7 + SC - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Kóródi Éva 20/938-8194 korodi@plus7.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Almási László 20/801-4104 alma@plus7.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Menyecske u. Általános Iskola 1112 - Budapest Menyecske u. 2.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bársony Balázs 1979-05-18
- Herczeg Barnabás 1965-04-02
- Kerekes Zoltán 1979-05-17
- Kócs Olivér 1973-07-14
- Laposa Dávid 1979-05-16
- Nagy Péter 1978-03-27
- Rozsáli Oszkár 1963-09-30
- Sárai Tamás 1950-03-07
- Skobrics Tibor 1962-11-22
- Szigeti András 1938-12-21
- Tapodi László 1973-09-17

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0011 7 + SC Szentendrei Kinizsi 2018/10/07 18:00 56-69
(19-21,9-17,13-17,15-14)
Mechatronikai Szakközépiskola Szőke Attila Steiner Máté
FB0021 Színyei KC 7 + SC 2018/10/12 20:40 38-60
(8-10,11-13,11-16,8-21)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Pohánka Balázs
FB0031 7 + SC TFSE 2018/10/28 18:00 85-47
(17-17,16-12,30-5,22-13)
Mechatronikai Szakközépiskola Major Ádám Lövei László
FB0041 BLF KK/B 7 + SC 2018/11/03 16:00 89-93
(25-21,18-16,17-18,29-38)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Lövei László Jankovics Viktor Zsolt
FB0051 7 + SC BEAC Kobak 2018/11/11 18:00 70-59
(16-13,26-13,15-16,13-17)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0061 MVSE KSE 7 + SC 2018/11/17 09:00 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Hartai Tamás
FB0071 7 + SC Albatrosz 2018/11/25 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0081 Budai Vasököl 7 + SC 2018/12/05 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0091 Piarista Öregfiúk 7 + SC 2018/12/13 18:20 Piarista Gimnázium
FB0111 7 + SC Honvéd Zrínyi SE/A 2019/01/13 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0121 VICE KSE 7 + SC 2019/01/20 19:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0131 7 + SC Iparterv 2019/01/27 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0141 Szentendrei Kinizsi 7 + SC 2019/02/11 20:00 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FB0151 7 + SC Színyei KC 2019/02/17 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0161 TFSE 7 + SC 2019/02/24 18:00 TF E-terem
FB0171 7 + SC BLF KK/B 2019/03/03 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0181 BEAC Kobak 7 + SC 2019/03/10 16:30 BEAC Sporttelep
FB0191 7 + SC MVSE KSE 2019/03/24 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0201 Albatrosz 7 + SC 2019/03/31 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0211 7 + SC Budai Vasököl 2019/04/07 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0221 7 + SC Piarista Öregfiúk 2019/04/14 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0231 7 + SC Törekvés SE 2019/04/28 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0241 Honvéd Zrínyi SE/A 7 + SC 2019/05/09 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FB0251 7 + SC VICE KSE 2019/05/12 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0261 Iparterv 7 + SC 2019/05/18 09:00 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
FB0101 Törekvés SE 7 + SC 2019/05/23 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 146 5
2. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 108 5
3. Pajor Dávid (BLF KK/B) 94 5
4. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 75 5
5. Pethő Zoltán (TFSE) 72 5
6. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 68 5
7. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 63 4
8. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 62 3
9. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 61 4
10. Laposa Dávid (7 + SC) 61 5
11. Oláh Dániel (Albatrosz) 60 5
12. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 58 4
13. Kövi Tibor (Albatrosz) 58 5
14. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 57 4
15. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 56 3
16. Pintér Zsolt (VICE KSE) 56 5
17. Horváth Dániel (Iparterv) 53 3
18. Valuska László (BEAC Kobak) 51 5
19. Jantner László (Színyei KC) 50 4
20. Gulyás Dávid (Albatrosz) 49 5
21. Herczeg Barnabás (7 + SC) 49 3
22. Piltmann Ákos (Iparterv) 49 3
23. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 48 3
24. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 47 5
25. Borda Szabolcs (TFSE) 45 4
26. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 44 5
27. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 38 2
28. Simon Péter (Albatrosz) 37 5
29. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 36 3
30. Tapodi László (7 + SC) 36 5
31. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 35 4
32. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 35 5
33. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 34 2
34. Dánffy Balázs (Iparterv) 33 2
35. Bársony Balázs (7 + SC) 33 4
36. Kása Dániel (Albatrosz) 32 4
37. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 32 4
38. Szabó Mihály (VICE KSE) 31 5
39. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 30 3
40. Madarász Attila (Színyei KC) 29 3
41. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 29 3
42. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 29 2
43. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 29 4
44. Németh András (BEAC Kobak) 29 4
45. Dufner Dávid (Albatrosz) 29 5
46. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 29 5
47. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 28 2
48. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 28 3
49. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 27 4
50. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 26 3
51. Cseh István (MVSE KSE) 26 1
52. Simon Gyula (BLF KK/B) 26 5
53. Benedek Szabolcs (Iparterv) 25 4
54. Kerekes Zoltán (7 + SC) 25 5
55. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 24 3
56. Novák Tamás (Budai Vasököl) 22 2
57. Fekete Tamás (TFSE) 22 5
58. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 21 4
59. Schulek Dávid (TFSE) 21 4
60. Holtai András (Albatrosz) 21 5
61. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 20 3
62. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 20 3
63. Schulek Csaba (TFSE) 20 4
64. Rubóczky György (Törekvés SE) 20 4
65. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 20 5
66. Vargha Zoltán (VICE KSE) 19 4
67. Papp András (VICE KSE) 19 5
68. Bánfalvi István (TFSE) 19 5
69. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 19 3
70. Kondor József (TFSE) 18 1
71. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 18 2
72. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 18 3
73. Juhász András (Iparterv) 18 3
74. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 18 3
75. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 18 4
76. Kutas Péter (Budai Vasököl) 17 3
77. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 17 3
78. Juhász Bence (Iparterv) 17 3
79. Soós Miklós (Iparterv) 17 4
80. Szabó György (VICE KSE) 17 5
81. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 16 2
82. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 16 3
83. Rónai András (TFSE) 16 3
84. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 15 5
85. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 14 3
86. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 14 3
87. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 14 2
88. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 14 2
89. Pongrácz András (Iparterv) 14 2
90. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 14 2
91. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 14 4
92. Orosz Attila (Iparterv) 14 4
93. Pap László (Albatrosz) 14 5
94. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 13 2
95. Bereczki Máté (VICE KSE) 13 4
96. Végh Norbert (TFSE) 13 3
97. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 13 3
98. Sivák Róbert (TFSE) 12 2
99. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 12 2
100. Horányi Tamás (Színyei KC) 12 2
101. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 12 3
102. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 12 4
103. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 12 5
104. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 11 4
105. Kócs Olivér (7 + SC) 11 5
106. Sótonyi Péter (Színyei KC) 10 1
107. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 10 2
108. Max György (Törekvés SE) 10 4
109. Emri Béla (Iparterv) 10 4
110. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 3
111. Bánhegyi András (Színyei KC) 9 1
112. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 2
113. Tóth András (VICE KSE) 9 5
114. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 8 3
115. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 8 2
116. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 8 2
117. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 8 5
118. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 8 5
119. Máté Ádám (MVSE KSE) 7 1
120. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 7 3
121. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 7 3
122. Bazsó Tamás (Színyei KC) 6 1
123. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 6 1
124. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 6 1
125. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 6 3
126. Kisari Ákos (VICE KSE) 6 5
127. Szabó Csaba (TFSE) 6 5
128. Király Csaba (MVSE KSE) 5 2
129. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 5 2
130. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 5 2
131. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 1
132. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 4 1
133. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 4 2
134. Nagy Dávid (Iparterv) 4 2
135. Árva Péter (MVSE KSE) 4 2
136. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 4 4
137. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 3
138. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 4 3
139. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 1
140. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3 1
141. Tőrös Balázs (Színyei KC) 3 1
142. Székely Gábor (Törekvés SE) 3 2
143. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 3 5
144. Péter Zoltán (VICE KSE) 3 5
145. Erdős Márton (BLF KK/B) 2 3
146. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 1
147. Szóga Tamás (Színyei KC) 2 1
148. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 2 1
149. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 1
150. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2 1
151. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 2
152. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 3
153. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
154. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
155. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
156. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 5
157. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
158. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
159. Sárai Tamás (7 + SC) 0 4
160. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 1
161. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
162. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
163. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
164. Szigeti András (7 + SC) 0 3
165. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 2
166. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 5
167. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pajor Dávid (BLF KK/B) 23 5
2. Nagy Péter (7 + SC) 19 5
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 15 5
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 11 5
5. Pethő Zoltán (TFSE) 11 5
6. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 9 5
7. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 9 4
8. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 8 4
9. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 7 4
10. Kövi Tibor (Albatrosz) 6 5
11. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 5 3
12. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 5 2
13. Madarász Attila (Színyei KC) 5 3
14. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 5 4
15. Fekete Tamás (TFSE) 5 5
16. Holtai András (Albatrosz) 5 5
17. Bánfalvi István (TFSE) 5 5
18. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 4 2
19. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 4 3
20. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 4 4
21. Szabó Mihály (VICE KSE) 4 5
22. Kerekes Zoltán (7 + SC) 4 5
23. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 3 2
24. Jantner László (Színyei KC) 3 4
25. Kása Dániel (Albatrosz) 3 4
26. Németh András (BEAC Kobak) 3 4
27. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 3 5
28. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 3
29. Juhász Bence (Iparterv) 3 3
30. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 3 3
31. Piltmann Ákos (Iparterv) 2 3
32. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2 4
33. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2 5
34. Valuska László (BEAC Kobak) 2 5
35. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 2 3
36. Pongrácz András (Iparterv) 2 2
37. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 2 3
38. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 3
39. Juhász András (Iparterv) 2 3
40. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 5
41. Simon Gyula (BLF KK/B) 2 5
42. Schulek Csaba (TFSE) 2 4
43. Szabó György (VICE KSE) 2 5
44. Pap László (Albatrosz) 2 5
45. Cseh István (MVSE KSE) 1 1
46. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1 3
47. Horváth Dániel (Iparterv) 1 3
48. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 1 2
49. Dánffy Balázs (Iparterv) 1 2
50. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 1 3
51. Oláh Dániel (Albatrosz) 1 5
52. Bánhegyi András (Színyei KC) 1 1
53. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1 5
54. Bársony Balázs (7 + SC) 1 4
55. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1 4
56. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
57. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 1
58. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
59. Rubóczky György (Törekvés SE) 1 4
60. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1 2
61. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 1 4
62. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
63. Végh Norbert (TFSE) 1 3
64. Bereczki Máté (VICE KSE) 1 4
65. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
66. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 1 3
67. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1 5
68. Péter Zoltán (VICE KSE) 1 5
69. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
70. Kondor József (TFSE) 0 1
71. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 3
72. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0 4
73. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0 4
74. Laposa Dávid (7 + SC) 0 5
75. Borda Szabolcs (TFSE) 0 4
76. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 5
77. Novák Tamás (Budai Vasököl) 0 2
78. Sótonyi Péter (Színyei KC) 0 1
79. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 3
80. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 3
81. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 5
82. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
83. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 2
84. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0 3
85. Simon Péter (Albatrosz) 0 5
86. Tapodi László (7 + SC) 0 5
87. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 0 2
88. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 2
89. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
90. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 0 2
91. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 4
92. Bazsó Tamás (Színyei KC) 0 1
93. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 0 1
94. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0 3
95. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 2
96. Sivák Róbert (TFSE) 0 2
97. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0 2
98. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 0 5
99. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0 3
100. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0 3
101. Rónai András (TFSE) 0 3
102. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0 3
103. Schulek Dávid (TFSE) 0 4
104. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0 4
105. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 3
106. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
107. Soós Miklós (Iparterv) 0 4
108. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
109. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
110. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 5
111. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 1
112. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0 2
113. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 2
114. Papp András (VICE KSE) 0 5
115. Orosz Attila (Iparterv) 0 4
116. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0 4
117. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
118. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 4
119. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0 1
120. Tőrös Balázs (Színyei KC) 0 1
121. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 5
122. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 4
123. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 3
124. Király Csaba (MVSE KSE) 0 2
125. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0 2
126. Emri Béla (Iparterv) 0 4
127. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 2
128. Max György (Törekvés SE) 0 4
129. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 5
130. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0 3
131. Kócs Olivér (7 + SC) 0 5
132. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0 1
133. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 0 1
134. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 2
135. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
136. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 1
137. Árva Péter (MVSE KSE) 0 2
138. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 1
139. Nagy Dávid (Iparterv) 0 2
140. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
141. Tóth András (VICE KSE) 0 5
142. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 5
143. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 5
144. Székely Gábor (Törekvés SE) 0 2
145. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 3
146. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
147. Szabó Csaba (TFSE) 0 5
148. Kisari Ákos (VICE KSE) 0 5
149. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 4
150. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
151. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 3
152. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 5
153. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
154. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 5
155. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
156. Szigeti András (7 + SC) 0 3
157. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 1
158. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
159. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
160. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 2
161. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
162. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
163. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 3
164. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
165. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
166. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
167. Sárai Tamás (7 + SC) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 29.2 5
2. Cseh István (MVSE KSE) 26 1
3. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 21.6 5
4. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 20.67 3
5. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 19 2
6. Pajor Dávid (BLF KK/B) 18.8 5
7. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 18.67 3
8. Kondor József (TFSE) 18 1
9. Horváth Dániel (Iparterv) 17.67 3
10. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 17 2
11. Dánffy Balázs (Iparterv) 16.5 2
12. Herczeg Barnabás (7 + SC) 16.33 3
13. Piltmann Ákos (Iparterv) 16.33 3
14. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 16 3
15. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 15.75 4
16. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 15.25 4
17. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 15 5
18. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 14.5 2
19. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 14.5 4
20. Pethő Zoltán (TFSE) 14.4 5
21. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 14.25 4
22. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 14 2
23. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 13.6 5
24. Jantner László (Színyei KC) 12.5 4
25. Laposa Dávid (7 + SC) 12.2 5
26. Oláh Dániel (Albatrosz) 12 5
27. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 12 3
28. Kövi Tibor (Albatrosz) 11.6 5
29. Borda Szabolcs (TFSE) 11.25 4
30. Pintér Zsolt (VICE KSE) 11.2 5
31. Novák Tamás (Budai Vasököl) 11 2
32. Valuska László (BEAC Kobak) 10.2 5
33. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 10 3
34. Sótonyi Péter (Színyei KC) 10 1
35. Gulyás Dávid (Albatrosz) 9.8 5
36. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 9.67 3
37. Madarász Attila (Színyei KC) 9.67 3
38. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 9.4 5
39. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 9.33 3
40. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 2
41. Bánhegyi András (Színyei KC) 9 1
42. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 8.8 5
43. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 8.75 4
44. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 8.67 3
45. Bársony Balázs (7 + SC) 8.25 4
46. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 8 3
47. Kása Dániel (Albatrosz) 8 4
48. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 8 2
49. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 8 4
50. Simon Péter (Albatrosz) 7.4 5
51. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 7.25 4
52. Németh András (BEAC Kobak) 7.25 4
53. Tapodi László (7 + SC) 7.2 5
54. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 7 5
55. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 7 2
56. Máté Ádám (MVSE KSE) 7 1
57. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 2
58. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 7 2
59. Pongrácz András (Iparterv) 7 2
60. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 6.75 4
61. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 6.67 3
62. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.67 3
63. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 6.5 2
64. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.33 3
65. Benedek Szabolcs (Iparterv) 6.25 4
66. Szabó Mihály (VICE KSE) 6.2 5
67. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 6 2
68. Bazsó Tamás (Színyei KC) 6 1
69. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 6 1
70. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 6 1
71. Sivák Róbert (TFSE) 6 2
72. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 6 3
73. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 3
74. Horányi Tamás (Színyei KC) 6 2
75. Juhász András (Iparterv) 6 3
76. Dufner Dávid (Albatrosz) 5.8 5
77. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 5.8 5
78. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 5.67 3
79. Juhász Bence (Iparterv) 5.67 3
80. Kutas Péter (Budai Vasököl) 5.67 3
81. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 5.33 3
82. Rónai András (TFSE) 5.33 3
83. Schulek Dávid (TFSE) 5.25 4
84. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 5.25 4
85. Simon Gyula (BLF KK/B) 5.2 5
86. Kerekes Zoltán (7 + SC) 5 5
87. Schulek Csaba (TFSE) 5 4
88. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 5 2
89. Rubóczky György (Törekvés SE) 5 4
90. Vargha Zoltán (VICE KSE) 4.75 4
91. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 4.67 3
92. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 4.67 3
93. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.5 2
94. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 4.5 4
95. Fekete Tamás (TFSE) 4.4 5
96. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.33 3
97. Végh Norbert (TFSE) 4.33 3
98. Soós Miklós (Iparterv) 4.25 4
99. Holtai András (Albatrosz) 4.2 5
100. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 4 2
101. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 4 2
102. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 1
103. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 4 5
104. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 3
105. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 4 1
106. Papp András (VICE KSE) 3.8 5
107. Bánfalvi István (TFSE) 3.8 5
108. Orosz Attila (Iparterv) 3.5 4
109. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 3.5 4
110. Szabó György (VICE KSE) 3.4 5
111. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.33 3
112. Bereczki Máté (VICE KSE) 3.25 4
113. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 1
114. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 3 4
115. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3 1
116. Tőrös Balázs (Színyei KC) 3 1
117. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 3 5
118. Pap László (Albatrosz) 2.8 5
119. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2.75 4
120. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2.67 3
121. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
122. Emri Béla (Iparterv) 2.5 4
123. Király Csaba (MVSE KSE) 2.5 2
124. Max György (Törekvés SE) 2.5 4
125. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 2.5 2
126. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.4 5
127. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 2.33 3
128. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 2.33 3
129. Kócs Olivér (7 + SC) 2.2 5
130. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 2 3
131. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 2 2
132. Nagy Dávid (Iparterv) 2 2
133. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 1
134. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 1
135. Árva Péter (MVSE KSE) 2 2
136. Szóga Tamás (Színyei KC) 2 1
137. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2 1
138. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 2 1
139. Tóth András (VICE KSE) 1.8 5
140. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.6 5
141. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.6 5
142. Székely Gábor (Törekvés SE) 1.5 2
143. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 3
144. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 1.33 3
145. Szabó Csaba (TFSE) 1.2 5
146. Kisari Ákos (VICE KSE) 1.2 5
147. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 1 4
148. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
149. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.67 3
150. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.6 5
151. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.6 5
152. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 1
153. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
154. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
155. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 3
156. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 5
157. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
158. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
159. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
160. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
161. Szigeti András (7 + SC) 0 3
162. Sárai Tamás (7 + SC) 0 4
163. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
164. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 2
165. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
166. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 5
167. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Pajor Dávid (BLF KK/B) 4.6 5
2. Nagy Péter (7 + SC) 3.8 5
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 3 5
4. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
5. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.25 4
6. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 2.2 5
7. Pethő Zoltán (TFSE) 2.2 5
8. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 2 2
9. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2 4
10. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.8 5
11. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.75 4
12. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 1.67 3
13. Madarász Attila (Színyei KC) 1.67 3
14. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 1.5 2
15. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.33 3
16. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.25 4
17. Kövi Tibor (Albatrosz) 1.2 5
18. Cseh István (MVSE KSE) 1 1
19. Bánhegyi András (Színyei KC) 1 1
20. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 1
21. Pongrácz András (Iparterv) 1 2
22. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 1 4
23. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
24. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 3
25. Juhász Bence (Iparterv) 1 3
26. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 1 3
27. Fekete Tamás (TFSE) 1 5
28. Holtai András (Albatrosz) 1 5
29. Bánfalvi István (TFSE) 1 5
30. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
31. Szabó Mihály (VICE KSE) 0.8 5
32. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.8 5
33. Jantner László (Színyei KC) 0.75 4
34. Kása Dániel (Albatrosz) 0.75 4
35. Németh András (BEAC Kobak) 0.75 4
36. Piltmann Ákos (Iparterv) 0.67 3
37. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 0.67 3
38. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 0.67 3
39. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
40. Juhász András (Iparterv) 0.67 3
41. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 0.6 5
42. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 0.5 2
43. Dánffy Balázs (Iparterv) 0.5 2
44. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 0.5 4
45. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
46. Schulek Csaba (TFSE) 0.5 4
47. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 0.5 2
48. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
49. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 0.4 5
50. Valuska László (BEAC Kobak) 0.4 5
51. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.4 5
52. Simon Gyula (BLF KK/B) 0.4 5
53. Szabó György (VICE KSE) 0.4 5
54. Pap László (Albatrosz) 0.4 5
55. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.33 3
56. Horváth Dániel (Iparterv) 0.33 3
57. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 0.33 3
58. Végh Norbert (TFSE) 0.33 3
59. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.33 3
60. Bársony Balázs (7 + SC) 0.25 4
61. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 0.25 4
62. Rubóczky György (Törekvés SE) 0.25 4
63. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 0.25 4
64. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.25 4
65. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.2 5
66. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 0.2 5
67. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.2 5
68. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.2 5
69. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
70. Kondor József (TFSE) 0 1
71. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 3
72. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0 4
73. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0 4
74. Laposa Dávid (7 + SC) 0 5
75. Borda Szabolcs (TFSE) 0 4
76. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 5
77. Novák Tamás (Budai Vasököl) 0 2
78. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 3
79. Sótonyi Péter (Színyei KC) 0 1
80. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 3
81. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 5
82. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
83. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0 3
84. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 2
85. Simon Péter (Albatrosz) 0 5
86. Tapodi László (7 + SC) 0 5
87. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 0 2
88. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 2
89. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
90. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 0 2
91. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 4
92. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0 2
93. Bazsó Tamás (Színyei KC) 0 1
94. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 0 1
95. Sivák Róbert (TFSE) 0 2
96. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0 3
97. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 2
98. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 0 5
99. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0 3
100. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0 3
101. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0 3
102. Rónai András (TFSE) 0 3
103. Schulek Dávid (TFSE) 0 4
104. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0 4
105. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 3
106. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
107. Soós Miklós (Iparterv) 0 4
108. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0 2
109. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 2
110. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
111. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 5
112. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
113. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 1
114. Papp András (VICE KSE) 0 5
115. Orosz Attila (Iparterv) 0 4
116. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0 4
117. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
118. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 4
119. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0 1
120. Tőrös Balázs (Színyei KC) 0 1
121. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 5
122. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 4
123. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 3
124. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 2
125. Emri Béla (Iparterv) 0 4
126. Király Csaba (MVSE KSE) 0 2
127. Max György (Törekvés SE) 0 4
128. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0 2
129. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 5
130. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0 3
131. Kócs Olivér (7 + SC) 0 5
132. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
133. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 2
134. Nagy Dávid (Iparterv) 0 2
135. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 1
136. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
137. Árva Péter (MVSE KSE) 0 2
138. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 1
139. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0 1
140. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 0 1
141. Tóth András (VICE KSE) 0 5
142. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 5
143. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 5
144. Székely Gábor (Törekvés SE) 0 2
145. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
146. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 3
147. Szabó Csaba (TFSE) 0 5
148. Kisari Ákos (VICE KSE) 0 5
149. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 4
150. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
151. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 3
152. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 1
153. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
154. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
155. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 3
156. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 5
157. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
158. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
159. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
160. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
161. Szigeti András (7 + SC) 0 3
162. Sárai Tamás (7 + SC) 0 4
163. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
164. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 2
165. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
166. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 5
167. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 8 1
2. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 8 3
3. Kondor József (TFSE) 8 1
4. Herczeg Barnabás (7 + SC) 7.67 3
5. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.33 3
6. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 7 4
7. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 6.6 5
8. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 6.5 2
9. Dánffy Balázs (Iparterv) 6.5 2
10. Horváth Dániel (Iparterv) 6.33 3
11. Nagy Péter (7 + SC) 6 5
12. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 6 2
13. Piltmann Ákos (Iparterv) 6 3
14. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 5.5 4
15. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 5.33 3
16. Borda Szabolcs (TFSE) 5.25 4
17. Laposa Dávid (7 + SC) 5.2 5
18. Oláh Dániel (Albatrosz) 5 5
19. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 5 3
20. Novák Tamás (Budai Vasököl) 5 2
21. Sótonyi Péter (Színyei KC) 5 1
22. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.8 5
23. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 4.75 4
24. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 4.67 3
25. Pintér Zsolt (VICE KSE) 4.6 5
26. Jantner László (Színyei KC) 4.5 4
27. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.5 2
28. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 4 3
29. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 4 5
30. Valuska László (BEAC Kobak) 3.8 5
31. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 3.67 3
32. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 3.6 5
33. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 3.5 4
34. Bársony Balázs (7 + SC) 3.5 4
35. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 3.5 2
36. Kövi Tibor (Albatrosz) 3.2 5
37. Tapodi László (7 + SC) 3.2 5
38. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 3 2
39. Pethő Zoltán (TFSE) 3 5
40. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 3 2
41. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 3 3
42. Bazsó Tamás (Színyei KC) 3 1
43. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 3 1
44. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 3 3
45. Horányi Tamás (Színyei KC) 3 2
46. Kutas Péter (Budai Vasököl) 2.67 3
47. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.67 3
48. Simon Péter (Albatrosz) 2.6 5
49. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.6 5
50. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 2.6 5
51. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.5 4
52. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 2.5 4
53. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.5 2
54. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
55. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
56. Benedek Szabolcs (Iparterv) 2.5 4
57. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 2.33 3
58. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 2.33 3
59. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.33 3
60. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2.33 3
61. Rónai András (TFSE) 2.33 3
62. Kása Dániel (Albatrosz) 2.25 4
63. Németh András (BEAC Kobak) 2.25 4
64. Pajor Dávid (BLF KK/B) 2 5
65. Madarász Attila (Színyei KC) 2 3
66. Bánhegyi András (Színyei KC) 2 1
67. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2 5
68. Máté Ádám (MVSE KSE) 2 1
69. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2 2
70. Sivák Róbert (TFSE) 2 2
71. Schulek Dávid (TFSE) 2 4
72. Simon Gyula (BLF KK/B) 2 5
73. Vargha Zoltán (VICE KSE) 2 4
74. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 2 3
75. Soós Miklós (Iparterv) 2 4
76. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 2 2
77. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2 2
78. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 1
79. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 3
80. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 2 1
81. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 1.75 4
82. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 1.75 4
83. Orosz Attila (Iparterv) 1.75 4
84. Juhász András (Iparterv) 1.67 3
85. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 3
86. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 3
87. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.6 5
88. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.6 5
89. Pongrácz András (Iparterv) 1.5 2
90. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1.5 2
91. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 2
92. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.5 4
93. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 1.5 4
94. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.4 5
95. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 3
96. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 3
97. Juhász Bence (Iparterv) 1.33 3
98. Végh Norbert (TFSE) 1.33 3
99. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 1.33 3
100. Schulek Csaba (TFSE) 1.25 4
101. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.25 4
102. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.25 4
103. Max György (Törekvés SE) 1.25 4
104. Papp András (VICE KSE) 1.2 5
105. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
106. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
107. Dufner Dávid (Albatrosz) 1 5
108. Szabó György (VICE KSE) 1 5
109. Bereczki Máté (VICE KSE) 1 4
110. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 1 1
111. Tőrös Balázs (Színyei KC) 1 1
112. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 1 2
113. Emri Béla (Iparterv) 1 4
114. Király Csaba (MVSE KSE) 1 2
115. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 1 2
116. Kócs Olivér (7 + SC) 1 5
117. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 1 3
118. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 1 2
119. Nagy Dávid (Iparterv) 1 2
120. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
121. Árva Péter (MVSE KSE) 1 2
122. Szóga Tamás (Színyei KC) 1 1
123. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 1 1
124. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 1 1
125. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0.8 5
126. Tóth András (VICE KSE) 0.8 5
127. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.8 5
128. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0.67 3
129. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.67 3
130. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
131. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.6 5
132. Fekete Tamás (TFSE) 0.6 5
133. Holtai András (Albatrosz) 0.6 5
134. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0.6 5
135. Szabó Csaba (TFSE) 0.6 5
136. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.6 5
137. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.5 2
138. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.5 4
139. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
140. Gulyás Dávid (Albatrosz) 0.4 5
141. Bánfalvi István (TFSE) 0.4 5
142. Pap László (Albatrosz) 0.4 5
143. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.33 3
144. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0.33 3
145. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.33 3
146. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.25 4
147. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 0 4
148. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
149. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 1
150. Péter Zoltán (VICE KSE) 0 5
151. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0 5
152. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 1
153. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
154. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
155. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 3
156. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 5
157. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
158. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
159. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
160. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
161. Szigeti András (7 + SC) 0 3
162. Sárai Tamás (7 + SC) 0 4
163. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
164. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 2
165. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
166. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 5
167. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 3
2. Tőrös Balázs (Színyei KC) 4 1
3. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 1
4. Vargha Zoltán (VICE KSE) 3.5 4
5. Piltmann Ákos (Iparterv) 3.33 3
6. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 3.33 3
7. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 3.33 3
8. Laposa Dávid (7 + SC) 3.2 5
9. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 3.2 5
10. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 2
11. Pongrácz András (Iparterv) 3 2
12. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 3 5
13. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 3 1
14. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.75 4
15. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.67 3
16. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2.67 3
17. Kövi Tibor (Albatrosz) 2.6 5
18. Pintér Zsolt (VICE KSE) 2.6 5
19. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
20. Novák Tamás (Budai Vasököl) 2.5 2
21. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.5 4
22. Németh András (BEAC Kobak) 2.5 4
23. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.5 2
24. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
25. Soós Miklós (Iparterv) 2.5 4
26. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 2.5 2
27. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2.4 5
28. Pap László (Albatrosz) 2.4 5
29. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 2.33 3
30. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 2.33 3
31. Juhász András (Iparterv) 2.33 3
32. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2.25 4
33. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2.25 4
34. Kása Dániel (Albatrosz) 2.25 4
35. Pethő Zoltán (TFSE) 2.2 5
36. Valuska László (BEAC Kobak) 2.2 5
37. Bánfalvi István (TFSE) 2.2 5
38. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.2 5
39. Cseh István (MVSE KSE) 2 1
40. Kondor József (TFSE) 2 1
41. Horváth Dániel (Iparterv) 2 3
42. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2 2
43. Herczeg Barnabás (7 + SC) 2 3
44. Oláh Dániel (Albatrosz) 2 5
45. Sótonyi Péter (Színyei KC) 2 1
46. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 2 5
47. Bársony Balázs (7 + SC) 2 4
48. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 2 4
49. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2 4
50. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2 2
51. Bazsó Tamás (Színyei KC) 2 1
52. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2 3
53. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 3
54. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 5
55. Rónai András (TFSE) 2 3
56. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2 2
57. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 2 1
58. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2 4
59. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 2 2
60. Árva Péter (MVSE KSE) 2 2
61. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.8 5
62. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 1.8 5
63. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.75 4
64. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.75 4
65. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.75 4
66. Emri Béla (Iparterv) 1.75 4
67. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 3
68. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.6 5
69. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.6 5
70. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.6 5
71. Papp András (VICE KSE) 1.6 5
72. Szabó György (VICE KSE) 1.6 5
73. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.6 5
74. Szabó Csaba (TFSE) 1.6 5
75. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 1.5 2
76. Dánffy Balázs (Iparterv) 1.5 2
77. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 2
78. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 1.5 2
79. Schulek Dávid (TFSE) 1.5 4
80. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.5 4
81. Fekete Tamás (TFSE) 1.4 5
82. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.4 5
83. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.4 5
84. Tóth András (VICE KSE) 1.4 5
85. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1.4 5
86. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 3
87. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 1.33 3
88. Végh Norbert (TFSE) 1.33 3
89. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.33 3
90. Borda Szabolcs (TFSE) 1.25 4
91. Benedek Szabolcs (Iparterv) 1.25 4
92. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 1.25 4
93. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 1.25 4
94. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 1.25 4
95. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.2 5
96. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1.2 5
97. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.2 5
98. Kócs Olivér (7 + SC) 1.2 5
99. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.2 5
100. Nagy Péter (7 + SC) 1 5
101. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1 3
102. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 1 2
103. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 1 2
104. Simon Péter (Albatrosz) 1 5
105. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 1
106. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 1 3
107. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 1 1
108. Juhász Bence (Iparterv) 1 3
109. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1 3
110. Schulek Csaba (TFSE) 1 4
111. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 1 3
112. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 1 3
113. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
114. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
115. Király Csaba (MVSE KSE) 1 2
116. Max György (Törekvés SE) 1 4
117. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1 3
118. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 1 3
119. Nagy Dávid (Iparterv) 1 2
120. Szóga Tamás (Színyei KC) 1 1
121. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 1 1
122. Székely Gábor (Törekvés SE) 1 2
123. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1 5
124. Cseh Tibor (MVSE KSE) 1 1
125. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 1 3
126. Tapodi László (7 + SC) 0.8 5
127. Holtai András (Albatrosz) 0.8 5
128. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.8 5
129. Jantner László (Színyei KC) 0.75 4
130. Orosz Attila (Iparterv) 0.75 4
131. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0.75 4
132. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0.67 3
133. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0.67 3
134. Madarász Attila (Színyei KC) 0.67 3
135. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
136. Sivák Róbert (TFSE) 0.5 2
137. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0.5 2
138. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.5 4
139. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0.5 2
140. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0.5 2
141. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.4 5
142. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.33 3
143. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0.33 3
144. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0.33 3
145. Sárai Tamás (7 + SC) 0.25 4
146. Bánhegyi András (Színyei KC) 0 1
147. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 0 1
148. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 2
149. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 0 2
150. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
151. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 1
152. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
153. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 0 1
154. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
155. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 3
156. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
157. Péter Zoltán (VICE KSE) 0 5
158. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 1
159. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 1
160. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 1
161. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
162. Faur Kálmán (TFSE) 0 4
163. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
164. Szigeti András (7 + SC) 0 3
165. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
166. Koncz József (Budai Vasököl) 0 1
167. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 4
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 7 1
2. Nagy Péter (7 + SC) 5.8 5
3. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 5.4 5
4. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 4.75 4
5. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 4.2 5
6. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 3
7. Horváth Dániel (Iparterv) 4 3
8. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 3.67 3
9. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 3.5 2
10. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.5 2
11. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2.75 4
12. Dufner Dávid (Albatrosz) 2.6 5
13. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.5 2
14. Piltmann Ákos (Iparterv) 2.33 3
15. Simon Péter (Albatrosz) 2.2 5
16. Kondor József (TFSE) 2 1
17. Dánffy Balázs (Iparterv) 2 2
18. Pintér Zsolt (VICE KSE) 2 5
19. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2 3
20. Bánhegyi András (Színyei KC) 2 1
21. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2 2
22. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2 2
23. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 3
24. Sivák Róbert (TFSE) 2 2
25. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2 2
26. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 1
27. Pethő Zoltán (TFSE) 1.8 5
28. Laposa Dávid (7 + SC) 1.8 5
29. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 1.75 4
30. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.75 4
31. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 3
32. Kövi Tibor (Albatrosz) 1.6 5
33. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.5 4
34. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1.5 4
35. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 1.5 2
36. Oláh Dániel (Albatrosz) 1.4 5
37. Valuska László (BEAC Kobak) 1.4 5
38. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 1.4 5
39. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.4 5
40. Papp András (VICE KSE) 1.4 5
41. Jantner László (Színyei KC) 1.25 4
42. Kása Dániel (Albatrosz) 1.25 4
43. Benedek Szabolcs (Iparterv) 1.25 4
44. Schulek Dávid (TFSE) 1.25 4
45. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 1 2
46. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1 5
47. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1 3
48. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1 2
49. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1 5
50. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 1 3
51. Novák Tamás (Budai Vasököl) 1 2
52. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 1 2
53. Pongrácz András (Iparterv) 1 2
54. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 1 3
55. Schulek Csaba (TFSE) 1 4
56. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 1 3
57. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 3
58. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1 3
59. Tapodi László (7 + SC) 0.8 5
60. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0.8 5
61. Pap László (Albatrosz) 0.8 5
62. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0.8 5
63. Borda Szabolcs (TFSE) 0.75 4
64. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.75 4
65. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0.75 4
66. Madarász Attila (Színyei KC) 0.67 3
67. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 0.67 3
68. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 0.67 3
69. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.67 3
70. Juhász András (Iparterv) 0.67 3
71. Rónai András (TFSE) 0.67 3
72. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0.67 3
73. Végh Norbert (TFSE) 0.67 3
74. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0.67 3
75. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 0.6 5
76. Szabó Mihály (VICE KSE) 0.6 5
77. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 0.6 5
78. Bársony Balázs (7 + SC) 0.5 4
79. Németh András (BEAC Kobak) 0.5 4
80. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0.5 4
81. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.5 4
82. Emri Béla (Iparterv) 0.5 4
83. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0.4 5
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Oláh Dániel (Albatrosz) 100% (7/7) 5
2. Pap László (Albatrosz) 100% (4/4) 5
3. Madarász Attila (Színyei KC) 100% (2/2) 3
4. Bársony Balázs (7 + SC) 100% (2/2) 4
5. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 100% (2/2) 1
6. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 100% (2/2) 4
7. Bereczki Máté (VICE KSE) 100% (2/2) 4
8. Németh András (BEAC Kobak) 100% (2/2) 4
9. Bánhegyi András (Színyei KC) 100% (2/2) 1
10. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 100% (2/2) 2
11. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 85.71% (6/7) 3
12. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 84.62% (11/13) 3
13. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 80% (4/5) 2
14. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 79.41% (27/34) 5
15. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 78.57% (11/14) 4
16. Papp András (VICE KSE) 77.78% (7/9) 5
17. Horváth Dániel (Iparterv) 75% (12/16) 3
18. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 75% (3/4) 4
19. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 75% (3/4) 2
20. Nagy Péter (7 + SC) 74.36% (29/39) 5
21. Kövi Tibor (Albatrosz) 72.73% (8/11) 5
22. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 71.43% (5/7) 3
23. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 71.43% (5/7) 2
24. Pajor Dávid (BLF KK/B) 71.43% (5/7) 5
25. Kerekes Zoltán (7 + SC) 70% (7/10) 5
26. Piltmann Ákos (Iparterv) 70% (7/10) 3
27. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 66.67% (6/9) 4
28. Schulek Csaba (TFSE) 66.67% (4/6) 4
29. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 66.67% (4/6) 5
30. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 66.67% (2/3) 3
31. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 66.67% (2/3) 3
32. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 66.67% (2/3) 3
33. Novák Tamás (Budai Vasököl) 66.67% (2/3) 2
34. Kondor József (TFSE) 66.67% (2/3) 1
35. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 63.64% (7/11) 2
36. Cseh István (MVSE KSE) 63.64% (7/11) 1
37. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 63.16% (12/19) 3
38. Kása Dániel (Albatrosz) 62.5% (5/8) 4
39. Jantner László (Színyei KC) 62.5% (5/8) 4
40. Dufner Dávid (Albatrosz) 61.9% (13/21) 5
41. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 60% (21/35) 5
42. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 60% (6/10) 4
43. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 60% (3/5) 3
44. Szabó Mihály (VICE KSE) 60% (3/5) 5
45. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 58.33% (7/12) 2
46. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 57.14% (4/7) 2
47. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 57.14% (4/7) 2
48. Dánffy Balázs (Iparterv) 57.14% (4/7) 2
49. Simon Péter (Albatrosz) 55% (11/20) 5
50. Pintér Zsolt (VICE KSE) 52.63% (10/19) 5
51. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 50% (19/38) 4
52. Laposa Dávid (7 + SC) 50% (9/18) 5
53. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 50% (7/14) 4
54. Valuska László (BEAC Kobak) 50% (7/14) 5
55. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 50% (6/12) 3
56. Sivák Róbert (TFSE) 50% (4/8) 2
57. Herczeg Barnabás (7 + SC) 50% (3/6) 3
58. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 50% (3/6) 5
59. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 50% (2/4) 3
60. Juhász András (Iparterv) 50% (2/4) 3
61. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 50% (2/4) 3
62. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 50% (2/4) 2
63. Pongrácz András (Iparterv) 50% (2/4) 2
64. Emri Béla (Iparterv) 50% (2/4) 4
65. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 50% (1/2) 2
66. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 50% (1/2) 1
67. Tóth András (VICE KSE) 50% (1/2) 5
68. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 50% (1/2) 4
69. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 50% (1/2) 1
70. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 50% (1/2) 4
71. Király Csaba (MVSE KSE) 50% (1/2) 2
72. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 50% (1/2) 2
73. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 50% (1/2) 2
74. Soós Miklós (Iparterv) 50% (1/2) 4
75. Szabó György (VICE KSE) 50% (1/2) 5
76. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 50% (1/2) 3
77. Kutas Péter (Budai Vasököl) 50% (1/2) 3
78. Rubóczky György (Törekvés SE) 46.67% (7/15) 4
79. Benedek Szabolcs (Iparterv) 45.45% (5/11) 4
80. Schulek Dávid (TFSE) 45.45% (5/11) 4
81. Pethő Zoltán (TFSE) 45% (9/20) 5
82. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 42.86% (3/7) 3
83. Borda Szabolcs (TFSE) 42.86% (3/7) 4
84. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 42.86% (3/7) 3
85. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 42.86% (3/7) 3
86. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 41.67% (5/12) 5
87. Tapodi László (7 + SC) 40% (4/10) 5
88. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 40% (4/10) 5
89. Végh Norbert (TFSE) 40% (2/5) 3
90. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 40% (2/5) 5
91. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 37.5% (3/8) 5
92. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 35% (7/20) 5
93. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 33.33% (2/6) 2
94. Rónai András (TFSE) 28.57% (2/7) 3
95. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 25% (3/12) 3
96. Fekete Tamás (TFSE) 25% (1/4) 5
97. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 25% (1/4) 3
98. Vargha Zoltán (VICE KSE) 23.08% (3/13) 4
99. Székely Gábor (Törekvés SE) 20% (1/5) 2
100. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 20% (1/5) 3
101. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 11.11% (1/9) 5
102. Orosz Attila (Iparterv) 0% (0/2) 4
103. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 0% (0/3) 5
104. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0% (0/2) 3
105. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 0% (0/3) 4
106. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0% (0/2) 3
107. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0% (0/2) 3
108. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0% (0/2) 5
109. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 0% (0/2) 2
110. Máté Ádám (MVSE KSE) 0% (0/2) 1
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu