/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Szentendrei KHSE U20 - Budapest, Férfi B csoport

Edző

Név Telefon E-mail
Nagy Ferenc 30/601-4387 korfeco@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Borz Péter 30/217-1048 borzpet@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Albert Kolos Akira 2004
- Boros Máté 2004
- Botos Benedek 2006
- Bródi Barnabás Zoltán 2004
- Glavaski Andrej 2005
- Király Domonkos 2004
- Laki Tamás Salamon 2004
- Okrutay Gergely 2004
- Pirint Gergő 2004
- Sági Ádám Adrián 2004
- Szakonyi Ruben 2004
- Török Miksa 2003

Műsor

Budapest, Férfi B csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB2022 Szentendrei KHSE U20 Monor SE 2022/10/13 19:15 78-102
(19-29,13-19,24-18,22-36)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Jankovics Viktor Zsolt, Kiss Bálint
FB2031 Kisbojtár Szentendrei KHSE U20 2022/10/16 13:30 71-79
(13-22,14-17,27-14,17-26)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Tamás, Bagi Bálint
FB2013 Optofit VKB Vác Szentendrei KHSE U20 2022/10/29 17:00 20-0
(-, -, -, -)
Piarista Gimnázium Tahin András, Török Béla
FB2042 Kőbánya Old Boys/B Szentendrei KHSE U20 2022/11/03 20:45 112-67
(23-23,31-16,30-11,28-17)
Zrínyi Miklós Gimnázium Tőzsér Dénes Kelemen, Kiss Bálint
FB2053 Szentendrei KHSE U20 REGI Waldorf U23 2022/11/17 19:15 51-48
(12-6,14-12,10-17,15-13)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Antoni Márk Ágoston, Vigh Balázs
FB2064 Treff 07 SE U23 Szentendrei KHSE U20 2022/11/18 19:20 81-54
(15-10,26-6,24-18,16-20)
Eötvös József Általános Iskola Hervay Tibor, Nagy László
FB2075 Szentendrei KHSE U20 Treff 07 SE 2022/12/01 19:15 47-73
(11-19,12-16,9-17,15-21)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Goda László, Horváth Csongor Béla
FB2086 Eötvös Halak Szentendrei KHSE U20 2022/12/04 13:30 75-63
(15-21,13-16,26-6,21-20)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior, Vida József
FB2097 Szentendrei KHSE U20 BEAC Und Einz 2022/12/15 19:15 69-79
(16-18,17-21,17-17,19-23)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Bagi Bálint, Pohánka Balázs
FB2116 Csepel-Bontó/B Szentendrei KHSE U20 2023/01/19 18:50 66-84
(15-23,16-24,21-18,14-19)
Eötvös József Általános Iskola NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis
FB2134 Álló Farkasok Szentendrei KHSE U20 2023/01/23 19:20 91-45
(26-7,20-9,29-15,16-14)
Babits Mihály Gimnázium Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba
FB2143 Szentendrei KHSE U20 Optofit VKB Vác 2023/02/02 19:15 41-82
(11-23,10-21,14-21,6-17)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, Gombos Márk Bálint
FB2152 Monor SE Szentendrei KHSE U20 2023/02/16 19:00 József Attila Gimnázium
FB2161 Szentendrei KHSE U20 Kisbojtár 2023/02/23 19:15 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FB2172 Szentendrei KHSE U20 Kőbánya Old Boys/B 2023/03/02 19:15 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FB2183 REGI Waldorf U23 Szentendrei KHSE U20 2023/03/05 18:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FB2125 Szentendrei KHSE U20 Honvéd Zrínyi SE/B 2023/03/09 19:15 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FB2194 Szentendrei KHSE U20 Treff 07 SE U23 2023/03/23 19:15 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FB2205 Treff 07 SE Szentendrei KHSE U20 2023/03/26 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2216 Szentendrei KHSE U20 Eötvös Halak 2023/04/06 19:15 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FB2227 BEAC Und Einz Szentendrei KHSE U20 2023/04/14 21:15 Lónyay Református Gimnázium
FB2237 Parthus SE Szentendrei KHSE U20 2023/04/21 19:15 Fészek Kosárlabda Csarnok
FB2107 Szentendrei KHSE U20 Parthus SE 2023/04/27 19:15 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FB2255 Honvéd Zrínyi SE/B Szentendrei KHSE U20 2023/05/04 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FB2246 Szentendrei KHSE U20 Csepel-Bontó/B 2023/05/11 19:15 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FB2264 Szentendrei KHSE U20 Álló Farkasok 2023/05/25 19:15 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 706 30
2. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 656 22
3. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 630 30
4. Nagy Péter (7 + SC) 534 24
5. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 530 30
6. Takács Gergely (Cap City Crew) 528 18
7. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 522 30
8. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 514 28
9. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 484 28
10. Munteán András Gyula (Bravos) 466 28
11. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 464 28
12. Szabó Péter (Eldorádó KE) 462 30
13. Filótás Gergely László (Bravos) 458 26
14. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 444 26
15. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 432 26
16. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 424 26
17. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 418 22
18. Buda Gergely (TFSE Senior) 410 20
19. Saáry Csaba (Powear-TFT) 398 26
20. Bozsik László (Színyei KC) 388 24
21. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 386 24
22. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 366 20
23. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 364 26
24. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 360 30
25. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 348 24
26. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 346 24
27. Nagy András (Hobbi SK) 342 30
28. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 340 24
29. Rósa László (Eldorádó KE) 336 28
30. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 336 30
31. Gedei Tibor (Budai Mind1) 326 20
32. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 322 24
33. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 314 28
34. Kovács András (Budai Mind1) 312 26
35. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 310 24
36. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 306 24
37. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 304 24
38. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 302 22
39. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 300 20
40. Emdadi Toraj (7 + SC) 300 20
41. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 298 26
42. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 298 24
43. Merl Ferenc (TFSE Senior) 298 24
44. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 296 20
45. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 294 16
46. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 288 20
47. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 284 28
48. Vári Balázs (Bravos) 284 26
49. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 282 24
50. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 280 18
51. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 274 30
52. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 272 26
53. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 272 24
54. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 270 26
55. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 270 20
56. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 270 20
57. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 268 24
58. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 268 22
59. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 266 28
60. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 264 28
61. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 264 20
62. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 262 16
63. Halász László (Budafok/B) 262 28
64. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 258 18
65. Baricska Dániel (Hobbi SK) 258 28
66. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 256 20
67. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 256 30
68. Landauer Gábor (Parthus SE) 252 20
69. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 250 24
70. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 248 26
71. Lelkes János (Kisbojtár) 246 24
72. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 244 26
73. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 240 30
74. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 238 18
75. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 238 22
76. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 236 14
77. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 234 28
78. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 232 18
79. Héczei András (Színyei KC) 230 20
80. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 230 24
81. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 224 24
82. Sulán Péter (Budafok/B) 222 30
83. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 222 26
84. Righi Kenzy (Cap City Crew) 220 20
85. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 220 18
86. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 218 22
87. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 212 28
88. Németh András (BEAC Kobak) 210 24
89. Bodor Dániel (Monor SE) 208 20
90. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 206 22
91. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 206 20
92. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 202 24
93. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 202 24
94. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 202 16
95. Gecse Zoltán (Budafok/B) 202 26
96. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 200 20
97. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 198 22
98. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 198 22
99. Szabó András (Optofit VKB Vác) 196 20
100. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 194 22
101. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 192 28
102. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 190 24
103. Dira Ferenc (Budai Mind1) 186 26
104. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 186 20
105. Laposa Dávid András (7 + SC) 184 24
106. Ruboczky György (Törekvés SE) 184 26
107. Herczeg Barnabás (7 + SC) 184 16
108. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 184 30
109. Ujvári Attila (Bravos) 184 30
110. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 182 30
111. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 182 14
112. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 182 26
113. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 182 24
114. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 180 20
115. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 180 24
116. Bárány Csaba (Budai Bikák) 178 20
117. Juhász István (Budai Mind1) 176 26
118. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 174 16
119. Györe András (Álló Farkasok) 174 20
120. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 174 24
121. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 172 26
122. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 170 22
123. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 168 20
124. Valuska László (BEAC Kobak) 168 22
125. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 166 24
126. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 166 30
127. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 164 24
128. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 162 32
129. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 162 26
130. Chrestels Attila János (7 + SC) 160 16
131. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 160 28
132. Horváth János (Cap City Crew) 154 10
133. Kovács Miklós (Budai Mind1) 154 22
134. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 154 22
135. Búzás Bence (Monor SE) 152 10
136. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 152 26
137. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 150 26
138. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 148 22
139. Gyuricskó András (Monor SE) 146 4
140. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 146 20
141. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 146 18
142. Nagy Balázs (Kisbojtár) 146 26
143. Budai Márton (E5vös NGRK) 144 30
144. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 142 24
145. Szikora Bence (Parthus SE) 140 22
146. Nagy Sándor (Cap City Crew) 140 12
147. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 140 28
148. Simon Szabolcs (Parthus SE) 138 10
149. Josepovits László (Álló Farkasok) 138 24
150. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 136 18
151. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 136 20
152. Püspök Bertalan (Monor SE) 134 8
153. Müller István (Álló Farkasok) 134 14
154. Széll Gábor (Budafok/B) 132 30
155. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 132 18
156. Szilléry János (Budai Bikák) 130 22
157. Deák Attila (Budai Mind1) 128 18
158. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 128 24
159. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 126 20
160. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 124 18
161. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 124 14
162. Jantner László (Színyei KC) 122 20
163. Papp András János (Eldorádó KE) 122 28
164. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 122 24
165. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 120 24
166. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 118 18
167. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 116 16
168. Péter Máté (Hobbi SK) 116 20
169. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 112 24
170. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 112 12
171. Lendér Armand András (Monor SE) 110 10
172. Tóth Bence (Cap City Crew) 110 18
173. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 110 24
174. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 110 24
175. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 108 12
176. Tamás Bence (Cap City Crew) 108 24
177. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 102 20
178. Pálfy Márk (Parthus SE) 100 22
179. Tatai Ádám (Budai Mind1) 100 22
180. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 98 28
181. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 96 10
182. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 96 16
183. Horváth Viktor (Monor SE) 96 14
184. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 94 24
185. Márton Antal (Powear-TFT) 94 22
186. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 94 22
187. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 94 20
188. Végh Norbert (TFSE Senior) 94 26
189. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 92 12
190. Schulek Csaba (TFSE Senior) 92 24
191. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 90 22
192. Junó György (Monor SE) 90 22
193. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 90 18
194. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 88 24
195. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 86 30
196. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 86 18
197. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 86 18
198. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 86 14
199. Papp Balázs (Budafok/B) 86 22
200. Schulek Dávid (TFSE Senior) 84 14
201. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 82 28
202. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 82 18
203. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 82 26
204. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 82 20
205. Tóth Gyula (Hobbi SK) 80 12
206. Zsótér István Zsolt (Bravos) 80 8
207. Bódi Attila (Monor SE) 80 8
208. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 80 10
209. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 80 14
210. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 80 18
211. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 78 12
212. Vári János (Bravos) 78 12
213. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 78 20
214. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 78 24
215. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 78 14
216. Jászai Zoltán (Budafok/B) 76 6
217. Solymosi Péter (Budai Mind1) 76 20
218. Csontos Gergő (Budai Bikák) 74 12
219. Székely Gábor (Törekvés SE) 74 20
220. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 72 22
221. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 72 14
222. Friedman Guy (Parthus SE) 72 6
223. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 72 10
224. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 72 24
225. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 72 24
226. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 72 26
227. Hadnagy András (Álló Farkasok) 70 10
228. Dapev Benedek (Kisbojtár) 68 10
229. Andó Péter (Bravos) 68 16
230. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 66 22
231. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 66 24
232. Tilinger Zsolt (7 + SC) 64 24
233. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 64 6
234. Kaári Levente (Monor SE) 64 22
235. Szép András (BEAC Kobak) 62 26
236. Galambos Máté (Budai Bikák) 62 12
237. Muzslai Francisco (Parthus SE) 62 6
238. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 62 24
239. Bánsági Attila (Bravos) 62 24
240. Bakai István Bálint (Budafok/B) 60 14
241. Chrabák László (Törekvés SE) 60 10
242. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 60 20
243. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 60 24
244. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 60 18
245. Ruppert Tamás (Bravos) 60 22
246. Takács Gábor (Hobbi SK) 58 12
247. Német Tamás (Budai Mind1) 58 12
248. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 56 18
249. dr. Varga József (Cap City Crew) 56 22
250. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 54 22
251. Faragó Tamás (TFSE Senior) 54 8
252. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 54 16
253. Ohát Viktor (Monor SE) 54 24
254. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 50 22
255. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 50 12
256. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 50 16
257. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 50 26
258. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 50 14
259. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 48 16
260. Sára Attila (Budafok/B) 48 26
261. Molnár Bálint (Budai Bikák) 46 18
262. Papp Albert (Budafok/B) 46 24
263. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 46 28
264. Duday Zoltán (Budai Mind1) 46 16
265. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 46 20
266. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 44 14
267. Forrai Miklós (Budai Bikák) 44 8
268. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 44 16
269. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 44 22
270. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 42 12
271. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 42 14
272. Varga Levente (Monor SE) 42 16
273. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 42 20
274. Homa Csaba (Eldorádó KE) 40 28
275. Csernus Marco (Monor SE) 40 8
276. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 40 10
277. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 40 10
278. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 40 14
279. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 40 12
280. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 38 32
281. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 38 14
282. Brandt Balázs Sean (E5vös NGRK) 36 4
283. Fábián Dénes (Bravos) 36 10
284. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 36 16
285. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 36 14
286. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 34 14
287. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 34 18
288. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 34 8
289. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 34 16
290. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 34 12
291. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 34 22
292. Bársony Balázs (7 + SC) 32 4
293. Szeles Péter (Eldorádó KE) 32 8
294. Szidonya István (Powear-TFT) 32 20
295. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 32 6
296. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 30 18
297. File Lajos (Kőbánya Old Boys/B) 30 2
298. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 30 20
299. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 28 18
300. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 28 2
301. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 28 8
302. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 28 28
303. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 28 12
304. Katona József (Bravos) 26 28
305. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 26 2
306. Zsigmond András (Cap City Crew) 26 2
307. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 26 24
308. Kocsis Norbert (Monor SE) 26 24
309. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 24 22
310. Bánhegyi András József (Színyei KC) 24 10
311. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 24 16
312. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 24 24
313. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 24 14
314. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 22 2
315. Kecskeméti György (Parthus SE) 22 8
316. Aradi Levente (Parthus SE) 22 8
317. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 22 10
318. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 22 20
319. Madarász Attila (Színyei KC) 22 22
320. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 14
321. Ferge Dávid (Budafok/B) 20 8
322. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 20 24
323. Láng-Miticzky Roland (Parthus SE) 18 2
324. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 18 6
325. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 18 20
326. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 18 22
327. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 16 24
328. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 16 18
329. Hirth Attila (Bravos) 16 2
330. Zódor Norbert (Kőbánya Old Boys/B) 16 2
331. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 16 2
332. Dr. Kovács Balázs László (Budai TriplaDupla) 16 4
333. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 16 10
334. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 14 4
335. Fekete Tamás (TFSE Senior) 14 8
336. Bial András (Csepel-Bontó/B) 12 18
337. Bóka Zsolt (Csepel-Bontó/B) 12 2
338. Varga Dániel (Cap City Crew) 12 6
339. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 12 8
340. Gaál Roland (Powear-TFT) 10 4
341. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 10 14
342. Girus László (Powear-TFT) 10 28
343. Krékity Kornél (Hobbi SK) 8 28
344. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 8 4
345. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 8 4
346. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 8 10
347. Szóga Tamás (Színyei KC) 8 6
348. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 8 14
349. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 8 14
350. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 6 2
351. Papp Gábor (BEAC Und Einz) 6 4
352. Takács Péter (Hobbi SK) 6 6
353. Horváth Ádám (Budai Mind1) 6 20
354. Petz Viktor (E5vös NGRK) 6 18
355. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 4 6
356. Szabó László (Parthus SE) 4 2
357. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 4 2
358. Farkas András (REGI Waldorf U23) 4 2
359. Szabó Balázs (Hobbi SK) 4 4
360. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 4 8
361. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 4 10
362. Király Tamás (Színyei KC) 4 10
363. Gubis György (Optofit VKB Vác) 4 16
364. Tatai András (Eldorádó KE) 4 12
365. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 12
366. Eke Balázs (Cap City Crew) 4 18
367. Skobrics Tibor (7 + SC) 4 18
368. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 4 18
369. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
370. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
371. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 4
372. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
373. Kerék Dominik Patrik (REGI Waldorf U23) 0 2
374. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
375. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 6
376. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
377. Barta István (Eldorádó KE) 0 4
378. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 10
379. Décsi András Dávid (Eldorádó KE) 0 2
380. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 14
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Péter (Eldorádó KE) 98 30
2. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 82 30
3. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 76 26
4. Takács Gergely (Cap City Crew) 68 18
5. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 68 24
6. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 66 28
7. Rósa László (Eldorádó KE) 62 28
8. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 60 28
9. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 60 24
10. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 60 28
11. Nagy Péter (7 + SC) 58 24
12. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 58 30
13. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 56 24
14. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 56 26
15. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 54 30
16. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 54 20
17. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 52 28
18. Munteán András Gyula (Bravos) 52 28
19. Saáry Csaba (Powear-TFT) 52 26
20. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 52 30
21. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 52 24
22. Gedei Tibor (Budai Mind1) 50 20
23. Merl Ferenc (TFSE Senior) 48 24
24. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 46 26
25. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 46 22
26. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 44 16
27. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 44 18
28. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 44 28
29. Filótás Gergely László (Bravos) 42 26
30. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 42 28
31. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 42 26
32. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 40 22
33. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 40 20
34. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 40 30
35. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 38 26
36. Bozsik László (Színyei KC) 38 24
37. Landauer Gábor (Parthus SE) 38 20
38. Nagy András (Hobbi SK) 38 30
39. Vári Balázs (Bravos) 38 26
40. Budai Márton (E5vös NGRK) 38 30
41. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 36 24
42. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 36 20
43. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 36 22
44. Sulán Péter (Budafok/B) 36 30
45. Dira Ferenc (Budai Mind1) 36 26
46. Gyuricskó András (Monor SE) 32 4
47. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 32 22
48. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 32 26
49. Deák Attila (Budai Mind1) 32 18
50. Nagy Balázs (Kisbojtár) 32 26
51. Széll Gábor (Budafok/B) 32 30
52. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 30 22
53. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 30 30
54. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 28 22
55. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 28 26
56. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 28 16
57. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 28 22
58. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 28 24
59. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 26 20
60. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 26 14
61. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 26 20
62. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 26 26
63. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 26 18
64. Szikora Bence (Parthus SE) 26 22
65. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 26 26
66. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 26 24
67. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 26 18
68. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 24 18
69. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 24 24
70. Lendér Armand András (Monor SE) 24 10
71. Bodor Dániel (Monor SE) 24 20
72. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 24 24
73. Búzás Bence (Monor SE) 22 10
74. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 22 24
75. Héczei András (Színyei KC) 22 20
76. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 22 20
77. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 22 20
78. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 20 24
79. Nagy Sándor (Cap City Crew) 20 12
80. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 20 30
81. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 20 20
82. Papp András János (Eldorádó KE) 20 28
83. Solymosi Péter (Budai Mind1) 20 20
84. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 20 30
85. Simon Szabolcs (Parthus SE) 18 10
86. Baricska Dániel (Hobbi SK) 18 28
87. Tóth Bence (Cap City Crew) 18 18
88. Tilinger Zsolt (7 + SC) 18 24
89. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 16 20
90. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 16 30
91. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 16 26
92. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 16 22
93. Bárány Csaba (Budai Bikák) 16 20
94. Ruboczky György (Törekvés SE) 16 26
95. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 16 28
96. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 14 24
97. Chrestels Attila János (7 + SC) 14 16
98. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 14 22
99. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 14 14
100. Ujvári Attila (Bravos) 14 30
101. Pálfy Márk (Parthus SE) 14 22
102. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 14 20
103. Székely Gábor (Törekvés SE) 14 20
104. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 14 28
105. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 12 18
106. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 12 24
107. Horváth Viktor (Monor SE) 12 14
108. Juhász István (Budai Mind1) 12 26
109. Jantner László (Színyei KC) 12 20
110. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 12 24
111. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 12 18
112. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 12 20
113. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 12 24
114. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 12 18
115. Bánsági Attila (Bravos) 12 24
116. dr. Varga József (Cap City Crew) 12 22
117. Buda Gergely (TFSE Senior) 10 20
118. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 10 16
119. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 10 30
120. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 10 14
121. Horváth János (Cap City Crew) 10 10
122. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 10 18
123. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 24
124. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 10 6
125. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 10 10
126. Müller István (Álló Farkasok) 10 14
127. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 10 12
128. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 10 24
129. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 10 22
130. Végh Norbert (TFSE Senior) 10 26
131. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 10 24
132. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 10 16
133. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 10 24
134. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 10 28
135. Püspök Bertalan (Monor SE) 8 8
136. Friedman Guy (Parthus SE) 8 6
137. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 8 22
138. Györe András (Álló Farkasok) 8 20
139. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 8 10
140. Tóth Gyula (Hobbi SK) 8 12
141. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 8 12
142. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 8 24
143. Galambos Máté (Budai Bikák) 8 12
144. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 8 14
145. Csernus Marco (Monor SE) 8 8
146. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 8 28
147. Fábián Dénes (Bravos) 8 10
148. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 8 8
149. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 8 20
150. Zsigmond András (Cap City Crew) 6 2
151. Kovács András (Budai Mind1) 6 26
152. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 6 24
153. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 6 24
154. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 6 10
155. Valuska László (BEAC Kobak) 6 22
156. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 6 18
157. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 6 18
158. Dapev Benedek (Kisbojtár) 6 10
159. Faragó Tamás (TFSE Senior) 6 8
160. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 6 26
161. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 6 20
162. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 6 24
163. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 6 18
164. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 6 10
165. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 6 24
166. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 6 14
167. Varga Levente (Monor SE) 6 16
168. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 6 14
169. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 6 22
170. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 6 16
171. Katona József (Bravos) 6 28
172. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 20
173. Bódi Attila (Monor SE) 4 8
174. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 26
175. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 4 14
176. Hirth Attila (Bravos) 4 2
177. Gecse Zoltán (Budafok/B) 4 26
178. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 4 12
179. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 4 28
180. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 24
181. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 4 16
182. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 4 26
183. Kovács Miklós (Budai Mind1) 4 22
184. Vári János (Bravos) 4 12
185. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 4 14
186. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 4 14
187. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 4 32
188. Márton Antal (Powear-TFT) 4 22
189. Szeles Péter (Eldorádó KE) 4 8
190. Papp Balázs (Budafok/B) 4 22
191. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 4 18
192. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 4 16
193. Kaári Levente (Monor SE) 4 22
194. Duday Zoltán (Budai Mind1) 4 16
195. Ferge Dávid (Budafok/B) 4 8
196. Bánhegyi András József (Színyei KC) 4 10
197. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 4 22
198. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 4 10
199. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 4 16
200. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 4 22
201. Kocsis Norbert (Monor SE) 4 24
202. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2 30
203. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 2 20
204. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2 20
205. File Lajos (Kőbánya Old Boys/B) 2 2
206. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 2 20
207. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 2 24
208. Jászai Zoltán (Budafok/B) 2 6
209. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2 16
210. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 2 26
211. Muzslai Francisco (Parthus SE) 2 6
212. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 2 24
213. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 2 28
214. Halász László (Budafok/B) 2 28
215. Láng-Miticzky Roland (Parthus SE) 2 2
216. Brandt Balázs Sean (E5vös NGRK) 2 4
217. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 2 22
218. Németh András (BEAC Kobak) 2 24
219. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 2 24
220. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 2 20
221. Bársony Balázs (7 + SC) 2 4
222. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 2 20
223. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 2 30
224. Chrabák László (Törekvés SE) 2 10
225. Takács Gábor (Hobbi SK) 2 12
226. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 2 18
227. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 2 24
228. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 2 24
229. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2 22
230. Tamás Bence (Cap City Crew) 2 24
231. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 2 22
232. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 2 10
233. Schulek Csaba (TFSE Senior) 2 24
234. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 4
235. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 2 12
236. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 2 22
237. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 2 14
238. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 2 2
239. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 2 6
240. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 2 26
241. Gaál Roland (Powear-TFT) 2 4
242. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 2 22
243. Szép András (BEAC Kobak) 2 26
244. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 2 16
245. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 2 10
246. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 2 4
247. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 2 26
248. Papp Albert (Budafok/B) 2 24
249. Sára Attila (Budafok/B) 2 26
250. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 14
251. Papp Gábor (BEAC Und Einz) 2 4
252. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 2 8
253. Homa Csaba (Eldorádó KE) 2 28
254. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 2 32
255. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 2 20
256. Madarász Attila (Színyei KC) 2 22
257. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 2 22
258. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 2 10
259. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 2 14
260. Girus László (Powear-TFT) 2 28
261. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2 20
262. Emdadi Toraj (7 + SC) 0 20
263. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 0 2
264. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 0 2
265. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 0 24
266. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 0 18
267. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 16
268. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 0 2
269. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0 20
270. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 0 24
271. Lelkes János (Kisbojtár) 0 24
272. Zsótér István Zsolt (Bravos) 0 8
273. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 22
274. Szabó András (Optofit VKB Vác) 0 20
275. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0 28
276. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 0 12
277. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 0 28
278. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 0 18
279. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 0 2
280. Zódor Norbert (Kőbánya Old Boys/B) 0 2
281. Laposa Dávid András (7 + SC) 0 24
282. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 0 18
283. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0 10
284. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 24
285. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 22
286. Csontos Gergő (Budai Bikák) 0 12
287. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 30
288. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 0 16
289. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0 14
290. Bóka Zsolt (Csepel-Bontó/B) 0 2
291. Szilléry János (Budai Bikák) 0 22
292. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 26
293. Péter Máté (Hobbi SK) 0 20
294. Josepovits László (Álló Farkasok) 0 24
295. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0 28
296. Forrai Miklós (Budai Bikák) 0 8
297. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 0 6
298. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 0 20
299. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0 24
300. Német Tamás (Budai Mind1) 0 12
301. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 18
302. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0 20
303. Bakai István Bálint (Budafok/B) 0 14
304. Andó Péter (Bravos) 0 16
305. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 8
306. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 0 12
307. Junó György (Monor SE) 0 22
308. Dr. Kovács Balázs László (Budai TriplaDupla) 0 4
309. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0 24
310. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 0 14
311. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0 12
312. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 0 16
313. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 26
314. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 0 20
315. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 0 24
316. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 0 22
317. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 0 16
318. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0 14
319. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 0 14
320. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 12
321. Aradi Levente (Parthus SE) 0 8
322. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0 24
323. Kecskeméti György (Parthus SE) 0 8
324. Ruppert Tamás (Bravos) 0 22
325. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0 14
326. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0 18
327. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0 24
328. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 12
329. Ohát Viktor (Monor SE) 0 24
330. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 20
331. Farkas András (REGI Waldorf U23) 0 2
332. Varga Dániel (Cap City Crew) 0 6
333. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
334. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0 2
335. Szabó László (Parthus SE) 0 2
336. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 18
337. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0 8
338. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0 14
339. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 0 18
340. Szidonya István (Powear-TFT) 0 20
341. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 18
342. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0 22
343. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0 20
344. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 6
345. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0 24
346. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0 28
347. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0 24
348. Szabó Balázs (Hobbi SK) 0 4
349. Takács Péter (Hobbi SK) 0 6
350. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 20
351. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 18
352. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0 24
353. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0 6
354. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0 24
355. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0 18
356. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 14
357. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0 14
358. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 8
359. Király Tamás (Színyei KC) 0 10
360. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0 10
361. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 12
362. Tatai András (Eldorádó KE) 0 12
363. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 18
364. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 28
365. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 16
366. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 18
367. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 18
368. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 18
369. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
370. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
371. Décsi András Dávid (Eldorádó KE) 0 2
372. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 6
373. Kerék Dominik Patrik (REGI Waldorf U23) 0 2
374. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
375. Barta István (Eldorádó KE) 0 4
376. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 14
377. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 10
378. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
379. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 4
380. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 29.82 22
2. Takács Gergely (Cap City Crew) 29.33 18
3. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 23.53 30
4. Nagy Péter (7 + SC) 22.25 24
5. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 21 30
6. Buda Gergely (TFSE Senior) 20.5 20
7. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 19 22
8. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 18.38 16
9. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 18.36 28
10. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 18.3 20
11. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 17.67 30
12. Filótás Gergely László (Bravos) 17.62 26
13. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 17.4 30
14. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 17.29 28
15. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 17.08 26
16. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 16.86 14
17. Munteán András Gyula (Bravos) 16.64 28
18. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 16.62 26
19. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 16.57 28
20. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 16.38 16
21. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 16.31 26
22. Gedei Tibor (Budai Mind1) 16.3 20
23. Bozsik László (Színyei KC) 16.17 24
24. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 16.08 24
25. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 15.56 18
26. Horváth János (Cap City Crew) 15.4 10
27. Szabó Péter (Eldorádó KE) 15.4 30
28. Saáry Csaba (Powear-TFT) 15.31 26
29. Búzás Bence (Monor SE) 15.2 10
30. Emdadi Toraj (7 + SC) 15 20
31. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 15 20
32. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 14.8 20
33. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 14.5 24
34. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 14.42 24
35. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 14.4 20
36. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 14.33 18
37. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 14.17 24
38. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 14 26
39. Simon Szabolcs (Parthus SE) 13.8 10
40. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 13.73 22
41. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 13.5 20
42. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 13.5 20
43. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 13.42 24
44. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 13.22 18
45. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 13.2 20
46. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 13 14
47. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 12.92 24
48. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 12.89 18
49. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 12.8 20
50. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 12.75 24
51. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 12.67 24
52. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 12.63 16
53. Landauer Gábor (Parthus SE) 12.6 20
54. Merl Ferenc (TFSE Senior) 12.42 24
55. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 12.42 24
56. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 12.22 18
57. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 12.18 22
58. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 12 30
59. Rósa László (Eldorádó KE) 12 28
60. Kovács András (Budai Mind1) 12 26
61. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 11.75 24
62. Nagy Sándor (Cap City Crew) 11.67 12
63. Herczeg Barnabás (7 + SC) 11.5 16
64. Héczei András (Színyei KC) 11.5 20
65. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 11.46 26
66. Nagy András (Hobbi SK) 11.4 30
67. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 11.33 24
68. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 11.21 28
69. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 11.2 30
70. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 11.17 24
71. Righi Kenzy (Cap City Crew) 11 20
72. Lendér Armand András (Monor SE) 11 10
73. Vári Balázs (Bravos) 10.92 26
74. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 10.88 16
75. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 10.82 22
76. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 10.46 26
77. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 10.42 24
78. Bodor Dániel (Monor SE) 10.4 20
79. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 10.39 26
80. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 10.3 20
81. Lelkes János (Kisbojtár) 10.25 24
82. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 10.14 28
83. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 10 20
84. Chrestels Attila János (7 + SC) 10 16
85. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 9.91 22
86. Szabó András (Optofit VKB Vác) 9.8 20
87. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 9.6 10
88. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 9.58 24
89. Müller István (Álló Farkasok) 9.57 14
90. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 9.54 26
91. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 9.5 28
92. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 9.43 28
93. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 9.39 26
94. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 9.36 22
95. Halász László (Budafok/B) 9.36 28
96. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 9.33 24
97. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 9.33 12
98. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 9.3 20
99. Baricska Dániel (Hobbi SK) 9.21 28
100. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 9.13 30
101. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 9 22
102. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 9 22
103. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 9 12
104. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 9 20
105. Bárány Csaba (Budai Bikák) 8.9 20
106. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 8.86 14
107. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 8.82 22
108. Németh András (BEAC Kobak) 8.75 24
109. Györe András (Álló Farkasok) 8.7 20
110. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 8.54 26
111. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 8.53 30
112. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 8.42 24
113. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 8.42 24
114. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 8.4 20
115. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 8.36 28
116. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 8.11 18
117. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 8 10
118. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 8 30
119. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 7.92 24
120. Gecse Zoltán (Budafok/B) 7.77 26
121. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 7.73 22
122. Laposa Dávid András (7 + SC) 7.67 24
123. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 7.67 12
124. Valuska László (BEAC Kobak) 7.64 22
125. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 7.58 24
126. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 7.57 28
127. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 7.56 18
128. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.5 24
129. Sulán Péter (Budafok/B) 7.4 30
130. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 7.33 18
131. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 7.3 20
132. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 7.25 24
133. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 7.25 16
134. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 7.2 10
135. Dira Ferenc (Budai Mind1) 7.15 26
136. Deák Attila (Budai Mind1) 7.11 18
137. Ruboczky György (Törekvés SE) 7.08 26
138. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 7 26
139. Kovács Miklós (Budai Mind1) 7 22
140. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 7 22
141. Hadnagy András (Álló Farkasok) 7 10
142. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 6.92 24
143. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 6.89 18
144. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 6.86 28
145. Horváth Viktor (Monor SE) 6.86 14
146. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 6.83 24
147. Dapev Benedek (Kisbojtár) 6.8 10
148. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 6.8 20
149. Juhász István (Budai Mind1) 6.77 26
150. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 6.73 22
151. Tóth Gyula (Hobbi SK) 6.67 12
152. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 6.62 26
153. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 6.56 18
154. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 6.5 12
155. Vári János (Bravos) 6.5 12
156. Szikora Bence (Parthus SE) 6.36 22
157. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 6.3 20
158. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.23 26
159. Csontos Gergő (Budai Bikák) 6.17 12
160. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 6.14 14
161. Ujvári Attila (Bravos) 6.13 30
162. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 6.13 30
163. Tóth Bence (Cap City Crew) 6.11 18
164. Jantner László (Színyei KC) 6.1 20
165. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 6.07 30
166. Schulek Dávid (TFSE Senior) 6 14
167. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 6 16
168. Chrabák László (Törekvés SE) 6 10
169. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 5.92 24
170. Szilléry János (Budai Bikák) 5.91 22
171. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 5.85 26
172. Péter Máté (Hobbi SK) 5.8 20
173. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.77 26
174. Josepovits László (Álló Farkasok) 5.75 24
175. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 5.71 28
176. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 5.71 14
177. Nagy Balázs (Kisbojtár) 5.62 26
178. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 5.57 14
179. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 5.53 30
180. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 5.33 24
181. Galambos Máté (Budai Bikák) 5.17 12
182. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 5.14 14
183. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 5.1 20
184. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 5.08 24
185. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 5.06 32
186. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 5 28
187. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 5 24
188. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 5 18
189. Német Tamás (Budai Mind1) 4.83 12
190. Takács Gábor (Hobbi SK) 4.83 12
191. Budai Márton (E5vös NGRK) 4.8 30
192. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 4.78 18
193. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 4.78 18
194. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 4.7 20
195. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 4.67 24
196. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 4.58 24
197. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 4.58 24
198. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 4.56 18
199. Tatai Ádám (Budai Mind1) 4.55 22
200. Pálfy Márk (Parthus SE) 4.55 22
201. Tamás Bence (Cap City Crew) 4.5 24
202. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 4.44 18
203. Széll Gábor (Budafok/B) 4.4 30
204. Papp András János (Eldorádó KE) 4.36 28
205. Bakai István Bálint (Budafok/B) 4.29 14
206. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 4.27 22
207. Márton Antal (Powear-TFT) 4.27 22
208. Andó Péter (Bravos) 4.25 16
209. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 4.17 12
210. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 4.1 20
211. Junó György (Monor SE) 4.09 22
212. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 4.09 22
213. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 4 10
214. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 4 10
215. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 3.92 24
216. Papp Balázs (Budafok/B) 3.91 22
217. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 3.9 20
218. Schulek Csaba (TFSE Senior) 3.83 24
219. Solymosi Péter (Budai Mind1) 3.8 20
220. Székely Gábor (Törekvés SE) 3.7 20
221. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 3.67 24
222. Végh Norbert (TFSE Senior) 3.62 26
223. Fábián Dénes (Bravos) 3.6 10
224. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 3.57 14
225. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 3.5 28
226. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 3.5 12
227. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 3.38 16
228. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 3.33 18
229. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 3.33 12
230. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 3.27 22
231. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 3.25 24
232. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 3.15 26
233. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 3.14 14
234. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 3.13 16
235. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 3.11 18
236. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 3 22
237. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 3 16
238. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 3 20
239. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 3 14
240. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 3 24
241. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 3 24
242. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 2.93 28
243. Kaári Levente (Monor SE) 2.91 22
244. Duday Zoltán (Budai Mind1) 2.88 16
245. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 2.87 30
246. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 2.86 14
247. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 2.83 12
248. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 2.77 26
249. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 2.75 16
250. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 2.75 24
251. Ruppert Tamás (Bravos) 2.73 22
252. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 2.71 14
253. Tilinger Zsolt (7 + SC) 2.67 24
254. Varga Levente (Monor SE) 2.63 16
255. Bánsági Attila (Bravos) 2.58 24
256. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 2.58 24
257. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 2.57 14
258. Molnár Bálint (Budai Bikák) 2.56 18
259. dr. Varga József (Cap City Crew) 2.55 22
260. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 2.5 24
261. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 2.46 22
262. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 2.43 14
263. Bánhegyi András József (Színyei KC) 2.4 10
264. Szép András (BEAC Kobak) 2.39 26
265. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 2.33 12
266. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 2.3 20
267. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 2.27 22
268. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 2.25 16
269. Ohát Viktor (Monor SE) 2.25 24
270. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 2.2 10
271. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 2.13 16
272. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 2.1 20
273. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 2 22
274. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 1.92 26
275. Papp Albert (Budafok/B) 1.92 24
276. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1.89 18
277. Sára Attila (Budafok/B) 1.85 26
278. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 1.71 14
279. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 1.67 18
280. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 1.64 28
281. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 1.6 10
282. Szidonya István (Powear-TFT) 1.6 20
283. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.57 14
284. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.56 18
285. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 1.55 22
286. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 1.5 20
287. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 1.5 16
288. Homa Csaba (Eldorádó KE) 1.43 28
289. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 1.19 32
290. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 1.1 20
291. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 1.09 22
292. Kocsis Norbert (Monor SE) 1.08 24
293. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 1.08 24
294. Madarász Attila (Színyei KC) 1 22
295. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 1 28
296. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 1 24
297. Katona József (Bravos) 0.93 28
298. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.9 20
299. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0.89 18
300. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0.83 24
301. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.82 22
302. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0.8 10
303. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.71 14
304. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.67 24
305. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0.67 18
306. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.57 14
307. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0.57 14
308. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.4 10
309. Király Tamás (Színyei KC) 0.4 10
310. Girus László (Powear-TFT) 0.36 28
311. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0.33 18
312. Tatai András (Eldorádó KE) 0.33 12
313. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.33 12
314. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.3 20
315. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0.29 28
316. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.25 16
317. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.22 18
318. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.22 18
319. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.22 18
320. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 14
321. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
322. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Takács Gergely (Cap City Crew) 3.78 18
2. Szabó Péter (Eldorádó KE) 3.27 30
3. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 2.92 26
4. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.83 24
5. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 2.75 16
6. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 2.73 30
7. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 2.7 20
8. Gedei Tibor (Budai Mind1) 2.5 20
9. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 2.5 24
10. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2.44 18
11. Nagy Péter (7 + SC) 2.42 24
12. Lendér Armand András (Monor SE) 2.4 10
13. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 2.36 28
14. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.33 24
15. Rósa László (Eldorádó KE) 2.21 28
16. Búzás Bence (Monor SE) 2.2 10
17. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 2.17 24
18. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.15 26
19. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 2.14 28
20. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 2.14 28
21. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2.09 22
22. Saáry Csaba (Powear-TFT) 2 26
23. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 2 20
24. Merl Ferenc (TFSE Senior) 2 24
25. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 1.93 30
26. Landauer Gábor (Parthus SE) 1.9 20
27. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.86 28
28. Munteán András Gyula (Bravos) 1.86 28
29. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 1.86 14
30. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.82 22
31. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 1.8 30
32. Simon Szabolcs (Parthus SE) 1.8 10
33. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 1.8 20
34. Deák Attila (Budai Mind1) 1.78 18
35. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 1.77 26
36. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 1.75 16
37. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.73 30
38. Nagy Sándor (Cap City Crew) 1.67 12
39. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 1.64 22
40. Filótás Gergely László (Bravos) 1.62 26
41. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.62 26
42. Bozsik László (Színyei KC) 1.58 24
43. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 1.57 28
44. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 1.5 28
45. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.5 24
46. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.46 26
47. Vári Balázs (Bravos) 1.46 26
48. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.46 22
49. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 1.44 18
50. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 1.44 18
51. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.39 26
52. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1.36 22
53. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 1.33 18
54. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 1.33 30
55. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1.3 20
56. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.3 20
57. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 1.27 22
58. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.27 22
59. Nagy András (Hobbi SK) 1.27 30
60. Budai Márton (E5vös NGRK) 1.27 30
61. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 1.23 26
62. Nagy Balázs (Kisbojtár) 1.23 26
63. Bodor Dániel (Monor SE) 1.2 20
64. Sulán Péter (Budafok/B) 1.2 30
65. Szikora Bence (Parthus SE) 1.18 22
66. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.17 24
67. Héczei András (Színyei KC) 1.1 20
68. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.1 20
69. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 1.1 20
70. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 1.08 24
71. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 1.08 26
72. Széll Gábor (Budafok/B) 1.07 30
73. Horváth János (Cap City Crew) 1 10
74. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 1 24
75. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 1 26
76. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 1 10
77. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 1 24
78. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 1 20
79. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 1 14
80. Tóth Bence (Cap City Crew) 1 18
81. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 26
82. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 1 30
83. Solymosi Péter (Budai Mind1) 1 20
84. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 0.92 24
85. Chrestels Attila János (7 + SC) 0.88 16
86. Horváth Viktor (Monor SE) 0.86 14
87. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 0.83 24
88. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0.83 12
89. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 0.8 20
90. Bárány Csaba (Budai Bikák) 0.8 20
91. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 0.8 10
92. Fábián Dénes (Bravos) 0.8 10
93. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.75 24
94. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 0.73 22
95. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 0.71 14
96. Müller István (Álló Farkasok) 0.71 14
97. Papp András János (Eldorádó KE) 0.71 28
98. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 0.7 20
99. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.7 20
100. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.67 18
101. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 0.67 30
102. Tóth Gyula (Hobbi SK) 0.67 12
103. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 0.67 12
104. Galambos Máté (Budai Bikák) 0.67 12
105. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 0.67 18
106. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 0.67 18
107. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.67 30
108. Baricska Dániel (Hobbi SK) 0.64 28
109. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 0.64 22
110. Pálfy Márk (Parthus SE) 0.64 22
111. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 0.63 16
112. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.63 16
113. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.62 26
114. Ruboczky György (Törekvés SE) 0.62 26
115. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 0.6 10
116. Dapev Benedek (Kisbojtár) 0.6 10
117. Jantner László (Színyei KC) 0.6 20
118. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 0.6 20
119. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 0.6 10
120. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 0.58 24
121. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 0.57 14
122. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 0.57 28
123. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 0.56 18
124. dr. Varga József (Cap City Crew) 0.55 22
125. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 0.53 30
126. Buda Gergely (TFSE Senior) 0.5 20
127. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 0.5 24
128. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 0.5 24
129. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 0.5 24
130. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.5 28
131. Bánsági Attila (Bravos) 0.5 24
132. Ujvári Attila (Bravos) 0.47 30
133. Juhász István (Budai Mind1) 0.46 26
134. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 0.46 22
135. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 0.43 14
136. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.43 14
137. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.42 24
138. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 0.42 24
139. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 0.42 24
140. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 0.42 24
141. Györe András (Álló Farkasok) 0.4 20
142. Bánhegyi András József (Színyei KC) 0.4 10
143. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0.4 20
144. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.4 10
145. Végh Norbert (TFSE Senior) 0.39 26
146. Varga Levente (Monor SE) 0.38 16
147. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.38 16
148. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 0.36 22
149. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0.36 28
150. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.33 30
151. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 0.33 12
152. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 0.33 18
153. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 0.33 18
154. Vári János (Bravos) 0.33 12
155. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 0.33 24
156. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.33 18
157. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 0.3 20
158. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 0.29 14
159. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 0.29 14
160. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 0.29 14
161. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0.29 28
162. Valuska László (BEAC Kobak) 0.27 22
163. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0.27 22
164. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 0.25 24
165. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 0.25 24
166. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 0.25 16
167. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 0.25 24
168. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 0.25 16
169. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 0.25 24
170. Duday Zoltán (Budai Mind1) 0.25 16
171. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.25 16
172. Kovács András (Budai Mind1) 0.23 26
173. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0.23 26
174. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0.22 18
175. Katona József (Bravos) 0.21 28
176. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.2 20
177. Chrabák László (Törekvés SE) 0.2 10
178. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 0.2 10
179. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.2 10
180. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0.2 10
181. Kovács Miklós (Budai Mind1) 0.18 22
182. Márton Antal (Powear-TFT) 0.18 22
183. Papp Balázs (Budafok/B) 0.18 22
184. Kaári Levente (Monor SE) 0.18 22
185. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.18 22
186. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0.18 22
187. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.17 24
188. Takács Gábor (Hobbi SK) 0.17 12
189. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0.17 12
190. Kocsis Norbert (Monor SE) 0.17 24
191. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.15 26
192. Gecse Zoltán (Budafok/B) 0.15 26
193. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 0.15 26
194. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 0.14 28
195. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 0.14 14
196. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.14 14
197. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.14 14
198. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 0.13 16
199. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 0.13 32
200. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.13 16
201. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 0.11 18
202. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 0.1 20
203. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 0.1 20
204. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 0.1 20
205. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 0.1 20
206. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 0.1 20
207. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.1 20
208. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.1 20
209. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 0.09 22
210. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.09 22
211. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 0.09 22
212. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0.09 22
213. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0.09 22
214. Madarász Attila (Színyei KC) 0.09 22
215. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.09 22
216. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 0.08 24
217. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 0.08 24
218. Németh András (BEAC Kobak) 0.08 24
219. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 0.08 24
220. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0.08 24
221. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0.08 24
222. Tamás Bence (Cap City Crew) 0.08 24
223. Schulek Csaba (TFSE Senior) 0.08 24
224. Papp Albert (Budafok/B) 0.08 24
225. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 0.08 26
226. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 0.08 26
227. Szép András (BEAC Kobak) 0.08 26
228. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 0.08 26
229. Sára Attila (Budafok/B) 0.08 26
230. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 0.07 28
231. Halász László (Budafok/B) 0.07 28
232. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.07 28
233. Girus László (Powear-TFT) 0.07 28
234. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.07 30
235. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 0.07 30
236. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0.06 32
237. Emdadi Toraj (7 + SC) 0 20
238. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 0 24
239. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 0 18
240. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 16
241. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0 20
242. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 0 24
243. Lelkes János (Kisbojtár) 0 24
244. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 22
245. Szabó András (Optofit VKB Vác) 0 20
246. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0 28
247. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 0 12
248. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 0 28
249. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 0 18
250. Laposa Dávid András (7 + SC) 0 24
251. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 0 18
252. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0 10
253. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 24
254. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 22
255. Csontos Gergő (Budai Bikák) 0 12
256. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 30
257. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 0 16
258. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0 14
259. Szilléry János (Budai Bikák) 0 22
260. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 26
261. Péter Máté (Hobbi SK) 0 20
262. Josepovits László (Álló Farkasok) 0 24
263. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0 28
264. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 0 20
265. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0 24
266. Német Tamás (Budai Mind1) 0 12
267. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 18
268. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0 20
269. Bakai István Bálint (Budafok/B) 0 14
270. Andó Péter (Bravos) 0 16
271. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 0 12
272. Junó György (Monor SE) 0 22
273. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0 24
274. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 0 14
275. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0 12
276. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 0 16
277. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 26
278. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 0 22
279. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 0 16
280. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 0 20
281. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0 14
282. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 0 24
283. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 0 14
284. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 12
285. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0 24
286. Ruppert Tamás (Bravos) 0 22
287. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0 14
288. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0 18
289. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0 24
290. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 12
291. Ohát Viktor (Monor SE) 0 24
292. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 20
293. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 18
294. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0 14
295. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 0 18
296. Szidonya István (Powear-TFT) 0 20
297. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 18
298. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0 22
299. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0 20
300. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0 24
301. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0 24
302. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0 28
303. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 20
304. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 18
305. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0 24
306. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0 18
307. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0 24
308. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 14
309. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0 14
310. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0 10
311. Király Tamás (Színyei KC) 0 10
312. Tatai András (Eldorádó KE) 0 12
313. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 12
314. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 18
315. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 28
316. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 16
317. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 18
318. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 18
319. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 18
320. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 10
321. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 14
322. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 9.2 30
2. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 9 22
3. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 8.4 20
4. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 7.25 16
5. Buda Gergely (TFSE Senior) 7.1 20
6. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 6.86 14
7. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 6.8 30
8. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 6.3 20
9. Takács Gergely (Cap City Crew) 6.22 18
10. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 6.18 22
11. Emdadi Toraj (7 + SC) 5.8 20
12. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 5.75 24
13. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 5.6 20
14. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 5.56 18
15. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 5.5 24
16. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 5.4 30
17. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 5.3 20
18. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 5.29 28
19. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 5.25 24
20. Filótás Gergely László (Bravos) 5.08 26
21. Nagy Péter (7 + SC) 5 24
22. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 5 28
23. Herczeg Barnabás (7 + SC) 5 16
24. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 4.92 24
25. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 4.83 24
26. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 4.8 30
27. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 4.79 28
28. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 4.78 18
29. Bozsik László (Színyei KC) 4.67 24
30. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.64 22
31. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 4.63 16
32. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 4.62 26
33. Horváth János (Cap City Crew) 4.6 10
34. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 4.58 24
35. Lelkes János (Kisbojtár) 4.58 24
36. Kovács András (Budai Mind1) 4.54 26
37. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.46 26
38. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 4.33 18
39. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 4.33 24
40. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.33 24
41. Munteán András Gyula (Bravos) 4.21 28
42. Búzás Bence (Monor SE) 4.2 10
43. Righi Kenzy (Cap City Crew) 4.2 20
44. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 4.17 24
45. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 4.15 26
46. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 4.13 30
47. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 4.1 20
48. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 4.1 20
49. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 4.08 24
50. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 4.08 24
51. Saáry Csaba (Powear-TFT) 4 26
52. Szabó András (Optofit VKB Vác) 4 20
53. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 26
54. Halász László (Budafok/B) 4 28
55. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 4 12
56. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 3.93 28
57. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 3.92 26
58. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.9 20
59. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 3.83 24
60. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 3.82 22
61. Simon Szabolcs (Parthus SE) 3.8 10
62. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.77 26
63. Héczei András (Színyei KC) 3.7 20
64. Németh András (BEAC Kobak) 3.67 24
65. Chrestels Attila János (7 + SC) 3.63 16
66. Györe András (Álló Farkasok) 3.6 20
67. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 3.56 18
68. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 3.56 18
69. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 3.54 26
70. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 3.53 30
71. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.5 24
72. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 3.44 18
73. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 3.43 14
74. Laposa Dávid András (7 + SC) 3.42 24
75. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 3.4 20
76. Gecse Zoltán (Budafok/B) 3.39 26
77. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 3.33 24
78. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 3.29 28
79. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 3.29 14
80. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 3.27 22
81. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 3.21 28
82. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 3.2 20
83. Bodor Dániel (Monor SE) 3.2 20
84. Hadnagy András (Álló Farkasok) 3.2 10
85. Kovács Miklós (Budai Mind1) 3.18 22
86. Merl Ferenc (TFSE Senior) 3.17 24
87. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 3.17 24
88. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 3.17 24
89. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 3.13 30
90. Gedei Tibor (Budai Mind1) 3.1 20
91. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 3.08 26
92. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 3 18
93. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 3 22
94. Müller István (Álló Farkasok) 3 14
95. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 3 22
96. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 3 20
97. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 3 20
98. Csontos Gergő (Budai Bikák) 3 12
99. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 3 30
100. Nagy András (Hobbi SK) 2.93 30
101. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 2.91 22
102. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 2.83 24
103. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 2.82 22
104. Valuska László (BEAC Kobak) 2.82 22
105. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 2.79 28
106. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 2.75 16
107. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 2.75 16
108. Szabó Péter (Eldorádó KE) 2.73 30
109. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 2.73 30
110. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2.73 22
111. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 2.7 20
112. Bárány Csaba (Budai Bikák) 2.7 20
113. Péter Máté (Hobbi SK) 2.7 20
114. Nagy Sándor (Cap City Crew) 2.67 12
115. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 2.67 12
116. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 2.67 18
117. Josepovits László (Álló Farkasok) 2.67 24
118. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 2.63 16
119. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 2.62 26
120. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 2.6 10
121. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 2.6 20
122. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 2.58 24
123. Baricska Dániel (Hobbi SK) 2.5 28
124. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 2.5 24
125. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 2.5 16
126. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 2.5 24
127. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 2.46 26
128. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 2.44 18
129. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.4 20
130. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 2.4 10
131. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 2.4 10
132. Dapev Benedek (Kisbojtár) 2.4 10
133. Szilléry János (Budai Bikák) 2.36 22
134. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 2.36 28
135. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 2.33 12
136. Vári János (Bravos) 2.33 12
137. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.23 26
138. Rósa László (Eldorádó KE) 2.21 28
139. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 2.2 20
140. Schulek Dávid (TFSE Senior) 2.14 14
141. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 2.11 18
142. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.08 24
143. Tóth Gyula (Hobbi SK) 2 12
144. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 2 24
145. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 2 14
146. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 2 14
147. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 2 24
148. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2 18
149. Bakai István Bálint (Budafok/B) 2 14
150. Andó Péter (Bravos) 2 16
151. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 1.94 32
152. Ruboczky György (Törekvés SE) 1.92 26
153. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1.9 20
154. Horváth Viktor (Monor SE) 1.86 14
155. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 1.86 28
156. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 1.83 12
157. Német Tamás (Budai Mind1) 1.83 12
158. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 1.83 24
159. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1.83 24
160. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 1.83 12
161. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 1.82 22
162. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.82 22
163. Márton Antal (Powear-TFT) 1.82 22
164. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 1.82 22
165. Chrabák László (Törekvés SE) 1.8 10
166. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.8 20
167. Vári Balázs (Bravos) 1.77 26
168. Juhász István (Budai Mind1) 1.77 26
169. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 1.75 24
170. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.73 22
171. Jantner László (Színyei KC) 1.7 20
172. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 1.69 26
173. Ujvári Attila (Bravos) 1.67 30
174. Takács Gábor (Hobbi SK) 1.67 12
175. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.67 18
176. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 1.67 24
177. Junó György (Monor SE) 1.64 22
178. Lendér Armand András (Monor SE) 1.6 10
179. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.6 30
180. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.58 24
181. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 1.58 24
182. Tamás Bence (Cap City Crew) 1.58 24
183. Schulek Csaba (TFSE Senior) 1.58 24
184. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 1.57 28
185. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 1.57 14
186. Tóth Bence (Cap City Crew) 1.56 18
187. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 1.5 16
188. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 1.5 16
189. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 1.5 20
190. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 1.46 26
191. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 1.46 22
192. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 1.43 14
193. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 1.43 14
194. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 1.4 20
195. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 1.39 26
196. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 1.36 22
197. Galambos Máté (Budai Bikák) 1.33 12
198. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 1.33 12
199. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.29 28
200. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 1.29 14
201. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 1.29 14
202. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 1.29 14
203. Szikora Bence (Parthus SE) 1.27 22
204. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 1.27 22
205. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 1.25 24
206. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 1.25 24
207. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 1.23 26
208. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 1.22 18
209. Sulán Péter (Budafok/B) 1.2 30
210. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 1.2 10
211. Pálfy Márk (Parthus SE) 1.18 22
212. Papp Balázs (Budafok/B) 1.18 22
213. Ruppert Tamás (Bravos) 1.18 22
214. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 1.17 12
215. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 1.14 14
216. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 1.13 16
217. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 1.11 18
218. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 1.11 18
219. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 1.1 20
220. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 1.09 22
221. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 1.08 24
222. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 1.08 24
223. Végh Norbert (TFSE Senior) 1.08 26
224. Szép András (BEAC Kobak) 1.08 26
225. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1 22
226. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 1 28
227. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 26
228. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 1 30
229. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 1 10
230. Kaári Levente (Monor SE) 1 22
231. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 1 12
232. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 1 12
233. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 1 20
234. Dira Ferenc (Budai Mind1) 0.92 26
235. Nagy Balázs (Kisbojtár) 0.92 26
236. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 0.92 24
237. Duday Zoltán (Budai Mind1) 0.88 16
238. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.88 16
239. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 0.87 30
240. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 0.86 28
241. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0.86 14
242. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 0.85 26
243. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 0.83 24
244. Ohát Viktor (Monor SE) 0.83 24
245. Papp András János (Eldorádó KE) 0.79 28
246. Deák Attila (Budai Mind1) 0.78 18
247. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0.78 18
248. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 0.78 18
249. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 0.75 24
250. Varga Levente (Monor SE) 0.75 16
251. Papp Albert (Budafok/B) 0.75 24
252. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.73 22
253. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.71 28
254. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 0.71 14
255. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.7 20
256. Szidonya István (Powear-TFT) 0.7 20
257. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0.7 20
258. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 18
259. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0.64 22
260. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.64 22
261. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.62 26
262. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 0.6 20
263. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 0.6 20
264. Bánhegyi András József (Színyei KC) 0.6 10
265. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.57 14
266. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.57 14
267. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0.56 18
268. Sára Attila (Budafok/B) 0.54 26
269. Széll Gábor (Budafok/B) 0.53 30
270. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0.5 20
271. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.5 16
272. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.5 28
273. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0.5 24
274. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0.5 28
275. Budai Márton (E5vös NGRK) 0.47 30
276. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0.44 18
277. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 0.42 24
278. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0.42 24
279. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0.42 24
280. Solymosi Péter (Budai Mind1) 0.4 20
281. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.4 20
282. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.4 20
283. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.38 16
284. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0.38 32
285. dr. Varga József (Cap City Crew) 0.36 22
286. Madarász Attila (Színyei KC) 0.36 22
287. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 0.33 18
288. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 0.33 18
289. Bánsági Attila (Bravos) 0.33 24
290. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0.33 18
291. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.33 24
292. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0.29 14
293. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.29 14
294. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.27 22
295. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.27 30
296. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 0.25 24
297. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.25 16
298. Kocsis Norbert (Monor SE) 0.25 24
299. Fábián Dénes (Bravos) 0.2 10
300. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.2 10
301. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.2 10
302. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.2 10
303. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0.18 22
304. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.17 24
305. Tatai András (Eldorádó KE) 0.17 12
306. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.17 12
307. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0.14 28
308. Katona József (Bravos) 0.14 28
309. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.14 14
310. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0.14 28
311. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.13 16
312. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0.11 18
313. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.11 18
314. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.11 18
315. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.11 18
316. Girus László (Powear-TFT) 0.07 28
317. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0 10
318. Király Tamás (Színyei KC) 0 10
319. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0 20
320. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 10
321. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 14
322. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hadnagy András (Álló Farkasok) 3.2 10
2. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.15 26
3. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.15 26
4. Laposa Dávid András (7 + SC) 3.08 24
5. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 3 16
6. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 3 18
7. Lelkes János (Kisbojtár) 2.92 24
8. Bárány Csaba (Budai Bikák) 2.9 20
9. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 2.87 30
10. Vári Balázs (Bravos) 2.77 26
11. Németh András (BEAC Kobak) 2.75 24
12. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2.7 20
13. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.67 24
14. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 2.62 26
15. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 2.62 26
16. Chrabák László (Törekvés SE) 2.6 10
17. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 2.6 20
18. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 2.58 24
19. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 2.58 24
20. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 2.57 28
21. Bakai István Bálint (Budafok/B) 2.57 14
22. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 2.54 26
23. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 2.53 30
24. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 2.53 30
25. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 2.5 16
26. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 2.5 20
27. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 2.5 28
28. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 2.5 28
29. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.46 26
30. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 2.46 26
31. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 2.46 22
32. Schulek Dávid (TFSE Senior) 2.43 14
33. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 2.42 24
34. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 2.4 20
35. Saáry Csaba (Powear-TFT) 2.39 26
36. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 2.39 26
37. Végh Norbert (TFSE Senior) 2.39 26
38. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 2.38 16
39. Nagy Péter (7 + SC) 2.33 24
40. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.33 24
41. Tamás Bence (Cap City Crew) 2.33 24
42. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 2.33 24
43. Papp Albert (Budafok/B) 2.33 24
44. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 2.31 26
45. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.31 26
46. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 2.29 14
47. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2.27 22
48. Széll Gábor (Budafok/B) 2.27 30
49. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 2.25 16
50. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2.22 18
51. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 2.21 28
52. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.2 20
53. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 2.2 20
54. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.17 24
55. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 2.17 24
56. Galambos Máté (Budai Bikák) 2.17 12
57. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 2.17 24
58. Baricska Dániel (Hobbi SK) 2.14 28
59. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 2.14 28
60. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.1 20
61. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 2.1 20
62. Solymosi Péter (Budai Mind1) 2.1 20
63. Valuska László (BEAC Kobak) 2.09 22
64. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 2.08 24
65. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 2.08 24
66. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 2.08 26
67. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.08 26
68. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 2.07 28
69. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 2.07 30
70. Buda Gergely (TFSE Senior) 2 20
71. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 2 18
72. Halász László (Budafok/B) 2 28
73. Tóth Bence (Cap City Crew) 2 18
74. Szilléry János (Budai Bikák) 2 22
75. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 2 14
76. Nagy Balázs (Kisbojtár) 2 26
77. Takács Gábor (Hobbi SK) 2 12
78. Német Tamás (Budai Mind1) 2 12
79. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 2 12
80. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 2 28
81. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 1.93 30
82. Munteán András Gyula (Bravos) 1.93 28
83. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 1.93 28
84. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 1.92 24
85. Merl Ferenc (TFSE Senior) 1.92 24
86. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 1.91 22
87. Papp Balázs (Budafok/B) 1.91 22
88. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.9 20
89. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 1.9 20
90. Györe András (Álló Farkasok) 1.9 20
91. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 1.9 20
92. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 1.9 20
93. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 1.89 18
94. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1.89 18
95. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 1.88 16
96. Duday Zoltán (Budai Mind1) 1.88 16
97. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 1.85 26
98. Ruboczky György (Törekvés SE) 1.85 26
99. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.85 26
100. Nagy Sándor (Cap City Crew) 1.83 12
101. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 1.83 12
102. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 1.83 24
103. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 1.83 24
104. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 1.83 12
105. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 1.82 22
106. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.8 30
107. Dapev Benedek (Kisbojtár) 1.8 10
108. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.8 20
109. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 1.79 28
110. Papp András János (Eldorádó KE) 1.79 28
111. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 1.78 18
112. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 1.78 18
113. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 1.78 18
114. Juhász István (Budai Mind1) 1.77 26
115. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1.75 24
116. Ohát Viktor (Monor SE) 1.75 24
117. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.73 22
118. Pálfy Márk (Parthus SE) 1.73 22
119. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 1.73 22
120. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 1.71 14
121. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 1.7 20
122. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 1.7 20
123. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.69 26
124. Gecse Zoltán (Budafok/B) 1.69 26
125. Bozsik László (Színyei KC) 1.67 24
126. Vári János (Bravos) 1.67 12
127. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 1.67 12
128. Bánsági Attila (Bravos) 1.67 24
129. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.64 28
130. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 1.64 28
131. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.64 22
132. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 1.64 22
133. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 1.63 16
134. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.62 26
135. Héczei András (Színyei KC) 1.6 20
136. Lendér Armand András (Monor SE) 1.6 10
137. Righi Kenzy (Cap City Crew) 1.6 20
138. Szabó András (Optofit VKB Vác) 1.6 20
139. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 1.6 10
140. Sulán Péter (Budafok/B) 1.6 30
141. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 1.6 20
142. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 1.6 10
143. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 1.58 24
144. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 1.58 24
145. Josepovits László (Álló Farkasok) 1.58 24
146. Schulek Csaba (TFSE Senior) 1.58 24
147. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.55 22
148. Junó György (Monor SE) 1.55 22
149. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 1.54 26
150. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 1.5 20
151. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1.5 16
152. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 1.5 24
153. Chrestels Attila János (7 + SC) 1.5 16
154. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 1.5 24
155. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 1.5 20
156. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 1.5 12
157. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 1.5 12
158. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 1.5 32
159. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 1.5 28
160. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1.5 20
161. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 1.46 22
162. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 1.44 18
163. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 1.43 14
164. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 1.43 14
165. Horváth Viktor (Monor SE) 1.43 14
166. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 1.43 14
167. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 1.43 14
168. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 1.43 14
169. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1.42 24
170. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 1.42 24
171. Nagy András (Hobbi SK) 1.4 30
172. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.4 20
173. Jantner László (Színyei KC) 1.4 20
174. Filótás Gergely László (Bravos) 1.39 26
175. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 1.38 16
176. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 1.36 22
177. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 1.36 22
178. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 1.33 12
179. Tóth Gyula (Hobbi SK) 1.33 12
180. Csontos Gergő (Budai Bikák) 1.33 12
181. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 1.33 12
182. Emdadi Toraj (7 + SC) 1.3 20
183. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1.3 20
184. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.27 22
185. Kaári Levente (Monor SE) 1.27 22
186. dr. Varga József (Cap City Crew) 1.27 22
187. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 1.27 22
188. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 1.25 24
189. Andó Péter (Bravos) 1.25 16
190. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1.25 24
191. Kovács András (Budai Mind1) 1.23 26
192. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1.22 18
193. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 1.22 18
194. Molnár Bálint (Budai Bikák) 1.22 18
195. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 1.2 20
196. Búzás Bence (Monor SE) 1.2 10
197. Simon Szabolcs (Parthus SE) 1.2 10
198. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 1.2 10
199. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.2 20
200. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.18 22
201. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 1.17 24
202. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 1.17 24
203. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1.17 24
204. Rósa László (Eldorádó KE) 1.14 28
205. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 1.14 14
206. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 1.14 14
207. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 1.13 30
208. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 1.13 30
209. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 1.13 16
210. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 1.11 18
211. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 1.11 18
212. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 1.1 20
213. Péter Máté (Hobbi SK) 1.1 20
214. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1.09 22
215. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 1.07 30
216. Gedei Tibor (Budai Mind1) 1 20
217. Bodor Dániel (Monor SE) 1 20
218. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 1 10
219. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 1 18
220. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 1 30
221. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 1 18
222. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 1 16
223. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 1 12
224. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 1 18
225. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 1 22
226. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 1 14
227. Bánhegyi András József (Színyei KC) 1 10
228. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 1 16
229. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 1 24
230. Király Tamás (Színyei KC) 1 10
231. Krékity Kornél (Hobbi SK) 1 28
232. Szabó Csaba (TFSE Senior) 1 10
233. Szabó Péter (Eldorádó KE) 0.93 30
234. Budai Márton (E5vös NGRK) 0.93 30
235. Sára Attila (Budafok/B) 0.92 26
236. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 0.92 24
237. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0.92 24
238. Márton Antal (Powear-TFT) 0.91 22
239. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 0.9 20
240. Takács Gergely (Cap City Crew) 0.89 18
241. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.89 18
242. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.89 18
243. Ujvári Attila (Bravos) 0.87 30
244. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 0.86 28
245. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0.86 28
246. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.86 14
247. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0.86 14
248. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 0.85 26
249. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 0.83 24
250. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 0.83 24
251. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.83 24
252. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 0.82 22
253. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 0.82 22
254. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0.82 22
255. Horváth János (Cap City Crew) 0.8 10
256. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.8 10
257. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0.8 10
258. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 0.79 28
259. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 0.78 18
260. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0.78 18
261. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0.77 26
262. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 0.75 24
263. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.73 30
264. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 0.73 22
265. Müller István (Álló Farkasok) 0.71 14
266. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 0.71 14
267. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 0.71 14
268. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.71 28
269. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0.71 14
270. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.71 28
271. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.7 20
272. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0.69 32
273. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 0.67 30
274. Deák Attila (Budai Mind1) 0.67 18
275. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0.67 24
276. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0.67 18
277. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0.67 24
278. Tatai András (Eldorádó KE) 0.67 12
279. Katona József (Bravos) 0.64 28
280. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 0.64 22
281. Varga Levente (Monor SE) 0.63 16
282. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 0.6 10
283. Fábián Dénes (Bravos) 0.6 10
284. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.6 10
285. Szidonya István (Powear-TFT) 0.6 20
286. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.6 10
287. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 0.58 24
288. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 0.58 24
289. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.58 24
290. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0.58 24
291. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.57 14
292. Szikora Bence (Parthus SE) 0.55 22
293. Madarász Attila (Színyei KC) 0.55 22
294. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.55 22
295. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 0.53 30
296. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.5 16
297. Ruppert Tamás (Bravos) 0.46 22
298. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.44 18
299. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.43 14
300. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.42 24
301. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0.42 24
302. Kocsis Norbert (Monor SE) 0.42 24
303. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.42 24
304. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.4 20
305. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.38 16
306. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.36 22
307. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0.33 24
308. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.33 12
309. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.33 18
310. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.33 18
311. Szép András (BEAC Kobak) 0.31 26
312. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0.3 20
313. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.27 22
314. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.25 16
315. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0.2 20
316. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0.2 10
317. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.14 14
318. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.13 16
319. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0.11 18
320. Girus László (Powear-TFT) 0.07 28
321. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 18
322. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 14
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 8 22
2. Takács Gergely (Cap City Crew) 5.56 18
3. Nagy Péter (7 + SC) 5 24
4. Buda Gergely (TFSE Senior) 4.8 20
5. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 4.53 30
6. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 3.5 20
7. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 3.46 26
8. Emdadi Toraj (7 + SC) 3.4 20
9. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 3.07 30
10. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 3 26
11. Vári Balázs (Bravos) 3 26
12. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 2.93 28
13. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 2.92 26
14. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 2.79 28
15. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 2.75 24
16. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 2.67 18
17. Munteán András Gyula (Bravos) 2.64 28
18. Filótás Gergely László (Bravos) 2.62 26
19. Gedei Tibor (Budai Mind1) 2.6 20
20. Righi Kenzy (Cap City Crew) 2.6 20
21. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 2.56 18
22. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.42 24
23. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2.4 30
24. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 2.4 30
25. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 2.31 26
26. Baricska Dániel (Hobbi SK) 2.29 28
27. Kovács András (Budai Mind1) 2.23 26
28. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2.22 18
29. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 2.18 22
30. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 2.14 28
31. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.1 20
32. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 2.1 20
33. Bozsik László (Színyei KC) 2.08 24
34. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 2.07 28
35. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 2 20
36. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 2 24
37. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2 22
38. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 1.92 24
39. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 1.91 22
40. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.9 20
41. Juhász István (Budai Mind1) 1.85 26
42. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.83 24
43. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.83 24
44. Szabó András (Optofit VKB Vác) 1.8 20
45. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 1.78 18
46. Nagy András (Hobbi SK) 1.73 30
47. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.57 28
48. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 1.56 18
49. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.55 22
50. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 1.5 24
51. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 1.5 20
52. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.5 20
53. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 1.46 26
54. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 1.44 18
55. Molnár Bálint (Budai Bikák) 1.44 18
56. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 1.4 20
57. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1.4 20
58. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 1.4 20
59. Sulán Péter (Budafok/B) 1.4 30
60. Ujvári Attila (Bravos) 1.4 30
61. Ruboczky György (Törekvés SE) 1.39 26
62. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.39 26
63. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 1.36 28
64. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 1.36 28
65. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 1.33 30
66. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 1.33 24
67. Saáry Csaba (Powear-TFT) 1.31 26
68. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 1.31 26
69. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.3 20
70. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 1.25 24
71. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1.25 24
72. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 1.2 20
73. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.18 22
74. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 1.18 22
75. Valuska László (BEAC Kobak) 1.18 22
76. Szilléry János (Budai Bikák) 1.18 22
77. Németh András (BEAC Kobak) 1.17 24
78. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.15 26
79. Halász László (Budafok/B) 1.14 28
80. Bárány Csaba (Budai Bikák) 1.1 20
81. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1.08 24
82. Lelkes János (Kisbojtár) 1.08 24
83. Tamás Bence (Cap City Crew) 1.08 24
84. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.08 26
85. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 1 24
86. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1 22
87. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 1 24
88. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 1 18
89. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 1 24
90. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 1 26
91. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 1 20
92. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 1 28
93. Papp Balázs (Budafok/B) 1 22
94. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 0.93 30
95. Rósa László (Eldorádó KE) 0.93 28
96. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 0.92 26
97. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.92 26
98. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 0.91 22
99. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 0.91 22
100. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0.91 22
101. Jantner László (Színyei KC) 0.9 20
102. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0.9 20
103. Laposa Dávid András (7 + SC) 0.83 24
104. Junó György (Monor SE) 0.82 22
105. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 0.81 32
106. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 0.77 26
107. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.77 26
108. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 0.75 24
109. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0.75 24
110. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.73 30
111. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 0.71 28
112. Papp András János (Eldorádó KE) 0.64 28
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Németh András (BEAC Kobak) 82.35% (28/34) 24
2. Takács Gergely (Cap City Crew) 81.97% (100/122) 18
3. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 81.48% (176/216) 22
4. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 80.95% (136/168) 30
5. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 80% (24/30) 26
6. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 80% (16/20) 28
7. Vári Balázs (Bravos) 78% (78/100) 26
8. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 77.78% (14/18) 24
9. Gecse Zoltán (Budafok/B) 77.78% (14/18) 26
10. Munteán András Gyula (Bravos) 77.08% (74/96) 28
11. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 76.92% (20/26) 26
12. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 76% (38/50) 26
13. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 75% (30/40) 20
14. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 74.19% (46/62) 18
15. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 73.58% (78/106) 26
16. Bárány Csaba (Budai Bikák) 73.33% (22/30) 20
17. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 72.58% (90/124) 26
18. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 72.5% (58/80) 28
19. Sulán Péter (Budafok/B) 72.41% (42/58) 30
20. Nagy Péter (7 + SC) 72.29% (120/166) 24
21. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 72.22% (26/36) 18
22. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 72% (72/100) 30
23. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 72% (36/50) 24
24. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 71.43% (60/84) 26
25. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 71.43% (60/84) 28
26. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 70.37% (38/54) 28
27. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 70% (14/20) 18
28. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 69.23% (18/26) 24
29. Buda Gergely (TFSE Senior) 68.57% (96/140) 20
30. Rósa László (Eldorádó KE) 68.42% (26/38) 28
31. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 68.42% (26/38) 24
32. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 67.31% (70/104) 20
33. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 66.67% (44/66) 24
34. Halász László (Budafok/B) 66.67% (32/48) 28
35. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 66.67% (24/36) 24
36. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 66.67% (16/24) 24
37. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 65.91% (58/88) 24
38. Landauer Gábor (Parthus SE) 65.63% (42/64) 20
39. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 65.45% (72/110) 30
40. Righi Kenzy (Cap City Crew) 65% (52/80) 20
41. Valuska László (BEAC Kobak) 65% (26/40) 22
42. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 65% (26/40) 26
43. Molnár Bálint (Budai Bikák) 65% (26/40) 18
44. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 64.71% (66/102) 24
45. Papp Balázs (Budafok/B) 64.71% (22/34) 22
46. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 64.52% (40/62) 18
47. Kovács András (Budai Mind1) 64.44% (58/90) 26
48. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 64% (32/50) 24
49. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 63.89% (92/144) 30
50. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 63.64% (14/22) 30
51. Sára Attila (Budafok/B) 63.64% (14/22) 26
52. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 63.33% (76/120) 26
53. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 63.33% (38/60) 20
54. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 62.86% (44/70) 22
55. Gedei Tibor (Budai Mind1) 61.9% (52/84) 20
56. Baricska Dániel (Hobbi SK) 61.54% (64/104) 28
57. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 61.11% (44/72) 28
58. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 61.11% (22/36) 22
59. Filótás Gergely László (Bravos) 60.71% (68/112) 26
60. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 60% (48/80) 24
61. Szabó András (Optofit VKB Vác) 60% (36/60) 20
62. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 60% (24/40) 24
63. Jantner László (Színyei KC) 60% (18/30) 20
64. Bozsik László (Színyei KC) 59.52% (50/84) 24
65. Nagy András (Hobbi SK) 59.09% (52/88) 30
66. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 59.09% (26/44) 32
67. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 58.82% (40/68) 30
68. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 58.82% (20/34) 22
69. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 58.54% (48/82) 22
70. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 58.33% (42/72) 22
71. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 58.33% (28/48) 20
72. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 58.33% (14/24) 20
73. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 57.14% (24/42) 24
74. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 56.67% (34/60) 26
75. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 56.41% (44/78) 24
76. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 55.56% (30/54) 20
77. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 55.56% (20/36) 22
78. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 55.56% (10/18) 24
79. Bánsági Attila (Bravos) 55.56% (10/18) 24
80. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 55% (22/40) 30
81. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 54.55% (12/22) 24
82. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 54.05% (40/74) 20
83. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 53.85% (28/52) 26
84. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 53.42% (78/146) 28
85. Juhász István (Budai Mind1) 53.33% (48/90) 26
86. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 53.33% (16/30) 30
87. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 52.94% (18/34) 18
88. Junó György (Monor SE) 52.94% (18/34) 22
89. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 52.78% (38/72) 28
90. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 52.63% (20/38) 22
91. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 52.27% (46/88) 24
92. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 52% (26/50) 22
93. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 51.9% (82/158) 28
94. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 51.72% (30/58) 24
95. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 51.61% (32/62) 18
96. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 51.52% (34/66) 22
97. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 50% (48/96) 18
98. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 50% (28/56) 20
99. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 50% (24/48) 20
100. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 50% (20/40) 26
101. Papp András János (Eldorádó KE) 50% (18/36) 28
102. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 50% (18/36) 24
103. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 50% (14/28) 24
104. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 50% (12/24) 24
105. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 50% (12/24) 24
106. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 50% (10/20) 22
107. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 50% (10/20) 20
108. Emdadi Toraj (7 + SC) 49.28% (68/138) 20
109. Ujvári Attila (Bravos) 48.84% (42/86) 30
110. Saáry Csaba (Powear-TFT) 48.57% (34/70) 26
111. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 48.39% (30/62) 24
112. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 48.28% (28/58) 20
113. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 47.62% (20/42) 20
114. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 46.67% (14/30) 24
115. Ruboczky György (Törekvés SE) 45% (36/80) 26
116. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 45% (18/40) 20
117. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 44.83% (26/58) 22
118. Tamás Bence (Cap City Crew) 44.83% (26/58) 24
119. Héczei András (Színyei KC) 44.44% (16/36) 20
120. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 43.75% (28/64) 30
121. Tatai Ádám (Budai Mind1) 43.75% (14/32) 22
122. Ohát Viktor (Monor SE) 43.75% (14/32) 24
123. Szilléry János (Budai Bikák) 43.33% (26/60) 22
124. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 42.86% (42/98) 20
125. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 42.86% (36/84) 26
126. Dira Ferenc (Budai Mind1) 42.86% (30/70) 26
127. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 41.67% (10/24) 26
128. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 41.67% (10/24) 18
129. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 40% (8/20) 28
130. Lelkes János (Kisbojtár) 39.39% (26/66) 24
131. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 38.71% (24/62) 26
132. Josepovits László (Álló Farkasok) 38.46% (10/26) 24
133. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 37.5% (12/32) 28
134. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 37.14% (26/70) 20
135. Laposa Dávid András (7 + SC) 37.04% (20/54) 24
136. Péter Máté (Hobbi SK) 36.36% (8/22) 20
137. Bodor Dániel (Monor SE) 36.36% (8/22) 20
138. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 36.36% (8/22) 24
139. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 35.29% (12/34) 24
140. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 35% (28/80) 28
141. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 34.78% (16/46) 24
142. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 33.33% (16/48) 24
143. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 33.33% (16/48) 22
144. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 29.17% (28/96) 18
145. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 26.67% (8/30) 24
146. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 26.09% (12/46) 30
147. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 24.39% (20/82) 28
148. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 23.08% (12/52) 20
149. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 22.58% (14/62) 22
150. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 22.22% (4/18) 18
151. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 18.18% (4/22) 30
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu