/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

2.NFB SE - Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Szentpéteri Károly 70/704-6550 2.nfb.se@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szentpéteri Károly 70/704-6550 2.nfb.se@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola 1041 - Budapest Erzsébet u. 31.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Acsai Béla 1979-11-18
- Avacz Róbert 1980-11-19
- Dr. Fejes Péter László 1978-10-07
- Elek István 1976-01-07
- Kató Barna 1977-02-22
- Kopácsi Péter 1976-02-02
- Pap Gábor Gyula 1970-05-11
- Sipos Nándor 1981-12-08
- Szentpéteri Károly 1979-12-29

Műsor

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0023 2.NFB SE Keresztúri SE 2018/10/14 10:30 51-66
(9-14,13-25,11-9,18-18)
Lázár Ervin Általános Iskola Réger Zsolt Péter Schäffer Béla Róbert
FD0032 Szentendrei KSE U23 2.NFB SE 2018/10/27 16:00 49-58
(11-10,18-9,14-24,6-15)
Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Oláh Márk Tóth Kitti
FD0052 2.NFB SE X-Debrecen 2018/11/11 15:00 42-51
(16-15,6-13,10-11,10-12)
Lázár Ervin Általános Iskola Réger Zsolt Péter Horváth Péter
FD0074 Ziccer KS 2.NFB SE 2018/11/29 19:20 88-60
(27-10,17-23,15-20,29-7)
Jókai Mór Általános Iskola Matics Sándor Bózsó Gábor
FD0085 Nagytétényi KE 2.NFB SE 2018/12/02 19:15 86-47
(12-11,26-10,28-11,20-15)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola László Zsolt Szőke Gábor
FD0096 2.NFB SE Kölcsey Hősei 2018/12/08 17:00 65-35
(24-11,10-10,10-10,21-4)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy Viktor Rózsavölgyi Alexandra
FD0107 Superheroes 2.NFB SE 2018/12/15 17:30 51-47
(18-5,11-17,12-16,10-9)
Lázár Ervin Általános Iskola László Zsolt Károly Réger Zsolt Péter
FD0041 Budai Old Boys 2.NFB SE 2019/01/04 20:10 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
FD0014 Honvéd Zrínyi SE/B 2.NFB SE 2019/01/10 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FD0117 SZPA-HSE Talents 2.NFB SE 2019/01/13 15:00 HIT Park Labdacsarnok
FD0126 2.NFB SE Budai Mind1 2019/01/20 12:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0135 Treff 07 SE 2.NFB SE 2019/01/27 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0144 2.NFB SE Honvéd Zrínyi SE/B 2019/02/10 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0153 Keresztúri SE 2.NFB SE 2019/02/15 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
FD0162 2.NFB SE Szentendrei KSE U23 2019/02/24 13:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0171 2.NFB SE Budai Old Boys 2019/03/02 19:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0182 X-Debrecen 2.NFB SE 2019/03/10 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0204 2.NFB SE Ziccer KS 2019/03/31 19:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0215 2.NFB SE Nagytétényi KE 2019/04/07 13:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0226 Kölcsey Hősei 2.NFB SE 2019/04/13 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0237 2.NFB SE Superheroes 2019/04/28 12:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0247 2.NFB SE SZPA-HSE Talents 2019/05/05 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0256 Budai Mind1 2.NFB SE 2019/05/10 20:20 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
FD0265 2.NFB SE Treff 07 SE 2019/05/18 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 243 7
2. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 217 8
3. Polgári Bence (Keresztúri SE) 181 7
4. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 157 6
5. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 150 8
6. Papp Mátyás (X-Debrecen) 108 7
7. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 107 6
8. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 105 7
9. Kovács Miklós (Budai Mind1) 101 8
10. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 100 8
11. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 96 7
12. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 96 7
13. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 94 8
14. Juhász István (Budai Mind1) 88 7
15. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 83 5
16. Tóth Bálint (Ziccer KS) 83 8
17. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 83 8
18. Veres Ádám (Treff 07 SE) 83 8
19. Acsai Béla (2.NFB SE) 82 7
20. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 80 8
21. Szilas Gábor (Budai Mind1) 77 7
22. Sipos Nándor (2.NFB SE) 72 6
23. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 70 6
24. Tonk Dávid (Superheroes) 69 6
25. Blahó Tamás (Ziccer KS) 67 5
26. Farkas Péter (Ziccer KS) 67 7
27. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 63 6
28. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 63 7
29. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 61 2
30. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 58 6
31. Hodossi Márk (X-Debrecen) 58 8
32. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 56 5
33. Halász László (Nagytétényi KE) 56 6
34. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 55 8
35. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 54 6
36. Turán Krisztián (Budai Mind1) 52 6
37. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 52 8
38. Vass György (Kölcsey Hősei) 51 4
39. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 48 6
40. Kovács András (Treff 07 SE) 47 6
41. Bori István (Budai Old Boys) 46 7
42. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 45 7
43. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 45 5
44. Pálóczi Péter (Superheroes) 45 6
45. Kovács Áron (Treff 07 SE) 41 5
46. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 41 7
47. Braun Dániel (Keresztúri SE) 40 7
48. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 38 6
49. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 36 7
50. Dávid András (Kölcsey Hősei) 36 3
51. Horváth Ádám (Budai Mind1) 36 4
52. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 34 4
53. Sveda Tamás (X-Debrecen) 32 5
54. Takács Levente (Treff 07 SE) 32 8
55. Herjeczki Tamás (Superheroes) 32 6
56. Elek István (2.NFB SE) 32 7
57. Bata Boldizsár (Superheroes) 31 7
58. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 30 2
59. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 30 6
60. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 30 8
61. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 29 7
62. Isépy Botond (Treff 07 SE) 29 8
63. Valner Kristóf (X-Debrecen) 29 8
64. Babik Barnabás (Ziccer KS) 28 2
65. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 28 8
66. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 26 5
67. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 26 5
68. Horváth Ádám Bence (Ziccer KS) 24 1
69. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 24 4
70. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 24 4
71. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 23 7
72. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 23 4
73. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 22 4
74. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 22 5
75. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 21 5
76. Kató Barna (2.NFB SE) 21 7
77. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 20 8
78. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 20 7
79. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 19 4
80. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 19 5
81. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 18 6
82. Medgyesi Bálint (Superheroes) 17 7
83. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 17 2
84. Németh András (Budai Old Boys) 17 5
85. Kondé Márton (X-Debrecen) 17 8
86. Tatai Ádám (Budai Mind1) 17 8
87. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 17 6
88. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 17 6
89. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 16 6
90. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 16 1
91. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 16 2
92. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 16 3
93. Póra Csaba (Budai Old Boys) 15 4
94. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 14 3
95. Farda Balázs (Ziccer KS) 14 8
96. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 14 6
97. Horváth Ádám (Budai Mind1) 14 6
98. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 13 5
99. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 13 3
100. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 13 7
101. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 12 2
102. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 12 2
103. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 12 3
104. Tonk Gábor (Superheroes) 12 5
105. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 11 3
106. Döme István (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 1
107. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 11 2
108. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 11 7
109. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 10 6
110. Zala Bence (Kölcsey Hősei) 10 1
111. Zsolt Sebestyén (Kölcsey Hősei) 10 1
112. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 10 4
113. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 9 4
114. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 9 4
115. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 9 6
116. Vozár Gábor (Kölcsey Hősei) 8 1
117. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 2
118. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 8 4
119. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 5
120. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 8 6
121. Török Boldizsár (Szentendrei KSE U23) 7 1
122. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 7 2
123. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 7 4
124. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 7 5
125. Katona Tamás (Szentendrei KSE U23) 6 1
126. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 6 7
127. Sándor Milã¡n (Keresztúri SE) 5 1
128. Márkus Roland (Szentendrei KSE U23) 5 1
129. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 4
130. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 5 4
131. Beöthy Zsolt (Superheroes) 4 1
132. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 4 4
133. Göbölös László (Budai Mind1) 4 4
134. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 4 5
135. Mikes Benedek (Superheroes) 3 3
136. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 5
137. Szabó Olivér (Budai Old Boys) 2 1
138. Mogyorósi Levente (Szentendrei KSE U23) 2 1
139. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 2 6
140. Biró József (Kölcsey Hősei) 1 1
141. Madarász Bálint (Budai Mind1) 1 4
142. Ábel Béla (Ziccer KS) 0 1
143. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 1
144. Tietze Bátor Károly (SZPA-HSE Talents) 0 1
145. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
146. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 5
147. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
148. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 7
149. Laczházi Róbert (Nagytétényi KE) 0 1
150. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 3
151. Dukai Asztrik (Treff 07 SE) 0 1
152. Tóth Krisztián (Superheroes) 0 1
153. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
154. Bus László (Nagytétényi KE) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 25 6
2. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 15 6
3. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 13 7
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 13 8
5. Szilas Gábor (Budai Mind1) 11 7
6. Bori István (Budai Old Boys) 11 7
7. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 10 8
8. Vass György (Kölcsey Hősei) 9 4
9. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 9 6
10. Horváth Ádám (Budai Mind1) 9 4
11. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 8 7
12. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 8 6
13. Acsai Béla (2.NFB SE) 7 7
14. Polgári Bence (Keresztúri SE) 6 7
15. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 6 7
16. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 6 5
17. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 6 8
18. Babik Barnabás (Ziccer KS) 5 2
19. Veres Ádám (Treff 07 SE) 5 8
20. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 4
21. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 4 2
22. Kovács Miklós (Budai Mind1) 4 8
23. Juhász István (Budai Mind1) 4 7
24. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 4 8
25. Tóth Bálint (Ziccer KS) 4 8
26. Pálóczi Péter (Superheroes) 4 6
27. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 4
28. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 4 5
29. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 4 7
30. Tonk Dávid (Superheroes) 3 6
31. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 3 6
32. Kovács András (Treff 07 SE) 3 6
33. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 3 7
34. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 5
35. Isépy Botond (Treff 07 SE) 3 8
36. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 3 8
37. Horváth Ádám (Budai Mind1) 3 6
38. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 2 2
39. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 5
40. Papp Mátyás (X-Debrecen) 2 7
41. Blahó Tamás (Ziccer KS) 2 5
42. Dávid András (Kölcsey Hősei) 2 3
43. Zsolt Sebestyén (Kölcsey Hősei) 2 1
44. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 2 5
45. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 2 4
46. Vozár Gábor (Kölcsey Hősei) 2 1
47. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 2 8
48. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 2 6
49. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 2 7
50. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 2
51. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 3
52. Póra Csaba (Budai Old Boys) 2 4
53. Valner Kristóf (X-Debrecen) 2 8
54. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 2 8
55. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 2 6
56. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 2 6
57. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 2 7
58. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 1 8
59. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
60. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 1 7
61. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 1 8
62. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 1 6
63. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 1 8
64. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 1 6
65. Farkas Péter (Ziccer KS) 1 7
66. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 1 7
67. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 1 8
68. Sveda Tamás (X-Debrecen) 1 5
69. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1 2
70. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 1 5
71. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 1 4
72. Bata Boldizsár (Superheroes) 1 7
73. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 3
74. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 1 5
75. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 1 7
76. Kató Barna (2.NFB SE) 1 7
77. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 1 6
78. Medgyesi Bálint (Superheroes) 1 7
79. Tonk Gábor (Superheroes) 1 5
80. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 1 4
81. Kondé Márton (X-Debrecen) 1 8
82. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1 8
83. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 1 6
84. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 1 6
85. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 1 4
86. Mikes Benedek (Superheroes) 1 3
87. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 5
88. Horváth Ádám Bence (Ziccer KS) 0 1
89. Sipos Nándor (2.NFB SE) 0 6
90. Döme István (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
91. Zala Bence (Kölcsey Hősei) 0 1
92. Halász László (Nagytétényi KE) 0 6
93. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0 6
94. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 0 2
95. Kovács Áron (Treff 07 SE) 0 5
96. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 0 2
97. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 8
98. Török Boldizsár (Szentendrei KSE U23) 0 1
99. Katona Tamás (Szentendrei KSE U23) 0 1
100. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 0 2
101. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 4
102. Braun Dániel (Keresztúri SE) 0 7
103. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 0 2
104. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 4
105. Herjeczki Tamás (Superheroes) 0 6
106. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 0 3
107. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 0 5
108. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 0 7
109. Sándor Milã¡n (Keresztúri SE) 0 1
110. Márkus Roland (Szentendrei KSE U23) 0 1
111. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 0 6
112. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 0 3
113. Elek István (2.NFB SE) 0 7
114. Beöthy Zsolt (Superheroes) 0 1
115. Takács Levente (Treff 07 SE) 0 8
116. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 0 3
117. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 0 2
118. Németh András (Budai Old Boys) 0 5
119. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0 7
120. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 6
121. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
122. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0 4
123. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0 6
124. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 0 4
125. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 0 4
126. Szabó Olivér (Budai Old Boys) 0 1
127. Mogyorósi Levente (Szentendrei KSE U23) 0 1
128. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 0 4
129. Farda Balázs (Ziccer KS) 0 8
130. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 0 6
131. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
132. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0 7
133. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0 5
134. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
135. Göbölös László (Budai Mind1) 0 4
136. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 0 4
137. Biró József (Kölcsey Hősei) 0 1
138. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0 7
139. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0 5
140. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0 6
141. Madarász Bálint (Budai Mind1) 0 4
142. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
143. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 3
144. Dukai Asztrik (Treff 07 SE) 0 1
145. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
146. Tietze Bátor Károly (SZPA-HSE Talents) 0 1
147. Laczházi Róbert (Nagytétényi KE) 0 1
148. Ábel Béla (Ziccer KS) 0 1
149. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
150. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 7
151. Bus László (Nagytétényi KE) 0 1
152. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 1
153. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 5
154. Tóth Krisztián (Superheroes) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 34.71 7
2. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 30.5 2
3. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 27.13 8
4. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 26.17 6
5. Polgári Bence (Keresztúri SE) 25.86 7
6. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 18.75 8
7. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 17.83 6
8. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 16.6 5
9. Papp Mátyás (X-Debrecen) 15.43 7
10. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 15 7
11. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 15 2
12. Babik Barnabás (Ziccer KS) 14 2
13. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 13.71 7
14. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 13.71 7
15. Blahó Tamás (Ziccer KS) 13.4 5
16. Vass György (Kölcsey Hősei) 12.75 4
17. Kovács Miklós (Budai Mind1) 12.63 8
18. Juhász István (Budai Mind1) 12.57 7
19. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 12.5 8
20. Sipos Nándor (2.NFB SE) 12 6
21. Dávid András (Kölcsey Hősei) 12 3
22. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 11.75 8
23. Acsai Béla (2.NFB SE) 11.71 7
24. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 11.67 6
25. Tonk Dávid (Superheroes) 11.5 6
26. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 11.2 5
27. Szilas Gábor (Budai Mind1) 11 7
28. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 10.5 6
29. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 10.38 8
30. Veres Ádám (Treff 07 SE) 10.38 8
31. Tóth Bálint (Ziccer KS) 10.38 8
32. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 10 8
33. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 9.67 6
34. Farkas Péter (Ziccer KS) 9.57 7
35. Halász László (Nagytétényi KE) 9.33 6
36. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 9 5
37. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 9 6
38. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 9 7
39. Horváth Ádám (Budai Mind1) 9 4
40. Turán Krisztián (Budai Mind1) 8.67 6
41. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 8.5 4
42. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 8.5 2
43. Kovács Áron (Treff 07 SE) 8.2 5
44. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 8 2
45. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 8 6
46. Kovács András (Treff 07 SE) 7.83 6
47. Pálóczi Péter (Superheroes) 7.5 6
48. Hodossi Márk (X-Debrecen) 7.25 8
49. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 6.88 8
50. Bori István (Budai Old Boys) 6.57 7
51. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 6.5 8
52. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 6.43 7
53. Sveda Tamás (X-Debrecen) 6.4 5
54. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 6.33 6
55. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 6 4
56. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 6 2
57. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 4
58. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 6 2
59. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 5.86 7
60. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.75 4
61. Braun Dániel (Keresztúri SE) 5.71 7
62. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 5.5 2
63. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 5.5 4
64. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 5.33 3
65. Herjeczki Tamás (Superheroes) 5.33 6
66. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 5.2 5
67. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 5.2 5
68. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 5.14 7
69. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 5 6
70. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 4.75 4
71. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 4.67 3
72. Elek István (2.NFB SE) 4.57 7
73. Bata Boldizsár (Superheroes) 4.43 7
74. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 4.4 5
75. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.33 3
76. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 4.2 5
77. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 4.14 7
78. Takács Levente (Treff 07 SE) 4 8
79. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 3
80. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 2
81. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.8 5
82. Póra Csaba (Budai Old Boys) 3.75 4
83. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 3.75 8
84. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 3.67 3
85. Valner Kristóf (X-Debrecen) 3.63 8
86. Isépy Botond (Treff 07 SE) 3.63 8
87. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 3.5 8
88. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 3.5 2
89. Németh András (Budai Old Boys) 3.4 5
90. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 3.29 7
91. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 3 6
92. Kató Barna (2.NFB SE) 3 7
93. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 2.86 7
94. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 2.83 6
95. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 2.83 6
96. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 2.67 6
97. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.6 5
98. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 2.5 4
99. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 2.5 8
100. Medgyesi Bálint (Superheroes) 2.43 7
101. Tonk Gábor (Superheroes) 2.4 5
102. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 2.33 6
103. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2.33 6
104. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 2.25 4
105. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 2.25 4
106. Kondé Márton (X-Debrecen) 2.13 8
107. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2.13 8
108. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 2 4
109. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 1.86 7
110. Farda Balázs (Ziccer KS) 1.75 8
111. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 1.75 4
112. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 1.67 6
113. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.6 5
114. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 1.57 7
115. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 1.5 6
116. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 1.4 5
117. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 1.33 6
118. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 1.25 4
119. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.25 4
120. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 1 4
121. Mikes Benedek (Superheroes) 1 3
122. Göbölös László (Budai Mind1) 1 4
123. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0.86 7
124. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0.8 5
125. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.6 5
126. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0.33 6
127. Madarász Bálint (Budai Mind1) 0.25 4
128. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 5
129. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
130. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 7
131. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
132. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 4.17 6
2. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 2.5 6
3. Babik Barnabás (Ziccer KS) 2.5 2
4. Vass György (Kölcsey Hősei) 2.25 4
5. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2.25 4
6. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 2 2
7. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 1.86 7
8. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 1.63 8
9. Szilas Gábor (Budai Mind1) 1.57 7
10. Bori István (Budai Old Boys) 1.57 7
11. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 1.5 6
12. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 1.33 6
13. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 1.25 8
14. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.25 4
15. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 1.2 5
16. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 1.14 7
17. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 1 2
18. Acsai Béla (2.NFB SE) 1 7
19. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
20. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 2
21. Polgári Bence (Keresztúri SE) 0.86 7
22. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 0.86 7
23. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 0.8 5
24. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 0.75 8
25. Dávid András (Kölcsey Hősei) 0.67 3
26. Pálóczi Péter (Superheroes) 0.67 6
27. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 3
28. Veres Ádám (Treff 07 SE) 0.63 8
29. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.6 5
30. Juhász István (Budai Mind1) 0.57 7
31. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 0.57 7
32. Kovács Miklós (Budai Mind1) 0.5 8
33. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0.5 8
34. Tonk Dávid (Superheroes) 0.5 6
35. Tóth Bálint (Ziccer KS) 0.5 8
36. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0.5 6
37. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 0.5 4
38. Kovács András (Treff 07 SE) 0.5 6
39. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 0.5 2
40. Póra Csaba (Budai Old Boys) 0.5 4
41. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.5 6
42. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 0.43 7
43. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.4 5
44. Blahó Tamás (Ziccer KS) 0.4 5
45. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 0.4 5
46. Isépy Botond (Treff 07 SE) 0.38 8
47. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 0.38 8
48. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 0.33 6
49. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.33 3
50. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 0.33 6
51. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 0.33 6
52. Mikes Benedek (Superheroes) 0.33 3
53. Papp Mátyás (X-Debrecen) 0.29 7
54. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 0.29 7
55. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 0.29 7
56. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 0.25 8
57. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 0.25 4
58. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.25 8
59. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 0.25 8
60. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 0.25 4
61. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.25 4
62. Sveda Tamás (X-Debrecen) 0.2 5
63. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 0.2 5
64. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 0.2 5
65. Tonk Gábor (Superheroes) 0.2 5
66. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.2 5
67. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 0.17 6
68. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 0.17 6
69. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.17 6
70. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.17 6
71. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 0.17 6
72. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 0.14 7
73. Farkas Péter (Ziccer KS) 0.14 7
74. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 0.14 7
75. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.14 7
76. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 0.14 7
77. Kató Barna (2.NFB SE) 0.14 7
78. Medgyesi Bálint (Superheroes) 0.14 7
79. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 0.13 8
80. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 0.13 8
81. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0.13 8
82. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 0.13 8
83. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.13 8
84. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.13 8
85. Sipos Nándor (2.NFB SE) 0 6
86. Halász László (Nagytétényi KE) 0 6
87. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0 6
88. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 0 2
89. Kovács Áron (Treff 07 SE) 0 5
90. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 0 2
91. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 8
92. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 4
93. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 0 2
94. Braun Dániel (Keresztúri SE) 0 7
95. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 0 2
96. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 4
97. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 0 3
98. Herjeczki Tamás (Superheroes) 0 6
99. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 0 5
100. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 0 7
101. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 0 6
102. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 0 3
103. Elek István (2.NFB SE) 0 7
104. Takács Levente (Treff 07 SE) 0 8
105. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 0 3
106. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 0 2
107. Németh András (Budai Old Boys) 0 5
108. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0 7
109. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 6
110. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
111. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0 4
112. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0 6
113. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 0 4
114. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 0 4
115. Farda Balázs (Ziccer KS) 0 8
116. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 0 4
117. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 0 6
118. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
119. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0 7
120. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0 5
121. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
122. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 0 4
123. Göbölös László (Budai Mind1) 0 4
124. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0 7
125. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0 5
126. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0 6
127. Madarász Bálint (Budai Mind1) 0 4
128. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 5
129. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
130. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 7
131. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
132. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 3
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 13.5 2
2. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 13.43 7
3. Polgári Bence (Keresztúri SE) 11.29 7
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 8.88 8
5. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.6 5
6. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 6.25 8
7. Papp Mátyás (X-Debrecen) 6.14 7
8. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 5.83 6
9. Sipos Nándor (2.NFB SE) 5.5 6
10. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 5.43 7
11. Kovács Miklós (Budai Mind1) 5.25 8
12. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 5 8
13. Dávid András (Kölcsey Hősei) 5 3
14. Tonk Dávid (Superheroes) 5 6
15. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 4.88 8
16. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 4.83 6
17. Blahó Tamás (Ziccer KS) 4.8 5
18. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 4.75 8
19. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 4.57 7
20. Halász László (Nagytétényi KE) 4.33 6
21. Tóth Bálint (Ziccer KS) 4.25 8
22. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 4.14 7
23. Veres Ádám (Treff 07 SE) 4.13 8
24. Acsai Béla (2.NFB SE) 4 7
25. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 4 7
26. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 4 2
27. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.86 7
28. Kovács Áron (Treff 07 SE) 3.8 5
29. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 3.67 6
30. Turán Krisztián (Budai Mind1) 3.67 6
31. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 3.5 2
32. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 3.5 6
33. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 3.5 2
34. Juhász István (Budai Mind1) 3.43 7
35. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 3.33 6
36. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 3.25 4
37. Kovács András (Treff 07 SE) 3.17 6
38. Babik Barnabás (Ziccer KS) 3 2
39. Vass György (Kölcsey Hősei) 3 4
40. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 3 8
41. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 3 5
42. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 3 2
43. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 2.88 8
44. Szilas Gábor (Budai Mind1) 2.86 7
45. Braun Dániel (Keresztúri SE) 2.86 7
46. Hodossi Márk (X-Debrecen) 2.75 8
47. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 2.75 4
48. Pálóczi Péter (Superheroes) 2.67 6
49. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 2.67 3
50. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 2.6 5
51. Sveda Tamás (X-Debrecen) 2.6 5
52. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 2.5 8
53. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 2.5 2
54. Herjeczki Tamás (Superheroes) 2.5 6
55. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 2.33 6
56. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 2.33 6
57. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 2.33 3
58. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 2.25 4
59. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 2.2 5
60. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 2.17 6
61. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 2.14 7
62. Elek István (2.NFB SE) 2.14 7
63. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 2 6
64. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 2 7
65. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 2 7
66. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 2 5
67. Takács Levente (Treff 07 SE) 1.88 8
68. Bata Boldizsár (Superheroes) 1.71 7
69. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 1.71 7
70. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.67 3
71. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 1.67 3
72. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 1.6 5
73. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.5 2
74. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 1.5 4
75. Németh András (Budai Old Boys) 1.4 5
76. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 1.38 8
77. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 1.33 6
78. Kató Barna (2.NFB SE) 1.29 7
79. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.29 7
80. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.25 4
81. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 1.25 4
82. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.2 5
83. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 1.17 6
84. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1.13 8
85. Isépy Botond (Treff 07 SE) 1.13 8
86. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1 4
87. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
88. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 1 5
89. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 3
90. Póra Csaba (Budai Old Boys) 1 4
91. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 1 2
92. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 1 6
93. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 1 4
94. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 1 4
95. Farda Balázs (Ziccer KS) 0.88 8
96. Bori István (Budai Old Boys) 0.86 7
97. Medgyesi Bálint (Superheroes) 0.86 7
98. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 0.83 6
99. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 0.83 6
100. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 0.83 6
101. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.8 5
102. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 0.75 8
103. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.75 8
104. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.75 8
105. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 0.75 4
106. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 0.71 7
107. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0.71 7
108. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 0.63 8
109. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.6 5
110. Tonk Gábor (Superheroes) 0.6 5
111. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0.6 5
112. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 2
113. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 0.5 4
114. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.5 6
115. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 4
116. Göbölös László (Budai Mind1) 0.5 4
117. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 0.43 7
118. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0.43 7
119. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0.4 5
120. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.33 6
121. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 0.33 6
122. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.25 4
123. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 0.25 4
124. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0.17 6
125. Mikes Benedek (Superheroes) 0 3
126. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
127. Madarász Bálint (Budai Mind1) 0 4
128. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 5
129. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
130. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 7
131. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
132. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 3
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 4 2
2. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 3.57 7
3. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 3.5 2
4. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 3.14 7
5. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 3 6
6. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 3 2
7. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 3 4
8. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 2.88 8
9. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 2.8 5
10. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 2.71 7
11. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 2.71 7
12. Turán Krisztián (Budai Mind1) 2.67 6
13. Hodossi Márk (X-Debrecen) 2.63 8
14. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 2.57 7
15. Babik Barnabás (Ziccer KS) 2.5 2
16. Kovács András (Treff 07 SE) 2.5 6
17. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 2.5 2
18. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 2.5 6
19. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 2.4 5
20. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2.38 8
21. Veres Ádám (Treff 07 SE) 2.38 8
22. Póra Csaba (Budai Old Boys) 2.25 4
23. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.2 5
24. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 2.17 6
25. Herjeczki Tamás (Superheroes) 2.17 6
26. Juhász István (Budai Mind1) 2.14 7
27. Isépy Botond (Treff 07 SE) 2.13 8
28. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 2 7
29. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 2 8
30. Farkas Péter (Ziccer KS) 2 7
31. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 2 6
32. Elek István (2.NFB SE) 2 7
33. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 2 5
34. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 2 6
35. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 2 4
36. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 1.88 8
37. Tonk Dávid (Superheroes) 1.83 6
38. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 1.83 6
39. Németh András (Budai Old Boys) 1.8 5
40. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 1.75 4
41. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 1.75 8
42. Papp Mátyás (X-Debrecen) 1.71 7
43. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 1.67 3
44. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.63 8
45. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 1.63 8
46. Takács Levente (Treff 07 SE) 1.63 8
47. Kovács Áron (Treff 07 SE) 1.6 5
48. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 1.6 5
49. Tonk Gábor (Superheroes) 1.6 5
50. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 1.5 8
51. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 1.5 8
52. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 1.5 2
53. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.5 8
54. Madarász Bálint (Budai Mind1) 1.5 4
55. Acsai Béla (2.NFB SE) 1.43 7
56. Medgyesi Bálint (Superheroes) 1.43 7
57. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 1.38 8
58. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 1.33 6
59. Dávid András (Kölcsey Hősei) 1.33 3
60. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 1.33 6
61. Mikes Benedek (Superheroes) 1.33 3
62. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 3
63. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 1.33 3
64. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 1.29 7
65. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 1.29 7
66. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 1.29 7
67. Vass György (Kölcsey Hősei) 1.25 4
68. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 1.25 4
69. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.25 4
70. Blahó Tamás (Ziccer KS) 1.2 5
71. Sveda Tamás (X-Debrecen) 1.2 5
72. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.2 5
73. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 1.17 6
74. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 1.17 6
75. Polgári Bence (Keresztúri SE) 1.14 7
76. Szilas Gábor (Budai Mind1) 1.14 7
77. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 1.14 7
78. Braun Dániel (Keresztúri SE) 1.14 7
79. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 1.14 7
80. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 1.13 8
81. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1.13 8
82. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 1 7
83. Sipos Nándor (2.NFB SE) 1 6
84. Tóth Bálint (Ziccer KS) 1 8
85. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 1 6
86. Halász László (Nagytétényi KE) 1 6
87. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 1 2
88. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
89. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
90. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 1 4
91. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 1 3
92. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 1 4
93. Göbölös László (Budai Mind1) 1 4
94. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.86 7
95. Kató Barna (2.NFB SE) 0.86 7
96. Pálóczi Péter (Superheroes) 0.83 6
97. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.8 5
98. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0.75 4
99. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 0.75 4
100. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 0.75 4
101. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0.71 7
102. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 0.67 3
103. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 3
104. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.67 6
105. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.67 6
106. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 0.6 5
107. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.6 5
108. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.6 5
109. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0.6 5
110. Bori István (Budai Old Boys) 0.57 7
111. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.57 7
112. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 0.5 6
113. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 0.5 2
114. Farda Balázs (Ziccer KS) 0.5 8
115. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0.4 5
116. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0.33 6
117. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.33 3
118. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0.33 6
119. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.33 6
120. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.25 4
121. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 0.25 8
122. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.25 8
123. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.25 4
124. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 0.17 6
125. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 0.17 6
126. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 0.14 7
127. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 0 2
128. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 0 5
129. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
130. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 0 4
131. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0 5
132. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 5.88 8
2. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 4.5 8
3. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 4.5 6
4. Juhász István (Budai Mind1) 4 7
5. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 2.86 7
6. Blahó Tamás (Ziccer KS) 2.6 5
7. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 2.43 7
8. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 2.43 7
9. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 2.4 5
10. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 2.29 7
11. Papp Mátyás (X-Debrecen) 2.29 7
12. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.2 5
13. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 2.17 6
14. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2.13 8
15. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 2 6
16. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 2 2
17. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 1.8 5
18. Hodossi Márk (X-Debrecen) 1.75 8
19. Farkas Péter (Ziccer KS) 1.43 7
20. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 1.33 6
21. Turán Krisztián (Budai Mind1) 1.33 6
22. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 1.14 7
23. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 1.13 8
24. Sipos Nándor (2.NFB SE) 1 6
25. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 1 7
26. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 1 4
27. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 1 4
28. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 0.86 7
29. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 0.8 5
30. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.8 5
31. Polgári Bence (Keresztúri SE) 0.71 7
32. Acsai Béla (2.NFB SE) 0.71 7
33. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 0.67 6
34. Halász László (Nagytétényi KE) 0.67 6
35. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 0.67 6
36. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 0.67 6
37. Kovács Miklós (Budai Mind1) 0.63 8
38. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.63 8
39. Szilas Gábor (Budai Mind1) 0.57 7
40. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 0.57 7
41. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.57 7
42. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0.5 8
43. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0.5 8
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 100% (4/4) 5
2. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 100% (4/4) 5
3. Bata Boldizsár (Superheroes) 100% (4/4) 7
4. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 81.82% (9/11) 8
5. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 80% (4/5) 4
6. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 79.66% (47/59) 8
7. Juhász István (Budai Mind1) 77.78% (28/36) 7
8. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 75% (36/48) 8
9. Sipos Nándor (2.NFB SE) 75% (6/8) 6
10. Kovács Áron (Treff 07 SE) 75% (3/4) 5
11. Németh András (Budai Old Boys) 75% (3/4) 5
12. Sveda Tamás (X-Debrecen) 75% (3/4) 5
13. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 75% (3/4) 2
14. Hodossi Márk (X-Debrecen) 73.68% (14/19) 8
15. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 65.38% (17/26) 7
16. Blahó Tamás (Ziccer KS) 65% (13/20) 5
17. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 64.29% (9/14) 5
18. Farkas Péter (Ziccer KS) 62.5% (10/16) 7
19. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 61.54% (16/26) 7
20. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 60.61% (20/33) 7
21. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 60% (12/20) 6
22. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 60% (3/5) 2
23. Halász László (Nagytétényi KE) 57.14% (4/7) 6
24. Szilas Gábor (Budai Mind1) 57.14% (4/7) 7
25. Polgári Bence (Keresztúri SE) 55.56% (5/9) 7
26. Papp Mátyás (X-Debrecen) 55.17% (16/29) 7
27. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 54.55% (12/22) 5
28. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 51.52% (17/33) 7
29. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 51.52% (17/33) 8
30. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 50.94% (27/53) 6
31. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 50% (6/12) 7
32. Acsai Béla (2.NFB SE) 50% (5/10) 7
33. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 50% (4/8) 6
34. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 50% (4/8) 6
35. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 50% (4/8) 2
36. Kondé Márton (X-Debrecen) 50% (2/4) 8
37. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 50% (2/4) 4
38. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 47.83% (11/23) 5
39. Valner Kristóf (X-Debrecen) 45.45% (5/11) 8
40. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 44.44% (4/9) 8
41. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 44.44% (4/9) 4
42. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 43.33% (13/30) 6
43. Tóth Bálint (Ziccer KS) 42.86% (3/7) 8
44. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 40% (8/20) 7
45. Medgyesi Bálint (Superheroes) 40% (2/5) 7
46. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 40% (2/5) 4
47. Kovács Miklós (Budai Mind1) 38.46% (5/13) 8
48. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 37.5% (3/8) 8
49. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 37.5% (3/8) 2
50. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 37.5% (3/8) 5
51. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 36.36% (4/11) 6
52. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 36.36% (4/11) 8
53. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 36.36% (4/11) 7
54. Tonk Gábor (Superheroes) 33.33% (3/9) 5
55. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 33.33% (2/6) 5
56. Isépy Botond (Treff 07 SE) 33.33% (2/6) 8
57. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 33.33% (2/6) 4
58. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 33.33% (2/6) 4
59. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 29.63% (8/27) 6
60. Veres Ádám (Treff 07 SE) 28.57% (2/7) 8
61. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 28% (7/25) 7
62. Turán Krisztián (Budai Mind1) 25% (8/32) 6
63. Takács Levente (Treff 07 SE) 25% (2/8) 8
64. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 25% (1/4) 7
65. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 25% (1/4) 8
66. Madarász Bálint (Budai Mind1) 25% (1/4) 4
67. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 25% (1/4) 5
68. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 25% (1/4) 4
69. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 25% (1/4) 2
70. Elek István (2.NFB SE) 22.22% (2/9) 7
71. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 22.22% (2/9) 4
72. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 20% (1/5) 6
73. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 20% (1/5) 5
74. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 20% (1/5) 4
75. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 20% (1/5) 2
76. Horváth Ádám (Budai Mind1) 16.67% (1/6) 6
77. Bori István (Budai Old Boys) 16.67% (1/6) 7
78. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 15.79% (3/19) 6
79. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 14.29% (1/7) 6
80. Braun Dániel (Keresztúri SE) 0% (0/6) 7
81. Kató Barna (2.NFB SE) 0% (0/4) 7
82. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 0% (0/4) 6
83. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 0% (0/4) 2
84. Tonk Dávid (Superheroes) 0% (0/4) 6
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu