/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Nagytétényi KE - Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Széll Gábor 30/638-5895 szellgabor81@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Széll Gábor 30/638-5895 szellgabor81@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Rózsakert Általános Iskola Tornaterme 1223 - Budapest Rákóczi u. 16.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bus László 1972-05-08
- Csáky Dániel 1982-06-03
- Halász László 1988-07-13
- Laczházi Róbert 1970-09-08
- Mezei Ferenc Zsolt 1978-04-15
- Mogyorósi Gergely 1976-10-20
- Nagyjános Péter 1977-03-01
- Németh Tamás 1988-06-26
- Papp Gábor 1972-06-03
- Széll Gábor 1981-07-29
- Tiba Gábor 1974-12-07
- Végh Ferenc 1971-10-28
- Végvári Tamás 1976-02-14
- Villányi Gábor 1972-03-03

Műsor

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0013 Nagytétényi KE Superheroes 2018/10/07 19:15 47-39
(16-8,12-5,7-11,12-15)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Mocsai László Szirt Lajos
FD0024 SZPA-HSE Talents Nagytétényi KE 2018/10/14 15:00 55-70
(18-12,17-20,6-17,14-21)
HIT Park Labdacsarnok Szokolainé Váradi Anetta Csilla Szőke Gábor
FD0035 Nagytétényi KE Budai Mind1 2018/10/28 19:15 77-61
(18-15,25-19,25-8,9-19)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Mocsai László Steiner Máté
FD0046 Treff 07 SE Nagytétényi KE 2018/11/04 09:00 27-61
(6-11,6-17,9-12,6-21)
Lázár Ervin Általános Iskola Réger Zsolt Péter Schäffer Béla Róbert
FD0057 Nagytétényi KE Honvéd Zrínyi SE/B 2018/11/11 19:15 75-40
(27-13,15-12,15-8,18-7)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nagy László Koncsag Csaba
FD0067 Keresztúri SE Nagytétényi KE 2018/11/16 19:20 93-59
(18-20,29-16,25-6,21-17)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Szőts Dávid István Szabó István
FD0085 Nagytétényi KE 2.NFB SE 2018/12/02 19:15 86-47
(12-11,26-10,28-11,20-15)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola László Zsolt Szőke Gábor
FD0094 X-Debrecen Nagytétényi KE 2018/12/09 15:00 67-43
(21-17,18-12,20-10,8-4)
Lázár Ervin Általános Iskola Lövei László Pohánka Balázs
FD0112 Ziccer KS Nagytétényi KE 2019/01/17 19:20 74-32
(23-3,14-16,23-3,14-10)
Jókai Mór Általános Iskola Matics Sándor Tahin András
FD0121 Budai Old Boys Nagytétényi KE 2019/01/18 20:10 68-60
(22-11,10-13,18-13,18-23)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Major Ádám Bárány Levente
FD0132 Kölcsey Hősei Nagytétényi KE 2019/01/27 10:30 0-20
(-, -, -, -)
Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Csaba Schäffer Béla Róbert
FD0143 Superheroes Nagytétényi KE 2019/02/09 17:30 0-20
(-, -, -, -)
Lázár Ervin Általános Iskola Nepp László Oszkár Schäffer Béla Róbert
FD0154 Nagytétényi KE SZPA-HSE Talents 2019/02/17 19:15 67-27
(12-7,21-3,18-8,16-9)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Hartai Tamás Nagy István
FD0187 Honvéd Zrínyi SE/B Nagytétényi KE 2019/02/28 19:10 55-50
(13-14,22-12,7-12,13-12)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Hartai Tamás Magyar Zoltán
FD0176 Nagytétényi KE Treff 07 SE 2019/03/03 19:15 53-38
(11-11,10-14,19-6,13-7)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nagy László Szirt Lajos
FD0076 Szentendrei KSE U23 Nagytétényi KE 2019/03/17 19:15 53-69
(9-15,11-13,10-17,23-24)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nagy István Mocsai László
FD0197 Nagytétényi KE Keresztúri SE 2019/03/24 19:15 74-72
(15-16,19-25,15-14,25-17)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nagy László Nagy István
FD0215 2.NFB SE Nagytétényi KE 2019/04/07 13:30 46-74
(11-15,6-16,12-21,17-22)
Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Csaba Tahin András
FD0224 Nagytétényi KE X-Debrecen 2019/04/14 19:15 51-71
(9-19,14-23,15-14,13-15)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Magyar Zoltán Nagy István
FD0206 Nagytétényi KE Szentendrei KSE U23 2019/04/23 00:00 20-0
(-, -, -, -)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FD0242 Nagytétényi KE Ziccer KS 2019/05/05 19:15 64-88
(19-21,9-22,21-20,15-25)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nagy István Szirt Lajos
FD0251 Nagytétényi KE Budai Old Boys 2019/05/12 19:15 50-61
(13-24,9-8,13-15,15-14)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola László Zsolt Mocsai László
FD0262 Nagytétényi KE Kölcsey Hősei 2019/05/19 19:15 70-50
(-, -, -, -)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nagy István Horváth Kinga
FD0165 Budai Mind1 Nagytétényi KE 2019/05/24 20:20 Újbudai Petőfi Sándor Iskola Gaál István Mocsai László

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 725 22
2. Polgári Bence (Keresztúri SE) 539 22
3. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 423 17
4. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 420 23
5. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 360 16
6. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 358 14
7. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 341 22
8. Papp Mátyás (X-Debrecen) 340 20
9. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 336 22
10. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 327 23
11. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 325 18
12. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 325 22
13. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 281 21
14. Veres Ádám (Treff 07 SE) 280 21
15. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 275 16
16. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 259 21
17. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 251 19
18. Sipos Nándor (2.NFB SE) 246 19
19. Blahó Tamás (Ziccer KS) 241 20
20. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 239 8
21. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 234 21
22. Kovács Miklós (Budai Mind1) 207 19
23. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 200 17
24. Szilas Gábor (Budai Mind1) 192 17
25. Farkas Péter (Ziccer KS) 190 21
26. Tóth Bálint (Ziccer KS) 187 22
27. Acsai Béla (2.NFB SE) 187 23
28. Pálóczi Péter (Superheroes) 183 18
29. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 182 15
30. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 180 15
31. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 178 23
32. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 177 14
33. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 173 21
34. Sveda Tamás (X-Debrecen) 171 19
35. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 171 20
36. Zala Bence (Kölcsey Hősei) 169 9
37. Bata Boldizsár (Superheroes) 165 19
38. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 156 18
39. Turán Krisztián (Budai Mind1) 151 16
40. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 151 19
41. Bori István (Budai Old Boys) 145 19
42. Halász László (Nagytétényi KE) 144 16
43. Braun Dániel (Keresztúri SE) 140 20
44. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 136 18
45. Juhász István (Budai Mind1) 136 18
46. Hodossi Márk (X-Debrecen) 134 20
47. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 130 15
48. Takács Levente (Treff 07 SE) 129 19
49. Kató Barna (2.NFB SE) 127 22
50. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 124 21
51. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 121 18
52. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 111 17
53. Török Boldizsár (Szentendrei KSE U23) 108 8
54. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 107 19
55. Isépy Botond (Treff 07 SE) 106 21
56. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 105 17
57. Benedek Balázs (2.NFB SE) 103 10
58. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 102 20
59. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 102 22
60. Herjeczki Tamás (Superheroes) 99 16
61. Elek István Ádám (2.NFB SE) 99 23
62. Vass György (Kölcsey Hősei) 97 16
63. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 96 20
64. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 94 17
65. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 91 22
66. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 89 20
67. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 86 9
68. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 86 17
69. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 86 19
70. Dávid András (Kölcsey Hősei) 85 14
71. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 84 17
72. Valner Kristóf (X-Debrecen) 82 21
73. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 81 18
74. Tatai Ádám (Budai Mind1) 78 15
75. Kovács András (Treff 07 SE) 77 10
76. Horváth Ádám (Budai Mind1) 76 12
77. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 74 19
78. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 72 14
79. Tonk Dávid (Superheroes) 71 8
80. Horváth Ádám (Budai Mind1) 69 14
81. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 68 16
82. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 68 21
83. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 67 11
84. Medgyesi Bálint (Superheroes) 67 18
85. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 67 19
86. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 66 14
87. Kovács Áron (Treff 07 SE) 63 9
88. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 62 19
89. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 61 6
90. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 60 8
91. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 59 6
92. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 56 17
93. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 55 18
94. Németh András (Budai Old Boys) 54 15
95. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 54 18
96. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 53 18
97. Póra Csaba (Budai Old Boys) 51 16
98. Zsolt Sebestyén (Kölcsey Hősei) 50 10
99. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 48 12
100. Kondé Márton (X-Debrecen) 48 20
101. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 42 5
102. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 42 15
103. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 40 15
104. Polgári Viktor (Keresztúri SE) 39 6
105. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 37 17
106. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 36 17
107. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 36 14
108. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 34 15
109. Farda Balázs (Ziccer KS) 34 22
110. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 32 13
111. Mezei Ferenc Zsolt (Nagytétényi KE) 32 7
112. Tonk Gábor (Superheroes) 31 16
113. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 31 13
114. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 31 11
115. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 31 18
116. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 30 2
117. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 29 20
118. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 28 13
119. Babik Barnabás (Ziccer KS) 28 2
120. Szabó Olivér (Budai Old Boys) 27 11
121. Flachner Kornél (SZPA-HSE Talents) 27 2
122. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 27 17
123. Horváth Ádám Bence (Ziccer KS) 24 1
124. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 24 4
125. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 24 15
126. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 21
127. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 22 11
128. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 22 9
129. Madarász Bálint (Budai Mind1) 21 13
130. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 20 15
131. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 19 18
132. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 19 17
133. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 18 8
134. Vozár Gábor (Kölcsey Hősei) 17 2
135. Göbölös László (Budai Mind1) 16 11
136. Angyal Péter (Kölcsey Hősei) 16 1
137. Erdődi Péter (Szentendrei KSE U23) 13 1
138. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 13 21
139. Bódi Róbert (Budai Old Boys) 12 4
140. Weisz András (Budai Old Boys) 11 2
141. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 11 2
142. Kubinyi József (Superheroes) 11 5
143. Döme István (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 5
144. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 9
145. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 7
146. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 7 4
147. Beöthy Zsolt (Superheroes) 6 2
148. Katona Tamás (Szentendrei KSE U23) 6 2
149. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 5 18
150. Tóth Krisztián (Superheroes) 5 3
151. Márkus Roland (Szentendrei KSE U23) 5 1
152. Sándor Milán (Keresztúri SE) 5 4
153. Tietze Bátor Károly (SZPA-HSE Talents) 5 5
154. Petró Balã¡zs (Treff 07 SE) 4 6
155. Mikes Benedek (Superheroes) 3 3
156. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 2 13
157. Mogyorósi Levente (Szentendrei KSE U23) 2 1
158. Biró József (Kölcsey Hősei) 1 5
159. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
160. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
161. Nagyjános Péter (Nagytétényi KE) 0 1
162. Bus László (Nagytétényi KE) 0 2
163. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 2
164. Laczházi Róbert (Nagytétényi KE) 0 1
165. Adjudani Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 0 2
166. Ábel Béla (Ziccer KS) 0 1
167. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 9
168. Dukai Asztrik (Treff 07 SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 63 16
2. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 39 16
3. Polgári Bence (Keresztúri SE) 36 22
4. Bori István (Budai Old Boys) 36 19
5. Sveda Tamás (X-Debrecen) 34 19
6. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 30 17
7. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 29 22
8. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 29 21
9. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 28 22
10. Veres Ádám (Treff 07 SE) 28 21
11. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 26 21
12. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 25 23
13. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 22 14
14. Szilas Gábor (Budai Mind1) 22 17
15. Acsai Béla (2.NFB SE) 19 23
16. Banna Marcell Rúfusz (Kölcsey Hősei) 18 14
17. Pálóczi Péter (Superheroes) 18 18
18. Zala Bence (Kölcsey Hősei) 17 9
19. Horváth Ádám (Budai Mind1) 17 14
20. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 16 17
21. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 16 20
22. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 15 18
23. Kató Barna (2.NFB SE) 15 22
24. Kovács Miklós (Budai Mind1) 14 19
25. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 14 18
26. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 13 20
27. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 12 18
28. Tóth Bálint (Ziccer KS) 12 22
29. Valner Kristóf (X-Debrecen) 11 21
30. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 10 9
31. Horváth Ádám (Budai Mind1) 10 12
32. Vass György (Kölcsey Hősei) 10 16
33. Zsolt Sebestyén (Kölcsey Hősei) 10 10
34. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 10 19
35. Póra Csaba (Budai Old Boys) 10 16
36. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 9 23
37. Blahó Tamás (Ziccer KS) 9 20
38. Isépy Botond (Treff 07 SE) 9 21
39. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 9 18
40. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 9 20
41. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 17
42. Mezei Ferenc Zsolt (Nagytétényi KE) 8 7
43. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 7 8
44. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 7 18
45. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 7 22
46. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 7 21
47. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 7 6
48. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 7 23
49. Kovács András (Treff 07 SE) 7 10
50. Medgyesi Bálint (Superheroes) 7 18
51. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 7 15
52. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 6 19
53. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 6 19
54. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 6 18
55. Juhász István (Budai Mind1) 6 18
56. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 6 21
57. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 14
58. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 6 17
59. Babik Barnabás (Ziccer KS) 5 2
60. Sipos Nándor (2.NFB SE) 5 19
61. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 5 15
62. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 5 17
63. Papp Mátyás (X-Debrecen) 4 20
64. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 4 2
65. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 21
66. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 4 17
67. Farkas Péter (Ziccer KS) 4 21
68. Polgári Viktor (Keresztúri SE) 4 6
69. Dávid András (Kölcsey Hősei) 4 14
70. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 4 16
71. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 4 19
72. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 18
73. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 4 13
74. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 4 13
75. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 3 22
76. Flachner Kornél (SZPA-HSE Talents) 3 2
77. Tonk Dávid (Superheroes) 3 8
78. Bata Boldizsár (Superheroes) 3 19
79. Vozár Gábor (Kölcsey Hősei) 3 2
80. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 3 8
81. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 3 19
82. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 3 21
83. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 3 15
84. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 2 15
85. Takács Levente (Treff 07 SE) 2 19
86. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2 15
87. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 2 17
88. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 2 19
89. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 2 12
90. Németh András (Budai Old Boys) 2 15
91. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 2 17
92. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 2 11
93. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 2 14
94. Kondé Márton (X-Debrecen) 2 20
95. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 2 17
96. Tonk Gábor (Superheroes) 2 16
97. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 7
98. Erdődi Péter (Szentendrei KSE U23) 1 1
99. Herjeczki Tamás (Superheroes) 1 16
100. Weisz András (Budai Old Boys) 1 2
101. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 1 14
102. Bódi Róbert (Budai Old Boys) 1 4
103. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 1 18
104. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 15
105. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 1 15
106. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 1 15
107. Farda Balázs (Ziccer KS) 1 22
108. Göbölös László (Budai Mind1) 1 11
109. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 1 18
110. Mikes Benedek (Superheroes) 1 3
111. Horváth Ádám Bence (Ziccer KS) 0 1
112. Angyal Péter (Kölcsey Hősei) 0 1
113. Török Boldizsár (Szentendrei KSE U23) 0 8
114. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 0 15
115. Benedek Balázs (2.NFB SE) 0 10
116. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 0 6
117. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0 16
118. Halász László (Nagytétényi KE) 0 16
119. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 0 5
120. Kovács Áron (Treff 07 SE) 0 9
121. Braun Dániel (Keresztúri SE) 0 20
122. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 20
123. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 0 17
124. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 0 11
125. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 4
126. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 0 2
127. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 0 20
128. Márkus Roland (Szentendrei KSE U23) 0 1
129. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0 22
130. Elek István Ádám (2.NFB SE) 0 23
131. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 22
132. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 19
133. Beöthy Zsolt (Superheroes) 0 2
134. Katona Tamás (Szentendrei KSE U23) 0 2
135. Szabó Olivér (Budai Old Boys) 0 11
136. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 0 9
137. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0 8
138. Kubinyi József (Superheroes) 0 5
139. Döme István (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 5
140. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0 13
141. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0 17
142. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 0 11
143. Mogyorósi Levente (Szentendrei KSE U23) 0 1
144. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 0 4
145. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 18
146. Tóth Krisztián (Superheroes) 0 3
147. Madarász Bálint (Budai Mind1) 0 13
148. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0 20
149. Sándor Milán (Keresztúri SE) 0 4
150. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 9
151. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0 17
152. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 21
153. Tietze Bátor Károly (SZPA-HSE Talents) 0 5
154. Petró Balã¡zs (Treff 07 SE) 0 6
155. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0 21
156. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 18
157. Biró József (Kölcsey Hősei) 0 5
158. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 13
159. Nagyjános Péter (Nagytétényi KE) 0 1
160. Bus László (Nagytétényi KE) 0 2
161. Dukai Asztrik (Treff 07 SE) 0 1
162. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
163. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
164. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 2
165. Laczházi Róbert (Nagytétényi KE) 0 1
166. Adjudani Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 0 2
167. Ábel Béla (Ziccer KS) 0 1
168. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 9
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 32.96 22
2. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 24.88 17
3. Polgári Bence (Keresztúri SE) 24.5 22
4. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 18.26 23
5. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 18.06 18
6. Papp Mátyás (X-Debrecen) 17 20
7. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 15.5 22
8. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 15.27 22
9. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 14.77 22
10. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 14.22 23
11. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 13.38 21
12. Veres Ádám (Treff 07 SE) 13.33 21
13. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 13.21 19
14. Sipos Nándor (2.NFB SE) 12.95 19
15. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 12.33 21
16. Blahó Tamás (Ziccer KS) 12.05 20
17. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 11.77 17
18. Szilas Gábor (Budai Mind1) 11.29 17
19. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 11.14 21
20. Kovács Miklós (Budai Mind1) 10.9 19
21. Pálóczi Péter (Superheroes) 10.17 18
22. Farkas Péter (Ziccer KS) 9.05 21
23. Sveda Tamás (X-Debrecen) 9 19
24. Bata Boldizsár (Superheroes) 8.68 19
25. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 8.67 18
26. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 8.55 20
27. Tóth Bálint (Ziccer KS) 8.5 22
28. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 8.24 21
29. Acsai Béla (2.NFB SE) 8.13 23
30. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 7.95 19
31. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 7.74 23
32. Bori István (Budai Old Boys) 7.63 19
33. Juhász István (Budai Mind1) 7.56 18
34. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 7.56 18
35. Braun Dániel (Keresztúri SE) 7 20
36. Takács Levente (Treff 07 SE) 6.79 19
37. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.72 18
38. Hodossi Márk (X-Debrecen) 6.7 20
39. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 6.53 17
40. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 6.18 17
41. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 5.91 21
42. Kató Barna (2.NFB SE) 5.77 22
43. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 5.63 19
44. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.53 17
45. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 5.1 20
46. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 5.06 17
47. Isépy Botond (Treff 07 SE) 5.05 21
48. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.94 17
49. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 4.8 20
50. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 4.64 22
51. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 4.53 19
52. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 4.5 18
53. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 4.45 20
54. Elek István Ádám (2.NFB SE) 4.3 23
55. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.14 22
56. Valner Kristóf (X-Debrecen) 3.91 21
57. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 3.9 19
58. Medgyesi Bálint (Superheroes) 3.72 18
59. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 3.53 19
60. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 3.29 17
61. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 3.26 19
62. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 3.24 21
63. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.06 18
64. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 3 18
65. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 2.94 18
66. Kondé Márton (X-Debrecen) 2.4 20
67. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 2.18 17
68. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 2.12 17
69. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.72 18
70. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 1.59 17
71. Farda Balázs (Ziccer KS) 1.55 22
72. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 1.45 20
73. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 1.12 17
74. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 1.06 18
75. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.05 21
76. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0.62 21
77. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0.28 18
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bori István (Budai Old Boys) 1.9 19
2. Sveda Tamás (X-Debrecen) 1.79 19
3. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 1.77 17
4. Polgári Bence (Keresztúri SE) 1.64 22
5. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 1.38 21
6. Veres Ádám (Treff 07 SE) 1.33 21
7. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 1.32 22
8. Szilas Gábor (Budai Mind1) 1.29 17
9. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 1.27 22
10. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 1.24 21
11. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 1.09 23
12. Pálóczi Péter (Superheroes) 1 18
13. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.94 17
14. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.83 18
15. Acsai Béla (2.NFB SE) 0.83 23
16. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 0.8 20
17. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.78 18
18. Kovács Miklós (Budai Mind1) 0.74 19
19. Kató Barna (2.NFB SE) 0.68 22
20. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 0.67 18
21. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 0.65 20
22. Tóth Bálint (Ziccer KS) 0.55 22
23. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 0.53 19
24. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.52 21
25. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 0.5 18
26. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.47 17
27. Blahó Tamás (Ziccer KS) 0.45 20
28. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 0.45 20
29. Isépy Botond (Treff 07 SE) 0.43 21
30. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 0.39 23
31. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.39 18
32. Medgyesi Bálint (Superheroes) 0.39 18
33. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 0.35 17
34. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0.33 21
35. Juhász István (Budai Mind1) 0.33 18
36. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 0.33 18
37. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 0.32 22
38. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0.32 19
39. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 0.32 19
40. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 0.3 23
41. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0.29 17
42. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 0.29 21
43. Sipos Nándor (2.NFB SE) 0.26 19
44. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 0.24 17
45. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.22 18
46. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 0.21 19
47. Papp Mátyás (X-Debrecen) 0.2 20
48. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.19 21
49. Farkas Péter (Ziccer KS) 0.19 21
50. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.16 19
51. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 0.16 19
52. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 0.14 21
53. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 0.14 22
54. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 0.12 17
55. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 0.12 17
56. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0.12 17
57. Takács Levente (Treff 07 SE) 0.11 19
58. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.11 19
59. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.1 20
60. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.06 18
61. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.06 18
62. Farda Balázs (Ziccer KS) 0.05 22
63. Braun Dániel (Keresztúri SE) 0 20
64. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 20
65. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 0 17
66. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 0 20
67. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0 22
68. Elek István Ádám (2.NFB SE) 0 23
69. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 22
70. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 19
71. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0 17
72. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 18
73. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0 20
74. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0 17
75. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 21
76. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0 21
77. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 18
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 13.46 22
2. Polgári Bence (Keresztúri SE) 9 22
3. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 7.71 17
4. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.22 18
5. Papp Mátyás (X-Debrecen) 7.05 20
6. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 6.82 22
7. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 6.39 23
8. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 6.09 22
9. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 5.84 19
10. Sipos Nándor (2.NFB SE) 5.74 19
11. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.52 21
12. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 5.24 21
13. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 4.55 22
14. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 4.52 23
15. Veres Ádám (Treff 07 SE) 4.48 21
16. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 4.41 17
17. Blahó Tamás (Ziccer KS) 4.4 20
18. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.91 21
19. Kovács Miklós (Budai Mind1) 3.9 19
20. Bata Boldizsár (Superheroes) 3.84 19
21. Pálóczi Péter (Superheroes) 3.5 18
22. Szilas Gábor (Budai Mind1) 3.47 17
23. Braun Dániel (Keresztúri SE) 3.25 20
24. Tóth Bálint (Ziccer KS) 3.23 22
25. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 3.09 23
26. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 3.05 20
27. Takács Levente (Treff 07 SE) 2.95 19
28. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 2.94 17
29. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 2.83 18
30. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 2.81 21
31. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 2.78 18
32. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 2.77 17
33. Hodossi Márk (X-Debrecen) 2.75 20
34. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 2.53 19
35. Acsai Béla (2.NFB SE) 2.52 23
36. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 2.33 21
37. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 2.23 22
38. Juhász István (Budai Mind1) 2.22 18
39. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 2.19 21
40. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 2.15 20
41. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 2 19
42. Elek István Ádám (2.NFB SE) 2 23
43. Kató Barna (2.NFB SE) 1.82 22
44. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.78 18
45. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.77 22
46. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 1.74 19
47. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 1.74 19
48. Sveda Tamás (X-Debrecen) 1.68 19
49. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 1.63 19
50. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.59 17
51. Isépy Botond (Treff 07 SE) 1.57 21
52. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 1.45 20
53. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 1.44 18
54. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 1.41 17
55. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 1.33 21
56. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.29 17
57. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 1.28 18
58. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.24 17
59. Medgyesi Bálint (Superheroes) 1.17 18
60. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.11 18
61. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 1 20
62. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1 21
63. Kondé Márton (X-Debrecen) 1 20
64. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0.88 17
65. Bori István (Budai Old Boys) 0.84 19
66. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.83 18
67. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0.77 17
68. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 0.74 19
69. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0.7 20
70. Farda Balázs (Ziccer KS) 0.59 22
71. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0.53 17
72. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.48 21
73. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.44 18
74. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0.29 21
75. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.28 18
76. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 0.24 17
77. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0.11 18
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 2.77 17
2. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.71 21
3. Veres Ádám (Treff 07 SE) 2.67 21
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 2.65 17
5. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 2.56 18
6. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 2.5 18
7. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 2.26 23
8. Hodossi Márk (X-Debrecen) 2.2 20
9. Farkas Péter (Ziccer KS) 2 21
10. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 2 21
11. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 1.96 22
12. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 1.95 21
13. Juhász István (Budai Mind1) 1.89 18
14. Medgyesi Bálint (Superheroes) 1.83 18
15. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 1.79 19
16. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 1.75 20
17. Elek István Ádám (2.NFB SE) 1.74 23
18. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.74 19
19. Takács Levente (Treff 07 SE) 1.74 19
20. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.72 18
21. Isépy Botond (Treff 07 SE) 1.71 21
22. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 1.71 17
23. Kató Barna (2.NFB SE) 1.68 22
24. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 1.63 19
25. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.62 21
26. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 1.55 20
27. Polgári Bence (Keresztúri SE) 1.55 22
28. Pálóczi Péter (Superheroes) 1.5 18
29. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 1.48 23
30. Blahó Tamás (Ziccer KS) 1.45 20
31. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 1.44 23
32. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 1.41 22
33. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.41 22
34. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1.38 21
35. Papp Mátyás (X-Debrecen) 1.35 20
36. Braun Dániel (Keresztúri SE) 1.35 20
37. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 1.32 22
38. Sveda Tamás (X-Debrecen) 1.32 19
39. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.29 17
40. Sipos Nándor (2.NFB SE) 1.26 19
41. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 1.24 21
42. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.18 17
43. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 1.16 19
44. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 1.14 21
45. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 1.11 18
46. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 1.1 21
47. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 1.09 22
48. Szilas Gábor (Budai Mind1) 1.06 17
49. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 1.05 19
50. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 1.05 19
51. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 1.05 19
52. Acsai Béla (2.NFB SE) 1 23
53. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 17
54. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 1 20
55. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 1 19
56. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 1 20
57. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.95 19
58. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0.94 18
59. Tóth Bálint (Ziccer KS) 0.91 22
60. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.89 18
61. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 0.88 17
62. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 0.85 20
63. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0.77 17
64. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.72 18
65. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.72 18
66. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0.65 17
67. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 0.65 17
68. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0.65 17
69. Bori István (Budai Old Boys) 0.58 19
70. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.56 18
71. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0.53 17
72. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.5 22
73. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.5 18
74. Farda Balázs (Ziccer KS) 0.41 22
75. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.39 18
76. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.3 20
77. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 0.29 21
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 17 meccs, min. 34 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 4.3 23
2. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 4.18 17
3. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 2.46 22
4. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.44 18
5. Papp Mátyás (X-Debrecen) 2.3 20
6. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 2.24 17
7. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 2.23 22
8. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2.14 22
9. Juhász István (Budai Mind1) 2.11 18
10. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 1.95 19
11. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 1.91 23
12. Blahó Tamás (Ziccer KS) 1.9 20
13. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.76 21
14. Polgári Bence (Keresztúri SE) 1.59 22
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 17 meccs, min. 34 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 73.2% (71/97) 17
2. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 72.26% (99/137) 23
3. Juhász István (Budai Mind1) 66.67% (38/57) 18
4. Polgári Bence (Keresztúri SE) 66.04% (35/53) 22
5. Blahó Tamás (Ziccer KS) 65.52% (38/58) 20
6. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 65.33% (49/75) 22
7. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 65.06% (54/83) 22
8. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 61.84% (47/76) 22
9. Hodossi Márk (X-Debrecen) 61.54% (24/39) 20
10. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 59.46% (22/37) 19
11. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 57.14% (44/77) 23
12. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 55.22% (37/67) 21
13. Papp Mátyás (X-Debrecen) 51.11% (46/90) 20
14. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 50.98% (26/51) 17
15. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 50.67% (38/75) 17
16. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 47.06% (16/34) 20
17. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 46.84% (37/79) 19
18. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 46.51% (20/43) 18
19. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 45.83% (44/96) 18
20. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 45.31% (29/64) 21
21. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 37.14% (13/35) 22
22. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 29.79% (14/47) 19
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu