/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

SZPA-HSE Talents - Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Tulkán Máté 20/420-7432 tulkanmate@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Bak István 30/835-8191 bakk.istvan777@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
HIT PARK LABDACSARNOK 1103 - BUDAPEST Gergely utca 81

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bódi Jonatán Ruben 2000-04-28
- Ferentzi Józsué 2000-09-23
- Flachner Kornél 2001-05-23
- Horváth Simon Mátyás 2002-06-26
- Keresztes Jonatán 2003-11-24
- Kis Torma Bogdán 2001-01-02
- Lengyel Kristóf Dániel 2002-01-30
- Mlinárcsik Izsák Csaba 2000-12-18
- Nagy Kristóf György 2001-04-21
- Németh Kristóf Ariel 2000-07-19
- Riskó Dávid 2001-09-20
- Szűcs Levente Ákos 2000-09-28
- Takács Márk 1998-04-16
- Tietze Bátor Károly 1998-08-29
- Uhlik Bálint 2002-09-25

Műsor

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0015 Ziccer KS SZPA-HSE Talents 2018/10/04 19:20 80-43
(29-9,22-6,8-16,21-12)
Jókai Mór Általános Iskola Matics Sándor Bózsó Gábor
FD0024 SZPA-HSE Talents Nagytétényi KE 2018/10/14 15:00 55-70
(18-12,17-20,6-17,14-21)
HIT Park Labdacsarnok Szokolainé Váradi Anetta Csilla Szőke Gábor
FD0042 SZPA-HSE Talents Superheroes 2018/11/04 15:00 46-61
(14-18,13-6,11-22,8-15)
HIT Park Labdacsarnok Bagi Bálint Bárány Levente
FD0051 Budai Old Boys SZPA-HSE Talents 2018/11/09 20:10 68-55
(16-17,12-15,25-7,15-16)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Nagy István László Zsolt
FD0062 Budai Mind1 SZPA-HSE Talents 2018/11/16 20:20 74-58
(15-14,22-16,16-15,21-13)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Matics Sándor Bujtor Péter
FD0073 SZPA-HSE Talents Treff 07 SE 2018/11/25 15:00 38-64
(14-16,7-16,7-13,10-19)
HIT Park Labdacsarnok Szokolainé Váradi Anetta Csilla Szőke Gábor
FD0106 Szentendrei KSE U23 SZPA-HSE Talents 2018/12/15 13:00 68-81
(21-17,9-23,19-17,19-24)
Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Matics Sándor Hartai Tamás
FD0117 SZPA-HSE Talents 2.NFB SE 2019/01/13 15:00 67-58
(16-16,10-22,22-16,19-4)
HIT Park Labdacsarnok Szirt Lajos Szokolainé Váradi Anetta Csilla
FD0095 SZPA-HSE Talents Keresztúri SE 2019/01/15 19:15 64-84
(15-29,20-13,21-19,8-23)
HIT Park Labdacsarnok Pohánka Balázs Bujtor Péter
FD0127 SZPA-HSE Talents X-Debrecen 2019/01/20 15:00 50-75
(13-22,12-11,17-17,8-25)
HIT Park Labdacsarnok Rózsavölgyi Alexandra Sancilio Alexis
FD0145 SZPA-HSE Talents Ziccer KS 2019/02/10 15:00 52-93
(12-37,16-21,7-17,17-18)
HIT Park Labdacsarnok Matics Sándor Szokolainé Váradi Anetta Csilla
FD0154 Nagytétényi KE SZPA-HSE Talents 2019/02/17 19:15 67-27
(12-7,21-3,18-8,16-9)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Hartai Tamás Nagy István
FD0163 Kölcsey Hősei SZPA-HSE Talents 2019/02/24 18:00 65-55
(16-13,14-11,20-14,15-17)
Lázár Ervin Általános Iskola Magyar Zoltán Szokolainé Váradi Anetta Csilla
FD0172 Superheroes SZPA-HSE Talents 2019/03/02 17:30 37-35
(10-14,8-7,9-9,10-5)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Józsa András Junior
FD0181 SZPA-HSE Talents Budai Old Boys 2019/03/10 15:00 59-76
(10-21,20-18,14-21,15-16)
HIT Park Labdacsarnok Tahin András Szokolainé Váradi Anetta Csilla
FD0033 SZPA-HSE Talents Kölcsey Hősei 2019/03/14 18:30 55-56
(16-19,13-19,11-8,15-10)
HIT Park Labdacsarnok Bárány Levente Pál Roland
FD0084 Honvéd Zrínyi SE/B SZPA-HSE Talents 2019/03/21 19:10 74-51
(12-11,21-24,29-11,12-5)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem László Zsolt Szőke Gábor
FD0192 SZPA-HSE Talents Budai Mind1 2019/03/24 15:00 60-67
(17-15,12-21,14-16,17-15)
HIT Park Labdacsarnok Lövei László Szőke Gábor
FD0203 Treff 07 SE SZPA-HSE Talents 2019/03/31 09:00 63-38
(17-11,7-6,24-9,15-12)
Lázár Ervin Általános Iskola Schäffer Béla Róbert Mocsai László
FD0214 SZPA-HSE Talents Honvéd Zrínyi SE/B 2019/04/07 15:00 61-79
(17-24,12-25,10-19,22-11)
HIT Park Labdacsarnok László Zsolt Szőke Gábor
FD0236 SZPA-HSE Talents Szentendrei KSE U23 2019/04/28 15:00 HIT Park Labdacsarnok Szirt Lajos Szokolainé Váradi Anetta Csilla
FD0247 2.NFB SE SZPA-HSE Talents 2019/05/05 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0225 Keresztúri SE SZPA-HSE Talents 2019/05/09 18:30 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
FD0257 X-Debrecen SZPA-HSE Talents 2019/05/12 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 621 18
2. Polgári Bence (Keresztúri SE) 444 18
3. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 380 15
4. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 360 15
5. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 337 19
6. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 326 19
7. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 291 15
8. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 291 20
9. Papp Mátyás (X-Debrecen) 287 17
10. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 280 19
11. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 278 19
12. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 268 11
13. Veres Ádám (Treff 07 SE) 255 19
14. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 245 18
15. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 243 14
16. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 239 8
17. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 237 18
18. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 225 17
19. Sipos Nándor (2.NFB SE) 220 17
20. Blahó Tamás (Ziccer KS) 196 16
21. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 196 16
22. Kovács Miklós (Budai Mind1) 188 17
23. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 175 17
24. Acsai Béla (2.NFB SE) 170 20
25. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 166 13
26. Szilas Gábor (Budai Mind1) 164 15
27. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 162 13
28. Farkas Péter (Ziccer KS) 157 17
29. Tóth Bálint (Ziccer KS) 155 19
30. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 154 18
31. Turán Krisztián (Budai Mind1) 151 14
32. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 147 19
33. Pálóczi Péter (Superheroes) 145 15
34. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 139 16
35. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 138 18
36. Juhász István (Budai Mind1) 132 16
37. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 131 16
38. Sveda Tamás (X-Debrecen) 130 16
39. Halász László (Nagytétényi KE) 129 14
40. Braun Dániel (Keresztúri SE) 128 18
41. Bori István (Budai Old Boys) 126 16
42. Takács Levente (Treff 07 SE) 124 17
43. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 121 12
44. Hodossi Márk (X-Debrecen) 118 17
45. Bata Boldizsár (Superheroes) 114 16
46. Zala Bence (Kölcsey Hősei) 113 6
47. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 107 18
48. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 106 15
49. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 105 13
50. Kató Barna (2.NFB SE) 103 19
51. Isépy Botond (Treff 07 SE) 100 19
52. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 99 15
53. Vass György (Kölcsey Hősei) 97 16
54. Herjeczki Tamás (Superheroes) 97 14
55. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 95 17
56. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 95 15
57. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 94 15
58. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 93 14
59. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 86 9
60. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 86 15
61. Elek István Ádám (2.NFB SE) 84 20
62. Török Boldizsár (Szentendrei KSE U23) 82 7
63. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 80 14
64. Dávid András (Kölcsey Hősei) 78 11
65. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 78 17
66. Tatai Ádám (Budai Mind1) 78 14
67. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 77 19
68. Kovács András (Treff 07 SE) 77 10
69. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 76 16
70. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 74 18
71. Tonk Dávid (Superheroes) 71 8
72. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 70 17
73. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 69 16
74. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 68 19
75. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 68 16
76. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 68 15
77. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 67 11
78. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 67 17
79. Valner Kristóf (X-Debrecen) 67 18
80. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 66 12
81. Horváth Ádám (Budai Mind1) 64 12
82. Kovács Áron (Treff 07 SE) 63 9
83. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 60 8
84. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 59 6
85. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 58 17
86. Horváth Ádám (Budai Mind1) 57 11
87. Medgyesi Bálint (Superheroes) 56 15
88. Benedek Balázs (2.NFB SE) 55 7
89. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 52 15
90. Zsolt Sebestyén (Kölcsey Hősei) 50 8
91. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 48 12
92. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 47 13
93. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 47 15
94. Németh András (Budai Old Boys) 45 14
95. Póra Csaba (Budai Old Boys) 44 13
96. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 43 16
97. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 42 5
98. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 42 15
99. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 40 14
100. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 39 5
101. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 34 15
102. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 34 13
103. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 33 11
104. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 32 12
105. Kondé Márton (X-Debrecen) 32 17
106. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 31 11
107. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 31 14
108. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 30 2
109. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 29 15
110. Tonk Gábor (Superheroes) 29 14
111. Babik Barnabás (Ziccer KS) 28 2
112. Flachner Kornél (SZPA-HSE Talents) 27 2
113. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 27 12
114. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 27 15
115. Farda Balázs (Ziccer KS) 27 18
116. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 25 17
117. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 25 15
118. Szabó Olivér (Budai Old Boys) 25 9
119. Horváth Ádám Bence (Ziccer KS) 24 1
120. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 24 4
121. Mezei Ferenc Zsolt (Nagytétényi KE) 21 5
122. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 20 19
123. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 20 10
124. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 20 15
125. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 19 15
126. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 19 12
127. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 18 7
128. Vozár Gábor (Kölcsey Hősei) 17 2
129. Angyal Péter (Kölcsey Hősei) 16 1
130. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 16 10
131. Madarász Bálint (Budai Mind1) 14 11
132. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 13 15
133. Erdődi Péter (Szentendrei KSE U23) 13 1
134. Polgári Viktor (Keresztúri SE) 13 3
135. Bódi Róbert (Budai Old Boys) 12 4
136. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 12 6
137. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 11 2
138. Döme István (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 5
139. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 11 18
140. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 7
141. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 9 7
142. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 8 12
143. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 7 4
144. Kubinyi József (Superheroes) 7 3
145. Weisz András (Budai Old Boys) 6 1
146. Beöthy Zsolt (Superheroes) 6 2
147. Katona Tamás (Szentendrei KSE U23) 6 2
148. Tóth Krisztián (Superheroes) 5 3
149. Márkus Roland (Szentendrei KSE U23) 5 1
150. Sándor Milán (Keresztúri SE) 5 4
151. Tietze Bátor Károly (SZPA-HSE Talents) 5 5
152. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 5 15
153. Göbölös László (Budai Mind1) 4 9
154. Mikes Benedek (Superheroes) 3 3
155. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 2 11
156. Mogyorósi Levente (Szentendrei KSE U23) 2 1
157. Biró József (Kölcsey Hősei) 1 5
158. Adjudani Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 0 2
159. Ábel Béla (Ziccer KS) 0 1
160. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
161. Dukai Asztrik (Treff 07 SE) 0 1
162. Laczházi Róbert (Nagytétényi KE) 0 1
163. Petró Balã¡zs (Treff 07 SE) 0 4
164. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 2
165. Nagyjános Péter (Nagytétényi KE) 0 1
166. Bus László (Nagytétényi KE) 0 2
167. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
168. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 63 15
2. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 35 14
3. Polgári Bence (Keresztúri SE) 33 18
4. Bori István (Budai Old Boys) 31 16
5. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 29 19
6. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 27 15
7. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 25 18
8. Veres Ádám (Treff 07 SE) 25 19
9. Sveda Tamás (X-Debrecen) 25 16
10. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 23 18
11. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 22 20
12. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 21 13
13. Szilas Gábor (Budai Mind1) 20 15
14. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 20 17
15. Acsai Béla (2.NFB SE) 18 20
16. Pálóczi Péter (Superheroes) 16 15
17. Horváth Ádám (Budai Mind1) 16 12
18. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 14 11
19. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 14 15
20. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 14 15
21. Zala Bence (Kölcsey Hősei) 13 6
22. Kovács Miklós (Budai Mind1) 11 17
23. Kató Barna (2.NFB SE) 11 19
24. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 11 16
25. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 10 9
26. Zsolt Sebestyén (Kölcsey Hősei) 10 8
27. Vass György (Kölcsey Hősei) 10 16
28. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 10 17
29. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 10 17
30. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 9 16
31. Tóth Bálint (Ziccer KS) 9 19
32. Isépy Botond (Treff 07 SE) 9 19
33. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 9 17
34. Póra Csaba (Budai Old Boys) 9 13
35. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 8 16
36. Valner Kristóf (X-Debrecen) 8 18
37. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 7 8
38. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 7 19
39. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 7 18
40. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 7 6
41. Kovács András (Treff 07 SE) 7 10
42. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 7 18
43. Horváth Ádám (Budai Mind1) 7 11
44. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 7 15
45. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 6 19
46. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 6 17
47. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 6 16
48. Juhász István (Budai Mind1) 6 16
49. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 6 15
50. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 6 18
51. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 12
52. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 15
53. Medgyesi Bálint (Superheroes) 6 15
54. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 6 15
55. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 15
56. Babik Barnabás (Ziccer KS) 5 2
57. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 5 19
58. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 5 14
59. Mezei Ferenc Zsolt (Nagytétényi KE) 5 5
60. Papp Mátyás (X-Debrecen) 4 17
61. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 4 2
62. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 18
63. Blahó Tamás (Ziccer KS) 4 16
64. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 4 16
65. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 4 13
66. Dávid András (Kölcsey Hősei) 4 11
67. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 4 16
68. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 15
69. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 4 12
70. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 4 12
71. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 3 19
72. Flachner Kornél (SZPA-HSE Talents) 3 2
73. Sipos Nándor (2.NFB SE) 3 17
74. Tonk Dávid (Superheroes) 3 8
75. Vozár Gábor (Kölcsey Hősei) 3 2
76. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 3 8
77. Bata Boldizsár (Superheroes) 3 16
78. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 3 15
79. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 3 17
80. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 3 19
81. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 3 15
82. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 2 13
83. Farkas Péter (Ziccer KS) 2 17
84. Takács Levente (Treff 07 SE) 2 17
85. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 2 14
86. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2 14
87. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 2 16
88. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 2 12
89. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 2 11
90. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 2 13
91. Tonk Gábor (Superheroes) 2 14
92. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 2 15
93. Kondé Márton (X-Debrecen) 2 17
94. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 7
95. Erdődi Péter (Szentendrei KSE U23) 1 1
96. Herjeczki Tamás (Superheroes) 1 14
97. Polgári Viktor (Keresztúri SE) 1 3
98. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 1 13
99. Németh András (Budai Old Boys) 1 14
100. Bódi Róbert (Budai Old Boys) 1 4
101. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 14
102. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 1 12
103. Farda Balázs (Ziccer KS) 1 18
104. Mikes Benedek (Superheroes) 1 3
105. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 1 15
106. Horváth Ádám Bence (Ziccer KS) 0 1
107. Angyal Péter (Kölcsey Hősei) 0 1
108. Török Boldizsár (Szentendrei KSE U23) 0 7
109. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0 14
110. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 0 12
111. Halász László (Nagytétényi KE) 0 14
112. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 0 5
113. Benedek Balázs (2.NFB SE) 0 7
114. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 0 5
115. Braun Dániel (Keresztúri SE) 0 18
116. Kovács Áron (Treff 07 SE) 0 9
117. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 17
118. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 0 15
119. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 0 11
120. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 4
121. Weisz András (Budai Old Boys) 0 1
122. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 0 17
123. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 0 2
124. Márkus Roland (Szentendrei KSE U23) 0 1
125. Elek István Ádám (2.NFB SE) 0 20
126. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0 18
127. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 19
128. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 15
129. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 0 11
130. Katona Tamás (Szentendrei KSE U23) 0 2
131. Beöthy Zsolt (Superheroes) 0 2
132. Szabó Olivér (Budai Old Boys) 0 9
133. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 0 7
134. Kubinyi József (Superheroes) 0 3
135. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 15
136. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0 14
137. Döme István (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
138. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0 6
139. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0 10
140. Mogyorósi Levente (Szentendrei KSE U23) 0 1
141. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 0 4
142. Tóth Krisztián (Superheroes) 0 3
143. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 15
144. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 0 10
145. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0 17
146. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 7
147. Madarász Bálint (Budai Mind1) 0 11
148. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0 15
149. Sándor Milán (Keresztúri SE) 0 4
150. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 19
151. Tietze Bátor Károly (SZPA-HSE Talents) 0 5
152. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0 12
153. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0 18
154. Göbölös László (Budai Mind1) 0 9
155. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 15
156. Biró József (Kölcsey Hősei) 0 5
157. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 11
158. Nagyjános Péter (Nagytétényi KE) 0 1
159. Dukai Asztrik (Treff 07 SE) 0 1
160. Laczházi Róbert (Nagytétényi KE) 0 1
161. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 9
162. Ábel Béla (Ziccer KS) 0 1
163. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
164. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
165. Bus László (Nagytétényi KE) 0 2
166. Petró Balã¡zs (Treff 07 SE) 0 4
167. Adjudani Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 0 2
168. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 34.5 18
2. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 25.33 15
3. Polgári Bence (Keresztúri SE) 24.67 18
4. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 24 15
5. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 19.4 15
6. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 17.74 19
7. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 17.36 14
8. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 17.16 19
9. Papp Mátyás (X-Debrecen) 16.88 17
10. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 14.74 19
11. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 14.63 19
12. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 14.55 20
13. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 13.61 18
14. Veres Ádám (Treff 07 SE) 13.42 19
15. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 13.24 17
16. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 13.17 18
17. Sipos Nándor (2.NFB SE) 12.94 17
18. Blahó Tamás (Ziccer KS) 12.25 16
19. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 12.25 16
20. Kovács Miklós (Budai Mind1) 11.06 17
21. Szilas Gábor (Budai Mind1) 10.93 15
22. Turán Krisztián (Budai Mind1) 10.79 14
23. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 10.29 17
24. Pálóczi Péter (Superheroes) 9.67 15
25. Farkas Péter (Ziccer KS) 9.24 17
26. Halász László (Nagytétényi KE) 9.21 14
27. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 8.69 16
28. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 8.56 18
29. Acsai Béla (2.NFB SE) 8.5 20
30. Juhász István (Budai Mind1) 8.25 16
31. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 8.19 16
32. Tóth Bálint (Ziccer KS) 8.16 19
33. Sveda Tamás (X-Debrecen) 8.13 16
34. Bori István (Budai Old Boys) 7.88 16
35. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 7.74 19
36. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 7.67 18
37. Takács Levente (Treff 07 SE) 7.29 17
38. Bata Boldizsár (Superheroes) 7.13 16
39. Braun Dániel (Keresztúri SE) 7.11 18
40. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 7.07 15
41. Hodossi Márk (X-Debrecen) 6.94 17
42. Herjeczki Tamás (Superheroes) 6.93 14
43. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 6.64 14
44. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 6.6 15
45. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.33 15
46. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 6.27 15
47. Vass György (Kölcsey Hősei) 6.06 16
48. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 5.94 18
49. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.73 15
50. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 5.71 14
51. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 5.59 17
52. Tatai Ádám (Budai Mind1) 5.57 14
53. Kató Barna (2.NFB SE) 5.42 19
54. Isépy Botond (Treff 07 SE) 5.26 19
55. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 4.75 16
56. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 4.59 17
57. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.53 15
58. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 4.31 16
59. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 4.25 16
60. Elek István Ádám (2.NFB SE) 4.2 20
61. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 4.12 17
62. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 4.11 18
63. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.05 19
64. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 3.94 17
65. Medgyesi Bálint (Superheroes) 3.73 15
66. Valner Kristóf (X-Debrecen) 3.72 18
67. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 3.58 19
68. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 3.47 15
69. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 3.41 17
70. Németh András (Budai Old Boys) 3.21 14
71. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.13 15
72. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.86 14
73. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 2.8 15
74. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 2.69 16
75. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 2.27 15
76. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 2.21 14
77. Tonk Gábor (Superheroes) 2.07 14
78. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 1.93 15
79. Kondé Márton (X-Debrecen) 1.88 17
80. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 1.8 15
81. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.67 15
82. Farda Balázs (Ziccer KS) 1.5 18
83. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 1.47 17
84. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 1.33 15
85. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 1.27 15
86. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.05 19
87. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.87 15
88. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0.61 18
89. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0.33 15
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 4.2 15
2. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 2.5 14
3. Bori István (Budai Old Boys) 1.94 16
4. Polgári Bence (Keresztúri SE) 1.83 18
5. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 1.8 15
6. Sveda Tamás (X-Debrecen) 1.56 16
7. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 1.53 19
8. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 1.39 18
9. Szilas Gábor (Budai Mind1) 1.33 15
10. Veres Ádám (Treff 07 SE) 1.32 19
11. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 1.28 18
12. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 1.18 17
13. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 1.1 20
14. Pálóczi Péter (Superheroes) 1.07 15
15. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.93 15
16. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.93 15
17. Acsai Béla (2.NFB SE) 0.9 20
18. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.69 16
19. Kovács Miklós (Budai Mind1) 0.65 17
20. Vass György (Kölcsey Hősei) 0.63 16
21. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 0.59 17
22. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 0.59 17
23. Kató Barna (2.NFB SE) 0.58 19
24. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 0.56 16
25. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 0.53 17
26. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 0.5 16
27. Tóth Bálint (Ziccer KS) 0.47 19
28. Isépy Botond (Treff 07 SE) 0.47 19
29. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 0.47 15
30. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.44 18
31. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 0.4 15
32. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.4 15
33. Medgyesi Bálint (Superheroes) 0.4 15
34. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 0.4 15
35. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0.39 18
36. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 0.39 18
37. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 0.38 16
38. Juhász István (Budai Mind1) 0.38 16
39. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 0.37 19
40. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0.36 14
41. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0.35 17
42. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.33 15
43. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 0.33 18
44. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 0.32 19
45. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.27 15
46. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 0.26 19
47. Blahó Tamás (Ziccer KS) 0.25 16
48. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 0.25 16
49. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 0.25 16
50. Papp Mátyás (X-Debrecen) 0.24 17
51. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.22 18
52. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 0.2 15
53. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 0.2 15
54. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.19 16
55. Sipos Nándor (2.NFB SE) 0.18 17
56. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 0.18 17
57. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 0.16 19
58. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 0.16 19
59. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 0.14 14
60. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.14 14
61. Tonk Gábor (Superheroes) 0.14 14
62. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0.13 15
63. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.13 16
64. Farkas Péter (Ziccer KS) 0.12 17
65. Takács Levente (Treff 07 SE) 0.12 17
66. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.12 17
67. Herjeczki Tamás (Superheroes) 0.07 14
68. Németh András (Budai Old Boys) 0.07 14
69. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.07 14
70. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.07 15
71. Farda Balázs (Ziccer KS) 0.06 18
72. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0 14
73. Halász László (Nagytétényi KE) 0 14
74. Braun Dániel (Keresztúri SE) 0 18
75. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 17
76. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 0 15
77. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 0 17
78. Elek István Ádám (2.NFB SE) 0 20
79. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0 18
80. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 19
81. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 15
82. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 15
83. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0 14
84. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 15
85. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0 17
86. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0 15
87. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 19
88. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0 18
89. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 15
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 13.89 18
2. Polgári Bence (Keresztúri SE) 8.89 18
3. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 7.93 15
4. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.93 15
5. Papp Mátyás (X-Debrecen) 6.88 17
6. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 6.68 19
7. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 6.21 19
8. Sipos Nándor (2.NFB SE) 5.82 17
9. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 5.77 17
10. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 5.68 19
11. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.56 18
12. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 5.5 18
13. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 4.95 19
14. Turán Krisztián (Budai Mind1) 4.71 14
15. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 4.67 15
16. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 4.65 20
17. Blahó Tamás (Ziccer KS) 4.63 16
18. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 4.56 16
19. Veres Ádám (Treff 07 SE) 4.53 19
20. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 4.43 14
21. Halász László (Nagytétényi KE) 4.36 14
22. Kovács Miklós (Budai Mind1) 4.06 17
23. Farkas Péter (Ziccer KS) 4.06 17
24. Braun Dániel (Keresztúri SE) 3.28 18
25. Szilas Gábor (Budai Mind1) 3.2 15
26. Takács Levente (Treff 07 SE) 3.18 17
27. Tóth Bálint (Ziccer KS) 3.16 19
28. Pálóczi Péter (Superheroes) 3.13 15
29. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 3.13 15
30. Bata Boldizsár (Superheroes) 3.13 16
31. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 3.11 19
32. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 3 18
33. Herjeczki Tamás (Superheroes) 3 14
34. Hodossi Márk (X-Debrecen) 2.82 17
35. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 2.75 16
36. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 2.71 14
37. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 2.69 16
38. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 2.65 17
39. Acsai Béla (2.NFB SE) 2.6 20
40. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 2.53 15
41. Juhász István (Budai Mind1) 2.38 16
42. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 2.35 17
43. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 2.28 18
44. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 2.28 18
45. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2.21 14
46. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 2.2 15
47. Vass György (Kölcsey Hősei) 2.06 16
48. Elek István Ádám (2.NFB SE) 2 20
49. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 2 18
50. Kató Barna (2.NFB SE) 1.79 19
51. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.79 14
52. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.74 19
53. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 1.73 15
54. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 1.71 17
55. Isépy Botond (Treff 07 SE) 1.63 19
56. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 1.63 16
57. Sveda Tamás (X-Debrecen) 1.56 16
58. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 1.56 16
59. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 1.5 16
60. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 1.47 19
61. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.47 15
62. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 1.41 17
63. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.4 15
64. Németh András (Budai Old Boys) 1.29 14
65. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.21 14
66. Medgyesi Bálint (Superheroes) 1.13 15
67. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.07 15
68. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.07 15
69. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1 18
70. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 1 15
71. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 0.94 17
72. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0.93 14
73. Bori István (Budai Old Boys) 0.88 16
74. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.8 15
75. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 0.71 17
76. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.71 17
77. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0.71 17
78. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 0.67 15
79. Tonk Gábor (Superheroes) 0.64 14
80. Farda Balázs (Ziccer KS) 0.61 18
81. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0.6 15
82. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0.6 15
83. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.47 19
84. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 0.33 15
85. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.33 15
86. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0.28 18
87. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 0.27 15
88. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.25 16
89. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0.13 15
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 3.13 16
2. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 2.93 15
3. Turán Krisztián (Budai Mind1) 2.79 14
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 2.73 15
5. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.72 18
6. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 2.69 16
7. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 2.69 16
8. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 2.6 15
9. Veres Ádám (Treff 07 SE) 2.58 19
10. Herjeczki Tamás (Superheroes) 2.57 14
11. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 2.55 20
12. Hodossi Márk (X-Debrecen) 2.29 17
13. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 2.17 18
14. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2.16 19
15. Juhász István (Budai Mind1) 2.06 16
16. Farkas Péter (Ziccer KS) 2.06 17
17. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 2 18
18. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 1.88 17
19. Tonk Gábor (Superheroes) 1.86 14
20. Elek István Ádám (2.NFB SE) 1.85 20
21. Isépy Botond (Treff 07 SE) 1.84 19
22. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.82 17
23. Takács Levente (Treff 07 SE) 1.82 17
24. Vass György (Kölcsey Hősei) 1.75 16
25. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 1.71 17
26. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 1.71 17
27. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.68 19
28. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.67 15
29. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 1.67 15
30. Medgyesi Bálint (Superheroes) 1.67 15
31. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 1.65 17
32. Németh András (Budai Old Boys) 1.64 14
33. Kató Barna (2.NFB SE) 1.63 19
34. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.57 14
35. Papp Mátyás (X-Debrecen) 1.53 17
36. Polgári Bence (Keresztúri SE) 1.5 18
37. Pálóczi Péter (Superheroes) 1.47 15
38. Blahó Tamás (Ziccer KS) 1.44 16
39. Sveda Tamás (X-Debrecen) 1.44 16
40. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 1.42 19
41. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 1.42 19
42. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 1.42 19
43. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 1.42 19
44. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.37 19
45. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 1.36 14
46. Sipos Nándor (2.NFB SE) 1.35 17
47. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1.33 18
48. Braun Dániel (Keresztúri SE) 1.28 18
49. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 1.27 15
50. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 1.22 18
51. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 1.2 15
52. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.2 15
53. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 1.19 16
54. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 1.17 18
55. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 1.17 18
56. Halász László (Nagytétényi KE) 1.14 14
57. Szilas Gábor (Budai Mind1) 1.13 15
58. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 1.13 15
59. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 1.12 17
60. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.07 15
61. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 1.07 15
62. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 1.06 16
63. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 1.06 17
64. Acsai Béla (2.NFB SE) 1.05 20
65. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 14
66. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 0.94 17
67. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.94 16
68. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.93 15
69. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 0.93 14
70. Tóth Bálint (Ziccer KS) 0.9 19
71. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 0.88 17
72. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.81 16
73. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.8 15
74. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 0.78 18
75. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0.73 15
76. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0.71 14
77. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0.71 14
78. Bori István (Budai Old Boys) 0.63 16
79. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.6 15
80. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 0.6 15
81. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0.53 15
82. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.47 15
83. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.4 15
84. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.39 18
85. Farda Balázs (Ziccer KS) 0.39 18
86. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.38 16
87. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 0.32 19
88. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.29 17
89. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 0.27 15
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 14 meccs, min. 28 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 4.21 19
2. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 4.07 15
3. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 2.68 19
4. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 2.56 18
5. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.53 15
6. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2.42 19
7. Papp Mátyás (X-Debrecen) 2.41 17
8. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 2.38 16
9. Juhász István (Budai Mind1) 2.38 16
10. Blahó Tamás (Ziccer KS) 2.25 16
11. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 2.07 15
12. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 2.06 16
13. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 1.95 20
14. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.83 18
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 14 meccs, min. 28 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 71.43% (80/112) 19
2. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 70.93% (61/86) 15
3. Juhász István (Budai Mind1) 66.67% (38/57) 16
4. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 66.23% (51/77) 19
5. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 65.71% (46/70) 18
6. Blahó Tamás (Ziccer KS) 64.29% (36/56) 16
7. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 62.16% (46/74) 19
8. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 62.07% (18/29) 18
9. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 61.29% (19/31) 15
10. Hodossi Márk (X-Debrecen) 61.11% (22/36) 17
11. Polgári Bence (Keresztúri SE) 59.52% (25/42) 18
12. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 58.49% (31/53) 15
13. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 55.71% (39/70) 20
14. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 54.1% (33/61) 18
15. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 53.52% (38/71) 16
16. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 51.72% (15/29) 19
17. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 51.06% (24/47) 14
18. Papp Mátyás (X-Debrecen) 50.62% (41/81) 17
19. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 50% (15/30) 17
20. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 47.37% (18/38) 16
21. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 47.14% (33/70) 16
22. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 46.34% (38/82) 15
23. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 44.64% (25/56) 17
24. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 37.93% (11/29) 19
25. Turán Krisztián (Budai Mind1) 28.79% (19/66) 14
26. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 27.59% (8/29) 16
27. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 26.19% (11/42) 16
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu