/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

- Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság


Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum

Műsor

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 936 44
2. Görömbey András István (Eötvös Halak) 904 44
3. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 880 52
4. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 854 48
5. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 844 44
6. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 840 52
7. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 808 48
8. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 798 48
9. Simon Szabolcs (Parthus SE) 714 34
10. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 696 52
11. Friedman Guy (Parthus SE) 696 34
12. Forgács Tamás (Optofit VKB Vác) 696 38
13. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 610 52
14. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 604 44
15. Pásztor György Zádor (ÁSE nemecsek) 554 38
16. Györe András (Álló Farkasok) 550 48
17. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 546 48
18. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 546 44
19. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 518 42
20. Búzás Bence (Monor SE) 516 46
21. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 512 44
22. Smolcz József (Csepel-Bontó/B) 488 48
23. Lendér Armand András (Monor SE) 488 42
24. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 486 50
25. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 476 44
26. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 476 44
27. dr. Soós András (BEAC Und Einz) 476 38
28. Kisturi Balázs (Monor SE) 468 46
29. Szabó András (Optofit VKB Vác) 456 46
30. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE U23) 452 50
31. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 452 52
32. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 440 50
33. Antal Ármin (FKE Öreg Sasok) 434 20
34. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 416 50
35. Medgyesi Kristóf (FKE Öreg Sasok) 404 24
36. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 402 48
37. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 400 32
38. Erős Dániel (Csepel-Bontó/B) 396 18
39. Sipos Brúnó (FKE Öreg Sasok) 392 44
40. H Kovács Ádám Gyula (Huszares) 392 42
41. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 392 52
42. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 388 42
43. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 378 42
44. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 372 46
45. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 372 46
46. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 364 30
47. Dweik Dávid (FKE Öreg Sasok) 350 36
48. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 348 50
49. Ntumazah Sebastian Zalán (FKE Öreg Sasok) 344 28
50. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 332 26
51. Szabó Milán (Kőbánya Old Boys/B) 332 46
52. László Csaba (Csepel-Bontó/B) 328 46
53. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE U23) 326 34
54. Bódi Attila (Monor SE) 318 30
55. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 318 38
56. Nguyen Sy Vinh (Honvéd Zrínyi SE/B) 316 38
57. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 312 30
58. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 306 40
59. Farkas Tamás (Csepel-Bontó/B) 302 44
60. Dinnyés László (ÁSE nemecsek) 298 52
61. Kárász Géza Róbert (Csepel-Bontó/B) 298 38
62. Wehner Zsigmond (Parthus SE) 286 22
63. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/B) 286 36
64. Nagy Béla Richárd (FKE Öreg Sasok) 284 38
65. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 284 50
66. Kállai Vince (Csepel-Bontó/B) 282 42
67. Hadnagy András (Álló Farkasok) 280 44
68. Karaköse Tarik Emre (Huszares) 276 42
69. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 262 34
70. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 262 48
71. Ötvös Szilárd Tamás (ÁSE nemecsek) 260 40
72. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 260 36
73. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 260 46
74. Sisák Endre (FKE Öreg Sasok) 258 34
75. Castillo Szuromi Jenry Jesús (Huszares) 252 38
76. Cai Yinghui (Kőbánya Old Boys/B) 248 26
77. Kincses Sándor (ÁSE nemecsek) 240 42
78. Bodor Dániel (Monor SE) 234 38
79. Somogyi Tamás (Csepel-Bontó/B) 234 44
80. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 232 48
81. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 224 32
82. Sövény Hunor (BEAC Und Einz) 222 32
83. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 222 36
84. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 222 48
85. Miranda Urquia Jorge Jose (Huszares) 222 46
86. Hyland Matthew Joseph (Huszares) 218 16
87. Vlasits Tamás (ÁSE nemecsek) 218 42
88. Dr. Maklári Zsolt (Optofit VKB Vác) 210 50
89. Gyimesi Regő Csongor (Eötvös Halak) 210 52
90. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 208 50
91. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 206 42
92. Galvan Ruiz Luis Miguel (Huszares) 204 24
93. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 202 16
94. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 202 40
95. Turancsik Gábor (Huszares) 200 30
96. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 198 32
97. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 194 26
98. Prates Dias Henrique (Huszares) 188 38
99. Borzsák Máté (Eötvös Halak) 180 48
100. H.kovács Máté Péter (Huszares) 174 36
101. Szinvai Zsombor (Eötvös Halak) 172 44
102. Benyoda Patrik (ÁSE nemecsek) 170 42
103. Muzslai Francisco (Parthus SE) 168 16
104. Aspite Halabi Williams Jose (Huszares) 168 18
105. Horváth Viktor (Monor SE) 168 44
106. Pálfy Márk (Parthus SE) 164 48
107. Ohát Viktor (Monor SE) 162 46
108. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 162 30
109. Altankhuyag Amar-Erdene (FKE Öreg Sasok) 158 48
110. Danóczy Richárd László (BEAC Und Einz) 158 28
111. Vastag Diaz Bela Adalberto (Huszares) 158 42
112. Magari Botond (FKE Öreg Sasok) 156 12
113. Varga Levente (Monor SE) 156 44
114. Domián Olivér András (FKE Öreg Sasok) 148 44
115. Bartha Henrik (Álló Farkasok) 148 22
116. Astashonok George (Huszares) 146 42
117. Müller István (Álló Farkasok) 142 10
118. Jaczó Ádám (Optofit VKB Vác) 138 36
119. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 136 38
120. Veres István Ádám (Treff 07 SE U23) 134 24
121. Margit Ádám (Optofit VKB Vác) 128 42
122. Kóté Adrián Levente (FKE Öreg Sasok) 128 14
123. Spenger Dávid (Monor SE) 128 44
124. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 124 34
125. Josepovits László (Álló Farkasok) 122 40
126. Szikora Bence (Parthus SE) 120 18
127. Kósa Dániel (Optofit VKB Vác) 118 26
128. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 114 38
129. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 112 48
130. Dávid Zsolt (Álló Farkasok) 102 18
131. Szána-Kis Patrik (Kőbánya Old Boys/B) 102 38
132. Lakatos Ferenc Tamás (Parthus SE) 98 18
133. Tamási Péter András (Kőbánya Old Boys/B) 94 6
134. Kármán Örs Péter (Csepel-Bontó/B) 92 48
135. Palágyi Levente (Optofit VKB Vác) 92 16
136. Dugarte Diuwaldo Jose (Huszares) 92 16
137. Raslan Mohamed Ramadan Said Ibrahim (Huszares) 92 20
138. Szabó László (Parthus SE) 90 26
139. Bartulovic Márk Dániel (FKE Öreg Sasok) 90 38
140. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 88 46
141. Vecsenyi-Kiss Dániel (Parthus SE) 88 30
142. Buzogány Dániel (Parthus SE) 84 22
143. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 82 18
144. Forgó Szilárd (Álló Farkasok) 82 10
145. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 80 24
146. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 78 40
147. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 78 52
148. Mihályházi Levente Zoltán (Monor SE) 78 42
149. Dr. Bakajsza Gábor (REGI Waldorf U23) 78 22
150. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 76 16
151. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 70 22
152. Metál Zoltán (ÁSE nemecsek) 66 40
153. Csurgó Péter (Kőbánya Old Boys/B) 64 18
154. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 62 12
155. Podoba Tamás (ÁSE nemecsek) 60 18
156. Aradi Levente (Parthus SE) 58 14
157. Kalocsa Krisztián (Monor SE) 52 4
158. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 50 28
159. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 48 34
160. Szalkai Soma Gergely (FKE Öreg Sasok) 48 42
161. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 48 32
162. Garbacz Tamás (Parthus SE) 46 24
163. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 44 14
164. Kardos Bence (Optofit VKB Vác) 42 18
165. Szabó Ákos (Csepel-Bontó/B) 40 16
166. Kecskeméti György (Parthus SE) 40 20
167. Várkonyi Balázs (Eötvös Halak) 38 42
168. Gerlóczy Bálint (FKE Öreg Sasok) 38 28
169. Farkas András (REGI Waldorf U23) 36 24
170. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 36 30
171. Kozák Gábor (BEAC Und Einz) 32 10
172. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 32 40
173. Darabant Zsolt (Treff 07 SE U23) 32 38
174. Farkas Roland (Parthus SE) 30 20
175. Sitku Gábor (BEAC Und Einz) 28 10
176. Müller Carlos Andrés (Huszares) 26 12
177. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 26 12
178. Kett Zoltán (Treff 07 SE U23) 26 16
179. Bürgés Sándor (Monor SE) 26 6
180. Cseh Balázs (ÁSE nemecsek) 24 6
181. Vörös Benjámin (Optofit VKB Vác) 24 24
182. Gubis György (Optofit VKB Vác) 24 42
183. Ortiz Nagy Ferenc Xavér (Huszares) 22 46
184. Keller Balázs (Optofit VKB Vác) 20 12
185. Kovács Lóránt (REGI Waldorf U23) 20 32
186. Molnár Dániel János (Csepel-Bontó/B) 18 6
187. Horváth Gergely (Csepel-Bontó/B) 18 8
188. Madrid Cisneros Jerry Alexander (Huszares) 14 10
189. Décsi Krisztián Viktor (Monor SE) 12 6
190. Bársony Domán (FKE Öreg Sasok) 12 6
191. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 12 32
192. Tóth Roland (Treff 07 SE U23) 8 30
193. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 8 4
194. Moory Guevara David Leonardo (Huszares) 8 10
195. Kovács Gergely Jenő (Álló Farkasok) 6 2
196. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 4 6
197. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 4 2
198. Tatár Péter (FKE Öreg Sasok) 2 14
199. Kaári Levente (Monor SE) 2 2
200. Molnár László (BEAC Und Einz) 2 4
201. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 12
202. Páncsics István Zsigmond (FKE Öreg Sasok) 0 8
203. Kovács Dániel (Optofit VKB Vác) 0 14
204. Kovács Péter (Csepel-Bontó/B) 0 6
205. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
206. Csurja Zsolt (Optofit VKB Vác) 0 2
207. Kökény-Hámori Szilárd (REGI Waldorf U23) 0 10
208. Farkas Attila Máté (REGI Waldorf U23) 0 6
209. Balogh Péter Bálint (Csepel-Bontó/B) 0 2
210. Ölveti Mátyás (BEAC Und Einz) 0 2
211. Kakucs Anton Benedek (FKE Öreg Sasok) 0 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 168 52
2. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 120 44
3. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 120 52
4. Forgács Tamás (Optofit VKB Vác) 116 38
5. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 112 48
6. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 106 52
7. Smolcz József (Csepel-Bontó/B) 106 48
8. Lendér Armand András (Monor SE) 96 42
9. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 96 44
10. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE U23) 92 50
11. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 86 44
12. Sipos Brúnó (FKE Öreg Sasok) 84 44
13. Dinnyés László (ÁSE nemecsek) 84 52
14. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 82 50
15. Búzás Bence (Monor SE) 76 46
16. Györe András (Álló Farkasok) 74 48
17. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 72 44
18. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 70 52
19. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 70 42
20. Antal Ármin (FKE Öreg Sasok) 68 20
21. Friedman Guy (Parthus SE) 62 34
22. Dweik Dávid (FKE Öreg Sasok) 60 36
23. Kisturi Balázs (Monor SE) 56 46
24. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 48 40
25. Simon Szabolcs (Parthus SE) 46 34
26. Bódi Attila (Monor SE) 46 30
27. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 46 48
28. Miranda Urquia Jorge Jose (Huszares) 44 46
29. Galvan Ruiz Luis Miguel (Huszares) 42 24
30. Nguyen Sy Vinh (Honvéd Zrínyi SE/B) 42 38
31. Danóczy Richárd László (BEAC Und Einz) 42 28
32. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 42 48
33. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 40 48
34. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 40 42
35. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 40 26
36. Domián Olivér András (FKE Öreg Sasok) 38 44
37. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 36 34
38. Bartha Henrik (Álló Farkasok) 34 22
39. Altankhuyag Amar-Erdene (FKE Öreg Sasok) 34 48
40. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 32 52
41. László Csaba (Csepel-Bontó/B) 32 46
42. Kállai Vince (Csepel-Bontó/B) 32 42
43. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 32 48
44. Görömbey András István (Eötvös Halak) 30 44
45. Wehner Zsigmond (Parthus SE) 30 22
46. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 30 26
47. Kóté Adrián Levente (FKE Öreg Sasok) 30 14
48. Gyimesi Regő Csongor (Eötvös Halak) 30 52
49. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 30 38
50. Medgyesi Kristóf (FKE Öreg Sasok) 28 24
51. Ntumazah Sebastian Zalán (FKE Öreg Sasok) 28 28
52. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 28 42
53. Somogyi Tamás (Csepel-Bontó/B) 26 44
54. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 26 48
55. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 24 48
56. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 24 50
57. Szikora Bence (Parthus SE) 24 18
58. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 24 50
59. Pálfy Márk (Parthus SE) 24 48
60. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 22 32
61. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/B) 22 36
62. Szabó Milán (Kőbánya Old Boys/B) 22 46
63. Vlasits Tamás (ÁSE nemecsek) 22 42
64. Cai Yinghui (Kőbánya Old Boys/B) 20 26
65. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 20 32
66. Bodor Dániel (Monor SE) 20 38
67. Lakatos Ferenc Tamás (Parthus SE) 20 18
68. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 18 50
69. Farkas Tamás (Csepel-Bontó/B) 18 44
70. Karaköse Tarik Emre (Huszares) 18 42
71. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 18 38
72. Bekő Balázs (REGI Waldorf U23) 16 16
73. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 16 36
74. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 16 30
75. Csurgó Péter (Kőbánya Old Boys/B) 16 18
76. Varga Levente (Monor SE) 16 44
77. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 16 24
78. Bartulovic Márk Dániel (FKE Öreg Sasok) 16 38
79. Erős Dániel (Csepel-Bontó/B) 14 18
80. Pásztor György Zádor (ÁSE nemecsek) 14 38
81. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 14 50
82. Margit Ádám (Optofit VKB Vác) 14 42
83. Mihályházi Levente Zoltán (Monor SE) 14 42
84. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 12 44
85. Tamási Péter András (Kőbánya Old Boys/B) 12 6
86. Müller István (Álló Farkasok) 12 10
87. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 12 46
88. Veres István Ádám (Treff 07 SE U23) 12 24
89. Buzogány Dániel (Parthus SE) 12 22
90. Vastag Diaz Bela Adalberto (Huszares) 12 42
91. Szána-Kis Patrik (Kőbánya Old Boys/B) 12 38
92. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 10 52
93. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 38
94. Dr. Bakajsza Gábor (REGI Waldorf U23) 10 22
95. Szabó László (Parthus SE) 10 26
96. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 10 32
97. Várkonyi Balázs (Eötvös Halak) 10 42
98. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 8 50
99. Dávid Zsolt (Álló Farkasok) 8 18
100. Benyoda Patrik (ÁSE nemecsek) 8 42
101. Szabó Ákos (Csepel-Bontó/B) 8 16
102. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 8 48
103. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 34
104. Magari Botond (FKE Öreg Sasok) 6 12
105. Kalocsa Krisztián (Monor SE) 6 4
106. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 48
107. Muzslai Francisco (Parthus SE) 6 16
108. Kincses Sándor (ÁSE nemecsek) 6 42
109. Kincses Mihály (REGI Waldorf U23) 6 16
110. Kármán Örs Péter (Csepel-Bontó/B) 6 48
111. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 6 52
112. Gubis György (Optofit VKB Vác) 6 42
113. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 44
114. Aspite Halabi Williams Jose (Huszares) 4 18
115. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 4 36
116. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 4 32
117. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 4 46
118. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 4 42
119. Raslan Mohamed Ramadan Said Ibrahim (Huszares) 4 20
120. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 4 18
121. Bürgés Sándor (Monor SE) 4 6
122. Borzsák Máté (Eötvös Halak) 4 48
123. Astashonok George (Huszares) 4 42
124. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 4 22
125. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 4 14
126. Sitku Gábor (BEAC Und Einz) 4 10
127. Garbacz Tamás (Parthus SE) 4 24
128. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 4 28
129. Keller Balázs (Optofit VKB Vác) 4 12
130. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 30
131. Ortiz Nagy Ferenc Xavér (Huszares) 4 46
132. dr. Soós András (BEAC Und Einz) 2 38
133. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 2 44
134. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 2 34
135. Castillo Szuromi Jenry Jesús (Huszares) 2 38
136. Dugarte Diuwaldo Jose (Huszares) 2 16
137. Prates Dias Henrique (Huszares) 2 38
138. Cseh Balázs (ÁSE nemecsek) 2 6
139. Horváth Viktor (Monor SE) 2 44
140. Podoba Tamás (ÁSE nemecsek) 2 18
141. Molnár Dániel János (Csepel-Bontó/B) 2 6
142. Vecsenyi-Kiss Dániel (Parthus SE) 2 30
143. Kardos Bence (Optofit VKB Vác) 2 18
144. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 2 12
145. Décsi Krisztián Viktor (Monor SE) 2 6
146. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 2 40
147. Metál Zoltán (ÁSE nemecsek) 2 40
148. Farkas Roland (Parthus SE) 2 20
149. Hyland Matthew Joseph (Huszares) 0 16
150. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 0 30
151. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 30
152. Szabó András (Optofit VKB Vác) 0 46
153. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE U23) 0 34
154. H Kovács Ádám Gyula (Huszares) 0 42
155. Forgó Szilárd (Álló Farkasok) 0 10
156. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 0 46
157. Kárász Géza Róbert (Csepel-Bontó/B) 0 38
158. Sisák Endre (FKE Öreg Sasok) 0 34
159. Nagy Béla Richárd (FKE Öreg Sasok) 0 38
160. Sövény Hunor (BEAC Und Einz) 0 32
161. Turancsik Gábor (Huszares) 0 30
162. Ötvös Szilárd Tamás (ÁSE nemecsek) 0 40
163. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0 44
164. Palágyi Levente (Optofit VKB Vác) 0 16
165. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 0 12
166. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 40
167. H.kovács Máté Péter (Huszares) 0 36
168. Kósa Dániel (Optofit VKB Vác) 0 26
169. Dr. Maklári Zsolt (Optofit VKB Vác) 0 50
170. Aradi Levente (Parthus SE) 0 14
171. Szinvai Zsombor (Eötvös Halak) 0 44
172. Jaczó Ádám (Optofit VKB Vác) 0 36
173. Ohát Viktor (Monor SE) 0 46
174. Kozák Gábor (BEAC Und Einz) 0 10
175. Josepovits László (Álló Farkasok) 0 40
176. Kovács Gergely Jenő (Álló Farkasok) 0 2
177. Spenger Dávid (Monor SE) 0 44
178. Horváth Gergely (Csepel-Bontó/B) 0 8
179. Müller Carlos Andrés (Huszares) 0 12
180. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0 2
181. Bársony Domán (FKE Öreg Sasok) 0 6
182. Kecskeméti György (Parthus SE) 0 20
183. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0 4
184. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 46
185. Kett Zoltán (Treff 07 SE U23) 0 16
186. Farkas András (REGI Waldorf U23) 0 24
187. Madrid Cisneros Jerry Alexander (Huszares) 0 10
188. Gerlóczy Bálint (FKE Öreg Sasok) 0 28
189. Szalkai Soma Gergely (FKE Öreg Sasok) 0 42
190. Kaári Levente (Monor SE) 0 2
191. Vörös Benjámin (Optofit VKB Vác) 0 24
192. Darabant Zsolt (Treff 07 SE U23) 0 38
193. Moory Guevara David Leonardo (Huszares) 0 10
194. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 40
195. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 6
196. Kovács Lóránt (REGI Waldorf U23) 0 32
197. Molnár László (BEAC Und Einz) 0 4
198. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 32
199. Tóth Roland (Treff 07 SE U23) 0 30
200. Tatár Péter (FKE Öreg Sasok) 0 14
201. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
202. Kovács Dániel (Optofit VKB Vác) 0 14
203. Kakucs Anton Benedek (FKE Öreg Sasok) 0 6
204. Kökény-Hámori Szilárd (REGI Waldorf U23) 0 10
205. Ölveti Mátyás (BEAC Und Einz) 0 2
206. Farkas Attila Máté (REGI Waldorf U23) 0 6
207. Balogh Péter Bálint (Csepel-Bontó/B) 0 2
208. Kovács Péter (Csepel-Bontó/B) 0 6
209. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 12
210. Csurja Zsolt (Optofit VKB Vác) 0 2
211. Páncsics István Zsigmond (FKE Öreg Sasok) 0 8
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 21.27 44
2. Simon Szabolcs (Parthus SE) 21 34
3. Görömbey András István (Eötvös Halak) 20.55 44
4. Friedman Guy (Parthus SE) 20.47 34
5. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 19.18 44
6. Forgács Tamás (Optofit VKB Vác) 18.32 38
7. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 17.79 48
8. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 16.92 52
9. Medgyesi Kristóf (FKE Öreg Sasok) 16.83 24
10. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 16.83 48
11. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 16.63 48
12. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 16.15 52
13. Pásztor György Zádor (ÁSE nemecsek) 14.58 38
14. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 13.73 44
15. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 13.39 52
16. Wehner Zsigmond (Parthus SE) 13 22
17. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 12.77 26
18. dr. Soós András (BEAC Und Einz) 12.53 38
19. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 12.5 32
20. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 12.41 44
21. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 12.33 42
22. Ntumazah Sebastian Zalán (FKE Öreg Sasok) 12.29 28
23. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 12.13 30
24. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 11.73 52
25. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 11.64 44
26. Lendér Armand András (Monor SE) 11.62 42
27. Györe András (Álló Farkasok) 11.46 48
28. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 11.38 48
29. Búzás Bence (Monor SE) 11.22 46
30. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 10.82 44
31. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 10.82 44
32. Bódi Attila (Monor SE) 10.6 30
33. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 10.4 30
34. Kisturi Balázs (Monor SE) 10.17 46
35. Smolcz József (Csepel-Bontó/B) 10.17 48
36. Szabó András (Optofit VKB Vác) 9.91 46
37. Dweik Dávid (FKE Öreg Sasok) 9.72 36
38. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 9.72 50
39. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE U23) 9.59 34
40. Cai Yinghui (Kőbánya Old Boys/B) 9.54 26
41. H Kovács Ádám Gyula (Huszares) 9.33 42
42. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 9.24 42
43. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE U23) 9.04 50
44. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 9 42
45. Sipos Brúnó (FKE Öreg Sasok) 8.91 44
46. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 8.8 50
47. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 8.69 52
48. Galvan Ruiz Luis Miguel (Huszares) 8.5 24
49. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 8.38 48
50. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 8.37 38
51. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 8.32 50
52. Nguyen Sy Vinh (Honvéd Zrínyi SE/B) 8.32 38
53. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 8.09 46
54. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 8.09 46
55. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/B) 7.94 36
56. Kárász Géza Róbert (Csepel-Bontó/B) 7.84 38
57. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 7.71 34
58. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 7.65 40
59. Sisák Endre (FKE Öreg Sasok) 7.59 34
60. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 7.54 52
61. Nagy Béla Richárd (FKE Öreg Sasok) 7.47 38
62. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 7.46 26
63. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 7.22 36
64. Szabó Milán (Kőbánya Old Boys/B) 7.22 46
65. László Csaba (Csepel-Bontó/B) 7.13 46
66. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 7 32
67. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 6.96 50
68. Sövény Hunor (BEAC Und Einz) 6.94 32
69. Farkas Tamás (Csepel-Bontó/B) 6.86 44
70. Bartha Henrik (Álló Farkasok) 6.73 22
71. Kállai Vince (Csepel-Bontó/B) 6.71 42
72. Turancsik Gábor (Huszares) 6.67 30
73. Castillo Szuromi Jenry Jesús (Huszares) 6.63 38
74. Karaköse Tarik Emre (Huszares) 6.57 42
75. Ötvös Szilárd Tamás (ÁSE nemecsek) 6.5 40
76. Hadnagy András (Álló Farkasok) 6.36 44
77. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 6.19 32
78. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.17 36
79. Bodor Dániel (Monor SE) 6.16 38
80. Dinnyés László (ÁSE nemecsek) 5.73 52
81. Kincses Sándor (ÁSE nemecsek) 5.71 42
82. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 5.68 50
83. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 5.65 46
84. Danóczy Richárd László (BEAC Und Einz) 5.64 28
85. Veres István Ádám (Treff 07 SE U23) 5.58 24
86. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 5.46 48
87. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 5.4 30
88. Somogyi Tamás (Csepel-Bontó/B) 5.32 44
89. Vlasits Tamás (ÁSE nemecsek) 5.19 42
90. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 5.05 40
91. Prates Dias Henrique (Huszares) 4.95 38
92. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 4.91 42
93. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 4.83 48
94. H.kovács Máté Péter (Huszares) 4.83 36
95. Miranda Urquia Jorge Jose (Huszares) 4.83 46
96. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.63 48
97. Kósa Dániel (Optofit VKB Vác) 4.54 26
98. Dr. Maklári Zsolt (Optofit VKB Vác) 4.2 50
99. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 4.16 50
100. Benyoda Patrik (ÁSE nemecsek) 4.05 42
101. Gyimesi Regő Csongor (Eötvös Halak) 4.04 52
102. Szinvai Zsombor (Eötvös Halak) 3.91 44
103. Jaczó Ádám (Optofit VKB Vác) 3.83 36
104. Horváth Viktor (Monor SE) 3.82 44
105. Buzogány Dániel (Parthus SE) 3.82 22
106. Vastag Diaz Bela Adalberto (Huszares) 3.76 42
107. Borzsák Máté (Eötvös Halak) 3.75 48
108. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 3.65 34
109. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 3.58 38
110. Varga Levente (Monor SE) 3.55 44
111. Dr. Bakajsza Gábor (REGI Waldorf U23) 3.55 22
112. Ohát Viktor (Monor SE) 3.52 46
113. Astashonok George (Huszares) 3.48 42
114. Szabó László (Parthus SE) 3.46 26
115. Pálfy Márk (Parthus SE) 3.42 48
116. Domián Olivér András (FKE Öreg Sasok) 3.36 44
117. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 3.33 24
118. Altankhuyag Amar-Erdene (FKE Öreg Sasok) 3.29 48
119. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 3.18 22
120. Josepovits László (Álló Farkasok) 3.05 40
121. Margit Ádám (Optofit VKB Vác) 3.05 42
122. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 38
123. Vecsenyi-Kiss Dániel (Parthus SE) 2.93 30
124. Spenger Dávid (Monor SE) 2.91 44
125. Szána-Kis Patrik (Kőbánya Old Boys/B) 2.68 38
126. Bartulovic Márk Dániel (FKE Öreg Sasok) 2.37 38
127. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 2.33 48
128. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 1.95 40
129. Garbacz Tamás (Parthus SE) 1.92 24
130. Kármán Örs Péter (Csepel-Bontó/B) 1.92 48
131. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1.91 46
132. Mihályházi Levente Zoltán (Monor SE) 1.86 42
133. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 1.79 28
134. Metál Zoltán (ÁSE nemecsek) 1.65 40
135. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 1.5 52
136. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 1.5 32
137. Farkas András (REGI Waldorf U23) 1.5 24
138. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.41 34
139. Gerlóczy Bálint (FKE Öreg Sasok) 1.36 28
140. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.2 30
141. Szalkai Soma Gergely (FKE Öreg Sasok) 1.14 42
142. Vörös Benjámin (Optofit VKB Vác) 1 24
143. Várkonyi Balázs (Eötvös Halak) 0.91 42
144. Darabant Zsolt (Treff 07 SE U23) 0.84 38
145. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.8 40
146. Kovács Lóránt (REGI Waldorf U23) 0.63 32
147. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.57 42
148. Ortiz Nagy Ferenc Xavér (Huszares) 0.48 46
149. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.38 32
150. Tóth Roland (Treff 07 SE U23) 0.27 30
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 3.23 52
2. Forgács Tamás (Optofit VKB Vác) 3.05 38
3. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 2.73 44
4. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 2.33 48
5. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 2.31 52
6. Lendér Armand András (Monor SE) 2.29 42
7. Smolcz József (Csepel-Bontó/B) 2.21 48
8. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 2.18 44
9. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 2.04 52
10. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.96 44
11. Sipos Brúnó (FKE Öreg Sasok) 1.91 44
12. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE U23) 1.84 50
13. Friedman Guy (Parthus SE) 1.82 34
14. Galvan Ruiz Luis Miguel (Huszares) 1.75 24
15. Dweik Dávid (FKE Öreg Sasok) 1.67 36
16. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 1.67 42
17. Búzás Bence (Monor SE) 1.65 46
18. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 1.64 50
19. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 1.64 44
20. Dinnyés László (ÁSE nemecsek) 1.62 52
21. Bartha Henrik (Álló Farkasok) 1.55 22
22. Györe András (Álló Farkasok) 1.54 48
23. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1.54 26
24. Bódi Attila (Monor SE) 1.53 30
25. Danóczy Richárd László (BEAC Und Einz) 1.5 28
26. Wehner Zsigmond (Parthus SE) 1.36 22
27. Simon Szabolcs (Parthus SE) 1.35 34
28. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.35 52
29. Kisturi Balázs (Monor SE) 1.22 46
30. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 1.2 40
31. Medgyesi Kristóf (FKE Öreg Sasok) 1.17 24
32. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 1.15 26
33. Nguyen Sy Vinh (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.11 38
34. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 1.06 34
35. Ntumazah Sebastian Zalán (FKE Öreg Sasok) 1 28
36. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 0.96 48
37. Miranda Urquia Jorge Jose (Huszares) 0.96 46
38. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 0.95 42
39. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.88 48
40. Domián Olivér András (FKE Öreg Sasok) 0.86 44
41. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 0.83 48
42. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.79 38
43. Cai Yinghui (Kőbánya Old Boys/B) 0.77 26
44. Kállai Vince (Csepel-Bontó/B) 0.76 42
45. Altankhuyag Amar-Erdene (FKE Öreg Sasok) 0.71 48
46. László Csaba (Csepel-Bontó/B) 0.7 46
47. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 0.69 32
48. Görömbey András István (Eötvös Halak) 0.68 44
49. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 42
50. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 0.67 48
51. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.67 24
52. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 0.63 32
53. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 0.62 52
54. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/B) 0.61 36
55. Somogyi Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.59 44
56. Gyimesi Regő Csongor (Eötvös Halak) 0.58 52
57. Buzogány Dániel (Parthus SE) 0.55 22
58. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 0.54 48
59. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.53 30
60. Bodor Dániel (Monor SE) 0.53 38
61. Vlasits Tamás (ÁSE nemecsek) 0.52 42
62. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 0.5 48
63. Veres István Ádám (Treff 07 SE U23) 0.5 24
64. Pálfy Márk (Parthus SE) 0.5 48
65. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 0.48 50
66. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 0.48 50
67. Szabó Milán (Kőbánya Old Boys/B) 0.48 46
68. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.47 38
69. Dr. Bakajsza Gábor (REGI Waldorf U23) 0.46 22
70. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.44 36
71. Karaköse Tarik Emre (Huszares) 0.43 42
72. Bartulovic Márk Dániel (FKE Öreg Sasok) 0.42 38
73. Farkas Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.41 44
74. Szabó László (Parthus SE) 0.39 26
75. Pásztor György Zádor (ÁSE nemecsek) 0.37 38
76. Varga Levente (Monor SE) 0.36 44
77. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.36 50
78. Margit Ádám (Optofit VKB Vác) 0.33 42
79. Mihályházi Levente Zoltán (Monor SE) 0.33 42
80. Szána-Kis Patrik (Kőbánya Old Boys/B) 0.32 38
81. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.31 32
82. Vastag Diaz Bela Adalberto (Huszares) 0.29 42
83. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 0.28 50
84. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 0.27 44
85. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.26 38
86. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 0.26 46
87. Várkonyi Balázs (Eötvös Halak) 0.24 42
88. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.24 34
89. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 0.19 52
90. Benyoda Patrik (ÁSE nemecsek) 0.19 42
91. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 0.18 22
92. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 0.17 48
93. Garbacz Tamás (Parthus SE) 0.17 24
94. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0.16 50
95. Kincses Sándor (ÁSE nemecsek) 0.14 42
96. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0.14 28
97. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.14 42
98. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.13 30
99. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.13 48
100. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 0.13 32
101. Kármán Örs Péter (Csepel-Bontó/B) 0.13 48
102. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.12 52
103. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 0.11 36
104. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 0.1 42
105. Astashonok George (Huszares) 0.1 42
106. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.09 44
107. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0.09 46
108. Ortiz Nagy Ferenc Xavér (Huszares) 0.09 46
109. Borzsák Máté (Eötvös Halak) 0.08 48
110. Vecsenyi-Kiss Dániel (Parthus SE) 0.07 30
111. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 0.06 34
112. dr. Soós András (BEAC Und Einz) 0.05 38
113. Castillo Szuromi Jenry Jesús (Huszares) 0.05 38
114. Prates Dias Henrique (Huszares) 0.05 38
115. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0.05 40
116. Metál Zoltán (ÁSE nemecsek) 0.05 40
117. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 0.05 44
118. Horváth Viktor (Monor SE) 0.05 44
119. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 0 30
120. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 30
121. Szabó András (Optofit VKB Vác) 0 46
122. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE U23) 0 34
123. H Kovács Ádám Gyula (Huszares) 0 42
124. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 0 46
125. Kárász Géza Róbert (Csepel-Bontó/B) 0 38
126. Sisák Endre (FKE Öreg Sasok) 0 34
127. Nagy Béla Richárd (FKE Öreg Sasok) 0 38
128. Sövény Hunor (BEAC Und Einz) 0 32
129. Turancsik Gábor (Huszares) 0 30
130. Ötvös Szilárd Tamás (ÁSE nemecsek) 0 40
131. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0 44
132. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 40
133. H.kovács Máté Péter (Huszares) 0 36
134. Kósa Dániel (Optofit VKB Vác) 0 26
135. Dr. Maklári Zsolt (Optofit VKB Vác) 0 50
136. Szinvai Zsombor (Eötvös Halak) 0 44
137. Jaczó Ádám (Optofit VKB Vác) 0 36
138. Ohát Viktor (Monor SE) 0 46
139. Josepovits László (Álló Farkasok) 0 40
140. Spenger Dávid (Monor SE) 0 44
141. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 46
142. Farkas András (REGI Waldorf U23) 0 24
143. Gerlóczy Bálint (FKE Öreg Sasok) 0 28
144. Szalkai Soma Gergely (FKE Öreg Sasok) 0 42
145. Vörös Benjámin (Optofit VKB Vác) 0 24
146. Darabant Zsolt (Treff 07 SE U23) 0 38
147. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 40
148. Kovács Lóránt (REGI Waldorf U23) 0 32
149. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 32
150. Tóth Roland (Treff 07 SE U23) 0 30
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 8.59 44
2. Simon Szabolcs (Parthus SE) 7.41 34
3. Görömbey András István (Eötvös Halak) 7.23 44
4. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 6.75 48
5. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 6.58 48
6. Friedman Guy (Parthus SE) 6.24 34
7. Pásztor György Zádor (ÁSE nemecsek) 5.42 38
8. dr. Soós András (BEAC Und Einz) 5.37 38
9. Medgyesi Kristóf (FKE Öreg Sasok) 5.33 24
10. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 5.13 30
11. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 5 44
12. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.83 48
13. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.6 30
14. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.27 44
15. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 4.15 52
16. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 4.04 50
17. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 4 48
18. Ntumazah Sebastian Zalán (FKE Öreg Sasok) 4 28
19. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 3.96 44
20. Szabó András (Optofit VKB Vác) 3.91 46
21. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 3.86 44
22. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 3.85 26
23. Forgács Tamás (Optofit VKB Vác) 3.84 38
24. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 3.81 32
25. H Kovács Ádám Gyula (Huszares) 3.71 42
26. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 3.65 52
27. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE U23) 3.53 34
28. Kárász Géza Róbert (Csepel-Bontó/B) 3.53 38
29. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 3.48 46
30. Sisák Endre (FKE Öreg Sasok) 3.47 34
31. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 3.43 42
32. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.43 42
33. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.42 38
34. Wehner Zsigmond (Parthus SE) 3.36 22
35. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 3.35 34
36. Cai Yinghui (Kőbánya Old Boys/B) 3.23 26
37. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 3.16 50
38. Györe András (Álló Farkasok) 3.13 48
39. Nagy Béla Richárd (FKE Öreg Sasok) 3.11 38
40. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 3.04 52
41. Turancsik Gábor (Huszares) 3 30
42. Kisturi Balázs (Monor SE) 2.96 46
43. Hadnagy András (Álló Farkasok) 2.96 44
44. Ötvös Szilárd Tamás (ÁSE nemecsek) 2.95 40
45. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 2.94 36
46. Sövény Hunor (BEAC Und Einz) 2.88 32
47. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 2.84 50
48. Búzás Bence (Monor SE) 2.83 46
49. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2.78 46
50. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/B) 2.72 36
51. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 2.69 32
52. Castillo Szuromi Jenry Jesús (Huszares) 2.63 38
53. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 2.63 48
54. Kincses Sándor (ÁSE nemecsek) 2.43 42
55. Bódi Attila (Monor SE) 2.4 30
56. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 2.38 32
57. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 2.35 52
58. Farkas Tamás (Csepel-Bontó/B) 2.32 44
59. Nguyen Sy Vinh (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.32 38
60. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 2.31 52
61. Karaköse Tarik Emre (Huszares) 2.29 42
62. Szabó Milán (Kőbánya Old Boys/B) 2.26 46
63. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 2.25 40
64. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 2.13 46
65. H.kovács Máté Péter (Huszares) 2.11 36
66. Bodor Dániel (Monor SE) 2.11 38
67. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 2.08 52
68. Kósa Dániel (Optofit VKB Vác) 2.08 26
69. Prates Dias Henrique (Huszares) 2.05 38
70. László Csaba (Csepel-Bontó/B) 2.04 46
71. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 2 44
72. Dweik Dávid (FKE Öreg Sasok) 2 36
73. Dr. Maklári Zsolt (Optofit VKB Vác) 1.92 50
74. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.91 44
75. Lendér Armand András (Monor SE) 1.91 42
76. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 1.91 42
77. Kállai Vince (Csepel-Bontó/B) 1.86 42
78. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 1.84 50
79. Veres István Ádám (Treff 07 SE U23) 1.83 24
80. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.78 36
81. Jaczó Ádám (Optofit VKB Vác) 1.72 36
82. Benyoda Patrik (ÁSE nemecsek) 1.67 42
83. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 1.65 40
84. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 1.64 50
85. Vlasits Tamás (ÁSE nemecsek) 1.62 42
86. Galvan Ruiz Luis Miguel (Huszares) 1.58 24
87. Szinvai Zsombor (Eötvös Halak) 1.55 44
88. Ohát Viktor (Monor SE) 1.52 46
89. Smolcz József (Csepel-Bontó/B) 1.5 48
90. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 1.5 48
91. Horváth Viktor (Monor SE) 1.5 44
92. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 1.48 42
93. Sipos Brúnó (FKE Öreg Sasok) 1.46 44
94. Somogyi Tamás (Csepel-Bontó/B) 1.46 44
95. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 1.42 48
96. Josepovits László (Álló Farkasok) 1.4 40
97. Astashonok George (Huszares) 1.38 42
98. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 1.36 50
99. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 1.33 30
100. Vastag Diaz Bela Adalberto (Huszares) 1.33 42
101. Borzsák Máté (Eötvös Halak) 1.33 48
102. Spenger Dávid (Monor SE) 1.32 44
103. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE U23) 1.24 50
104. Szabó László (Parthus SE) 1.15 26
105. Vecsenyi-Kiss Dániel (Parthus SE) 1.13 30
106. Gyimesi Regő Csongor (Eötvös Halak) 1.08 52
107. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1 26
108. Bartha Henrik (Álló Farkasok) 1 22
109. Buzogány Dániel (Parthus SE) 1 22
110. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 1 22
111. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.92 48
112. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 0.92 48
113. Margit Ádám (Optofit VKB Vác) 0.91 42
114. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.9 38
115. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0.85 40
116. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0.83 46
117. Varga Levente (Monor SE) 0.82 44
118. Dr. Bakajsza Gábor (REGI Waldorf U23) 0.82 22
119. Szána-Kis Patrik (Kőbánya Old Boys/B) 0.74 38
120. Kármán Örs Péter (Csepel-Bontó/B) 0.71 48
121. Metál Zoltán (ÁSE nemecsek) 0.7 40
122. Miranda Urquia Jorge Jose (Huszares) 0.7 46
123. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.67 24
124. Garbacz Tamás (Parthus SE) 0.67 24
125. Farkas András (REGI Waldorf U23) 0.67 24
126. Gerlóczy Bálint (FKE Öreg Sasok) 0.64 28
127. Pálfy Márk (Parthus SE) 0.63 48
128. Altankhuyag Amar-Erdene (FKE Öreg Sasok) 0.58 48
129. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.58 52
130. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0.57 28
131. Bartulovic Márk Dániel (FKE Öreg Sasok) 0.53 38
132. Vörös Benjámin (Optofit VKB Vác) 0.5 24
133. Szalkai Soma Gergely (FKE Öreg Sasok) 0.48 42
134. Danóczy Richárd László (BEAC Und Einz) 0.43 28
135. Mihályházi Levente Zoltán (Monor SE) 0.43 42
136. Dinnyés László (ÁSE nemecsek) 0.42 52
137. Darabant Zsolt (Treff 07 SE U23) 0.42 38
138. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.4 30
139. Domián Olivér András (FKE Öreg Sasok) 0.36 44
140. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.35 34
141. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.35 40
142. Kovács Lóránt (REGI Waldorf U23) 0.31 32
143. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.26 38
144. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.25 32
145. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.19 32
146. Tóth Roland (Treff 07 SE U23) 0.13 30
147. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 0.12 34
148. Várkonyi Balázs (Eötvös Halak) 0.1 42
149. Ortiz Nagy Ferenc Xavér (Huszares) 0.04 46
150. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 42
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 22 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bartha Henrik (Álló Farkasok) 3.09 22
2. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 3 42
3. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.92 48
4. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2.91 46
5. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 2.87 46
6. Hadnagy András (Álló Farkasok) 2.59 44
7. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 2.58 48
8. Ntumazah Sebastian Zalán (FKE Öreg Sasok) 2.57 28
9. dr. Soós András (BEAC Und Einz) 2.53 38
10. Medgyesi Kristóf (FKE Öreg Sasok) 2.5 24
11. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.47 30
12. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE U23) 2.35 34
13. Kincses Sándor (ÁSE nemecsek) 2.33 42
14. Dinnyés László (ÁSE nemecsek) 2.31 52
15. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 2.27 22
16. Kincses Csongor (REGI Waldorf U23) 2.25 32
17. Friedman Guy (Parthus SE) 2.24 34
18. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 2.23 26
19. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 2.21 48
20. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 2.2 50
21. Wehner Zsigmond (Parthus SE) 2.18 22
22. Dweik Dávid (FKE Öreg Sasok) 2.17 36
23. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.17 36
24. Cai Yinghui (Kőbánya Old Boys/B) 2.15 26
25. Smolcz József (Csepel-Bontó/B) 2.13 48
26. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 2.13 48
27. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 2.12 50
28. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 2 44
29. Farkas Tamás (Csepel-Bontó/B) 2 44
30. Pálfy Márk (Parthus SE) 2 48
31. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 1.96 52
32. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 1.95 42
33. Castillo Szuromi Jenry Jesús (Huszares) 1.95 38
34. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 1.92 52
35. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 1.92 48
36. Veres István Ádám (Treff 07 SE U23) 1.92 24
37. Kármán Örs Péter (Csepel-Bontó/B) 1.92 48
38. Sipos Brúnó (FKE Öreg Sasok) 1.91 44
39. H Kovács Ádám Gyula (Huszares) 1.91 42
40. Kárász Géza Róbert (Csepel-Bontó/B) 1.9 38
41. Simon Szabolcs (Parthus SE) 1.88 34
42. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 1.86 44
43. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 1.86 42
44. Pásztor György Zádor (ÁSE nemecsek) 1.84 38
45. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.84 38
46. Prates Dias Henrique (Huszares) 1.84 38
47. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 1.82 44
48. Bódi Attila (Monor SE) 1.8 30
49. Dr. Maklári Zsolt (Optofit VKB Vác) 1.8 50
50. Nagy Béla Richárd (FKE Öreg Sasok) 1.79 38
51. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.77 52
52. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1.77 26
53. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 1.71 34
54. Ötvös Szilárd Tamás (ÁSE nemecsek) 1.7 40
55. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.68 44
56. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 1.65 52
57. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 1.64 50
58. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 1.64 50
59. Horváth Viktor (Monor SE) 1.64 44
60. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 1.63 38
61. László Csaba (Csepel-Bontó/B) 1.61 46
62. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 1.6 40
63. Györe András (Álló Farkasok) 1.58 48
64. Kállai Vince (Csepel-Bontó/B) 1.57 42
65. Szabó András (Optofit VKB Vác) 1.57 46
66. Miranda Urquia Jorge Jose (Huszares) 1.57 46
67. Sövény Hunor (BEAC Und Einz) 1.56 32
68. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.54 48
69. Szána-Kis Patrik (Kőbánya Old Boys/B) 1.53 38
70. Karaköse Tarik Emre (Huszares) 1.52 42
71. Vlasits Tamás (ÁSE nemecsek) 1.52 42
72. Benyoda Patrik (ÁSE nemecsek) 1.52 42
73. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 1.5 52
74. Somogyi Tamás (Csepel-Bontó/B) 1.5 44
75. Nguyen Sy Vinh (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.47 38
76. Bodor Dániel (Monor SE) 1.42 38
77. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 1.41 44
78. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE U23) 1.4 50
79. Vecsenyi-Kiss Dániel (Parthus SE) 1.4 30
80. Ohát Viktor (Monor SE) 1.39 46
81. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 1.38 32
82. Dr. Bakajsza Gábor (REGI Waldorf U23) 1.36 22
83. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 1.35 40
84. Josepovits László (Álló Farkasok) 1.35 40
85. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 1.33 30
86. Garbacz Tamás (Parthus SE) 1.33 24
87. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 1.32 44
88. Spenger Dávid (Monor SE) 1.32 44
89. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 1.3 40
90. Görömbey András István (Eötvös Halak) 1.27 44
91. Szinvai Zsombor (Eötvös Halak) 1.27 44
92. Forgács Tamás (Optofit VKB Vác) 1.26 38
93. Metál Zoltán (ÁSE nemecsek) 1.25 40
94. Vastag Diaz Bela Adalberto (Huszares) 1.24 42
95. Búzás Bence (Monor SE) 1.17 46
96. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 1.17 36
97. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 1.17 24
98. Altankhuyag Amar-Erdene (FKE Öreg Sasok) 1.17 48
99. Lendér Armand András (Monor SE) 1.1 42
100. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.08 48
101. Sisák Endre (FKE Öreg Sasok) 1.06 34
102. Galvan Ruiz Luis Miguel (Huszares) 1 24
103. Kósa Dániel (Optofit VKB Vác) 1 26
104. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 1 28
105. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.95 38
106. Jaczó Ádám (Optofit VKB Vác) 0.94 36
107. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.94 32
108. Mihályházi Levente Zoltán (Monor SE) 0.91 42
109. Darabant Zsolt (Treff 07 SE U23) 0.9 38
110. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 0.88 32
111. Turancsik Gábor (Huszares) 0.87 30
112. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 0.86 44
113. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.85 40
114. Buzogány Dániel (Parthus SE) 0.82 22
115. Margit Ádám (Optofit VKB Vác) 0.81 42
116. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 0.8 50
117. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 0.77 52
118. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0.74 46
119. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.72 50
120. Szabó Milán (Kőbánya Old Boys/B) 0.7 46
121. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 0.67 48
122. Gyimesi Regő Csongor (Eötvös Halak) 0.65 52
123. Kisturi Balázs (Monor SE) 0.65 46
124. Ortiz Nagy Ferenc Xavér (Huszares) 0.65 46
125. Varga Levente (Monor SE) 0.64 44
126. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.6 30
127. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.54 52
128. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.53 34
129. Astashonok George (Huszares) 0.52 42
130. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0.52 46
131. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.48 42
132. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.48 42
133. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 0.46 48
134. H.kovács Máté Péter (Huszares) 0.44 36
135. Kovács Lóránt (REGI Waldorf U23) 0.44 32
136. Gerlóczy Bálint (FKE Öreg Sasok) 0.43 28
137. Farkas András (REGI Waldorf U23) 0.42 24
138. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 0.41 34
139. Tóth Roland (Treff 07 SE U23) 0.4 30
140. Szalkai Soma Gergely (FKE Öreg Sasok) 0.38 42
141. Domián Olivér András (FKE Öreg Sasok) 0.36 44
142. Spielmann Patrik (Csepel-Bontó/B) 0.33 36
143. Vörös Benjámin (Optofit VKB Vác) 0.33 24
144. Bartulovic Márk Dániel (FKE Öreg Sasok) 0.32 38
145. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.31 32
146. Szabó László (Parthus SE) 0.31 26
147. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.27 30
148. Danóczy Richárd László (BEAC Und Einz) 0.21 28
149. Várkonyi Balázs (Eötvös Halak) 0.1 42
150. Borzsák Máté (Eötvös Halak) 0.04 48
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 22 meccs, min. 44 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Görömbey András István (Eötvös Halak) 4.05 44
2. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.59 44
3. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 3.27 44
4. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 3.09 44
5. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 2.5 52
6. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 2.31 52
7. Szabó András (Optofit VKB Vác) 2.09 46
8. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 1.96 48
9. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.96 44
10. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 1.83 48
11. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 1.79 48
12. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 1.77 52
13. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 1.74 46
14. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.62 52
15. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 48
16. Szabó Milán (Kőbánya Old Boys/B) 1.26 46
17. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1.16 50
18. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 1.13 46
19. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1.13 46
20. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 1.09 44
21. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 1.08 52
22. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE U23) 1.04 50
23. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1.04 50
24. Farkas Tamás (Csepel-Bontó/B) 1 44
25. László Csaba (Csepel-Bontó/B) 0.96 46
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 22 meccs, min. 44 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 83.02% (88/106) 48
2. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 79.27% (130/164) 52
3. Barsi Zoltán (ÁSE nemecsek) 75.95% (120/158) 52
4. Borzsák Máté (Eötvös Halak) 74.07% (40/54) 48
5. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 71.58% (136/190) 44
6. Görömbey András István (Eötvös Halak) 68.99% (178/258) 44
7. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 67.74% (84/124) 52
8. Szabó András (Optofit VKB Vác) 67.61% (96/142) 46
9. Kisturi Balázs (Monor SE) 63.64% (28/44) 46
10. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 61.43% (86/140) 44
11. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 59.74% (92/154) 52
12. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 58.33% (56/96) 52
13. Varga Levente (Monor SE) 58.06% (36/62) 44
14. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 55.81% (48/86) 44
15. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 55.32% (52/94) 50
16. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 54.86% (158/288) 44
17. Szinvai Zsombor (Eötvös Halak) 54.55% (36/66) 44
18. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 53.06% (52/98) 46
19. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 52.44% (86/164) 48
20. Farkas Tamás (Csepel-Bontó/B) 52.38% (44/84) 44
21. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 51.95% (80/154) 46
22. Somogyi Tamás (Csepel-Bontó/B) 51.85% (28/54) 44
23. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 50% (30/60) 44
24. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 50% (28/56) 50
25. Dulic Jakov (FKE Öreg Sasok) 48.45% (94/194) 48
26. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE U23) 48.15% (52/108) 50
27. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 47.83% (22/46) 48
28. Pálfy Márk (Parthus SE) 47.06% (32/68) 48
29. Szabó Milán (Kőbánya Old Boys/B) 46.77% (58/124) 46
30. Smolcz József (Csepel-Bontó/B) 46.43% (26/56) 48
31. Miranda Urquia Jorge Jose (Huszares) 46.43% (26/56) 46
32. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 44.83% (52/116) 46
33. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 43.24% (64/148) 48
34. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 42.86% (30/70) 50
35. László Csaba (Csepel-Bontó/B) 41.51% (44/106) 46
36. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 41.18% (42/102) 52
37. Horváth Viktor (Monor SE) 40.54% (30/74) 44
38. Hadnagy András (Álló Farkasok) 40% (20/50) 44
39. Dr. Gáldi Marcell (BEAC Und Einz) 38.71% (144/372) 44
40. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 38.67% (58/150) 50
41. Búzás Bence (Monor SE) 37.84% (28/74) 46
42. Dr. Maklári Zsolt (Optofit VKB Vác) 37.5% (18/48) 50
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu