/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

- Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság


Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum

Műsor

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 526 19
2. Cseh István (MVSE KSE) 419 19
3. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 398 20
4. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 392 22
5. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 344 19
6. Piltmann Ákos (Iparterv) 340 20
7. Pajor Dávid (BLF KK/B) 319 21
8. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 315 20
9. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 295 22
10. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 291 19
11. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 290 21
12. Simon Péter (Albatrosz) 280 22
13. Gulyás Dávid (Albatrosz) 277 22
14. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 268 21
15. Pethő Zoltán (TFSE) 253 19
16. Juhász András (Iparterv) 237 18
17. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 234 19
18. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 234 18
19. Pintér Zsolt (VICE KSE) 234 22
20. Herczeg Barnabás (7 + SC) 226 16
21. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 223 17
22. Jantner László (Színyei KC) 221 19
23. Oláh Dániel (Albatrosz) 220 19
24. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 215 19
25. Novák Tamás (Budai Vasököl) 215 19
26. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 213 17
27. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 213 17
28. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 205 19
29. Valuska László (BEAC Kobak) 202 21
30. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 199 16
31. Laposa Dávid (7 + SC) 192 19
32. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 191 21
33. Borda Szabolcs (TFSE) 189 19
34. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 185 17
35. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 176 18
36. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 174 21
37. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 173 18
38. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 168 13
39. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 165 18
40. Szabó Mihály (VICE KSE) 161 22
41. Schulek Dávid (TFSE) 159 18
42. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 157 18
43. Orosz Attila (Iparterv) 157 21
44. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 157 21
45. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 157 17
46. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 155 20
47. Kása Dániel (Albatrosz) 152 21
48. Bársony Balázs (7 + SC) 147 14
49. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 142 18
50. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 141 17
51. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 140 17
52. Kiss Sándor (Albatrosz) 139 16
53. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 137 13
54. Bánhegyi András (Színyei KC) 136 11
55. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 136 21
56. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 133 20
57. Kondor József (TFSE) 132 14
58. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 130 16
59. Szabó György (VICE KSE) 130 21
60. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 129 22
61. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 127 21
62. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 123 21
63. Tőrös Balázs (Színyei KC) 120 19
64. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 119 16
65. Nagy Roland (TFSE) 119 11
66. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 118 20
67. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 118 20
68. Kövi Tibor (Albatrosz) 117 14
69. Benedek Szabolcs (Iparterv) 116 18
70. Tapodi László (7 + SC) 114 18
71. Vargha Zoltán (VICE KSE) 112 20
72. Rubóczky György (Törekvés SE) 111 20
73. Holtai András (Albatrosz) 108 21
74. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 108 16
75. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 108 18
76. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 107 14
77. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 105 21
78. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 103 13
79. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 101 15
80. Király Csaba (MVSE KSE) 99 19
81. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 99 22
82. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 98 16
83. Madarász Attila (Színyei KC) 97 15
84. Horváth Dániel (Iparterv) 97 9
85. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 97 19
86. Faragó Tamás (TFSE) 93 13
87. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 93 20
88. Fekete Tamás (TFSE) 92 20
89. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 90 20
90. Kutas Péter (Budai Vasököl) 88 21
91. Bánfalvi István (TFSE) 87 21
92. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 86 17
93. Borz Péter (Szentendrei Kinizsi) 84 11
94. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 80 12
95. Németh András (BEAC Kobak) 78 16
96. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 78 20
97. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 77 15
98. Simon Gyula (BLF KK/B) 70 19
99. Árva Péter (MVSE KSE) 67 20
100. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 65 16
101. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 65 9
102. Kerekes Zoltán (7 + SC) 65 18
103. Rónai András (TFSE) 63 17
104. Papp András (VICE KSE) 62 22
105. Emri Béla (Iparterv) 62 21
106. Pongrácz András (Iparterv) 61 14
107. Soós Miklós (Iparterv) 60 15
108. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 58 20
109. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 57 12
110. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 57 15
111. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 56 17
112. Bereczki Máté (VICE KSE) 55 21
113. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 54 19
114. Nagy Ignác (BLF KK/B) 52 13
115. Székely Gábor (Törekvés SE) 51 18
116. Juhász Bence (Iparterv) 50 10
117. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 49 11
118. Dánffy Balázs (Iparterv) 49 3
119. Sótonyi Péter (Színyei KC) 48 5
120. Bazsó Tamás (Színyei KC) 46 10
121. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 45 11
122. Horányi Tamás (Színyei KC) 44 10
123. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 44 15
124. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 42 18
125. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 40 16
126. Max György (Törekvés SE) 39 19
127. Dufner Dávid (Albatrosz) 38 13
128. Kócs Olivér (7 + SC) 38 18
129. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 36 21
130. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 35 13
131. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 32 9
132. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 32 15
133. Nyiri Zoltán (Iparterv) 31 5
134. Schulek Csaba (TFSE) 31 11
135. Tóth András (VICE KSE) 31 22
136. Nagy Dávid (Iparterv) 30 14
137. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 30 12
138. Erdős Márton (BLF KK/B) 28 17
139. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 24 21
140. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 23 12
141. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 22 6
142. Pap László (Albatrosz) 22 17
143. Albrecht Dániel (Albatrosz) 21 6
144. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 21 8
145. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 20 12
146. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 20 16
147. Sivák Róbert (TFSE) 18 5
148. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 18 8
149. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 18 18
150. Péter Zoltán (VICE KSE) 18 21
151. Kisari Ákos (VICE KSE) 17 22
152. Végh Norbert (TFSE) 17 7
153. Máté Ádám (MVSE KSE) 17 3
154. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 16 4
155. Szabó Csaba (TFSE) 16 19
156. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 12 11
157. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 12 4
158. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 12 7
159. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 11 1
160. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 8 4
161. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 7 15
162. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 7 14
163. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 6 19
164. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 6 1
165. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 6 3
166. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 12
167. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 5 16
168. Cseh Tibor (MVSE KSE) 4 19
169. Pákozdy László (Színyei KC) 4 6
170. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 4 2
171. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 4 4
172. Szóga Tamás (Színyei KC) 3 6
173. Sárai Tamás (7 + SC) 2 14
174. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 3
175. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 2 2
176. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 2 16
177. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 2 6
178. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 2 6
179. Skobrics Tibor (7 + SC) 2 18
180. Kőrösi Soma (Szentendrei Kinizsi) 0 1
181. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
182. Szigeti András (7 + SC) 0 5
183. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 3
184. Koncz József (Budai Vasököl) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pajor Dávid (BLF KK/B) 78 21
2. Nagy Péter (7 + SC) 71 19
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 69 22
4. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 46 21
5. Pethő Zoltán (TFSE) 44 19
6. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 40 20
7. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 39 21
8. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 35 19
9. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 34 17
10. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 30 22
11. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 29 18
12. Juhász András (Iparterv) 27 18
13. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 26 21
14. Holtai András (Albatrosz) 24 21
15. Jantner László (Színyei KC) 23 19
16. Szabó Mihály (VICE KSE) 23 22
17. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 22 13
18. Szabó György (VICE KSE) 22 21
19. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 21 22
20. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 21 21
21. Bánfalvi István (TFSE) 21 21
22. Fekete Tamás (TFSE) 20 20
23. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 19 16
24. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 18 18
25. Cseh István (MVSE KSE) 17 19
26. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 17 20
27. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 17 17
28. Madarász Attila (Színyei KC) 17 15
29. Kása Dániel (Albatrosz) 16 21
30. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 14 16
31. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 14 19
32. Orosz Attila (Iparterv) 14 21
33. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 14 21
34. Bánhegyi András (Színyei KC) 13 11
35. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 13 17
36. Valuska László (BEAC Kobak) 13 21
37. Kövi Tibor (Albatrosz) 12 14
38. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 12 15
39. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 11 18
40. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 11 17
41. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 11 18
42. Novák Tamás (Budai Vasököl) 10 19
43. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 10 13
44. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 10 20
45. Kerekes Zoltán (7 + SC) 10 18
46. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 21
47. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 8 22
48. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 8 9
49. Rubóczky György (Törekvés SE) 8 20
50. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 8 17
51. Székely Gábor (Törekvés SE) 8 18
52. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 8 21
53. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 7 19
54. Simon Péter (Albatrosz) 7 22
55. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 7 17
56. Faragó Tamás (TFSE) 7 13
57. Juhász Bence (Iparterv) 7 10
58. Bársony Balázs (7 + SC) 6 14
59. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 16
60. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 6 12
61. Pongrácz András (Iparterv) 6 14
62. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 6 18
63. Vargha Zoltán (VICE KSE) 5 20
64. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 5 15
65. Oláh Dániel (Albatrosz) 4 19
66. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 4 18
67. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 16
68. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 4 22
69. Németh András (BEAC Kobak) 4 16
70. Bazsó Tamás (Színyei KC) 4 10
71. Soós Miklós (Iparterv) 4 15
72. Simon Gyula (BLF KK/B) 4 19
73. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 4 13
74. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 15
75. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 4 18
76. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3 21
77. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 3 21
78. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 18
79. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 3 20
80. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 3 11
81. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 9
82. Pap László (Albatrosz) 3 17
83. Piltmann Ákos (Iparterv) 2 20
84. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2 19
85. Nagy Roland (TFSE) 2 11
86. Horváth Dániel (Iparterv) 2 9
87. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 2 17
88. Kiss Sándor (Albatrosz) 2 16
89. Borz Péter (Szentendrei Kinizsi) 2 11
90. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2 19
91. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2 20
92. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 13
93. Schulek Csaba (TFSE) 2 11
94. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 2 7
95. Kisari Ákos (VICE KSE) 2 22
96. Dánffy Balázs (Iparterv) 1 3
97. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 20
98. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 1 1
99. Laposa Dávid (7 + SC) 1 19
100. Sótonyi Péter (Színyei KC) 1 5
101. Schulek Dávid (TFSE) 1 18
102. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
103. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 1 21
104. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 3
105. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 1 15
106. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1 20
107. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1 21
108. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 15
109. Sivák Róbert (TFSE) 1 5
110. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1 4
111. Bereczki Máté (VICE KSE) 1 21
112. Végh Norbert (TFSE) 1 7
113. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 1 8
114. Nagy Dávid (Iparterv) 1 14
115. Max György (Törekvés SE) 1 19
116. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1 16
117. Péter Zoltán (VICE KSE) 1 21
118. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 1 15
119. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 16
120. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 17
121. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 19
122. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 22
123. Borda Szabolcs (TFSE) 0 19
124. Kondor József (TFSE) 0 14
125. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 18
126. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 13
127. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 14
128. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 16
129. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 12
130. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 18
131. Tapodi László (7 + SC) 0 18
132. Nyiri Zoltán (Iparterv) 0 5
133. Király Csaba (MVSE KSE) 0 19
134. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 19
135. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 17
136. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 20
137. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 11
138. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 10
139. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 16
140. Nagy Ignác (BLF KK/B) 0 13
141. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 4
142. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 20
143. Rónai András (TFSE) 0 17
144. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 6
145. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 6
146. Árva Péter (MVSE KSE) 0 20
147. Emri Béla (Iparterv) 0 21
148. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 20
149. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 19
150. Papp András (VICE KSE) 0 22
151. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 0 8
152. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 12
153. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 16
154. Kócs Olivér (7 + SC) 0 18
155. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
156. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 2
157. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 0 4
158. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0 12
159. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 12
160. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 17
161. Tóth András (VICE KSE) 0 22
162. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 21
163. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 11
164. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0 2
165. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 4
166. Szabó Csaba (TFSE) 0 19
167. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 3
168. Pákozdy László (Színyei KC) 0 6
169. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 14
170. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 6
171. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 12
172. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 0 6
173. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 0 6
174. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 19
175. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 16
176. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 19
177. Sárai Tamás (7 + SC) 0 14
178. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 16
179. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 18
180. Kőrösi Soma (Szentendrei Kinizsi) 0 1
181. Koncz József (Budai Vasököl) 0 3
182. Szigeti András (7 + SC) 0 5
183. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 3
184. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 27.68 19
2. Cseh István (MVSE KSE) 22.05 19
3. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 19.9 20
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18.11 19
5. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 17.82 22
6. Piltmann Ákos (Iparterv) 17 20
7. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 15.75 20
8. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 15.32 19
9. Pajor Dávid (BLF KK/B) 15.19 21
10. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 13.81 21
11. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 13.41 22
12. Pethő Zoltán (TFSE) 13.32 19
13. Juhász András (Iparterv) 13.17 18
14. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 13.12 17
15. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 13 18
16. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 12.76 21
17. Simon Péter (Albatrosz) 12.73 22
18. Gulyás Dávid (Albatrosz) 12.59 22
19. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 12.53 17
20. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 12.53 17
21. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 12.32 19
22. Jantner László (Színyei KC) 11.63 19
23. Oláh Dániel (Albatrosz) 11.58 19
24. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 11.32 19
25. Novák Tamás (Budai Vasököl) 11.32 19
26. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 10.88 17
27. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 10.79 19
28. Pintér Zsolt (VICE KSE) 10.64 22
29. Laposa Dávid (7 + SC) 10.11 19
30. Borda Szabolcs (TFSE) 9.95 19
31. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 9.78 18
32. Valuska László (BEAC Kobak) 9.62 21
33. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 9.61 18
34. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 9.24 17
35. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 9.17 18
36. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 9.1 21
37. Schulek Dávid (TFSE) 8.83 18
38. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 8.72 18
39. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 8.29 17
40. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 8.29 21
41. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 8.24 17
42. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 7.89 18
43. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 7.75 20
44. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 7.48 21
45. Orosz Attila (Iparterv) 7.48 21
46. Szabó Mihály (VICE KSE) 7.32 22
47. Kása Dániel (Albatrosz) 7.24 21
48. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 6.65 20
49. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 6.48 21
50. Benedek Szabolcs (Iparterv) 6.44 18
51. Tapodi László (7 + SC) 6.33 18
52. Tőrös Balázs (Színyei KC) 6.32 19
53. Szabó György (VICE KSE) 6.19 21
54. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 6.05 21
55. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 18
56. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 5.9 20
57. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 5.9 20
58. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 5.86 22
59. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 5.86 21
60. Vargha Zoltán (VICE KSE) 5.6 20
61. Rubóczky György (Törekvés SE) 5.55 20
62. Király Csaba (MVSE KSE) 5.21 19
63. Holtai András (Albatrosz) 5.14 21
64. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 5.11 19
65. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.06 17
66. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 21
67. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 4.65 20
68. Fekete Tamás (TFSE) 4.6 20
69. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 4.5 20
70. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 4.5 22
71. Kutas Péter (Budai Vasököl) 4.19 21
72. Bánfalvi István (TFSE) 4.14 21
73. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 3.9 20
74. Rónai András (TFSE) 3.71 17
75. Simon Gyula (BLF KK/B) 3.68 19
76. Kerekes Zoltán (7 + SC) 3.61 18
77. Árva Péter (MVSE KSE) 3.35 20
78. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 3.29 17
79. Emri Béla (Iparterv) 2.95 21
80. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.9 20
81. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.84 19
82. Székely Gábor (Törekvés SE) 2.83 18
83. Papp András (VICE KSE) 2.82 22
84. Bereczki Máté (VICE KSE) 2.62 21
85. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2.33 18
86. Kócs Olivér (7 + SC) 2.11 18
87. Max György (Törekvés SE) 2.05 19
88. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.71 21
89. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.65 17
90. Tóth András (VICE KSE) 1.41 22
91. Pap László (Albatrosz) 1.29 17
92. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1.14 21
93. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1 18
94. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.86 21
95. Szabó Csaba (TFSE) 0.84 19
96. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.77 22
97. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.32 19
98. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.21 19
99. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.11 18
100. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 3.74 19
2. Pajor Dávid (BLF KK/B) 3.71 21
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 3.14 22
4. Pethő Zoltán (TFSE) 2.32 19
5. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 2.19 21
6. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2 17
7. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2 20
8. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.86 21
9. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.84 19
10. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.61 18
11. Juhász András (Iparterv) 1.5 18
12. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.36 22
13. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.24 21
14. Jantner László (Színyei KC) 1.21 19
15. Holtai András (Albatrosz) 1.14 21
16. Szabó György (VICE KSE) 1.05 21
17. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.05 22
18. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 18
19. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 17
20. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 1 21
21. Fekete Tamás (TFSE) 1 20
22. Bánfalvi István (TFSE) 1 21
23. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 0.96 22
24. Cseh István (MVSE KSE) 0.9 19
25. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.85 20
26. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 0.77 17
27. Kása Dániel (Albatrosz) 0.76 21
28. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 0.74 19
29. Orosz Attila (Iparterv) 0.67 21
30. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0.67 21
31. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0.65 17
32. Valuska László (BEAC Kobak) 0.62 21
33. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 0.61 18
34. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 0.61 18
35. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.56 18
36. Novák Tamás (Budai Vasököl) 0.53 19
37. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 0.5 20
38. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.47 17
39. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.44 18
40. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.43 21
41. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 0.41 17
42. Rubóczky György (Törekvés SE) 0.4 20
43. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.38 21
44. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 0.37 19
45. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0.36 22
46. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.33 18
47. Simon Péter (Albatrosz) 0.32 22
48. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0.25 20
49. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0.22 18
50. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.22 18
51. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.21 19
52. Simon Gyula (BLF KK/B) 0.21 19
53. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 0.18 22
54. Pap László (Albatrosz) 0.18 17
55. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.17 18
56. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0.15 20
57. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0.14 21
58. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0.14 21
59. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 0.12 17
60. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0.11 19
61. Tőrös Balázs (Színyei KC) 0.11 19
62. Piltmann Ákos (Iparterv) 0.1 20
63. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0.1 20
64. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.09 22
65. Schulek Dávid (TFSE) 0.06 18
66. Laposa Dávid (7 + SC) 0.05 19
67. Max György (Törekvés SE) 0.05 19
68. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.05 20
69. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.05 20
70. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0.05 21
71. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0.05 21
72. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.05 21
73. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.05 21
74. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 17
75. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 19
76. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 22
77. Borda Szabolcs (TFSE) 0 19
78. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 18
79. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 18
80. Tapodi László (7 + SC) 0 18
81. Király Csaba (MVSE KSE) 0 19
82. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 19
83. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 17
84. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 20
85. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 20
86. Rónai András (TFSE) 0 17
87. Árva Péter (MVSE KSE) 0 20
88. Emri Béla (Iparterv) 0 21
89. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 20
90. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 19
91. Papp András (VICE KSE) 0 22
92. Kócs Olivér (7 + SC) 0 18
93. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 17
94. Tóth András (VICE KSE) 0 22
95. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 21
96. Szabó Csaba (TFSE) 0 19
97. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 19
98. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 19
99. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 18
100. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 7.84 19
2. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 7.25 20
3. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 6.82 22
4. Piltmann Ákos (Iparterv) 6.45 20
5. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 20
6. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 6 19
7. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 5.77 17
8. Oláh Dániel (Albatrosz) 5.21 19
9. Nagy Péter (7 + SC) 5 19
10. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 4.96 22
11. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 4.77 17
12. Simon Péter (Albatrosz) 4.73 22
13. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 4.58 19
14. Borda Szabolcs (TFSE) 4.58 19
15. Pintér Zsolt (VICE KSE) 4.55 22
16. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 4.26 19
17. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.21 19
18. Laposa Dávid (7 + SC) 4.16 19
19. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 4.11 18
20. Novák Tamás (Budai Vasököl) 4 19
21. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 3.88 17
22. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 3.68 19
23. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 3.67 18
24. Juhász András (Iparterv) 3.5 18
25. Jantner László (Színyei KC) 3.32 19
26. Schulek Dávid (TFSE) 3.28 18
27. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 3.28 18
28. Valuska László (BEAC Kobak) 3.19 21
29. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 3.12 17
30. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 3 21
31. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3 21
32. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 2.95 21
33. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2.94 18
34. Benedek Szabolcs (Iparterv) 2.89 18
35. Tapodi László (7 + SC) 2.78 18
36. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.65 17
37. Pethő Zoltán (TFSE) 2.58 19
38. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2.57 21
39. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.56 18
40. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 2.52 21
41. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2.48 21
42. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.45 20
43. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.41 17
44. Király Csaba (MVSE KSE) 2.37 19
45. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2.3 20
46. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.29 17
47. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2.25 20
48. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.18 17
49. Orosz Attila (Iparterv) 2.14 21
50. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.06 18
51. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 2.05 19
52. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.05 20
53. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 2.05 21
54. Vargha Zoltán (VICE KSE) 2 20
55. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.89 18
56. Kása Dániel (Albatrosz) 1.86 21
57. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.86 21
58. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.85 20
59. Tőrös Balázs (Színyei KC) 1.84 19
60. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.82 22
61. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1.76 21
62. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1.75 20
63. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.73 22
64. Rónai András (TFSE) 1.59 17
65. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.52 21
66. Árva Péter (MVSE KSE) 1.5 20
67. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.43 21
68. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.37 19
69. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.35 20
70. Emri Béla (Iparterv) 1.33 21
71. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 1.15 20
72. Szabó György (VICE KSE) 1.14 21
73. Bereczki Máté (VICE KSE) 1.14 21
74. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1.09 22
75. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1 19
76. Papp András (VICE KSE) 1 22
77. Max György (Törekvés SE) 0.9 19
78. Kócs Olivér (7 + SC) 0.89 18
79. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.88 17
80. Holtai András (Albatrosz) 0.81 21
81. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.77 17
82. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.67 18
83. Tóth András (VICE KSE) 0.64 22
84. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.61 18
85. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.6 20
86. Fekete Tamás (TFSE) 0.6 20
87. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.5 18
88. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0.48 21
89. Bánfalvi István (TFSE) 0.43 21
90. Szabó Csaba (TFSE) 0.42 19
91. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.29 21
92. Pap László (Albatrosz) 0.24 17
93. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.19 21
94. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.18 22
95. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.17 18
96. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.16 19
97. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 0.14 22
98. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.11 19
99. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.06 18
100. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 17 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tőrös Balázs (Színyei KC) 3.26 19
2. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.88 17
3. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 2.71 17
4. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2.68 22
5. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 2.67 18
6. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.67 18
7. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2.65 20
8. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 2.62 21
9. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.59 17
10. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2.52 21
11. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.44 18
12. Rónai András (TFSE) 2.41 17
13. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.4 20
14. Pethő Zoltán (TFSE) 2.37 19
15. Laposa Dávid (7 + SC) 2.37 19
16. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2.36 22
17. Pintér Zsolt (VICE KSE) 2.32 22
18. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.32 19
19. Valuska László (BEAC Kobak) 2.29 21
20. Schulek Dávid (TFSE) 2.28 18
21. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.25 20
22. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.24 17
23. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.21 19
24. Szabó György (VICE KSE) 2.19 21
25. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.19 21
26. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.18 17
27. Piltmann Ákos (Iparterv) 2.15 20
28. Vargha Zoltán (VICE KSE) 2.15 20
29. Bánfalvi István (TFSE) 2.14 21
30. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2.06 17
31. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.05 20
32. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2.05 22
33. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 2.05 22
34. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 2 19
35. Juhász András (Iparterv) 2 18
36. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2 18
37. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 2 18
38. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2 20
39. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 1.94 18
40. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.91 22
41. Kása Dániel (Albatrosz) 1.91 21
42. Nagy Péter (7 + SC) 1.9 19
43. Emri Béla (Iparterv) 1.86 21
44. Fekete Tamás (TFSE) 1.85 20
45. Árva Péter (MVSE KSE) 1.85 20
46. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.84 19
47. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1.71 17
48. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.67 21
49. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 1.67 21
50. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.62 21
51. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.62 21
52. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.6 20
53. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 1.58 19
54. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.58 19
55. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.58 19
56. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1.57 21
57. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 1.52 21
58. Benedek Szabolcs (Iparterv) 1.5 18
59. Tapodi László (7 + SC) 1.5 18
60. Cseh István (MVSE KSE) 1.47 19
61. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 1.47 19
62. Borda Szabolcs (TFSE) 1.47 19
63. Simon Péter (Albatrosz) 1.46 22
64. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.44 18
65. Székely Gábor (Törekvés SE) 1.44 18
66. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.4 20
67. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.38 21
68. Jantner László (Színyei KC) 1.37 19
69. Király Csaba (MVSE KSE) 1.37 19
70. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.35 17
71. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.35 17
72. Orosz Attila (Iparterv) 1.33 21
73. Oláh Dániel (Albatrosz) 1.32 19
74. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.29 21
75. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1.29 21
76. Kócs Olivér (7 + SC) 1.28 18
77. Max György (Törekvés SE) 1.26 19
78. Novák Tamás (Budai Vasököl) 1.21 19
79. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.17 18
80. Szabó Csaba (TFSE) 1.16 19
81. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 1.16 19
82. Pap László (Albatrosz) 1.12 17
83. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.1 20
84. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1.09 22
85. Tóth András (VICE KSE) 1.09 22
86. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1 18
87. Holtai András (Albatrosz) 0.95 21
88. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.95 20
89. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0.95 20
90. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.76 21
91. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.75 20
92. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.71 17
93. Papp András (VICE KSE) 0.68 22
94. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.61 18
95. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.55 22
96. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.52 21
97. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.38 21
98. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.37 19
99. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.17 18
100. Faur Kálmán (TFSE) 0.06 17
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 17 meccs, min. 34 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 6.47 19
2. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.16 19
3. Piltmann Ákos (Iparterv) 3.8 20
4. Cseh István (MVSE KSE) 3.68 19
5. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.6 20
6. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 3.09 22
7. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 2.85 20
8. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.83 18
9. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2.74 19
10. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.47 19
11. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2.35 17
12. Simon Péter (Albatrosz) 2.32 22
13. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2.32 19
14. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2.28 18
15. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.21 19
16. Schulek Dávid (TFSE) 2.11 18
17. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.86 22
18. Pintér Zsolt (VICE KSE) 1.55 22
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 17 meccs, min. 34 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 75.36% (52/69) 19
2. Nagy Péter (7 + SC) 74.1% (123/166) 19
3. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 73.83% (79/107) 19
4. Pajor Dávid (BLF KK/B) 73.53% (25/34) 21
5. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 72.86% (51/70) 18
6. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 71.25% (57/80) 20
7. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 71.05% (27/38) 17
8. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 69.49% (41/59) 18
9. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 67.44% (29/43) 17
10. Novák Tamás (Budai Vasököl) 67.35% (33/49) 19
11. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 64.29% (27/42) 18
12. Kása Dániel (Albatrosz) 63.41% (26/41) 21
13. Jantner László (Színyei KC) 63.41% (26/41) 19
14. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 62.5% (25/40) 21
15. Pintér Zsolt (VICE KSE) 60.71% (34/56) 22
16. Piltmann Ákos (Iparterv) 60.32% (76/126) 20
17. Cseh István (MVSE KSE) 59.83% (70/117) 19
18. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 59.65% (68/114) 22
19. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 59.52% (25/42) 21
20. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 59.42% (41/69) 22
21. Valuska László (BEAC Kobak) 59.18% (29/49) 21
22. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 58.33% (28/48) 21
23. Rubóczky György (Törekvés SE) 57.89% (33/57) 20
24. Gulyás Dávid (Albatrosz) 57.89% (22/38) 22
25. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 57.6% (72/125) 20
26. Tőrös Balázs (Színyei KC) 56.41% (44/78) 19
27. Orosz Attila (Iparterv) 55.56% (25/45) 21
28. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 54.05% (40/74) 17
29. Schulek Dávid (TFSE) 53.52% (38/71) 18
30. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 52.63% (30/57) 17
31. Pethő Zoltán (TFSE) 52.27% (23/44) 19
32. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 51.65% (47/91) 19
33. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 51.22% (42/82) 19
34. Juhász András (Iparterv) 49.18% (30/61) 18
35. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 48.57% (17/35) 17
36. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 48.57% (17/35) 18
37. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 48.08% (25/52) 18
38. Laposa Dávid (7 + SC) 47.69% (31/65) 19
39. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 46.97% (31/66) 19
40. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 45.95% (17/37) 20
41. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 42.55% (20/47) 20
42. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 42.11% (16/38) 19
43. Simon Péter (Albatrosz) 40.16% (51/127) 22
44. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 36.17% (17/47) 18
45. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 35.9% (14/39) 21
46. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 30.56% (11/36) 20
47. Vargha Zoltán (VICE KSE) 30.36% (17/56) 20
48. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 28.95% (11/38) 18
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu