/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budai TriplaDupla - Budapest, Férfi B csoport

Edző

Név Telefon E-mail
Gibárszki Marcell 30/201-3064 gibarszki.marcell@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Mayer Márk Miklós 20/821-2034 mark.mayer07@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Csaba Máté 1995
- Csordás Marcell 1995
- Dorkó Balázs 1979
- Dr. Kovács Balázs László 1981
- Dr. Vida Máté 1992
- Gibárszki Marcell 1994
- Jasper Gábor 1989
- Kovács Ádám Tamás 1989
- Kovács Dávid József 1992
- Mayer Márk Miklós 1994
- Németh Dániel 1990
- Németh Zoltán 1993
- Papp Áron 1993
- Zalai Gergely 1984

Műsor

Budapest, Férfi B csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0013 Budai TriplaDupla Hobbi SK 2022/10/02 19:30 77-52
(15-18,17-12,27-12,18-10)
Kertészeti Egyetem Tarnai Gyula Csaba, Hőgerl Bence
FB0024 Budai TriplaDupla E5vös NGRK 2022/10/09 19:30 69-87
(13-24,10-28,23-20,23-15)
Kertészeti Egyetem Szőts Dávid István, Hegedűs Attila
FB0035 Budai TriplaDupla Cap City Crew 2022/10/16 19:30 63-74
(22-28,17-22,16-11,8-13)
Kertészeti Egyetem Hervay Tibor, Szőke Attila
FB0057 Budai TriplaDupla Törekvés SE 2022/11/06 19:30 65-52
(14-12,12-16,22-14,17-10)
Kertészeti Egyetem Vigh Balázs, Koncsag Csaba
FB0078 TFSE Senior Budai TriplaDupla 2022/11/20 18:30 65-72
(14-16,13-19,26-12,12-25)
Testnevelési Egyetem L2 Terem Gaál István Tamás, Tóth Kitti
FB0087 Budai TriplaDupla Budai Mind1 2022/11/27 19:30 45-55
(21-14,2-14,12-16,10-11)
Kertészeti Egyetem Gaál István Tamás, Hartai Tamás
FB0096 Színyei KC Budai TriplaDupla 2022/12/02 20:00 Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint, Kiss Bálint
FB0105 Budai TriplaDupla Budafok/B 2022/12/11 19:30 Kertészeti Egyetem
FB0068 Budai Bikák Budai TriplaDupla 2022/12/16 20:10 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
FB0114 Budai TriplaDupla Powear-TFT 2022/12/18 19:30 Kertészeti Egyetem
FB0123 Budai TriplaDupla BEAC Kobak 2023/01/08 19:30 Kertészeti Egyetem
FB0132 Eldorádó KE Budai TriplaDupla 2023/01/18 18:45 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FB0141 Budai TriplaDupla Diósdi Sasok KE 2023/01/22 19:30 Kertészeti Egyetem
FB0152 Budai TriplaDupla Bravos 2023/01/29 19:30 Kertészeti Egyetem
FB0163 Hobbi SK Budai TriplaDupla 2023/02/05 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0174 E5vös NGRK Budai TriplaDupla 2023/02/12 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0185 Cap City Crew Budai TriplaDupla 2023/02/19 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0046 Budai TriplaDupla 7 + SC 2023/02/26 19:30 Kertészeti Egyetem
FB0207 Törekvés SE Budai TriplaDupla 2023/03/05 19:30 Kocsis Sándor Sportközpont
FB0218 Budai TriplaDupla Budai Bikák 2023/03/12 19:30 Kertészeti Egyetem
FB0228 Budai TriplaDupla TFSE Senior 2023/03/19 19:30 Kertészeti Egyetem
FB0237 Budai Mind1 Budai TriplaDupla 2023/03/27 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
FB0246 Budai TriplaDupla Színyei KC 2023/04/02 19:30 Kertészeti Egyetem
FB0255 Budafok/B Budai TriplaDupla 2023/04/13 19:00 Kempelen Farkas Gimnázium
FB0264 Powear-TFT Budai TriplaDupla 2023/04/27 20:45 Őrmezei Általános Iskola
FB0273 BEAC Kobak Budai TriplaDupla 2023/04/30 16:30 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0282 Budai TriplaDupla Eldorádó KE 2023/05/07 19:30 Kertészeti Egyetem
FB0291 Diósdi Sasok KE Budai TriplaDupla 2023/05/18 20:15 Eötvös József Általános Iskola
FB0302 Bravos Budai TriplaDupla 2023/05/26 20:45 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
FB0196 7 + SC Budai TriplaDupla 2023/05/31 19:15 Törökugrató Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 292 14
2. Nagy Péter (7 + SC) 286 14
3. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 274 14
4. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 262 12
5. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 260 14
6. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 254 14
7. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 250 12
8. Takács Gergely (Cap City Crew) 248 10
9. Munteán András Gyula (Bravos) 244 12
10. Szabó Péter (Eldorádó KE) 234 16
11. Buda Gergely (TFSE Senior) 224 10
12. Filótás Gergely László (Bravos) 218 10
13. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 208 14
14. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 204 10
15. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 202 14
16. Bozsik László (Színyei KC) 202 10
17. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 200 12
18. Landauer Gábor (Parthus SE) 200 14
19. Gedei Tibor (Budai Mind1) 200 10
20. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 196 12
21. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 194 12
22. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 192 10
23. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 192 12
24. Rósa László (Eldorádó KE) 190 16
25. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 186 8
26. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 184 12
27. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 182 12
28. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 182 14
29. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 180 8
30. Halász László (Budafok/B) 180 16
31. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 176 12
32. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 176 12
33. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 174 12
34. Kovács András (Budai Mind1) 172 14
35. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 168 14
36. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 160 10
37. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 160 16
38. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 158 12
39. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 158 10
40. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 158 16
41. Lelkes János (Kisbojtár) 156 10
42. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 156 12
43. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 156 12
44. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 154 10
45. Horváth János (Cap City Crew) 154 10
46. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 154 14
47. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 152 10
48. Emdadi Toraj (7 + SC) 152 10
49. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 150 12
50. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 148 8
51. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 148 12
52. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 146 12
53. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 146 12
54. Gyuricskó András (Monor SE) 146 4
55. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 144 8
56. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 140 10
57. Sulán Péter (Budafok/B) 140 16
58. Saáry Csaba (Powear-TFT) 138 10
59. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 138 10
60. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 138 10
61. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 138 12
62. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 138 14
63. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 136 12
64. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 136 12
65. Vári Balázs (Bravos) 136 14
66. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 134 12
67. Püspök Bertalan (Monor SE) 134 8
68. Laposa Dávid András (7 + SC) 132 14
69. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 130 10
70. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 128 12
71. Juhász István (Budai Mind1) 128 14
72. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 128 8
73. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 124 10
74. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 124 12
75. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 122 12
76. Héczei András (Színyei KC) 122 8
77. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 120 10
78. Kovács Miklós (Budai Mind1) 120 14
79. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 120 14
80. Nagy Sándor (Cap City Crew) 118 10
81. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 118 10
82. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 118 12
83. Szikora Bence (Parthus SE) 114 14
84. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 114 12
85. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 112 12
86. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 112 12
87. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 110 8
88. Lendér Armand András (Monor SE) 110 10
89. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 110 10
90. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 110 16
91. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 108 16
92. Herczeg Barnabás (7 + SC) 106 6
93. Nagy András (Hobbi SK) 106 12
94. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 106 14
95. Ruboczky György (Törekvés SE) 104 14
96. Merl Ferenc (TFSE Senior) 104 10
97. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 102 8
98. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 102 12
99. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 102 12
100. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 102 12
101. Simon Szabolcs (Parthus SE) 100 6
102. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 98 12
103. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 98 8
104. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 98 14
105. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 96 10
106. Ujvári Attila (Bravos) 96 14
107. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 94 12
108. Nagy Balázs (Kisbojtár) 92 12
109. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 92 12
110. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 92 12
111. Szabó András (Optofit VKB Vác) 92 10
112. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 92 10
113. Bodor Dániel (Monor SE) 92 10
114. Papp András János (Eldorádó KE) 90 14
115. Valuska László (BEAC Kobak) 90 8
116. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 90 10
117. Németh András (BEAC Kobak) 90 12
118. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 88 10
119. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 86 8
120. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 84 8
121. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 84 8
122. Chrestels Attila János (7 + SC) 84 10
123. Dira Ferenc (Budai Mind1) 82 14
124. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 82 12
125. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 82 12
126. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 82 12
127. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 82 12
128. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 80 12
129. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 80 12
130. Gecse Zoltán (Budafok/B) 80 12
131. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 80 10
132. Righi Kenzy (Cap City Crew) 78 8
133. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 78 10
134. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 78 10
135. Szilléry János (Budai Bikák) 78 10
136. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 78 12
137. Müller István (Álló Farkasok) 76 8
138. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 76 10
139. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 76 12
140. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 74 8
141. Tóth Bence (Cap City Crew) 72 14
142. Györe András (Álló Farkasok) 72 8
143. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 72 12
144. Széll Gábor (Budafok/B) 72 16
145. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 70 8
146. Bárány Csaba (Budai Bikák) 70 8
147. Budai Márton (E5vös NGRK) 70 14
148. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 70 12
149. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 68 12
150. Dapev Benedek (Kisbojtár) 68 8
151. Deák Attila (Budai Mind1) 68 8
152. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 64 12
153. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 64 12
154. Josepovits László (Álló Farkasok) 62 12
155. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 62 10
156. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 62 10
157. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 60 8
158. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 60 10
159. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 60 12
160. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 58 4
161. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 58 8
162. Jantner László (Színyei KC) 58 8
163. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 56 12
164. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 54 12
165. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 52 6
166. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 52 10
167. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 52 14
168. Tatai Ádám (Budai Mind1) 52 14
169. Friedman Guy (Parthus SE) 50 4
170. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 50 8
171. Csontos Gergő (Budai Bikák) 50 8
172. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 50 10
173. Német Tamás (Budai Mind1) 50 10
174. Márton Antal (Powear-TFT) 50 10
175. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 50 16
176. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 50 6
177. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 48 8
178. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 48 10
179. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 48 10
180. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 48 12
181. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 48 12
182. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 46 10
183. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 46 10
184. Szép András (BEAC Kobak) 46 12
185. Pálfy Márk (Parthus SE) 44 14
186. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 44 14
187. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 44 6
188. Horváth Viktor (Monor SE) 42 6
189. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 42 10
190. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 42 10
191. Schulek Csaba (TFSE Senior) 42 12
192. Végh Norbert (TFSE Senior) 42 12
193. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 40 6
194. Székely Gábor (Törekvés SE) 40 8
195. Tilinger Zsolt (7 + SC) 40 14
196. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 38 12
197. Zsótér István Zsolt (Bravos) 38 4
198. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 38 4
199. Péter Máté (Hobbi SK) 38 8
200. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 38 8
201. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 38 10
202. Solymosi Péter (Budai Mind1) 38 10
203. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 38 6
204. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 38 14
205. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 36 4
206. Schulek Dávid (TFSE Senior) 36 6
207. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 36 8
208. Baricska Dániel (Hobbi SK) 36 10
209. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 36 10
210. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 36 10
211. Tamás Bence (Cap City Crew) 36 12
212. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 36 12
213. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 34 6
214. Takács Gábor (Hobbi SK) 34 6
215. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 34 10
216. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 34 10
217. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 34 12
218. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 32 12
219. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 32 14
220. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 32 10
221. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 32 10
222. Papp Albert (Budafok/B) 32 16
223. Hadnagy András (Álló Farkasok) 32 6
224. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 32 6
225. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 30 4
226. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 30 4
227. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 30 10
228. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 30 12
229. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 30 12
230. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 28 6
231. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 28 6
232. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 28 2
233. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 28 8
234. Molnár Bálint (Budai Bikák) 28 10
235. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 28 10
236. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 28 12
237. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 26 12
238. Bánsági Attila (Bravos) 26 12
239. Zsigmond András (Cap City Crew) 26 2
240. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 26 2
241. Duday Zoltán (Budai Mind1) 26 8
242. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 26 8
243. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 26 8
244. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 26 10
245. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 26 10
246. Fábián Dénes (Bravos) 26 6
247. Homa Csaba (Eldorádó KE) 26 14
248. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 24 6
249. Junó György (Monor SE) 24 8
250. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 22 6
251. Galambos Máté (Budai Bikák) 22 2
252. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 22 2
253. Búzás Bence (Monor SE) 22 2
254. Kecskeméti György (Parthus SE) 22 8
255. Sára Attila (Budafok/B) 22 16
256. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 20 12
257. Katona József (Bravos) 20 12
258. Bódi Attila (Monor SE) 20 2
259. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 20 2
260. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 20 8
261. Kaári Levente (Monor SE) 20 8
262. dr. Varga József (Cap City Crew) 20 10
263. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 18 4
264. Andó Péter (Bravos) 18 4
265. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 18 6
266. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 18 8
267. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 18 8
268. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 18 8
269. Papp Balázs (Budafok/B) 18 10
270. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 18 10
271. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 18 12
272. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 16 6
273. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 16 2
274. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 16 4
275. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 16 4
276. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 16 8
277. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 16 8
278. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 16 10
279. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 16 10
280. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 16 10
281. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 16 12
282. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 14 4
283. Varga Levente (Monor SE) 14 4
284. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 14 10
285. Ruppert Tamás (Bravos) 14 10
286. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 14 6
287. Bakai István Bálint (Budafok/B) 12 2
288. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 12 6
289. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 12 6
290. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 12 8
291. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 12 8
292. Ohát Viktor (Monor SE) 12 10
293. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 12 12
294. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 12 14
295. Bánhegyi András József (Színyei KC) 10 6
296. Vári János (Bravos) 10 2
297. Gaál Roland (Powear-TFT) 10 2
298. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 10 4
299. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 8 12
300. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 8 2
301. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 4
302. Szeles Péter (Eldorádó KE) 8 4
303. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 8 4
304. Szóga Tamás (Színyei KC) 8 4
305. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 8 4
306. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 8 8
307. Bial András (Csepel-Bontó/B) 8 8
308. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 8 8
309. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 8 8
310. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 8 6
311. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 6 2
312. Csernus Marco (Monor SE) 6 2
313. Horváth Ádám (Budai Mind1) 6 8
314. Madarász Attila (Színyei KC) 6 8
315. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 6 12
316. Eke Balázs (Cap City Crew) 4 6
317. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 4 6
318. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 4 2
319. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 4 2
320. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 4 2
321. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 4 2
322. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 4 2
323. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 4 4
324. Szabó Balázs (Hobbi SK) 4 4
325. Szidonya István (Powear-TFT) 4 4
326. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 4 4
327. Varga Dániel (Cap City Crew) 4 4
328. Skobrics Tibor (7 + SC) 4 8
329. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 4 8
330. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 4 8
331. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 4 10
332. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 4 10
333. Tatai András (Eldorádó KE) 4 10
334. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 4 10
335. Girus László (Powear-TFT) 4 12
336. Fekete Tamás (TFSE Senior) 2 2
337. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 2 10
338. Kocsis Norbert (Monor SE) 2 10
339. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
340. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 2
341. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
342. Király Tamás (Színyei KC) 0 2
343. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
344. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 4
345. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
346. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0 2
347. Aradi Levente (Parthus SE) 0 2
348. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 6
349. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 12
350. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
351. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
352. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 4
353. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
354. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
355. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 2
356. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 8
357. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Péter (Eldorádó KE) 54 16
2. Takács Gergely (Cap City Crew) 40 10
3. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 36 10
4. Rósa László (Eldorádó KE) 36 16
5. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 34 12
6. Gedei Tibor (Budai Mind1) 34 10
7. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 34 12
8. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 34 12
9. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 34 10
10. Gyuricskó András (Monor SE) 32 4
11. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 32 8
12. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 32 14
13. Landauer Gábor (Parthus SE) 32 14
14. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 32 12
15. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 32 14
16. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 32 12
17. Nagy Péter (7 + SC) 28 14
18. Munteán András Gyula (Bravos) 28 12
19. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 28 12
20. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 28 14
21. Sulán Péter (Budafok/B) 28 16
22. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 28 14
23. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 26 10
24. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 24 10
25. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 24 12
26. Lendér Armand András (Monor SE) 24 10
27. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 24 12
28. Szikora Bence (Parthus SE) 24 14
29. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 22 12
30. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 12
31. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 22 12
32. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 20 14
33. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 20 12
34. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 20 8
35. Merl Ferenc (TFSE Senior) 20 10
36. Nagy Balázs (Kisbojtár) 20 12
37. Dira Ferenc (Budai Mind1) 20 14
38. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 18 10
39. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 18 10
40. Saáry Csaba (Powear-TFT) 18 10
41. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 18 12
42. Nagy Sándor (Cap City Crew) 18 10
43. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 18 16
44. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 18 12
45. Papp András János (Eldorádó KE) 18 14
46. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 18 10
47. Budai Márton (E5vös NGRK) 18 14
48. Filótás Gergely László (Bravos) 16 10
49. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 16 10
50. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 16 12
51. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 16 12
52. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 16 16
53. Deák Attila (Budai Mind1) 16 8
54. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 16 10
55. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 16 12
56. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 16 12
57. Széll Gábor (Budafok/B) 16 16
58. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 14 8
59. Bozsik László (Színyei KC) 14 10
60. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 14 8
61. Simon Szabolcs (Parthus SE) 14 6
62. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 14 10
63. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 14 4
64. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 14 12
65. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 14 10
66. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 14 14
67. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 12 14
68. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 12 12
69. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 12 12
70. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 12 8
71. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 12 8
72. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 12 12
73. Vári Balázs (Bravos) 12 14
74. Juhász István (Budai Mind1) 12 14
75. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 12 10
76. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 12 12
77. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 10 12
78. Horváth János (Cap City Crew) 10 10
79. Héczei András (Színyei KC) 10 8
80. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 10 10
81. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 10 10
82. Nagy András (Hobbi SK) 10 12
83. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 10 6
84. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 10 4
85. Ruboczky György (Törekvés SE) 10 14
86. Ujvári Attila (Bravos) 10 14
87. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 10 10
88. Solymosi Péter (Budai Mind1) 10 10
89. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 10 16
90. Tilinger Zsolt (7 + SC) 10 14
91. Buda Gergely (TFSE Senior) 8 10
92. Püspök Bertalan (Monor SE) 8 8
93. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 8 12
94. Bodor Dániel (Monor SE) 8 10
95. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 8 4
96. Bárány Csaba (Budai Bikák) 8 8
97. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 8 12
98. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 8 12
99. Tóth Bence (Cap City Crew) 8 14
100. Székely Gábor (Törekvés SE) 8 8
101. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 8 6
102. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 8 10
103. Végh Norbert (TFSE Senior) 8 12
104. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 8 12
105. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 6 10
106. Zsigmond András (Cap City Crew) 6 2
107. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 6 12
108. Müller István (Álló Farkasok) 6 8
109. Dapev Benedek (Kisbojtár) 6 8
110. Chrestels Attila János (7 + SC) 6 10
111. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 6 10
112. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 6 10
113. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 6 6
114. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 6 8
115. Jantner László (Színyei KC) 6 8
116. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 6 14
117. Horváth Viktor (Monor SE) 6 6
118. Fábián Dénes (Bravos) 6 6
119. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 6 10
120. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 6 8
121. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 6 10
122. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 6 14
123. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 6 12
124. Bánsági Attila (Bravos) 6 12
125. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 4 8
126. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 10
127. Kovács András (Budai Mind1) 4 14
128. Búzás Bence (Monor SE) 4 2
129. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 12
130. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 4 4
131. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 4 12
132. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 4 8
133. Györe András (Álló Farkasok) 4 8
134. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 4 6
135. Márton Antal (Powear-TFT) 4 10
136. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 4 12
137. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 4 4
138. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 4 12
139. Pálfy Márk (Parthus SE) 4 14
140. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 4 6
141. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 4 10
142. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 4 8
143. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 4 8
144. dr. Varga József (Cap City Crew) 4 10
145. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 4 6
146. Katona József (Bravos) 4 12
147. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 4 10
148. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 4 8
149. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 2 12
150. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 2 14
151. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2 14
152. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2 12
153. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 2 14
154. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 2 10
155. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2 8
156. Friedman Guy (Parthus SE) 2 4
157. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 2 10
158. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 2 12
159. Halász László (Budafok/B) 2 16
160. Galambos Máté (Budai Bikák) 2 2
161. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 2 8
162. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 2 12
163. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 2 2
164. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 2 14
165. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 10
166. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 8
167. Kovács Miklós (Budai Mind1) 2 14
168. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 2 12
169. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 2 12
170. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 10
171. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 2 12
172. Németh András (BEAC Kobak) 2 12
173. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 2 8
174. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 2 12
175. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 2 6
176. Gecse Zoltán (Budafok/B) 2 12
177. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2 6
178. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 2 8
179. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 2 8
180. Takács Gábor (Hobbi SK) 2 6
181. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 2 10
182. Gaál Roland (Powear-TFT) 2 2
183. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 2 12
184. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 2 8
185. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 2 10
186. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 2 10
187. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 2 6
188. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 2 12
189. Szép András (BEAC Kobak) 2 12
190. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 2 10
191. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 2 14
192. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 2 6
193. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 2 10
194. Varga Levente (Monor SE) 2 4
195. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 4
196. Duday Zoltán (Budai Mind1) 2 8
197. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 2 6
198. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 2 2
199. Csernus Marco (Monor SE) 2 2
200. Tamás Bence (Cap City Crew) 2 12
201. Kaári Levente (Monor SE) 2 8
202. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 2 12
203. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 2 14
204. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 2 6
205. Szeles Péter (Eldorádó KE) 2 4
206. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 2 4
207. Homa Csaba (Eldorádó KE) 2 14
208. Papp Balázs (Budafok/B) 2 10
209. Bánhegyi András József (Színyei KC) 2 6
210. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 2 6
211. Madarász Attila (Színyei KC) 2 8
212. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2 8
213. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 2 12
214. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 6
215. Lelkes János (Kisbojtár) 0 10
216. Emdadi Toraj (7 + SC) 0 10
217. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 0 2
218. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 0 2
219. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 0 12
220. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 0 8
221. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 0 12
222. Valuska László (BEAC Kobak) 0 8
223. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0 12
224. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 0 2
225. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 0 8
226. Bódi Attila (Monor SE) 0 2
227. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 0 12
228. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0 8
229. Zsótér István Zsolt (Bravos) 0 4
230. Laposa Dávid András (7 + SC) 0 14
231. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 0 10
232. Szabó András (Optofit VKB Vác) 0 10
233. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 0 10
234. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 0 6
235. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 0 12
236. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 0 2
237. Szilléry János (Budai Bikák) 0 10
238. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 0 14
239. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 4
240. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 16
241. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 12
242. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 0 12
243. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 0 16
244. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 12
245. Csontos Gergő (Budai Bikák) 0 8
246. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0 10
247. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0 6
248. Bakai István Bálint (Budafok/B) 0 2
249. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 12
250. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0 12
251. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0 12
252. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 0 6
253. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0 6
254. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 0 12
255. Josepovits László (Álló Farkasok) 0 12
256. Vári János (Bravos) 0 2
257. Német Tamás (Budai Mind1) 0 10
258. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 0 10
259. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
260. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 0 10
261. Péter Máté (Hobbi SK) 0 8
262. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 6
263. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 0 4
264. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 0 8
265. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0 12
266. Andó Péter (Bravos) 0 4
267. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 0 2
268. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 4
269. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0 14
270. Baricska Dániel (Hobbi SK) 0 10
271. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0 10
272. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 0 8
273. Schulek Csaba (TFSE Senior) 0 12
274. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 0 10
275. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 0 8
276. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0 10
277. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 0 10
278. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0 14
279. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0 12
280. Junó György (Monor SE) 0 8
281. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0 12
282. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 0 10
283. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0 10
284. Kecskeméti György (Parthus SE) 0 8
285. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 0 12
286. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0 10
287. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0 8
288. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 4
289. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 0 6
290. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 12
291. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 0 8
292. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0 8
293. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0 2
294. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 0 2
295. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0 2
296. Papp Albert (Budafok/B) 0 16
297. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 0 8
298. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
299. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 0 2
300. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 2
301. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 4
302. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
303. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0 10
304. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0 12
305. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 10
306. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0 10
307. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0 12
308. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0 8
309. Ruppert Tamás (Bravos) 0 10
310. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 10
311. Sára Attila (Budafok/B) 0 16
312. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0 12
313. Ohát Viktor (Monor SE) 0 10
314. Varga Dániel (Cap City Crew) 0 4
315. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0 8
316. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0 2
317. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0 8
318. Szabó Balázs (Hobbi SK) 0 4
319. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0 8
320. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0 12
321. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 8
322. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0 4
323. Szidonya István (Powear-TFT) 0 4
324. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0 4
325. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0 14
326. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 12
327. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 6
328. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0 6
329. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 8
330. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0 8
331. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0 8
332. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0 10
333. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0 10
334. Tatai András (Eldorádó KE) 0 10
335. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0 10
336. Girus László (Powear-TFT) 0 12
337. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0 10
338. Kocsis Norbert (Monor SE) 0 10
339. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0 2
340. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
341. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
342. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 8
343. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 12
344. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
345. Király Tamás (Színyei KC) 0 2
346. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
347. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 6
348. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
349. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
350. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 4
351. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
352. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
353. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 2
354. Aradi Levente (Parthus SE) 0 2
355. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
356. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 4
357. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gyuricskó András (Monor SE) 36.5 4
2. Takács Gergely (Cap City Crew) 24.8 10
3. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 23.25 8
4. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 22.5 8
5. Buda Gergely (TFSE Senior) 22.4 10
6. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 21.83 12
7. Filótás Gergely László (Bravos) 21.8 10
8. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 20.86 14
9. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 20.83 12
10. Nagy Péter (7 + SC) 20.43 14
11. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 20.4 10
12. Munteán András Gyula (Bravos) 20.33 12
13. Bozsik László (Színyei KC) 20.2 10
14. Gedei Tibor (Budai Mind1) 20 10
15. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 19.57 14
16. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 19.2 10
17. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 18.57 14
18. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 18.5 8
19. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18.14 14
20. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 18 8
21. Herczeg Barnabás (7 + SC) 17.67 6
22. Püspök Bertalan (Monor SE) 16.75 8
23. Simon Szabolcs (Parthus SE) 16.67 6
24. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 16.67 12
25. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 16.33 12
26. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 16.17 12
27. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 16 8
28. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 16 10
29. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 16 12
30. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 15.8 10
31. Lelkes János (Kisbojtár) 15.6 10
32. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 15.4 10
33. Horváth János (Cap City Crew) 15.4 10
34. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 15.33 12
35. Héczei András (Színyei KC) 15.25 8
36. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 15.2 10
37. Emdadi Toraj (7 + SC) 15.2 10
38. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 15.17 12
39. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 14.86 14
40. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 14.67 12
41. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 14.67 12
42. Szabó Péter (Eldorádó KE) 14.63 16
43. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 14.5 4
44. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 14.5 12
45. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 14.43 14
46. Landauer Gábor (Parthus SE) 14.29 14
47. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 14 2
48. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 14 10
49. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 13.8 10
50. Saáry Csaba (Powear-TFT) 13.8 10
51. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 13.8 10
52. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 13.75 8
53. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 13.17 12
54. Zsigmond András (Cap City Crew) 13 2
55. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 13 10
56. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 13 14
57. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 13 2
58. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 13 12
59. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 13 12
60. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 12.75 8
61. Friedman Guy (Parthus SE) 12.5 4
62. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 12.5 12
63. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 12.4 10
64. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 12.33 12
65. Kovács András (Budai Mind1) 12.29 14
66. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 12.25 8
67. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 12.17 12
68. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 12.17 12
69. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 12 14
70. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 12 10
71. Rósa László (Eldorádó KE) 11.88 16
72. Nagy Sándor (Cap City Crew) 11.8 10
73. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 11.8 10
74. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 11.5 12
75. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 11.33 12
76. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 11.33 12
77. Halász László (Budafok/B) 11.25 16
78. Valuska László (BEAC Kobak) 11.25 8
79. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 11.17 12
80. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 11 14
81. Búzás Bence (Monor SE) 11 2
82. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 11 10
83. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 11 2
84. Galambos Máté (Budai Bikák) 11 2
85. Lendér Armand András (Monor SE) 11 10
86. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 10.75 8
87. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 10.67 12
88. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 10.5 8
89. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 10.5 8
90. Merl Ferenc (TFSE Senior) 10.4 10
91. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 10.33 12
92. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 10.17 12
93. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 10 2
94. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 10 16
95. Bódi Attila (Monor SE) 10 2
96. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 9.88 16
97. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 9.86 14
98. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 9.83 12
99. Righi Kenzy (Cap City Crew) 9.75 8
100. Vári Balázs (Bravos) 9.71 14
101. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 9.6 10
102. Zsótér István Zsolt (Bravos) 9.5 4
103. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 9.5 12
104. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 9.5 4
105. Müller István (Álló Farkasok) 9.5 8
106. Laposa Dávid András (7 + SC) 9.43 14
107. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 9.33 12
108. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 9.33 12
109. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 9.25 8
110. Szabó András (Optofit VKB Vác) 9.2 10
111. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 9.2 10
112. Bodor Dániel (Monor SE) 9.2 10
113. Juhász István (Budai Mind1) 9.14 14
114. Györe András (Álló Farkasok) 9 8
115. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 9 4
116. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 9 10
117. Nagy András (Hobbi SK) 8.83 12
118. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 8.8 10
119. Sulán Péter (Budafok/B) 8.75 16
120. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 8.75 8
121. Bárány Csaba (Budai Bikák) 8.75 8
122. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 8.67 6
123. Kovács Miklós (Budai Mind1) 8.57 14
124. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 8.57 14
125. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 8.5 12
126. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 8.5 12
127. Deák Attila (Budai Mind1) 8.5 8
128. Dapev Benedek (Kisbojtár) 8.5 8
129. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 8.5 12
130. Chrestels Attila János (7 + SC) 8.4 10
131. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 8.33 6
132. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 8.17 12
133. Szikora Bence (Parthus SE) 8.14 14
134. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 8 10
135. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 8 2
136. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 7.83 12
137. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.8 10
138. Szilléry János (Budai Bikák) 7.8 10
139. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.8 10
140. Nagy Balázs (Kisbojtár) 7.67 12
141. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 7.67 12
142. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 7.67 12
143. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 7.6 10
144. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 7.57 14
145. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 7.5 4
146. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 7.5 4
147. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 7.5 8
148. Németh András (BEAC Kobak) 7.5 12
149. Ruboczky György (Törekvés SE) 7.43 14
150. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 7.33 6
151. Jantner László (Színyei KC) 7.25 8
152. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 7.25 8
153. Horváth Viktor (Monor SE) 7 6
154. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 7 14
155. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 6.88 16
156. Ujvári Attila (Bravos) 6.86 14
157. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.83 12
158. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 6.83 12
159. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 6.83 12
160. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 6.83 12
161. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 6.75 16
162. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 6.67 12
163. Gecse Zoltán (Budafok/B) 6.67 12
164. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 6.67 12
165. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 6.67 6
166. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 6.5 12
167. Papp András János (Eldorádó KE) 6.43 14
168. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 6.33 6
169. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 6.33 12
170. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 6.25 8
171. Csontos Gergő (Budai Bikák) 6.25 8
172. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 6.2 10
173. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 6.2 10
174. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 6 8
175. Bakai István Bálint (Budafok/B) 6 2
176. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 6 10
177. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 6 12
178. Schulek Dávid (TFSE Senior) 6 6
179. Dira Ferenc (Budai Mind1) 5.86 14
180. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 5.83 12
181. Takács Gábor (Hobbi SK) 5.67 6
182. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 5.67 6
183. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 5.67 12
184. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 5.33 6
185. Hadnagy András (Álló Farkasok) 5.33 6
186. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 5.33 12
187. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 5.33 12
188. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 5.2 10
189. Josepovits László (Álló Farkasok) 5.17 12
190. Tóth Bence (Cap City Crew) 5.14 14
191. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 5 10
192. Német Tamás (Budai Mind1) 5 10
193. Márton Antal (Powear-TFT) 5 10
194. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 5 12
195. Vári János (Bravos) 5 2
196. Budai Márton (E5vös NGRK) 5 14
197. Gaál Roland (Powear-TFT) 5 2
198. Székely Gábor (Törekvés SE) 5 8
199. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 4.8 10
200. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.8 10
201. Péter Máté (Hobbi SK) 4.75 8
202. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 4.75 8
203. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 4.67 12
204. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 4.67 6
205. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 4.67 6
206. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 4.6 10
207. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 4.6 10
208. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 4.5 8
209. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 4.5 4
210. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 4.5 12
211. Andó Péter (Bravos) 4.5 4
212. Széll Gábor (Budafok/B) 4.5 16
213. Fábián Dénes (Bravos) 4.33 6
214. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 4.2 10
215. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 4.2 10
216. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 4 12
217. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 4 12
218. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 4 2
219. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 4 4
220. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 4 6
221. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 4 4
222. Szép András (BEAC Kobak) 3.83 12
223. Solymosi Péter (Budai Mind1) 3.8 10
224. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 3.8 10
225. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 3.71 14
226. Tatai Ádám (Budai Mind1) 3.71 14
227. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 3.67 6
228. Baricska Dániel (Hobbi SK) 3.6 10
229. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 3.6 10
230. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 3.6 10
231. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.5 4
232. Varga Levente (Monor SE) 3.5 4
233. Végh Norbert (TFSE Senior) 3.5 12
234. Schulek Csaba (TFSE Senior) 3.5 12
235. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 3.5 8
236. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 3.4 10
237. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 3.4 10
238. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 3.25 8
239. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 3.25 8
240. Duday Zoltán (Budai Mind1) 3.25 8
241. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 3.2 10
242. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 3.2 10
243. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 3.17 12
244. Pálfy Márk (Parthus SE) 3.14 14
245. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 3.14 14
246. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 3.13 16
247. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 3 2
248. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 3 10
249. Csernus Marco (Monor SE) 3 2
250. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 3 12
251. Tamás Bence (Cap City Crew) 3 12
252. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 3 6
253. Junó György (Monor SE) 3 8
254. Tilinger Zsolt (7 + SC) 2.86 14
255. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 2.83 12
256. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 2.8 10
257. Molnár Bálint (Budai Bikák) 2.8 10
258. Kecskeméti György (Parthus SE) 2.75 8
259. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 2.71 14
260. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 2.67 12
261. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 2.67 6
262. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 2.6 10
263. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 2.6 10
264. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 2.5 4
265. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 2.5 12
266. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 2.5 8
267. Kaári Levente (Monor SE) 2.5 8
268. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 2.5 12
269. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 2.33 12
270. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 2.33 6
271. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 2.29 14
272. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 2.25 8
273. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 2.25 8
274. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 2.25 8
275. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 2.17 12
276. Bánsági Attila (Bravos) 2.17 12
277. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 4
278. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 2 4
279. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 2 6
280. Szóga Tamás (Színyei KC) 2 4
281. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 2 2
282. Papp Albert (Budafok/B) 2 16
283. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 2 4
284. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 2 8
285. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 2 6
286. Szeles Péter (Eldorádó KE) 2 4
287. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 2 8
288. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 2 2
289. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 2 2
290. dr. Varga József (Cap City Crew) 2 10
291. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 2 2
292. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 2 2
293. Homa Csaba (Eldorádó KE) 1.86 14
294. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 1.8 10
295. Papp Balázs (Budafok/B) 1.8 10
296. Bánhegyi András József (Színyei KC) 1.67 6
297. Katona József (Bravos) 1.67 12
298. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 1.67 12
299. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 1.6 10
300. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 1.6 10
301. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 1.6 10
302. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 1.5 8
303. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 1.5 12
304. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 1.5 8
305. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1.4 10
306. Ruppert Tamás (Bravos) 1.4 10
307. Sára Attila (Budafok/B) 1.38 16
308. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 1.33 12
309. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 1.33 6
310. Ohát Viktor (Monor SE) 1.2 10
311. Szabó Balázs (Hobbi SK) 1 4
312. Bial András (Csepel-Bontó/B) 1 8
313. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 1 4
314. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 1 8
315. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 1 4
316. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 1 8
317. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 1 12
318. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 1 8
319. Varga Dániel (Cap City Crew) 1 4
320. Szidonya István (Powear-TFT) 1 4
321. Fekete Tamás (TFSE Senior) 1 2
322. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.86 14
323. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.75 8
324. Madarász Attila (Színyei KC) 0.75 8
325. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.67 12
326. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.67 6
327. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0.67 6
328. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.5 8
329. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0.5 12
330. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.5 8
331. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.5 8
332. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.4 10
333. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0.4 10
334. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.4 10
335. Tatai András (Eldorádó KE) 0.4 10
336. Girus László (Powear-TFT) 0.33 12
337. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0.2 10
338. Kocsis Norbert (Monor SE) 0.2 10
339. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 2
340. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 4
341. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
342. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
343. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 2
344. Aradi Levente (Parthus SE) 0 2
345. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 4
346. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0 2
347. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
348. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
349. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 6
350. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 8
351. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
352. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 12
353. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
354. Király Tamás (Színyei KC) 0 2
355. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
356. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
357. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gyuricskó András (Monor SE) 8 4
2. Takács Gergely (Cap City Crew) 4 10
3. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 4 8
4. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 3.6 10
5. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 3.5 4
6. Gedei Tibor (Budai Mind1) 3.4 10
7. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 3.4 10
8. Szabó Péter (Eldorádó KE) 3.38 16
9. Zsigmond András (Cap City Crew) 3 2
10. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 2.83 12
11. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.83 12
12. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 2.83 12
13. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.67 12
14. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 2.67 12
15. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 2.6 10
16. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 2.5 8
17. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 2.5 4
18. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 2.4 10
19. Lendér Armand András (Monor SE) 2.4 10
20. Munteán András Gyula (Bravos) 2.33 12
21. Simon Szabolcs (Parthus SE) 2.33 6
22. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 2.33 12
23. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 2.29 14
24. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.29 14
25. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 2.29 14
26. Rósa László (Eldorádó KE) 2.25 16
27. Nagy Péter (7 + SC) 2 14
28. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2 14
29. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 2 12
30. Búzás Bence (Monor SE) 2 2
31. Merl Ferenc (TFSE Senior) 2 10
32. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 2 12
33. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 2 4
34. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2 14
35. Deák Attila (Budai Mind1) 2 8
36. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 1.83 12
37. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.83 12
38. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 1.83 12
39. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 1.8 10
40. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 1.8 10
41. Saáry Csaba (Powear-TFT) 1.8 10
42. Nagy Sándor (Cap City Crew) 1.8 10
43. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 1.8 10
44. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 1.75 8
45. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.75 8
46. Sulán Péter (Budafok/B) 1.75 16
47. Szikora Bence (Parthus SE) 1.71 14
48. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.67 12
49. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 1.67 6
50. Nagy Balázs (Kisbojtár) 1.67 12
51. Filótás Gergely László (Bravos) 1.6 10
52. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 1.6 10
53. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.6 10
54. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 1.5 8
55. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.5 12
56. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.5 8
57. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 1.5 12
58. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.43 14
59. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.43 14
60. Bozsik László (Színyei KC) 1.4 10
61. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 1.4 10
62. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 1.4 10
63. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 1.33 12
64. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 1.33 12
65. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1.33 12
66. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 1.33 12
67. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 1.33 6
68. Papp András János (Eldorádó KE) 1.29 14
69. Budai Márton (E5vös NGRK) 1.29 14
70. Héczei András (Színyei KC) 1.25 8
71. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 1.2 10
72. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1.17 12
73. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.13 16
74. Püspök Bertalan (Monor SE) 1 8
75. Horváth János (Cap City Crew) 1 10
76. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 1 12
77. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1 12
78. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1 10
79. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 1 14
80. Galambos Máté (Budai Bikák) 1 2
81. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 1 12
82. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 1 2
83. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 1 16
84. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 1 10
85. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 1 4
86. Bárány Csaba (Budai Bikák) 1 8
87. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1 6
88. Horváth Viktor (Monor SE) 1 6
89. Gaál Roland (Powear-TFT) 1 2
90. Székely Gábor (Törekvés SE) 1 8
91. Széll Gábor (Budafok/B) 1 16
92. Fábián Dénes (Bravos) 1 6
93. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 1 10
94. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 1 12
95. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 1 4
96. Solymosi Péter (Budai Mind1) 1 10
97. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1 2
98. Csernus Marco (Monor SE) 1 2
99. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 0.86 14
100. Vári Balázs (Bravos) 0.86 14
101. Juhász István (Budai Mind1) 0.86 14
102. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 0.83 12
103. Nagy András (Hobbi SK) 0.83 12
104. Buda Gergely (TFSE Senior) 0.8 10
105. Bodor Dániel (Monor SE) 0.8 10
106. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.8 10
107. Müller István (Álló Farkasok) 0.75 8
108. Dapev Benedek (Kisbojtár) 0.75 8
109. Jantner László (Színyei KC) 0.75 8
110. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 0.75 8
111. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 0.75 8
112. Ruboczky György (Törekvés SE) 0.71 14
113. Ujvári Attila (Bravos) 0.71 14
114. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.71 14
115. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 0.67 12
116. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 0.67 12
117. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 0.67 12
118. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 0.67 6
119. Végh Norbert (TFSE Senior) 0.67 12
120. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 0.67 6
121. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.67 12
122. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.67 6
123. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.63 16
124. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 0.6 10
125. Chrestels Attila János (7 + SC) 0.6 10
126. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 0.6 10
127. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 0.6 10
128. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.6 10
129. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 0.6 10
130. Tóth Bence (Cap City Crew) 0.57 14
131. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 0.5 8
132. Friedman Guy (Parthus SE) 0.5 4
133. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 0.5 12
134. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 0.5 8
135. Györe András (Álló Farkasok) 0.5 8
136. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 4
137. Varga Levente (Monor SE) 0.5 4
138. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 0.5 8
139. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.5 12
140. Bánsági Attila (Bravos) 0.5 12
141. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 0.5 4
142. Szeles Péter (Eldorádó KE) 0.5 4
143. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.5 8
144. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0.5 8
145. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 0.43 14
146. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 0.43 14
147. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.4 10
148. Márton Antal (Powear-TFT) 0.4 10
149. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0.4 10
150. dr. Varga József (Cap City Crew) 0.4 10
151. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.4 10
152. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.33 12
153. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 0.33 12
154. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 0.33 6
155. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.33 6
156. Takács Gábor (Hobbi SK) 0.33 6
157. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 0.33 12
158. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 0.33 6
159. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.33 6
160. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 0.33 12
161. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 0.33 6
162. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 0.33 6
163. Bánhegyi András József (Színyei KC) 0.33 6
164. Katona József (Bravos) 0.33 12
165. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0.33 6
166. Kovács András (Budai Mind1) 0.29 14
167. Pálfy Márk (Parthus SE) 0.29 14
168. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 0.25 8
169. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 0.25 8
170. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.25 8
171. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 0.25 8
172. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 0.25 8
173. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 0.25 8
174. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 0.25 8
175. Duday Zoltán (Budai Mind1) 0.25 8
176. Kaári Levente (Monor SE) 0.25 8
177. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.25 8
178. Madarász Attila (Színyei KC) 0.25 8
179. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 0.2 10
180. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 0.2 10
181. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.2 10
182. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.2 10
183. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 0.2 10
184. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 0.2 10
185. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 0.2 10
186. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 0.2 10
187. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 0.2 10
188. Papp Balázs (Budafok/B) 0.2 10
189. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 0.17 12
190. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 0.17 12
191. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 0.17 12
192. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 0.17 12
193. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 0.17 12
194. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 0.17 12
195. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 0.17 12
196. Németh András (BEAC Kobak) 0.17 12
197. Gecse Zoltán (Budafok/B) 0.17 12
198. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 0.17 12
199. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0.17 12
200. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 0.17 12
201. Szép András (BEAC Kobak) 0.17 12
202. Tamás Bence (Cap City Crew) 0.17 12
203. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 0.17 12
204. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0.17 12
205. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.14 14
206. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.14 14
207. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 0.14 14
208. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 0.14 14
209. Kovács Miklós (Budai Mind1) 0.14 14
210. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0.14 14
211. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 0.14 14
212. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.14 14
213. Halász László (Budafok/B) 0.13 16
214. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 6
215. Lelkes János (Kisbojtár) 0 10
216. Emdadi Toraj (7 + SC) 0 10
217. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 0 2
218. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 0 2
219. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 0 12
220. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 0 8
221. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 0 12
222. Valuska László (BEAC Kobak) 0 8
223. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0 12
224. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 0 2
225. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 0 8
226. Bódi Attila (Monor SE) 0 2
227. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 0 12
228. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0 8
229. Zsótér István Zsolt (Bravos) 0 4
230. Laposa Dávid András (7 + SC) 0 14
231. Szabó András (Optofit VKB Vác) 0 10
232. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 0 10
233. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 0 10
234. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 0 6
235. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 0 12
236. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 0 2
237. Szilléry János (Budai Bikák) 0 10
238. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 0 14
239. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 4
240. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 16
241. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 12
242. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 0 12
243. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 0 16
244. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 12
245. Csontos Gergő (Budai Bikák) 0 8
246. Bakai István Bálint (Budafok/B) 0 2
247. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0 10
248. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 12
249. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0 6
250. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0 12
251. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 0 6
252. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0 6
253. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0 12
254. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 0 12
255. Josepovits László (Álló Farkasok) 0 12
256. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 0 10
257. Német Tamás (Budai Mind1) 0 10
258. Vári János (Bravos) 0 2
259. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 0 10
260. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
261. Péter Máté (Hobbi SK) 0 8
262. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 6
263. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 0 8
264. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 0 4
265. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0 12
266. Andó Péter (Bravos) 0 4
267. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 0 2
268. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 4
269. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0 14
270. Baricska Dániel (Hobbi SK) 0 10
271. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0 10
272. Schulek Csaba (TFSE Senior) 0 12
273. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 0 8
274. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 0 10
275. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 0 8
276. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 0 10
277. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0 10
278. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0 14
279. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0 12
280. Junó György (Monor SE) 0 8
281. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0 12
282. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 0 10
283. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0 10
284. Kecskeméti György (Parthus SE) 0 8
285. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 0 12
286. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0 10
287. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 4
288. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0 8
289. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 12
290. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 0 6
291. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0 8
292. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 0 8
293. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
294. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
295. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 4
296. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 2
297. Papp Albert (Budafok/B) 0 16
298. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 0 8
299. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0 2
300. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 0 2
301. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0 2
302. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 0 2
303. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0 10
304. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0 12
305. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0 10
306. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 10
307. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0 12
308. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0 8
309. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 10
310. Ruppert Tamás (Bravos) 0 10
311. Sára Attila (Budafok/B) 0 16
312. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0 12
313. Ohát Viktor (Monor SE) 0 10
314. Szabó Balázs (Hobbi SK) 0 4
315. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0 8
316. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0 4
317. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0 8
318. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0 4
319. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0 8
320. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0 12
321. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 8
322. Varga Dániel (Cap City Crew) 0 4
323. Szidonya István (Powear-TFT) 0 4
324. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0 2
325. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0 14
326. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 12
327. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 6
328. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0 6
329. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0 8
330. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 8
331. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0 8
332. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0 10
333. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0 10
334. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0 10
335. Tatai András (Eldorádó KE) 0 10
336. Girus László (Powear-TFT) 0 12
337. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0 10
338. Kocsis Norbert (Monor SE) 0 10
339. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 2
340. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 4
341. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
342. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
343. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 2
344. Aradi Levente (Parthus SE) 0 2
345. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 4
346. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0 2
347. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
348. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
349. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 6
350. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 8
351. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
352. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 12
353. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
354. Király Tamás (Színyei KC) 0 2
355. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
356. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
357. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 9.33 12
2. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 8.43 14
3. Herczeg Barnabás (7 + SC) 7.67 6
4. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 7.57 14
5. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 7.5 8
6. Buda Gergely (TFSE Senior) 7.4 10
7. Bozsik László (Színyei KC) 7.4 10
8. Lelkes János (Kisbojtár) 7 10
9. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 6.67 12
10. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 6.29 14
11. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 6.2 10
12. Gyuricskó András (Monor SE) 6 4
13. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 6 8
14. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 6 12
15. Filótás Gergely László (Bravos) 6 10
16. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 6 14
17. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 6 12
18. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 6 10
19. Emdadi Toraj (7 + SC) 6 10
20. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 6 2
21. Püspök Bertalan (Monor SE) 5.75 8
22. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 5.6 10
23. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 5.5 8
24. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 5.5 12
25. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 5.4 10
26. Héczei András (Színyei KC) 5.25 8
27. Munteán András Gyula (Bravos) 5.17 12
28. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 5.17 12
29. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 5.17 12
30. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 5.17 12
31. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 5.14 14
32. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 5.14 14
33. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 5 10
34. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 5 2
35. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 5 12
36. Friedman Guy (Parthus SE) 5 4
37. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 5 2
38. Takács Gergely (Cap City Crew) 4.8 10
39. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.8 10
40. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 4.75 8
41. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 4.75 8
42. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 4.75 8
43. Nagy Péter (7 + SC) 4.71 14
44. Simon Szabolcs (Parthus SE) 4.67 6
45. Halász László (Budafok/B) 4.63 16
46. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 4.6 10
47. Horváth János (Cap City Crew) 4.6 10
48. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 4.5 12
49. Laposa Dávid András (7 + SC) 4.43 14
50. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 4.4 10
51. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 4.33 12
52. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 4.33 12
53. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 4.33 12
54. Kovács András (Budai Mind1) 4.29 14
55. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 4.25 8
56. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 4.25 8
57. Valuska László (BEAC Kobak) 4.25 8
58. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 4.17 12
59. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.17 12
60. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 4 12
61. Galambos Máté (Budai Bikák) 4 2
62. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 4 14
63. Righi Kenzy (Cap City Crew) 4 8
64. Zsótér István Zsolt (Bravos) 4 4
65. Kovács Miklós (Budai Mind1) 4 14
66. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 4 2
67. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 3.83 12
68. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 3.83 12
69. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 3.8 10
70. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 3.8 10
71. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 3.75 8
72. Györe András (Álló Farkasok) 3.75 8
73. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 3.67 12
74. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 3.67 12
75. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 3.67 12
76. Gedei Tibor (Budai Mind1) 3.6 10
77. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 3.6 10
78. Saáry Csaba (Powear-TFT) 3.6 10
79. Szabó András (Optofit VKB Vác) 3.6 10
80. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.6 10
81. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 3.5 8
82. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.5 8
83. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 3.5 12
84. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 3.5 4
85. Bodor Dániel (Monor SE) 3.4 10
86. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.4 10
87. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 3.38 16
88. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 3.38 16
89. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 3.33 12
90. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 3.33 12
91. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 3.33 12
92. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 3.33 6
93. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 3.33 12
94. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 3.33 12
95. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 3.29 14
96. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 3.25 16
97. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 3.2 10
98. Chrestels Attila János (7 + SC) 3.2 10
99. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 3.14 14
100. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 3 2
101. Bódi Attila (Monor SE) 3 2
102. Müller István (Álló Farkasok) 3 8
103. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 3 8
104. Nagy András (Hobbi SK) 3 12
105. Dapev Benedek (Kisbojtár) 3 8
106. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 3 10
107. Szilléry János (Budai Bikák) 3 10
108. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 3 8
109. Németh András (BEAC Kobak) 3 12
110. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 3 12
111. Gecse Zoltán (Budafok/B) 3 12
112. Csontos Gergő (Budai Bikák) 3 8
113. Bakai István Bálint (Budafok/B) 3 2
114. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 3 10
115. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.83 12
116. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 2.83 12
117. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 2.83 12
118. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 2.83 12
119. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 2.8 10
120. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 2.8 10
121. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2.71 14
122. Schulek Dávid (TFSE Senior) 2.67 6
123. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 2.67 6
124. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 2.6 10
125. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.57 14
126. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 2.5 16
127. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 2.5 8
128. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.5 12
129. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 2.5 12
130. Josepovits László (Álló Farkasok) 2.5 12
131. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 2.43 14
132. Nagy Sándor (Cap City Crew) 2.4 10
133. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 2.4 10
134. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 2.4 10
135. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.4 10
136. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 2.33 12
137. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 2.33 6
138. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.33 6
139. Hadnagy András (Álló Farkasok) 2.33 6
140. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2.33 6
141. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 2.29 14
142. Szabó Péter (Eldorádó KE) 2.25 16
143. Rósa László (Eldorádó KE) 2.25 16
144. Jantner László (Színyei KC) 2.25 8
145. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 2.25 8
146. Merl Ferenc (TFSE Senior) 2.2 10
147. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 2.17 12
148. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 2.17 12
149. Juhász István (Budai Mind1) 2.14 14
150. Zsigmond András (Cap City Crew) 2 2
151. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2 12
152. Búzás Bence (Monor SE) 2 2
153. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 2 4
154. Bárány Csaba (Budai Bikák) 2 8
155. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 2 12
156. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 2 8
157. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 2 8
158. Takács Gábor (Hobbi SK) 2 6
159. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 2 10
160. Vári János (Bravos) 2 2
161. Péter Máté (Hobbi SK) 2 8
162. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 2 10
163. Andó Péter (Bravos) 2 4
164. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 2 2
165. Vári Balázs (Bravos) 1.86 14
166. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 1.83 12
167. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.83 12
168. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1.83 12
169. Német Tamás (Budai Mind1) 1.8 10
170. Márton Antal (Powear-TFT) 1.8 10
171. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 1.75 8
172. Ruboczky György (Törekvés SE) 1.71 14
173. Tóth Bence (Cap City Crew) 1.71 14
174. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.67 12
175. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.67 6
176. Horváth Viktor (Monor SE) 1.67 6
177. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 1.67 6
178. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 1.67 12
179. Szép András (BEAC Kobak) 1.67 12
180. Schulek Csaba (TFSE Senior) 1.67 12
181. Lendér Armand András (Monor SE) 1.6 10
182. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 1.6 10
183. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 1.6 10
184. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 1.6 10
185. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 1.6 10
186. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.57 14
187. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 1.5 4
188. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 1.5 12
189. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 1.5 12
190. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 1.5 8
191. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 1.5 4
192. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 1.5 4
193. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 1.5 8
194. Ujvári Attila (Bravos) 1.43 14
195. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 1.43 14
196. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 1.43 14
197. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 1.4 10
198. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 1.4 10
199. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 1.4 10
200. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 1.4 10
201. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 1.4 10
202. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 1.33 6
203. Nagy Balázs (Kisbojtár) 1.33 12
204. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 1.33 12
205. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 1.33 12
206. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 1.33 12
207. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 1.29 14
208. Szikora Bence (Parthus SE) 1.29 14
209. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.25 8
210. Duday Zoltán (Budai Mind1) 1.25 8
211. Junó György (Monor SE) 1.25 8
212. Kecskeméti György (Parthus SE) 1.25 8
213. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 1.25 8
214. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.2 10
215. Baricska Dániel (Hobbi SK) 1.2 10
216. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 1.2 10
217. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 1.17 12
218. Tamás Bence (Cap City Crew) 1.17 12
219. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 1.17 12
220. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 1 10
221. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 1 4
222. Deák Attila (Budai Mind1) 1 8
223. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 1 12
224. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1 12
225. Papp András János (Eldorádó KE) 1 14
226. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 1 10
227. Gaál Roland (Powear-TFT) 1 2
228. Székely Gábor (Törekvés SE) 1 8
229. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1 10
230. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 1 6
231. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
232. Varga Levente (Monor SE) 1 4
233. Pálfy Márk (Parthus SE) 1 14
234. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 1 6
235. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 1 12
236. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 1 6
237. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 1 8
238. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 1 8
239. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
240. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 1 4
241. Szóga Tamás (Színyei KC) 1 4
242. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 1 2
243. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 1 8
244. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 1 2
245. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 1 2
246. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 1 2
247. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 1 2
248. Sulán Péter (Budafok/B) 0.88 16
249. Papp Albert (Budafok/B) 0.88 16
250. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 0.86 14
251. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 0.83 12
252. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0.83 12
253. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 0.8 10
254. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.8 10
255. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0.8 10
256. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0.8 10
257. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0.8 10
258. Kaári Levente (Monor SE) 0.75 8
259. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.75 8
260. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 0.71 14
261. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 0.67 12
262. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 0.67 12
263. Végh Norbert (TFSE Senior) 0.67 12
264. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0.67 12
265. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.67 12
266. Széll Gábor (Budafok/B) 0.63 16
267. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 0.6 10
268. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0.6 10
269. Ruppert Tamás (Bravos) 0.6 10
270. Budai Márton (E5vös NGRK) 0.57 14
271. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.57 14
272. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 12
273. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 0.5 4
274. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 0.5 8
275. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0.5 4
276. Sára Attila (Budafok/B) 0.5 16
277. Szabó Balázs (Hobbi SK) 0.5 4
278. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0.5 8
279. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0.5 4
280. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0.5 4
281. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0.5 8
282. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0.5 12
283. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0.5 8
284. Varga Dániel (Cap City Crew) 0.5 4
285. Szidonya István (Powear-TFT) 0.5 4
286. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.43 14
287. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 0.4 10
288. Solymosi Péter (Budai Mind1) 0.4 10
289. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 0.4 10
290. Papp Balázs (Budafok/B) 0.4 10
291. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0.4 10
292. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.38 16
293. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 0.33 6
294. Fábián Dénes (Bravos) 0.33 6
295. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.33 6
296. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 0.33 6
297. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.33 12
298. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 0.33 6
299. Bánhegyi András József (Színyei KC) 0.33 6
300. Katona József (Bravos) 0.33 12
301. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.33 12
302. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.33 6
303. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0.33 6
304. Dira Ferenc (Budai Mind1) 0.29 14
305. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.29 14
306. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 0.25 8
307. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.25 8
308. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.25 8
309. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.25 8
310. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.25 8
311. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.25 8
312. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0.2 10
313. dr. Varga József (Cap City Crew) 0.2 10
314. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.2 10
315. Ohát Viktor (Monor SE) 0.2 10
316. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.2 10
317. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0.2 10
318. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.2 10
319. Tatai András (Eldorádó KE) 0.2 10
320. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 0.17 12
321. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.17 12
322. Bánsági Attila (Bravos) 0.17 12
323. Girus László (Powear-TFT) 0.17 12
324. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 0 4
325. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 0 12
326. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 0 2
327. Csernus Marco (Monor SE) 0 2
328. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 0 4
329. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0 6
330. Szeles Péter (Eldorádó KE) 0 4
331. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0 8
332. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0 6
333. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0 2
334. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0 8
335. Madarász Attila (Színyei KC) 0 8
336. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0 12
337. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0 10
338. Kocsis Norbert (Monor SE) 0 10
339. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 2
340. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 4
341. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
342. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
343. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 2
344. Aradi Levente (Parthus SE) 0 2
345. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 4
346. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0 2
347. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
348. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 4
349. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 6
350. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 8
351. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
352. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 12
353. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
354. Király Tamás (Színyei KC) 0 2
355. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
356. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
357. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 5 2
2. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 4 2
3. Bárány Csaba (Budai Bikák) 3.75 8
4. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 3.67 12
5. Hadnagy András (Álló Farkasok) 3.67 6
6. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.6 10
7. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 3.5 12
8. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 3.5 8
9. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 3.25 8
10. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 3.2 10
11. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.17 12
12. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 3.17 12
13. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 3 12
14. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 3 2
15. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 3 2
16. Friedman Guy (Parthus SE) 3 4
17. Laposa Dávid András (7 + SC) 3 14
18. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 3 14
19. Németh András (BEAC Kobak) 3 12
20. Gaál Roland (Powear-TFT) 3 2
21. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 3 4
22. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 3 2
23. Csernus Marco (Monor SE) 3 2
24. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 3 2
25. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 3 4
26. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 3 2
27. Papp Albert (Budafok/B) 3 16
28. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 3 10
29. Varga Dániel (Cap City Crew) 3 4
30. Fekete Tamás (TFSE Senior) 3 2
31. Vári Balázs (Bravos) 2.86 14
32. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 2.83 12
33. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 2.83 12
34. Saáry Csaba (Powear-TFT) 2.8 10
35. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 2.8 10
36. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 2.8 10
37. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 2.75 8
38. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 2.75 16
39. Nagy Péter (7 + SC) 2.71 14
40. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2.71 14
41. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 2.71 14
42. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 2.71 14
43. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2.67 12
44. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.67 12
45. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.67 12
46. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 2.67 6
47. Széll Gábor (Budafok/B) 2.63 16
48. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 2.6 10
49. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 2.6 10
50. Lelkes János (Kisbojtár) 2.6 10
51. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 2.6 10
52. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 2.57 14
53. Püspök Bertalan (Monor SE) 2.5 8
54. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2.5 8
55. Halász László (Budafok/B) 2.5 16
56. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 2.5 4
57. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 2.5 12
58. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.5 12
59. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 2.5 12
60. Végh Norbert (TFSE Senior) 2.5 12
61. Tamás Bence (Cap City Crew) 2.5 12
62. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 2.4 10
63. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 2.4 10
64. Szilléry János (Budai Bikák) 2.4 10
65. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.4 10
66. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 2.4 10
67. Német Tamás (Budai Mind1) 2.4 10
68. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 2.4 10
69. Solymosi Péter (Budai Mind1) 2.4 10
70. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 2.33 12
71. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 2.33 12
72. Nagy Balázs (Kisbojtár) 2.33 12
73. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 2.33 6
74. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2.33 6
75. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 2.33 6
76. Valuska László (BEAC Kobak) 2.25 8
77. Dapev Benedek (Kisbojtár) 2.25 8
78. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 2.25 8
79. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 2.2 10
80. Szabó András (Optofit VKB Vác) 2.2 10
81. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 2.2 10
82. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.2 10
83. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 2.2 10
84. Munteán András Gyula (Bravos) 2.17 12
85. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 2.17 12
86. Ruboczky György (Törekvés SE) 2.14 14
87. Simon Szabolcs (Parthus SE) 2 6
88. Zsigmond András (Cap City Crew) 2 2
89. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 2 12
90. Nagy Sándor (Cap City Crew) 2 10
91. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 2 12
92. Búzás Bence (Monor SE) 2 2
93. Merl Ferenc (TFSE Senior) 2 10
94. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 2 2
95. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 2 10
96. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 2 2
97. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 2 12
98. Schulek Dávid (TFSE Senior) 2 6
99. Bakai István Bálint (Budafok/B) 2 2
100. Vári János (Bravos) 2 2
101. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 2 12
102. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 2 14
103. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 2 14
104. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 2 10
105. Ohát Viktor (Monor SE) 2 10
106. Nagy Gábor (Színyei KC) 2 2
107. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 2 2
108. Landauer Gábor (Parthus SE) 1.86 14
109. Juhász István (Budai Mind1) 1.86 14
110. Tóth Bence (Cap City Crew) 1.86 14
111. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 1.83 12
112. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 1.83 12
113. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.83 12
114. Josepovits László (Álló Farkasok) 1.83 12
115. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 1.83 12
116. Schulek Csaba (TFSE Senior) 1.83 12
117. Filótás Gergely László (Bravos) 1.8 10
118. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 1.8 10
119. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 1.8 10
120. Baricska Dániel (Hobbi SK) 1.8 10
121. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 1.8 10
122. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 1.75 8
123. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 1.75 8
124. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 1.75 8
125. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 1.75 8
126. Righi Kenzy (Cap City Crew) 1.75 8
127. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.75 8
128. Csontos Gergő (Budai Bikák) 1.75 8
129. Junó György (Monor SE) 1.75 8
130. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.71 14
131. Papp András János (Eldorádó KE) 1.71 14
132. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 1.67 12
133. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.67 12
134. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 1.67 12
135. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 1.67 6
136. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 1.67 12
137. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 1.67 12
138. Horváth Viktor (Monor SE) 1.67 6
139. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 1.67 6
140. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1.67 12
141. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 1.67 12
142. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 1.67 6
143. Eke Balázs (Cap City Crew) 1.67 6
144. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 1.6 10
145. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 1.6 10
146. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1.6 10
147. Lendér Armand András (Monor SE) 1.6 10
148. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 1.6 10
149. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.6 10
150. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 1.6 10
151. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.57 14
152. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1.57 14
153. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.57 14
154. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 1.5 8
155. Héczei András (Színyei KC) 1.5 8
156. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 1.5 12
157. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 1.5 12
158. Nagy András (Hobbi SK) 1.5 12
159. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 1.5 4
160. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.5 12
161. Gecse Zoltán (Budafok/B) 1.5 12
162. Andó Péter (Bravos) 1.5 4
163. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 1.5 8
164. Szóga Tamás (Színyei KC) 1.5 4
165. Pálfy Márk (Parthus SE) 1.43 14
166. Buda Gergely (TFSE Senior) 1.4 10
167. Emdadi Toraj (7 + SC) 1.4 10
168. Chrestels Attila János (7 + SC) 1.4 10
169. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 1.4 10
170. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 1.4 10
171. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 1.4 10
172. Molnár Bálint (Budai Bikák) 1.4 10
173. dr. Varga József (Cap City Crew) 1.4 10
174. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1.4 10
175. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.38 16
176. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 1.38 16
177. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 1.33 12
178. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 1.33 12
179. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 1.33 6
180. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 1.33 12
181. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 1.33 12
182. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.33 6
183. Takács Gábor (Hobbi SK) 1.33 6
184. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 1.33 12
185. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 1.33 6
186. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 1.33 12
187. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 1.33 12
188. Bánsági Attila (Bravos) 1.33 12
189. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 1.33 12
190. Bánhegyi András József (Színyei KC) 1.33 6
191. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.33 12
192. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.29 14
193. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.25 8
194. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 1.25 8
195. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.25 8
196. Györe András (Álló Farkasok) 1.25 8
197. Jantner László (Színyei KC) 1.25 8
198. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 1.25 8
199. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 1.25 16
200. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 1.25 8
201. Sára Attila (Budafok/B) 1.25 16
202. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1.25 8
203. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 1.2 10
204. Márton Antal (Powear-TFT) 1.2 10
205. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 1.2 10
206. Papp Balázs (Budafok/B) 1.2 10
207. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 1.17 12
208. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 1.17 12
209. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.17 12
210. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1.17 12
211. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 1.17 12
212. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 1.17 12
213. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 1.17 12
214. Katona József (Bravos) 1.17 12
215. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 1.17 12
216. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.14 14
217. Ujvári Attila (Bravos) 1.14 14
218. Budai Márton (E5vös NGRK) 1.14 14
219. Sulán Péter (Budafok/B) 1.13 16
220. Gyuricskó András (Monor SE) 1 4
221. Bozsik László (Színyei KC) 1 10
222. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1 6
223. Kovács András (Budai Mind1) 1 14
224. Rósa László (Eldorádó KE) 1 16
225. Galambos Máté (Budai Bikák) 1 2
226. Bódi Attila (Monor SE) 1 2
227. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 1 14
228. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 1 12
229. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 1 8
230. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 1 4
231. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 1 8
232. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 1 12
233. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1 12
234. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 1 8
235. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1 12
236. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 1 6
237. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1 12
238. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 1 4
239. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 1 12
240. Duday Zoltán (Budai Mind1) 1 8
241. Kecskeméti György (Parthus SE) 1 8
242. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 1 14
243. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 1 8
244. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 1 2
245. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 1 8
246. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
247. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 1 6
248. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 1 6
249. Szidonya István (Powear-TFT) 1 4
250. Szabó Balázs (Hobbi SK) 1 4
251. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 1 10
252. Szabó Csaba (TFSE Senior) 1 10
253. Tóth Gábor (Cap City Crew) 1 2
254. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 0.86 14
255. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0.86 14
256. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 0.83 12
257. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 0.83 12
258. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 0.83 12
259. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0.83 12
260. Takács Gergely (Cap City Crew) 0.8 10
261. Gedei Tibor (Budai Mind1) 0.8 10
262. Horváth János (Cap City Crew) 0.8 10
263. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 0.8 10
264. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 0.8 10
265. Bodor Dániel (Monor SE) 0.8 10
266. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 0.8 10
267. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0.8 10
268. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 0.8 10
269. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0.8 10
270. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 0.8 10
271. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.8 10
272. Ruppert Tamás (Bravos) 0.8 10
273. Tatai András (Eldorádó KE) 0.8 10
274. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0.8 10
275. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.75 8
276. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 0.75 8
277. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 0.75 8
278. Kaári Levente (Monor SE) 0.75 8
279. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0.75 8
280. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0.75 8
281. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0.75 8
282. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0.75 8
283. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.75 8
284. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.75 8
285. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.75 8
286. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 0.71 14
287. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 0.71 14
288. Szikora Bence (Parthus SE) 0.71 14
289. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 0.67 12
290. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 0.67 6
291. Fábián Dénes (Bravos) 0.67 6
292. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.67 6
293. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0.67 12
294. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0.67 12
295. Szabó Péter (Eldorádó KE) 0.63 16
296. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 0.63 16
297. Kocsis Norbert (Monor SE) 0.6 10
298. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.57 14
299. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.57 14
300. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 0.5 4
301. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 0.5 4
302. Müller István (Álló Farkasok) 0.5 8
303. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 0.5 12
304. Péter Máté (Hobbi SK) 0.5 8
305. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 0.5 8
306. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 0.5 4
307. Szép András (BEAC Kobak) 0.5 12
308. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 4
309. Varga Levente (Monor SE) 0.5 4
310. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.5 12
311. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0.5 4
312. Szeles Péter (Eldorádó KE) 0.5 4
313. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.5 8
314. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.5 12
315. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0.5 4
316. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 4
317. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0.5 12
318. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0.5 4
319. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.43 14
320. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 0.4 10
321. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.4 10
322. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.4 10
323. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0.4 10
324. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0.4 10
325. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.33 6
326. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.29 14
327. Deák Attila (Budai Mind1) 0.25 8
328. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 0.25 8
329. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0.25 8
330. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.25 8
331. Madarász Attila (Színyei KC) 0.25 8
332. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0.25 8
333. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.2 10
334. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.2 10
335. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.17 12
336. Zsótér István Zsolt (Bravos) 0 4
337. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 0 6
338. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0 10
339. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0 2
340. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 0 4
341. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 2
342. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 8
343. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0 4
344. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0 6
345. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0 10
346. Girus László (Powear-TFT) 0 12
347. Király Tamás (Színyei KC) 0 2
348. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 6
349. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
350. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
351. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
352. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
353. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
354. Aradi Levente (Parthus SE) 0 2
355. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 2
356. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 4
357. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 6 8
2. Buda Gergely (TFSE Senior) 5.2 10
3. Filótás Gergely László (Bravos) 5 10
4. Nagy Péter (7 + SC) 5 14
5. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 4.8 10
6. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 4 14
7. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 4 12
8. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 3.83 12
9. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 3.83 12
10. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 3.8 10
11. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 3.75 8
12. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 3.67 12
13. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 3.6 10
14. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 3.57 14
15. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 3.5 8
16. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 3.5 8
17. Vári Balázs (Bravos) 3.43 14
18. Takács Gergely (Cap City Crew) 3.2 10
19. Horváth János (Cap City Crew) 3.2 10
20. Emdadi Toraj (7 + SC) 3.2 10
21. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 3 8
22. Munteán András Gyula (Bravos) 3 12
23. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 3 10
24. Kovács András (Budai Mind1) 2.86 14
25. Valuska László (BEAC Kobak) 2.75 8
26. Gedei Tibor (Budai Mind1) 2.6 10
27. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 2.5 12
28. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 2.5 4
29. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 2.4 10
30. Molnár Bálint (Budai Bikák) 2.4 10
31. Herczeg Barnabás (7 + SC) 2.33 6
32. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.29 14
33. Juhász István (Budai Mind1) 2.29 14
34. Püspök Bertalan (Monor SE) 2.25 8
35. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 2.2 10
36. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 2 14
37. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 2 8
38. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2 12
39. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 2 12
40. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 2 14
41. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 2 12
42. Szabó András (Optofit VKB Vác) 2 10
43. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 2 6
44. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 2 6
45. Ruboczky György (Törekvés SE) 1.86 14
46. Ujvári Attila (Bravos) 1.86 14
47. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 1.83 12
48. Szilléry János (Budai Bikák) 1.8 10
49. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.75 8
50. Righi Kenzy (Cap City Crew) 1.75 8
51. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 1.75 8
52. Sulán Péter (Budafok/B) 1.75 16
53. Bárány Csaba (Budai Bikák) 1.75 8
54. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 1.67 12
55. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1.67 12
56. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 1.67 12
57. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 1.67 12
58. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.67 12
59. Halász László (Budafok/B) 1.63 16
60. Lelkes János (Kisbojtár) 1.6 10
61. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.6 10
62. Nagy Sándor (Cap City Crew) 1.6 10
63. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.6 10
64. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 1.57 14
65. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.5 16
66. Zsótér István Zsolt (Bravos) 1.5 4
67. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 1.5 12
68. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 1.5 12
69. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 1.5 8
70. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 1.5 4
71. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 1.5 4
72. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 1.43 14
73. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 1.43 14
74. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 1.43 14
75. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 1.4 10
76. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 1.4 10
77. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 1.4 10
78. Német Tamás (Budai Mind1) 1.4 10
79. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 1.33 12
80. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 1.33 12
81. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 1.33 12
82. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 12
83. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1.33 12
84. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 1.29 14
85. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 1.29 14
86. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 1.25 8
87. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 1.25 8
88. Müller István (Álló Farkasok) 1.25 8
89. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 1.25 8
90. Bozsik László (Színyei KC) 1.2 10
91. Saáry Csaba (Powear-TFT) 1.2 10
92. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 1.2 10
93. Baricska Dániel (Hobbi SK) 1.2 10
94. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.17 12
95. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 1.17 12
96. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 1.17 12
97. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 1.17 12
98. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 1.17 12
99. Héczei András (Színyei KC) 1 8
100. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 1 12
101. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 1 4
102. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 1 10
103. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1 12
104. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 1 12
105. Friedman Guy (Parthus SE) 1 4
106. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 1 12
107. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 1 4
108. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 8
109. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 1 10
110. Németh András (BEAC Kobak) 1 12
111. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1 6
112. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 1 6
113. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1 12
114. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1 14
115. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 1 8
116. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 1 6
117. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 1 4
118. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 0.86 14
119. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 0.83 12
120. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 0.83 12
121. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 0.83 12
122. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0.83 12
123. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 0.8 10
124. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 0.8 10
125. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 0.8 10
126. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0.8 10
127. Ohát Viktor (Monor SE) 0.8 10
128. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 0.75 8
129. Péter Máté (Hobbi SK) 0.75 8
130. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 0.67 12
131. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 0.67 12
132. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 0.67 6
133. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 0.67 12
134. Horváth Viktor (Monor SE) 0.67 6
135. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0.67 12
136. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.67 6
137. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0.67 6
138. Takács Gábor (Hobbi SK) 0.67 6
139. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0.67 6
140. Fábián Dénes (Bravos) 0.67 6
141. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 0.67 12
142. Rósa László (Eldorádó KE) 0.63 16
143. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 0.6 10
144. Lendér Armand András (Monor SE) 0.6 10
145. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.6 10
146. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 0.6 10
147. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 0.6 10
148. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0.6 10
149. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.57 14
150. Laposa Dávid András (7 + SC) 0.57 14
151. Papp András János (Eldorádó KE) 0.57 14
152. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.57 14
153. Deák Attila (Budai Mind1) 0.5 8
154. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 0.5 12
155. Jantner László (Színyei KC) 0.5 8
156. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 0.5 12
157. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 0.5 12
158. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 0.5 12
159. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 0.5 12
160. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.5 16
161. Junó György (Monor SE) 0.5 8
162. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.5 8
163. Szikora Bence (Parthus SE) 0.43 14
164. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0.43 14
165. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 0.4 10
166. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 0.4 10
167. dr. Varga József (Cap City Crew) 0.4 10
168. Papp Balázs (Budafok/B) 0.4 10
169. Sára Attila (Budafok/B) 0.38 16
170. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 0.33 12
171. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 0.33 12
172. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 0.33 12
173. Nagy András (Hobbi SK) 0.33 12
174. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 0.33 12
175. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.33 12
176. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0.33 12
177. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 0.33 12
178. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0.33 12
179. Bánsági Attila (Bravos) 0.33 12
180. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0.29 14
181. Pálfy Márk (Parthus SE) 0.29 14
182. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.29 14
183. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 0.25 16
184. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 0.25 16
185. Széll Gábor (Budafok/B) 0.25 16
186. Papp Albert (Budafok/B) 0.25 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 100% (12/12) 6
2. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 100% (6/6) 10
3. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 100% (6/6) 6
4. Takács Gábor (Hobbi SK) 100% (4/4) 6
5. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 100% (4/4) 10
6. Deák Attila (Budai Mind1) 100% (4/4) 8
7. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 100% (4/4) 12
8. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 100% (4/4) 12
9. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 100% (4/4) 12
10. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 87.5% (14/16) 12
11. Herczeg Barnabás (7 + SC) 87.5% (14/16) 6
12. Vári Balázs (Bravos) 85.71% (48/56) 14
13. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 83.33% (10/12) 10
14. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 83.33% (10/12) 10
15. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 83.33% (10/12) 12
16. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 82.61% (38/46) 10
17. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 81.82% (18/22) 14
18. Takács Gergely (Cap City Crew) 80% (32/40) 10
19. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 80% (24/30) 10
20. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 80% (16/20) 12
21. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 80% (8/10) 10
22. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 80% (8/10) 10
23. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 77.78% (28/36) 14
24. Righi Kenzy (Cap City Crew) 77.78% (14/18) 8
25. Nagy Péter (7 + SC) 76.09% (70/92) 14
26. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 75% (48/64) 8
27. Munteán András Gyula (Bravos) 75% (36/48) 12
28. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 75% (24/32) 12
29. Molnár Bálint (Budai Bikák) 75% (24/32) 10
30. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 75% (18/24) 12
31. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 75% (12/16) 12
32. Németh András (BEAC Kobak) 75% (12/16) 12
33. Baricska Dániel (Hobbi SK) 75% (12/16) 10
34. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 75% (12/16) 6
35. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 75% (6/8) 12
36. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 75% (6/8) 10
37. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 75% (6/8) 10
38. Zsótér István Zsolt (Bravos) 75% (6/8) 4
39. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 75% (6/8) 4
40. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 75% (6/8) 10
41. Sulán Péter (Budafok/B) 73.68% (28/38) 16
42. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 73.68% (28/38) 14
43. Filótás Gergely László (Bravos) 73.53% (50/68) 10
44. Valuska László (BEAC Kobak) 73.33% (22/30) 8
45. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 72.73% (48/66) 10
46. Landauer Gábor (Parthus SE) 72.73% (32/44) 14
47. Nagy Sándor (Cap City Crew) 72.73% (16/22) 10
48. Buda Gergely (TFSE Senior) 72.22% (52/72) 10
49. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 71.43% (20/28) 14
50. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 71.43% (20/28) 12
51. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 71.43% (10/14) 4
52. Rósa László (Eldorádó KE) 71.43% (10/14) 16
53. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 70.59% (48/68) 12
54. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 70.59% (24/34) 12
55. Bárány Csaba (Budai Bikák) 70% (14/20) 8
56. Horváth János (Cap City Crew) 69.57% (32/46) 10
57. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 69.44% (50/72) 14
58. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 68.75% (44/64) 12
59. Halász László (Budafok/B) 68.42% (26/38) 16
60. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 67.65% (46/68) 12
61. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 67.65% (46/68) 12
62. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 66.67% (28/42) 8
63. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 66.67% (20/30) 12
64. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 66.67% (12/18) 8
65. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 66.67% (8/12) 12
66. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 66.67% (8/12) 12
67. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 66.67% (8/12) 16
68. Ohát Viktor (Monor SE) 66.67% (8/12) 10
69. Schulek Dávid (TFSE Senior) 66.67% (4/6) 6
70. dr. Varga József (Cap City Crew) 66.67% (4/6) 10
71. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 66.67% (4/6) 10
72. Jantner László (Színyei KC) 66.67% (4/6) 8
73. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 66.67% (4/6) 12
74. Nagy András (Hobbi SK) 66.67% (4/6) 12
75. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 66.67% (4/6) 12
76. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 64.29% (18/28) 14
77. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 63.64% (28/44) 8
78. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 63.16% (24/38) 8
79. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 62.5% (10/16) 12
80. Lelkes János (Kisbojtár) 61.54% (16/26) 10
81. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 60.87% (56/92) 14
82. Kovács András (Budai Mind1) 60.61% (40/66) 14
83. Bozsik László (Színyei KC) 60% (12/20) 10
84. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 60% (12/20) 12
85. Lendér Armand András (Monor SE) 60% (6/10) 10
86. Péter Máté (Hobbi SK) 60% (6/10) 8
87. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 60% (6/10) 10
88. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 60% (6/10) 4
89. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 60% (6/10) 6
90. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 58.82% (20/34) 14
91. Szabó András (Optofit VKB Vác) 58.82% (20/34) 10
92. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 58.33% (14/24) 12
93. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 58.33% (14/24) 12
94. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 58.33% (14/24) 10
95. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 58.33% (14/24) 8
96. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 58.06% (36/62) 10
97. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 57.69% (30/52) 10
98. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 57.14% (24/42) 12
99. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 57.14% (16/28) 10
100. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 57.14% (8/14) 8
101. Héczei András (Színyei KC) 57.14% (8/14) 8
102. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 55.56% (20/36) 14
103. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 55.56% (20/36) 12
104. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 55.56% (20/36) 12
105. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 55% (22/40) 10
106. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 55% (22/40) 12
107. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 54.55% (12/22) 10
108. Gedei Tibor (Budai Mind1) 54.17% (26/48) 10
109. Német Tamás (Budai Mind1) 53.85% (14/26) 10
110. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 53.85% (14/26) 10
111. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 53.33% (16/30) 12
112. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 52.63% (20/38) 12
113. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 52.38% (22/42) 14
114. Ruboczky György (Törekvés SE) 52% (26/50) 14
115. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 51.72% (30/58) 8
116. Juhász István (Budai Mind1) 51.61% (32/62) 14
117. Ujvári Attila (Bravos) 50% (26/52) 14
118. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 50% (18/36) 12
119. Püspök Bertalan (Monor SE) 50% (18/36) 8
120. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 50% (16/32) 10
121. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 50% (16/32) 12
122. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 50% (14/28) 12
123. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 50% (14/28) 12
124. Dira Ferenc (Budai Mind1) 50% (14/28) 14
125. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 50% (14/28) 8
126. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 50% (14/28) 10
127. Müller István (Álló Farkasok) 50% (10/20) 8
128. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 50% (10/20) 8
129. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 50% (10/20) 8
130. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 50% (10/20) 12
131. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 50% (8/16) 12
132. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 50% (8/16) 10
133. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 50% (8/16) 14
134. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 50% (6/12) 12
135. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 50% (6/12) 8
136. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 50% (6/12) 6
137. Homa Csaba (Eldorádó KE) 50% (4/8) 14
138. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 50% (4/8) 6
139. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 50% (4/8) 16
140. Papp Albert (Budafok/B) 50% (4/8) 16
141. Junó György (Monor SE) 50% (4/8) 8
142. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 50% (4/8) 8
143. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 50% (4/8) 4
144. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 50% (4/8) 12
145. Schulek Csaba (TFSE Senior) 50% (2/4) 12
146. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 50% (2/4) 12
147. Josepovits László (Álló Farkasok) 50% (2/4) 12
148. Tilinger Zsolt (7 + SC) 50% (2/4) 14
149. Kovács Miklós (Budai Mind1) 50% (2/4) 14
150. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 50% (2/4) 10
151. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 50% (2/4) 4
152. Ruppert Tamás (Bravos) 50% (2/4) 10
153. Dapev Benedek (Kisbojtár) 50% (2/4) 8
154. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 50% (2/4) 10
155. Szeles Péter (Eldorádó KE) 50% (2/4) 4
156. Gyuricskó András (Monor SE) 50% (2/4) 4
157. Andó Péter (Bravos) 50% (2/4) 4
158. Chrestels Attila János (7 + SC) 50% (2/4) 10
159. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 50% (2/4) 10
160. Kaári Levente (Monor SE) 50% (2/4) 8
161. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 50% (2/4) 8
162. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 50% (2/4) 10
163. Simon Szabolcs (Parthus SE) 50% (2/4) 6
164. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 47.06% (16/34) 8
165. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 47.06% (16/34) 12
166. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 46.15% (12/26) 14
167. Emdadi Toraj (7 + SC) 45.71% (32/70) 10
168. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 44.44% (16/36) 12
169. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 44.44% (8/18) 12
170. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 44.44% (8/18) 8
171. Sára Attila (Budafok/B) 42.86% (6/14) 16
172. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 41.67% (10/24) 12
173. Szilléry János (Budai Bikák) 40.91% (18/44) 10
174. Papp András János (Eldorádó KE) 40% (8/20) 14
175. Tatai Ádám (Budai Mind1) 40% (8/20) 14
176. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 40% (4/10) 14
177. Pálfy Márk (Parthus SE) 40% (4/10) 14
178. Horváth Viktor (Monor SE) 40% (4/10) 6
179. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 40% (4/10) 6
180. Hadnagy András (Álló Farkasok) 40% (4/10) 6
181. Papp Balázs (Budafok/B) 40% (4/10) 10
182. Friedman Guy (Parthus SE) 40% (4/10) 4
183. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 40% (4/10) 4
184. Bánsági Attila (Bravos) 40% (4/10) 12
185. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 40% (4/10) 12
186. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 38.71% (24/62) 16
187. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 38.46% (30/78) 12
188. Szikora Bence (Parthus SE) 37.5% (6/16) 14
189. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 37.5% (6/16) 12
190. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 35.29% (12/34) 12
191. Saáry Csaba (Powear-TFT) 35.29% (12/34) 10
192. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 33.33% (6/18) 12
193. Fábián Dénes (Bravos) 33.33% (4/12) 6
194. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 33.33% (4/12) 4
195. Végh Norbert (TFSE Senior) 33.33% (2/6) 12
196. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 33.33% (2/6) 12
197. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 33.33% (2/6) 8
198. Márton Antal (Powear-TFT) 33.33% (2/6) 10
199. Kecskeméti György (Parthus SE) 33.33% (2/6) 8
200. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 31.58% (12/38) 12
201. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 30.77% (8/26) 12
202. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 30% (6/20) 14
203. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 30% (6/20) 12
204. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 29.41% (10/34) 8
205. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 28.57% (8/28) 10
206. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 27.27% (12/44) 12
207. Laposa Dávid András (7 + SC) 25% (8/32) 14
208. Széll Gábor (Budafok/B) 25% (4/16) 16
209. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 25% (2/8) 12
210. Tamás Bence (Cap City Crew) 25% (2/8) 12
211. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 25% (2/8) 14
212. Kocsis Norbert (Monor SE) 25% (2/8) 10
213. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 25% (2/8) 10
214. Csontos Gergő (Budai Bikák) 25% (2/8) 8
215. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 25% (2/8) 8
216. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 25% (2/8) 10
217. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 25% (2/8) 8
218. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 25% (2/8) 6
219. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 25% (2/8) 6
220. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 25% (2/8) 6
221. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 16.67% (4/24) 16
222. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 16.67% (4/24) 12
223. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 16.67% (2/12) 12
224. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 16.67% (2/12) 10
225. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 16.67% (2/12) 6
226. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 12.5% (2/16) 16
227. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 0% (0/8) 6
228. Eke Balázs (Cap City Crew) 0% (0/4) 6
229. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 0% (0/4) 6
230. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0% (0/4) 10
231. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0% (0/4) 8
232. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0% (0/8) 10
233. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0% (0/6) 10
234. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0% (0/4) 10
235. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0% (0/6) 10
236. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 0% (0/4) 10
237. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0% (0/8) 10
238. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 0% (0/4) 10
239. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0% (0/4) 12
240. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0% (0/4) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu