/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Albatrosz - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Primusz Péter 70/252-6670 albatrosz@paplaci.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Pap László 30/321-7150 albatrosz@paplaci.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme 1118 - Budapest Rétköz u. 39.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Albrecht Dániel 1980-01-01
- Dufner Dávid 1984-08-25
- Gulyás Dávid 1986-09-29
- Holtai András 1980-02-02
- Kása Dániel 1980-08-19
- Kiss Sándor 1988-03-08
- Kövi Tibor 1982-08-23
- Oláh Dániel 1979-10-25
- Pap László 1975-12-03
- Simon Péter 1981-02-26
- Tichy-Rács Bence 1980-10-19

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0017 Budai Vasököl Albatrosz 2018/10/10 20:40 63-53
(15-19,12-11,23-15,13-8)
Mechatronikai Szakközépiskola Magyar Zoltán Szőts Dávid István
FB0026 Albatrosz Törekvés SE 2018/10/14 18:00 68-70
(16-14,17-16,19-16,16-24)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0035 VICE KSE Albatrosz 2018/10/28 16:30 79-64
(21-18,13-18,16-15,29-13)
Lázár Ervin Általános Iskola Matics Sándor Nagy István
FB0044 Albatrosz Szentendrei Kinizsi 2018/11/04 18:00 56-77
(13-24,14-21,19-18,10-14)
Mechatronikai Szakközépiskola László Zsolt Szőke Attila
FB0053 TFSE Albatrosz 2018/11/11 18:00 78-59
(16-19,25-15,20-14,17-11)
TF E-terem Matics Sándor Winkler Áron
FB0062 Albatrosz BEAC Kobak 2018/11/18 18:00 49-73
(10-21,8-14,14-24,17-14)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0071 7 + SC Albatrosz 2018/11/25 18:00 87-58
(15-15,27-16,17-9,28-18)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Szőke Attila
FB0082 Albatrosz Piarista Öregfiúk 2018/12/02 18:00 72-65
(21-16,10-12,19-16,22-21)
Mechatronikai Szakközépiskola Szőke Attila Mocsai László
FB0093 Albatrosz Honvéd Zrínyi SE/A 2018/12/09 18:00 61-55
(17-10,12-15,15-16,17-14)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Szőke Attila
FB0104 Albatrosz Iparterv 2018/12/16 18:00 59-72
(12-22,15-11,12-19,20-20)
Mechatronikai Szakközépiskola Bagi Bálint Szőke Attila
FB0115 Színyei KC Albatrosz 2019/01/11 20:40 62-57
(20-12,12-16,15-9,15-20)
Lázár Ervin Általános Iskola Pohánka Balázs Matics Sándor
FB0126 Albatrosz BLF KK/B 2019/01/20 18:00 83-102
(21-25,20-21,24-22,18-34)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Kapros Roland
FB0137 MVSE KSE Albatrosz 2019/01/26 09:00 80-81
(20-14,25-19,10-31,25-17)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Matics Sándor
FB0147 Albatrosz Budai Vasököl 2019/02/10 18:00 83-67
(24-21,12-19,24-17,23-10)
Mechatronikai Szakközépiskola Szőke Attila Tahin András
FB0156 Törekvés SE Albatrosz 2019/02/21 20:50 80-53
(20-8,15-19,20-11,25-15)
Kocsis Sándor Sportközpont Pohánka Balázs Jankovics Viktor Zsolt
FB0165 Albatrosz VICE KSE 2019/02/24 18:00 43-80
(14-17,8-20,6-24,15-19)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Jankovics Viktor Zsolt
FB0174 Szentendrei Kinizsi Albatrosz 2019/03/04 20:00 64-58
(14-18,17-15,20-5,13-20)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Pohánka Balázs Csoma Viktor
FB0183 Albatrosz TFSE 2019/03/10 18:00 93-79
(24-18,27-21,17-24,25-16)
Mechatronikai Szakközépiskola Gaál István Komlódi Benedek
FB0192 BEAC Kobak Albatrosz 2019/03/24 14:30 54-47
(14-10,16-12,6-15,18-10)
BEAC Sporttelep Gaál István Szőke Attila
FB0201 Albatrosz 7 + SC 2019/03/31 18:00 67-57
(17-4,12-17,20-20,18-16)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László Szőke Attila
FB0212 Piarista Öregfiúk Albatrosz 2019/04/11 18:20 75-66
(19-15,21-21,18-7,17-23)
Piarista Gimnázium Major Ádám Simon Kristóf Kolos
FB0223 Honvéd Zrínyi SE/A Albatrosz 2019/04/18 19:10 87-68
(-, -, -, -)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Magyar Zoltán Simon Kristóf Kolos
FB0234 Iparterv Albatrosz 2019/04/27 09:00 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Gaál Norbert Jankovics Viktor Zsolt
FB0245 Albatrosz Színyei KC 2019/05/05 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0256 BLF KK/B Albatrosz 2019/05/11 18:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FB0267 Albatrosz MVSE KSE 2019/05/19 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 526 19
2. Cseh István (MVSE KSE) 392 18
3. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 392 22
4. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 377 19
5. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 344 19
6. Piltmann Ákos (Iparterv) 340 20
7. Pajor Dávid (BLF KK/B) 310 20
8. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 295 22
9. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 291 18
10. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 281 18
11. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 279 20
12. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 268 21
13. Gulyás Dávid (Albatrosz) 264 21
14. Simon Péter (Albatrosz) 257 21
15. Pethő Zoltán (TFSE) 253 19
16. Juhász András (Iparterv) 237 18
17. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 234 19
18. Pintér Zsolt (VICE KSE) 234 22
19. Herczeg Barnabás (7 + SC) 226 16
20. Jantner László (Színyei KC) 221 19
21. Oláh Dániel (Albatrosz) 220 18
22. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 217 17
23. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 213 17
24. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 207 16
25. Novák Tamás (Budai Vasököl) 207 18
26. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 205 19
27. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 203 18
28. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 202 16
29. Valuska László (BEAC Kobak) 202 21
30. Laposa Dávid (7 + SC) 192 19
31. Borda Szabolcs (TFSE) 189 19
32. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 185 15
33. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 185 17
34. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 176 20
35. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 174 17
36. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 168 13
37. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 165 18
38. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 162 20
39. Szabó Mihály (VICE KSE) 161 22
40. Schulek Dávid (TFSE) 159 18
41. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 157 18
42. Orosz Attila (Iparterv) 157 21
43. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 157 21
44. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 154 16
45. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 152 19
46. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 149 16
47. Bársony Balázs (7 + SC) 147 14
48. Kása Dániel (Albatrosz) 142 20
49. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 140 17
50. Bánhegyi András (Színyei KC) 136 11
51. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 136 21
52. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 135 17
53. Kiss Sándor (Albatrosz) 133 15
54. Kondor József (TFSE) 132 14
55. Szabó György (VICE KSE) 130 21
56. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 129 22
57. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 129 12
58. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 127 21
59. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 123 21
60. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 122 16
61. Tőrös Balázs (Színyei KC) 120 19
62. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 120 15
63. Nagy Roland (TFSE) 119 11
64. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 118 20
65. Kövi Tibor (Albatrosz) 117 14
66. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 116 19
67. Benedek Szabolcs (Iparterv) 116 18
68. Tapodi László (7 + SC) 114 18
69. Vargha Zoltán (VICE KSE) 112 20
70. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 111 19
71. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 109 15
72. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 108 16
73. Rubóczky György (Törekvés SE) 107 19
74. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 107 14
75. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 101 15
76. Holtai András (Albatrosz) 100 20
77. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 99 22
78. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 98 16
79. Madarász Attila (Színyei KC) 97 15
80. Horváth Dániel (Iparterv) 97 9
81. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 97 19
82. Faragó Tamás (TFSE) 93 13
83. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 93 12
84. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 93 20
85. Fekete Tamás (TFSE) 92 20
86. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 89 19
87. Király Csaba (MVSE KSE) 89 18
88. Bánfalvi István (TFSE) 87 21
89. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 84 14
90. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 84 19
91. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 80 12
92. Kutas Péter (Budai Vasököl) 80 20
93. Németh András (BEAC Kobak) 78 16
94. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 77 15
95. Borz Péter (Szentendrei Kinizsi) 76 10
96. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 76 19
97. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 73 15
98. Simon Gyula (BLF KK/B) 66 18
99. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 65 16
100. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 65 9
101. Kerekes Zoltán (7 + SC) 65 18
102. Rónai András (TFSE) 63 17
103. Papp András (VICE KSE) 62 22
104. Emri Béla (Iparterv) 62 21
105. Árva Péter (MVSE KSE) 61 19
106. Pongrácz András (Iparterv) 61 14
107. Soós Miklós (Iparterv) 60 15
108. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 58 20
109. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 57 12
110. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 56 14
111. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 56 16
112. Bereczki Máté (VICE KSE) 55 21
113. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 54 19
114. Székely Gábor (Törekvés SE) 51 17
115. Juhász Bence (Iparterv) 50 10
116. Dánffy Balázs (Iparterv) 49 3
117. Sótonyi Péter (Színyei KC) 48 5
118. Bazsó Tamás (Színyei KC) 46 10
119. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 45 11
120. Horányi Tamás (Színyei KC) 44 10
121. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 43 10
122. Nagy Ignác (BLF KK/B) 43 12
123. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 42 17
124. Max György (Törekvés SE) 39 18
125. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 39 14
126. Dufner Dávid (Albatrosz) 38 13
127. Kócs Olivér (7 + SC) 38 18
128. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 35 13
129. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 34 15
130. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 32 9
131. Nyiri Zoltán (Iparterv) 31 5
132. Schulek Csaba (TFSE) 31 11
133. Tóth András (VICE KSE) 31 22
134. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 30 13
135. Nagy Dávid (Iparterv) 30 14
136. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 30 11
137. Erdős Márton (BLF KK/B) 28 16
138. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 23 12
139. Pap László (Albatrosz) 22 16
140. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 21 7
141. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 20 19
142. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 20 12
143. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 20 16
144. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 20 20
145. Sivák Róbert (TFSE) 18 5
146. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 18 8
147. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 18 18
148. Péter Zoltán (VICE KSE) 18 21
149. Kisari Ákos (VICE KSE) 17 22
150. Végh Norbert (TFSE) 17 7
151. Máté Ádám (MVSE KSE) 17 3
152. Albrecht Dániel (Albatrosz) 17 5
153. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 16 4
154. Szabó Csaba (TFSE) 16 19
155. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 12 4
156. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 12 4
157. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 12 10
158. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 12 7
159. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 11 1
160. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 8 4
161. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 7 14
162. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 7 14
163. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 6 1
164. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 6 3
165. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 10
166. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 6 18
167. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 5 16
168. Pákozdy László (Színyei KC) 4 6
169. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 4 2
170. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 4 4
171. Szóga Tamás (Színyei KC) 3 6
172. Sárai Tamás (7 + SC) 2 14
173. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 3
174. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 2 2
175. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 2 5
176. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 2 16
177. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 2 6
178. Cseh Tibor (MVSE KSE) 2 18
179. Skobrics Tibor (7 + SC) 2 18
180. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 2
181. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
182. Kőrösi Soma (Szentendrei Kinizsi) 0 1
183. Koncz József (Budai Vasököl) 0 3
184. Szigeti András (7 + SC) 0 5
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pajor Dávid (BLF KK/B) 75 20
2. Nagy Péter (7 + SC) 71 19
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 66 21
4. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 44 20
5. Pethő Zoltán (TFSE) 44 19
6. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 39 21
7. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 39 19
8. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 35 19
9. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 32 16
10. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 30 22
11. Juhász András (Iparterv) 27 18
12. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 26 17
13. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 25 20
14. Jantner László (Színyei KC) 23 19
15. Szabó Mihály (VICE KSE) 23 22
16. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 22 13
17. Szabó György (VICE KSE) 22 21
18. Holtai András (Albatrosz) 22 20
19. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 21 22
20. Bánfalvi István (TFSE) 21 21
21. Fekete Tamás (TFSE) 20 20
22. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 19 20
23. Cseh István (MVSE KSE) 17 18
24. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 17 15
25. Madarász Attila (Színyei KC) 17 15
26. Kása Dániel (Albatrosz) 16 20
27. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 15 16
28. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 14 19
29. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 14 15
30. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 14 19
31. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 14 16
32. Orosz Attila (Iparterv) 14 21
33. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 14 21
34. Bánhegyi András (Színyei KC) 13 11
35. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 13 17
36. Valuska László (BEAC Kobak) 13 21
37. Kövi Tibor (Albatrosz) 12 14
38. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 12 15
39. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 11 17
40. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 11 17
41. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 10 12
42. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 10 17
43. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 10 19
44. Kerekes Zoltán (7 + SC) 10 18
45. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 19
46. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 8 22
47. Novák Tamás (Budai Vasököl) 8 18
48. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 8 9
49. Rubóczky György (Törekvés SE) 8 19
50. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 8 16
51. Székely Gábor (Törekvés SE) 8 17
52. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 7 18
53. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 7 17
54. Faragó Tamás (TFSE) 7 13
55. Juhász Bence (Iparterv) 7 10
56. Simon Péter (Albatrosz) 6 21
57. Bársony Balázs (7 + SC) 6 14
58. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 6 12
59. Pongrácz András (Iparterv) 6 14
60. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 6 17
61. Vargha Zoltán (VICE KSE) 5 20
62. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 5 14
63. Oláh Dániel (Albatrosz) 4 18
64. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 4 18
65. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 14
66. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 4 22
67. Németh András (BEAC Kobak) 4 16
68. Bazsó Tamás (Színyei KC) 4 10
69. Soós Miklós (Iparterv) 4 15
70. Simon Gyula (BLF KK/B) 4 18
71. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 4 13
72. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 13
73. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 19
74. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 4 18
75. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 15
76. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3 21
77. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 3 21
78. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 3 20
79. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 3 11
80. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 9
81. Pap László (Albatrosz) 3 16
82. Piltmann Ákos (Iparterv) 2 20
83. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2 18
84. Nagy Roland (TFSE) 2 11
85. Horváth Dániel (Iparterv) 2 9
86. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 2 16
87. Kiss Sándor (Albatrosz) 2 15
88. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2 19
89. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 16
90. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2 19
91. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 13
92. Schulek Csaba (TFSE) 2 11
93. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 2 7
94. Kisari Ákos (VICE KSE) 2 22
95. Dánffy Balázs (Iparterv) 1 3
96. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 1 1
97. Laposa Dávid (7 + SC) 1 19
98. Sótonyi Péter (Színyei KC) 1 5
99. Schulek Dávid (TFSE) 1 18
100. Borz Péter (Szentendrei Kinizsi) 1 10
101. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
102. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 1 21
103. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 3
104. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 1 15
105. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1 19
106. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 14
107. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1 20
108. Sivák Róbert (TFSE) 1 5
109. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1 4
110. Bereczki Máté (VICE KSE) 1 21
111. Végh Norbert (TFSE) 1 7
112. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 1 8
113. Max György (Törekvés SE) 1 18
114. Nagy Dávid (Iparterv) 1 14
115. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1 16
116. Péter Zoltán (VICE KSE) 1 21
117. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 1 14
118. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 18
119. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 16
120. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 16
121. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 19
122. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 22
123. Borda Szabolcs (TFSE) 0 19
124. Kondor József (TFSE) 0 14
125. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 18
126. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 12
127. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 14
128. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 16
129. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 12
130. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 18
131. Tapodi László (7 + SC) 0 18
132. Nyiri Zoltán (Iparterv) 0 5
133. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 19
134. Király Csaba (MVSE KSE) 0 18
135. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 15
136. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 20
137. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 10
138. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 10
139. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 16
140. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 19
141. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 4
142. Rónai András (TFSE) 0 17
143. Nagy Ignác (BLF KK/B) 0 12
144. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 5
145. Árva Péter (MVSE KSE) 0 19
146. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
147. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 0 7
148. Emri Béla (Iparterv) 0 21
149. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 20
150. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 19
151. Papp András (VICE KSE) 0 22
152. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 11
153. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 15
154. Kócs Olivér (7 + SC) 0 18
155. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 0 4
156. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 2
157. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
158. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0 12
159. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 16
160. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 12
161. Tóth András (VICE KSE) 0 22
162. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 10
163. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0 2
164. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 4
165. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 20
166. Szabó Csaba (TFSE) 0 19
167. Pákozdy László (Színyei KC) 0 6
168. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 3
169. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 10
170. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 14
171. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 6
172. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 0 5
173. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 18
174. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 0 6
175. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 16
176. Sárai Tamás (7 + SC) 0 14
177. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 16
178. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 18
179. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 18
180. Szigeti András (7 + SC) 0 5
181. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 2
182. Koncz József (Budai Vasököl) 0 3
183. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
184. Kőrösi Soma (Szentendrei Kinizsi) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 16 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 27.68 19
2. Cseh István (MVSE KSE) 21.78 18
3. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 19.84 19
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18.11 19
5. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 17.82 22
6. Piltmann Ákos (Iparterv) 17 20
7. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 16.17 18
8. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 15.61 18
9. Pajor Dávid (BLF KK/B) 15.5 20
10. Herczeg Barnabás (7 + SC) 14.13 16
11. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 13.95 20
12. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 13.41 22
13. Pethő Zoltán (TFSE) 13.32 19
14. Juhász András (Iparterv) 13.17 18
15. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 12.94 16
16. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 12.77 17
17. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 12.76 21
18. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 12.63 16
19. Gulyás Dávid (Albatrosz) 12.57 21
20. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 12.53 17
21. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 12.32 19
22. Simon Péter (Albatrosz) 12.24 21
23. Oláh Dániel (Albatrosz) 12.22 18
24. Jantner László (Színyei KC) 11.63 19
25. Novák Tamás (Budai Vasököl) 11.5 18
26. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 11.28 18
27. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 10.88 17
28. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 10.79 19
29. Pintér Zsolt (VICE KSE) 10.64 22
30. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 10.24 17
31. Laposa Dávid (7 + SC) 10.11 19
32. Borda Szabolcs (TFSE) 9.95 19
33. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 9.63 16
34. Valuska László (BEAC Kobak) 9.62 21
35. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 9.31 16
36. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 9.17 18
37. Schulek Dávid (TFSE) 8.83 18
38. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 8.8 20
39. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 8.72 18
40. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 8.24 17
41. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 8.1 20
42. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 8 19
43. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 7.94 17
44. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.63 16
45. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 7.48 21
46. Orosz Attila (Iparterv) 7.48 21
47. Szabó Mihály (VICE KSE) 7.32 22
48. Kása Dániel (Albatrosz) 7.1 20
49. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 6.75 16
50. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 6.48 21
51. Benedek Szabolcs (Iparterv) 6.44 18
52. Tapodi László (7 + SC) 6.33 18
53. Tőrös Balázs (Színyei KC) 6.32 19
54. Szabó György (VICE KSE) 6.19 21
55. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.13 16
56. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 6.11 19
57. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 6.05 21
58. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 5.9 20
59. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 5.86 22
60. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 5.86 21
61. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 5.84 19
62. Rubóczky György (Törekvés SE) 5.63 19
63. Vargha Zoltán (VICE KSE) 5.6 20
64. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 5.11 19
65. Holtai András (Albatrosz) 5 20
66. Király Csaba (MVSE KSE) 4.94 18
67. Németh András (BEAC Kobak) 4.88 16
68. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.68 19
69. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 4.65 20
70. Fekete Tamás (TFSE) 4.6 20
71. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 4.5 22
72. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 4.42 19
73. Bánfalvi István (TFSE) 4.14 21
74. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 4.06 16
75. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 4 19
76. Kutas Péter (Budai Vasököl) 4 20
77. Rónai András (TFSE) 3.71 17
78. Simon Gyula (BLF KK/B) 3.67 18
79. Kerekes Zoltán (7 + SC) 3.61 18
80. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 3.5 16
81. Árva Péter (MVSE KSE) 3.21 19
82. Székely Gábor (Törekvés SE) 3 17
83. Emri Béla (Iparterv) 2.95 21
84. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.9 20
85. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.84 19
86. Papp András (VICE KSE) 2.82 22
87. Bereczki Máté (VICE KSE) 2.62 21
88. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2.47 17
89. Max György (Törekvés SE) 2.17 18
90. Kócs Olivér (7 + SC) 2.11 18
91. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.75 16
92. Tóth András (VICE KSE) 1.41 22
93. Pap László (Albatrosz) 1.38 16
94. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1.25 16
95. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.05 19
96. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1 18
97. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1 20
98. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.86 21
99. Szabó Csaba (TFSE) 0.84 19
100. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.77 22
101. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.33 18
102. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0.31 16
103. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.13 16
104. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.11 18
105. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.11 18
106. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 16 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Pajor Dávid (BLF KK/B) 3.75 20
2. Nagy Péter (7 + SC) 3.74 19
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 3.14 21
4. Pethő Zoltán (TFSE) 2.32 19
5. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 2.2 20
6. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.05 19
7. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2 16
8. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.86 21
9. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.84 19
10. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.53 17
11. Juhász András (Iparterv) 1.5 18
12. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.36 22
13. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.25 20
14. Jantner László (Színyei KC) 1.21 19
15. Holtai András (Albatrosz) 1.1 20
16. Szabó György (VICE KSE) 1.05 21
17. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.05 22
18. Fekete Tamás (TFSE) 1 20
19. Bánfalvi István (TFSE) 1 21
20. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 0.96 22
21. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 0.95 20
22. Cseh István (MVSE KSE) 0.94 18
23. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.94 16
24. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.88 16
25. Kása Dániel (Albatrosz) 0.8 20
26. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 0.77 17
27. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.74 19
28. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 0.74 19
29. Orosz Attila (Iparterv) 0.67 21
30. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0.67 21
31. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 0.65 17
32. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0.65 17
33. Valuska László (BEAC Kobak) 0.62 21
34. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 0.59 17
35. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.56 18
36. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 0.53 19
37. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.5 16
38. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.47 19
39. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.47 17
40. Novák Tamás (Budai Vasököl) 0.44 18
41. Rubóczky György (Törekvés SE) 0.42 19
42. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 0.41 17
43. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 0.39 18
44. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0.36 22
45. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.35 17
46. Simon Péter (Albatrosz) 0.29 21
47. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0.25 20
48. Németh András (BEAC Kobak) 0.25 16
49. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.22 18
50. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0.22 18
51. Simon Gyula (BLF KK/B) 0.22 18
52. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.22 18
53. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.21 19
54. Pap László (Albatrosz) 0.19 16
55. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 0.18 22
56. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0.15 20
57. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0.14 21
58. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0.14 21
59. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 0.13 16
60. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.13 16
61. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0.11 18
62. Tőrös Balázs (Színyei KC) 0.11 19
63. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0.11 19
64. Piltmann Ákos (Iparterv) 0.1 20
65. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.09 22
66. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0.06 16
67. Schulek Dávid (TFSE) 0.06 18
68. Max György (Törekvés SE) 0.06 18
69. Laposa Dávid (7 + SC) 0.05 19
70. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.05 19
71. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0.05 20
72. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0.05 21
73. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.05 21
74. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.05 21
75. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 18
76. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 16
77. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 16
78. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 19
79. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 22
80. Borda Szabolcs (TFSE) 0 19
81. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 18
82. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 16
83. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 18
84. Tapodi László (7 + SC) 0 18
85. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 19
86. Király Csaba (MVSE KSE) 0 18
87. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 20
88. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 16
89. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 19
90. Rónai András (TFSE) 0 17
91. Árva Péter (MVSE KSE) 0 19
92. Emri Béla (Iparterv) 0 21
93. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 20
94. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 19
95. Papp András (VICE KSE) 0 22
96. Kócs Olivér (7 + SC) 0 18
97. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 16
98. Tóth András (VICE KSE) 0 22
99. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 20
100. Szabó Csaba (TFSE) 0 19
101. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 18
102. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 16
103. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 16
104. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 18
105. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 18
106. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 16 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 7.67 18
2. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 7.37 19
3. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 6.82 22
4. Piltmann Ákos (Iparterv) 6.45 20
5. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 6.33 18
6. Herczeg Barnabás (7 + SC) 6.06 16
7. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.83 18
8. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 5.5 16
9. Oláh Dániel (Albatrosz) 5.5 18
10. Nagy Péter (7 + SC) 5 19
11. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 4.96 22
12. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 4.77 17
13. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 4.58 19
14. Borda Szabolcs (TFSE) 4.58 19
15. Simon Péter (Albatrosz) 4.57 21
16. Pintér Zsolt (VICE KSE) 4.55 22
17. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 4.28 18
18. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.21 19
19. Novák Tamás (Budai Vasököl) 4.17 18
20. Laposa Dávid (7 + SC) 4.16 19
21. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 4.11 18
22. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 3.88 16
23. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 3.82 17
24. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 3.68 19
25. Juhász András (Iparterv) 3.5 18
26. Jantner László (Színyei KC) 3.32 19
27. Schulek Dávid (TFSE) 3.28 18
28. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 3.28 18
29. Valuska László (BEAC Kobak) 3.19 21
30. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 3.12 17
31. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 3 20
32. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 3 17
33. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 3 21
34. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3 21
35. Benedek Szabolcs (Iparterv) 2.89 18
36. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2.88 16
37. Tapodi László (7 + SC) 2.78 18
38. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.65 17
39. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.59 17
40. Pethő Zoltán (TFSE) 2.58 19
41. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2.57 21
42. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.56 16
43. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2.48 21
44. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.45 20
45. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 2.4 20
46. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2.26 19
47. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.25 16
48. Király Csaba (MVSE KSE) 2.22 18
49. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.19 16
50. Orosz Attila (Iparterv) 2.14 21
51. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 2.05 19
52. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.05 20
53. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 2 20
54. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2 19
55. Vargha Zoltán (VICE KSE) 2 20
56. Németh András (BEAC Kobak) 1.94 16
57. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.9 19
58. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.88 16
59. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.86 21
60. Tőrös Balázs (Színyei KC) 1.84 19
61. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.82 22
62. Kása Dániel (Albatrosz) 1.75 20
63. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1.74 19
64. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.73 22
65. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1.65 20
66. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 1.63 16
67. Rónai András (TFSE) 1.59 17
68. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.5 20
69. Árva Péter (MVSE KSE) 1.42 19
70. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.39 18
71. Emri Béla (Iparterv) 1.33 21
72. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.32 19
73. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.32 19
74. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 1.15 20
75. Szabó György (VICE KSE) 1.14 21
76. Bereczki Máté (VICE KSE) 1.14 21
77. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1.05 21
78. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1 19
79. Papp András (VICE KSE) 1 22
80. Max György (Törekvés SE) 0.94 18
81. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.94 16
82. Kócs Olivér (7 + SC) 0.89 18
83. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.81 16
84. Holtai András (Albatrosz) 0.8 20
85. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.71 17
86. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.65 17
87. Tóth András (VICE KSE) 0.64 22
88. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.63 19
89. Fekete Tamás (TFSE) 0.6 20
90. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.5 18
91. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0.5 16
92. Bánfalvi István (TFSE) 0.43 21
93. Szabó Csaba (TFSE) 0.42 19
94. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0.4 20
95. Pap László (Albatrosz) 0.25 16
96. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.21 19
97. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.19 21
98. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.18 22
99. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.17 18
100. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.17 18
101. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 0.14 22
102. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0.06 16
103. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.06 16
104. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.06 18
105. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.06 18
106. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 16 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tőrös Balázs (Színyei KC) 3.26 19
2. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.94 16
3. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.75 16
4. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2.74 19
5. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 2.71 17
6. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 2.71 17
7. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2.68 22
8. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.63 16
9. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 2.62 21
10. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.59 17
11. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2.52 21
12. Rónai András (TFSE) 2.41 17
13. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.4 20
14. Pethő Zoltán (TFSE) 2.37 19
15. Laposa Dávid (7 + SC) 2.37 19
16. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2.36 22
17. Pintér Zsolt (VICE KSE) 2.32 22
18. Valuska László (BEAC Kobak) 2.29 21
19. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.28 18
20. Schulek Dávid (TFSE) 2.28 18
21. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2.25 16
22. Németh András (BEAC Kobak) 2.25 16
23. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.25 20
24. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.22 18
25. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.21 19
26. Szabó György (VICE KSE) 2.19 21
27. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.18 17
28. Piltmann Ákos (Iparterv) 2.15 20
29. Vargha Zoltán (VICE KSE) 2.15 20
30. Bánfalvi István (TFSE) 2.14 21
31. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2.06 17
32. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.05 20
33. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2.05 22
34. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 2.05 22
35. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 2 19
36. Juhász András (Iparterv) 2 18
37. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 2 18
38. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 1.94 18
39. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.94 17
40. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1.94 16
41. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.91 22
42. Nagy Péter (7 + SC) 1.9 19
43. Árva Péter (MVSE KSE) 1.9 19
44. Emri Béla (Iparterv) 1.86 21
45. Fekete Tamás (TFSE) 1.85 20
46. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 1.84 19
47. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.84 19
48. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 1.81 16
49. Kása Dániel (Albatrosz) 1.8 20
50. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.78 18
51. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1.69 16
52. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 1.67 21
53. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.67 18
54. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.62 21
55. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.6 20
56. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.6 20
57. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1.6 20
58. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 1.58 19
59. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.58 19
60. Simon Péter (Albatrosz) 1.52 21
61. Cseh István (MVSE KSE) 1.5 18
62. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 1.5 20
63. Benedek Szabolcs (Iparterv) 1.5 18
64. Tapodi László (7 + SC) 1.5 18
65. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 1.47 19
66. Borda Szabolcs (TFSE) 1.47 19
67. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.47 19
68. Székely Gábor (Törekvés SE) 1.47 17
69. Király Csaba (MVSE KSE) 1.44 18
70. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.44 16
71. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.44 16
72. Oláh Dániel (Albatrosz) 1.39 18
73. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.38 21
74. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.38 16
75. Jantner László (Színyei KC) 1.37 19
76. Orosz Attila (Iparterv) 1.33 21
77. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1.31 16
78. Novák Tamás (Budai Vasököl) 1.28 18
79. Max György (Törekvés SE) 1.28 18
80. Kócs Olivér (7 + SC) 1.28 18
81. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.25 20
82. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 1.25 16
83. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1.25 20
84. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 1.22 18
85. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.17 18
86. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.16 19
87. Szabó Csaba (TFSE) 1.16 19
88. Tóth András (VICE KSE) 1.09 22
89. Pap László (Albatrosz) 1.06 16
90. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1 18
91. Holtai András (Albatrosz) 0.95 20
92. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0.95 19
93. Gulyás Dávid (Albatrosz) 0.91 21
94. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.84 19
95. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.74 19
96. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.74 19
97. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.69 16
98. Papp András (VICE KSE) 0.68 22
99. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.59 17
100. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.55 22
101. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.52 21
102. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.38 21
103. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.38 16
104. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.28 18
105. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.17 18
106. Faur Kálmán (TFSE) 0.06 17
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 16 meccs, min. 32 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 6.47 19
2. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.16 19
3. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.94 18
4. Piltmann Ákos (Iparterv) 3.8 20
5. Cseh István (MVSE KSE) 3.61 18
6. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 3.09 22
7. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.06 16
8. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 2.9 19
9. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2.74 19
10. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.39 18
11. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2.35 17
12. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.33 18
13. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2.32 19
14. Simon Péter (Albatrosz) 2.24 21
15. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2.18 17
16. Schulek Dávid (TFSE) 2.11 18
17. Herczeg Barnabás (7 + SC) 2 16
18. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.86 22
19. Novák Tamás (Budai Vasököl) 1.83 18
20. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.74 19
21. Pintér Zsolt (VICE KSE) 1.55 22
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 16 meccs, min. 32 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 75.36% (52/69) 19
2. Nagy Péter (7 + SC) 74.1% (123/166) 19
3. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 73.83% (79/107) 19
4. Pajor Dávid (BLF KK/B) 73.53% (25/34) 20
5. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 72.06% (49/68) 16
6. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 70.51% (55/78) 19
7. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 70.27% (26/37) 16
8. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 69.81% (37/53) 17
9. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 68.75% (22/32) 21
10. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 67.44% (29/43) 16
11. Novák Tamás (Budai Vasököl) 67.35% (33/49) 18
12. Herczeg Barnabás (7 + SC) 66.67% (32/48) 16
13. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 64.29% (27/42) 18
14. Jantner László (Színyei KC) 63.41% (26/41) 19
15. Kása Dániel (Albatrosz) 63.16% (24/38) 20
16. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 62.5% (25/40) 20
17. Pintér Zsolt (VICE KSE) 60.71% (34/56) 22
18. Piltmann Ákos (Iparterv) 60.32% (76/126) 20
19. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 59.66% (71/119) 18
20. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 59.65% (68/114) 22
21. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 59.52% (25/42) 21
22. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 59.42% (41/69) 22
23. Valuska László (BEAC Kobak) 59.18% (29/49) 21
24. Cseh István (MVSE KSE) 59.09% (65/110) 18
25. Rubóczky György (Törekvés SE) 58.93% (33/56) 19
26. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 58.7% (27/46) 20
27. Gulyás Dávid (Albatrosz) 57.89% (22/38) 21
28. Tőrös Balázs (Színyei KC) 56.41% (44/78) 19
29. Orosz Attila (Iparterv) 55.56% (25/45) 21
30. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 54.05% (40/74) 17
31. Schulek Dávid (TFSE) 53.52% (38/71) 18
32. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 52.63% (30/57) 17
33. Pethő Zoltán (TFSE) 52.27% (23/44) 19
34. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 51.22% (42/82) 18
35. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 49.43% (43/87) 18
36. Juhász András (Iparterv) 49.18% (30/61) 18
37. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 48.57% (17/35) 17
38. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 48.57% (17/35) 18
39. Laposa Dávid (7 + SC) 47.69% (31/65) 19
40. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 46.97% (31/66) 19
41. Borda Szabolcs (TFSE) 46.88% (15/32) 19
42. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 45.45% (20/44) 16
43. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 43.18% (19/44) 19
44. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 42.11% (16/38) 19
45. Simon Péter (Albatrosz) 39.83% (47/118) 21
46. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 37.5% (12/32) 21
47. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 36.17% (17/47) 17
48. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 35.9% (14/39) 21
49. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 30.56% (11/36) 20
50. Vargha Zoltán (VICE KSE) 30.36% (17/56) 20
51. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 28.95% (11/38) 17
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu