1.2 5
101. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 1 3
102. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 1 3
103. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 1 2
104. Nagy Barnabás Géza (Treff 07 SE U23) 1 2
105. Pap Gergely (REGI Waldorf U23) 0 1
106. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
107. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
108. Laár Iván (REGI Waldorf U23) 0 1
109. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 1
110. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
111. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
112. Csősz Loránd Balázs (Treff 07 SE U23) 0 2
113. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 4.5 2
2. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 4.25 4
3. Tálos András (Pénzügyőr SE) 3.25 4
4. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 3 3
5. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2.75 4
6. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 2.33 6
7. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 2.25 4
8. Kollár Marcell (Superheroes) 2 2
9. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 1.8 5
10. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.67 6
11. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 1.67 3
12. Kassai Dániel (Kölcsey Hősei) 1.5 2
13. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 1.5 2
14. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1.43 7
15. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 1.4 5
16. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 1.38 8
17. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.38 8
18. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 1.33 3
19. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 3
20. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 1.2 5
21. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 1.2 5
22. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 1 5
23. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1 1
24. Buksza Péter (Budai Mind1) 1 4
25. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 1 4
26. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1 4
27. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
28. Juhász István (Budai Mind1) 0.88 8
29. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 0.83 6
30. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 0.8 5
31. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 0.75 4
32. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.75 4
33. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 0.71 7
34. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 0.67 3
35. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 0.67 3
36. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 0.6 5
37. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0.6 5
38. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 0.57 7
39. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 0.5 2
40. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 4
41. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 0.5 4
42. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 0.5 6
43. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 0.5 6
44. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 0.5 2
45. Tonk Gábor (Superheroes) 0.5 2
46. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.5 4
47. Madarász Gábor (Superheroes) 0.4 5
48. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0.4 5
49. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.4 5
50. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.33 3
51. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 0.33 6
52. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 0.33 3
53. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 0.33 6
54. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 0.33 3
55. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.29 7
56. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 0.25 4
57. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 0.25 4
58. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0.25 4
59. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 0.25 4
60. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 0.25 4
61. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0.25 4
62. Pálóczi Péter (Superheroes) 0.17 6
63. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0.14 7
64. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0.13 8
65. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 0 3
66. Német Tamás (Budai Mind1) 0 3
67. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 0 2
68. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 0 5
69. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0 5
70. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 0 4
71. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 4
72. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 3
73. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0 5
74. Tonk Dávid (Superheroes) 0 6
75. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
76. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
77. Bán István (Treff 07 SE) 0 4
78. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
79. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 0 2
80. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 0 3
81. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
82. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 5
83. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 0 3
84. Medgyesi Bálint (Superheroes) 0 1
85. Takács Gergely (Pénzügyőr SE) 0 1
86. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 0 2
87. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 0 3
88. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 0 4
89. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 0 4
90. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
91. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 0 2
92. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0 3
93. Miklós Péter (BKG Príma Bp.) 0 1
94. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 1
95. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
96. Herjeczki Tamás (Superheroes) 0 1
97. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 0 5
98. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 0 3
99. Kiss István (BKG Príma Bp.) 0 3
100. Harangozó Gergely (Treff 07 SE) 0 5
101. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 0 3
102. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 0 3
103. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 0 2
104. Nagy Barnabás Géza (Treff 07 SE U23) 0 2
105. Pap Gergely (REGI Waldorf U23) 0 1
106. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
107. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
108. Laár Iván (REGI Waldorf U23) 0 1
109. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 1
110. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
111. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
112. Csősz Loránd Balázs (Treff 07 SE U23) 0 2
113. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 7.33 3
2. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 6.8 5
3. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 6.75 4
4. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 6.43 7
5. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 6 3
6. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 6 5
7. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 6 4
8. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 6 1
9. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 5.75 4
10. Buksza Péter (Budai Mind1) 5.5 4
11. Német Tamás (Budai Mind1) 5.33 3
12. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 5 5
13. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 5 3
14. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 4
15. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 5 2
16. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 4.8 5
17. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 4.75 4
18. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 4.5 2
19. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.5 4
20. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 4.5 4
21. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 4.29 7
22. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 4.25 4
23. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 4.25 8
24. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 4.25 4
25. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 4 6
26. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 4 4
27. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 4 3
28. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 3.8 5
29. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 3.75 4
30. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 3.75 4
31. Kassai Dániel (Kölcsey Hősei) 3.5 2
32. Tonk Dávid (Superheroes) 3.5 6
33. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.5 2
34. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 3.4 5
35. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.25 4
36. Bán István (Treff 07 SE) 3.25 4
37. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 3.2 5
38. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 3.2 5
39. Madarász Gábor (Superheroes) 3.2 5
40. Bata Boldizsár (Superheroes) 3 3
41. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 3
42. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 3 2
43. Pálóczi Péter (Superheroes) 2.83 6
44. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 2.8 5
45. Juhász István (Budai Mind1) 2.75 8
46. Kovács Miklós (Budai Mind1) 2.5 6
47. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 2.5 6
48. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 2.5 4
49. Turán Krisztián (Budai Mind1) 2.38 8
50. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.33 3
51. Dira Ferenc (Budai Mind1) 2.25 8
52. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 2.25 4
53. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 2.25 4
54. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 2.2 5
55. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2 4
56. Tálos András (Pénzügyőr SE) 2 4
57. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 2 5
58. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 2 6
59. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 2 2
60. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
61. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 2 3
62. Takács Gergely (Pénzügyőr SE) 2 1
63. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 1.83 6
64. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 1.8 5
65. Halasi Sándor (Budai Mind1) 1.8 5
66. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 1.75 4
67. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 1.75 4
68. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1.71 7
69. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 1.67 3
70. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 1.67 6
71. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 1.5 2
72. Tonk Gábor (Superheroes) 1.5 2
73. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 1.5 2
74. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.5 4
75. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 1.5 2
76. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.33 3
77. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 1.33 3
78. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 1.33 3
79. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1.33 3
80. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 1.33 6
81. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 1.33 3
82. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.25 4
83. Medgyesi Bálint (Superheroes) 1 1
84. Miklós Péter (BKG Príma Bp.) 1 1
85. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1 1
86. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
87. Herjeczki Tamás (Superheroes) 1 1
88. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 0.86 7
89. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.8 5
90. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 0.8 5
91. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.71 7
92. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.67 3
93. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 0.67 3
94. Kiss István (BKG Príma Bp.) 0.67 3
95. Harangozó Gergely (Treff 07 SE) 0.6 5
96. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 4
97. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.5 4
98. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 0.5 2
99. Nagy Barnabás Géza (Treff 07 SE U23) 0.5 2
100. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 0.33 3
101. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 0.33 3
102. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 0.33 3
103. Kollár Marcell (Superheroes) 0 2
104. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 0 2
105. Pap Gergely (REGI Waldorf U23) 0 1
106. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
107. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
108. Laár Iván (REGI Waldorf U23) 0 1
109. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 1
110. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
111. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
112. Csősz Loránd Balázs (Treff 07 SE U23) 0 2
113. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 4 4
2. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 3.5 4
3. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 3 3
4. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 3 4
5. Madarász Gábor (Superheroes) 3 5
6. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 3 2
7. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 2.67 3
8. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 2.5 4
9. Kassai Dániel (Kölcsey Hősei) 2.5 2
10. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 2.5 4
11. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 2.5 2
12. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 2.4 5
13. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 2.33 3
14. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 2.33 6
15. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 2.33 3
16. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.25 4
17. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.25 4
18. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 2 3
19. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 3
20. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 2 4
21. Medgyesi Bálint (Superheroes) 2 1
22. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 2 4
23. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 2 4
24. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 1.83 6
25. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.83 6
26. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 1.8 5
27. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.75 4
28. Tonk Dávid (Superheroes) 1.67 6
29. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 1.67 6
30. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 1.67 3
31. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 1.67 3
32. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 1.6 5
33. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 1.6 5
34. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.6 5
35. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 1.5 2
36. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 1.5 8
37. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 1.5 2
38. Juhász István (Budai Mind1) 1.5 8
39. Turán Krisztián (Budai Mind1) 1.5 8
40. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.5 4
41. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 1.4 5
42. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 1.33 3
43. Német Tamás (Budai Mind1) 1.33 3
44. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 1.33 3
45. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 3
46. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 1.33 6
47. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 1.33 3
48. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 1.33 3
49. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 1.33 3
50. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 1.29 7
51. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 1.25 4
52. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 1.25 4
53. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 1.2 5
54. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 1 5
55. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1 4
56. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1 7
57. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 2
58. Kollár Marcell (Superheroes) 1 2
59. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 1 2
60. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 1 3
61. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
62. Halasi Sándor (Budai Mind1) 1 5
63. Takács Gergely (Pénzügyőr SE) 1 1
64. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1 7
65. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1 3
66. Herjeczki Tamás (Superheroes) 1 1
67. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 0.8 5
68. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 0.8 5
69. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0.8 5
70. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.8 5
71. Harangozó Gergely (Treff 07 SE) 0.8 5
72. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 0.75 4
73. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.75 4
74. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 0.75 4
75. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 0.71 7
76. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 0.67 3
77. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.67 3
78. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 0.67 6
79. Dira Ferenc (Budai Mind1) 0.63 8
80. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0.6 5
81. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 0.5 4
82. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 0.5 2
83. Tálos András (Pénzügyőr SE) 0.5 4
84. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0.5 4
85. Tonk Gábor (Superheroes) 0.5 2
86. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 0.5 2
87. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 4
88. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 0.5 2
89. Nagy Barnabás Géza (Treff 07 SE U23) 0.5 2
90. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0.5 4
91. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 0.43 7
92. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0.4 5
93. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 0.4 5
94. Pálóczi Péter (Superheroes) 0.33 6
95. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 0.33 3
96. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 0.25 4
97. Bán István (Treff 07 SE) 0.25 4
98. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.25 4
99. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 0.17 6
100. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0 1
101. Buksza Péter (Budai Mind1) 0 4
102. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 0 2
103. Miklós Péter (BKG Príma Bp.) 0 1
104. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 1
105. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
106. Kiss István (BKG Príma Bp.) 0 3
107. Pap Gergely (REGI Waldorf U23) 0 1
108. Laár Iván (REGI Waldorf U23) 0 1
109. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 1
110. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
111. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
112. Csősz Loránd Balázs (Treff 07 SE U23) 0 2
113. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 4 2
2. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 3.4 5
3. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 3.25 4
4. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 2.6 5
5. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 2.5 4
6. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 2.33 3
7. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 2.33 3
8. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 2.17 6
9. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 2 7
10. Medgyesi Bálint (Superheroes) 2 1
11. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 1.8 5
12. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 1.75 8
13. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 1.75 4
14. Német Tamás (Budai Mind1) 1.67 3
15. Turán Krisztián (Budai Mind1) 1.63 8
16. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 1.5 4
17. Kassai Dániel (Kölcsey Hősei) 1.5 2
18. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 1.5 2
19. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 1.5 6
20. Juhász István (Budai Mind1) 1.38 8
21. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 1.33 3
22. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 1.33 3
23. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 3
24. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 1.33 3
25. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.25 4
26. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 1.25 4
27. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 1 4
28. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 1 2
29. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1 4
30. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1 3
31. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 1 4
32. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 1 5
33. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 1 4
34. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1 7
35. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 1 5
36. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
37. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 1 2
38. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0.86 7
39. Tonk Dávid (Superheroes) 0.83 6
40. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 0.8 5
41. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 0.8 5
42. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 0.8 5
43. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0.8 5
44. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.75 4
45. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 0.75 4
46. Dira Ferenc (Budai Mind1) 0.75 8
47. Bán István (Treff 07 SE) 0.75 4
48. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 3
49. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0.67 3
50. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.67 3
51. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 0.67 6
52. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 0.67 3
53. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 0.67 3
54. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.67 3
55. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0.6 5
56. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.6 5
57. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0.5 4
58. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 0.5 4
59. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0.5 4
60. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 4
61. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 0.5 6
62. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 0.4 5
63. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 0.33 6
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 100% (4/4) 3
2. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 100% (4/4) 3
3. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 100% (2/2) 3
4. Tatai Ádám (Budai Mind1) 100% (2/2) 3
5. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 100% (2/2) 5
6. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 100% (2/2) 4
7. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 100% (2/2) 2
8. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 100% (2/2) 4
9. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 86.67% (13/15) 4
10. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 85.71% (6/7) 4
11. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 85.71% (6/7) 7
12. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 77.78% (7/9) 4
13. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 75% (3/4) 5
14. Juhász István (Budai Mind1) 68.75% (11/16) 8
15. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 68.42% (13/19) 6
16. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 66.67% (14/21) 7
17. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 66.67% (4/6) 5
18. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 66.67% (4/6) 4
19. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 66.67% (4/6) 5
20. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 66.67% (4/6) 3
21. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 66.67% (2/3) 3
22. Bata Boldizsár (Superheroes) 66.67% (2/3) 3
23. Medgyesi Bálint (Superheroes) 66.67% (2/3) 1
24. Német Tamás (Budai Mind1) 62.5% (5/8) 3
25. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 60.87% (14/23) 8
26. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 60% (9/15) 5
27. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 60% (3/5) 3
28. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 60% (3/5) 2
29. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 58.33% (7/12) 7
30. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 57.14% (8/14) 2
31. Halasi Sándor (Budai Mind1) 57.14% (4/7) 5
32. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 57.14% (4/7) 3
33. Turán Krisztián (Budai Mind1) 56.52% (13/23) 8
34. Dira Ferenc (Budai Mind1) 54.55% (6/11) 8
35. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 50% (10/20) 4
36. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 50% (9/18) 6
37. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 50% (4/8) 4
38. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 50% (4/8) 5
39. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 50% (4/8) 4
40. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 50% (3/6) 4
41. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 50% (3/6) 4
42. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 50% (2/4) 4
43. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 50% (2/4) 2
44. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 50% (2/4) 6
45. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 50% (1/2) 6
46. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 50% (1/2) 5
47. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 50% (1/2) 4
48. Tonk Gábor (Superheroes) 50% (1/2) 2
49. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 50% (1/2) 3
50. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 50% (1/2) 3
51. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 48.57% (17/35) 5
52. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 45.45% (5/11) 5
53. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 44.44% (4/9) 4
54. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 43.75% (7/16) 3
55. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 41.67% (5/12) 4
56. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 40% (2/5) 3
57. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 38.89% (7/18) 3
58. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 37.5% (3/8) 5
59. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 36.36% (4/11) 6
60. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 35.71% (5/14) 4
61. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 35.71% (5/14) 5
62. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 35.14% (13/37) 5
63. Kassai Dániel (Kölcsey Hősei) 33.33% (3/9) 2
64. Bán István (Treff 07 SE) 33.33% (3/9) 4
65. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 33.33% (2/6) 3
66. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 33.33% (1/3) 2
67. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 33.33% (1/3) 3
68. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 30% (3/10) 6
69. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 28.57% (4/14) 4
70. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 28.57% (2/7) 4
71. Buksza Péter (Budai Mind1) 25% (1/4) 4
72. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 25% (1/4) 3
73. Tonk Dávid (Superheroes) 22.73% (5/22) 6
74. Horváth Ádám (Budai Mind1) 20% (1/5) 7
75. Kovács Miklós (Budai Mind1) 16.67% (1/6) 6
76. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 0% (0/7) 3
77. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0% (0/2) 4
78. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 0% (0/4) 4
79. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0% (0/2) 4
80. Madarász Gábor (Superheroes) 0% (0/4) 5
81. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 0% (0/2) 2
82. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0% (0/2) 5
83. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 0% (0/2) 4
84. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0% (0/2) 1
85. Pálóczi Péter (Superheroes) 0% (0/3) 6
86. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 0% (0/2) 5
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu