Színyei KC - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Szakonyi Gábor 70/383-0140 gabor.szakonyi@vitaleurope.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Madarász Attila 70/316-2066 attilama_hu@n21.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 - Budapest Erzsébet u. 31.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BÁNHEGYI András 1986-03-19
- BAZSÓ Tamás 1975-10-03
- DÖRÖMBÖZI Zoltán 1984-04-27
- HORÁNYI Tamás 1975-08-16
- JANTNER László 1981-02-04
- KAMARÁS Ferenc 1988-09-22
- MADARÁSZ Attila 1974-03-12
- PÁKOZDY László 1969-05-03
- SÓTONYI Péter 1976-01-11
- SZAKONYI Gábor 1975-01-24
- SZANISZLÓ Csaba János 1982-04-20
- SZASZOVSZKY Gábor 1978-06-02
- SZÓGA Tamás 1975-02-28
- TÕRÖS Balázs 1977-09-30
- TÖRÖK János 1978-09-24

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0015 Piarista DSE Színyei KC 2017/10/05 18:20 68-34
(19-7,16-9,16-8,17-10)
Piarista Gimnázium Móricz Krisztián Bognár Domokos
BUFB0033 Budai Vasököl Színyei KC 2017/10/25 20:40 66-57
(17-13,16-12,20-11,13-21)
Mechatronikai Szakközépiskola Simon Kristóf Szőts Dávid
BUFB0042 TFSE Öregfiúk Színyei KC 2017/11/05 18:00 62-53
(22-6,13-16,17-12,10-19)
TF E-terem Hervay Tibor Szokolainé Váradi Csilla
BUFB0051 7 + SC Színyei KC 2017/11/12 18:00 81-66
(11-16,27-18,16-21,27-11)
Mechatronikai Szakközépiskola Tarnai Gyula Bózsó Gábor
BUFB0062 Albatrosz Színyei KC 2017/11/19 18:00 87-62
(18-16,26-17,20-16,23-13)
Mechatronikai Szakközépiskola Tarnai Gyula Szőke Attila
BUFB0024 Iparterv Színyei KC 2017/11/29 19:00 71-60
(16-14,16-12,24-17,15-17)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Major Ádám Matejovics Márk
BUFB0084 Darazsak Old Boys Színyei KC 2017/12/03 17:00 85-78
(26-19,21-10,23-21,15-28)
Zrínyi Miklós Gimnázium László Zsolt Koncsag Csaba
BUFB0095 Színyei KC VICE KSE 2017/12/08 21:00 51-101
(11-33,14-17,16-30,10-21)
Lázár Ervin Általános Iskola Tahin András Mocsai László
BUFB0106 BEAC Kobak Színyei KC 2017/12/17 16:30 69-59
(18-18,10-18,20-12,21-11)
BEAC Sporttelep Minár László Major Ádám
BUFB0127 Színyei KC Ultimate Warriors 2018/01/12 21:00 32-88
(7-15,11-24,5-20,9-29)
Lázár Ervin Általános Iskola Lövei László Alexis Sancilio
BUFB0136 Törekvés SE Színyei KC 2018/01/18 20:50 77-52
(22-18,19-8,15-12,21-14)
Kocsis Sándor Sportközpont Matics Sándor Rózsavölgyi Alexandra
BUFB0145 Színyei KC Piarista DSE 2018/01/26 21:00 56-77
(13-18,14-20,13-21,16-18)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Lövei László
BUFB0154 Színyei KC Iparterv 2018/02/02 21:00 50-87
(12-16,15-21,12-29,11-21)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Steiner Máté
BUFB0163 Színyei KC Budai Vasököl 2018/02/09 21:00 64-79
(16-8,14-18,16-30,18-23)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Schäffer Béla
BUFB0181 Színyei KC 7 + SC 2018/03/02 21:00 50-40
(10-15,13-8,10-14,17-3)
Lázár Ervin Általános Iskola Pohánka Balázs Schäffer Béla
BUFB0192 Színyei KC Albatrosz 2018/03/09 21:00 61-50
(20-9,16-14,13-13,12-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Gruber Nikolett
BUFB0203 Malév SC Színyei KC 2018/03/21 20:00 75-47
(18-10,14-15,24-14,19-8)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum László Zsolt Szabó István
BUFB0214 Színyei KC Darazsak Old Boys 2018/03/23 21:00 74-89
(23-20,20-23,13-19,18-27)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Schäffer Béla
BUFB0172 Színyei KC TFSE Öregfiúk 2018/04/04 21:00 66-50
(15-8,10-14,18-13,23-15)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Jankovics Viktor
BUFB0225 VICE KSE Színyei KC 2018/04/07 16:30 55-49
(9-13,21-12,20-14,5-10)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Pohánka Balázs
BUFB0236 Színyei KC BEAC Kobak 2018/04/13 21:00 75-42
(13-12,17-11,15-11,30-8)
Lázár Ervin Általános Iskola Mocsai László Schäffer Béla
BUFB0247 Színyei KC Honvéd Zrínyi SE/A 2018/04/20 21:00 65-57
(17-14,18-18,12-6,18-19)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Alexis Sancilio
BUFB0073 Színyei KC Malév SC 2018/04/25 21:00 Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Simon Kristóf
BUFB0257 Ultimate Warriors Színyei KC 2018/05/06 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFB0266 Színyei KC Törekvés SE 2018/05/11 21:00 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFB0117 Honvéd Zrínyi SE/A Színyei KC 2018/05/17 19:15 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 534 23
2. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 459 22
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 425 23
4. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 390 22
5. NAGY Péter (7 + SC) 372 18
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 365 24
7. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 349 23
8. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 333 22
9. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 328 23
10. JUHÁSZ András (Iparterv) 312 21
11. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 303 13
12. SIMON Péter (Albatrosz) 297 24
13. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 294 20
14. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 293 24
15. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 279 21
16. OLÁH István (Malév SC) 278 21
17. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 277 20
18. JANTNER László (Színyei KC) 277 21
19. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 275 24
20. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 273 19
21. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 264 19
22. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 255 18
23. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 253 24
24. VALUSKA László (BEAC Kobak) 251 24
25. OLÁH Dániel (Albatrosz) 250 22
26. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 243 21
27. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 242 21
28. BIBITY Norbert (Malév SC) 240 22
29. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 228 22
30. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 219 23
31. BÓDIS László (Piarista DSE) 210 16
32. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 204 19
33. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 202 17
34. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 194 18
35. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 190 20
36. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 187 20
37. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 186 23
38. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 186 21
39. KÁSA Dániel (Albatrosz) 180 23
40. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 179 21
41. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 175 20
42. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 171 22
43. STOLLER Balázs (Ultimate Warriors) 169 16
44. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 163 19
45. LAPOSA Dávid (7 + SC) 160 23
46. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 159 17
47. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 157 17
48. TÖRÖK János (Színyei KC) 151 16
49. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 146 20
50. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 145 21
51. KISS Sándor (Albatrosz) 144 24
52. BENEDEK Szabolcs (Iparterv) 141 15
53. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 140 21
54. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 139 16
55. SZABÓ György (VICE KSE) 139 23
56. BÁNHEGYI András (Színyei KC) 138 10
57. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 137 19
58. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 135 24
59. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 134 13
60. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 128 23
61. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 125 16
62. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 120 21
63. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 117 14
64. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 114 17
65. VICZIÁN István (Malév SC) 114 20
66. PÁPAI Balázs (Malév SC) 112 22
67. EMRI Béla (Iparterv) 109 19
68. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 109 21
69. TAPODI László (7 + SC) 105 20
70. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 103 20
71. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 100 23
72. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 99 20
73. BUN Zoltán (Iparterv) 97 14
74. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 95 16
75. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 95 24
76. FODOR Márton (Albatrosz) 94 22
77. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 94 23
78. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 93 23
79. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 92 20
80. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 91 22
81. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 90 22
82. SULÁK Péter (Darazsak Old Boys) 88 10
83. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 88 23
84. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 87 9
85. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 87 10
86. SZÖLLÕSI Mátyás (BEAC Kobak) 85 7
87. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 84 18
88. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 84 20
89. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 81 22
90. PAPP András (VICE KSE) 81 24
91. DÁNFFY Balázs (Iparterv) 80 8
92. MADARÁSZ Attila (Színyei KC) 80 16
93. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 76 17
94. DUFNER Dávid (Albatrosz) 75 23
95. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 73 24
96. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 72 21
97. RÓNAI András (TFSE Öregfiúk) 72 17
98. HORÁNYI Tamás (Színyei KC) 70 8
99. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 69 17
100. JANI Márton (Piarista DSE) 69 10
101. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 67 22
102. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 66 17
103. HOLTAI András (Albatrosz) 63 16
104. MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko (Darazsak Old Boys) 62 14
105. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 60 19
106. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 60 8
107. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 60 22
108. FODOR Máté (Budai Vasököl) 59 15
109. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 57 16
110. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 57 18
111. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 57 22
112. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 57 17
113. SÓTONYI Péter (Színyei KC) 57 3
114. HOVORKA András (Iparterv) 57 8
115. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 55 18
116. MEDGYESI Péter (BEAC Kobak) 54 16
117. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 51 5
118. FEHÉRVÁRI Norbert (Malév SC) 51 8
119. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 50 20
120. PONGRÁCZ András (Iparterv) 50 14
121. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 50 14
122. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 47 13
123. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 46 24
124. GÁL Martin (Honvéd Zrínyi SE/A) 46 4
125. PATAKI Máté (Piarista DSE) 46 9
126. KATONA Ferenc (Malév SC) 46 19
127. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 46 21
128. KÓCS Olivér (7 + SC) 43 21
129. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 43 18
130. PILTMANN Ákos (Iparterv) 43 3
131. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 43 14
132. NAGY Olivér (Budai Vasököl) 41 7
133. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 40 11
134. KEREKES Zoltán (7 + SC) 38 22
135. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 36 19
136. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 35 13
137. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 34 8
138. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 33 6
139. PENSZKA András (Piarista DSE) 33 10
140. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 33 18
141. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 33 21
142. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 32 13
143. STÁJER Péter (Malév SC) 32 20
144. ESÉK Tamás (Malév SC) 32 17
145. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 28 17
146. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 27 13
147. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 26 6
148. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 24 12
149. FEKETE Tamás (TFSE Öregfiúk) 24 13
150. SZALAI Csaba (VICE KSE) 23 11
151. PAP László (Albatrosz) 22 16
152. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 22 18
153. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 21 14
154. BESENCZKI Benjamin (VICE KSE) 21 11
155. TÓTH András (VICE KSE) 20 23
156. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 20 15
157. BERECZKI Máté (VICE KSE) 19 23
158. KISARI Ákos (VICE KSE) 18 24
159. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 18 22
160. BESZE Tamás (Malév SC) 16 7
161. MAX György (Törekvés SE) 16 17
162. TÓTH Viktor (Malév SC) 15 13
163. SZABÓ Csaba (TFSE Öregfiúk) 12 16
164. SCHWANG László (7 + SC) 11 9
165. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 11 9
166. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 11 13
167. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 10 22
168. MÉSZÁROS Sándor Péter (BEAC Kobak) 10 5
169. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 10 11
170. SOÓS Miklós (Iparterv) 8 3
171. SÁRAI Tamás (7 + SC) 7 20
172. SIVÁK Róbert (TFSE Öregfiúk) 6 9
173. HORVÁTH Gergõ (Ultimate Warriors) 6 9
174. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 6 11
175. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 5 11
176. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 5 13
177. GEORGIADIS Theofanis (Iparterv) 5 1
178. NAGY Dávid (Iparterv) 4 1
179. PAP Zoltán Dávid (Ultimate Warriors) 4 5
180. SZÓGA Tamás (Színyei KC) 4 9
181. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 3 7
182. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 2 13
183. PAPP Attila (Malév SC) 2 4
184. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 1 2
185. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
186. DÖME István (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
187. SZIGETI András (7 + SC) 0 18
188. SZARKA Sándor (Malév SC) 0 5
189. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 74 22
2. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 68 24
3. NAGY Péter (7 + SC) 55 18
4. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 49 22
5. BIBITY Norbert (Malév SC) 41 22
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 40 24
7. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 36 21
8. OLÁH István (Malév SC) 35 21
9. JUHÁSZ András (Iparterv) 33 21
10. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 32 23
11. BÓDIS László (Piarista DSE) 29 16
12. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 29 18
13. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 25 23
14. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 24 20
15. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 24 21
16. SZABÓ György (VICE KSE) 23 23
17. KÁSA Dániel (Albatrosz) 21 23
18. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 19 20
19. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 19 21
20. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 19 17
21. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 19 21
22. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 17 20
23. SULÁK Péter (Darazsak Old Boys) 17 10
24. SIMON Péter (Albatrosz) 16 24
25. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 16 24
26. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 15 23
27. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 15 17
28. JANTNER László (Színyei KC) 14 21
29. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 14 24
30. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 14 22
31. BÁNHEGYI András (Színyei KC) 13 10
32. BUN Zoltán (Iparterv) 13 14
33. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 13 21
34. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 13 22
35. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 12 22
36. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 12 21
37. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 12 16
38. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 11 19
39. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 11 20
40. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 11 20
41. HOLTAI András (Albatrosz) 11 16
42. VALUSKA László (BEAC Kobak) 10 24
43. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 10 19
44. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 10 20
45. MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko (Darazsak Old Boys) 10 14
46. FODOR Márton (Albatrosz) 9 22
47. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 9 23
48. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 8 13
49. OLÁH Dániel (Albatrosz) 8 22
50. HOVORKA András (Iparterv) 8 8
51. FODOR Máté (Budai Vasököl) 8 15
52. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 8 18
53. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 7 14
54. MADARÁSZ Attila (Színyei KC) 7 16
55. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 7 8
56. PAP László (Albatrosz) 7 16
57. TÖRÖK János (Színyei KC) 6 16
58. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 6 17
59. VICZIÁN István (Malév SC) 6 20
60. DUFNER Dávid (Albatrosz) 6 23
61. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 18
62. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 13
63. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 5
64. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 5 23
65. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 5 8
66. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 20
67. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 5 13
68. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 5 13
69. KEREKES Zoltán (7 + SC) 5 22
70. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 5 18
71. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 4 9
72. FEHÉRVÁRI Norbert (Malév SC) 4 8
73. PÁPAI Balázs (Malév SC) 4 22
74. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 4 20
75. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 4 17
76. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 4 22
77. PONGRÁCZ András (Iparterv) 4 14
78. BESZE Tamás (Malév SC) 4 7
79. FEKETE Tamás (TFSE Öregfiúk) 4 13
80. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 19
81. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 3 20
82. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 3 16
83. NAGY Olivér (Budai Vasököl) 3 7
84. EMRI Béla (Iparterv) 3 19
85. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 3 18
86. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 3 11
87. KISARI Ákos (VICE KSE) 3 24
88. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2 19
89. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 2 24
90. GÁL Martin (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 4
91. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 2 24
92. KISS Sándor (Albatrosz) 2 24
93. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 2 6
94. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 2 6
95. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 2 14
96. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 2 22
97. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 18
98. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 2 12
99. ESÉK Tamás (Malév SC) 2 17
100. STÁJER Péter (Malév SC) 2 20
101. TÓTH Viktor (Malév SC) 2 13
102. SÓTONYI Péter (Színyei KC) 1 3
103. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 1 23
104. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 1 18
105. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 1 21
106. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 21
107. DÁNFFY Balázs (Iparterv) 1 8
108. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 1 19
109. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 1 23
110. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 1 23
111. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 19
112. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 1 14
113. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 1 22
114. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 1 20
115. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 1 13
116. KATONA Ferenc (Malév SC) 1 19
117. SZALAI Csaba (VICE KSE) 1 11
118. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 1 24
119. BESENCZKI Benjamin (VICE KSE) 1 11
120. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 1 17
121. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1 14
122. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 1 9
123. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 1 22
124. SZABÓ Csaba (TFSE Öregfiúk) 1 16
125. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 1 13
126. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 0 22
127. PILTMANN Ákos (Iparterv) 0 3
128. SZÖLLÕSI Mátyás (BEAC Kobak) 0 7
129. STOLLER Balázs (Ultimate Warriors) 0 16
130. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 22
131. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 23
132. BENEDEK Szabolcs (Iparterv) 0 15
133. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 21
134. HORÁNYI Tamás (Színyei KC) 0 8
135. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 0 10
136. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 0 16
137. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 20
138. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 23
139. JANI Márton (Piarista DSE) 0 10
140. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 0 17
141. TAPODI László (7 + SC) 0 20
142. PATAKI Máté (Piarista DSE) 0 9
143. GEORGIADIS Theofanis (Iparterv) 0 1
144. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 17
145. RÓNAI András (TFSE Öregfiúk) 0 17
146. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 22
147. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 23
148. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 0 17
149. NAGY Dávid (Iparterv) 0 1
150. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 23
151. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 0 16
152. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 21
153. MEDGYESI Péter (BEAC Kobak) 0 16
154. PAPP András (VICE KSE) 0 24
155. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 0 17
156. PENSZKA András (Piarista DSE) 0 10
157. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 24
158. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 0 13
159. SOÓS Miklós (Iparterv) 0 3
160. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 21
161. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 21
162. MÉSZÁROS Sándor Péter (BEAC Kobak) 0 5
163. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 19
164. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 18
165. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 21
166. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 15
167. SCHWANG László (7 + SC) 0 9
168. MAX György (Törekvés SE) 0 17
169. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 0 11
170. TÓTH András (VICE KSE) 0 23
171. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 13
172. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 23
173. PAP Zoltán Dávid (Ultimate Warriors) 0 5
174. HORVÁTH Gergõ (Ultimate Warriors) 0 9
175. SIVÁK Róbert (TFSE Öregfiúk) 0 9
176. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 0 11
177. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 0 2
178. PAPP Attila (Malév SC) 0 4
179. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0 11
180. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 22
181. SZÓGA Tamás (Színyei KC) 0 9
182. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 0 7
183. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 20
184. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 13
185. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
186. SZIGETI András (7 + SC) 0 18
187. SZARKA Sándor (Malév SC) 0 5
188. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 8
189. DÖME István (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 23.22 23
2. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 20.86 22
3. NAGY Péter (7 + SC) 20.67 18
4. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 18.48 23
5. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 17.73 22
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 15.21 24
7. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 15.17 23
8. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 15.14 22
9. JUHÁSZ András (Iparterv) 14.86 21
10. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 14.7 20
11. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 14.37 19
12. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 14.26 23
13. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 14.17 18
14. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 13.9 19
15. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 13.85 20
16. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 13.29 21
17. OLÁH István (Malév SC) 13.24 21
18. JANTNER László (Színyei KC) 13.19 21
19. SIMON Péter (Albatrosz) 12.38 24
20. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 12.21 24
21. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 11.57 21
22. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 11.52 21
23. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 11.46 24
24. OLÁH Dániel (Albatrosz) 11.36 22
25. BIBITY Norbert (Malév SC) 10.91 22
26. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 10.78 18
27. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 10.74 19
28. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 10.54 24
29. VALUSKA László (BEAC Kobak) 10.46 24
30. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 10.36 22
31. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 9.52 23
32. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 9.5 20
33. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 9.35 20
34. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 8.86 21
35. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 8.75 20
36. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 8.58 19
37. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 8.52 21
38. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 8.09 23
39. KÁSA Dániel (Albatrosz) 7.83 23
40. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 7.77 22
41. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 7.3 20
42. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 7.21 19
43. LAPOSA Dávid (7 + SC) 6.96 23
44. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 6.91 21
45. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 6.67 21
46. SZABÓ György (VICE KSE) 6.04 23
47. KISS Sándor (Albatrosz) 6 24
48. EMRI Béla (Iparterv) 5.74 19
49. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 5.71 21
50. VICZIÁN István (Malév SC) 5.7 20
51. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 5.63 24
52. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 5.57 23
53. TAPODI László (7 + SC) 5.25 20
54. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 5.19 21
55. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 5.15 20
56. PÁPAI Balázs (Malév SC) 5.09 22
57. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 4.95 20
58. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 4.67 18
59. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.6 20
60. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 4.35 23
61. FODOR Márton (Albatrosz) 4.27 22
62. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 4.2 20
63. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 4.14 22
64. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.09 22
65. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 4.09 23
66. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 4.04 23
67. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 3.96 24
68. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 3.83 23
69. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 3.68 22
70. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 3.43 21
71. PAPP András (VICE KSE) 3.38 24
72. DUFNER Dávid (Albatrosz) 3.26 23
73. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.17 18
74. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.16 19
75. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.06 18
76. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 3.05 22
77. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 3.04 24
78. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 2.73 22
79. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 2.59 22
80. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 2.5 20
81. KATONA Ferenc (Malév SC) 2.42 19
82. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.39 18
83. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 2.19 21
84. KÓCS Olivér (7 + SC) 2.05 21
85. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 1.92 24
86. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 1.9 19
87. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 1.83 18
88. KEREKES Zoltán (7 + SC) 1.73 22
89. STÁJER Péter (Malév SC) 1.6 20
90. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 1.57 21
91. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 1.22 18
92. TÓTH András (VICE KSE) 0.87 23
93. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.83 23
94. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.82 22
95. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.75 24
96. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.46 22
97. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.35 20
98. SZIGETI András (7 + SC) 0 18
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 3.36 22
2. NAGY Péter (7 + SC) 3.06 18
3. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 2.83 24
4. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.23 22
5. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.86 22
6. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 1.71 21
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 1.67 24
8. OLÁH István (Malév SC) 1.67 21
9. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.61 18
10. JUHÁSZ András (Iparterv) 1.57 21
11. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 1.39 23
12. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.2 20
13. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 1.14 21
14. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1.09 23
15. SZABÓ György (VICE KSE) 1 23
16. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 0.95 20
17. KÁSA Dániel (Albatrosz) 0.91 23
18. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 0.91 21
19. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 0.91 21
20. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 0.85 20
21. JANTNER László (Színyei KC) 0.67 21
22. SIMON Péter (Albatrosz) 0.67 24
23. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.67 24
24. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 0.65 23
25. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 0.64 22
26. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0.62 21
27. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0.59 22
28. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 0.58 24
29. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 0.58 19
30. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 0.57 21
31. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 0.55 20
32. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 0.55 20
33. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 0.55 22
34. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 0.53 19
35. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 0.5 20
36. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.44 18
37. VALUSKA László (BEAC Kobak) 0.42 24
38. FODOR Márton (Albatrosz) 0.41 22
39. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 0.39 23
40. OLÁH Dániel (Albatrosz) 0.36 22
41. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.33 18
42. VICZIÁN István (Malév SC) 0.3 20
43. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 0.28 18
44. DUFNER Dávid (Albatrosz) 0.26 23
45. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.25 20
46. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.23 22
47. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 0.22 23
48. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0.2 20
49. PÁPAI Balázs (Malév SC) 0.18 22
50. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 0.18 22
51. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 0.17 18
52. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.16 19
53. EMRI Béla (Iparterv) 0.16 19
54. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 0.15 20
55. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.13 24
56. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.11 18
57. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 0.11 19
58. STÁJER Péter (Malév SC) 0.1 20
59. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 0.09 22
60. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 0.08 24
61. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 0.08 24
62. KISS Sándor (Albatrosz) 0.08 24
63. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 0.06 18
64. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 0.05 19
65. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.05 19
66. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.05 19
67. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0.05 20
68. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 0.05 21
69. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.05 21
70. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 0.05 22
71. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.05 22
72. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 0.04 23
73. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 0.04 23
74. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0.04 23
75. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.04 24
76. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 0 22
77. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 22
78. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 23
79. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 21
80. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 20
81. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 23
82. TAPODI László (7 + SC) 0 20
83. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 22
84. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 23
85. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 23
86. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 21
87. PAPP András (VICE KSE) 0 24
88. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 24
89. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 21
90. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 21
91. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 19
92. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 18
93. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 21
94. TÓTH András (VICE KSE) 0 23
95. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 23
96. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 22
97. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 20
98. SZIGETI András (7 + SC) 0 18
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 8.32 22
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 7.91 23
3. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 6.52 23
4. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 5.86 22
5. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 5.74 19
6. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 5.72 18
7. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 5.58 19
8. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 5.29 21
9. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 5.22 23
10. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 5.17 23
11. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 5.05 20
12. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 4.96 24
13. OLÁH Dániel (Albatrosz) 4.64 22
14. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 4.55 20
15. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.32 19
16. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 4.29 24
17. SIMON Péter (Albatrosz) 4.25 24
18. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.24 21
19. JANTNER László (Színyei KC) 4.19 21
20. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 4.05 22
21. VALUSKA László (BEAC Kobak) 4 24
22. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 3.95 21
23. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 3.91 21
24. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 3.8 20
25. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 3.71 24
26. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 3.7 23
27. NAGY Péter (7 + SC) 3.67 18
28. JUHÁSZ András (Iparterv) 3.67 21
29. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 3.44 23
30. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 3.32 19
31. OLÁH István (Malév SC) 3.05 21
32. LAPOSA Dávid (7 + SC) 2.96 23
33. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 2.9 20
34. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 2.85 20
35. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 2.74 19
36. KISS Sándor (Albatrosz) 2.63 24
37. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.55 22
38. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2.48 23
39. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.39 18
40. EMRI Béla (Iparterv) 2.32 19
41. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.29 21
42. TAPODI László (7 + SC) 2.25 20
43. BIBITY Norbert (Malév SC) 2.09 22
44. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 2 21
45. VICZIÁN István (Malév SC) 2 20
46. PÁPAI Balázs (Malév SC) 2 22
47. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.96 22
48. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 1.91 23
49. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1.83 23
50. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.65 20
51. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.65 20
52. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1.63 24
53. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 1.57 21
54. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 1.52 23
55. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 1.5 20
56. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 1.5 18
57. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 1.43 21
58. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.41 22
59. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 1.35 20
60. PAPP András (VICE KSE) 1.33 24
61. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 1.33 24
62. FODOR Márton (Albatrosz) 1.32 22
63. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1.3 23
64. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.26 19
65. SZABÓ György (VICE KSE) 1.26 23
66. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 1.25 24
67. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 1.24 21
68. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1.22 23
69. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 1.1 20
70. KATONA Ferenc (Malév SC) 1.05 19
71. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 1.05 21
72. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1 22
73. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 0.96 22
74. DUFNER Dávid (Albatrosz) 0.91 23
75. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 0.91 22
76. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.89 18
77. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0.89 18
78. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0.84 19
79. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.83 18
80. KÓCS Olivér (7 + SC) 0.81 21
81. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.79 24
82. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.78 18
83. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0.75 20
84. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0.67 21
85. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.58 24
86. STÁJER Péter (Malév SC) 0.55 20
87. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.55 22
88. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0.41 22
89. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.41 22
90. TÓTH András (VICE KSE) 0.39 23
91. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.39 23
92. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.32 22
93. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0.24 21
94. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.18 22
95. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 0.17 18
96. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.15 20
97. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.04 24
98. SZIGETI András (7 + SC) 0 18
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 18 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 3.1 20
2. NAGY Péter (7 + SC) 3 18
3. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 2.91 23
4. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 2.87 23
5. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 2.7 20
6. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 2.65 23
7. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 2.61 23
8. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2.57 23
9. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 2.55 20
10. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.55 22
11. LAPOSA Dávid (7 + SC) 2.52 23
12. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.38 21
13. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 2.32 19
14. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 2.3 23
15. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.29 24
16. KISS Sándor (Albatrosz) 2.25 24
17. VALUSKA László (BEAC Kobak) 2.21 24
18. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 2.19 21
19. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2.11 19
20. EMRI Béla (Iparterv) 2.11 19
21. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.1 21
22. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 2.09 22
23. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.06 18
24. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 2.05 22
25. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 18
26. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 2 21
27. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.96 22
28. JUHÁSZ András (Iparterv) 1.95 21
29. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 1.95 21
30. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 1.94 18
31. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 1.92 24
32. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 1.9 20
33. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 1.88 24
34. DUFNER Dávid (Albatrosz) 1.87 23
35. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.86 22
36. SIMON Péter (Albatrosz) 1.83 24
37. SZABÓ György (VICE KSE) 1.83 23
38. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 1.83 23
39. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 1.79 24
40. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 1.77 22
41. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 1.75 20
42. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1.74 23
43. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1.74 23
44. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 1.73 22
45. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 1.73 22
46. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 1.71 21
47. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 1.7 20
48. VICZIÁN István (Malév SC) 1.7 20
49. TAPODI László (7 + SC) 1.7 20
50. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 1.63 19
51. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 1.58 19
52. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 1.56 18
53. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 1.55 20
54. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 1.55 20
55. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 1.5 20
56. OLÁH István (Malév SC) 1.48 21
57. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.47 19
58. FODOR Márton (Albatrosz) 1.46 22
59. KÓCS Olivér (7 + SC) 1.43 21
60. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.41 22
61. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 1.41 22
62. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1.39 23
63. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 1.38 21
64. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 1.32 22
65. OLÁH Dániel (Albatrosz) 1.32 22
66. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.32 22
67. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 1.29 21
68. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.25 20
69. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.25 20
70. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 1.22 18
71. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1.21 24
72. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.16 19
73. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1.13 23
74. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.06 18
75. PÁPAI Balázs (Malév SC) 1.05 22
76. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 1.04 24
77. JANTNER László (Színyei KC) 1 21
78. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1 22
79. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0.95 21
80. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 0.91 21
81. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.88 24
82. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0.78 23
83. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0.71 21
84. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.68 19
85. PAPP András (VICE KSE) 0.63 24
86. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 0.62 21
87. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0.58 19
88. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0.5 24
89. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.5 22
90. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.5 24
91. TÓTH András (VICE KSE) 0.48 23
92. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.46 22
93. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.44 18
94. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0.44 18
95. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.39 23
96. STÁJER Péter (Malév SC) 0.3 20
97. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.2 20
98. SZIGETI András (7 + SC) 0 18
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 18 meccs, min. 36 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 4.23 22
2. NAGY Péter (7 + SC) 4.17 18
3. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 4.13 23
4. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 3.87 23
5. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.95 21
6. JUHÁSZ András (Iparterv) 2.81 21
7. JANTNER László (Színyei KC) 2.81 21
8. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.79 24
9. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2.58 19
10. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 2.57 21
11. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 2.56 18
12. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.55 22
13. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 2.27 22
14. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.24 21
15. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 2.2 20
16. OLÁH István (Malév SC) 2.14 21
17. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 2.13 23
18. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 2.04 24
19. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 2 23
20. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 1.96 23
21. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 1.9 20
22. SIMON Péter (Albatrosz) 1.88 24
23. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.85 20
24. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 1.77 22
25. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 1.71 24
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 18 meccs, min. 36 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Péter (7 + SC) 78.95% (75/95) 18
2. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 75.68% (56/74) 22
3. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 73.02% (46/63) 18
4. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 72.06% (49/68) 24
5. JANTNER László (Színyei KC) 71.08% (59/83) 21
6. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 67.94% (89/131) 23
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 67% (67/100) 24
8. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 66.67% (38/57) 20
9. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 65.71% (46/70) 23
10. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 65.33% (49/75) 19
11. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 63.27% (31/49) 19
12. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 63.04% (29/46) 20
13. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 62.71% (37/59) 20
14. OLÁH István (Malév SC) 62.5% (45/72) 21
15. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 61.73% (50/81) 22
16. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 61.7% (29/47) 19
17. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 60.9% (95/156) 23
18. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 60% (54/90) 21
19. JUHÁSZ András (Iparterv) 59.6% (59/99) 21
20. BIBITY Norbert (Malév SC) 59.52% (25/42) 22
21. KÁSA Dániel (Albatrosz) 58.93% (33/56) 23
22. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 58.75% (47/80) 21
23. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 58.33% (35/60) 20
24. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 57.89% (44/76) 20
25. OLÁH Dániel (Albatrosz) 57.89% (22/38) 22
26. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 56.67% (34/60) 23
27. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 56.25% (45/80) 23
28. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 56.16% (41/73) 24
29. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 55.71% (39/70) 22
30. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 55.17% (32/58) 20
31. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 53.45% (62/116) 21
32. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 52.63% (20/38) 21
33. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 52.5% (21/40) 18
34. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 51.35% (19/37) 20
35. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 48.84% (21/43) 21
36. LAPOSA Dávid (7 + SC) 48% (24/50) 23
37. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 47.12% (49/104) 23
38. VALUSKA László (BEAC Kobak) 45.31% (29/64) 24
39. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 44.74% (17/38) 20
40. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 44.44% (28/63) 20
41. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 44.08% (93/211) 22
42. SIMON Péter (Albatrosz) 42.06% (45/107) 24
43. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 41.46% (17/41) 21
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu