Honvéd Zrínyi SE/B - Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Burics József 30/914-0113 buricsjozsef@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Vághy Tamás 20/983-0776 vaghyt@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme 1101 - Budapest Hungária krt. 9-11.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BURICS József 1969-12-22
- BURICS Marcell 1999-09-24
- CS. NAGY Tamás 1968-08-30
- DÁVID Péter 1971-09-22
- DUNAVÖLGYI Dávid 1995-04-25
- FEJES Milán 1998-01-03
- HAMZI Balázs 1973-01-15
- HAVASI Viktor 1970-06-12
- HEGEDÛS András 1973-04-28
- KÓDOR András 1969-08-20
- LÁNCOS Gergely 1997-04-11
- LÁNCOS Norbert 1971-03-29
- MECSÉRI Balázs 1992-06-29
- NAGY Dániel 1971-03-07
- PUSKÁS Balázs 1977-09-05
- SZLÁVIK Barnabás 1999-04-26

Műsor

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFD0014 Budai Mind1 Honvéd Zrínyi SE/B 2017/10/06 19:10 35-52
(17-8,8-10,7-12,3-22)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Hegedűs Roland Paulus Bence Máté
BUFD0023 Honvéd Zrínyi SE/B Treff 07 SE 2017/10/19 19:10 76-26
(21-4,25-3,10-10,20-9)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Csabai-Kaskötő Brigitta Csoma Viktor
BUFD0041 Honvéd Zrínyi SE/B E5vös NGRK 2017/10/26 19:10 47-79
(13-19,15-15,18-23,1-22)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Bagi Bálint Szőke Gábor
BUFD0052 Honvéd Zrínyi SE/B KOKEC U23 2017/11/16 19:10 55-53
(9-11,18-16,9-10,19-16)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Matics Sándor Bózsó Gábor
BUFD0074 Honvéd Zrínyi SE/B Nagytétényi Kohász 2017/11/30 19:10 57-60
(12-18,14-12,12-15,19-15)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem László Zsolt Szabó István
BUFD0085 Semi Pro Honvéd Zrínyi SE/B 2017/12/06 20:45 83-57
(18-6,30-18,20-15,15-18)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Simon Kristóf Koncsag Csaba
BUFD0107 Újpest-MT U20 Honvéd Zrínyi SE/B 2017/12/15 20:40 110-45
(22-14,19-7,39-11,30-13)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Gaál István Bujtor Péter
BUFD0117 Keresztúri SE Honvéd Zrínyi SE/B 2018/01/05 19:20 60-62
(12-7,18-21,21-21,9-13)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Lövei László Bárány Levente
BUFD0135 ASE nemecsek Honvéd Zrínyi SE/B 2018/01/19 18:30 92-74
(25-10,18-22,22-29,27-13)
ÁSE Terem László Zsolt Forintos József
BUFD0153 Treff 07 SE Honvéd Zrínyi SE/B 2018/02/04 10:30 30-57
(8-17,8-14,10-12,4-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Szőke Attila Schäffer Béla
BUFD0126 Honvéd Zrínyi SE/B SZPA-HSE 2018/02/08 19:10 40-67
(9-15,14-13,9-20,8-19)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Mocsai László Bujtor Péter
BUFD0032 Budai TriplaDupla Honvéd Zrínyi SE/B 2018/02/16 18:45 32-50
(5-8,6-13,10-15,11-14)
IX. kerületi Sportcsarnok László Zsolt Rózsavölgyi Alexandra
BUFD0162 Honvéd Zrínyi SE/B Budai TriplaDupla 2018/02/22 19:10 50-51
(17-11,7-15,9-9,17-16)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Pohánka Balázs Bózsó Gábor
BUFD0171 E5vös NGRK Honvéd Zrínyi SE/B 2018/02/24 16:30 71-45
(19-14,13-11,22-13,17-7)
Lázár Ervin Általános Iskola László Zsolt Tahin András
BUFD0144 Honvéd Zrínyi SE/B Budai Mind1 2018/03/01 19:10 58-61
(6-19,14-19,18-16,20-7)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Matics Sándor Bózsó Gábor
BUFD0182 KOKEC U23 Honvéd Zrínyi SE/B 2018/03/04 10:00 84-70
(15-19,28-25,22-9,19-17)
BEAC Sporttelep Tarnai Gyula Horváth Péter
BUFD0204 Nagytétényi Kohász Honvéd Zrínyi SE/B 2018/03/18 19:15 72-75
(6-16,22-17,20-23,24-19)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Gaál István Zádeczki Donát László
BUFD0215 Honvéd Zrínyi SE/B Semi Pro 2018/03/22 19:10 41-71
(14-11,5-20,7-22,15-18)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Szőke Gábor Bózsó Gábor
BUFD0193 Honvéd Zrínyi SE/B Budai Old Boys 2018/04/05 19:10 70-46
(21-18,16-10,19-14,14-4)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Bózsó Gábor Bárány Levente
BUFD0247 Honvéd Zrínyi SE/B Keresztúri SE 2018/04/26 19:10 57-78
(13-23,12-18,18-16,14-21)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Lövei László Szőts Dávid
BUFD0237 Honvéd Zrínyi SE/B Újpest-MT U20 2018/05/03 18:30 49-104
(13-30,15-17,7-33,14-24)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület László Zsolt Szőts Dávid
BUFD0256 SZPA-HSE Honvéd Zrínyi SE/B 2018/05/06 16:00 82-61
(20-13,20-15,22-19,20-14)
HIT Park Labdacsarnok Szőke Gábor Szabó István
BUFD0265 Honvéd Zrínyi SE/B ASE nemecsek 2018/05/10 19:10 51-56
(14-13,17-19,12-9,8-15)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Nagy István Bárány Levente
BUFD0063 Budai Old Boys Honvéd Zrínyi SE/B 2018/05/18 19:10 54-65
(-, -, -, -)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Matics Sándor Bujtor Péter

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 637 21
2. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 594 23
3. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 564 23
4. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 442 23
5. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 434 20
6. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 420 24
7. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 375 23
8. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 373 21
9. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 370 24
10. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 366 23
11. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 350 23
12. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 328 22
13. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 302 22
14. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 300 23
15. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 297 22
16. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 294 21
17. RADICS Ádám (KOKEC U23) 291 14
18. BORI István (Budai Old Boys) 291 20
19. VERES Ádám (Treff 07 SE) 273 18
20. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 263 15
21. BODNÁR Dániel (Budai Old Boys) 246 13
22. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 243 19
23. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 234 23
24. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 217 19
25. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 216 21
26. KOZMA Dániel (KOKEC U23) 211 10
27. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 210 20
28. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 209 23
29. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 196 18
30. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 195 17
31. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 194 23
32. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 193 15
33. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 191 18
34. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 191 21
35. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 190 19
36. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 188 19
37. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 186 17
38. KOZMA Dávid (KOKEC U23) 183 7
39. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 179 20
40. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 178 18
41. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 177 16
42. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 177 20
43. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 174 17
44. ICHA Milán (SZPA-HSE) 170 19
45. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 170 23
46. TATAI Ádám (Budai Mind1) 167 19
47. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 164 22
48. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 164 20
49. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 161 22
50. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 157 20
51. NÉMETH András (Budai Old Boys) 156 16
52. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 154 18
53. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 150 21
54. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 149 16
55. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 149 18
56. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 146 21
57. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 144 21
58. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 143 17
59. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 137 12
60. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 134 19
61. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 134 18
62. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 131 17
63. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 129 20
64. KOVÁTS Máté Péter (Budai Mind1) 120 12
65. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 119 18
66. KONCZ József (Budai Old Boys) 115 15
67. SZLÁVIK Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 113 14
68. TAKÁCS Levente (Treff 07 SE) 111 15
69. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 111 20
70. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 110 21
71. KOVÁCS Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 107 12
72. BOGNÁR Domokos (E5vös NGRK) 104 11
73. BODAI Levente (KOKEC U23) 103 17
74. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 102 20
75. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 95 20
76. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 95 17
77. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 90 18
78. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 89 22
79. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 85 13
80. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 75 19
81. BAROCH Csaba (E5vös NGRK) 73 11
82. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 72 15
83. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 69 21
84. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 67 23
85. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 66 22
86. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 65 20
87. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 64 18
88. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 62 17
89. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 61 13
90. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 59 16
91. CSEH Balázs (ASE nemecsek) 59 10
92. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 59 23
93. KIS Balázs (ASE nemecsek) 58 13
94. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 58 18
95. GYÕRFFY Dávid (SZPA-HSE) 57 11
96. LACZHÁZI Róbert (Nagytétényi Kohász) 57 4
97. SOMKUTI Gergõ (SZPA-HSE) 56 8
98. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 56 17
99. SZABÓ Olivér (Budai Old Boys) 55 12
100. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 54 20
101. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 52 18
102. SEBESTYÉN András (KOKEC U23) 51 7
103. BECZ Attila (Budai Mind1) 50 21
104. PUSKÁS Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 49 9
105. VISKY László (Budai TriplaDupla) 48 13
106. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC U23) 47 12
107. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 47 10
108. ISÉPY Botond (Treff 07 SE) 47 13
109. MARTI Zoltán (Semi Pro) 46 20
110. KOVÁCS Gergely János (KOKEC U23) 46 7
111. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 46 21
112. ERDÉLYI László (Nagytétényi Kohász) 44 10
113. BALÁZS Máté (Nagytétényi Kohász) 40 6
114. BAKK István (SZPA-HSE) 38 21
115. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 38 16
116. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 38 9
117. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 37 14
118. HARDI Balázs (ASE nemecsek) 37 10
119. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 36 21
120. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 35 12
121. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 34 20
122. GÁL Tibor (Semi Pro) 32 8
123. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 32 23
124. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 30 17
125. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 29 8
126. HAMZI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 28 9
127. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 26 16
128. BUKOVECZ Tamás (Budai TriplaDupla) 25 6
129. KOVÁCS Dániel (Keresztúri SE) 24 12
130. BURICS Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 24 15
131. VÉGVÁRI Tamás (Nagytétényi Kohász) 23 5
132. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 23 23
133. KOVÁCS Áron (Treff 07 SE) 21 3
134. ÁBRAHÁM András (SZPA-HSE) 21 8
135. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 21 15
136. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 20 22
137. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 19 22
138. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 19 19
139. LENGYEL Attila (Nagytétényi Kohász) 18 6
140. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 16 14
141. KETT Zoltán (Treff 07 SE) 16 1
142. VÁCZI Jonatán (KOKEC U23) 16 4
143. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 16 8
144. MÜLLER András (Budai TriplaDupla) 15 9
145. CSERHÁTI Csongor (Treff 07 SE) 15 5
146. ENGLENDER Richárd (Újpest-MT U20) 12 5
147. BUS László (Nagytétényi Kohász) 12 9
148. PONCSÁK Ádám (Újpest-MT U20) 11 3
149. NAGY Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 9 3
150. LÓDI Dominik (Treff 07 SE) 9 3
151. PALACZK Péter (ASE nemecsek) 9 5
152. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 9 18
153. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 7 15
154. KOVÁCS András (Treff 07 SE) 4 2
155. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 17
156. JÓZSA Máté (Treff 07 SE) 2 3
157. MOLNÁR Imre (Treff 07 SE) 2 3
158. HORVÁTH Géza (ASE nemecsek) 0 6
159. MECSÉRI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 124 24
2. BORI István (Budai Old Boys) 65 20
3. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 64 23
4. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 48 23
5. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 46 22
6. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 43 15
7. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 37 23
8. KOZMA Dániel (KOKEC U23) 32 10
9. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 32 21
10. RADICS Ádám (KOKEC U23) 31 14
11. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 29 20
12. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 28 21
13. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 27 23
14. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 27 23
15. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 27 22
16. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 26 23
17. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 25 19
18. VERES Ádám (Treff 07 SE) 24 18
19. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 24 16
20. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 24 19
21. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 23 21
22. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 23 15
23. SZLÁVIK Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 14
24. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 20 23
25. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 18 21
26. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 18 17
27. KOZMA Dávid (KOKEC U23) 17 7
28. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 17 24
29. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 17 20
30. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 17 22
31. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 16 17
32. KIS Balázs (ASE nemecsek) 16 13
33. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 15 22
34. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 15 12
35. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 15 15
36. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 14 19
37. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 14 18
38. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 13 18
39. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 13 20
40. BOGNÁR Domokos (E5vös NGRK) 13 11
41. KONCZ József (Budai Old Boys) 13 15
42. BODAI Levente (KOKEC U23) 13 17
43. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 13 20
44. BODNÁR Dániel (Budai Old Boys) 12 13
45. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 12 18
46. NÉMETH András (Budai Old Boys) 12 16
47. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 12 16
48. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 12 20
49. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 11 23
50. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 11 21
51. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 11 22
52. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 10 20
53. BAROCH Csaba (E5vös NGRK) 10 11
54. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 9 17
55. ERDÉLYI László (Nagytétényi Kohász) 9 10
56. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 9 18
57. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 9 20
58. PUSKÁS Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 9
59. VISKY László (Budai TriplaDupla) 8 13
60. BECZ Attila (Budai Mind1) 8 21
61. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 7 21
62. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 7 23
63. ISÉPY Botond (Treff 07 SE) 7 13
64. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 7 20
65. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 7 18
66. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 6 19
67. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 6 18
68. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 6 9
69. HAMZI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 9
70. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 5 18
71. LENGYEL Attila (Nagytétényi Kohász) 5 6
72. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 5 23
73. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 4 22
74. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 4 21
75. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 4 13
76. SZABÓ Olivér (Budai Old Boys) 4 12
77. GÁL Tibor (Semi Pro) 4 8
78. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 4 16
79. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3 19
80. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 3 21
81. KOVÁTS Máté Péter (Budai Mind1) 3 12
82. KOVÁCS Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 3 12
83. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 3 18
84. KOVÁCS Gergely János (KOKEC U23) 3 7
85. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 3 19
86. CSERHÁTI Csongor (Treff 07 SE) 3 5
87. BURICS Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 15
88. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2 23
89. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 17
90. TATAI Ádám (Budai Mind1) 2 19
91. SEBESTYÉN András (KOKEC U23) 2 7
92. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 2 21
93. GYÕRFFY Dávid (SZPA-HSE) 2 11
94. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2 13
95. VÁCZI Jonatán (KOKEC U23) 2 4
96. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 2 21
97. MARTI Zoltán (Semi Pro) 2 20
98. BAKK István (SZPA-HSE) 2 21
99. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 1 23
100. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 1 17
101. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 1 18
102. TAKÁCS Levente (Treff 07 SE) 1 15
103. KOVÁCS Áron (Treff 07 SE) 1 3
104. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 1 20
105. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC U23) 1 12
106. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 1 18
107. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 1 17
108. NAGY Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 3
109. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 1 23
110. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 1 14
111. ÁBRAHÁM András (SZPA-HSE) 1 8
112. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 1 16
113. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 1 17
114. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 1 16
115. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 1 22
116. KETT Zoltán (Treff 07 SE) 0 1
117. LACZHÁZI Róbert (Nagytétényi Kohász) 0 4
118. ICHA Milán (SZPA-HSE) 0 19
119. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0 20
120. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 22
121. SOMKUTI Gergõ (SZPA-HSE) 0 8
122. BALÁZS Máté (Nagytétényi Kohász) 0 6
123. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 20
124. CSEH Balázs (ASE nemecsek) 0 10
125. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 0 17
126. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0 20
127. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 0 18
128. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 0 10
129. VÉGVÁRI Tamás (Nagytétényi Kohász) 0 5
130. BUKOVECZ Tamás (Budai TriplaDupla) 0 6
131. HARDI Balázs (ASE nemecsek) 0 10
132. PONCSÁK Ádám (Újpest-MT U20) 0 3
133. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 17
134. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 0 8
135. LÓDI Dominik (Treff 07 SE) 0 3
136. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 0 12
137. ENGLENDER Richárd (Újpest-MT U20) 0 5
138. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0 21
139. KOVÁCS András (Treff 07 SE) 0 2
140. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 8
141. KOVÁCS Dániel (Keresztúri SE) 0 12
142. PALACZK Péter (ASE nemecsek) 0 5
143. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0 21
144. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 0 20
145. MÜLLER András (Budai TriplaDupla) 0 9
146. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 15
147. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0 23
148. BUS László (Nagytétényi Kohász) 0 9
149. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 14
150. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0 23
151. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0 19
152. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 22
153. JÓZSA Máté (Treff 07 SE) 0 3
154. MOLNÁR Imre (Treff 07 SE) 0 3
155. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0 18
156. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0 15
157. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 17
158. HORVÁTH Géza (ASE nemecsek) 0 6
159. MECSÉRI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 30.33 21
2. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 25.83 23
3. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 24.52 23
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 21.7 20
5. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 19.22 23
6. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 17.76 21
7. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 17.5 24
8. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 16.3 23
9. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 15.91 23
10. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 15.42 24
11. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 15.22 23
12. VERES Ádám (Treff 07 SE) 15.17 18
13. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 14.91 22
14. BORI István (Budai Old Boys) 14.55 20
15. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 14 21
16. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 13.73 22
17. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 13.5 22
18. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 13.04 23
19. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 12.79 19
20. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 11.42 19
21. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 10.89 18
22. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 10.61 18
23. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 10.5 20
24. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 10.29 21
25. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 10.17 23
26. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 10 19
27. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 9.9 19
28. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 9.89 18
29. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 9.1 21
30. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 9.09 23
31. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 8.95 20
32. ICHA Milán (SZPA-HSE) 8.95 19
33. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 8.85 20
34. TATAI Ádám (Budai Mind1) 8.79 19
35. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 8.56 18
36. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 8.44 23
37. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 8.28 18
38. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 8.2 20
39. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 7.85 20
40. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 7.46 22
41. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 7.44 18
42. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 7.39 23
43. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.32 22
44. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 7.14 21
45. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 7.05 19
46. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 6.95 21
47. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 6.86 21
48. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 6.61 18
49. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 6.45 20
50. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 5.55 20
51. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 5.24 21
52. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 5.1 20
53. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 5 18
54. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.75 20
55. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 4.05 22
56. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 3.95 19
57. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 3.56 18
58. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 3.29 21
59. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 3.25 20
60. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 3.22 18
61. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 3 22
62. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 2.91 23
63. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2.89 18
64. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 2.7 20
65. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 2.57 23
66. BECZ Attila (Budai Mind1) 2.38 21
67. MARTI Zoltán (Semi Pro) 2.3 20
68. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 2.19 21
69. BAKK István (SZPA-HSE) 1.81 21
70. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 1.71 21
71. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 1.7 20
72. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 1.39 23
73. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 1 19
74. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 1 23
75. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.91 22
76. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.86 22
77. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0.5 18
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 5.17 24
2. BORI István (Budai Old Boys) 3.25 20
3. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.78 23
4. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 2.09 22
5. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 2.09 23
6. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.61 23
7. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.52 21
8. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 1.45 20
9. VERES Ádám (Treff 07 SE) 1.33 18
10. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 1.33 21
11. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 1.32 19
12. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 1.26 19
13. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 1.23 22
14. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 1.17 23
15. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 1.17 23
16. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 1.13 23
17. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 1.1 21
18. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 0.87 23
19. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 0.86 21
20. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 0.85 20
21. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 0.78 18
22. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.77 22
23. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 0.74 19
24. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 0.72 18
25. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 0.71 24
26. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 0.68 22
27. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 0.67 18
28. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 0.65 20
29. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.65 20
30. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 0.6 20
31. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 0.52 21
32. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 0.5 20
33. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.5 22
34. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 0.5 18
35. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 0.48 23
36. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 0.45 20
37. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 0.39 18
38. BECZ Attila (Budai Mind1) 0.38 21
39. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 0.35 20
40. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 0.33 21
41. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 0.33 18
42. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 0.32 19
43. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 0.3 23
44. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 0.28 18
45. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 0.22 23
46. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 0.19 21
47. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 0.18 22
48. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 0.17 18
49. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.16 19
50. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 0.16 19
51. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 0.14 21
52. TATAI Ádám (Budai Mind1) 0.11 19
53. MARTI Zoltán (Semi Pro) 0.1 20
54. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 0.1 21
55. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 0.1 21
56. BAKK István (SZPA-HSE) 0.1 21
57. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.09 23
58. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 0.06 18
59. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 0.06 18
60. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 0.05 20
61. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.05 22
62. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 0.04 23
63. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 0.04 23
64. ICHA Milán (SZPA-HSE) 0 19
65. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0 20
66. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 22
67. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 20
68. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0 20
69. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 0 18
70. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0 21
71. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0 21
72. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 0 20
73. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0 23
74. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0 19
75. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0 23
76. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 22
77. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0 18
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 13.33 21
2. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 11.09 23
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 10.48 23
4. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 7.09 23
5. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 7 20
6. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 6.86 21
7. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 5.5 24
8. VERES Ádám (Treff 07 SE) 4.94 18
9. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 4.91 21
10. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 4.73 22
11. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.7 23
12. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 4.68 22
13. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 4.63 19
14. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 4.48 23
15. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 4.13 23
16. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 4.11 18
17. ICHA Milán (SZPA-HSE) 4.11 19
18. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 4 23
19. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 3.94 18
20. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 3.9 20
21. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 3.86 22
22. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3.74 19
23. TATAI Ádám (Budai Mind1) 3.74 19
24. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 3.71 21
25. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 3.63 19
26. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 3.6 20
27. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 3.39 18
28. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 3.38 21
29. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 3.35 23
30. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.27 22
31. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 3.24 21
32. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 3.22 18
33. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 3.15 20
34. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 3.1 21
35. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 2.9 19
36. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 2.89 18
37. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 2.65 20
38. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 2.61 18
39. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.61 23
40. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 2.56 18
41. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 2.55 20
42. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2.45 20
43. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 2.4 20
44. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 2.4 20
45. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 2.33 18
46. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 2.3 23
47. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 2.3 23
48. BORI István (Budai Old Boys) 2.2 20
49. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 1.96 22
50. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 1.68 19
51. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 1.61 18
52. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 1.43 21
53. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 1.42 19
54. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.3 20
55. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 1.26 23
56. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.19 21
57. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 1 18
58. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 1 21
59. MARTI Zoltán (Semi Pro) 0.95 20
60. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 0.87 23
61. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 0.85 20
62. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 0.85 20
63. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 0.79 24
64. BAKK István (SZPA-HSE) 0.76 21
65. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.68 22
66. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0.67 21
67. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0.65 23
68. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 0.65 20
69. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 0.57 21
70. BECZ Attila (Budai Mind1) 0.52 21
71. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0.47 19
72. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.46 22
73. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0.44 23
74. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 0.39 18
75. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.32 22
76. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0.22 18
77. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 0.14 22
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 3.11 18
2. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 3.05 22
3. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 2.76 21
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 2.6 20
5. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 2.55 22
6. VERES Ádám (Treff 07 SE) 2.5 18
7. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.41 22
8. BECZ Attila (Budai Mind1) 2.33 21
9. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 2.3 23
10. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 2.28 18
11. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 2.17 23
12. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.04 23
13. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2 20
14. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 2 18
15. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 1.96 23
16. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 1.96 22
17. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 1.94 18
18. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 1.94 18
19. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 1.9 19
20. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 1.81 21
21. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.78 23
22. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 1.68 19
23. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 1.68 22
24. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 1.67 24
25. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 1.67 18
26. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 1.61 23
27. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 1.58 19
28. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 1.57 21
29. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 1.56 18
30. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 1.52 21
31. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 1.5 20
32. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 1.44 18
33. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.43 21
34. ICHA Milán (SZPA-HSE) 1.42 19
35. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 1.4 20
36. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 1.35 23
37. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 1.33 24
38. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 1.33 21
39. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 1.3 23
40. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 1.3 20
41. TATAI Ádám (Budai Mind1) 1.26 19
42. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 1.26 19
43. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 1.25 20
44. MARTI Zoltán (Semi Pro) 1.25 20
45. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.23 22
46. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 1.22 23
47. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 1.19 21
48. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 1.19 21
49. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 1.18 22
50. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 1.17 23
51. BORI István (Budai Old Boys) 1.15 20
52. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 1.15 20
53. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 1.13 23
54. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 1.13 23
55. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.1 20
56. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 1.1 21
57. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 1.09 23
58. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 1.05 19
59. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 1 21
60. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 1 20
61. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 1 23
62. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 1 18
63. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0.9 20
64. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0.9 19
65. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.86 22
66. BAKK István (SZPA-HSE) 0.86 21
67. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 0.85 20
68. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 0.84 19
69. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 0.78 18
70. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.68 22
71. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0.62 21
72. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 0.61 18
73. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 0.61 23
74. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 0.6 20
75. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0.55 20
76. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0.48 21
77. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0.17 18
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 18 meccs, min. 36 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 3.5 22
2. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3.47 19
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 3.44 23
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 3.35 20
5. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 2.67 21
6. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2.45 20
7. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 2.43 21
8. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 2.33 18
9. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2.32 22
10. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 2.29 24
11. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2.09 23
12. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 2.04 23
13. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.7 23
14. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 1.65 23
15. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 1.65 23
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 18 meccs, min. 36 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 74.53% (79/106) 23
2. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 71.43% (55/77) 24
3. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 69.57% (48/69) 23
4. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 69.09% (38/55) 23
5. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 69.09% (38/55) 23
6. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 65.88% (56/85) 21
7. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 63.21% (67/106) 20
8. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 61.36% (27/44) 22
9. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 57.39% (66/115) 19
10. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 57.38% (35/61) 23
11. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 56.98% (49/86) 20
12. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 56.67% (51/90) 21
13. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 56.62% (77/136) 22
14. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 56.36% (31/55) 21
15. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 53.13% (34/64) 19
16. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 52.78% (19/36) 23
17. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 52.08% (25/48) 23
18. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 50.6% (42/83) 18
19. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 49.47% (47/95) 23
20. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 47.22% (51/108) 22
21. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 46.43% (39/84) 23
22. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 46.15% (18/39) 18
23. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 42.31% (22/52) 21
24. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 41.67% (25/60) 19
25. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 41.1% (30/73) 18
26. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 37.5% (15/40) 18
27. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 36.36% (16/44) 23
28. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 33.33% (17/51) 22
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu