/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Eötvös Halak - Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Budai Mátyás 30/386-8430 budaimatyas@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Zámbó Gergely 70/619-6636 gergely.zambo@freemail.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 - Budapest Erzsébet u. 31

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Balázs Áron Barnabás 2001
- Budai Mátyás 2000
- Fövényi Zsombor 2000
- Kaba-Czövek János 2001
- Kis Márton Bertalan 1999
- Knollmajer Gergely 2000
- Krämer Balázs 2000
- Nagypál Ádám István 2001
- Réti Andor 2000
- Tóth-Kovalik Bálint 2000
- Zámbó Gergely 2001
- Zoboki Ábel 2000

Műsor

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0083 Pénzügyőr SE Eötvös Halak Egyeztetés alatt! CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FD0072 Eötvös Halak 2.NFB SE Egyeztetés alatt! Lázár Ervin Általános Iskola
FD0094 Eötvös Halak Treff 07 SE U23 Egyeztetés alatt! Lázár Ervin Általános Iskola
FD0034 Budai Mind1 Eötvös Halak 2020/10/30 20:45 69-46
(18-6,21-17,14-13,16-10)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Szőke Attila Réger Zsolt Péter
FD0043 Eötvös Halak Kölcsey Hősei 2020/11/08 10:30 76-23
(28-4,15-8,15-5,18-6)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Matics Sándor Bátovszky Zsolt
FD0052 REGI Waldorf U23 Eötvös Halak 2020/11/14 11:30 60-91
(11-24,23-33,13-21,13-13)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Balog György Attila Réger Zsolt Péter
FD0061 Eötvös Halak BEAC István Öregfiúk 2020/11/22 10:30 41-53
(-, -, -, -)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Dr. Oláh Márk Bagi Bálint
FD0116 Eötvös Halak BKG Príma Bp. 2021/01/10 10:45 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0127 Honvéd Zrínyi SE/B Eötvös Halak 2021/01/21 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FD0137 Treff 07 SE Eötvös Halak 2021/01/23 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0146 Eötvös Halak Superheroes 2021/01/31 12:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0164 Eötvös Halak Budai Mind1 2021/02/14 10:45 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0173 Kölcsey Hősei Eötvös Halak 2021/02/21 10:45 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0182 Eötvös Halak REGI Waldorf U23 2021/02/27 10:45 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0191 BEAC István Öregfiúk Eötvös Halak 2021/03/07 18:00 BEAC Sporttelep
FD0202 2.NFB SE Eötvös Halak 2021/03/21 12:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0213 Eötvös Halak Pénzügyőr SE 2021/03/28 12:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0224 Treff 07 SE U23 Eötvös Halak 2021/04/11 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0246 BKG Príma Bp. Eötvös Halak 2021/04/25 16:00 Batthyány Kázmér Gimnázium
FD0257 Eötvös Halak Honvéd Zrínyi SE/B 2021/05/09 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0267 Eötvös Halak Treff 07 SE 2021/05/16 10:45 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0016 Superheroes Eötvös Halak 2021/06/30 00: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 72 4
2. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 64 4
3. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 61 3
4. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 48 3
5. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 48 4
6. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 45 3
7. Dira Ferenc (Budai Mind1) 45 4
8. Kovács Miklós (Budai Mind1) 44 4
9. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 44 4
10. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 43 3
11. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 42 2
12. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 42 3
13. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 41 3
14. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 38 3
15. Tálos András (Pénzügyőr SE) 38 2
16. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 38 4
17. Juhász István (Budai Mind1) 37 4
18. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 35 2
19. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 34 2
20. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 34 3
21. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 33 2
22. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 33 4
23. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 32 2
24. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 31 3
25. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 29 3
26. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 29 2
27. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 28 2
28. Turán Krisztián (Budai Mind1) 28 4
29. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 28 3
30. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 27 2
31. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 26 3
32. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 26 4
33. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 25 2
34. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 24 3
35. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 23 4
36. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 22 2
37. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 22 2
38. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 18 4
39. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 18 4
40. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 17 1
41. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 16 2
42. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 15 1
43. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 15 2
44. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 15 4
45. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 14 1
46. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 14 2
47. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 14 4
48. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 13 2
49. Tonk Dávid (Superheroes) 13 2
50. Pálóczi Péter (Superheroes) 12 2
51. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 1
52. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 11 2
53. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 11 2
54. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 11 2
55. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 11 2
56. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 1
57. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 10 2
58. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 8 3
59. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 8 2
60. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 8 2
61. Bata Boldizsár (Superheroes) 8 2
62. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 7 3
63. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 1
64. Halasi Sándor (Budai Mind1) 6 1
65. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 6 1
66. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 6 2
67. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 6 2
68. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 6 2
69. Tatai Ádám (Budai Mind1) 6 3
70. Horváth Ádám (Budai Mind1) 6 3
71. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 5 1
72. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 1
73. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 1
74. Madarász Gábor (Superheroes) 4 1
75. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 4 2
76. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 4 2
77. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 3 2
78. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 2 1
79. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 2 1
80. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
81. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 2 2
82. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 0 1
83. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
84. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
85. Kiss István (BKG Príma Bp.) 0 2
86. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0 1
87. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
88. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
89. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 11 3
2. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 11 4
3. Tálos András (Pénzügyőr SE) 10 2
4. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 9 2
5. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 9 3
6. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 6 3
7. Dira Ferenc (Budai Mind1) 6 4
8. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 6 4
9. Kovács Miklós (Budai Mind1) 5 4
10. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 4 2
11. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 4 4
12. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 2
13. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 4 2
14. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 4 3
15. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 4 4
16. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 3 2
17. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 3 3
18. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 3 4
19. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 3 2
20. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 3 2
21. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 2 3
22. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 2 3
23. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 2
24. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 2 4
25. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 2 3
26. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2 3
27. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 1 2
28. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1 1
29. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 1 3
30. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 1 3
31. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1 3
32. Juhász István (Budai Mind1) 1 4
33. Turán Krisztián (Budai Mind1) 1 4
34. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1 2
35. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 1 4
36. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 1 4
37. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 1 2
38. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 1 2
39. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 1 2
40. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 1 2
41. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 1 2
42. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 0 1
43. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 0 2
44. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 0 2
45. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 0 1
46. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 0 2
47. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0 4
48. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 0 2
49. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
50. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
51. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 3
52. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 0 3
53. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 3
54. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 0 2
55. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 0 2
56. Tonk Dávid (Superheroes) 0 2
57. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 1
58. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
59. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 0 1
60. Pálóczi Péter (Superheroes) 0 2
61. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
62. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 0 1
63. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
64. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 0 4
65. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 0 2
66. Bata Boldizsár (Superheroes) 0 2
67. Madarász Gábor (Superheroes) 0 1
68. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 0 2
69. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 0 4
70. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 0 4
71. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 0 2
72. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 0 2
73. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 0 3
74. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 0 2
75. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
76. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 1
77. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0 2
78. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0 3
79. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 0 1
80. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 0 2
81. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 0 2
82. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
83. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
84. Kiss István (BKG Príma Bp.) 0 2
85. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
86. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
87. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 2
88. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0 1
89. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 21 2
2. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 20.33 3
3. Tálos András (Pénzügyőr SE) 19 2
4. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 18 4
5. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 17.5 2
6. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 17 2
7. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 17 1
8. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 16.5 2
9. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 16 2
10. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 16 4
11. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 16 3
12. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 15 3
13. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 15 1
14. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 14.5 2
15. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 14.33 3
16. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 14 3
17. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 14 1
18. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 14 2
19. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 13.67 3
20. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 13.5 2
21. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 12.67 3
22. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 12.5 2
23. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 12 4
24. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 11.33 3
25. Dira Ferenc (Budai Mind1) 11.25 4
26. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 11 2
27. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 11 4
28. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 1
29. Kovács Miklós (Budai Mind1) 11 4
30. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 11 2
31. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 10.33 3
32. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 1
33. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 9.67 3
34. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 9.5 4
35. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 9.33 3
36. Juhász István (Budai Mind1) 9.25 4
37. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 8.67 3
38. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 8.25 4
39. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 8 3
40. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 8 2
41. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 7.5 2
42. Turán Krisztián (Budai Mind1) 7 4
43. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 7 2
44. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 6.5 2
45. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 6.5 4
46. Tonk Dávid (Superheroes) 6.5 2
47. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 1
48. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 6 1
49. Halasi Sándor (Budai Mind1) 6 1
50. Pálóczi Péter (Superheroes) 6 2
51. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 5.75 4
52. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 5.5 2
53. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 5.5 2
54. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 5.5 2
55. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 5.5 2
56. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 5 1
57. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 1
58. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 1
59. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 5 2
60. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 4.5 4
61. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 4.5 4
62. Bata Boldizsár (Superheroes) 4 2
63. Madarász Gábor (Superheroes) 4 1
64. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 4 2
65. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 4 2
66. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 3.75 4
67. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 3.5 4
68. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 3 2
69. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 3 2
70. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 3 2
71. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 2.67 3
72. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 2.33 3
73. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 2 2
74. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
75. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 2 2
76. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2 3
77. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2 3
78. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 2 1
79. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 2 1
80. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 1.5 2
81. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 1 2
82. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 0 1
83. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
84. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
85. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 2
86. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0 1
87. Kiss István (BKG Príma Bp.) 0 2
88. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
89. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tálos András (Pénzügyőr SE) 5 2
2. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 4.5 2
3. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 3.67 3
4. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 3 3
5. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 2.75 4
6. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 2 2
7. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 2
8. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 2 3
9. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 2 2
10. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 1.5 2
11. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.5 4
12. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1.5 4
13. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.5 2
14. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 1.5 2
15. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 1.33 3
16. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.25 4
17. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 1 4
18. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1 1
19. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 2
20. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 1 3
21. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 1 4
22. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 0.75 4
23. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 0.67 3
24. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 0.67 3
25. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.67 3
26. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.67 3
27. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 0.5 2
28. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 0.5 4
29. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 0.5 2
30. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 0.5 2
31. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 0.5 2
32. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0.5 2
33. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 0.5 2
34. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 0.5 2
35. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 0.33 3
36. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0.33 3
37. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 0.33 3
38. Juhász István (Budai Mind1) 0.25 4
39. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0.25 4
40. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 0.25 4
41. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 0.25 4
42. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 0 2
43. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 0 1
44. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 0 2
45. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 0 1
46. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 0 2
47. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0 4
48. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
49. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 0 2
50. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
51. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 3
52. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 0 3
53. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 3
54. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 0 2
55. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 0 2
56. Tonk Dávid (Superheroes) 0 2
57. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
58. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 0 1
59. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 1
60. Pálóczi Péter (Superheroes) 0 2
61. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 0 1
62. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
63. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
64. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 0 4
65. Bata Boldizsár (Superheroes) 0 2
66. Madarász Gábor (Superheroes) 0 1
67. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 0 2
68. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 0 2
69. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 0 4
70. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 0 4
71. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 0 2
72. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 0 2
73. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 0 3
74. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 0 2
75. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
76. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0 2
77. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0 3
78. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 0 1
79. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 1
80. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 0 2
81. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 0 2
82. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 0 1
83. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
84. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
85. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 2
86. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0 1
87. Kiss István (BKG Príma Bp.) 0 2
88. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
89. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 7.5 2
2. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 7 1
3. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 7 2
4. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 6 2
5. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 6 1
6. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 6 1
7. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 6 3
8. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 6 4
9. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 5.67 3
10. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 5.67 3
11. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 5.5 2
12. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 5.33 3
13. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 5.33 3
14. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 5 4
15. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 5 2
16. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 1
17. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 4.5 2
18. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.5 2
19. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 4.5 2
20. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 4.33 3
21. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 4 3
22. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 4 4
23. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 1
24. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 4 3
25. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 4 3
26. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 3.75 4
27. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 3.67 3
28. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.5 2
29. Kovács Miklós (Budai Mind1) 3.5 4
30. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 3.5 2
31. Juhász István (Budai Mind1) 3.25 4
32. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 3 2
33. Tonk Dávid (Superheroes) 3 2
34. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 1
35. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 3 1
36. Halasi Sándor (Budai Mind1) 3 1
37. Pálóczi Péter (Superheroes) 3 2
38. Dira Ferenc (Budai Mind1) 2.75 4
39. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 2.75 4
40. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2.33 3
41. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 2.33 3
42. Tálos András (Pénzügyőr SE) 2 2
43. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 2 4
44. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 2 3
45. Turán Krisztián (Budai Mind1) 2 4
46. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 2 2
47. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 2 4
48. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 2 4
49. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 2 2
50. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 2 2
51. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 2 2
52. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 2 1
53. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
54. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
55. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 2 4
56. Madarász Gábor (Superheroes) 2 1
57. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 2 2
58. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 1.75 4
59. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 1.5 2
60. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 1.5 2
61. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.5 2
62. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 1.5 2
63. Bata Boldizsár (Superheroes) 1.5 2
64. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 1.5 4
65. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 1.5 2
66. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 1 2
67. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 1 2
68. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 1 3
69. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 1 2
70. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
71. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1 2
72. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 1 1
73. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1 1
74. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 0.75 4
75. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.67 3
76. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 0.5 2
77. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 0.5 2
78. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 0.5 2
79. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.33 3
80. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 0 2
81. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0 3
82. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 0 1
83. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
84. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
85. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 2
86. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0 1
87. Kiss István (BKG Príma Bp.) 0 2
88. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
89. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 4 2
2. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 1
3. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 4 3
4. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 1
5. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 3.5 2
6. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 3.5 2
7. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 3.5 2
8. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 3 1
9. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 3 2
10. Stamler Ádám (BKG Príma Bp.) 3 1
11. Madarász Gábor (Superheroes) 3 1
12. Ottmár Tamás (BEAC István Öregfiúk) 3 2
13. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 1
14. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 2.75 4
15. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 2.67 3
16. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 2.5 2
17. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 2.5 2
18. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 2.5 2
19. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 2.25 4
20. Turán Krisztián (Budai Mind1) 2.25 4
21. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 2.25 4
22. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 2 2
23. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 2 1
24. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 2 4
25. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 2 4
26. Kovács Miklós (Budai Mind1) 2 4
27. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 2 3
28. Juhász István (Budai Mind1) 2 4
29. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 2 2
30. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
31. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 2 4
32. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 2 2
33. Papp Ádám (BKG Príma Bp.) 2 2
34. Farkas Benedek (REGI Waldorf U23) 2 4
35. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 2 2
36. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 1.75 4
37. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 1.67 3
38. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 1.67 3
39. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 1.5 4
40. Rácz Tamás (BKG Príma Bp.) 1.5 2
41. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.5 2
42. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 1.5 2
43. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1.5 4
44. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 1.5 2
45. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.5 2
46. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1.33 3
47. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 1.33 3
48. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 1 3
49. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 2
50. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 1 3
51. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
52. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 1 4
53. Tonk Dávid (Superheroes) 1 2
54. Halasi Sándor (Budai Mind1) 1 1
55. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 1 2
56. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 1 2
57. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
58. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1 3
59. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1 3
60. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 0.67 3
61. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 0.67 3
62. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 0.5 2
63. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 0.5 2
64. Dira Ferenc (Budai Mind1) 0.5 4
65. Pálóczi Péter (Superheroes) 0.5 2
66. Juhász Bence Máté (Pénzügyőr SE) 0.5 2
67. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0.5 2
68. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 0.33 3
69. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 0.33 3
70. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.33 3
71. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 0.33 3
72. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 0.25 4
73. Tálos András (Pénzügyőr SE) 0 2
74. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0 1
75. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 0 2
76. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 0 2
77. Dukai Asztrik (Treff 07 SE U23) 0 1
78. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 0 2
79. Bata Boldizsár (Superheroes) 0 2
80. Kisvárday-Papp Ákos Zoltán (Superheroes) 0 2
81. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
82. Nyolcas Patrik (BKG Príma Bp.) 0 1
83. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 1
84. Türke-Siklódy István (Treff 07 SE U23) 0 1
85. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
86. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 1
87. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 2
88. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0 1
89. Kiss István (BKG Príma Bp.) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 6 2
2. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 3.33 3
3. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 3 1
4. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 3 4
5. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 2.5 2
6. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 2.5 2
7. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2.33 3
8. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 2.25 4
9. Turán Krisztián (Budai Mind1) 2.25 4
10. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 2 2
11. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 2 1
12. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 2 2
13. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 2 2
14. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
15. Juhász István (Budai Mind1) 2 4
16. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 2 2
17. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 1.75 4
18. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 1.67 3
19. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.5 2
20. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 1.5 2
21. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 1.5 4
22. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 1.33 3
23. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 1.33 3
24. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.25 4
25. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 1 2
26. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 1 3
27. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 2
28. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1 4
29. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 1 2
30. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1 2
31. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 1 4
32. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 1 2
33. Bata Boldizsár (Superheroes) 1 2
34. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 1 2
35. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 0.75 4
36. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0.67 3
37. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 0.67 3
38. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 0.67 3
39. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0.67 3
40. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.67 3
41. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 0.5 4
42. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 0.5 4
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE U23) 100% (12/12) 2
2. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 100% (5/5) 2
3. Danóczy Richárd László (BEAC István Öregfiúk) 100% (4/4) 2
4. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 100% (2/2) 3
5. Tatai Ádám (Budai Mind1) 100% (2/2) 3
6. Kiss Máté (BKG Príma Bp.) 100% (2/2) 2
7. Tasnádi Tamás (BEAC István Öregfiúk) 100% (2/2) 2
8. Szabó Balázs (BEAC István Öregfiúk) 100% (2/2) 2
9. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 100% (2/2) 2
10. Juhász István (Budai Mind1) 80% (8/10) 4
11. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 77.78% (7/9) 3
12. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 76.92% (10/13) 3
13. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 75% (3/4) 2
14. Gombkötő Nimród (BEAC István Öregfiúk) 66.67% (4/6) 2
15. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 66.67% (4/6) 3
16. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 66.67% (2/3) 2
17. Bata Boldizsár (Superheroes) 66.67% (2/3) 2
18. Turán Krisztián (Budai Mind1) 64.29% (9/14) 4
19. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 60% (9/15) 4
20. Réti Géza (BEAC István Öregfiúk) 60% (3/5) 1
21. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 60% (3/5) 2
22. Székely Tamás (BKG Príma Bp.) 57.14% (4/7) 2
23. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 57.14% (4/7) 3
24. Dira Ferenc (Budai Mind1) 55.56% (5/9) 4
25. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 54.55% (6/11) 4
26. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 50% (4/8) 4
27. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 50% (3/6) 3
28. Balázs Áron Barnabás (Eötvös Halak) 50% (2/4) 3
29. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 50% (2/4) 1
30. Villányi Gábor (BEAC István Öregfiúk) 50% (2/4) 1
31. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 50% (2/4) 4
32. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 50% (1/2) 1
33. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 50% (1/2) 2
34. Vitányi Dávid (Budai Mind1) 50% (1/2) 2
35. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 50% (1/2) 1
36. Csodó Leon (REGI Waldorf U23) 50% (1/2) 3
37. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 46.67% (7/15) 4
38. Pekin Alp (BKG Príma Bp.) 45.45% (5/11) 2
39. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 44.44% (4/9) 4
40. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 41.38% (12/29) 4
41. Boros Áron Tamás (REGI Waldorf U23) 40% (4/10) 2
42. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 40% (2/5) 3
43. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 35.71% (5/14) 3
44. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 33.33% (2/6) 4
45. Molnár László (BEAC István Öregfiúk) 33.33% (2/6) 2
46. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 33.33% (1/3) 2
47. Kovács Gergely (BKG Príma Bp.) 33.33% (1/3) 2
48. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 30% (3/10) 4
49. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 28.57% (2/7) 3
50. Kovács Miklós (Budai Mind1) 25% (1/4) 4
51. Ölveti Mátyás (BEAC István Öregfiúk) 25% (1/4) 2
52. Tonk Dávid (Superheroes) 25% (1/4) 2
53. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 25% (1/4) 3
54. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0% (0/2) 2
55. Kurucz Miklós (BKG Príma Bp.) 0% (0/2) 2
56. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0% (0/2) 1
57. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0% (0/2) 2
58. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 0% (0/4) 3
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu