/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Treff 07 SE - Budapest, Férfi B csoport

Edző

Név Telefon E-mail
Budai István 30/975-5443 profi.e@freemail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Budai István 30/975-5443 profi.e@freemail.hu

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bartha Henrik 1981
- Darabant Zsolt 1976
- Karsai Csaba 2002
- Lódi Dominik 1997
- Matika Patrik Péter 1996
- Mihalik Alpár Áron 1992
- Miklós Tihamér Attila 1998
- Rozgonyi Bence Bálint 1993
- Sipos Gábor Balázs 1994
- Tóth Roland 1996
- Veres István Ádám 1994

Műsor

Budapest, Férfi B csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB2014 Treff 07 SE Parthus SE 2022/10/02 10:30 71-63
(14-10,20-27,19-12,18-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint, Pohánka Balázs
FB2025 Csepel-Bontó/B Treff 07 SE 2022/10/13 18:50 32-98
(13-22,9-22,2-31,8-23)
Eötvös József Általános Iskola Vida József, Józsa András Junior
FB2036 Treff 07 SE Honvéd Zrínyi SE/B 2022/10/16 10:30 59-31
(14-11,19-4,9-10,17-6)
Lázár Ervin Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior
FB2047 Treff 07 SE Álló Farkasok 2022/11/06 09:00 53-49
(14-10,13-15,8-6,18-18)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior, Hartai Tamás
FB2057 Optofit VKB Vác Treff 07 SE 2022/11/12 17:00 49-61
(12-12,15-19,15-14,7-16)
Piarista Gimnázium Józsa András Junior, Korompai Zsolt László
FB2066 Treff 07 SE Monor SE 2022/11/20 10:30 46-54
(16-20,7-14,13-9,10-11)
Lázár Ervin Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs
FB2075 Szentendrei KHSE U20 Treff 07 SE 2022/12/01 19:15 47-73
(11-19,12-16,9-17,15-21)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Goda László, Horváth Csongor Béla
FB2084 Treff 07 SE Kőbánya Old Boys/B 2022/12/04 10:30 55-59
(12-15,18-18,14-10,11-16)
Lázár Ervin Általános Iskola Hervay Tibor, Zádeczki Donát László
FB2093 REGI Waldorf U23 Treff 07 SE 2022/12/13 18:30 56-63
(24-20,4-12,14-25,14-6)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter
FB2102 Treff 07 SE Treff 07 SE U23 2022/12/18 12:00 51-39
(13-10,8-12,14-12,16-5)
Lázár Ervin Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs
FB2122 Eötvös Halak Treff 07 SE 2023/01/15 10:30 39-59
(7-13,7-14,8-15,17-17)
Lázár Ervin Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs
FB2133 Treff 07 SE BEAC Und Einz 2023/01/22 10:30 45-35
(12-6,14-7,10-13,9-9)
Lázár Ervin Általános Iskola Gombos Márk Bálint, Hegedűs Attila
FB2166 Honvéd Zrínyi SE/B Treff 07 SE 2023/02/02 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Vigh Balázs, Korpás Máté
FB2111 Kisbojtár Treff 07 SE 2023/02/05 13:30 Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint, Pohánka Balázs
FB2144 Parthus SE Treff 07 SE 2023/02/10 19:15 Fészek Kosárlabda Csarnok
FB2155 Treff 07 SE Csepel-Bontó/B 2023/02/12 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2177 Álló Farkasok Treff 07 SE 2023/02/27 19:20 Babits Mihály Gimnázium
FB2187 Treff 07 SE Optofit VKB Vác 2023/03/05 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2196 Monor SE Treff 07 SE 2023/03/23 19:00 József Attila Gimnázium
FB2205 Treff 07 SE Szentendrei KHSE U20 2023/03/26 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2214 Kőbánya Old Boys/B Treff 07 SE 2023/03/31 20:45 Zrínyi Miklós Gimnázium
FB2223 Treff 07 SE REGI Waldorf U23 2023/04/16 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2232 Treff 07 SE U23 Treff 07 SE 2023/04/21 19:20 Eötvös József Általános Iskola
FB2241 Treff 07 SE Kisbojtár 2023/05/07 12:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2252 Treff 07 SE Eötvös Halak 2023/05/14 13:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2263 BEAC Und Einz Treff 07 SE 2023/05/19 21:15 Lónyay Református Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 638 28
2. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 574 28
3. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 504 18
4. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 496 28
5. Takács Gergely (Cap City Crew) 492 16
6. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 484 28
7. Nagy Péter (7 + SC) 480 22
8. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 474 26
9. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 464 26
10. Szabó Péter (Eldorádó KE) 412 26
11. Buda Gergely (TFSE Senior) 410 20
12. Filótás Gergely László (Bravos) 410 22
13. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 408 24
14. Munteán András Gyula (Bravos) 408 24
15. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 406 26
16. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 404 24
17. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 388 22
18. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 366 20
19. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 350 20
20. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 348 24
21. Saáry Csaba (Powear-TFT) 346 24
22. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 340 24
23. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 338 28
24. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 332 24
25. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 328 20
26. Gedei Tibor (Budai Mind1) 326 20
27. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 324 22
28. Bozsik László (Színyei KC) 322 20
29. Kovács András (Budai Mind1) 312 26
30. Rósa László (Eldorádó KE) 308 24
31. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 306 24
32. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 302 22
33. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 300 20
34. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 298 26
35. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 298 24
36. Merl Ferenc (TFSE Senior) 298 24
37. Nagy András (Hobbi SK) 290 26
38. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 286 22
39. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 282 22
40. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 282 26
41. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 278 18
42. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 278 22
43. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 272 22
44. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 272 18
45. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 272 24
46. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 270 26
47. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 270 14
48. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 270 20
49. Emdadi Toraj (7 + SC) 268 18
50. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 266 24
51. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 264 20
52. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 262 20
53. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 262 28
54. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 260 24
55. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 256 24
56. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 256 20
57. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 252 16
58. Landauer Gábor (Parthus SE) 252 20
59. Halász László (Budafok/B) 252 26
60. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 250 24
61. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 248 24
62. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 248 26
63. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 244 26
64. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 244 16
65. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 244 28
66. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 240 22
67. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 240 18
68. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 236 14
69. Vári Balázs (Bravos) 236 24
70. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 232 24
71. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 230 24
72. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 224 22
73. Lelkes János (Kisbojtár) 224 20
74. Héczei András (Színyei KC) 222 18
75. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 220 18
76. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 218 22
77. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 216 16
78. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 216 16
79. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 214 26
80. Sulán Péter (Budafok/B) 214 28
81. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 206 22
82. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 206 20
83. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 202 24
84. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 202 22
85. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 202 16
86. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 202 20
87. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 202 26
88. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 200 20
89. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 198 22
90. Bodor Dániel (Monor SE) 190 18
91. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 188 12
92. Dira Ferenc (Budai Mind1) 186 26
93. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 186 20
94. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 186 24
95. Gecse Zoltán (Budafok/B) 184 24
96. Herczeg Barnabás (7 + SC) 184 14
97. Righi Kenzy (Cap City Crew) 184 18
98. Németh András (BEAC Kobak) 182 22
99. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 182 14
100. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 182 20
101. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 182 26
102. Szabó András (Optofit VKB Vác) 182 18
103. Baricska Dániel (Hobbi SK) 182 24
104. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 180 20
105. Ruboczky György (Törekvés SE) 178 24
106. Laposa Dávid András (7 + SC) 178 22
107. Bárány Csaba (Budai Bikák) 178 20
108. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 176 22
109. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 176 26
110. Juhász István (Budai Mind1) 176 26
111. Györe András (Álló Farkasok) 174 20
112. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 174 24
113. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 174 24
114. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 172 26
115. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 170 20
116. Ujvári Attila (Bravos) 168 26
117. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 168 14
118. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 168 20
119. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 164 20
120. Chrestels Attila János (7 + SC) 160 16
121. Horváth János (Cap City Crew) 154 10
122. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 154 22
123. Kovács Miklós (Budai Mind1) 154 22
124. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 152 30
125. Búzás Bence (Monor SE) 152 10
126. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 152 26
127. Valuska László (BEAC Kobak) 150 20
128. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 150 26
129. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 148 22
130. Gyuricskó András (Monor SE) 146 4
131. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 146 20
132. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 146 20
133. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 146 18
134. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 146 24
135. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 144 20
136. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 144 24
137. Nagy Sándor (Cap City Crew) 140 12
138. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 140 20
139. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 140 24
140. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 138 22
141. Josepovits László (Álló Farkasok) 138 24
142. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 136 18
143. Szikora Bence (Parthus SE) 136 20
144. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 136 20
145. Püspök Bertalan (Monor SE) 134 8
146. Müller István (Álló Farkasok) 134 14
147. Budai Márton (E5vös NGRK) 132 28
148. Széll Gábor (Budafok/B) 132 28
149. Nagy Balázs (Kisbojtár) 130 22
150. Szilléry János (Budai Bikák) 130 22
151. Deák Attila (Budai Mind1) 128 18
152. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 128 22
153. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 124 18
154. Simon Szabolcs (Parthus SE) 124 8
155. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 124 14
156. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 120 22
157. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 120 16
158. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 120 24
159. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 116 26
160. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 116 22
161. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 116 24
162. Papp András János (Eldorádó KE) 112 24
163. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 112 14
164. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 112 12
165. Lendér Armand András (Monor SE) 110 10
166. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 110 22
167. Tóth Bence (Cap City Crew) 110 18
168. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 110 18
169. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 106 22
170. Jantner László (Színyei KC) 102 16
171. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 102 22
172. Tamás Bence (Cap City Crew) 102 22
173. Tatai Ádám (Budai Mind1) 100 22
174. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 96 10
175. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 96 16
176. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 94 24
177. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 94 16
178. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 94 20
179. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 94 26
180. Végh Norbert (TFSE Senior) 94 26
181. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 92 12
182. Schulek Csaba (TFSE Senior) 92 24
183. Péter Máté (Hobbi SK) 90 16
184. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 90 18
185. Márton Antal (Powear-TFT) 90 20
186. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 86 18
187. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 86 14
188. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 84 18
189. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 84 26
190. Schulek Dávid (TFSE Senior) 84 14
191. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 82 10
192. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 82 20
193. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 80 12
194. Bódi Attila (Monor SE) 80 8
195. Tóth Gyula (Hobbi SK) 80 10
196. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 80 10
197. Pálfy Márk (Parthus SE) 80 20
198. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 80 14
199. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 80 18
200. Vári János (Bravos) 78 10
201. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 78 12
202. Horváth Viktor (Monor SE) 78 12
203. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 78 20
204. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 78 20
205. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 78 14
206. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 78 22
207. Solymosi Péter (Budai Mind1) 76 20
208. Csontos Gergő (Budai Bikák) 74 12
209. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 74 16
210. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 74 24
211. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 72 22
212. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 72 14
213. Friedman Guy (Parthus SE) 72 6
214. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 72 10
215. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 72 18
216. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 72 20
217. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 72 24
218. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 72 24
219. Hadnagy András (Álló Farkasok) 70 10
220. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 70 20
221. Junó György (Monor SE) 70 20
222. Székely Gábor (Törekvés SE) 68 18
223. Dapev Benedek (Kisbojtár) 68 8
224. Papp Balázs (Budafok/B) 68 20
225. Andó Péter (Bravos) 68 14
226. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 66 22
227. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 66 22
228. Zsótér István Zsolt (Bravos) 64 6
229. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 64 6
230. Kaári Levente (Monor SE) 64 20
231. Tilinger Zsolt (7 + SC) 64 22
232. Galambos Máté (Budai Bikák) 62 12
233. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 62 20
234. Szép András (BEAC Kobak) 62 24
235. Bakai István Bálint (Budafok/B) 60 14
236. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 60 14
237. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 60 20
238. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 60 18
239. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 60 22
240. Jászai Zoltán (Budafok/B) 58 4
241. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 58 20
242. Német Tamás (Budai Mind1) 58 12
243. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 56 18
244. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 54 22
245. Faragó Tamás (TFSE Senior) 54 8
246. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 54 16
247. Bánsági Attila (Bravos) 52 20
248. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 50 12
249. Ruppert Tamás (Bravos) 50 18
250. Chrabák László (Törekvés SE) 50 8
251. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 50 20
252. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 50 14
253. Ohát Viktor (Monor SE) 48 22
254. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 48 16
255. Sára Attila (Budafok/B) 48 24
256. Molnár Bálint (Budai Bikák) 46 18
257. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 46 14
258. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 46 22
259. Duday Zoltán (Budai Mind1) 46 16
260. dr. Varga József (Cap City Crew) 46 20
261. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 46 26
262. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 44 14
263. Forrai Miklós (Budai Bikák) 44 8
264. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 44 16
265. Takács Gábor (Hobbi SK) 42 8
266. Varga Levente (Monor SE) 42 14
267. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 42 18
268. Csernus Marco (Monor SE) 40 8
269. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 40 8
270. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 40 10
271. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 40 14
272. Papp Albert (Budafok/B) 40 22
273. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 38 30
274. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 38 18
275. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 38 14
276. Brandt Balázs Sean (E5vös NGRK) 36 4
277. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 36 14
278. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 36 14
279. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 34 14
280. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 34 14
281. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 34 18
282. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 34 8
283. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 34 12
284. Muzslai Francisco (Parthus SE) 32 4
285. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 32 6
286. Homa Csaba (Eldorádó KE) 32 24
287. File Lajos (Kőbánya Old Boys/B) 30 2
288. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 30 10
289. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 30 10
290. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 30 16
291. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 30 20
292. Szidonya István (Powear-TFT) 28 18
293. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 28 2
294. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 28 8
295. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 28 12
296. Kocsis Norbert (Monor SE) 26 22
297. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 26 2
298. Zsigmond András (Cap City Crew) 26 2
299. Fábián Dénes (Bravos) 26 8
300. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 26 16
301. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 26 20
302. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 26 18
303. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 26 24
304. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 24 22
305. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 24 16
306. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 24 14
307. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 22 2
308. Kecskeméti György (Parthus SE) 22 8
309. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 22 10
310. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 22 18
311. Madarász Attila (Színyei KC) 22 18
312. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 14
313. Ferge Dávid (Budafok/B) 20 8
314. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 20 20
315. Szeles Péter (Eldorádó KE) 20 6
316. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 20 22
317. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 20 24
318. Katona József (Bravos) 20 24
319. Láng-Miticzky Roland (Parthus SE) 18 2
320. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 18 6
321. Bánhegyi András József (Színyei KC) 18 8
322. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 18 20
323. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 18 20
324. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 16 2
325. Hirth Attila (Bravos) 16 2
326. Dr. Kovács Balázs László (Budai TriplaDupla) 16 2
327. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 16 10
328. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 16 16
329. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 16 22
330. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 14 4
331. Fekete Tamás (TFSE Senior) 14 8
332. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 14 10
333. Bial András (Csepel-Bontó/B) 12 18
334. Bóka Zsolt (Csepel-Bontó/B) 12 2
335. Aradi Levente (Parthus SE) 12 6
336. Varga Dániel (Cap City Crew) 12 6
337. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 12 8
338. Girus László (Powear-TFT) 10 26
339. Bársony Balázs (7 + SC) 10 2
340. Gaál Roland (Powear-TFT) 10 2
341. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 10 14
342. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 8 12
343. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 8 4
344. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 8 4
345. Szóga Tamás (Színyei KC) 8 4
346. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 8 8
347. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 8 14
348. Krékity Kornél (Hobbi SK) 8 24
349. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 6 2
350. Papp Gábor (BEAC Und Einz) 6 4
351. Horváth Ádám (Budai Mind1) 6 20
352. Petz Viktor (E5vös NGRK) 6 18
353. Gubis György (Optofit VKB Vác) 4 14
354. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 4 6
355. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 4 2
356. Farkas András (REGI Waldorf U23) 4 2
357. Szabó Balázs (Hobbi SK) 4 4
358. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 4 8
359. Tatai András (Eldorádó KE) 4 10
360. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 4 10
361. Skobrics Tibor (7 + SC) 4 16
362. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 4 16
363. Eke Balázs (Cap City Crew) 4 18
364. Takács Péter (Hobbi SK) 2 4
365. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
366. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 12
367. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 2
368. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
369. Barta István (Eldorádó KE) 0 2
370. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 10
371. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
372. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
373. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
374. Kerék Dominik Patrik (REGI Waldorf U23) 0 2
375. Király Tamás (Színyei KC) 0 6
376. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 6
377. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Péter (Eldorádó KE) 84 26
2. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 74 24
3. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 72 28
4. Takács Gergely (Cap City Crew) 68 16
5. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 68 24
6. Rósa László (Eldorádó KE) 58 24
7. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 56 26
8. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 56 24
9. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 56 24
10. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 56 26
11. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 54 20
12. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 52 26
13. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 52 28
14. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 52 22
15. Nagy Péter (7 + SC) 50 22
16. Gedei Tibor (Budai Mind1) 50 20
17. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 48 20
18. Merl Ferenc (TFSE Senior) 48 24
19. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 48 28
20. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 48 26
21. Munteán András Gyula (Bravos) 46 24
22. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 46 22
23. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 44 22
24. Saáry Csaba (Powear-TFT) 42 24
25. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 42 20
26. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 40 16
27. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 40 26
28. Filótás Gergely László (Bravos) 38 22
29. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 38 18
30. Landauer Gábor (Parthus SE) 38 20
31. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 38 24
32. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 38 24
33. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 36 24
34. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 36 12
35. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 36 24
36. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 36 20
37. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 36 28
38. Sulán Péter (Budafok/B) 36 28
39. Dira Ferenc (Budai Mind1) 36 26
40. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 34 20
41. Nagy András (Hobbi SK) 34 26
42. Budai Márton (E5vös NGRK) 34 28
43. Gyuricskó András (Monor SE) 32 4
44. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 32 22
45. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 32 22
46. Deák Attila (Budai Mind1) 32 18
47. Széll Gábor (Budafok/B) 32 28
48. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 30 20
49. Vári Balázs (Bravos) 30 24
50. Bozsik László (Színyei KC) 28 20
51. Nagy Balázs (Kisbojtár) 28 22
52. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 28 26
53. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 26 18
54. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 26 20
55. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 26 14
56. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 26 20
57. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 26 14
58. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 26 26
59. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 26 20
60. Szikora Bence (Parthus SE) 26 20
61. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 26 18
62. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 24 24
63. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 24 16
64. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 24 24
65. Lendér Armand András (Monor SE) 24 10
66. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 24 22
67. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 24 20
68. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 24 22
69. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 24 24
70. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 24 22
71. Búzás Bence (Monor SE) 22 10
72. Héczei András (Színyei KC) 22 18
73. Bodor Dániel (Monor SE) 22 18
74. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 22 20
75. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 22 20
76. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 20 22
77. Nagy Sándor (Cap City Crew) 20 12
78. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 20 28
79. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 20 20
80. Papp András János (Eldorádó KE) 20 24
81. Solymosi Péter (Budai Mind1) 20 20
82. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 20 26
83. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 18 22
84. Tóth Bence (Cap City Crew) 18 18
85. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 18 16
86. Tilinger Zsolt (7 + SC) 18 22
87. Simon Szabolcs (Parthus SE) 16 8
88. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 16 18
89. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 16 24
90. Bárány Csaba (Budai Bikák) 16 20
91. Ruboczky György (Törekvés SE) 16 24
92. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 16 26
93. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 14 26
94. Chrestels Attila János (7 + SC) 14 16
95. Ujvári Attila (Bravos) 14 26
96. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 14 14
97. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 14 20
98. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 12 16
99. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 12 22
100. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 12 20
101. Juhász István (Budai Mind1) 12 26
102. Jantner László (Színyei KC) 12 16
103. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 12 22
104. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 12 18
105. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 12 18
106. Székely Gábor (Törekvés SE) 12 18
107. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 12 18
108. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 12 24
109. Buda Gergely (TFSE Senior) 10 20
110. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 10 14
111. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 10 14
112. Horváth János (Cap City Crew) 10 10
113. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 22
114. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 10 6
115. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 10 10
116. Müller István (Álló Farkasok) 10 14
117. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 10 20
118. Baricska Dániel (Hobbi SK) 10 24
119. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 10 20
120. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 10 24
121. Horváth Viktor (Monor SE) 10 12
122. Pálfy Márk (Parthus SE) 10 20
123. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 10 20
124. Végh Norbert (TFSE Senior) 10 26
125. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 10 22
126. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 10 20
127. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 10 16
128. Bánsági Attila (Bravos) 10 20
129. dr. Varga József (Cap City Crew) 10 20
130. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 10 26
131. Püspök Bertalan (Monor SE) 8 8
132. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 8 16
133. Friedman Guy (Parthus SE) 8 6
134. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 8 22
135. Györe András (Álló Farkasok) 8 20
136. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 8 10
137. Tóth Gyula (Hobbi SK) 8 10
138. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 8 10
139. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 8 12
140. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 8 22
141. Galambos Máté (Budai Bikák) 8 12
142. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 8 14
143. Csernus Marco (Monor SE) 8 8
144. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 8 20
145. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 8 8
146. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 8 18
147. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 6 28
148. Zsigmond András (Cap City Crew) 6 2
149. Kovács András (Budai Mind1) 6 26
150. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 6 24
151. Dapev Benedek (Kisbojtár) 6 8
152. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 6 10
153. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 6 14
154. Valuska László (BEAC Kobak) 6 20
155. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 6 18
156. Faragó Tamás (TFSE Senior) 6 8
157. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 6 26
158. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 6 18
159. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 6 8
160. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 6 22
161. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 6 16
162. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 6 26
163. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 6 22
164. Fábián Dénes (Bravos) 6 8
165. Varga Levente (Monor SE) 6 14
166. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 6 14
167. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 6 20
168. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 6 14
169. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 6 14
170. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 20
171. Bódi Attila (Monor SE) 4 8
172. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 24
173. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 4 14
174. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 4 22
175. Hirth Attila (Bravos) 4 2
176. Vári János (Bravos) 4 10
177. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 4 12
178. Kovács Miklós (Budai Mind1) 4 22
179. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 4 26
180. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 22
181. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 4 12
182. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 4 14
183. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 4 14
184. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 4 30
185. Márton Antal (Powear-TFT) 4 20
186. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 4 18
187. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 4 14
188. Kaári Levente (Monor SE) 4 20
189. Duday Zoltán (Budai Mind1) 4 16
190. Ferge Dávid (Budafok/B) 4 8
191. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 4 10
192. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 4 16
193. Kocsis Norbert (Monor SE) 4 22
194. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 4 20
195. Katona József (Bravos) 4 24
196. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2 28
197. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 2 20
198. File Lajos (Kőbánya Old Boys/B) 2 2
199. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2 20
200. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 2 18
201. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 2 24
202. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2 16
203. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 2 26
204. Halász László (Budafok/B) 2 26
205. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 2 24
206. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 2 26
207. Láng-Miticzky Roland (Parthus SE) 2 2
208. Brandt Balázs Sean (E5vös NGRK) 2 4
209. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 2 20
210. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 2 24
211. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 2 20
212. Németh András (BEAC Kobak) 2 22
213. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 2 24
214. Gecse Zoltán (Budafok/B) 2 24
215. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 2 16
216. Chrabák László (Törekvés SE) 2 8
217. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 2 26
218. Takács Gábor (Hobbi SK) 2 8
219. Gaál Roland (Powear-TFT) 2 2
220. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 2 22
221. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 2 22
222. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 2 18
223. Tamás Bence (Cap City Crew) 2 22
224. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2 22
225. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 2 20
226. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 2 10
227. Schulek Csaba (TFSE Senior) 2 24
228. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 2 20
229. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 4
230. Papp Balázs (Budafok/B) 2 20
231. Szeles Péter (Eldorádó KE) 2 6
232. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 2 14
233. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 2 24
234. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 2 2
235. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 2 6
236. Szép András (BEAC Kobak) 2 24
237. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 2 14
238. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 2 22
239. Bánhegyi András József (Színyei KC) 2 8
240. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 2 10
241. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 2 22
242. Sára Attila (Budafok/B) 2 24
243. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 2 4
244. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 14
245. Papp Gábor (BEAC Und Einz) 2 4
246. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 2 8
247. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 2 10
248. Homa Csaba (Eldorádó KE) 2 24
249. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 2 20
250. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 2 30
251. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 2 18
252. Madarász Attila (Színyei KC) 2 18
253. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 2 8
254. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 2 20
255. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 2 14
256. Girus László (Powear-TFT) 2 26
257. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2 20
258. Emdadi Toraj (7 + SC) 0 18
259. Jászai Zoltán (Budafok/B) 0 4
260. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 0 2
261. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 14
262. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 0 2
263. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 0 22
264. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 0 18
265. Lelkes János (Kisbojtár) 0 20
266. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 0 2
267. Zsótér István Zsolt (Bravos) 0 6
268. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 0 24
269. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0 24
270. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0 18
271. Szabó András (Optofit VKB Vác) 0 18
272. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 22
273. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 0 12
274. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 0 26
275. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 0 18
276. Laposa Dávid András (7 + SC) 0 22
277. Muzslai Francisco (Parthus SE) 0 4
278. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 0 2
279. Dr. Kovács Balázs László (Budai TriplaDupla) 0 2
280. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 0 18
281. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 20
282. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0 10
283. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 22
284. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 26
285. Csontos Gergő (Budai Bikák) 0 12
286. Bóka Zsolt (Csepel-Bontó/B) 0 2
287. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 24
288. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0 14
289. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 0 16
290. Szilléry János (Budai Bikák) 0 22
291. Josepovits László (Álló Farkasok) 0 24
292. Péter Máté (Hobbi SK) 0 16
293. Forrai Miklós (Budai Bikák) 0 8
294. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 0 6
295. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0 24
296. Bársony Balázs (7 + SC) 0 2
297. Andó Péter (Bravos) 0 14
298. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0 24
299. Német Tamás (Budai Mind1) 0 12
300. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0 20
301. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 0 18
302. Bakai István Bálint (Budafok/B) 0 14
303. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 14
304. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 8
305. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 0 12
306. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0 24
307. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 0 14
308. Junó György (Monor SE) 0 20
309. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 0 16
310. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 24
311. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0 10
312. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 10
313. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 0 20
314. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0 22
315. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 0 22
316. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 0 16
317. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 0 20
318. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 0 14
319. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0 12
320. Ruppert Tamás (Bravos) 0 18
321. Kecskeméti György (Parthus SE) 0 8
322. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0 22
323. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0 14
324. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0 18
325. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 12
326. Ohát Viktor (Monor SE) 0 22
327. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 18
328. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
329. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 4
330. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0 2
331. Farkas András (REGI Waldorf U23) 0 2
332. Varga Dániel (Cap City Crew) 0 6
333. Aradi Levente (Parthus SE) 0 6
334. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 18
335. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 0 16
336. Papp Albert (Budafok/B) 0 22
337. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0 8
338. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0 14
339. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 16
340. Szidonya István (Powear-TFT) 0 18
341. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0 20
342. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0 18
343. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0 22
344. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0 24
345. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 16
346. Szabó Balázs (Hobbi SK) 0 4
347. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0 22
348. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 20
349. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0 24
350. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0 22
351. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0 18
352. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0 6
353. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 12
354. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0 14
355. Takács Péter (Hobbi SK) 0 4
356. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 8
357. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0 10
358. Tatai András (Eldorádó KE) 0 10
359. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 24
360. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 18
361. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 14
362. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 16
363. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 16
364. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 18
365. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 12
366. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 2
367. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
368. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
369. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 6
370. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
371. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
372. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 10
373. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
374. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
375. Király Tamás (Színyei KC) 0 6
376. Barta István (Eldorádó KE) 0 2
377. Kerék Dominik Patrik (REGI Waldorf U23) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Takács Gergely (Cap City Crew) 30.75 16
2. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 28 18
3. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 22.79 28
4. Nagy Péter (7 + SC) 21.82 22
5. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 20.5 28
6. Buda Gergely (TFSE Senior) 20.5 20
7. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 19.29 14
8. Filótás Gergely László (Bravos) 18.64 22
9. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 18.3 20
10. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 18.23 26
11. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 17.85 26
12. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 17.71 28
13. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 17.64 22
14. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 17.5 20
15. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 17.29 28
16. Munteán András Gyula (Bravos) 17 24
17. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 17 24
18. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 16.86 14
19. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 16.83 24
20. Püspök Bertalan (Monor SE) 16.75 8
21. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 16.4 20
22. Gedei Tibor (Budai Mind1) 16.3 20
23. Bozsik László (Színyei KC) 16.1 20
24. Szabó Péter (Eldorádó KE) 15.85 26
25. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 15.75 16
26. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 15.67 12
27. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 15.62 26
28. Simon Szabolcs (Parthus SE) 15.5 8
29. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 15.44 18
30. Horváth János (Cap City Crew) 15.4 10
31. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 15.25 16
32. Búzás Bence (Monor SE) 15.2 10
33. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 15.11 18
34. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 15 20
35. Emdadi Toraj (7 + SC) 14.89 18
36. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 14.73 22
37. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 14.5 24
38. Saáry Csaba (Powear-TFT) 14.42 24
39. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 14.17 24
40. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 13.83 24
41. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 13.73 22
42. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 13.5 16
43. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 13.5 20
44. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 13.5 16
45. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 13.33 18
46. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 13.2 20
47. Herczeg Barnabás (7 + SC) 13.14 14
48. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 13.1 20
49. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 13 14
50. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 13 22
51. Rósa László (Eldorádó KE) 12.83 24
52. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 12.82 22
53. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 12.8 20
54. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 12.75 24
55. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 12.64 22
56. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 12.63 16
57. Landauer Gábor (Parthus SE) 12.6 20
58. Merl Ferenc (TFSE Senior) 12.42 24
59. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 12.42 24
60. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 12.36 22
61. Héczei András (Színyei KC) 12.33 18
62. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 12.22 18
63. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 12.07 28
64. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 12 14
65. Kovács András (Budai Mind1) 12 26
66. Nagy Sándor (Cap City Crew) 11.67 12
67. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 11.46 26
68. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 11.33 24
69. Lelkes János (Kisbojtár) 11.2 20
70. Nagy András (Hobbi SK) 11.15 26
71. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 11.08 24
72. Lendér Armand András (Monor SE) 11 10
73. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 10.91 22
74. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 10.85 26
75. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 10.83 24
76. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 10.67 24
77. Bodor Dániel (Monor SE) 10.56 18
78. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 10.42 24
79. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 10.39 26
80. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 10.33 24
81. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 10.3 20
82. Righi Kenzy (Cap City Crew) 10.22 18
83. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 10.18 22
84. Szabó András (Optofit VKB Vác) 10.11 18
85. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 10.1 20
86. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 10 20
87. Bódi Attila (Monor SE) 10 8
88. Chrestels Attila János (7 + SC) 10 16
89. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 9.91 22
90. Vári Balázs (Bravos) 9.83 24
91. Halász László (Budafok/B) 9.69 26
92. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 9.67 24
93. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 9.6 10
94. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 9.58 24
95. Müller István (Álló Farkasok) 9.57 14
96. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 9.54 26
97. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 9.39 26
98. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 9.36 22
99. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 9.36 28
100. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 9.33 12
101. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 9.3 20
102. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 9.18 22
103. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 9.1 20
104. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 9 20
105. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 9 22
106. Bárány Csaba (Budai Bikák) 8.9 20
107. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 8.86 14
108. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 8.71 28
109. Györe András (Álló Farkasok) 8.7 20
110. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 8.5 20
111. Dapev Benedek (Kisbojtár) 8.5 8
112. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 8.42 24
113. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 8.4 20
114. Németh András (BEAC Kobak) 8.27 22
115. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 8.23 26
116. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 8.2 10
117. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 8.2 20
118. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 8.11 18
119. Laposa Dávid András (7 + SC) 8.09 22
120. Tóth Gyula (Hobbi SK) 8 10
121. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 8 14
122. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 8 10
123. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 8 22
124. Vári János (Bravos) 7.8 10
125. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 7.77 26
126. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 7.75 24
127. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 7.67 12
128. Gecse Zoltán (Budafok/B) 7.67 24
129. Sulán Péter (Budafok/B) 7.64 28
130. Baricska Dániel (Hobbi SK) 7.58 24
131. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 7.56 18
132. Valuska László (BEAC Kobak) 7.5 20
133. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 7.5 16
134. Ruboczky György (Törekvés SE) 7.42 24
135. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 7.3 20
136. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 7.3 20
137. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 7.25 24
138. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 7.25 24
139. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 7.2 20
140. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 7.2 10
141. Dira Ferenc (Budai Mind1) 7.15 26
142. Deák Attila (Budai Mind1) 7.11 18
143. Kovács Miklós (Budai Mind1) 7 22
144. Hadnagy András (Álló Farkasok) 7 10
145. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 7 26
146. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 7 22
147. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 7 20
148. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 6.89 18
149. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 6.8 20
150. Szikora Bence (Parthus SE) 6.8 20
151. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 6.77 26
152. Juhász István (Budai Mind1) 6.77 26
153. Faragó Tamás (TFSE Senior) 6.75 8
154. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.73 22
155. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 6.67 12
156. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 6.62 26
157. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 6.5 12
158. Horváth Viktor (Monor SE) 6.5 12
159. Ujvári Attila (Bravos) 6.46 26
160. Jantner László (Színyei KC) 6.38 16
161. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 6.27 22
162. Chrabák László (Törekvés SE) 6.25 8
163. Csontos Gergő (Budai Bikák) 6.17 12
164. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 6.14 14
165. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 6.11 18
166. Tóth Bence (Cap City Crew) 6.11 18
167. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.08 24
168. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 6 16
169. Schulek Dávid (TFSE Senior) 6 14
170. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 6 24
171. Nagy Balázs (Kisbojtár) 5.91 22
172. Szilléry János (Budai Bikák) 5.91 22
173. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 5.88 16
174. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 5.85 26
175. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.83 24
176. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 5.82 22
177. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 5.77 26
178. Josepovits László (Álló Farkasok) 5.75 24
179. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 5.71 14
180. Péter Máté (Hobbi SK) 5.63 16
181. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 5.57 14
182. Forrai Miklós (Budai Bikák) 5.5 8
183. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 5.46 22
184. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 5.27 22
185. Takács Gábor (Hobbi SK) 5.25 8
186. Galambos Máté (Budai Bikák) 5.17 12
187. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 5.14 14
188. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 5.07 30
189. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 5 18
190. Csernus Marco (Monor SE) 5 8
191. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 5 22
192. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 5 8
193. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 5 24
194. Andó Péter (Bravos) 4.86 14
195. Német Tamás (Budai Mind1) 4.83 12
196. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 4.83 24
197. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 4.82 22
198. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 4.78 18
199. Széll Gábor (Budafok/B) 4.71 28
200. Budai Márton (E5vös NGRK) 4.71 28
201. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 4.7 20
202. Papp András János (Eldorádó KE) 4.67 24
203. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 4.67 18
204. Tamás Bence (Cap City Crew) 4.64 22
205. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 4.64 22
206. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 4.63 16
207. Tatai Ádám (Budai Mind1) 4.55 22
208. Márton Antal (Powear-TFT) 4.5 20
209. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 4.46 26
210. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 4.44 18
211. Bakai István Bálint (Budafok/B) 4.29 14
212. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 4.29 14
213. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 4.25 8
214. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 4.17 12
215. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 4.1 20
216. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 4 18
217. Pálfy Márk (Parthus SE) 4 20
218. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 4 10
219. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 3.92 24
220. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 3.9 20
221. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 3.9 20
222. Schulek Csaba (TFSE Senior) 3.83 24
223. Solymosi Péter (Budai Mind1) 3.8 20
224. Székely Gábor (Törekvés SE) 3.78 18
225. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 3.62 26
226. Végh Norbert (TFSE Senior) 3.62 26
227. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 3.6 20
228. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 3.57 14
229. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 3.55 22
230. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 3.5 20
231. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 3.5 8
232. Junó György (Monor SE) 3.5 20
233. Papp Balázs (Budafok/B) 3.4 20
234. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 3.38 16
235. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 3.33 18
236. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 3.29 14
237. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 3.27 22
238. Fábián Dénes (Bravos) 3.25 8
239. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 3.23 26
240. Kaári Levente (Monor SE) 3.2 20
241. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 3.14 14
242. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 3.11 18
243. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 3.1 20
244. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 3.08 24
245. Varga Levente (Monor SE) 3 14
246. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 3 16
247. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 3 22
248. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 3 22
249. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 3 10
250. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 3 20
251. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 3 24
252. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 3 10
253. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 3 24
254. Tilinger Zsolt (7 + SC) 2.91 22
255. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 2.9 20
256. Duday Zoltán (Budai Mind1) 2.88 16
257. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 2.86 14
258. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 2.83 12
259. Ruppert Tamás (Bravos) 2.78 18
260. Kecskeméti György (Parthus SE) 2.75 8
261. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 2.75 16
262. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 2.73 22
263. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 2.71 14
264. Bánsági Attila (Bravos) 2.6 20
265. Szép András (BEAC Kobak) 2.58 24
266. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 2.57 14
267. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 2.57 14
268. Molnár Bálint (Budai Bikák) 2.56 18
269. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 2.5 20
270. Ferge Dávid (Budafok/B) 2.5 8
271. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 2.46 22
272. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 2.43 14
273. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 2.43 14
274. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 2.33 12
275. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 2.33 18
276. dr. Varga József (Cap City Crew) 2.3 20
277. Bánhegyi András József (Színyei KC) 2.25 8
278. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 2.2 10
279. Ohát Viktor (Monor SE) 2.18 22
280. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 2.11 18
281. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 2.09 22
282. Sára Attila (Budafok/B) 2 24
283. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1.89 18
284. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 1.88 16
285. Papp Albert (Budafok/B) 1.82 22
286. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 1.77 26
287. Fekete Tamás (TFSE Senior) 1.75 8
288. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 1.71 14
289. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.63 16
290. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 1.6 10
291. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.57 14
292. Szidonya István (Powear-TFT) 1.56 18
293. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 1.5 8
294. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 1.5 20
295. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 1.5 16
296. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 1.44 18
297. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 1.4 10
298. Homa Csaba (Eldorádó KE) 1.33 24
299. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 1.3 20
300. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 1.27 30
301. Madarász Attila (Színyei KC) 1.22 18
302. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 1.22 18
303. Kocsis Norbert (Monor SE) 1.18 22
304. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 1.09 22
305. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 1.08 24
306. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 1 16
307. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 1 20
308. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 1 8
309. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0.91 22
310. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.9 20
311. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.9 20
312. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0.83 24
313. Katona József (Bravos) 0.83 24
314. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.73 22
315. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.71 14
316. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0.67 12
317. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0.67 18
318. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.57 14
319. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0.5 8
320. Tatai András (Eldorádó KE) 0.4 10
321. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.4 10
322. Girus László (Powear-TFT) 0.39 26
323. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0.33 18
324. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0.33 24
325. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.3 20
326. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.29 14
327. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.25 16
328. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.25 16
329. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.22 18
330. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
331. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 10
332. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
333. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 12
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Takács Gergely (Cap City Crew) 4.25 16
2. Szabó Péter (Eldorádó KE) 3.23 26
3. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 3.08 24
4. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 3 12
5. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.83 24
6. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 2.7 20
7. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 2.57 28
8. Gedei Tibor (Budai Mind1) 2.5 20
9. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2.5 16
10. Rósa László (Eldorádó KE) 2.42 24
11. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.4 20
12. Lendér Armand András (Monor SE) 2.4 10
13. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 2.36 22
14. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 2.33 24
15. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 2.33 24
16. Nagy Péter (7 + SC) 2.27 22
17. Búzás Bence (Monor SE) 2.2 10
18. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 2.15 26
19. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.15 26
20. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 2.11 18
21. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 2.1 20
22. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2.09 22
23. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 2 26
24. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 2 22
25. Simon Szabolcs (Parthus SE) 2 8
26. Merl Ferenc (TFSE Senior) 2 24
27. Munteán András Gyula (Bravos) 1.92 24
28. Landauer Gábor (Parthus SE) 1.9 20
29. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 1.86 28
30. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 1.86 14
31. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 1.86 14
32. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 1.85 26
33. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 1.8 20
34. Deák Attila (Budai Mind1) 1.78 18
35. Saáry Csaba (Powear-TFT) 1.75 24
36. Filótás Gergely László (Bravos) 1.73 22
37. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.71 28
38. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 1.7 20
39. Nagy Sándor (Cap City Crew) 1.67 12
40. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 1.58 24
41. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.58 24
42. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 1.54 26
43. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.5 20
44. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.5 24
45. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.5 24
46. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 1.5 16
47. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.46 22
48. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 1.46 22
49. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 1.44 18
50. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 1.44 18
51. Bozsik László (Színyei KC) 1.4 20
52. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.39 26
53. Nagy András (Hobbi SK) 1.31 26
54. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1.3 20
55. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.3 20
56. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1.3 20
57. Szikora Bence (Parthus SE) 1.3 20
58. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 1.29 28
59. Sulán Péter (Budafok/B) 1.29 28
60. Nagy Balázs (Kisbojtár) 1.27 22
61. Vári Balázs (Bravos) 1.25 24
62. Héczei András (Színyei KC) 1.22 18
63. Bodor Dániel (Monor SE) 1.22 18
64. Budai Márton (E5vös NGRK) 1.21 28
65. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.2 20
66. Széll Gábor (Budafok/B) 1.14 28
67. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 1.13 16
68. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.1 20
69. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 1.1 20
70. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 1.09 22
71. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.09 22
72. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 1.09 22
73. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 1.08 26
74. Püspök Bertalan (Monor SE) 1 8
75. Horváth János (Cap City Crew) 1 10
76. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 1 24
77. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 1 24
78. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 1 26
79. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 1 10
80. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 1 20
81. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 1 14
82. Tóth Bence (Cap City Crew) 1 18
83. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 24
84. Csernus Marco (Monor SE) 1 8
85. Solymosi Péter (Budai Mind1) 1 20
86. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 1 8
87. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 0.91 22
88. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 0.89 18
89. Chrestels Attila János (7 + SC) 0.88 16
90. Horváth Viktor (Monor SE) 0.83 12
91. Papp András János (Eldorádó KE) 0.83 24
92. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 0.82 22
93. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.82 22
94. Bárány Csaba (Budai Bikák) 0.8 20
95. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0.8 10
96. Tóth Gyula (Hobbi SK) 0.8 10
97. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 0.8 10
98. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.77 26
99. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.75 16
100. Dapev Benedek (Kisbojtár) 0.75 8
101. Faragó Tamás (TFSE Senior) 0.75 8
102. Jantner László (Színyei KC) 0.75 16
103. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 0.75 8
104. Fábián Dénes (Bravos) 0.75 8
105. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 0.71 14
106. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 0.71 14
107. Müller István (Álló Farkasok) 0.71 14
108. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 0.71 28
109. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 0.7 20
110. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 24
111. Ruboczky György (Törekvés SE) 0.67 24
112. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 0.67 12
113. Galambos Máté (Budai Bikák) 0.67 12
114. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 0.67 18
115. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 0.67 18
116. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.67 18
117. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 0.67 18
118. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.63 16
119. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 0.62 26
120. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 0.6 20
121. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 0.6 10
122. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 0.57 14
123. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 0.55 22
124. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 0.55 22
125. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 0.54 26
126. Ujvári Attila (Bravos) 0.54 26
127. Buda Gergely (TFSE Senior) 0.5 20
128. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 0.5 16
129. Bódi Attila (Monor SE) 0.5 8
130. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 0.5 20
131. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 0.5 20
132. Pálfy Márk (Parthus SE) 0.5 20
133. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 0.5 20
134. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 0.5 20
135. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.5 24
136. Bánsági Attila (Bravos) 0.5 20
137. Ferge Dávid (Budafok/B) 0.5 8
138. dr. Varga József (Cap City Crew) 0.5 20
139. Juhász István (Budai Mind1) 0.46 26
140. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.46 22
141. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 0.46 22
142. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0.44 18
143. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 0.43 14
144. Varga Levente (Monor SE) 0.43 14
145. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 0.43 14
146. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.43 14
147. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.43 14
148. Baricska Dániel (Hobbi SK) 0.42 24
149. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 0.42 24
150. Györe András (Álló Farkasok) 0.4 20
151. Vári János (Bravos) 0.4 10
152. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 0.4 20
153. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.4 10
154. Végh Norbert (TFSE Senior) 0.39 26
155. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0.39 26
156. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.38 16
157. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 0.36 22
158. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 0.36 22
159. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 0.33 12
160. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 0.33 18
161. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 0.33 12
162. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 0.33 18
163. Valuska László (BEAC Kobak) 0.3 20
164. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0.3 20
165. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 0.29 14
166. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 0.29 14
167. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 0.29 14
168. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 0.29 14
169. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 0.27 22
170. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 0.27 22
171. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 0.25 24
172. Chrabák László (Törekvés SE) 0.25 8
173. Takács Gábor (Hobbi SK) 0.25 8
174. Duday Zoltán (Budai Mind1) 0.25 16
175. Bánhegyi András József (Színyei KC) 0.25 8
176. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 0.25 8
177. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.25 16
178. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0.25 8
179. Kovács András (Budai Mind1) 0.23 26
180. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0.23 26
181. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0.23 26
182. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0.22 18
183. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.21 28
184. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.2 20
185. Márton Antal (Powear-TFT) 0.2 20
186. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 0.2 10
187. Kaári Levente (Monor SE) 0.2 20
188. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.2 10
189. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0.2 10
190. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0.2 20
191. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 0.18 22
192. Kovács Miklós (Budai Mind1) 0.18 22
193. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.18 22
194. Kocsis Norbert (Monor SE) 0.18 22
195. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.17 24
196. Katona József (Bravos) 0.17 24
197. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 0.15 26
198. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 0.14 14
199. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.14 14
200. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.14 14
201. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.14 14
202. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 0.13 30
203. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 0.13 16
204. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 0.13 16
205. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 0.11 18
206. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 0.11 18
207. Madarász Attila (Színyei KC) 0.11 18
208. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.11 18
209. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 0.1 20
210. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 0.1 20
211. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 0.1 20
212. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 0.1 20
213. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 0.1 20
214. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0.1 20
215. Papp Balázs (Budafok/B) 0.1 20
216. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.1 20
217. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.1 20
218. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.1 20
219. Németh András (BEAC Kobak) 0.09 22
220. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0.09 22
221. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0.09 22
222. Tamás Bence (Cap City Crew) 0.09 22
223. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.09 22
224. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0.09 22
225. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 0.09 22
226. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 0.08 24
227. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 0.08 24
228. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 0.08 24
229. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 0.08 24
230. Gecse Zoltán (Budafok/B) 0.08 24
231. Schulek Csaba (TFSE Senior) 0.08 24
232. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 0.08 24
233. Szép András (BEAC Kobak) 0.08 24
234. Sára Attila (Budafok/B) 0.08 24
235. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.08 24
236. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 0.08 26
237. Halász László (Budafok/B) 0.08 26
238. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 0.08 26
239. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 0.08 26
240. Girus László (Powear-TFT) 0.08 26
241. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.07 28
242. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0.07 30
243. Emdadi Toraj (7 + SC) 0 18
244. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 14
245. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 0 22
246. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 0 18
247. Lelkes János (Kisbojtár) 0 20
248. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 0 24
249. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0 24
250. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0 18
251. Szabó András (Optofit VKB Vác) 0 18
252. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 22
253. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 0 12
254. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 0 26
255. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 0 18
256. Laposa Dávid András (7 + SC) 0 22
257. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 0 18
258. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 20
259. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0 10
260. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 22
261. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 26
262. Csontos Gergő (Budai Bikák) 0 12
263. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 0 16
264. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0 14
265. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 24
266. Szilléry János (Budai Bikák) 0 22
267. Josepovits László (Álló Farkasok) 0 24
268. Péter Máté (Hobbi SK) 0 16
269. Forrai Miklós (Budai Bikák) 0 8
270. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0 24
271. Andó Péter (Bravos) 0 14
272. Német Tamás (Budai Mind1) 0 12
273. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0 24
274. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0 20
275. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 0 18
276. Bakai István Bálint (Budafok/B) 0 14
277. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 14
278. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 8
279. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 0 12
280. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0 24
281. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 0 14
282. Junó György (Monor SE) 0 20
283. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 0 16
284. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 24
285. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 0 16
286. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 0 22
287. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0 22
288. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0 10
289. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 0 20
290. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 10
291. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 0 20
292. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 0 14
293. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0 12
294. Ruppert Tamás (Bravos) 0 18
295. Kecskeméti György (Parthus SE) 0 8
296. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0 22
297. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0 14
298. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0 18
299. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 12
300. Ohát Viktor (Monor SE) 0 22
301. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 18
302. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 18
303. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 0 16
304. Papp Albert (Budafok/B) 0 22
305. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0 8
306. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0 14
307. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 16
308. Szidonya István (Powear-TFT) 0 18
309. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0 20
310. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0 18
311. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0 22
312. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0 24
313. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 16
314. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0 22
315. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 20
316. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0 24
317. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0 22
318. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 12
319. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0 18
320. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0 14
321. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 8
322. Tatai András (Eldorádó KE) 0 10
323. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0 10
324. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 18
325. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 24
326. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 14
327. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 16
328. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 16
329. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 18
330. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
331. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 10
332. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
333. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 12
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 9.07 28
2. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 8.78 18
3. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 8.4 20
4. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 7.57 14
5. Buda Gergely (TFSE Senior) 7.1 20
6. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 6.86 14
7. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 6.79 28
8. Takács Gergely (Cap City Crew) 6.63 16
9. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 6.22 18
10. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 6.13 16
11. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 5.9 20
12. Emdadi Toraj (7 + SC) 5.89 18
13. Püspök Bertalan (Monor SE) 5.75 8
14. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 5.75 24
15. Herczeg Barnabás (7 + SC) 5.71 14
16. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 5.67 18
17. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 5.6 20
18. Filótás Gergely László (Bravos) 5.36 22
19. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 5.36 22
20. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 5.25 24
21. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 5.21 28
22. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 5.15 26
23. Lelkes János (Kisbojtár) 5.1 20
24. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 5.09 22
25. Bozsik László (Színyei KC) 5 20
26. Nagy Péter (7 + SC) 4.91 22
27. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 4.86 28
28. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 4.85 26
29. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 4.82 22
30. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 4.78 18
31. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.73 22
32. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.67 24
33. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.64 22
34. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 4.63 16
35. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 4.62 26
36. Horváth János (Cap City Crew) 4.6 10
37. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 4.58 24
38. Kovács András (Budai Mind1) 4.54 26
39. Simon Szabolcs (Parthus SE) 4.5 8
40. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 4.39 26
41. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 4.33 24
42. Munteán András Gyula (Bravos) 4.25 24
43. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 4.25 16
44. Búzás Bence (Monor SE) 4.2 10
45. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.17 24
46. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 4.17 24
47. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 4.15 26
48. Halász László (Budafok/B) 4.15 26
49. Szabó András (Optofit VKB Vác) 4.11 18
50. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 4.1 20
51. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 4.1 20
52. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 4.09 22
53. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 4.08 24
54. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 4 24
55. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 4 12
56. Saáry Csaba (Powear-TFT) 3.92 24
57. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 3.91 22
58. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.9 20
59. Héczei András (Színyei KC) 3.89 18
60. Righi Kenzy (Cap City Crew) 3.89 18
61. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 3.85 26
62. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.83 24
63. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 3.83 24
64. Bódi Attila (Monor SE) 3.75 8
65. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 3.67 24
66. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 3.64 28
67. Laposa Dávid András (7 + SC) 3.64 22
68. Chrestels Attila János (7 + SC) 3.63 16
69. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 3.6 20
70. Györe András (Álló Farkasok) 3.6 20
71. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 3.6 20
72. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 3.56 18
73. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 3.5 16
74. Gecse Zoltán (Budafok/B) 3.5 24
75. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 3.44 18
76. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 3.43 14
77. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 3.42 24
78. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 3.42 24
79. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 3.4 20
80. Németh András (BEAC Kobak) 3.36 22
81. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 3.33 18
82. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 3.31 26
83. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 3.29 14
84. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 3.25 16
85. Bodor Dániel (Monor SE) 3.22 18
86. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 3.2 20
87. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 3.2 20
88. Hadnagy András (Álló Farkasok) 3.2 10
89. Kovács Miklós (Budai Mind1) 3.18 22
90. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 3.18 22
91. Merl Ferenc (TFSE Senior) 3.17 24
92. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 3.14 28
93. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 3.13 16
94. Gedei Tibor (Budai Mind1) 3.1 20
95. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 3.09 22
96. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 3.09 22
97. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.09 22
98. Szabó Péter (Eldorádó KE) 3.08 26
99. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 3.08 26
100. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 3 14
101. Müller István (Álló Farkasok) 3 14
102. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 3 20
103. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 3 22
104. Dapev Benedek (Kisbojtár) 3 8
105. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 3 20
106. Csontos Gergő (Budai Bikák) 3 12
107. Nagy András (Hobbi SK) 2.85 26
108. Vári János (Bravos) 2.8 10
109. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 2.75 16
110. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2.73 22
111. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 2.7 20
112. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 2.7 20
113. Bárány Csaba (Budai Bikák) 2.7 20
114. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 2.7 20
115. Valuska László (BEAC Kobak) 2.7 20
116. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 2.69 26
117. Nagy Sándor (Cap City Crew) 2.67 12
118. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 2.67 12
119. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 2.67 18
120. Josepovits László (Álló Farkasok) 2.67 24
121. Péter Máté (Hobbi SK) 2.63 16
122. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 2.62 26
123. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 2.62 26
124. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 2.6 10
125. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 2.6 20
126. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 2.57 14
127. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 2.5 24
128. Forrai Miklós (Budai Bikák) 2.5 8
129. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 2.5 24
130. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 2.46 26
131. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.4 20
132. Tóth Gyula (Hobbi SK) 2.4 10
133. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 2.4 10
134. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 2.4 10
135. Szilléry János (Budai Bikák) 2.36 22
136. Rósa László (Eldorádó KE) 2.33 24
137. Baricska Dániel (Hobbi SK) 2.33 24
138. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 2.33 12
139. Andó Péter (Bravos) 2.29 14
140. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.25 24
141. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 2.22 18
142. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 2.18 22
143. Schulek Dávid (TFSE Senior) 2.14 14
144. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 2.11 18
145. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.08 24
146. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 2 12
147. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 2 10
148. Ruboczky György (Törekvés SE) 2 24
149. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 2 14
150. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 2 14
151. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 2 30
152. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 2 22
153. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 2 24
154. Bakai István Bálint (Budafok/B) 2 14
155. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 2 8
156. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 1.91 22
157. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1.91 22
158. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1.9 20
159. Márton Antal (Powear-TFT) 1.9 20
160. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 1.86 14
161. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 1.83 12
162. Német Tamás (Budai Mind1) 1.83 12
163. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 1.83 12
164. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 1.82 22
165. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.82 22
166. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 1.8 20
167. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 1.8 20
168. Juhász István (Budai Mind1) 1.77 26
169. Chrabák László (Törekvés SE) 1.75 8
170. Takács Gábor (Hobbi SK) 1.75 8
171. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.73 22
172. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 1.73 22
173. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.71 28
174. Ujvári Attila (Bravos) 1.69 26
175. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 1.69 26
176. Horváth Viktor (Monor SE) 1.67 12
177. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.67 18
178. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 1.67 24
179. Tamás Bence (Cap City Crew) 1.64 22
180. Jantner László (Színyei KC) 1.63 16
181. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.63 16
182. Lendér Armand András (Monor SE) 1.6 10
183. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 1.6 20
184. Schulek Csaba (TFSE Senior) 1.58 24
185. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 1.57 14
186. Tóth Bence (Cap City Crew) 1.56 18
187. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 1.55 22
188. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 1.5 24
189. Vári Balázs (Bravos) 1.5 24
190. Faragó Tamás (TFSE Senior) 1.5 8
191. Junó György (Monor SE) 1.5 20
192. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 1.5 16
193. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 1.5 16
194. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 1.5 20
195. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 1.46 26
196. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.46 22
197. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 1.43 14
198. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 1.43 14
199. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 1.4 20
200. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 1.36 22
201. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.33 24
202. Galambos Máté (Budai Bikák) 1.33 12
203. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 1.33 24
204. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 1.33 24
205. Szikora Bence (Parthus SE) 1.3 20
206. Sulán Péter (Budafok/B) 1.29 28
207. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 1.29 14
208. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 1.29 14
209. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 1.29 14
210. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 1.27 22
211. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 1.25 16
212. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 1.25 8
213. Kecskeméti György (Parthus SE) 1.25 8
214. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 1.22 18
215. Ruppert Tamás (Bravos) 1.22 18
216. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 1.2 10
217. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 1.2 10
218. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 1.2 20
219. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 1.18 22
220. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 1.18 22
221. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 1.17 24
222. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 1.17 12
223. Szép András (BEAC Kobak) 1.17 24
224. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 1.14 14
225. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 1.11 18
226. Pálfy Márk (Parthus SE) 1.1 20
227. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 1.1 20
228. Papp Balázs (Budafok/B) 1.1 20
229. Kaári Levente (Monor SE) 1.1 20
230. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 1.09 22
231. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.08 24
232. Végh Norbert (TFSE Senior) 1.08 26
233. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1 20
234. Nagy Balázs (Kisbojtár) 1 22
235. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 1 26
236. Csernus Marco (Monor SE) 1 8
237. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 1 18
238. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 1 20
239. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 1 10
240. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 1 14
241. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 1 12
242. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 1 18
243. Dira Ferenc (Budai Mind1) 0.92 26
244. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 0.91 22
245. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 0.91 22
246. Duday Zoltán (Budai Mind1) 0.88 16
247. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 0.88 16
248. Varga Levente (Monor SE) 0.86 14
249. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0.86 14
250. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 0.85 26
251. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 0.85 26
252. Papp András János (Eldorádó KE) 0.83 24
253. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 0.82 22
254. Ohát Viktor (Monor SE) 0.82 22
255. Papp Albert (Budafok/B) 0.82 22
256. Deák Attila (Budai Mind1) 0.78 18
257. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.78 18
258. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0.78 18
259. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.75 24
260. Bánhegyi András József (Színyei KC) 0.75 8
261. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0.75 8
262. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.75 16
263. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 0.71 14
264. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0.7 20
265. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.7 20
266. Szidonya István (Powear-TFT) 0.67 18
267. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0.67 18
268. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 0.6 20
269. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 0.6 20
270. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.58 24
271. Sára Attila (Budafok/B) 0.58 24
272. Széll Gábor (Budafok/B) 0.57 28
273. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.57 14
274. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.57 14
275. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.57 14
276. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0.56 18
277. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0.55 22
278. Budai Márton (E5vös NGRK) 0.5 28
279. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 0.5 20
280. Ferge Dávid (Budafok/B) 0.5 8
281. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0.5 16
282. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0.46 22
283. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0.44 18
284. Madarász Attila (Színyei KC) 0.44 18
285. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.44 18
286. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.42 24
287. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0.42 24
288. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0.42 24
289. Solymosi Péter (Budai Mind1) 0.4 20
290. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0.4 10
291. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.4 20
292. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0.4 30
293. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.4 20
294. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.38 16
295. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.36 22
296. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 0.33 18
297. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 0.33 18
298. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0.33 12
299. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0.33 18
300. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.31 26
301. Bánsági Attila (Bravos) 0.3 20
302. dr. Varga József (Cap City Crew) 0.3 20
303. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.3 20
304. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.29 14
305. Kocsis Norbert (Monor SE) 0.27 22
306. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 0.25 8
307. Fábián Dénes (Bravos) 0.25 8
308. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.25 16
309. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 0.25 8
310. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0.25 8
311. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.2 10
312. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.2 10
313. Tatai András (Eldorádó KE) 0.2 10
314. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.2 10
315. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.18 22
316. Katona József (Bravos) 0.17 24
317. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0.17 24
318. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0.15 26
319. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.14 14
320. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.14 14
321. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.13 16
322. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.13 16
323. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0.11 18
324. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.11 18
325. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 0.1 20
326. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0.1 20
327. Girus László (Powear-TFT) 0.08 26
328. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0 8
329. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0 20
330. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
331. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 10
332. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
333. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 12
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.25 24
2. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.25 24
3. Hadnagy András (Álló Farkasok) 3.2 10
4. Laposa Dávid András (7 + SC) 3.09 22
5. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 3 16
6. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 3 18
7. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 3 26
8. Bárány Csaba (Budai Bikák) 2.9 20
9. Németh András (BEAC Kobak) 2.82 22
10. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.8 20
11. Lelkes János (Kisbojtár) 2.8 20
12. Vári Balázs (Bravos) 2.75 24
13. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 2.71 14
14. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2.7 20
15. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 2.7 20
16. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 2.67 24
17. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 2.64 28
18. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 2.64 22
19. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 2.62 26
20. Bakai István Bálint (Budafok/B) 2.57 14
21. Püspök Bertalan (Monor SE) 2.5 8
22. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 2.5 24
23. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 2.5 20
24. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 2.5 24
25. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 2.5 24
26. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 2.5 20
27. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.46 26
28. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 2.46 22
29. Schulek Dávid (TFSE Senior) 2.43 14
30. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.42 24
31. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 2.4 20
32. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 2.4 20
33. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 2.39 26
34. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 2.39 26
35. Végh Norbert (TFSE Senior) 2.39 26
36. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 2.38 16
37. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 2.36 22
38. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.36 22
39. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.33 24
40. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 2.33 24
41. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 2.33 18
42. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 2.29 14
43. Nagy Péter (7 + SC) 2.27 22
44. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2.27 22
45. Papp Albert (Budafok/B) 2.27 22
46. Dapev Benedek (Kisbojtár) 2.25 8
47. Faragó Tamás (TFSE Senior) 2.25 8
48. Chrabák László (Törekvés SE) 2.25 8
49. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 2.25 24
50. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 2.23 26
51. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 2.23 26
52. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 2.21 28
53. Széll Gábor (Budafok/B) 2.21 28
54. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.2 20
55. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 2.2 20
56. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 2.18 22
57. Saáry Csaba (Powear-TFT) 2.17 24
58. Baricska Dániel (Hobbi SK) 2.17 24
59. Galambos Máté (Budai Bikák) 2.17 12
60. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2.13 16
61. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 2.13 16
62. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.1 20
63. Valuska László (BEAC Kobak) 2.1 20
64. Solymosi Péter (Budai Mind1) 2.1 20
65. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 2.09 22
66. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 2.09 22
67. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 2.09 22
68. Tamás Bence (Cap City Crew) 2.09 22
69. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 2.08 24
70. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 2.08 26
71. Halász László (Budafok/B) 2.08 26
72. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 2.08 26
73. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 2 28
74. Buda Gergely (TFSE Senior) 2 20
75. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 2 24
76. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 2 18
77. Tóth Bence (Cap City Crew) 2 18
78. Szilléry János (Budai Bikák) 2 22
79. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 2 14
80. Német Tamás (Budai Mind1) 2 12
81. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 2 14
82. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 2 22
83. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 1.92 26
84. Merl Ferenc (TFSE Senior) 1.92 24
85. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.92 24
86. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.92 24
87. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.9 20
88. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 1.9 20
89. Györe András (Álló Farkasok) 1.9 20
90. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 1.89 18
91. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1.89 18
92. Duday Zoltán (Budai Mind1) 1.88 16
93. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.86 28
94. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 1.86 14
95. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 1.85 26
96. Nagy Sándor (Cap City Crew) 1.83 12
97. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 1.83 12
98. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 1.83 24
99. Ruboczky György (Törekvés SE) 1.83 24
100. Nagy Balázs (Kisbojtár) 1.82 22
101. Ohát Viktor (Monor SE) 1.82 22
102. Papp Balázs (Budafok/B) 1.8 20
103. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 1.8 10
104. Bánsági Attila (Bravos) 1.8 20
105. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 1.78 18
106. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.78 18
107. Juhász István (Budai Mind1) 1.77 26
108. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 1.77 26
109. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 1.75 16
110. Fekete Tamás (TFSE Senior) 1.75 8
111. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.73 22
112. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 1.71 14
113. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 1.7 20
114. Pálfy Márk (Parthus SE) 1.7 20
115. Munteán András Gyula (Bravos) 1.67 24
116. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 1.67 18
117. Héczei András (Színyei KC) 1.67 18
118. Righi Kenzy (Cap City Crew) 1.67 18
119. Gecse Zoltán (Budafok/B) 1.67 24
120. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 1.67 12
121. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 1.67 18
122. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1.64 22
123. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 1.64 22
124. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.64 22
125. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 1.63 16
126. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 1.63 16
127. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.62 26
128. Lendér Armand András (Monor SE) 1.6 10
129. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 1.6 10
130. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 1.6 20
131. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 1.6 20
132. Josepovits László (Álló Farkasok) 1.58 24
133. Papp András János (Eldorádó KE) 1.58 24
134. Schulek Csaba (TFSE Senior) 1.58 24
135. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 1.57 14
136. Szabó András (Optofit VKB Vác) 1.56 18
137. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 1.55 22
138. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 1.55 22
139. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.55 22
140. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 1.54 26
141. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.5 24
142. Simon Szabolcs (Parthus SE) 1.5 8
143. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 1.5 20
144. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.5 24
145. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 1.5 24
146. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 1.5 24
147. Chrestels Attila János (7 + SC) 1.5 16
148. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 1.5 20
149. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 1.5 12
150. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 1.5 20
151. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 1.5 12
152. Horváth Viktor (Monor SE) 1.5 12
153. Takács Gábor (Hobbi SK) 1.5 8
154. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 1.5 8
155. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 1.5 8
156. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 1.5 20
157. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 1.5 12
158. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 1.5 20
159. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1.5 20
160. Nagy András (Hobbi SK) 1.46 26
161. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 1.44 18
162. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 1.43 14
163. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1.43 14
164. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 1.43 14
165. Sulán Péter (Budafok/B) 1.43 28
166. Andó Péter (Bravos) 1.43 14
167. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 1.43 14
168. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 1.43 14
169. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.4 20
170. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 1.4 20
171. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 1.4 10
172. Vári János (Bravos) 1.4 10
173. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 1.4 30
174. Kaári Levente (Monor SE) 1.4 20
175. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 1.4 10
176. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1.38 16
177. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 1.38 16
178. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 1.36 22
179. Emdadi Toraj (7 + SC) 1.33 18
180. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 1.33 12
181. Csontos Gergő (Budai Bikák) 1.33 12
182. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 1.33 12
183. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 1.31 26
184. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.3 20
185. Bozsik László (Színyei KC) 1.3 20
186. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1.3 20
187. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 1.3 20
188. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1.3 20
189. Junó György (Monor SE) 1.3 20
190. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 1.29 14
191. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.27 22
192. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 1.27 22
193. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1.27 22
194. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 1.27 22
195. Forrai Miklós (Budai Bikák) 1.25 8
196. Bánhegyi András József (Színyei KC) 1.25 8
197. Kovács András (Budai Mind1) 1.23 26
198. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 1.23 26
199. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 1.22 18
200. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 1.22 18
201. Molnár Bálint (Budai Bikák) 1.22 18
202. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 1.2 20
203. Búzás Bence (Monor SE) 1.2 10
204. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 1.2 10
205. dr. Varga József (Cap City Crew) 1.2 20
206. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.2 20
207. Filótás Gergely László (Bravos) 1.18 22
208. Rósa László (Eldorádó KE) 1.17 24
209. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 1.17 24
210. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 1.14 14
211. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 1.14 14
212. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 1.13 16
213. Péter Máté (Hobbi SK) 1.13 16
214. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 1.11 18
215. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 1.09 22
216. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1.09 22
217. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 1.08 26
218. Gedei Tibor (Budai Mind1) 1 20
219. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 1 12
220. Bódi Attila (Monor SE) 1 8
221. Tóth Gyula (Hobbi SK) 1 10
222. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 1 10
223. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 1 18
224. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1 20
225. Csernus Marco (Monor SE) 1 8
226. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 1 18
227. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 1 16
228. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 1 18
229. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 1 22
230. Kecskeméti György (Parthus SE) 1 8
231. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 1 14
232. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 1 16
233. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 1 22
234. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 1 12
235. Szabó Csaba (TFSE Senior) 1 10
236. Budai Márton (E5vös NGRK) 0.93 28
237. Ujvári Attila (Bravos) 0.92 26
238. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 0.92 24
239. Sára Attila (Budafok/B) 0.92 24
240. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0.92 24
241. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0.92 24
242. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 0.91 22
243. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 0.9 20
244. Márton Antal (Powear-TFT) 0.9 20
245. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 0.9 20
246. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.89 18
247. Takács Gergely (Cap City Crew) 0.88 16
248. Jantner László (Színyei KC) 0.88 16
249. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.88 16
250. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.86 14
251. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 0.85 26
252. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 0.83 24
253. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0.83 24
254. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 0.82 22
255. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 0.82 22
256. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.82 22
257. Horváth János (Cap City Crew) 0.8 10
258. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 0.8 20
259. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.8 10
260. Tatai András (Eldorádó KE) 0.8 10
261. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 0.78 18
262. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.78 18
263. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0.78 18
264. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 0.77 26
265. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 0.75 24
266. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 0.75 8
267. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 0.75 8
268. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0.75 8
269. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0.73 30
270. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0.73 22
271. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0.73 22
272. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 0.71 28
273. Müller István (Álló Farkasok) 0.71 14
274. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 0.71 14
275. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 0.71 14
276. Varga Levente (Monor SE) 0.71 14
277. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0.71 14
278. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 0.7 20
279. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0.7 20
280. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 0.69 26
281. Deák Attila (Budai Mind1) 0.67 18
282. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0.67 24
283. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0.67 18
284. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.67 24
285. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.64 28
286. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.64 22
287. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0.64 22
288. Szabó Péter (Eldorádó KE) 0.62 26
289. Szikora Bence (Parthus SE) 0.6 20
290. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 0.6 10
291. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.6 10
292. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.6 20
293. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.6 10
294. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 0.58 24
295. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.58 24
296. Katona József (Bravos) 0.58 24
297. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.57 14
298. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.57 14
299. Bodor Dániel (Monor SE) 0.56 18
300. Ruppert Tamás (Bravos) 0.56 18
301. Szidonya István (Powear-TFT) 0.56 18
302. Madarász Attila (Színyei KC) 0.56 18
303. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 0.5 20
304. Fábián Dénes (Bravos) 0.5 8
305. Ferge Dávid (Budafok/B) 0.5 8
306. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.46 22
307. Kocsis Norbert (Monor SE) 0.46 22
308. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.46 22
309. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 0.43 28
310. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.43 14
311. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0.42 24
312. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.4 20
313. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0.4 10
314. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.4 10
315. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.38 16
316. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.38 16
317. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.38 16
318. Szép András (BEAC Kobak) 0.33 24
319. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0.33 18
320. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.33 18
321. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0.33 24
322. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.3 20
323. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.29 14
324. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.25 16
325. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0.2 10
326. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.14 14
327. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.14 14
328. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0.11 18
329. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0.11 18
330. Girus László (Powear-TFT) 0.08 26
331. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 16
332. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 8
333. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 12
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 6.11 18
2. Nagy Péter (7 + SC) 5.18 22
3. Buda Gergely (TFSE Senior) 4.8 20
4. Takács Gergely (Cap City Crew) 4.75 16
5. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 4.64 28
6. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 3.5 20
7. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 3.46 22
8. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 3.17 24
9. Emdadi Toraj (7 + SC) 3.11 18
10. Vári Balázs (Bravos) 3.08 24
11. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 3.07 28
12. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 3 16
13. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 3 24
14. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 2.85 26
15. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 2.83 24
16. Munteán András Gyula (Bravos) 2.75 24
17. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 2.75 16
18. Filótás Gergely László (Bravos) 2.73 22
19. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 2.67 18
20. Gedei Tibor (Budai Mind1) 2.6 20
21. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 2.46 22
22. Righi Kenzy (Cap City Crew) 2.44 18
23. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 2.43 28
24. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.4 20
25. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 2.31 26
26. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 2.23 26
27. Kovács András (Budai Mind1) 2.23 26
28. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 2.2 20
29. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 2.15 26
30. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2.14 28
31. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 2.11 18
32. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.1 20
33. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 2.1 20
34. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 2.09 22
35. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 2.09 22
36. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2 16
37. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2 22
38. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 2 16
39. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 1.91 22
40. Bozsik László (Színyei KC) 1.9 20
41. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.9 20
42. Szabó András (Optofit VKB Vác) 1.89 18
43. Juhász István (Budai Mind1) 1.85 26
44. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.83 24
45. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.82 22
46. Baricska Dániel (Hobbi SK) 1.67 24
47. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.55 22
48. Nagy András (Hobbi SK) 1.54 26
49. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 1.5 16
50. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 1.5 24
51. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 1.5 20
52. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.5 24
53. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 1.46 26
54. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 1.46 26
55. Ujvári Attila (Bravos) 1.46 26
56. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 1.44 18
57. Molnár Bálint (Budai Bikák) 1.44 18
58. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.42 24
59. Ruboczky György (Törekvés SE) 1.42 24
60. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1.4 20
61. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 1.4 20
62. Saáry Csaba (Powear-TFT) 1.33 24
63. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.33 18
64. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 1.31 26
65. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.3 20
66. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 1.3 20
67. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1.3 20
68. Németh András (BEAC Kobak) 1.27 22
69. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 1.27 22
70. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 1.25 24
71. Sulán Péter (Budafok/B) 1.21 28
72. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 1.2 20
73. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.2 20
74. Valuska László (BEAC Kobak) 1.2 20
75. Szilléry János (Budai Bikák) 1.18 22
76. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.17 24
77. Halász László (Budafok/B) 1.15 26
78. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.15 26
79. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.1 20
80. Bárány Csaba (Budai Bikák) 1.1 20
81. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1.09 22
82. Tamás Bence (Cap City Crew) 1.09 22
83. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 1 24
84. Lelkes János (Kisbojtár) 1 20
85. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 1 24
86. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 1 22
87. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 1 20
88. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 1 18
89. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 1 24
90. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 1 26
91. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 0.93 28
92. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 0.92 26
93. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 0.92 26
94. Rósa László (Eldorádó KE) 0.92 24
95. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 0.9 20
96. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0.9 20
97. Papp Balázs (Budafok/B) 0.9 20
98. Héczei András (Színyei KC) 0.89 18
99. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.83 24
100. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0.83 24
101. Laposa Dávid András (7 + SC) 0.82 22
102. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 0.8 20
103. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0.8 20
104. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.79 28
105. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 0.75 24
106. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 0.75 24
107. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 0.73 22
108. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0.73 22
109. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0.73 22
110. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 0.73 22
111. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 0.67 24
112. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 0.67 24
113. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 24
114. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 0.67 30
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Takács Gergely (Cap City Crew) 82.61% (76/92) 16
2. Németh András (BEAC Kobak) 82.35% (28/34) 22
3. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 80.25% (130/162) 28
4. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 80% (24/30) 26
5. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 80% (16/20) 24
6. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 78.57% (110/140) 18
7. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 77.78% (14/18) 26
8. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 77.27% (68/88) 28
9. Vári Balázs (Bravos) 77.08% (74/96) 24
10. Munteán András Gyula (Bravos) 76.74% (66/86) 24
11. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 75.86% (44/58) 16
12. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 75% (30/40) 20
13. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 75% (12/16) 18
14. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 75% (12/16) 20
15. Rósa László (Eldorádó KE) 73.33% (22/30) 24
16. Bárány Csaba (Budai Bikák) 73.33% (22/30) 20
17. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 73.08% (76/104) 24
18. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 72.73% (16/22) 24
19. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 72.5% (58/80) 26
20. Nagy Péter (7 + SC) 72.15% (114/158) 22
21. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 72% (36/50) 24
22. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 71.79% (56/78) 26
23. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 71.7% (76/106) 22
24. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 71.43% (60/84) 26
25. Sulán Péter (Budafok/B) 70.83% (34/48) 28
26. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 70.59% (48/68) 20
27. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 70.59% (48/68) 16
28. Valuska László (BEAC Kobak) 70.59% (24/34) 20
29. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 70.37% (38/54) 26
30. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 69.23% (18/26) 24
31. Buda Gergely (TFSE Senior) 68.57% (96/140) 20
32. Halász László (Budafok/B) 68.18% (30/44) 26
33. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 67.31% (70/104) 20
34. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 66.67% (44/66) 24
35. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 66.67% (24/36) 22
36. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 66.67% (24/36) 24
37. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 66.67% (16/24) 22
38. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 66.67% (12/18) 20
39. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 66.15% (86/130) 28
40. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 65.85% (54/82) 22
41. Landauer Gábor (Parthus SE) 65.63% (42/64) 20
42. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 65% (26/40) 26
43. Molnár Bálint (Budai Bikák) 65% (26/40) 18
44. Righi Kenzy (Cap City Crew) 64.71% (44/68) 18
45. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 64.71% (22/34) 22
46. Kovács András (Budai Mind1) 64.44% (58/90) 26
47. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 64% (32/50) 16
48. Filótás Gergely László (Bravos) 63.83% (60/94) 22
49. Sára Attila (Budafok/B) 63.64% (14/22) 24
50. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 63.33% (38/60) 20
51. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 62.96% (68/108) 24
52. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 62.86% (44/70) 22
53. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 62.5% (60/96) 28
54. Nagy András (Hobbi SK) 62.5% (40/64) 26
55. Schulek Csaba (TFSE Senior) 62.5% (10/16) 24
56. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 62.5% (10/16) 20
57. Gedei Tibor (Budai Mind1) 61.9% (52/84) 20
58. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 61.11% (22/36) 20
59. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 60.87% (28/46) 22
60. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 60.71% (34/56) 24
61. Szabó András (Optofit VKB Vác) 60.71% (34/56) 18
62. Baricska Dániel (Hobbi SK) 60.61% (40/66) 24
63. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 60.53% (46/76) 22
64. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 60% (24/40) 24
65. Papp Balázs (Budafok/B) 60% (18/30) 20
66. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 60% (18/30) 20
67. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 59.46% (44/74) 20
68. Bozsik László (Színyei KC) 59.38% (38/64) 20
69. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 59.09% (26/44) 20
70. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 58.33% (42/72) 22
71. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 58.33% (28/48) 20
72. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 58.33% (14/24) 20
73. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 58.33% (14/24) 22
74. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 57.14% (24/42) 24
75. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 57.14% (16/28) 20
76. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 56.67% (34/60) 26
77. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 55.56% (20/36) 30
78. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 55.56% (20/36) 20
79. Bánsági Attila (Bravos) 55.56% (10/18) 20
80. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 55.56% (10/18) 20
81. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 55% (22/40) 28
82. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 54.29% (38/70) 18
83. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 54.05% (40/74) 22
84. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 53.85% (28/52) 24
85. Jantner László (Színyei KC) 53.85% (14/26) 16
86. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 53.85% (14/26) 26
87. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 53.62% (74/138) 26
88. Juhász István (Budai Mind1) 53.33% (48/90) 26
89. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 52.94% (18/34) 18
90. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 52.78% (38/72) 26
91. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 52.27% (46/88) 22
92. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 52.17% (72/138) 24
93. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 52.17% (24/46) 20
94. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 52.17% (24/46) 18
95. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 51.61% (32/62) 16
96. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 51.52% (34/66) 22
97. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 50% (48/96) 18
98. Ruboczky György (Törekvés SE) 50% (34/68) 24
99. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 50% (28/56) 20
100. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 50% (24/48) 20
101. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 50% (18/36) 24
102. Héczei András (Színyei KC) 50% (16/32) 18
103. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 50% (16/32) 22
104. Papp András János (Eldorádó KE) 50% (12/24) 24
105. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 50% (12/24) 24
106. Ohát Viktor (Monor SE) 50% (12/24) 22
107. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 50% (10/20) 22
108. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 50% (10/20) 16
109. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 50% (8/16) 30
110. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 50% (8/16) 28
111. Kaári Levente (Monor SE) 50% (8/16) 20
112. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 50% (8/16) 16
113. Saáry Csaba (Powear-TFT) 48.48% (32/66) 24
114. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 48.39% (30/62) 24
115. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 48.15% (26/54) 20
116. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 48.15% (26/54) 18
117. Ujvári Attila (Bravos) 47.5% (38/80) 26
118. Emdadi Toraj (7 + SC) 46.67% (56/120) 18
119. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 46.67% (14/30) 24
120. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 46.15% (24/52) 26
121. Junó György (Monor SE) 45.45% (10/22) 20
122. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 45% (36/80) 24
123. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 45% (18/40) 20
124. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 44.83% (26/58) 28
125. Tamás Bence (Cap City Crew) 44.44% (24/54) 22
126. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 44.44% (8/18) 22
127. Tatai Ádám (Budai Mind1) 43.75% (14/32) 22
128. Szilléry János (Budai Bikák) 43.33% (26/60) 22
129. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 42.86% (42/98) 20
130. Dira Ferenc (Budai Mind1) 42.86% (30/70) 26
131. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 42.11% (16/38) 22
132. Lelkes János (Kisbojtár) 41.67% (20/48) 20
133. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 41.67% (10/24) 24
134. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 41.67% (10/24) 18
135. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 40% (20/50) 24
136. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 40% (8/20) 26
137. Josepovits László (Álló Farkasok) 38.46% (10/26) 24
138. Szikora Bence (Parthus SE) 37.5% (6/16) 20
139. Pálfy Márk (Parthus SE) 37.5% (6/16) 20
140. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 37.14% (26/70) 20
141. Laposa Dávid András (7 + SC) 36% (18/50) 22
142. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 35.71% (10/28) 26
143. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 35.29% (12/34) 18
144. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 35.29% (12/34) 22
145. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 33.33% (16/48) 20
146. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 33.33% (16/48) 22
147. Péter Máté (Hobbi SK) 33.33% (6/18) 16
148. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 30.3% (20/66) 24
149. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 27.27% (24/88) 16
150. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 27.27% (6/22) 20
151. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 25% (10/40) 26
152. Széll Gábor (Budafok/B) 25% (4/16) 28
153. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 23.53% (16/68) 24
154. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 22.73% (10/44) 18
155. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 22.58% (14/62) 22
156. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 22.22% (4/18) 18
157. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 18.18% (4/22) 26
158. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 12.5% (2/16) 16
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu