/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

REGI Waldorf U23 - Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Vámosi Lóránt 20/434-6167 vamosi.lorant@t-online.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Vámosi Lóránt 20/434-6167 vamosi.lorant@t-online.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Göllner Mária Waldorf Gimnázium 1048 - Budapest Lakkozó u. 1-5.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Amár-Kvassay Maxim 2004
- Batiz Marcell 2001
- Bekő Balázs 2003
- Bekő Pál 2006
- Borbély Vince Tibor 2001
- Boros Áron Tamás 1999
- Csodó Leon 2001
- Dobos András Regő 2002
- Farkas Benedek 2002
- Fenyvesi Ábel 2004
- Fülöp Áron 2005
- Gát Mihály 2003
- Gyöngyösi Botond 2004
- Harmati Ábel 2005
- Horváth Domonkos 2002
- Kerék Dominik Patrik 2004
- Kincses Csongor 1998
- Kincses Mihály 2002
- Kiss Gergely Tibor 2005
- Kiss Lőrinc 2005
- Kovács Lóránt 2005
- Leleszi Márton Barna 2005
- Nagy Milán 2002
- Pap Gergely 2001
- Rátkai Szilárd Mihály 2004
- Tiba Bendegúz 2004
- Turba Tardos Mátyás 2005
- Vágó Zsombor 2000
- Varga Balázs 2003

Műsor

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0023 REGI Waldorf U23 Budai Mind1 2020/10/17 11:30 82-52
(-, -, -, -)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Balog György Attila Balogh Kristóf
FD0041 REGI Waldorf U23 BEAC István Öregfiúk 2020/11/07 11:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0052 REGI Waldorf U23 Eötvös Halak 2020/11/14 11:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0063 2.NFB SE REGI Waldorf U23 2020/11/22 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0074 REGI Waldorf U23 Pénzügyőr SE 2020/11/28 11:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0085 Treff 07 SE REGI Waldorf U23 2020/12/06 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0107 BKG Príma Bp. REGI Waldorf U23 2020/12/20 16:00 Batthyány Kázmér Gimnázium
FD0117 Honvéd Zrínyi SE/B REGI Waldorf U23 2021/01/07 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FD0135 Superheroes REGI Waldorf U23 2021/01/24 20:15 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FD0153 Budai Mind1 REGI Waldorf U23 2021/02/05 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FD0162 REGI Waldorf U23 Kölcsey Hősei 2021/02/13 11:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0171 BEAC István Öregfiúk REGI Waldorf U23 2021/02/21 18:00 BEAC Sporttelep
FD0182 Eötvös Halak REGI Waldorf U23 2021/02/27 10:45 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0193 REGI Waldorf U23 2.NFB SE 2021/03/06 11:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0204 Pénzügyőr SE REGI Waldorf U23 2021/03/21 18:00 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FD0215 REGI Waldorf U23 Treff 07 SE 2021/03/27 11:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0237 REGI Waldorf U23 BKG Príma Bp. 2021/04/17 11:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0247 REGI Waldorf U23 Honvéd Zrínyi SE/B 2021/04/24 11:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0265 REGI Waldorf U23 Superheroes 2021/05/15 11:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0032 Kölcsey Hősei REGI Waldorf U23 2021/06/30 00: Lázár Ervin Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Tálos András (Pénzügyőr SE) 27 1
2. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 23 1
3. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 21 1
4. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 18 1
5. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 17 1
6. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 17 1
7. Kovács Miklós (Budai Mind1) 17 1
8. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 15 1
9. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 15 1
10. Dira Ferenc (Budai Mind1) 14 1
11. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 12 1
12. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 1
13. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 11 1
14. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 1
15. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 9 1
16. Juhász István (Budai Mind1) 7 1
17. Tatai Ádám (Budai Mind1) 6 1
18. Halasi Sándor (Budai Mind1) 6 1
19. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 6 1
20. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 5 1
21. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 1
22. Horváth Ádám (Budai Mind1) 3 1
23. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 3 1
24. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
25. Turán Krisztián (Budai Mind1) 2 1
26. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 1 1
27. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
28. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
29. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Tálos András (Pénzügyőr SE) 7 1
2. Kovács Miklós (Budai Mind1) 2 1
3. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 2 1
4. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 2 1
5. Dira Ferenc (Budai Mind1) 2 1
6. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
7. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 2 1
8. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 1 1
9. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 1 1
10. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 1 1
11. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
12. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 1 1
13. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 1 1
14. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 1 1
15. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 1 1
16. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1 1
17. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 0 1
18. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0 1
19. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
20. Juhász István (Budai Mind1) 0 1
21. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0 1
22. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 1
23. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
24. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
25. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0 1
26. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 0 1
27. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
28. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
29. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tálos András (Pénzügyőr SE) 27 1
2. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 23 1
3. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 21 1
4. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 18 1
5. Kovács Miklós (Budai Mind1) 17 1
6. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 17 1
7. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 17 1
8. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 15 1
9. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 15 1
10. Dira Ferenc (Budai Mind1) 14 1
11. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 12 1
12. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 1
13. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 11 1
14. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 1
15. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 9 1
16. Juhász István (Budai Mind1) 7 1
17. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 6 1
18. Halasi Sándor (Budai Mind1) 6 1
19. Tatai Ádám (Budai Mind1) 6 1
20. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 5 1
21. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 1
22. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 3 1
23. Horváth Ádám (Budai Mind1) 3 1
24. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
25. Turán Krisztián (Budai Mind1) 2 1
26. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 1 1
27. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
28. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
29. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tálos András (Pénzügyőr SE) 7 1
2. Kovács Miklós (Budai Mind1) 2 1
3. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 2 1
4. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 2 1
5. Dira Ferenc (Budai Mind1) 2 1
6. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
7. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 2 1
8. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 1 1
9. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 1 1
10. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 1 1
11. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
12. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 1 1
13. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 1 1
14. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 1 1
15. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 1 1
16. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1 1
17. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 0 1
18. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0 1
19. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
20. Juhász István (Budai Mind1) 0 1
21. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 1
22. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0 1
23. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
24. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
25. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0 1
26. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 0 1
27. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
28. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
29. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 9 1
2. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 9 1
3. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 8 1
4. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 7 1
5. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 6 1
6. Kovács Miklós (Budai Mind1) 5 1
7. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 5 1
8. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 4 1
9. Dira Ferenc (Budai Mind1) 4 1
10. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 1
11. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 1
12. Tálos András (Pénzügyőr SE) 3 1
13. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 1
14. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 3 1
15. Juhász István (Budai Mind1) 3 1
16. Halasi Sándor (Budai Mind1) 3 1
17. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 2 1
18. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2 1
19. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
20. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 1 1
21. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
22. Turán Krisztián (Budai Mind1) 1 1
23. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 0 1
24. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 0 1
25. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0 1
26. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 0 1
27. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
28. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
29. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Juhász István (Budai Mind1) 4 1
2. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 3 1
3. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 3 1
4. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 1
5. Kovács Miklós (Budai Mind1) 2 1
6. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 2 1
7. Bedőcs Barnabás (Pénzügyőr SE) 2 1
8. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 2 1
9. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 2 1
10. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2 1
11. Klötzl Ferenc István (Kölcsey Hősei) 2 1
12. Turán Krisztián (Budai Mind1) 2 1
13. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 1 1
14. Lendvai Máté (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
15. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
16. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
17. Halasi Sándor (Budai Mind1) 1 1
18. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
19. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1 1
20. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 1
21. Tálos András (Pénzügyőr SE) 0 1
22. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 0 1
23. Dira Ferenc (Budai Mind1) 0 1
24. Fülöp Gergő (Pénzügyőr SE) 0 1
25. Gergely Csaba László (Budai Mind1) 0 1
26. Balogh Ákos (Pénzügyőr SE) 0 1
27. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
28. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 0 1
29. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 4 1
2. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 4 1
3. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 3 1
4. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 1
5. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2 1
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tárnok Róbert Attila (Pénzügyőr SE) 100% (3/3) 1
2. Tatai Ádám (Budai Mind1) 100% (2/2) 1
3. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 50% (2/4) 1
4. Juhász István (Budai Mind1) 50% (1/2) 1
5. Székely Szabolcs (Kölcsey Hősei) 50% (1/2) 1
6. Velenyák János (Pénzügyőr SE) 50% (1/2) 1
7. Kovács Miklós (Budai Mind1) 50% (1/2) 1
8. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 44.44% (4/9) 1
9. Prescott-Pickup Edmund Francis (Kölcsey Hősei) 33.33% (4/12) 1
10. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 25% (1/4) 1
11. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0% (0/4) 1
12. Kollár Zsombor (Pénzügyőr SE) 0% (0/2) 1
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu