Malév SC - Budapest, Férfi B

Edző

Név Telefon E-mail
Bobos Csaba 20/452-7370 boboskosar@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Horváth János 30/342-0479 jano68@freestart.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum 1185 - Budapest Nagyszalonta u. 25.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BIBITY Norbert 1981-09-24
- BOBOS Csaba 1953-06-28
- ESÉK Tamás 1988-06-05
- FEHÉRVÁRI Norbert 1988-05-28
- HUSZÁROS Gyõzõ 1954-11-03
- KATONA Ferenc 1976-01-03
- KINCSES Dániel Zsolt 1984-06-25
- OLÁH István 1983-08-19
- PÁPAI Balázs 1982-09-09
- PAPP Attila 1959-03-08
- SEBESTYÉN Zsolt 1990-12-01
- STÁJER Péter 1974-08-25
- SZARKA Sándor 1964-07-17
- TÓTH Viktor 1983-06-21
- VICZIÁN István 1987-10-14

Műsor

Budapest, Férfi B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0027 Malév SC Törekvés SE 2017/10/11 20:00 71-57
(-, -, -, -)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Lövei László Bujtor Péter
BUFB0037 Piarista DSE Malév SC 2017/10/19 18:20 Piarista Gimnázium Simon Kristóf Szőts Dávid
BUFB0016 Malév SC Ultimate Warriors 2017/10/25 20:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Major Ádám Alexis Sancilio
BUFB0046 Malév SC Iparterv 2017/11/04 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0055 Budai Vasököl Malév SC 2017/11/15 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
BUFB0064 Malév SC TFSE Öregfiúk 2017/11/18 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0073 Színyei KC Malév SC 2017/11/24 21:00 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFB0082 Malév SC Albatrosz 2017/12/02 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0091 Malév SC 7 + SC 2017/12/09 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0102 Darazsak Old Boys Malév SC 2017/12/17 17:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
BUFB0113 Malév SC VICE KSE 2018/01/06 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0124 BEAC Kobak Malév SC 2018/01/14 16:30 BEAC Sporttelep
BUFB0135 Malév SC Honvéd Zrínyi SE/A 2018/01/20 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0146 Ultimate Warriors Malév SC 2018/01/28 13:30 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFB0157 Törekvés SE Malév SC 2018/02/01 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
BUFB0167 Malév SC Piarista DSE 2018/02/17 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0176 Iparterv Malév SC 2018/02/24 09:00 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
BUFB0185 Malév SC Budai Vasököl 2018/03/03 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0194 TFSE Öregfiúk Malév SC 2018/03/11 18:00 TF E-terem
BUFB0203 Malév SC Színyei KC 2018/03/18 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0212 Albatrosz Malév SC 2018/03/25 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
BUFB0221 7 + SC Malév SC 2018/04/08 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
BUFB0232 Malév SC Darazsak Old Boys 2018/04/14 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
BUFB0243 VICE KSE Malév SC 2018/04/22 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFB0265 Honvéd Zrínyi SE/A Malév SC 2018/05/03 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
BUFB0254 Malév SC BEAC Kobak 2018/05/05 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 47 2
2. OLÁH Dániel (Albatrosz) 42 2
3. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 40 2
4. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 37 2
5. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 33 2
6. SIMON Péter (Albatrosz) 32 2
7. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 31 2
8. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 29 2
9. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 29 2
10. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 28 2
11. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 28 2
12. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 27 1
13. JUHÁSZ András (Iparterv) 27 1
14. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 27 2
15. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 27 2
16. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 27 2
17. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 25 2
18. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 24 1
19. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 24 2
20. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 23 2
21. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 23 2
22. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 22 2
23. VALUSKA László (BEAC Kobak) 21 2
24. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 20 2
25. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 19 2
26. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 17 1
27. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 17 1
28. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 17 1
29. LAPOSA Dávid (7 + SC) 17 2
30. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 16 2
31. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 16 2
32. SZABÓ György (VICE KSE) 15 2
33. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 15 2
34. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 15 2
35. JANI Márton (Piarista DSE) 14 1
36. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 14 2
37. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 14 2
38. TÖRÖK János (Színyei KC) 13 1
39. KÁSA Dániel (Albatrosz) 13 2
40. FODOR Máté (Budai Vasököl) 13 2
41. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 13 2
42. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 12 1
43. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 12 2
44. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 11 1
45. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 11 2
46. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 11 2
47. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 11 2
48. SCHWANG László (7 + SC) 11 2
49. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 10 1
50. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 10 1
51. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 10 1
52. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 10 1
53. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 1
54. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 10 2
55. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 10 2
56. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 2
57. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 9 1
58. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 9 1
59. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 9 2
60. KISS Sándor (Albatrosz) 9 2
61. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 9 2
62. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 8 1
63. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 8 2
64. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 8 2
65. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 8 2
66. PAPP András (VICE KSE) 8 2
67. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 8 2
68. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 7 2
69. PENSZKA András (Piarista DSE) 7 2
70. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 6 1
71. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 6 1
72. FODOR Márton (Albatrosz) 6 2
73. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 6 2
74. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 6 2
75. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 5 1
76. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 5 1
77. KEREKES Zoltán (7 + SC) 5 2
78. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 5 2
79. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 5 2
80. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 5 2
81. SZALAI Csaba (VICE KSE) 5 2
82. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 2
83. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 4 1
84. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 4 1
85. PATAKI Máté (Piarista DSE) 4 1
86. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 4 1
87. DUFNER Dávid (Albatrosz) 4 2
88. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 4 2
89. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 4 2
90. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 4 2
91. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 4 2
92. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 2
93. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 4 2
94. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 4 2
95. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 3 1
96. BÓDIS László (Piarista DSE) 3 1
97. EMRI Béla (Iparterv) 3 1
98. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 3 2
99. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 3 2
100. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 3 2
101. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 3 2
102. PONGRÁCZ András (Iparterv) 2 1
103. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 2 1
104. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 2 1
105. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 2 1
106. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 2 2
107. KÓCS Olivér (7 + SC) 2 2
108. SÁRAI Tamás (7 + SC) 2 2
109. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 1 1
110. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
111. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 1 2
112. KISARI Ákos (VICE KSE) 1 2
113. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 1
114. SZIGETI András (7 + SC) 0 2
115. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
116. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0 1
117. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 0 2
118. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
119. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 0 1
120. TAPODI László (7 + SC) 0 1
121. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
122. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 1
123. BUN Zoltán (Iparterv) 0 1
124. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0 2
125. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 0 1
126. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 1
127. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 0 1
128. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0 1
129. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
130. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 0 1
131. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 2
132. TÓTH András (VICE KSE) 0 1
133. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 0 1
134. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 7 2
2. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 5 1
3. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 5 1
4. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 5 2
5. JUHÁSZ András (Iparterv) 4 1
6. SIMON Péter (Albatrosz) 4 2
7. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 2
8. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 3 2
9. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 3 2
10. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 3 2
11. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 2
12. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 3 2
13. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2 2
14. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 2 2
15. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 2 2
16. VALUSKA László (BEAC Kobak) 2 2
17. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 2 1
18. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 2 1
19. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 2 2
20. FODOR Máté (Budai Vasököl) 2 2
21. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 2 2
22. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 1 1
23. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 1 2
24. TÖRÖK János (Színyei KC) 1 1
25. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 1 2
26. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 1 1
27. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
28. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 1 1
29. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1 2
30. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 1 1
31. SZABÓ György (VICE KSE) 1 2
32. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1 2
33. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1 2
34. EMRI Béla (Iparterv) 1 1
35. BÓDIS László (Piarista DSE) 1 1
36. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 1 2
37. KEREKES Zoltán (7 + SC) 1 2
38. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 1 2
39. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1 2
40. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 1 2
41. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 0 1
42. OLÁH Dániel (Albatrosz) 0 2
43. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 0 2
44. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 0 1
45. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 0 2
46. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 0 2
47. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 0 2
48. JANI Márton (Piarista DSE) 0 1
49. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 0 2
50. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 0 1
51. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
52. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 0 2
53. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 0 1
54. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 0 1
55. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 2
56. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 0 1
57. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 2
58. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 2
59. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
60. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
61. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 2
62. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 0 2
63. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 0 1
64. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 2
65. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 0 1
66. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 0 2
67. SCHWANG László (7 + SC) 0 2
68. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 2
69. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 0 1
70. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 0 1
71. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 0 2
72. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
73. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 0 2
74. KISS Sándor (Albatrosz) 0 2
75. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 0 1
76. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0 1
77. PAPP András (VICE KSE) 0 2
78. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 2
79. PATAKI Máté (Piarista DSE) 0 1
80. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 0 2
81. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 0 1
82. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 0 2
83. PENSZKA András (Piarista DSE) 0 2
84. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 2
85. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 0 2
86. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 0 1
87. FODOR Márton (Albatrosz) 0 2
88. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 2
89. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
90. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0 2
91. SZALAI Csaba (VICE KSE) 0 2
92. PONGRÁCZ András (Iparterv) 0 1
93. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 0 1
94. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
95. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 0 2
96. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 0 2
97. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0 2
98. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 0 2
99. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 2
100. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 2
101. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 1
102. DUFNER Dávid (Albatrosz) 0 2
103. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 0 1
104. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0 2
105. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 2
106. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 0 1
107. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 2
108. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 0 2
109. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 2
110. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
111. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0 2
112. KISARI Ákos (VICE KSE) 0 2
113. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 0 1
114. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 0 1
115. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 2
116. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 0 1
117. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
118. TÓTH András (VICE KSE) 0 1
119. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 1
120. BUN Zoltán (Iparterv) 0 1
121. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 0 2
122. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0 2
123. SZIGETI András (7 + SC) 0 2
124. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
125. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
126. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 1
127. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 0 1
128. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
129. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0 1
130. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 0 1
131. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 2
132. TAPODI László (7 + SC) 0 1
133. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 1
134. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 27 1
2. JUHÁSZ András (Iparterv) 27 1
3. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 24 1
4. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 23.5 2
5. OLÁH Dániel (Albatrosz) 21 2
6. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 20 2
7. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 18.5 2
8. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 17 1
9. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 17 1
10. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 17 1
11. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 16.5 2
12. SIMON Péter (Albatrosz) 16 2
13. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 15.5 2
14. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 14.5 2
15. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 14.5 2
16. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 14 2
17. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 14 2
18. JANI Márton (Piarista DSE) 14 1
19. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 13.5 2
20. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 13.5 2
21. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 13.5 2
22. TÖRÖK János (Színyei KC) 13 1
23. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 12.5 2
24. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 12 1
25. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 12 2
26. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 11.5 2
27. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 11.5 2
28. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 11 2
29. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 11 1
30. VALUSKA László (BEAC Kobak) 10.5 2
31. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 10 1
32. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 10 2
33. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 10 1
34. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 10 1
35. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 10 1
36. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 1
37. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 9.5 2
38. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 9 1
39. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 9 1
40. LAPOSA Dávid (7 + SC) 8.5 2
41. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 8 1
42. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 8 2
43. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 8 2
44. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.5 2
45. SZABÓ György (VICE KSE) 7.5 2
46. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.5 2
47. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 7 2
48. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 7 2
49. KÁSA Dániel (Albatrosz) 6.5 2
50. FODOR Máté (Budai Vasököl) 6.5 2
51. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 6.5 2
52. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 6 1
53. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 6 1
54. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 6 2
55. SCHWANG László (7 + SC) 5.5 2
56. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 5.5 2
57. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.5 2
58. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 5.5 2
59. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 5 1
60. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 5 2
61. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 2
62. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 5 2
63. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 5 1
64. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 4.5 2
65. KISS Sándor (Albatrosz) 4.5 2
66. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 4.5 2
67. PATAKI Máté (Piarista DSE) 4 1
68. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 4 2
69. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 4 1
70. PAPP András (VICE KSE) 4 2
71. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 4 2
72. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 4 1
73. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 4 2
74. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 4 1
75. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 4 2
76. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 3.5 2
77. PENSZKA András (Piarista DSE) 3.5 2
78. FODOR Márton (Albatrosz) 3 2
79. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 3 2
80. BÓDIS László (Piarista DSE) 3 1
81. EMRI Béla (Iparterv) 3 1
82. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 3 1
83. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 3 2
84. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 2.5 2
85. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 2.5 2
86. SZALAI Csaba (VICE KSE) 2.5 2
87. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 2.5 2
88. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.5 2
89. KEREKES Zoltán (7 + SC) 2.5 2
90. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 2 2
91. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 2 2
92. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 2 2
93. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 2 2
94. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 2 2
95. PONGRÁCZ András (Iparterv) 2 1
96. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 2 2
97. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 2 1
98. DUFNER Dávid (Albatrosz) 2 2
99. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 2 1
100. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 2 1
101. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 2
102. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 1.5 2
103. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1.5 2
104. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 1.5 2
105. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 1.5 2
106. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 1 2
107. KÓCS Olivér (7 + SC) 1 2
108. SÁRAI Tamás (7 + SC) 1 2
109. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 1 1
110. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
111. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.5 2
112. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0.5 2
113. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
114. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 1
115. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 1
116. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0 1
117. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 0 2
118. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 1
119. BUN Zoltán (Iparterv) 0 1
120. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 0 1
121. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
122. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0 1
123. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 0 1
124. SZIGETI András (7 + SC) 0 2
125. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0 2
126. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
127. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 0 1
128. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 2
129. TAPODI László (7 + SC) 0 1
130. TÓTH András (VICE KSE) 0 1
131. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 0 1
132. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 0 1
133. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 2
134. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 5 1
2. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 5 1
3. JUHÁSZ András (Iparterv) 4 1
4. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 3.5 2
5. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.5 2
6. SIMON Péter (Albatrosz) 2 2
7. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 2
8. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 2 1
9. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 2 1
10. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1.5 2
11. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 1.5 2
12. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 1.5 2
13. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 2
14. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 1.5 2
15. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 1 2
16. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 1 1
17. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 1 2
18. TÖRÖK János (Színyei KC) 1 1
19. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 1 2
20. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 1 1
21. VALUSKA László (BEAC Kobak) 1 2
22. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 1
23. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 1 1
24. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 1 1
25. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 1 2
26. FODOR Máté (Budai Vasököl) 1 2
27. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 1 2
28. BÓDIS László (Piarista DSE) 1 1
29. EMRI Béla (Iparterv) 1 1
30. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 0.5 2
31. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 0.5 2
32. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 0.5 2
33. SZABÓ György (VICE KSE) 0.5 2
34. KÁSA Dániel (Albatrosz) 0.5 2
35. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 0.5 2
36. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.5 2
37. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 0.5 2
38. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.5 2
39. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 0.5 2
40. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.5 2
41. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 0 1
42. OLÁH Dániel (Albatrosz) 0 2
43. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 0 2
44. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 0 1
45. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 0 2
46. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 0 2
47. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 0 2
48. JANI Márton (Piarista DSE) 0 1
49. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 0 2
50. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 0 1
51. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
52. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 0 2
53. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 2
54. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 0 1
55. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 0 1
56. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 0 1
57. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 2
58. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 2
59. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
60. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
61. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 2
62. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 0 2
63. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 0 1
64. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 0 1
65. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 2
66. SCHWANG László (7 + SC) 0 2
67. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 0 2
68. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 2
69. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 0 1
70. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 0 2
71. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
72. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 0 2
73. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 0 1
74. KISS Sándor (Albatrosz) 0 2
75. PATAKI Máté (Piarista DSE) 0 1
76. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 0 2
77. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 0 1
78. PAPP András (VICE KSE) 0 2
79. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 2
80. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 0 1
81. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 0 2
82. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0 1
83. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 2
84. PENSZKA András (Piarista DSE) 0 2
85. FODOR Márton (Albatrosz) 0 2
86. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 2
87. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 0 1
88. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 0 2
89. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0 2
90. SZALAI Csaba (VICE KSE) 0 2
91. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
92. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 0 2
93. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 2
94. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 2
95. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 0 2
96. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 0 2
97. PONGRÁCZ András (Iparterv) 0 1
98. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0 2
99. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 1
100. DUFNER Dávid (Albatrosz) 0 2
101. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 0 1
102. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 0 1
103. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
104. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0 2
105. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 2
106. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 0 2
107. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 2
108. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 2
109. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 0 1
110. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
111. KISARI Ákos (VICE KSE) 0 2
112. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0 2
113. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
114. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 1
115. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 1
116. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0 1
117. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 0 2
118. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 1
119. BUN Zoltán (Iparterv) 0 1
120. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 0 1
121. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
122. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0 1
123. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 0 1
124. SZIGETI András (7 + SC) 0 2
125. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0 2
126. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
127. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 0 1
128. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 2
129. TAPODI László (7 + SC) 0 1
130. TÓTH András (VICE KSE) 0 1
131. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 0 1
132. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 0 1
133. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 2
134. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. OLÁH Dániel (Albatrosz) 10 2
2. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 8 1
3. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 8 2
4. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 7.5 2
5. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 7 1
6. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 7 1
7. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 7 2
8. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 7 2
9. JANI Márton (Piarista DSE) 7 1
10. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 6.5 2
11. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 6.5 2
12. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 6 2
13. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.5 2
14. JUHÁSZ András (Iparterv) 5 1
15. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 5 2
16. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 5 2
17. TÖRÖK János (Színyei KC) 5 1
18. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 5 2
19. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 5 1
20. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 5 1
21. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 4.5 2
22. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 4.5 2
23. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 4 1
24. SIMON Péter (Albatrosz) 4 2
25. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 2
26. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 4 1
27. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 4 2
28. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 4 1
29. LAPOSA Dávid (7 + SC) 4 2
30. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.5 2
31. VALUSKA László (BEAC Kobak) 3 2
32. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 1
33. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 3 2
34. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 2
35. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 3 2
36. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 3 2
37. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 3 1
38. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 3 2
39. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 2.5 2
40. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 2.5 2
41. SCHWANG László (7 + SC) 2.5 2
42. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2.5 2
43. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 2.5 2
44. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 2.5 2
45. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.5 2
46. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 2.5 2
47. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 2 1
48. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 2 1
49. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2 2
50. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 2 1
51. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 2 2
52. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 2 1
53. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 2 1
54. KISS Sándor (Albatrosz) 2 2
55. PATAKI Máté (Piarista DSE) 2 1
56. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 2 1
57. PAPP András (VICE KSE) 2 2
58. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 2 2
59. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 2 1
60. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 2 1
61. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 1.5 2
62. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 1.5 2
63. SZABÓ György (VICE KSE) 1.5 2
64. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 1.5 2
65. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.5 2
66. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 1.5 2
67. PENSZKA András (Piarista DSE) 1.5 2
68. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 1.5 2
69. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 1.5 2
70. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1 1
71. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 1 1
72. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 1 1
73. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1 2
74. FODOR Máté (Budai Vasököl) 1 2
75. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 1 1
76. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1 2
77. FODOR Márton (Albatrosz) 1 2
78. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 1 1
79. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 1 2
80. SZALAI Csaba (VICE KSE) 1 2
81. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
82. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1 2
83. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 1 2
84. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 1 2
85. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 1 2
86. PONGRÁCZ András (Iparterv) 1 1
87. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 1 2
88. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 1 1
89. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 1 1
90. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 1 1
91. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
92. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
93. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.5 2
94. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 0.5 2
95. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.5 2
96. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0.5 2
97. DUFNER Dávid (Albatrosz) 0.5 2
98. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.5 2
99. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0.5 2
100. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.5 2
101. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 0 2
102. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0 2
103. BÓDIS László (Piarista DSE) 0 1
104. EMRI Béla (Iparterv) 0 1
105. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 0 2
106. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0 2
107. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 0 2
108. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 2
109. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 0 1
110. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
111. KISARI Ákos (VICE KSE) 0 2
112. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0 2
113. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
114. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 1
115. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 1
116. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0 1
117. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 0 2
118. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 1
119. BUN Zoltán (Iparterv) 0 1
120. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 0 1
121. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
122. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0 1
123. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 0 1
124. SZIGETI András (7 + SC) 0 2
125. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0 2
126. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
127. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 0 1
128. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 2
129. TAPODI László (7 + SC) 0 1
130. TÓTH András (VICE KSE) 0 1
131. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 0 1
132. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 0 1
133. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 2
134. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 4 1
2. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 2 1
3. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 2 2
4. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 2 2
5. JANI Márton (Piarista DSE) 2 1
6. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 2 1
7. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 1
8. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 2 2
9. FODOR Máté (Budai Vasököl) 2 2
10. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 2
11. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 2 2
12. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 2 1
13. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 2
14. DUFNER Dávid (Albatrosz) 2 2
15. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 2 1
16. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 1.5 2
17. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 1.5 2
18. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 1.5 2
19. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 2
20. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 1.5 2
21. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 1.5 2
22. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 2
23. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 1.5 2
24. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 1.5 2
25. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 1.5 2
26. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1.5 2
27. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 2
28. SZABÓ György (VICE KSE) 1.5 2
29. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 1.5 2
30. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 1.5 2
31. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 1.5 2
32. KÓCS Olivér (7 + SC) 1.5 2
33. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1 2
34. SIMON Péter (Albatrosz) 1 2
35. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 1 2
36. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 1 2
37. VALUSKA László (BEAC Kobak) 1 2
38. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 1 1
39. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 1 1
40. LAPOSA Dávid (7 + SC) 1 2
41. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1 2
42. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 1 2
43. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
44. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1 2
45. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 1 2
46. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 1 1
47. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 1 2
48. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 1 2
49. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 1 1
50. SZALAI Csaba (VICE KSE) 1 2
51. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 1 2
52. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 1 2
53. KISARI Ákos (VICE KSE) 1 2
54. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 1 2
55. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 1 2
56. OLÁH Dániel (Albatrosz) 0.5 2
57. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 0.5 2
58. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 0.5 2
59. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0.5 2
60. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
61. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0.5 2
62. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 0.5 2
63. SCHWANG László (7 + SC) 0.5 2
64. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 0.5 2
65. KISS Sándor (Albatrosz) 0.5 2
66. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 0.5 2
67. FODOR Márton (Albatrosz) 0.5 2
68. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 0.5 2
69. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.5 2
70. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 0.5 2
71. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 0.5 2
72. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 2
73. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0.5 2
74. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 0 1
75. JUHÁSZ András (Iparterv) 0 1
76. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 0 1
77. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0 1
78. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 0 1
79. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 0 2
80. TÖRÖK János (Színyei KC) 0 1
81. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 0 2
82. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 0 1
83. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 0 1
84. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 0 1
85. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 0 1
86. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 0 1
87. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 0 1
88. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 0 1
89. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 2
90. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 0 1
91. PATAKI Máté (Piarista DSE) 0 1
92. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 0 2
93. PAPP András (VICE KSE) 0 2
94. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 0 1
95. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0 1
96. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 2
97. PENSZKA András (Piarista DSE) 0 2
98. BÓDIS László (Piarista DSE) 0 1
99. EMRI Béla (Iparterv) 0 1
100. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0 2
101. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0 2
102. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 2
103. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 2
104. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 0 2
105. PONGRÁCZ András (Iparterv) 0 1
106. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0 2
107. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 1
108. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 0 1
109. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 0 1
110. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 0 2
111. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0 2
112. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 2
113. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 2
114. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 0 1
115. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
116. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
117. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 1
118. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 1
119. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0 1
120. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 1
121. BUN Zoltán (Iparterv) 0 1
122. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 0 1
123. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
124. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0 1
125. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 0 1
126. SZIGETI András (7 + SC) 0 2
127. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
128. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 2
129. TAPODI László (7 + SC) 0 1
130. TÓTH András (VICE KSE) 0 1
131. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 0 1
132. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 0 1
133. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 2
134. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 11 1
2. JUHÁSZ András (Iparterv) 5 1
3. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 4 2
4. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 4 1
5. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 4 1
6. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 3.5 2
7. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 3 2
8. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 3 1
9. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 3 2
10. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 3 2
11. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 3 1
12. SZABÓ György (VICE KSE) 3 2
13. KÁSA Dániel (Albatrosz) 3 2
14. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 3 1
15. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 2.5 2
16. SIMON Péter (Albatrosz) 2 2
17. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 2 2
18. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 2 2
19. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 2 1
20. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 2 1
21. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 2 2
22. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 2 1
23. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 1.5 2
24. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 1.5 2
25. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 1.5 2
26. VALUSKA László (BEAC Kobak) 1.5 2
27. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1.5 2
28. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 2
29. FODOR Máté (Budai Vasököl) 1.5 2
30. OLÁH Dániel (Albatrosz) 1 2
31. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 1 2
32. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 2
33. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 1 2
34. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 1 2
35. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 1 2
36. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 1 2
37. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1 2
38. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 1 2
39. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 1 2
40. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1 2
41. FODOR Márton (Albatrosz) 1 2
42. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1 2
43. DUFNER Dávid (Albatrosz) 1 2
44. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 1 2
45. KÓCS Olivér (7 + SC) 1 2
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 100% (6/6) 2
2. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 100% (2/2) 1
3. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 100% (2/2) 2
4. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 100% (2/2) 2
5. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 100% (2/2) 1
6. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 85.71% (6/7) 2
7. KÁSA Dániel (Albatrosz) 85.71% (6/7) 2
8. SZABÓ György (VICE KSE) 85.71% (6/7) 2
9. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 85.71% (6/7) 2
10. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 80% (4/5) 1
11. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 75% (3/4) 1
12. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 75% (3/4) 2
13. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 72.73% (8/11) 2
14. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 68.75% (11/16) 1
15. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 66.67% (4/6) 2
16. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 66.67% (4/6) 2
17. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 66.67% (2/3) 2
18. DUFNER Dávid (Albatrosz) 66.67% (2/3) 2
19. OLÁH Dániel (Albatrosz) 66.67% (2/3) 2
20. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 66.67% (2/3) 2
21. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 63.64% (7/11) 2
22. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 60% (3/5) 1
23. FODOR Máté (Budai Vasököl) 60% (3/5) 2
24. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 60% (3/5) 2
25. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 57.14% (4/7) 2
26. JUHÁSZ András (Iparterv) 50% (5/10) 1
27. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 50% (5/10) 2
28. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 50% (4/8) 1
29. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 50% (3/6) 1
30. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 50% (3/6) 2
31. KÓCS Olivér (7 + SC) 50% (2/4) 2
32. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 50% (2/4) 2
33. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 50% (2/4) 2
34. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 50% (2/4) 1
35. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 50% (2/4) 2
36. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 50% (1/2) 2
37. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 50% (1/2) 2
38. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 50% (1/2) 2
39. KISS Sándor (Albatrosz) 50% (1/2) 2
40. KISARI Ákos (VICE KSE) 50% (1/2) 2
41. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 50% (1/2) 1
42. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 50% (1/2) 1
43. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 50% (1/2) 2
44. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 50% (1/2) 1
45. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 50% (1/2) 2
46. PENSZKA András (Piarista DSE) 50% (1/2) 2
47. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 50% (1/2) 1
48. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 50% (1/2) 1
49. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 50% (1/2) 2
50. SZALAI Csaba (VICE KSE) 50% (1/2) 2
51. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 50% (1/2) 1
52. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 42.86% (3/7) 2
53. SIMON Péter (Albatrosz) 40% (4/10) 2
54. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 40% (2/5) 2
55. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 40% (2/5) 2
56. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 37.5% (3/8) 2
57. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 33.33% (2/6) 2
58. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 33.33% (2/6) 2
59. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 33.33% (2/6) 2
60. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 33.33% (1/3) 2
61. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 33.33% (1/3) 2
62. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 33.33% (1/3) 2
63. VALUSKA László (BEAC Kobak) 27.27% (3/11) 2
64. FODOR Márton (Albatrosz) 25% (2/8) 2
65. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 25% (1/4) 1
66. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 25% (1/4) 2
67. SCHWANG László (7 + SC) 25% (1/4) 2
68. LAPOSA Dávid (7 + SC) 20% (1/5) 2
69. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 0% (0/5) 2
70. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 0% (0/2) 1
71. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 0% (0/2) 2
72. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 0% (0/2) 1
73. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 0% (0/4) 2
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu