/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Cap City Crew - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Tamás Bence 20/389-4877 tb.tejcy@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Tamás Bence 20/389-4877 tb.tejcy@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 - Budapest Erzsébet u. 31

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Csikós Attila 1988
- Huszár Mátyás Krisztián 1991
- Kukhely Zoltán 1993
- Molnár Róbert 1988
- Pék Milán 1990
- Pfneiszli Csongor 1991
- Righi Kenzy 1987
- Sebestyén Csaba 1988
- Sóstai Dániel 1987
- Takács Attila 1991
- Tamás Bence 1987
- Tóth Gábor 1989
- Varga Dániel 1990
- Varga József 1996
- Zsigmond András 1989

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0011 7 + SC Cap City Crew 2019/10/06 18:00 85-81
(22-12,16-19,18-11,20-34)
Törökugrató Általános Iskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0022 Budafok/B Cap City Crew 2019/10/12 12:00 72-65
(21-17,16-7,15-26,20-15)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Rózsavölgyi Alexandra Sancilio Alexis
FB0033 Cap City Crew MVSE KSE 2019/10/20 15:00 82-60
(23-18,25-18,18-14,16-10)
Lázár Ervin Általános Iskola Magyar Zoltán Tarnai Gyula Csaba
FB0055 Cap City Crew Budai Vasököl 2019/11/10 12:00 57-53
(20-13,7-10,16-13,14-17)
Lázár Ervin Általános Iskola Pohánka Balázs NAGY ISTVÁN
FB0066 Piarista Öregfiúk Cap City Crew 2019/11/14 18:20 90-86
(32-24,16-25,15-20,27-17)
Piarista Gimnázium Lövei László Szőke Gábor
FB0077 Cap City Crew TFSE 2019/11/24 15:00 68-78
(14-18,21-14,9-23,24-23)
Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Csaba László Zsolt Károly
FB0087 Cap City Crew SZPA-HSE Legends 2019/12/01 15:00 61-76
(7-10,12-17,24-22,18-27)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy László Magyar Zoltán
FB0096 HSE Budapest Cap City Crew 2019/12/08 11:30 65-78
(22-15,17-16,15-25,11-22)
NKE kisterem Lövei László Tarnai Gyula Csaba
FB0105 Cap City Crew BEAC Kobak 2019/12/15 16:30 54-59
(15-21,15-13,7-14,17-11)
Lázár Ervin Általános Iskola Matics Sándor NAGY ISTVÁN
FB0044 Albatrosz Cap City Crew 2019/12/18 19:30 81-71
(18-20,21-16,20-18,22-17)
Törökugrató Általános Iskola Gaál István Tamás Tóth Kitti
FB0114 Cap City Crew Törekvés SE 2020/01/12 15:00 79-70
(15-29,14-17,33-14,17-10)
Lázár Ervin Általános Iskola Jankovics Viktor Zsolt Sancilio Alexis
FB0123 Cap City Crew Iparterv 2020/01/18 18:00 94-78
(24-21,21-18,23-22,26-17)
Lázár Ervin Általános Iskola Matics Sándor Tarnai Gyula Csaba
FB0132 Cap City Crew Eldorádó KE 2020/01/26 16:30 58-72
(8-20,12-19,23-18,15-15)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Matics Sándor
FB0141 Cap City Crew 7 + SC 2020/02/08 17:00 89-73
(23-16,22-25,16-17,28-15)
Lázár Ervin Általános Iskola Tóth Kitti Matics Sándor
FB0174 Cap City Crew Albatrosz 2020/03/01 15:00 69-68
(16-22,24-13,18-17,11-16)
Lázár Ervin Általános Iskola Magyar Zoltán Tarnai Gyula Csaba
FB0185 Budai Vasököl Cap City Crew 2020/03/09 20:40 60-69
(17-19,21-10,15-21,7-19)
Mechatronikai Szakközépiskola Major Ádám Szőke Attila

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 898 34
2. Cseh István (MVSE KSE) 846 30
3. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 672 36
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 654 36
5. Molnár Róbert (Cap City Crew) 580 26
6. Csikós Attila (Cap City Crew) 578 30
7. Piltmann Ákos (Iparterv) 564 28
8. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 548 30
9. Károly Máté István (Budafok/B) 484 26
10. Gulyás Dávid (Albatrosz) 480 32
11. Herczeg Barnabás (7 + SC) 478 34
12. Bakk Richárd (SZPA-HSE Legends) 476 32
13. Rósa László (Eldorádó KE) 476 36
14. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 448 30
15. Décsi András (Eldorádó KE) 440 32
16. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 422 30
17. Oláh Dániel (Albatrosz) 418 32
18. Pethő Zoltán (TFSE) 416 34
19. Berta Dániel László (Budai Vasököl) 410 26
20. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 408 28
21. Siklós Bence (HSE Budapest) 406 30
22. Korompay Márk (SZPA-HSE Legends) 390 26
23. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 388 32
24. László Zoltán (Törekvés SE) 388 28
25. Buda Gergely (TFSE) 358 32
26. Kiss Sándor (Albatrosz) 358 32
27. Nagy Roland (TFSE) 348 34
28. Tóth Levente (Budafok/B) 342 26
29. Takács Attila (Cap City Crew) 334 24
30. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 324 32
31. Szeles Péter (Eldorádó KE) 324 34
32. Bársony Balázs (7 + SC) 324 34
33. Laposa Dávid (7 + SC) 322 34
34. Halmos Zsolt (Budafok/B) 316 30
35. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 310 22
36. Hegedüs Dániel (Törekvés SE) 296 28
37. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 292 30
38. Valuska László (BEAC Kobak) 280 34
39. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 276 32
40. Buru Domonkos (HSE Budapest) 268 32
41. Tiba János (Budafok/B) 264 22
42. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 264 24
43. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 254 24
44. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 252 34
45. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 250 32
46. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 248 28
47. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 242 26
48. Ipach Marcell (HSE Budapest) 232 28
49. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 226 30
50. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 222 32
51. Bánfalvi István Dániel (TFSE) 218 36
52. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 210 26
53. Uzoni Simon Péter (SZPA-HSE Legends) 208 24
54. Hóma Csaba (Eldorádó KE) 202 32
55. Lukács Dániel (Iparterv) 202 16
56. Bognár Áron Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 202 20
57. Icha Milán (SZPA-HSE Legends) 202 28
58. Juhász András (Iparterv) 196 22
59. Bak Tamás (Albatrosz) 192 26
60. Jeszenkovits Ádám (Piarista Öregfiúk) 190 26
61. Borda Szabolcs Balázs (TFSE) 186 28
62. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 186 20
63. Faragó Tamás (TFSE) 178 26
64. Varsányi Balázs (Iparterv) 178 28
65. Németh András (BEAC Kobak) 174 30
66. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 174 30
67. Fazekas István Mihály (HSE Budapest) 170 30
68. Galamb Ádám Viktor (Budai Vasököl) 170 26
69. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 168 28
70. Konecsnyi Tamás (Budafok/B) 160 30
71. Holp Nándor Máté (HSE Budapest) 156 24
72. Szilágyi Áron (SZPA-HSE Legends) 154 18
73. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 154 28
74. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 152 34
75. Buró Szilárd (Budafok/B) 148 20
76. Karadinovic Ivan (MVSE KSE) 144 18
77. Király Csaba (MVSE KSE) 144 24
78. Cserkuti Áron (Iparterv) 138 16
79. Góczán András Csaba (Budafok/B) 136 22
80. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 136 30
81. Tapodi László (7 + SC) 128 28
82. Schulek Dávid (TFSE) 124 28
83. Seres Richárd (Budafok/B) 122 24
84. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 122 34
85. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 118 30
86. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 118 26
87. Wejwár Dávid (Budafok/B) 116 26
88. Székely Gábor (Törekvés SE) 112 32
89. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 112 30
90. Árva Péter (MVSE KSE) 110 32
91. Nyerges Péter Attila (HSE Budapest) 110 28
92. Schulek Csaba (TFSE) 106 24
93. Ruboczky György (Törekvés SE) 96 24
94. Kása Dániel (Albatrosz) 94 28
95. Fekete Tamás (TFSE) 90 32
96. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 90 34
97. Righi Kenzy (Cap City Crew) 88 26
98. Emri Béla (Iparterv) 88 30
99. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 88 30
100. Tatai András (Eldorádó KE) 88 36
101. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 86 28
102. Dr. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 82 32
103. Kerekes Zoltán (7 + SC) 82 32
104. Kócs Olivér (7 + SC) 82 34
105. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 80 26
106. Zsigmond András (Cap City Crew) 80 10
107. Schneider Mihály Benedek (HSE Budapest) 78 24
108. Tóth Fabó (HSE Budapest) 76 16
109. Cseh Tibor (MVSE KSE) 76 32
110. Dr. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 76 28
111. Ábrahám András (SZPA-HSE Legends) 76 28
112. Horváth Levente (HSE Budapest) 76 28
113. Pongrácz András József (Iparterv) 74 22
114. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 74 34
115. Nyiri Zoltán István (Iparterv) 70 14
116. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 70 30
117. Végh Norbert (TFSE) 68 26
118. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 64 22
119. Horváth Dániel (Iparterv) 62 4
120. Kondor József Ferenc (TFSE) 60 6
121. Juhász Bence (Iparterv) 60 10
122. Takács Tamás Márk (Piarista Öregfiúk) 56 26
123. Bátora Tamás (HSE Budapest) 56 24
124. Albrecht Dániel (Albatrosz) 50 30
125. Tamás Bence (Cap City Crew) 50 28
126. Dr. Benedek Szabolcs (Iparterv) 50 12
127. Hancsók Szabolcs (Eldorádó KE) 50 16
128. Dufner Dávid (Albatrosz) 44 28
129. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 40 4
130. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 40 26
131. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 32 22
132. Varga Dániel (Cap City Crew) 32 6
133. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 30 18
134. Károly Gábor (Budafok/B) 30 14
135. Géresi Gergely (SZPA-HSE Legends) 30 4
136. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 30 6
137. Tóth Gábor (Cap City Crew) 28 20
138. Varga László Mátyás (Piarista Öregfiúk) 28 20
139. Sebestyén Csaba (Cap City Crew) 24 12
140. Nagy László András (Albatrosz) 24 26
141. Tichy-Rács Bence Ádám (Albatrosz) 24 28
142. Baranyai Rafael (SZPA-HSE Legends) 22 16
143. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 22 14
144. Jó Balázs (BEAC Kobak) 20 16
145. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 16 14
146. Bakk István (SZPA-HSE Legends) 16 26
147. Max György (Törekvés SE) 14 18
148. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 12 18
149. Ötvös Richárd (Eldorádó KE) 12 10
150. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 8 26
151. Holcsik Barnabás (SZPA-HSE Legends) 8 28
152. Barta István (Eldorádó KE) 8 28
153. Varga József (Cap City Crew) 6 6
154. Jurkievicz Tibor (Iparterv) 6 8
155. Szabó Csaba (TFSE) 4 22
156. Reményi László (SZPA-HSE Legends) 4 6
157. Nagy András (MVSE KSE) 4 2
158. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 4 8
159. Papp Gábor (SZPA-HSE Legends) 4 16
160. Sárai Tamás (7 + SC) 2 28
161. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 28
162. Radics Péter (Eldorádó KE) 0 10
163. Pozsgai Szilárd (SZPA-HSE Legends) 0 8
164. Ferencz Gábor (Budafok/B) 0 2
165. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 0 4
166. Pék Milán (Cap City Crew) 0 16
167. Szigeti András (7 + SC) 0 2
168. Dr. Csizma Zoltán Miklós (Piarista Öregfiúk) 0 14
169. Pap László (Albatrosz) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Csikós Attila (Cap City Crew) 138 30
2. Molnár Róbert (Cap City Crew) 128 26
3. Nagy Péter (7 + SC) 122 34
4. Gulyás Dávid (Albatrosz) 110 32
5. Rósa László (Eldorádó KE) 94 36
6. Pethő Zoltán (TFSE) 80 34
7. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 80 32
8. Siklós Bence (HSE Budapest) 64 30
9. Bánfalvi István Dániel (TFSE) 64 36
10. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 52 36
11. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 50 30
12. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 46 28
13. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 44 24
14. Cseh István (MVSE KSE) 42 30
15. Szeles Péter (Eldorádó KE) 42 34
16. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 42 32
17. Halmos Zsolt (Budafok/B) 38 30
18. Juhász András (Iparterv) 38 22
19. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 32 36
20. Korompay Márk (SZPA-HSE Legends) 30 26
21. Berta Dániel László (Budai Vasököl) 28 26
22. Bak Tamás (Albatrosz) 28 26
23. Wejwár Dávid (Budafok/B) 28 26
24. Károly Máté István (Budafok/B) 26 26
25. Ipach Marcell (HSE Budapest) 26 28
26. Konecsnyi Tamás (Budafok/B) 26 30
27. Bakk Richárd (SZPA-HSE Legends) 24 32
28. Takács Attila (Cap City Crew) 24 24
29. Lukács Dániel (Iparterv) 24 16
30. Valuska László (BEAC Kobak) 24 34
31. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 24 34
32. Décsi András (Eldorádó KE) 22 32
33. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 22 26
34. Varsányi Balázs (Iparterv) 22 28
35. Seres Richárd (Budafok/B) 22 24
36. Tóth Levente (Budafok/B) 20 26
37. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 20 20
38. Galamb Ádám Viktor (Budai Vasököl) 20 26
39. Hóma Csaba (Eldorádó KE) 20 32
40. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 18 30
41. Szilágyi Áron (SZPA-HSE Legends) 18 18
42. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 16 24
43. Székely Gábor (Törekvés SE) 16 32
44. Kerekes Zoltán (7 + SC) 16 32
45. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 14 32
46. Hegedüs Dániel (Törekvés SE) 14 28
47. Bársony Balázs (7 + SC) 14 34
48. Ruboczky György (Törekvés SE) 14 24
49. Fekete Tamás (TFSE) 14 32
50. Dr. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 14 32
51. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 12 22
52. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 12 30
53. Karadinovic Ivan (MVSE KSE) 12 18
54. Zsigmond András (Cap City Crew) 12 10
55. Buda Gergely (TFSE) 10 32
56. Nagy Roland (TFSE) 10 34
57. Buró Szilárd (Budafok/B) 10 20
58. Faragó Tamás (TFSE) 10 26
59. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 10 28
60. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 10 6
61. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 10 30
62. Nyerges Péter Attila (HSE Budapest) 10 28
63. Pongrácz András József (Iparterv) 10 22
64. Oláh Dániel (Albatrosz) 8 32
65. Kiss Sándor (Albatrosz) 8 32
66. Bognár Áron Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 8 20
67. Juhász Bence (Iparterv) 8 10
68. Németh András (BEAC Kobak) 8 30
69. Schulek Csaba (TFSE) 8 24
70. Hancsók Szabolcs (Eldorádó KE) 8 16
71. Végh Norbert (TFSE) 8 26
72. Cserkuti Áron (Iparterv) 6 16
73. Király Csaba (MVSE KSE) 6 24
74. Kása Dániel (Albatrosz) 6 28
75. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 6 26
76. Takács Tamás Márk (Piarista Öregfiúk) 6 26
77. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 4 26
78. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 4 30
79. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 4 26
80. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 4 34
81. Emri Béla (Iparterv) 4 30
82. Ábrahám András (SZPA-HSE Legends) 4 28
83. Cseh Tibor (MVSE KSE) 4 32
84. Tamás Bence (Cap City Crew) 4 28
85. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 4 14
86. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 2 30
87. Horváth Dániel (Iparterv) 2 4
88. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2 4
89. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 2 28
90. Uzoni Simon Péter (SZPA-HSE Legends) 2 24
91. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 2 32
92. Buru Domonkos (HSE Budapest) 2 32
93. Géresi Gergely (SZPA-HSE Legends) 2 4
94. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2 32
95. Fazekas István Mihály (HSE Budapest) 2 30
96. Varga Dániel (Cap City Crew) 2 6
97. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2 30
98. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2 34
99. Bátora Tamás (HSE Budapest) 2 24
100. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 2 14
101. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 28
102. Ötvös Richárd (Eldorádó KE) 2 10
103. Varga József (Cap City Crew) 2 6
104. Barta István (Eldorádó KE) 2 28
105. Piltmann Ákos (Iparterv) 0 28
106. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 34
107. László Zoltán (Törekvés SE) 0 28
108. Tiba János (Budafok/B) 0 22
109. Kondor József Ferenc (TFSE) 0 6
110. Laposa Dávid (7 + SC) 0 34
111. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 34
112. Jeszenkovits Ádám (Piarista Öregfiúk) 0 26
113. Icha Milán (SZPA-HSE Legends) 0 28
114. Borda Szabolcs Balázs (TFSE) 0 28
115. Holp Nándor Máté (HSE Budapest) 0 24
116. Góczán András Csaba (Budafok/B) 0 22
117. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0 30
118. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 28
119. Nyiri Zoltán István (Iparterv) 0 14
120. Tóth Fabó (HSE Budapest) 0 16
121. Tapodi László (7 + SC) 0 28
122. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 0 30
123. Schulek Dávid (TFSE) 0 28
124. Dr. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 12
125. Árva Péter (MVSE KSE) 0 32
126. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0 26
127. Schneider Mihály Benedek (HSE Budapest) 0 24
128. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 28
129. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 30
130. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 22
131. Horváth Levente (HSE Budapest) 0 28
132. Dr. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 28
133. Tatai András (Eldorádó KE) 0 36
134. Kócs Olivér (7 + SC) 0 34
135. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 30
136. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 34
137. Károly Gábor (Budafok/B) 0 14
138. Nagy András (MVSE KSE) 0 2
139. Sebestyén Csaba (Cap City Crew) 0 12
140. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 30
141. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 18
142. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0 26
143. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 0 22
144. Varga László Mátyás (Piarista Öregfiúk) 0 20
145. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 20
146. Baranyai Rafael (SZPA-HSE Legends) 0 16
147. Jó Balázs (BEAC Kobak) 0 16
148. Nagy László András (Albatrosz) 0 26
149. Tichy-Rács Bence Ádám (Albatrosz) 0 28
150. Max György (Törekvés SE) 0 18
151. Jurkievicz Tibor (Iparterv) 0 8
152. Reményi László (SZPA-HSE Legends) 0 6
153. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 18
154. Bakk István (SZPA-HSE Legends) 0 26
155. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 8
156. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 26
157. Holcsik Barnabás (SZPA-HSE Legends) 0 28
158. Papp Gábor (SZPA-HSE Legends) 0 16
159. Szabó Csaba (TFSE) 0 22
160. Sárai Tamás (7 + SC) 0 28
161. Pap László (Albatrosz) 0 2
162. Radics Péter (Eldorádó KE) 0 10
163. Pék Milán (Cap City Crew) 0 16
164. Szigeti András (7 + SC) 0 2
165. Ferencz Gábor (Budafok/B) 0 2
166. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 28
167. Pozsgai Szilárd (SZPA-HSE Legends) 0 8
168. Dr. Csizma Zoltán Miklós (Piarista Öregfiúk) 0 14
169. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 12 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 28.2 30
2. Nagy Péter (7 + SC) 26.41 34
3. Molnár Róbert (Cap City Crew) 22.31 26
4. Piltmann Ákos (Iparterv) 20.14 28
5. Csikós Attila (Cap City Crew) 19.27 30
6. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 18.67 36
7. Károly Máté István (Budafok/B) 18.62 26
8. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 18.27 30
9. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18.17 36
10. Berta Dániel László (Budai Vasököl) 15.77 26
11. Korompay Márk (SZPA-HSE Legends) 15 26
12. Gulyás Dávid (Albatrosz) 15 32
13. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 14.93 30
14. Bakk Richárd (SZPA-HSE Legends) 14.88 32
15. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 14.57 28
16. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 14.09 22
17. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 14.07 30
18. Herczeg Barnabás (7 + SC) 14.06 34
19. Takács Attila (Cap City Crew) 13.92 24
20. László Zoltán (Törekvés SE) 13.86 28
21. Décsi András (Eldorádó KE) 13.75 32
22. Siklós Bence (HSE Budapest) 13.53 30
23. Rósa László (Eldorádó KE) 13.22 36
24. Tóth Levente (Budafok/B) 13.15 26
25. Oláh Dániel (Albatrosz) 13.06 32
26. Lukács Dániel (Iparterv) 12.63 16
27. Pethő Zoltán (TFSE) 12.24 34
28. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 12.13 32
29. Tiba János (Budafok/B) 12 22
30. Buda Gergely (TFSE) 11.19 32
31. Kiss Sándor (Albatrosz) 11.19 32
32. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 11 24
33. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 10.58 24
34. Hegedüs Dániel (Törekvés SE) 10.57 28
35. Halmos Zsolt (Budafok/B) 10.53 30
36. Nagy Roland (TFSE) 10.24 34
37. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 10.13 32
38. Bognár Áron Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 10.1 20
39. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 9.73 30
40. Bársony Balázs (7 + SC) 9.53 34
41. Szeles Péter (Eldorádó KE) 9.53 34
42. Laposa Dávid (7 + SC) 9.47 34
43. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 9.31 26
44. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 9.3 20
45. Juhász András (Iparterv) 8.91 22
46. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 8.86 28
47. Uzoni Simon Péter (SZPA-HSE Legends) 8.67 24
48. Cserkuti Áron (Iparterv) 8.63 16
49. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 8.63 32
50. Szilágyi Áron (SZPA-HSE Legends) 8.56 18
51. Buru Domonkos (HSE Budapest) 8.38 32
52. Ipach Marcell (HSE Budapest) 8.29 28
53. Valuska László (BEAC Kobak) 8.24 34
54. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 8.08 26
55. Karadinovic Ivan (MVSE KSE) 8 18
56. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 7.81 32
57. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 7.53 30
58. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 7.41 34
59. Buró Szilárd (Budafok/B) 7.4 20
60. Bak Tamás (Albatrosz) 7.39 26
61. Jeszenkovits Ádám (Piarista Öregfiúk) 7.31 26
62. Icha Milán (SZPA-HSE Legends) 7.21 28
63. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 6.94 32
64. Faragó Tamás (TFSE) 6.85 26
65. Borda Szabolcs Balázs (TFSE) 6.64 28
66. Galamb Ádám Viktor (Budai Vasököl) 6.54 26
67. Holp Nándor Máté (HSE Budapest) 6.5 24
68. Varsányi Balázs (Iparterv) 6.36 28
69. Hóma Csaba (Eldorádó KE) 6.31 32
70. Góczán András Csaba (Budafok/B) 6.18 22
71. Bánfalvi István Dániel (TFSE) 6.06 36
72. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 6 28
73. Király Csaba (MVSE KSE) 6 24
74. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 5.8 30
75. Németh András (BEAC Kobak) 5.8 30
76. Fazekas István Mihály (HSE Budapest) 5.67 30
77. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 5.5 28
78. Konecsnyi Tamás (Budafok/B) 5.33 30
79. Seres Richárd (Budafok/B) 5.08 24
80. Nyiri Zoltán István (Iparterv) 5 14
81. Tóth Fabó (HSE Budapest) 4.75 16
82. Tapodi László (7 + SC) 4.57 28
83. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 4.54 26
84. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 4.53 30
85. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 4.47 34
86. Wejwár Dávid (Budafok/B) 4.46 26
87. Schulek Dávid (TFSE) 4.43 28
88. Schulek Csaba (TFSE) 4.42 24
89. Dr. Benedek Szabolcs (Iparterv) 4.17 12
90. Ruboczky György (Törekvés SE) 4 24
91. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 3.93 30
92. Nyerges Péter Attila (HSE Budapest) 3.93 28
93. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 3.73 30
94. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 3.59 34
95. Székely Gábor (Törekvés SE) 3.5 32
96. Árva Péter (MVSE KSE) 3.44 32
97. Righi Kenzy (Cap City Crew) 3.39 26
98. Pongrácz András József (Iparterv) 3.36 22
99. Kása Dániel (Albatrosz) 3.36 28
100. Schneider Mihály Benedek (HSE Budapest) 3.25 24
101. Hancsók Szabolcs (Eldorádó KE) 3.13 16
102. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 3.08 26
103. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 3.07 28
104. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 2.93 30
105. Emri Béla (Iparterv) 2.93 30
106. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 2.91 22
107. Fekete Tamás (TFSE) 2.81 32
108. Horváth Levente (HSE Budapest) 2.71 28
109. Dr. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.71 28
110. Ábrahám András (SZPA-HSE Legends) 2.71 28
111. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2.65 34
112. Végh Norbert (TFSE) 2.62 26
113. Kerekes Zoltán (7 + SC) 2.56 32
114. Dr. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2.56 32
115. Tatai András (Eldorádó KE) 2.44 36
116. Kócs Olivér (7 + SC) 2.41 34
117. Cseh Tibor (MVSE KSE) 2.38 32
118. Bátora Tamás (HSE Budapest) 2.33 24
119. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 2.33 30
120. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 2.18 34
121. Takács Tamás Márk (Piarista Öregfiúk) 2.15 26
122. Károly Gábor (Budafok/B) 2.14 14
123. Sebestyén Csaba (Cap City Crew) 2 12
124. Tamás Bence (Cap City Crew) 1.79 28
125. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 1.67 18
126. Albrecht Dániel (Albatrosz) 1.67 30
127. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 1.57 14
128. Dufner Dávid (Albatrosz) 1.57 28
129. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 1.54 26
130. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 1.46 22
131. Varga László Mátyás (Piarista Öregfiúk) 1.4 20
132. Tóth Gábor (Cap City Crew) 1.4 20
133. Baranyai Rafael (SZPA-HSE Legends) 1.38 16
134. Jó Balázs (BEAC Kobak) 1.25 16
135. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1.14 14
136. Nagy László András (Albatrosz) 0.92 26
137. Tichy-Rács Bence Ádám (Albatrosz) 0.86 28
138. Max György (Törekvés SE) 0.78 18
139. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0.67 18
140. Bakk István (SZPA-HSE Legends) 0.62 26
141. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.31 26
142. Barta István (Eldorádó KE) 0.29 28
143. Holcsik Barnabás (SZPA-HSE Legends) 0.29 28
144. Papp Gábor (SZPA-HSE Legends) 0.25 16
145. Szabó Csaba (TFSE) 0.18 22
146. Sárai Tamás (7 + SC) 0.07 28
147. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 28
148. Pék Milán (Cap City Crew) 0 16
149. Dr. Csizma Zoltán Miklós (Piarista Öregfiúk) 0 14
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 12 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Molnár Róbert (Cap City Crew) 4.92 26
2. Csikós Attila (Cap City Crew) 4.6 30
3. Nagy Péter (7 + SC) 3.59 34
4. Gulyás Dávid (Albatrosz) 3.44 32
5. Rósa László (Eldorádó KE) 2.61 36
6. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.5 32
7. Pethő Zoltán (TFSE) 2.35 34
8. Siklós Bence (HSE Budapest) 2.13 30
9. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.83 24
10. Bánfalvi István Dániel (TFSE) 1.78 36
11. Juhász András (Iparterv) 1.73 22
12. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.67 30
13. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 1.64 28
14. Lukács Dániel (Iparterv) 1.5 16
15. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.44 36
16. Cseh István (MVSE KSE) 1.4 30
17. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 1.31 32
18. Halmos Zsolt (Budafok/B) 1.27 30
19. Szeles Péter (Eldorádó KE) 1.24 34
20. Korompay Márk (SZPA-HSE Legends) 1.15 26
21. Berta Dániel László (Budai Vasököl) 1.08 26
22. Bak Tamás (Albatrosz) 1.08 26
23. Wejwár Dávid (Budafok/B) 1.08 26
24. Károly Máté István (Budafok/B) 1 26
25. Takács Attila (Cap City Crew) 1 24
26. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 1 20
27. Szilágyi Áron (SZPA-HSE Legends) 1 18
28. Ipach Marcell (HSE Budapest) 0.93 28
29. Seres Richárd (Budafok/B) 0.92 24
30. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.89 36
31. Konecsnyi Tamás (Budafok/B) 0.87 30
32. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 0.85 26
33. Varsányi Balázs (Iparterv) 0.79 28
34. Tóth Levente (Budafok/B) 0.77 26
35. Galamb Ádám Viktor (Budai Vasököl) 0.77 26
36. Bakk Richárd (SZPA-HSE Legends) 0.75 32
37. Valuska László (BEAC Kobak) 0.71 34
38. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.71 34
39. Décsi András (Eldorádó KE) 0.69 32
40. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 0.67 24
41. Karadinovic Ivan (MVSE KSE) 0.67 18
42. Hóma Csaba (Eldorádó KE) 0.63 32
43. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 0.6 30
44. Ruboczky György (Törekvés SE) 0.58 24
45. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0.55 22
46. Hegedüs Dániel (Törekvés SE) 0.5 28
47. Buró Szilárd (Budafok/B) 0.5 20
48. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.5 32
49. Hancsók Szabolcs (Eldorádó KE) 0.5 16
50. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.5 32
51. Pongrácz András József (Iparterv) 0.46 22
52. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 0.44 32
53. Fekete Tamás (TFSE) 0.44 32
54. Dr. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.44 32
55. Bársony Balázs (7 + SC) 0.41 34
56. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 0.4 30
57. Bognár Áron Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0.4 20
58. Faragó Tamás (TFSE) 0.39 26
59. Cserkuti Áron (Iparterv) 0.38 16
60. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 0.36 28
61. Nyerges Péter Attila (HSE Budapest) 0.36 28
62. Schulek Csaba (TFSE) 0.33 24
63. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0.33 30
64. Buda Gergely (TFSE) 0.31 32
65. Végh Norbert (TFSE) 0.31 26
66. Nagy Roland (TFSE) 0.29 34
67. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.29 14
68. Németh András (BEAC Kobak) 0.27 30
69. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.25 32
70. Kiss Sándor (Albatrosz) 0.25 32
71. Király Csaba (MVSE KSE) 0.25 24
72. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0.23 26
73. Takács Tamás Márk (Piarista Öregfiúk) 0.23 26
74. Kása Dániel (Albatrosz) 0.21 28
75. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 0.15 26
76. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 0.15 26
77. Ábrahám András (SZPA-HSE Legends) 0.14 28
78. Tamás Bence (Cap City Crew) 0.14 28
79. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.14 14
80. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0.13 30
81. Emri Béla (Iparterv) 0.13 30
82. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.13 32
83. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 0.12 34
84. Uzoni Simon Péter (SZPA-HSE Legends) 0.08 24
85. Bátora Tamás (HSE Budapest) 0.08 24
86. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 0.07 28
87. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.07 28
88. Barta István (Eldorádó KE) 0.07 28
89. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 0.07 30
90. Fazekas István Mihály (HSE Budapest) 0.07 30
91. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0.07 30
92. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0.06 32
93. Buru Domonkos (HSE Budapest) 0.06 32
94. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0.06 32
95. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0.06 34
96. Piltmann Ákos (Iparterv) 0 28
97. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 34
98. László Zoltán (Törekvés SE) 0 28
99. Tiba János (Budafok/B) 0 22
100. Laposa Dávid (7 + SC) 0 34
101. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 34
102. Jeszenkovits Ádám (Piarista Öregfiúk) 0 26
103. Icha Milán (SZPA-HSE Legends) 0 28
104. Borda Szabolcs Balázs (TFSE) 0 28
105. Holp Nándor Máté (HSE Budapest) 0 24
106. Góczán András Csaba (Budafok/B) 0 22
107. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0 30
108. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 28
109. Nyiri Zoltán István (Iparterv) 0 14
110. Tóth Fabó (HSE Budapest) 0 16
111. Tapodi László (7 + SC) 0 28
112. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 0 30
113. Schulek Dávid (TFSE) 0 28
114. Dr. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 12
115. Árva Péter (MVSE KSE) 0 32
116. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0 26
117. Schneider Mihály Benedek (HSE Budapest) 0 24
118. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 28
119. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 30
120. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 22
121. Dr. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 28
122. Horváth Levente (HSE Budapest) 0 28
123. Tatai András (Eldorádó KE) 0 36
124. Kócs Olivér (7 + SC) 0 34
125. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 30
126. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 34
127. Károly Gábor (Budafok/B) 0 14
128. Sebestyén Csaba (Cap City Crew) 0 12
129. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 18
130. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 30
131. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0 26
132. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 0 22
133. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 20
134. Varga László Mátyás (Piarista Öregfiúk) 0 20
135. Baranyai Rafael (SZPA-HSE Legends) 0 16
136. Jó Balázs (BEAC Kobak) 0 16
137. Nagy László András (Albatrosz) 0 26
138. Tichy-Rács Bence Ádám (Albatrosz) 0 28
139. Max György (Törekvés SE) 0 18
140. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 18
141. Bakk István (SZPA-HSE Legends) 0 26
142. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 26
143. Holcsik Barnabás (SZPA-HSE Legends) 0 28
144. Papp Gábor (SZPA-HSE Legends) 0 16
145. Szabó Csaba (TFSE) 0 22
146. Sárai Tamás (7 + SC) 0 28
147. Pék Milán (Cap City Crew) 0 16
148. Dr. Csizma Zoltán Miklós (Piarista Öregfiúk) 0 14
149. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 28
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 12 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 9.4 30
2. Piltmann Ákos (Iparterv) 8.21 28
3. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 6.73 30
4. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 6.17 36
5. László Zoltán (Törekvés SE) 5.64 28
6. Oláh Dániel (Albatrosz) 5.63 32
7. Herczeg Barnabás (7 + SC) 5.59 34
8. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 5.47 30
9. Tiba János (Budafok/B) 5.36 22
10. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 5.28 36
11. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 5.27 22
12. Károly Máté István (Budafok/B) 5.15 26
13. Korompay Márk (SZPA-HSE Legends) 5.08 26
14. Tóth Levente (Budafok/B) 4.77 26
15. Bakk Richárd (SZPA-HSE Legends) 4.69 32
16. Kiss Sándor (Albatrosz) 4.69 32
17. Nagy Péter (7 + SC) 4.59 34
18. Takács Attila (Cap City Crew) 4.58 24
19. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 4.56 32
20. Berta Dániel László (Budai Vasököl) 4.54 26
21. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 4.5 28
22. Laposa Dávid (7 + SC) 4.41 34
23. Décsi András (Eldorádó KE) 4.38 32
24. Hegedüs Dániel (Törekvés SE) 4.14 28
25. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 4.13 30
26. Buda Gergely (TFSE) 4.13 32
27. Uzoni Simon Péter (SZPA-HSE Legends) 3.75 24
28. Buru Domonkos (HSE Budapest) 3.75 32
29. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 3.63 32
30. Bognár Áron Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 3.6 20
31. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 3.57 28
32. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 3.5 24
33. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 3.4 30
34. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 3.39 26
35. Bársony Balázs (7 + SC) 3.35 34
36. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 3.35 34
37. Cserkuti Áron (Iparterv) 3.25 16
38. Jeszenkovits Ádám (Piarista Öregfiúk) 3.23 26
39. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3.13 30
40. Borda Szabolcs Balázs (TFSE) 3.07 28
41. Nagy Roland (TFSE) 3.06 34
42. Molnár Róbert (Cap City Crew) 3 26
43. Karadinovic Ivan (MVSE KSE) 3 18
44. Holp Nándor Máté (HSE Budapest) 2.92 24
45. Lukács Dániel (Iparterv) 2.88 16
46. Halmos Zsolt (Budafok/B) 2.87 30
47. Icha Milán (SZPA-HSE Legends) 2.79 28
48. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.67 30
49. Ipach Marcell (HSE Budapest) 2.64 28
50. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2.63 32
51. Rósa László (Eldorádó KE) 2.61 36
52. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 2.6 20
53. Valuska László (BEAC Kobak) 2.59 34
54. Siklós Bence (HSE Budapest) 2.53 30
55. Fazekas István Mihály (HSE Budapest) 2.53 30
56. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.42 24
57. Szeles Péter (Eldorádó KE) 2.41 34
58. Buró Szilárd (Budafok/B) 2.4 20
59. Németh András (BEAC Kobak) 2.4 30
60. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2.39 26
61. Góczán András Csaba (Budafok/B) 2.36 22
62. Szilágyi Áron (SZPA-HSE Legends) 2.33 18
63. Király Csaba (MVSE KSE) 2.33 24
64. Pethő Zoltán (TFSE) 2.18 34
65. Faragó Tamás (TFSE) 2.15 26
66. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 2.14 28
67. Tóth Fabó (HSE Budapest) 2.13 16
68. Csikós Attila (Cap City Crew) 2.07 30
69. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 2.07 30
70. Gulyás Dávid (Albatrosz) 2 32
71. Hóma Csaba (Eldorádó KE) 2 32
72. Dr. Benedek Szabolcs (Iparterv) 2 12
73. Varsányi Balázs (Iparterv) 1.93 28
74. Tapodi László (7 + SC) 1.86 28
75. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 1.79 28
76. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.77 26
77. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.67 30
78. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1.65 34
79. Bak Tamás (Albatrosz) 1.62 26
80. Nyiri Zoltán István (Iparterv) 1.57 14
81. Schulek Dávid (TFSE) 1.57 28
82. Árva Péter (MVSE KSE) 1.56 32
83. Schneider Mihály Benedek (HSE Budapest) 1.5 24
84. Galamb Ádám Viktor (Budai Vasököl) 1.46 26
85. Righi Kenzy (Cap City Crew) 1.46 26
86. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 1.44 32
87. Juhász András (Iparterv) 1.36 22
88. Nyerges Péter Attila (HSE Budapest) 1.36 28
89. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 1.36 28
90. Horváth Levente (HSE Budapest) 1.36 28
91. Schulek Csaba (TFSE) 1.33 24
92. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 1.33 30
93. Dr. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 1.29 28
94. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 1.27 22
95. Tatai András (Eldorádó KE) 1.22 36
96. Kása Dániel (Albatrosz) 1.21 28
97. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 1.2 30
98. Konecsnyi Tamás (Budafok/B) 1.13 30
99. Emri Béla (Iparterv) 1.13 30
100. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 1.13 32
101. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 1.12 34
102. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 1.07 30
103. Kócs Olivér (7 + SC) 1.06 34
104. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.06 34
105. Seres Richárd (Budafok/B) 1 24
106. Károly Gábor (Budafok/B) 1 14
107. Bátora Tamás (HSE Budapest) 0.92 24
108. Ábrahám András (SZPA-HSE Legends) 0.86 28
109. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0.85 26
110. Ruboczky György (Törekvés SE) 0.83 24
111. Sebestyén Csaba (Cap City Crew) 0.83 12
112. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.81 32
113. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0.8 30
114. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0.78 18
115. Végh Norbert (TFSE) 0.77 26
116. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0.77 26
117. Pongrácz András József (Iparterv) 0.73 22
118. Takács Tamás Márk (Piarista Öregfiúk) 0.69 26
119. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.65 34
120. Fekete Tamás (TFSE) 0.63 32
121. Dr. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.63 32
122. Baranyai Rafael (SZPA-HSE Legends) 0.63 16
123. Varga László Mátyás (Piarista Öregfiúk) 0.6 20
124. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0.6 20
125. Tamás Bence (Cap City Crew) 0.57 28
126. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 0.55 22
127. Hancsók Szabolcs (Eldorádó KE) 0.5 16
128. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.5 32
129. Jó Balázs (BEAC Kobak) 0.5 16
130. Wejwár Dávid (Budafok/B) 0.46 26
131. Nagy László András (Albatrosz) 0.46 26
132. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.38 32
133. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.36 28
134. Tichy-Rács Bence Ádám (Albatrosz) 0.36 28
135. Max György (Törekvés SE) 0.33 18
136. Bakk István (SZPA-HSE Legends) 0.31 26
137. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.29 14
138. Bánfalvi István Dániel (TFSE) 0.22 36
139. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0.22 18
140. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.15 26
141. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.14 14
142. Holcsik Barnabás (SZPA-HSE Legends) 0.14 28
143. Papp Gábor (SZPA-HSE Legends) 0.13 16
144. Szabó Csaba (TFSE) 0.09 22
145. Barta István (Eldorádó KE) 0 28
146. Sárai Tamás (7 + SC) 0 28
147. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 28
148. Dr. Csizma Zoltán Miklós (Piarista Öregfiúk) 0 14
149. Pék Milán (Cap City Crew) 0 16
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 12 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Galamb Ádám Viktor (Budai Vasököl) 3.62 26
2. Lukács Dániel (Iparterv) 3.38 16
3. Korompay Márk (SZPA-HSE Legends) 3.15 26
4. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 3.13 30
5. Molnár Róbert (Cap City Crew) 2.77 26
6. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.75 32
7. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 2.67 30
8. Uzoni Simon Péter (SZPA-HSE Legends) 2.67 24
9. Emri Béla (Iparterv) 2.6 30
10. Laposa Dávid (7 + SC) 2.59 34
11. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 2.57 28
12. Valuska László (BEAC Kobak) 2.53 34
13. Takács Attila (Cap City Crew) 2.5 24
14. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.47 30
15. Faragó Tamás (TFSE) 2.46 26
16. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 2.46 22
17. Németh András (BEAC Kobak) 2.4 30
18. Rósa László (Eldorádó KE) 2.39 36
19. Piltmann Ákos (Iparterv) 2.29 28
20. Juhász András (Iparterv) 2.27 22
21. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 2.27 22
22. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.25 32
23. Bársony Balázs (7 + SC) 2.24 34
24. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 2.22 18
25. Buró Szilárd (Budafok/B) 2.2 20
26. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 2.19 32
27. Nagy Péter (7 + SC) 2.18 34
28. Kócs Olivér (7 + SC) 2.18 34
29. Sebestyén Csaba (Cap City Crew) 2.17 12
30. Herczeg Barnabás (7 + SC) 2.12 34
31. Pethő Zoltán (TFSE) 2.12 34
32. Tiba János (Budafok/B) 2.09 22
33. Tóth Levente (Budafok/B) 2.08 26
34. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2.08 26
35. Tamás Bence (Cap City Crew) 2.07 28
36. Árva Péter (MVSE KSE) 2.06 32
37. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 2 20
38. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 2 28
39. Nyiri Zoltán István (Iparterv) 2 14
40. Tóth Fabó (HSE Budapest) 2 16
41. Fekete Tamás (TFSE) 2 32
42. Dr. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2 28
43. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.94 36
44. Buru Domonkos (HSE Budapest) 1.94 32
45. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.92 26
46. Schulek Csaba (TFSE) 1.92 24
47. Nagy Roland (TFSE) 1.88 34
48. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 1.87 30
49. Szeles Péter (Eldorádó KE) 1.82 34
50. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 1.82 34
51. Góczán András Csaba (Budafok/B) 1.82 22
52. Pongrácz András József (Iparterv) 1.82 22
53. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 1.82 22
54. Décsi András (Eldorádó KE) 1.81 32
55. Kiss Sándor (Albatrosz) 1.81 32
56. Fazekas István Mihály (HSE Budapest) 1.8 30
57. László Zoltán (Törekvés SE) 1.79 28
58. Buda Gergely (TFSE) 1.75 32
59. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 1.75 24
60. Seres Richárd (Budafok/B) 1.75 24
61. Icha Milán (SZPA-HSE Legends) 1.71 28
62. Borda Szabolcs Balázs (TFSE) 1.71 28
63. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.71 28
64. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 1.71 28
65. Ábrahám András (SZPA-HSE Legends) 1.71 28
66. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 1.67 30
67. Konecsnyi Tamás (Budafok/B) 1.67 30
68. Tapodi László (7 + SC) 1.64 28
69. Schulek Dávid (TFSE) 1.64 28
70. Cserkuti Áron (Iparterv) 1.63 16
71. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 1.62 26
72. Végh Norbert (TFSE) 1.62 26
73. Bánfalvi István Dániel (TFSE) 1.61 36
74. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 1.6 30
75. Tóth Gábor (Cap City Crew) 1.6 20
76. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 1.59 34
77. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.58 24
78. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 1.57 28
79. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1.56 32
80. Bakk Richárd (SZPA-HSE Legends) 1.56 32
81. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 1.56 32
82. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 1.56 32
83. Cseh István (MVSE KSE) 1.53 30
84. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.53 30
85. Varsányi Balázs (Iparterv) 1.5 28
86. Ruboczky György (Törekvés SE) 1.5 24
87. Horváth Levente (HSE Budapest) 1.5 28
88. Jó Balázs (BEAC Kobak) 1.5 16
89. Bak Tamás (Albatrosz) 1.46 26
90. Jeszenkovits Ádám (Piarista Öregfiúk) 1.46 26
91. Székely Gábor (Törekvés SE) 1.44 32
92. Hegedüs Dániel (Törekvés SE) 1.43 28
93. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 1.4 30
94. Károly Máté István (Budafok/B) 1.39 26
95. Nyerges Péter Attila (HSE Budapest) 1.36 28
96. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 1.35 34
97. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.35 34
98. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1.33 36
99. Király Csaba (MVSE KSE) 1.33 24
100. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 1.33 30
101. Tatai András (Eldorádó KE) 1.33 36
102. Szabó Csaba (TFSE) 1.27 22
103. Csikós Attila (Cap City Crew) 1.27 30
104. Siklós Bence (HSE Budapest) 1.27 30
105. Hancsók Szabolcs (Eldorádó KE) 1.25 16
106. Bátora Tamás (HSE Budapest) 1.25 24
107. Kása Dániel (Albatrosz) 1.21 28
108. Bognár Áron Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 1.2 20
109. Halmos Zsolt (Budafok/B) 1.13 30
110. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 1.13 30
111. Hóma Csaba (Eldorádó KE) 1.13 32
112. Szilágyi Áron (SZPA-HSE Legends) 1.11 18
113. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1.06 34
114. Karadinovic Ivan (MVSE KSE) 1 18
115. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1 26
116. Wejwár Dávid (Budafok/B) 1 26
117. Dr. Benedek Szabolcs (Iparterv) 1 12
118. Takács Tamás Márk (Piarista Öregfiúk) 1 26
119. Max György (Törekvés SE) 1 18
120. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0.89 18
121. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.88 32
122. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0.87 30
123. Károly Gábor (Budafok/B) 0.86 14
124. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.86 14
125. Berta Dániel László (Budai Vasököl) 0.85 26
126. Schneider Mihály Benedek (HSE Budapest) 0.83 24
127. Dr. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.81 32
128. Ipach Marcell (HSE Budapest) 0.79 28
129. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.75 32
130. Holp Nándor Máté (HSE Budapest) 0.75 24
131. Pék Milán (Cap City Crew) 0.75 16
132. Tichy-Rács Bence Ádám (Albatrosz) 0.71 28
133. Dr. Csizma Zoltán Miklós (Piarista Öregfiúk) 0.71 14
134. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0.69 26
135. Nagy László András (Albatrosz) 0.69 26
136. Bakk István (SZPA-HSE Legends) 0.69 26
137. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.69 32
138. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.64 28
139. Baranyai Rafael (SZPA-HSE Legends) 0.63 16
140. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0.62 26
141. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0.6 30
142. Varga László Mátyás (Piarista Öregfiúk) 0.6 20
143. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.57 14
144. Barta István (Eldorádó KE) 0.5 28
145. Papp Gábor (SZPA-HSE Legends) 0.5 16
146. Holcsik Barnabás (SZPA-HSE Legends) 0.29 28
147. Sárai Tamás (7 + SC) 0.14 28
148. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.14 28
149. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.08 26
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 12 meccs, min. 24 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 6.47 34
2. Károly Máté István (Budafok/B) 5.31 26
3. Cseh István (MVSE KSE) 5.2 30
4. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 4.6 30
5. Piltmann Ákos (Iparterv) 3.71 28
6. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 3.67 36
7. Berta Dániel László (Budai Vasököl) 3.46 26
8. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 3.28 36
9. Bakk Richárd (SZPA-HSE Legends) 3.25 32
10. Nagy Roland (TFSE) 3.24 34
11. Décsi András (Eldorádó KE) 2.94 32
12. Herczeg Barnabás (7 + SC) 2.88 34
13. László Zoltán (Törekvés SE) 2.57 28
14. Siklós Bence (HSE Budapest) 2.07 30
15. Buda Gergely (TFSE) 2 32
16. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2 26
17. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 1.93 30
18. Takács Attila (Cap City Crew) 1.75 24
19. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 1.69 32
20. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.67 30
21. Icha Milán (SZPA-HSE Legends) 1.64 28
22. Bársony Balázs (7 + SC) 1.59 34
23. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 1.58 24
24. Molnár Róbert (Cap City Crew) 1.54 26
25. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 1.5 28
26. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 1.5 32
27. Korompay Márk (SZPA-HSE Legends) 1.39 26
28. Faragó Tamás (TFSE) 1.39 26
29. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 1.36 28
30. Csikós Attila (Cap City Crew) 1.33 30
31. Tóth Levente (Budafok/B) 1.31 26
32. Galamb Ádám Viktor (Budai Vasököl) 1.31 26
33. Schulek Dávid (TFSE) 1.29 28
34. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.21 28
35. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 1.19 32
36. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 1.13 30
37. Oláh Dániel (Albatrosz) 1.06 32
38. Kiss Sándor (Albatrosz) 1.06 32
39. Halmos Zsolt (Budafok/B) 1 30
40. Szeles Péter (Eldorádó KE) 1 34
41. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 1 32
42. Cseh Tibor (MVSE KSE) 1 32
43. Valuska László (BEAC Kobak) 0.94 34
44. Bak Tamás (Albatrosz) 0.92 26
45. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0.87 30
46. Tapodi László (7 + SC) 0.86 28
47. Pethő Zoltán (TFSE) 0.82 34
48. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 0.82 34
49. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0.71 34
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 12 meccs, min. 24 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Cseh Tibor (MVSE KSE) 88.89% (32/36) 32
2. Károly Máté István (Budafok/B) 84.15% (138/164) 26
3. Nagy Péter (7 + SC) 80.88% (220/272) 34
4. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 79.17% (38/48) 28
5. Herczeg Barnabás (7 + SC) 79.03% (98/124) 34
6. Oláh Dániel (Albatrosz) 77.27% (34/44) 32
7. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 71.74% (132/184) 36
8. Bak Tamás (Albatrosz) 70.59% (24/34) 26
9. Bakk Richárd (SZPA-HSE Legends) 70.27% (104/148) 32
10. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 69.41% (118/170) 36
11. Schulek Dávid (TFSE) 69.23% (36/52) 28
12. Hegedüs Dániel (Törekvés SE) 68.75% (22/32) 28
13. Szeles Péter (Eldorádó KE) 68% (34/50) 34
14. Takács Attila (Cap City Crew) 67.74% (42/62) 24
15. Tapodi László (7 + SC) 66.67% (24/36) 28
16. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 65.79% (50/76) 30
17. Kiss Sándor (Albatrosz) 65.38% (34/52) 32
18. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 65% (26/40) 30
19. Molnár Róbert (Cap City Crew) 64.52% (40/62) 26
20. Faragó Tamás (TFSE) 64.29% (36/56) 26
21. Berta Dániel László (Budai Vasököl) 62.5% (90/144) 26
22. Kőves Gedeon (SZPA-HSE Legends) 62.16% (138/222) 30
23. Siklós Bence (HSE Budapest) 62% (62/100) 30
24. Cseh István (MVSE KSE) 61.9% (156/252) 30
25. Décsi András (Eldorádó KE) 61.84% (94/152) 32
26. Pethő Zoltán (TFSE) 60.87% (28/46) 34
27. Csikós Attila (Cap City Crew) 60.61% (40/66) 30
28. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 60.42% (58/96) 30
29. Halmos Zsolt (Budafok/B) 60% (30/50) 30
30. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 59.38% (38/64) 24
31. Valuska László (BEAC Kobak) 59.26% (32/54) 34
32. Icha Milán (SZPA-HSE Legends) 58.97% (46/78) 28
33. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 58.62% (34/58) 28
34. Ruboczky György (Törekvés SE) 58.33% (14/24) 24
35. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 57.78% (52/90) 26
36. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 57.14% (32/56) 32
37. Schulek Csaba (TFSE) 56.25% (18/32) 24
38. Buda Gergely (TFSE) 56.14% (64/114) 32
39. László Zoltán (Törekvés SE) 55.38% (72/130) 28
40. Piltmann Ákos (Iparterv) 55.32% (104/188) 28
41. Uzoni Simon Péter (SZPA-HSE Legends) 55% (22/40) 24
42. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 54.55% (48/88) 32
43. Konecsnyi Tamás (Budafok/B) 53.85% (14/26) 30
44. Ábrahám András (SZPA-HSE Legends) 53.33% (16/30) 28
45. Bársony Balázs (7 + SC) 52.94% (54/102) 34
46. Nagy Roland (TFSE) 51.89% (110/212) 34
47. Korompay Márk (SZPA-HSE Legends) 50% (36/72) 26
48. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 50% (18/36) 28
49. Dufner Dávid (Albatrosz) 50% (18/36) 28
50. Righi Kenzy (Cap City Crew) 50% (12/24) 26
51. Fazekas István Mihály (HSE Budapest) 50% (12/24) 30
52. Gulyás Dávid (Albatrosz) 47.83% (22/46) 32
53. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 47.37% (18/38) 26
54. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 46.67% (14/30) 26
55. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 46.34% (38/82) 32
56. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 44.44% (16/36) 24
57. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 43.75% (42/96) 28
58. Galamb Ádám Viktor (Budai Vasököl) 43.59% (34/78) 26
59. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 42.31% (22/52) 26
60. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 41.18% (28/68) 34
61. Holp Nándor Máté (HSE Budapest) 40% (16/40) 24
62. Király Csaba (MVSE KSE) 38.89% (14/36) 24
63. Tóth Levente (Budafok/B) 38.64% (34/88) 26
64. Hóma Csaba (Eldorádó KE) 36.84% (14/38) 32
65. Laposa Dávid (7 + SC) 36.67% (22/60) 34
66. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 36.36% (24/66) 34
67. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 35.53% (54/152) 32
68. Buru Domonkos (HSE Budapest) 35.48% (22/62) 32
69. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 35.42% (34/96) 30
70. Borda Szabolcs Balázs (TFSE) 35% (14/40) 28
71. Jeszenkovits Ádám (Piarista Öregfiúk) 34.38% (22/64) 26
72. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 33.33% (12/36) 30
73. Kása Dániel (Albatrosz) 30.77% (8/26) 28
74. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 29.17% (14/48) 30
75. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 27.59% (16/58) 30
76. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 25% (6/24) 30
77. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 23.53% (8/34) 30
78. Bátora Tamás (HSE Budapest) 23.08% (6/26) 24
79. Dr. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 13.33% (4/30) 28
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu