/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Csepel-Bontó/B - Budapest, Férfi B csoport

Edző

Név Telefon E-mail
Magyar Zoltán 70/637-7812 mzlfifi@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Bial András 30/871-9587 andras.bial@gmail.com

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bárány Levente 1987
- Beszer Zoltán 2005
- Bial András 1981
- Gerőly Tamás 1986
- Imre Dániel 2005
- Jámbor Hunor 2005
- Kovács Balázs 2003
- Kovács Benedek András 2005
- Magyar Zoltán 1981
- Szabó Ákos József 1982
- Varga Norbert József 1996

Műsor

Budapest, Férfi B csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB2016 Treff 07 SE U23 Csepel-Bontó/B 2022/09/30 19:20 100-26
(21-2,24-2,23-11,32-11)
Eötvös József Általános Iskola dr. Németh Patrik, Hegedűs Attila
FB2025 Csepel-Bontó/B Treff 07 SE 2022/10/13 18:50 32-98
(13-22,9-22,2-31,8-23)
Eötvös József Általános Iskola Vida József, Józsa András Junior
FB2034 Eötvös Halak Csepel-Bontó/B 2022/10/16 15:00 100-32
(35-2,11-10,30-10,24-10)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Tamás, Réger Zsolt Péter
FB2052 Parthus SE Csepel-Bontó/B 2022/11/11 19:15 98-50
(26-8,22-13,27-7,23-22)
Fészek Kosárlabda Csarnok Bagi Bálint, Tarnai Gyula Csaba
FB2043 Csepel-Bontó/B BEAC Und Einz 2022/11/17 18:50 29-85
(13-27,6-14,4-15,6-29)
Eötvös József Általános Iskola Jankovics Viktor Zsolt, Hartai Tamás
FB2061 Csepel-Bontó/B Kisbojtár 2022/11/24 18:50 55-101
(13-24,13-27,14-22,15-28)
Eötvös József Általános Iskola Józsa András Junior, Vida József
FB2072 Csepel-Bontó/B Honvéd Zrínyi SE/B 2022/12/01 18:50 71-101
(17-21,25-28,16-24,13-28)
Eötvös József Általános Iskola Gaál István Tamás, Nagy László
FB2083 Álló Farkasok Csepel-Bontó/B 2022/12/05 19:20 Babits Mihály Gimnázium Tőzsér Dénes Kelemen, Szentpáli-Gavallér Csaba
FB2094 Csepel-Bontó/B Optofit VKB Vác 2022/12/15 18:50 Eötvös József Általános Iskola
FB2105 Monor SE Csepel-Bontó/B 2022/12/19 19:30 József Attila Gimnázium
FB2116 Csepel-Bontó/B Szentendrei KHSE U20 2023/01/12 18:50 Eötvös József Általános Iskola
FB2127 Kőbánya Old Boys/B Csepel-Bontó/B 2023/01/13 20:45 Zrínyi Miklós Gimnázium
FB2137 REGI Waldorf U23 Csepel-Bontó/B 2023/01/22 18:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FB2146 Csepel-Bontó/B Treff 07 SE U23 2023/02/02 18:50 Eötvös József Általános Iskola
FB2155 Treff 07 SE Csepel-Bontó/B 2023/02/12 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2164 Csepel-Bontó/B Eötvös Halak 2023/02/23 18:50 Eötvös József Általános Iskola
FB2173 BEAC Und Einz Csepel-Bontó/B 2023/02/24 21:15 Lónyay Református Gimnázium
FB2182 Csepel-Bontó/B Parthus SE 2023/03/09 18:50 Eötvös József Általános Iskola
FB2191 Kisbojtár Csepel-Bontó/B 2023/03/19 13:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2202 Honvéd Zrínyi SE/B Csepel-Bontó/B 2023/03/23 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FB2213 Csepel-Bontó/B Álló Farkasok 2023/04/06 18:50 Eötvös József Általános Iskola
FB2224 Optofit VKB Vác Csepel-Bontó/B 2023/04/15 17:00 Piarista Gimnázium
FB2235 Csepel-Bontó/B Monor SE 2023/04/27 18:50 Eötvös József Általános Iskola
FB2246 Szentendrei KHSE U20 Csepel-Bontó/B 2023/05/11 19:15 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FB2257 Csepel-Bontó/B Kőbánya Old Boys/B 2023/05/18 18:50 Eötvös József Általános Iskola
FB2267 Csepel-Bontó/B REGI Waldorf U23 2023/05/25 18:50 Eötvös József Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 324 16
2. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 306 16
3. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 294 16
4. Nagy Péter (7 + SC) 286 14
5. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 282 14
6. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 278 14
7. Munteán András Gyula (Bravos) 276 14
8. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 258 12
9. Filótás Gergely László (Bravos) 258 12
10. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 254 14
11. Gedei Tibor (Budai Mind1) 252 12
12. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 250 12
13. Takács Gergely (Cap City Crew) 248 10
14. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 246 16
15. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 240 10
16. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 236 14
17. Szabó Péter (Eldorádó KE) 234 16
18. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 228 14
19. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 226 16
20. Bozsik László (Színyei KC) 224 12
21. Buda Gergely (TFSE Senior) 224 10
22. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 222 14
23. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 222 14
24. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 220 14
25. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 218 14
26. Landauer Gábor (Parthus SE) 208 16
27. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 206 14
28. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 202 14
29. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 202 14
30. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 200 14
31. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 200 10
32. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 200 16
33. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 192 16
34. Kovács András (Budai Mind1) 192 16
35. Rósa László (Eldorádó KE) 190 16
36. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 190 16
37. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 186 12
38. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 182 14
39. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 182 14
40. Halász László (Budafok/B) 180 16
41. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 180 14
42. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 178 12
43. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 176 12
44. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 176 12
45. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 174 10
46. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 172 10
47. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 172 16
48. Lelkes János (Kisbojtár) 170 12
49. Saáry Csaba (Powear-TFT) 168 12
50. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 166 16
51. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 166 14
52. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 166 12
53. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 164 12
54. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 162 16
55. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 162 14
56. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 160 16
57. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 160 12
58. Vári Balázs (Bravos) 158 16
59. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 158 16
60. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 156 12
61. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 154 10
62. Horváth János (Cap City Crew) 154 10
63. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 152 12
64. Emdadi Toraj (7 + SC) 152 10
65. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 148 14
66. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 146 14
67. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 146 12
68. Gyuricskó András (Monor SE) 146 4
69. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 144 12
70. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 144 12
71. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 142 12
72. Nagy Sándor (Cap City Crew) 140 12
73. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 140 10
74. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 140 14
75. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 140 16
76. Sulán Péter (Budafok/B) 140 16
77. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 138 14
78. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 136 16
79. Szabó András (Optofit VKB Vác) 136 12
80. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 136 14
81. Püspök Bertalan (Monor SE) 134 8
82. Ruboczky György (Törekvés SE) 134 16
83. Laposa Dávid András (7 + SC) 132 14
84. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 132 10
85. Héczei András (Színyei KC) 130 10
86. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 130 10
87. Juhász István (Budai Mind1) 128 16
88. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 126 14
89. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 124 12
90. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 122 12
91. Kovács Miklós (Budai Mind1) 120 14
92. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 120 14
93. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 118 14
94. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 118 10
95. Szikora Bence (Parthus SE) 118 16
96. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 118 12
97. Bodor Dániel (Monor SE) 112 12
98. Lendér Armand András (Monor SE) 110 10
99. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 110 16
100. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 110 14
101. Nagy Balázs (Kisbojtár) 110 14
102. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 108 16
103. Herczeg Barnabás (7 + SC) 106 6
104. Righi Kenzy (Cap City Crew) 106 10
105. Ujvári Attila (Bravos) 106 16
106. Nagy András (Hobbi SK) 106 12
107. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 106 14
108. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 104 12
109. Merl Ferenc (TFSE Senior) 104 10
110. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 102 14
111. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 102 14
112. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 102 12
113. Simon Szabolcs (Parthus SE) 100 6
114. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 100 10
115. Bárány Csaba (Budai Bikák) 100 10
116. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 100 12
117. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 98 12
118. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 98 10
119. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 98 14
120. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 96 10
121. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 94 10
122. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 94 12
123. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 94 14
124. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 92 12
125. Papp András János (Eldorádó KE) 90 14
126. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 90 14
127. Valuska László (BEAC Kobak) 90 8
128. Deák Attila (Budai Mind1) 90 10
129. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 90 12
130. Németh András (BEAC Kobak) 90 12
131. Szilléry János (Budai Bikák) 90 12
132. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 88 14
133. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 88 14
134. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 88 10
135. Dira Ferenc (Budai Mind1) 88 16
136. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 86 14
137. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 86 14
138. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 84 8
139. Chrestels Attila János (7 + SC) 84 10
140. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 84 16
141. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 82 16
142. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 82 14
143. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 82 14
144. Gecse Zoltán (Budafok/B) 80 12
145. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 80 14
146. Müller István (Álló Farkasok) 76 8
147. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 76 12
148. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 74 12
149. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 74 14
150. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 74 8
151. Jantner László (Színyei KC) 74 10
152. Tóth Bence (Cap City Crew) 72 14
153. Györe András (Álló Farkasok) 72 8
154. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 72 12
155. Széll Gábor (Budafok/B) 72 16
156. Budai Márton (E5vös NGRK) 72 16
157. Dapev Benedek (Kisbojtár) 68 8
158. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 68 10
159. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 66 8
160. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 66 12
161. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 64 6
162. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 64 14
163. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 62 14
164. Josepovits László (Álló Farkasok) 62 12
165. Búzás Bence (Monor SE) 62 4
166. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 62 10
167. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 62 10
168. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 60 8
169. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 60 12
170. Tatai Ádám (Budai Mind1) 60 16
171. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 58 14
172. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 58 4
173. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 58 8
174. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 56 12
175. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 56 12
176. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 56 8
177. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 56 16
178. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 54 8
179. Csontos Gergő (Budai Bikák) 54 10
180. Pálfy Márk (Parthus SE) 54 16
181. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 54 14
182. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 52 14
183. Solymosi Péter (Budai Mind1) 50 12
184. Friedman Guy (Parthus SE) 50 4
185. Német Tamás (Budai Mind1) 50 10
186. Márton Antal (Powear-TFT) 50 10
187. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 50 16
188. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 50 6
189. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 50 6
190. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 48 8
191. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 48 10
192. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 48 12
193. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 48 12
194. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 46 10
195. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 46 16
196. Szép András (BEAC Kobak) 46 12
197. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 46 12
198. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 44 14
199. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 44 4
200. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 44 8
201. Horváth Viktor (Monor SE) 42 6
202. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 42 8
203. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 42 10
204. Székely Gábor (Törekvés SE) 42 10
205. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 42 10
206. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 42 12
207. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 42 12
208. Végh Norbert (TFSE Senior) 42 12
209. Schulek Csaba (TFSE Senior) 42 12
210. Bódi Attila (Monor SE) 40 4
211. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 40 10
212. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 40 14
213. Tilinger Zsolt (7 + SC) 40 14
214. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 40 14
215. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 40 12
216. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 40 12
217. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 38 12
218. Zsótér István Zsolt (Bravos) 38 4
219. Péter Máté (Hobbi SK) 38 8
220. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 38 8
221. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 38 10
222. Andó Péter (Bravos) 38 6
223. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 38 14
224. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 38 14
225. Bánsági Attila (Bravos) 38 14
226. Schulek Dávid (TFSE Senior) 36 6
227. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 36 8
228. Baricska Dániel (Hobbi SK) 36 10
229. Tamás Bence (Cap City Crew) 36 12
230. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 36 14
231. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 34 6
232. Takács Gábor (Hobbi SK) 34 6
233. Junó György (Monor SE) 34 10
234. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 34 12
235. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 34 12
236. Molnár Bálint (Budai Bikák) 32 12
237. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 32 12
238. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 32 14
239. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 32 4
240. Papp Albert (Budafok/B) 32 16
241. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 32 6
242. Hadnagy András (Álló Farkasok) 32 6
243. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 30 14
244. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 30 4
245. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 30 4
246. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 30 8
247. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 30 16
248. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 28 6
249. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 28 2
250. Kaári Levente (Monor SE) 28 10
251. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 28 12
252. Zsigmond András (Cap City Crew) 26 2
253. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 26 2
254. Duday Zoltán (Budai Mind1) 26 8
255. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 26 8
256. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 26 10
257. Fábián Dénes (Bravos) 26 6
258. Homa Csaba (Eldorádó KE) 26 14
259. Varga Levente (Monor SE) 24 6
260. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 24 8
261. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 24 10
262. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 22 6
263. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 22 2
264. Galambos Máté (Budai Bikák) 22 4
265. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 22 8
266. Kecskeméti György (Parthus SE) 22 8
267. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 22 10
268. Sára Attila (Budafok/B) 22 16
269. Ruppert Tamás (Bravos) 22 12
270. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 22 14
271. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 20 14
272. Katona József (Bravos) 20 14
273. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 20 14
274. dr. Varga József (Cap City Crew) 20 12
275. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 20 8
276. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 20 16
277. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 18 4
278. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 18 6
279. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 18 10
280. Papp Balázs (Budafok/B) 18 10
281. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 18 10
282. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 18 12
283. Szidonya István (Powear-TFT) 16 6
284. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 16 2
285. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 16 4
286. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 16 4
287. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 16 8
288. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 16 10
289. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 16 10
290. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 16 10
291. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 16 16
292. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 14 12
293. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 14 4
294. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 14 4
295. Bakai István Bálint (Budafok/B) 12 2
296. Muzslai Francisco (Parthus SE) 12 2
297. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 12 4
298. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 12 6
299. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 12 6
300. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 12 8
301. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 12 10
302. Ohát Viktor (Monor SE) 12 12
303. Bánhegyi András József (Színyei KC) 10 6
304. Gaál Roland (Powear-TFT) 10 2
305. Vári János (Bravos) 10 2
306. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 10 4
307. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 8 12
308. Szóga Tamás (Színyei KC) 8 4
309. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 8 4
310. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 8 4
311. Szeles Péter (Eldorádó KE) 8 4
312. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 8 8
313. Bial András (Csepel-Bontó/B) 8 8
314. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 8 10
315. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 8 6
316. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 8 14
317. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 6 2
318. Csernus Marco (Monor SE) 6 2
319. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 6 4
320. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 6 4
321. Madarász Attila (Színyei KC) 6 10
322. Horváth Ádám (Budai Mind1) 6 10
323. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 6 12
324. Girus László (Powear-TFT) 4 14
325. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 4 6
326. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 4 2
327. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 4 2
328. Farkas András (REGI Waldorf U23) 4 2
329. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 2
330. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 4 4
331. Varga Dániel (Cap City Crew) 4 4
332. Szabó Balázs (Hobbi SK) 4 4
333. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 4 4
334. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 4 4
335. Eke Balázs (Cap City Crew) 4 8
336. Gubis György (Optofit VKB Vác) 4 8
337. Skobrics Tibor (7 + SC) 4 8
338. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 4 10
339. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 4 10
340. Tatai András (Eldorádó KE) 4 10
341. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 4 10
342. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 4 10
343. Kocsis Norbert (Monor SE) 2 12
344. Fekete Tamás (TFSE Senior) 2 2
345. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 4
346. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
347. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 8
348. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
349. Király Tamás (Színyei KC) 0 2
350. Aradi Levente (Parthus SE) 0 2
351. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
352. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
353. Kerék Dominik Patrik (REGI Waldorf U23) 0 2
354. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 2
355. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 6
356. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
357. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 12
358. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 6
359. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
360. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
361. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Péter (Eldorádó KE) 54 16
2. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 50 16
3. Gedei Tibor (Budai Mind1) 42 12
4. Takács Gergely (Cap City Crew) 40 10
5. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 38 16
6. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 38 16
7. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 36 14
8. Rósa László (Eldorádó KE) 36 16
9. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 36 12
10. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 34 16
11. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 34 14
12. Munteán András Gyula (Bravos) 34 14
13. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 34 10
14. Gyuricskó András (Monor SE) 32 4
15. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 32 10
16. Landauer Gábor (Parthus SE) 32 16
17. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 32 12
18. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 32 16
19. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 32 14
20. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 30 12
21. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 30 12
22. Nagy Péter (7 + SC) 28 14
23. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 28 14
24. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 28 12
25. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 28 14
26. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 28 14
27. Sulán Péter (Budafok/B) 28 16
28. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 28 16
29. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 26 14
30. Saáry Csaba (Powear-TFT) 24 12
31. Lendér Armand András (Monor SE) 24 10
32. Szikora Bence (Parthus SE) 24 16
33. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 22 14
34. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 22 14
35. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 22 12
36. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 22 10
37. Deák Attila (Budai Mind1) 22 10
38. Nagy Balázs (Kisbojtár) 22 14
39. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 22 12
40. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 14
41. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 20 14
42. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 20 14
43. Nagy Sándor (Cap City Crew) 20 12
44. Merl Ferenc (TFSE Senior) 20 10
45. Dira Ferenc (Budai Mind1) 20 16
46. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 18 10
47. Filótás Gergely László (Bravos) 18 12
48. Bozsik László (Színyei KC) 18 12
49. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 18 10
50. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 18 10
51. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 18 16
52. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 18 12
53. Papp András János (Eldorádó KE) 18 14
54. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 18 14
55. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 18 10
56. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 18 14
57. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 18 14
58. Budai Márton (E5vös NGRK) 18 16
59. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 16 14
60. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 16 16
61. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 16 14
62. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 16 12
63. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 16 16
64. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 16 16
65. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 16 14
66. Széll Gábor (Budafok/B) 16 16
67. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 14 10
68. Simon Szabolcs (Parthus SE) 14 6
69. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 14 4
70. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 14 14
71. Bárány Csaba (Budai Bikák) 14 10
72. Vári Balázs (Bravos) 14 16
73. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 14 10
74. Ruboczky György (Törekvés SE) 14 16
75. Solymosi Péter (Budai Mind1) 14 12
76. Búzás Bence (Monor SE) 12 4
77. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 12 12
78. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 12 12
79. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 12 12
80. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 12 14
81. Juhász István (Budai Mind1) 12 16
82. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 12 10
83. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 12 12
84. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 12 12
85. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 10 14
86. Horváth János (Cap City Crew) 10 10
87. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 10 12
88. Héczei András (Színyei KC) 10 10
89. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 10 16
90. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 10 6
91. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 10 10
92. Bodor Dániel (Monor SE) 10 12
93. Nagy András (Hobbi SK) 10 12
94. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 10 6
95. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 10 4
96. Ujvári Attila (Bravos) 10 16
97. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 10 10
98. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 10 16
99. Tilinger Zsolt (7 + SC) 10 14
100. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 10 14
101. Bánsági Attila (Bravos) 10 14
102. Buda Gergely (TFSE Senior) 8 10
103. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 8 10
104. Püspök Bertalan (Monor SE) 8 8
105. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 8 14
106. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 8 12
107. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 8 8
108. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 8 16
109. Tóth Bence (Cap City Crew) 8 14
110. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 8 6
111. Székely Gábor (Törekvés SE) 8 10
112. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 8 10
113. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 8 14
114. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 8 12
115. Végh Norbert (TFSE Senior) 8 12
116. Zsigmond András (Cap City Crew) 6 2
117. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 6 4
118. Müller István (Álló Farkasok) 6 8
119. Dapev Benedek (Kisbojtár) 6 8
120. Chrestels Attila János (7 + SC) 6 10
121. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 6 12
122. Jantner László (Színyei KC) 6 10
123. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 6 8
124. Horváth Viktor (Monor SE) 6 6
125. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 6 14
126. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 6 8
127. Fábián Dénes (Bravos) 6 6
128. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 6 16
129. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 6 12
130. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 6 14
131. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 4 12
132. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 4 12
133. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 12
134. Kovács András (Budai Mind1) 4 16
135. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 12
136. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 14
137. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 10
138. Bódi Attila (Monor SE) 4 4
139. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 4 8
140. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 4 14
141. Györe András (Álló Farkasok) 4 8
142. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 4 6
143. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 4 6
144. Márton Antal (Powear-TFT) 4 10
145. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 4 14
146. Varga Levente (Monor SE) 4 6
147. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 4 4
148. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 4 8
149. Pálfy Márk (Parthus SE) 4 16
150. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 4 8
151. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 4 14
152. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 4 8
153. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 4 10
154. dr. Varga József (Cap City Crew) 4 12
155. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 4 10
156. Katona József (Bravos) 4 14
157. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 4 10
158. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 2 12
159. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 2 16
160. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2 16
161. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2 14
162. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 2 14
163. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 2 14
164. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2 10
165. Friedman Guy (Parthus SE) 2 4
166. Halász László (Budafok/B) 2 16
167. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 2 8
168. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 2 12
169. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 2 16
170. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 2 14
171. Kovács Miklós (Budai Mind1) 2 14
172. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 2 8
173. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 2 14
174. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 12
175. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 2 12
176. Németh András (BEAC Kobak) 2 12
177. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 2 8
178. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 2 14
179. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 2 10
180. Gecse Zoltán (Budafok/B) 2 12
181. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 2 14
182. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 2 14
183. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 2 8
184. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 2 14
185. Takács Gábor (Hobbi SK) 2 6
186. Galambos Máté (Budai Bikák) 2 4
187. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2 8
188. Gaál Roland (Powear-TFT) 2 2
189. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 2 8
190. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 2 12
191. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 2 12
192. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 2 10
193. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 2 10
194. Szép András (BEAC Kobak) 2 12
195. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 2 6
196. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 4
197. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 2 16
198. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 2 12
199. Duday Zoltán (Budai Mind1) 2 8
200. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 2 12
201. Tamás Bence (Cap City Crew) 2 12
202. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 2 6
203. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 2 2
204. Csernus Marco (Monor SE) 2 2
205. Kaári Levente (Monor SE) 2 10
206. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 2 14
207. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 2 14
208. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 2 4
209. Szeles Péter (Eldorádó KE) 2 4
210. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 2 6
211. Homa Csaba (Eldorádó KE) 2 14
212. Papp Balázs (Budafok/B) 2 10
213. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 2 10
214. Bánhegyi András József (Színyei KC) 2 6
215. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 2 4
216. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 2 4
217. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 2 14
218. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 2 6
219. Madarász Attila (Színyei KC) 2 10
220. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2 10
221. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 2 12
222. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 6
223. Emdadi Toraj (7 + SC) 0 10
224. Lelkes János (Kisbojtár) 0 12
225. Vízvári Kristóf György (TFSE Senior) 0 2
226. Kett Zoltán (Treff 07 SE) 0 2
227. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 0 14
228. Szabó András (Optofit VKB Vác) 0 12
229. Valuska László (BEAC Kobak) 0 8
230. Varga Ákos (BEAC Und Einz) 0 2
231. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0 10
232. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 0 14
233. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0 16
234. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 0 12
235. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 0 10
236. Zsótér István Zsolt (Bravos) 0 4
237. Laposa Dávid András (7 + SC) 0 14
238. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 0 10
239. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 0 12
240. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 0 12
241. Mendzsák László (Optofit VKB Vác) 0 2
242. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 0 4
243. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 0 14
244. Szilléry János (Budai Bikák) 0 12
245. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 4
246. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 14
247. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 0 8
248. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 16
249. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 0 16
250. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 0 14
251. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 14
252. Andó Péter (Bravos) 0 6
253. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 12
254. Bakai István Bálint (Budafok/B) 0 2
255. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0 6
256. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 12
257. Muzslai Francisco (Parthus SE) 0 2
258. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 8
259. Csontos Gergő (Budai Bikák) 0 10
260. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 0 6
261. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0 6
262. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 0 14
263. Josepovits László (Álló Farkasok) 0 12
264. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0 16
265. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0 12
266. Német Tamás (Budai Mind1) 0 10
267. Vári János (Bravos) 0 2
268. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 0 10
269. Péter Máté (Hobbi SK) 0 8
270. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 0 14
271. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 0 4
272. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0 14
273. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0 12
274. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 4
275. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 0 10
276. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0 16
277. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 14
278. Baricska Dániel (Hobbi SK) 0 10
279. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 0 12
280. Schulek Csaba (TFSE Senior) 0 12
281. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0 12
282. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 0 4
283. Junó György (Monor SE) 0 10
284. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 0 12
285. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 0 8
286. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0 14
287. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0 4
288. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 0 14
289. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0 12
290. Kecskeméti György (Parthus SE) 0 8
291. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 0 8
292. Szidonya István (Powear-TFT) 0 6
293. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0 12
294. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0 12
295. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0 10
296. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0 14
297. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0 8
298. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 4
299. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 0 10
300. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 0 12
301. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0 10
302. Papp Albert (Budafok/B) 0 16
303. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 6
304. Farkas András (REGI Waldorf U23) 0 2
305. Bognár Domokos (E5vös NGRK) 0 2
306. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 4
307. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0 2
308. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
309. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
310. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0 16
311. Ruppert Tamás (Bravos) 0 12
312. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 10
313. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 0 10
314. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0 14
315. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0 12
316. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0 8
317. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0 14
318. Sára Attila (Budafok/B) 0 16
319. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0 16
320. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 12
321. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0 4
322. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 4
323. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0 4
324. Szabó Balázs (Hobbi SK) 0 4
325. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0 16
326. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0 2
327. Ohát Viktor (Monor SE) 0 12
328. Varga Dániel (Cap City Crew) 0 4
329. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0 8
330. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0 8
331. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 10
332. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0 6
333. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 12
334. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0 14
335. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 8
336. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 8
337. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 8
338. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0 10
339. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0 10
340. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0 10
341. Tatai András (Eldorádó KE) 0 10
342. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0 10
343. Girus László (Powear-TFT) 0 14
344. Kocsis Norbert (Monor SE) 0 12
345. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 6
346. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 2
347. Bujdosó Dániel (Kisbojtár) 0 2
348. Kovács Barnabás (Cap City Crew) 0 2
349. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
350. Kerék Dominik Patrik (REGI Waldorf U23) 0 2
351. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 2
352. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 6
353. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
354. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
355. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
356. Aradi Levente (Parthus SE) 0 2
357. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 12
358. Király Tamás (Színyei KC) 0 2
359. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 4
360. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 8
361. Nagy Gábor (Színyei KC) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gyuricskó András (Monor SE) 36.5 4
2. Takács Gergely (Cap City Crew) 24.8 10
3. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 24 10
4. Buda Gergely (TFSE Senior) 22.4 10
5. Filótás Gergely László (Bravos) 21.5 12
6. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 21.5 12
7. Gedei Tibor (Budai Mind1) 21 12
8. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 20.83 12
9. Nagy Péter (7 + SC) 20.43 14
10. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 20.25 16
11. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 20.14 14
12. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 20 10
13. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 19.86 14
14. Munteán András Gyula (Bravos) 19.71 14
15. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 19.13 16
16. Bozsik László (Színyei KC) 18.67 12
17. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 18.38 16
18. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18.14 14
19. Herczeg Barnabás (7 + SC) 17.67 6
20. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 17.4 10
21. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 17.2 10
22. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 16.86 14
23. Püspök Bertalan (Monor SE) 16.75 8
24. Simon Szabolcs (Parthus SE) 16.67 6
25. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 16.29 14
26. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 15.86 14
27. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 15.86 14
28. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 15.71 14
29. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 15.57 14
30. Búzás Bence (Monor SE) 15.5 4
31. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 15.5 12
32. Horváth János (Cap City Crew) 15.4 10
33. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 15.4 10
34. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 15.38 16
35. Emdadi Toraj (7 + SC) 15.2 10
36. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 14.83 12
37. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 14.71 14
38. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 14.67 12
39. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 14.67 12
40. Szabó Péter (Eldorádó KE) 14.63 16
41. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 14.5 4
42. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 14.43 14
43. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 14.43 14
44. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 14.29 14
45. Lelkes János (Kisbojtár) 14.17 12
46. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 14.13 16
47. Saáry Csaba (Powear-TFT) 14 12
48. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 14 10
49. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 13.83 12
50. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 13.67 12
51. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 13.33 12
52. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 13.2 10
53. Héczei András (Színyei KC) 13 10
54. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 13 14
55. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 13 12
56. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 13 14
57. Landauer Gábor (Parthus SE) 13 16
58. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 13 10
59. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 12.86 14
60. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 12.67 12
61. Friedman Guy (Parthus SE) 12.5 4
62. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 12.5 16
63. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 12.17 12
64. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 12 12
65. Kovács András (Budai Mind1) 12 16
66. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 12 16
67. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 12 12
68. Rósa László (Eldorádó KE) 11.88 16
69. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 11.88 16
70. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 11.86 14
71. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 11.83 12
72. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 11.8 10
73. Nagy Sándor (Cap City Crew) 11.67 12
74. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 11.57 14
75. Szabó András (Optofit VKB Vác) 11.33 12
76. Valuska László (BEAC Kobak) 11.25 8
77. Halász László (Budafok/B) 11.25 16
78. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 11 4
79. Lendér Armand András (Monor SE) 11 10
80. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 10.75 16
81. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 10.67 6
82. Righi Kenzy (Cap City Crew) 10.6 10
83. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 10.57 14
84. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 10.5 8
85. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 10.43 14
86. Merl Ferenc (TFSE Senior) 10.4 10
87. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 10.38 16
88. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 10.33 12
89. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 10.17 12
90. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 10.13 16
91. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 10 16
92. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 10
93. Bódi Attila (Monor SE) 10 4
94. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 10 14
95. Bárány Csaba (Budai Bikák) 10 10
96. Vári Balázs (Bravos) 9.88 16
97. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 9.88 16
98. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 9.86 14
99. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 9.83 12
100. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 9.8 10
101. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 9.71 14
102. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 9.6 10
103. Müller István (Álló Farkasok) 9.5 8
104. Zsótér István Zsolt (Bravos) 9.5 4
105. Laposa Dávid András (7 + SC) 9.43 14
106. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 9.4 10
107. Bodor Dániel (Monor SE) 9.33 12
108. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 9.25 8
109. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 9 14
110. Deák Attila (Budai Mind1) 9 10
111. Györe András (Álló Farkasok) 9 8
112. Nagy András (Hobbi SK) 8.83 12
113. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 8.8 10
114. Sulán Péter (Budafok/B) 8.75 16
115. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 8.75 16
116. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 8.67 12
117. Kovács Miklós (Budai Mind1) 8.57 14
118. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 8.57 14
119. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 8.5 12
120. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 8.5 16
121. Dapev Benedek (Kisbojtár) 8.5 8
122. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 8.43 14
123. Chrestels Attila János (7 + SC) 8.4 10
124. Ruboczky György (Törekvés SE) 8.38 16
125. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 8.33 12
126. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 8.33 6
127. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 8.33 6
128. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 8.25 8
129. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 8.17 12
130. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 8 4
131. Juhász István (Budai Mind1) 8 16
132. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 7.86 14
133. Nagy Balázs (Kisbojtár) 7.86 14
134. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.83 12
135. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 7.67 12
136. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 7.57 14
137. Németh András (BEAC Kobak) 7.5 12
138. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 7.5 4
139. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 7.5 12
140. Szilléry János (Budai Bikák) 7.5 12
141. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 7.5 8
142. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 7.5 4
143. Jantner László (Színyei KC) 7.4 10
144. Szikora Bence (Parthus SE) 7.38 16
145. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 7.29 14
146. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 7.29 14
147. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 7.25 8
148. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 7 8
149. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 7 14
150. Horváth Viktor (Monor SE) 7 6
151. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 6.88 16
152. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 6.8 10
153. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 6.75 16
154. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 6.75 8
155. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 6.71 14
156. Gecse Zoltán (Budafok/B) 6.67 12
157. Ujvári Attila (Bravos) 6.63 16
158. Papp András János (Eldorádó KE) 6.43 14
159. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 6.43 14
160. Andó Péter (Bravos) 6.33 6
161. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 6.33 12
162. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 6.29 14
163. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 6.29 14
164. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 6.2 10
165. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 6.2 10
166. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.17 12
167. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 6.14 14
168. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 6.14 14
169. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 6 12
170. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 6 8
171. Schulek Dávid (TFSE Senior) 6 6
172. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 5.86 14
173. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 5.86 14
174. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 5.71 14
175. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 5.67 6
176. Takács Gábor (Hobbi SK) 5.67 6
177. Galambos Máté (Budai Bikák) 5.5 4
178. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 5.5 8
179. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 5.5 12
180. Dira Ferenc (Budai Mind1) 5.5 16
181. Csontos Gergő (Budai Bikák) 5.4 10
182. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 5.33 6
183. Hadnagy András (Álló Farkasok) 5.33 6
184. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 5.29 14
185. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 5.25 16
186. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 5.25 8
187. Josepovits László (Álló Farkasok) 5.17 12
188. Tóth Bence (Cap City Crew) 5.14 14
189. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 5.13 16
190. Márton Antal (Powear-TFT) 5 10
191. Német Tamás (Budai Mind1) 5 10
192. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 5 12
193. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 4.8 10
194. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 4.75 8
195. Péter Máté (Hobbi SK) 4.75 8
196. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 4.67 6
197. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 4.67 12
198. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 4.67 12
199. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 4.6 10
200. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 4.57 14
201. Széll Gábor (Budafok/B) 4.5 16
202. Budai Márton (E5vös NGRK) 4.5 16
203. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 4.5 4
204. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 4.5 8
205. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 4.43 14
206. Fábián Dénes (Bravos) 4.33 6
207. Székely Gábor (Törekvés SE) 4.2 10
208. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 4.2 10
209. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 4.2 10
210. Solymosi Péter (Budai Mind1) 4.17 12
211. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 4.14 14
212. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 4 12
213. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 4 4
214. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 4 4
215. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 4 10
216. Varga Levente (Monor SE) 4 6
217. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 4 12
218. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 3.86 14
219. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 3.83 12
220. Szép András (BEAC Kobak) 3.83 12
221. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 3.8 10
222. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 3.75 8
223. Tatai Ádám (Budai Mind1) 3.75 16
224. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 3.71 14
225. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 3.67 6
226. Baricska Dániel (Hobbi SK) 3.6 10
227. Schulek Csaba (TFSE Senior) 3.5 12
228. Végh Norbert (TFSE Senior) 3.5 12
229. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 3.5 12
230. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 3.5 16
231. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 3.5 4
232. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 3.5 12
233. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.5 4
234. Junó György (Monor SE) 3.4 10
235. Pálfy Márk (Parthus SE) 3.38 16
236. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 3.33 12
237. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 3.33 12
238. Duday Zoltán (Budai Mind1) 3.25 8
239. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 3.25 8
240. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 3.17 12
241. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 3.14 14
242. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 3.13 16
243. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 3 4
244. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 3 6
245. Tamás Bence (Cap City Crew) 3 12
246. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 3 8
247. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 2.88 16
248. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 2.86 14
249. Tilinger Zsolt (7 + SC) 2.86 14
250. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 2.86 14
251. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 2.83 12
252. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 2.83 12
253. Kaári Levente (Monor SE) 2.8 10
254. Kecskeméti György (Parthus SE) 2.75 8
255. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 2.75 8
256. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 2.71 14
257. Bánsági Attila (Bravos) 2.71 14
258. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 2.71 14
259. Molnár Bálint (Budai Bikák) 2.67 12
260. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 2.67 12
261. Szidonya István (Powear-TFT) 2.67 6
262. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 2.6 10
263. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 2.57 14
264. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 2.5 8
265. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 2.5 4
266. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 2.4 10
267. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 2.33 12
268. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 2.29 14
269. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 2.2 10
270. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 2.14 14
271. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 2 8
272. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 2 4
273. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 2 6
274. Szóga Tamás (Színyei KC) 2 4
275. Szeles Péter (Eldorádó KE) 2 4
276. Papp Albert (Budafok/B) 2 16
277. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 2 4
278. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 6
279. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 1.88 16
280. Homa Csaba (Eldorádó KE) 1.86 14
281. Ruppert Tamás (Bravos) 1.83 12
282. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 1.8 10
283. Papp Balázs (Budafok/B) 1.8 10
284. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 1.8 10
285. dr. Varga József (Cap City Crew) 1.67 12
286. Bánhegyi András József (Színyei KC) 1.67 6
287. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 1.6 10
288. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 1.6 10
289. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 1.6 10
290. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 1.57 14
291. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 1.5 8
292. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 1.5 4
293. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 1.5 12
294. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 1.5 4
295. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 1.43 14
296. Katona József (Bravos) 1.43 14
297. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 1.43 14
298. Sára Attila (Budafok/B) 1.38 16
299. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 1.33 6
300. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 1.25 16
301. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 1.2 10
302. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1.17 12
303. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 1 4
304. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 1 4
305. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 1 8
306. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 1 16
307. Szabó Balázs (Hobbi SK) 1 4
308. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 1 4
309. Ohát Viktor (Monor SE) 1 12
310. Varga Dániel (Cap City Crew) 1 4
311. Bial András (Csepel-Bontó/B) 1 8
312. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0.8 10
313. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.67 12
314. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0.67 6
315. Madarász Attila (Színyei KC) 0.6 10
316. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.6 10
317. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.57 14
318. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.5 8
319. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.5 8
320. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0.5 12
321. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.5 8
322. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.4 10
323. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.4 10
324. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.4 10
325. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0.4 10
326. Tatai András (Eldorádó KE) 0.4 10
327. Girus László (Powear-TFT) 0.29 14
328. Kocsis Norbert (Monor SE) 0.17 12
329. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
330. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 4
331. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 6
332. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 8
333. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
334. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 12
335. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 6
336. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
337. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gyuricskó András (Monor SE) 8 4
2. Takács Gergely (Cap City Crew) 4 10
3. Gedei Tibor (Budai Mind1) 3.5 12
4. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 3.5 4
5. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 3.4 10
6. Szabó Péter (Eldorádó KE) 3.38 16
7. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 3.2 10
8. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 3.13 16
9. Búzás Bence (Monor SE) 3 4
10. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 3 12
11. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.67 12
12. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.57 14
13. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 2.5 12
14. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 2.5 12
15. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 2.5 4
16. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 2.43 14
17. Munteán András Gyula (Bravos) 2.43 14
18. Lendér Armand András (Monor SE) 2.4 10
19. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 2.38 16
20. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 2.38 16
21. Simon Szabolcs (Parthus SE) 2.33 6
22. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 2.33 12
23. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 2.29 14
24. Rósa László (Eldorádó KE) 2.25 16
25. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 2.2 10
26. Deák Attila (Budai Mind1) 2.2 10
27. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 2.13 16
28. Nagy Péter (7 + SC) 2 14
29. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 2 14
30. Saáry Csaba (Powear-TFT) 2 12
31. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2 14
32. Landauer Gábor (Parthus SE) 2 16
33. Merl Ferenc (TFSE Senior) 2 10
34. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 2 14
35. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2 16
36. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 1.86 14
37. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 1.83 12
38. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 1.83 12
39. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 1.8 10
40. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 1.8 10
41. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 1.8 10
42. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 1.8 10
43. Sulán Péter (Budafok/B) 1.75 16
44. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 1.75 16
45. Nagy Sándor (Cap City Crew) 1.67 12
46. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 1.67 6
47. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 1.67 6
48. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.57 14
49. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.57 14
50. Nagy Balázs (Kisbojtár) 1.57 14
51. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.57 14
52. Filótás Gergely László (Bravos) 1.5 12
53. Bozsik László (Színyei KC) 1.5 12
54. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 1.5 4
55. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.5 12
56. Szikora Bence (Parthus SE) 1.5 16
57. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.43 14
58. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.43 14
59. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.4 10
60. Bárány Csaba (Budai Bikák) 1.4 10
61. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.4 10
62. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 1.33 12
63. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 1.33 6
64. Papp András János (Eldorádó KE) 1.29 14
65. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1.29 14
66. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 1.29 14
67. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 1.29 14
68. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.25 16
69. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 1.2 10
70. Solymosi Péter (Budai Mind1) 1.17 12
71. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 1.14 14
72. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 1.14 14
73. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 1.14 14
74. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.13 16
75. Budai Márton (E5vös NGRK) 1.13 16
76. Püspök Bertalan (Monor SE) 1 8
77. Horváth János (Cap City Crew) 1 10
78. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 1 16
79. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 1 12
80. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1 14
81. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1 12
82. Héczei András (Színyei KC) 1 10
83. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 1 16
84. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 1 12
85. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 1 16
86. Bódi Attila (Monor SE) 1 4
87. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 1 10
88. Horváth Viktor (Monor SE) 1 6
89. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1 8
90. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1 12
91. Széll Gábor (Budafok/B) 1 16
92. Fábián Dénes (Bravos) 1 6
93. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 1 10
94. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 1 12
95. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 1 4
96. Vári Balázs (Bravos) 0.88 16
97. Ruboczky György (Törekvés SE) 0.88 16
98. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 0.86 14
99. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 0.83 12
100. Bodor Dániel (Monor SE) 0.83 12
101. Nagy András (Hobbi SK) 0.83 12
102. Buda Gergely (TFSE Senior) 0.8 10
103. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 0.8 10
104. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.8 10
105. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 0.8 10
106. Müller István (Álló Farkasok) 0.75 8
107. Dapev Benedek (Kisbojtár) 0.75 8
108. Juhász István (Budai Mind1) 0.75 16
109. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 0.75 8
110. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 0.75 8
111. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 0.71 14
112. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.71 14
113. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.71 14
114. Bánsági Attila (Bravos) 0.71 14
115. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 0.67 6
116. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 0.67 12
117. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 0.67 6
118. Varga Levente (Monor SE) 0.67 6
119. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 0.67 12
120. Végh Norbert (TFSE Senior) 0.67 12
121. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 0.63 16
122. Ujvári Attila (Bravos) 0.63 16
123. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.63 16
124. Chrestels Attila János (7 + SC) 0.6 10
125. Jantner László (Színyei KC) 0.6 10
126. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 0.57 14
127. Tóth Bence (Cap City Crew) 0.57 14
128. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 0.57 14
129. Friedman Guy (Parthus SE) 0.5 4
130. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 0.5 8
131. Györe András (Álló Farkasok) 0.5 8
132. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 0.5 12
133. Galambos Máté (Budai Bikák) 0.5 4
134. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 0.5 16
135. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 0.5 8
136. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 4
137. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.5 8
138. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.5 12
139. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.5 8
140. Szeles Péter (Eldorádó KE) 0.5 4
141. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 0.5 4
142. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0.5 4
143. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0.5 4
144. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 0.43 14
145. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 0.43 14
146. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.4 10
147. Márton Antal (Powear-TFT) 0.4 10
148. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 0.4 10
149. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.4 10
150. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0.4 10
151. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.38 16
152. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 0.33 12
153. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 0.33 12
154. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.33 12
155. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.33 12
156. Takács Gábor (Hobbi SK) 0.33 6
157. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.33 6
158. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 0.33 6
159. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 0.33 6
160. dr. Varga József (Cap City Crew) 0.33 12
161. Bánhegyi András József (Színyei KC) 0.33 6
162. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0.33 6
163. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.29 14
164. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 0.29 14
165. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 0.29 14
166. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0.29 14
167. Katona József (Bravos) 0.29 14
168. Kovács András (Budai Mind1) 0.25 16
169. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 0.25 8
170. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 0.25 8
171. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 0.25 8
172. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 0.25 8
173. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.25 8
174. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 0.25 8
175. Pálfy Márk (Parthus SE) 0.25 16
176. Duday Zoltán (Budai Mind1) 0.25 8
177. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 0.2 10
178. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 0.2 10
179. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 0.2 10
180. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 0.2 10
181. Kaári Levente (Monor SE) 0.2 10
182. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.2 10
183. Papp Balázs (Budafok/B) 0.2 10
184. Madarász Attila (Színyei KC) 0.2 10
185. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.2 10
186. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 0.17 12
187. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 0.17 12
188. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.17 12
189. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 0.17 12
190. Németh András (BEAC Kobak) 0.17 12
191. Gecse Zoltán (Budafok/B) 0.17 12
192. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 0.17 12
193. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 0.17 12
194. Szép András (BEAC Kobak) 0.17 12
195. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 0.17 12
196. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 0.17 12
197. Tamás Bence (Cap City Crew) 0.17 12
198. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0.17 12
199. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 0.14 14
200. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 0.14 14
201. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 0.14 14
202. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 0.14 14
203. Kovács Miklós (Budai Mind1) 0.14 14
204. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 0.14 14
205. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 0.14 14
206. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 0.14 14
207. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0.14 14
208. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 0.14 14
209. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 0.14 14
210. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 0.14 14
211. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.14 14
212. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0.14 14
213. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.13 16
214. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.13 16
215. Halász László (Budafok/B) 0.13 16
216. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 0.13 16
217. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0.13 16
218. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 6
219. Emdadi Toraj (7 + SC) 0 10
220. Lelkes János (Kisbojtár) 0 12
221. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 0 14
222. Szabó András (Optofit VKB Vác) 0 12
223. Valuska László (BEAC Kobak) 0 8
224. Righi Kenzy (Cap City Crew) 0 10
225. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 0 14
226. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 0 16
227. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 0 12
228. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 0 10
229. Zsótér István Zsolt (Bravos) 0 4
230. Laposa Dávid András (7 + SC) 0 14
231. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 0 10
232. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 0 12
233. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 0 12
234. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 0 4
235. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 0 14
236. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 0 4
237. Szilléry János (Budai Bikák) 0 12
238. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0 14
239. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 0 8
240. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 16
241. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 0 16
242. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 0 14
243. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 14
244. Andó Péter (Bravos) 0 6
245. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 12
246. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 12
247. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0 6
248. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 8
249. Csontos Gergő (Budai Bikák) 0 10
250. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 0 6
251. Hadnagy András (Álló Farkasok) 0 6
252. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 0 14
253. Josepovits László (Álló Farkasok) 0 12
254. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0 16
255. Német Tamás (Budai Mind1) 0 10
256. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0 12
257. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 0 10
258. Péter Máté (Hobbi SK) 0 8
259. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 0 14
260. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 0 4
261. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0 14
262. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 4
263. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0 12
264. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 0 10
265. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0 16
266. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 14
267. Baricska Dániel (Hobbi SK) 0 10
268. Schulek Csaba (TFSE Senior) 0 12
269. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0 12
270. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 0 4
271. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 0 12
272. Junó György (Monor SE) 0 10
273. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 0 12
274. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 0 8
275. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0 14
276. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 0 4
277. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 0 14
278. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 0 12
279. Kecskeméti György (Parthus SE) 0 8
280. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 0 8
281. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0 12
282. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0 12
283. Szidonya István (Powear-TFT) 0 6
284. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0 10
285. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 0 14
286. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0 8
287. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 4
288. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 0 10
289. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 0 12
290. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0 10
291. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0 4
292. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 4
293. Papp Albert (Budafok/B) 0 16
294. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 6
295. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0 16
296. Ruppert Tamás (Bravos) 0 12
297. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 0 10
298. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 10
299. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0 14
300. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0 8
301. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0 12
302. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0 14
303. Sára Attila (Budafok/B) 0 16
304. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0 16
305. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0 12
306. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 4
307. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0 4
308. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0 8
309. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0 16
310. Szabó Balázs (Hobbi SK) 0 4
311. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0 4
312. Ohát Viktor (Monor SE) 0 12
313. Varga Dániel (Cap City Crew) 0 4
314. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0 8
315. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 10
316. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 12
317. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0 6
318. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0 14
319. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 8
320. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 8
321. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 8
322. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0 10
323. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0 10
324. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0 10
325. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0 10
326. Tatai András (Eldorádó KE) 0 10
327. Girus László (Powear-TFT) 0 14
328. Kocsis Norbert (Monor SE) 0 12
329. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
330. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 4
331. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 6
332. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 8
333. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
334. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 12
335. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 6
336. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
337. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 9.33 12
2. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 8.13 16
3. Herczeg Barnabás (7 + SC) 7.67 6
4. Buda Gergely (TFSE Senior) 7.4 10
5. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 7.25 16
6. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 6.86 14
7. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 6.8 10
8. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 6.6 10
9. Bozsik László (Színyei KC) 6.33 12
10. Lelkes János (Kisbojtár) 6.33 12
11. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 6.29 14
12. Filótás Gergely László (Bravos) 6.17 12
13. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 6.14 14
14. Gyuricskó András (Monor SE) 6 4
15. Emdadi Toraj (7 + SC) 6 10
16. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 6 14
17. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 5.86 14
18. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 5.75 16
19. Püspök Bertalan (Monor SE) 5.75 8
20. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 5.71 14
21. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 5.6 10
22. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 5.5 12
23. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 5.5 12
24. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 5.33 12
25. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 5.14 14
26. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 5.14 14
27. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 5.13 16
28. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 5 12
29. Friedman Guy (Parthus SE) 5 4
30. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 4.86 14
31. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 4.86 14
32. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.83 12
33. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.83 12
34. Takács Gergely (Cap City Crew) 4.8 10
35. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 4.75 16
36. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 4.75 8
37. Nagy Péter (7 + SC) 4.71 14
38. Munteán András Gyula (Bravos) 4.71 14
39. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 4.71 14
40. Simon Szabolcs (Parthus SE) 4.67 6
41. Halász László (Budafok/B) 4.63 16
42. Horváth János (Cap City Crew) 4.6 10
43. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 4.6 10
44. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 4.6 10
45. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 4.57 14
46. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 4.57 14
47. Szabó András (Optofit VKB Vác) 4.5 12
48. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 4.43 14
49. Laposa Dávid András (7 + SC) 4.43 14
50. Héczei András (Színyei KC) 4.4 10
51. Kovács András (Budai Mind1) 4.38 16
52. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 4.33 12
53. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 4.33 12
54. Valuska László (BEAC Kobak) 4.25 8
55. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 4.25 16
56. Righi Kenzy (Cap City Crew) 4.2 10
57. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 4.14 14
58. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.14 14
59. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 4 12
60. Zsótér István Zsolt (Bravos) 4 4
61. Kovács Miklós (Budai Mind1) 4 14
62. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 3.86 14
63. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 3.83 12
64. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 3.83 12
65. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 3.8 10
66. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.8 10
67. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 3.8 10
68. Györe András (Álló Farkasok) 3.75 8
69. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 3.71 14
70. Gedei Tibor (Budai Mind1) 3.67 12
71. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 3.67 12
72. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.67 12
73. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 3.63 16
74. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 3.6 10
75. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 3.57 14
76. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 3.5 12
77. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 3.5 4
78. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 3.43 14
79. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 3.4 10
80. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 3.38 16
81. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 3.38 16
82. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 3.33 12
83. Saáry Csaba (Powear-TFT) 3.33 12
84. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 3.33 12
85. Bodor Dániel (Monor SE) 3.33 12
86. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 3.33 12
87. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 3.29 14
88. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 3.25 16
89. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 3.25 8
90. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 3.25 16
91. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 3.2 10
92. Chrestels Attila János (7 + SC) 3.2 10
93. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 3.14 14
94. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 3.14 14
95. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 3.14 14
96. Búzás Bence (Monor SE) 3 4
97. Müller István (Álló Farkasok) 3 8
98. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 3 8
99. Nagy András (Hobbi SK) 3 12
100. Dapev Benedek (Kisbojtár) 3 8
101. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 3 4
102. Németh András (BEAC Kobak) 3 12
103. Szilléry János (Budai Bikák) 3 12
104. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 3 8
105. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 3 14
106. Gecse Zoltán (Budafok/B) 3 12
107. Andó Péter (Bravos) 3 6
108. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 12
109. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 2.86 14
110. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 2.86 14
111. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 2.83 12
112. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 2.75 8
113. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2.71 14
114. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 2.71 14
115. Nagy Sándor (Cap City Crew) 2.67 12
116. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 2.67 12
117. Schulek Dávid (TFSE Senior) 2.67 6
118. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 2.67 6
119. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 2.6 10
120. Csontos Gergő (Budai Bikák) 2.6 10
121. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 2.57 14
122. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 2.5 4
123. Bódi Attila (Monor SE) 2.5 4
124. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 2.5 16
125. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 2.5 12
126. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 2.5 8
127. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.5 12
128. Josepovits László (Álló Farkasok) 2.5 12
129. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 2.5 12
130. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 2.43 14
131. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 2.4 10
132. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 2.4 10
133. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.38 16
134. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 2.33 12
135. Hadnagy András (Álló Farkasok) 2.33 6
136. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 2.29 14
137. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 2.29 14
138. Szabó Péter (Eldorádó KE) 2.25 16
139. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 2.25 16
140. Rósa László (Eldorádó KE) 2.25 16
141. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2.25 8
142. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 2.25 16
143. Merl Ferenc (TFSE Senior) 2.2 10
144. Bárány Csaba (Budai Bikák) 2.2 10
145. Jantner László (Színyei KC) 2.2 10
146. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 2.14 14
147. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2 12
148. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 2 16
149. Vári Balázs (Bravos) 2 16
150. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 2 14
151. Ruboczky György (Törekvés SE) 2 16
152. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 2 6
153. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 2 8
154. Takács Gábor (Hobbi SK) 2 6
155. Galambos Máté (Budai Bikák) 2 4
156. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2 8
157. Péter Máté (Hobbi SK) 2 8
158. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 2 10
159. Juhász István (Budai Mind1) 1.88 16
160. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.86 14
161. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1.86 14
162. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 1.83 12
163. Német Tamás (Budai Mind1) 1.8 10
164. Márton Antal (Powear-TFT) 1.8 10
165. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 1.8 10
166. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 1.75 16
167. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 1.71 14
168. Tóth Bence (Cap City Crew) 1.71 14
169. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 1.71 14
170. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 1.67 6
171. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.67 12
172. Horváth Viktor (Monor SE) 1.67 6
173. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 1.67 6
174. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 1.67 12
175. Szép András (BEAC Kobak) 1.67 12
176. Schulek Csaba (TFSE Senior) 1.67 12
177. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 1.67 12
178. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 1.67 12
179. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.63 16
180. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.63 16
181. Lendér Armand András (Monor SE) 1.6 10
182. Nagy Balázs (Kisbojtár) 1.57 14
183. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 1.5 4
184. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 1.5 16
185. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 1.5 8
186. Ujvári Attila (Bravos) 1.5 16
187. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 1.5 8
188. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 1.5 4
189. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 1.5 4
190. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 1.5 4
191. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 1.5 12
192. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 1.5 8
193. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 1.5 4
194. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 1.43 14
195. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 1.43 14
196. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 1.4 10
197. Junó György (Monor SE) 1.4 10
198. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 1.38 16
199. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 1.38 16
200. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 1.33 6
201. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 1.33 12
202. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 1.33 12
203. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 1.33 12
204. Szidonya István (Powear-TFT) 1.33 6
205. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 1.33 12
206. Szikora Bence (Parthus SE) 1.25 16
207. Duday Zoltán (Budai Mind1) 1.25 8
208. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 1.25 8
209. Kecskeméti György (Parthus SE) 1.25 8
210. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 1.25 8
211. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.2 10
212. Baricska Dániel (Hobbi SK) 1.2 10
213. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 1.2 10
214. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.17 12
215. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 1.17 12
216. Tamás Bence (Cap City Crew) 1.17 12
217. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 1.17 12
218. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 1.14 14
219. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 1.14 14
220. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 1.14 14
221. Pálfy Márk (Parthus SE) 1.13 16
222. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 1 12
223. Deák Attila (Budai Mind1) 1 10
224. Papp András János (Eldorádó KE) 1 14
225. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 1 10
226. Varga Levente (Monor SE) 1 6
227. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
228. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 1 6
229. Kaári Levente (Monor SE) 1 10
230. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 1 10
231. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 1 10
232. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 1 4
233. Szóga Tamás (Színyei KC) 1 4
234. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 6
235. Sulán Péter (Budafok/B) 0.88 16
236. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.88 16
237. Papp Albert (Budafok/B) 0.88 16
238. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.88 16
239. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 0.86 14
240. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 0.86 14
241. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 0.86 14
242. Ruppert Tamás (Bravos) 0.83 12
243. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 0.8 10
244. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.8 10
245. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 0.8 10
246. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0.8 10
247. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 0.8 10
248. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 0.75 8
249. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 0.75 8
250. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.75 8
251. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.75 8
252. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 0.71 14
253. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 0.71 14
254. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 0.71 14
255. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 0.71 14
256. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0.71 14
257. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 0.71 14
258. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 0.67 12
259. Végh Norbert (TFSE Senior) 0.67 12
260. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.67 12
261. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0.67 12
262. Széll Gábor (Budafok/B) 0.63 16
263. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0.63 16
264. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 0.6 10
265. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.57 14
266. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0.57 14
267. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.57 14
268. Budai Márton (E5vös NGRK) 0.5 16
269. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 0.5 4
270. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0.5 4
271. Sára Attila (Budafok/B) 0.5 16
272. Szabó Balázs (Hobbi SK) 0.5 4
273. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0.5 4
274. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0.5 4
275. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0.5 8
276. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.5 16
277. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0.5 8
278. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0.5 4
279. Varga Dániel (Cap City Crew) 0.5 4
280. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0.43 14
281. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 0.4 10
282. Papp Balázs (Budafok/B) 0.4 10
283. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.4 10
284. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0.4 10
285. Dira Ferenc (Budai Mind1) 0.38 16
286. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.38 16
287. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 0.33 6
288. Fábián Dénes (Bravos) 0.33 6
289. Solymosi Péter (Budai Mind1) 0.33 12
290. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.33 6
291. Molnár Bálint (Budai Bikák) 0.33 12
292. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 0.33 6
293. Bánhegyi András József (Színyei KC) 0.33 6
294. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0.33 12
295. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.33 12
296. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0.33 6
297. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.29 14
298. Katona József (Bravos) 0.29 14
299. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0.29 14
300. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.25 8
301. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0.25 8
302. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.25 8
303. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.25 8
304. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 0.2 10
305. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.2 10
306. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.2 10
307. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.2 10
308. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.2 10
309. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 0.2 10
310. Tatai András (Eldorádó KE) 0.2 10
311. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 0.17 12
312. dr. Varga József (Cap City Crew) 0.17 12
313. Ohát Viktor (Monor SE) 0.17 12
314. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.14 14
315. Bánsági Attila (Bravos) 0.14 14
316. Girus László (Powear-TFT) 0.14 14
317. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 0 4
318. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 0 12
319. Szeles Péter (Eldorádó KE) 0 4
320. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 0 4
321. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 0 4
322. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 0 4
323. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 0 6
324. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0 10
325. Madarász Attila (Színyei KC) 0 10
326. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0 10
327. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 0 12
328. Kocsis Norbert (Monor SE) 0 12
329. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
330. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 6
331. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0 8
332. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0 4
333. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
334. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0 12
335. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 6
336. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
337. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0 10
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.83 12
2. Bárány Csaba (Budai Bikák) 3.8 10
3. Hadnagy András (Álló Farkasok) 3.67 6
4. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 3.57 14
5. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 3.5 8
6. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 3.43 14
7. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 3 12
8. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 3 10
9. Friedman Guy (Parthus SE) 3 4
10. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 14
11. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 3 10
12. Laposa Dávid András (7 + SC) 3 14
13. Németh András (BEAC Kobak) 3 12
14. Galambos Máté (Budai Bikák) 3 4
15. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 3 4
16. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 3 4
17. Papp Albert (Budafok/B) 3 16
18. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 3 10
19. Varga Dániel (Cap City Crew) 3 4
20. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 2.88 16
21. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.88 16
22. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 2.86 14
23. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 2.83 12
24. Lelkes János (Kisbojtár) 2.83 12
25. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 2.83 12
26. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 2.8 10
27. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 2.75 16
28. Nagy Péter (7 + SC) 2.71 14
29. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 2.71 14
30. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 2.71 14
31. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 2.71 14
32. Saáry Csaba (Powear-TFT) 2.67 12
33. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.67 12
34. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 2.67 6
35. Balogh Csaba Kornél (Powear-TFT) 2.67 12
36. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 2.63 16
37. Vári Balázs (Bravos) 2.63 16
38. Széll Gábor (Budafok/B) 2.63 16
39. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 2.6 10
40. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 2.57 14
41. Püspök Bertalan (Monor SE) 2.5 8
42. Halász László (Budafok/B) 2.5 16
43. Bartha Henrik (Treff 07 SE) 2.5 16
44. dr. Pintér Ákos Gábor (BEAC Und Einz) 2.5 4
45. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.5 12
46. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 2.5 16
47. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 2.5 8
48. Solymosi Péter (Budai Mind1) 2.5 12
49. Végh Norbert (TFSE Senior) 2.5 12
50. Zámbó Gergely (Eötvös Halak) 2.5 4
51. Tamás Bence (Cap City Crew) 2.5 12
52. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 2.43 14
53. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 2.43 14
54. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 2.4 10
55. Német Tamás (Budai Mind1) 2.4 10
56. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 2.4 10
57. Molnár István Mátyás (Optofit VKB Vác) 2.4 10
58. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 2.33 12
59. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 2.33 12
60. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 2.33 12
61. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 2.33 12
62. Kunszt Ágoston (Parthus SE) 2.33 6
63. Botos Benedek (Szentendrei KHSE U20) 2.33 12
64. Nagy Balázs (Kisbojtár) 2.29 14
65. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 2.29 14
66. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 2.29 14
67. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 2.29 14
68. Valuska László (BEAC Kobak) 2.25 8
69. Dapev Benedek (Kisbojtár) 2.25 8
70. Horváth Domokos (Optofit VKB Vác) 2.2 10
71. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 2.17 12
72. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.17 12
73. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.17 12
74. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 2.17 12
75. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 2.17 12
76. Szilléry János (Budai Bikák) 2.17 12
77. Boga Áron Zsombor (Színyei KC) 2.17 12
78. Munteán András Gyula (Bravos) 2 14
79. Simon Szabolcs (Parthus SE) 2 6
80. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 2 12
81. Szabó András (Optofit VKB Vác) 2 12
82. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 2 6
83. Merl Ferenc (TFSE Senior) 2 10
84. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 2 10
85. Ruboczky György (Törekvés SE) 2 16
86. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 2 14
87. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 14
88. Schulek Dávid (TFSE Senior) 2 6
89. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 2 12
90. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 2 16
91. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 2 8
92. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 2 14
93. Szikora Tamás (BEAC Und Einz) 2 4
94. Eke Balázs (Cap City Crew) 2 8
95. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 1.88 16
96. Landauer Gábor (Parthus SE) 1.88 16
97. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.88 16
98. Juhász István (Budai Mind1) 1.88 16
99. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 1.86 14
100. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 1.86 14
101. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 1.86 14
102. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 1.86 14
103. Tóth Bence (Cap City Crew) 1.86 14
104. Nagy Sándor (Cap City Crew) 1.83 12
105. Josepovits László (Álló Farkasok) 1.83 12
106. Schulek Csaba (TFSE Senior) 1.83 12
107. Ohát Viktor (Monor SE) 1.83 12
108. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 1.8 10
109. Righi Kenzy (Cap City Crew) 1.8 10
110. Baricska Dániel (Hobbi SK) 1.8 10
111. Junó György (Monor SE) 1.8 10
112. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 1.75 8
113. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 1.75 8
114. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.75 16
115. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.71 14
116. Papp András János (Eldorádó KE) 1.71 14
117. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 1.71 14
118. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.71 14
119. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 1.71 14
120. Imre Dániel (Csepel-Bontó/B) 1.71 14
121. Filótás Gergely László (Bravos) 1.67 12
122. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 1.67 12
123. Horváth Viktor (Monor SE) 1.67 6
124. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.67 12
125. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 1.67 12
126. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 1.67 12
127. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 1.6 10
128. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 1.6 10
129. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 1.6 10
130. Héczei András (Színyei KC) 1.6 10
131. Lendér Armand András (Monor SE) 1.6 10
132. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 1.6 10
133. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 1.6 10
134. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 1.57 14
135. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 1.57 14
136. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 1.57 14
137. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1.57 14
138. Bánsági Attila (Bravos) 1.57 14
139. Búzás Bence (Monor SE) 1.5 4
140. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 1.5 12
141. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 1.5 12
142. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 1.5 12
143. Bódi Attila (Monor SE) 1.5 4
144. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 1.5 12
145. Nagy András (Hobbi SK) 1.5 12
146. Horváth Domonkos (REGI Waldorf U23) 1.5 4
147. Gecse Zoltán (Budafok/B) 1.5 12
148. Knollmajer Bálint (Eötvös Halak) 1.5 16
149. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 1.5 8
150. Budai Barnabás (BEAC Und Einz) 1.5 4
151. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 1.5 12
152. Pálfy Márk (Parthus SE) 1.5 16
153. Szóga Tamás (Színyei KC) 1.5 4
154. Bekő Pál (REGI Waldorf U23) 1.5 4
155. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 1.43 14
156. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 1.43 14
157. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 1.43 14
158. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 1.43 14
159. Fábri Miklós Kornél (Bravos) 1.43 14
160. Buda Gergely (TFSE Senior) 1.4 10
161. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 1.4 10
162. Emdadi Toraj (7 + SC) 1.4 10
163. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.4 10
164. Chrestels Attila János (7 + SC) 1.4 10
165. Csontos Gergő (Budai Bikák) 1.4 10
166. Zsömle Balázs (Powear-TFT) 1.4 10
167. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 1.4 10
168. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1.4 10
169. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1.38 16
170. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.38 16
171. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 1.38 16
172. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1.38 16
173. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 1.33 6
174. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 1.33 12
175. Andó Péter (Bravos) 1.33 6
176. Takács Gábor (Hobbi SK) 1.33 6
177. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 1.33 12
178. Molnár Bálint (Budai Bikák) 1.33 12
179. Bánhegyi András József (Színyei KC) 1.33 6
180. dr. Varga József (Cap City Crew) 1.33 12
181. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 1.33 12
182. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.33 12
183. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 1.29 14
184. Varga Károly (Diósdi Sasok KE) 1.29 14
185. Györe András (Álló Farkasok) 1.25 8
186. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 1.25 8
187. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 1.25 8
188. Budai Márton (E5vös NGRK) 1.25 16
189. Molnár Lőrinc (Optofit VKB Vác) 1.25 8
190. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 1.25 16
191. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 1.25 8
192. Sára Attila (Budafok/B) 1.25 16
193. Üstünkaya Mert Eren (Álló Farkasok) 1.2 10
194. Márton Antal (Powear-TFT) 1.2 10
195. Papp Balázs (Budafok/B) 1.2 10
196. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 1.17 12
197. Bozsik László (Színyei KC) 1.17 12
198. Újhelyi Csaba (Hobbi SK) 1.17 12
199. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.14 14
200. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.14 14
201. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 1.14 14
202. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 1.14 14
203. Veres István Ádám (Treff 07 SE) 1.14 14
204. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 1.14 14
205. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 1.14 14
206. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 1.13 16
207. Sulán Péter (Budafok/B) 1.13 16
208. Ujvári Attila (Bravos) 1.13 16
209. Gyuricskó András (Monor SE) 1 4
210. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1 6
211. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1 10
212. Kovács András (Budai Mind1) 1 16
213. Rósa László (Eldorádó KE) 1 16
214. Szöllősi Mihály Flórián (Budai Bikák) 1 4
215. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 1 16
216. Kovács Tamás (Álló Farkasok) 1 4
217. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 1 8
218. Jantner László (Színyei KC) 1 10
219. Kutasi Bálint (Hobbi SK) 1 8
220. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 1 14
221. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 1 8
222. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1 14
223. dr. Horváth Ákos Márk (Törekvés SE) 1 14
224. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1 8
225. Poór Csaba (BEAC Und Einz) 1 10
226. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 1 12
227. Kaspár Norbert (Álló Farkasok) 1 6
228. Csáky Dániel Bálint (Hobbi SK) 1 4
229. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 1 12
230. Kovács Balázs (Csepel-Bontó/B) 1 10
231. Duday Zoltán (Budai Mind1) 1 8
232. Kaári Levente (Monor SE) 1 10
233. Kecskeméti György (Parthus SE) 1 8
234. Gugyela Gábor (Hobbi SK) 1 14
235. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 1 6
236. Kolozs Edvard Attila (Optofit VKB Vác) 1 10
237. Katona József (Bravos) 1 14
238. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 1 6
239. Szabó Balázs (Hobbi SK) 1 4
240. Nagy Rajmund Richárd (E5vös NGRK) 1 10
241. Szabó Csaba (TFSE Senior) 1 10
242. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 0.88 16
243. Darabant Zsolt (Treff 07 SE) 0.88 16
244. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 0.86 14
245. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 0.86 14
246. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 0.86 14
247. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 0.86 14
248. Gedei Tibor (Budai Mind1) 0.83 12
249. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 0.83 12
250. Tímár Dávid (Diósdi Sasok KE) 0.83 12
251. Bodor Dániel (Monor SE) 0.83 12
252. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 0.83 12
253. Dr. Csikász-Nagy Attila István (Színyei KC) 0.83 12
254. Ruppert Tamás (Bravos) 0.83 12
255. Takács Gergely (Cap City Crew) 0.8 10
256. Horváth János (Cap City Crew) 0.8 10
257. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0.8 10
258. Bártfai Ádám Tamás (E5vös NGRK) 0.8 10
259. Tatai András (Eldorádó KE) 0.8 10
260. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 0.75 16
261. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 0.75 16
262. Szikora Bence (Parthus SE) 0.75 16
263. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 0.75 8
264. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 0.75 8
265. Petre Máté Soma (REGI Waldorf U23) 0.75 8
266. Bial András (Csepel-Bontó/B) 0.75 8
267. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.75 8
268. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 0.71 14
269. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 0.71 14
270. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 0.71 14
271. Szakonyi Ruben (Szentendrei KHSE U20) 0.71 14
272. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 0.67 6
273. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0.67 12
274. Fábián Dénes (Bravos) 0.67 6
275. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0.67 12
276. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 0.67 6
277. Szidonya István (Powear-TFT) 0.67 6
278. Dr. Baumgartner Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 6
279. Kocsis Norbert (Monor SE) 0.67 12
280. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.63 16
281. Szabó Péter (Eldorádó KE) 0.63 16
282. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 0.63 16
283. Deák Attila (Budai Mind1) 0.6 10
284. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 0.6 10
285. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.6 10
286. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 0.6 10
287. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok KE) 0.6 10
288. Izmendi Tamás (Diósdi Sasok KE) 0.6 10
289. Gerőly Tamás (Csepel-Bontó/B) 0.6 10
290. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.57 14
291. Ludányi Balázs (Kisbojtár) 0.5 4
292. Müller István (Álló Farkasok) 0.5 8
293. Molnár Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 12
294. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 0.5 12
295. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.5 12
296. Péter Máté (Hobbi SK) 0.5 8
297. Sárdi István (Kőbánya Old Boys/B) 0.5 4
298. Szép András (BEAC Kobak) 0.5 12
299. Nagy Dániel Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.5 4
300. Lódi Dominik (Treff 07 SE) 0.5 16
301. Szeles Péter (Eldorádó KE) 0.5 4
302. Barabás Tamás Miklós (Treff 07 SE U23) 0.5 4
303. Bencsics Zoltán (Kőbánya Old Boys/B) 0.5 8
304. Jámbor Hunor (Csepel-Bontó/B) 0.5 12
305. Jasper Gábor (Budai TriplaDupla) 0.5 4
306. Feke Boldizsár András (Eötvös Halak) 0.5 16
307. Hollik Márton Áron (Optofit VKB Vác) 0.5 4
308. Krékity Kornél (Hobbi SK) 0.5 12
309. Okrutay Gergely (Szentendrei KHSE U20) 0.43 14
310. Tilinger Zsolt (7 + SC) 0.43 14
311. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 0.4 10
312. Madarász Attila (Színyei KC) 0.4 10
313. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 0.38 16
314. Varga Levente (Monor SE) 0.33 6
315. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.33 6
316. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.29 14
317. Kis Márton Bertalan (Eötvös Halak) 0.25 8
318. Matern Ábris Tamás (REGI Waldorf U23) 0.25 8
319. Kovács Benedek András (Csepel-Bontó/B) 0.25 8
320. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 0.2 10
321. Harmati Ábel (REGI Waldorf U23) 0.2 10
322. Knollmajer Gergely (Eötvös Halak) 0.17 12
323. Zsótér István Zsolt (Bravos) 0 4
324. Hetey Tamás (REGI Waldorf U23) 0 6
325. Király Domonkos (Szentendrei KHSE U20) 0 14
326. Fodor Márton (Kőbánya Old Boys/B) 0 4
327. Rommevaux Alex Ferenc (Parthus SE) 0 4
328. Dr. Molnár Benedek (TFSE Senior) 0 4
329. Boros Máté (Szentendrei KHSE U20) 0 10
330. Pokorny Péter (Optofit VKB Vác) 0 6
331. Albert Kolos Akira (Szentendrei KHSE U20) 0 14
332. Gubis György (Optofit VKB Vác) 0 8
333. Girus László (Powear-TFT) 0 14
334. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
335. Tóth Árpád (Budafok/B) 0 4
336. Petz Viktor (E5vös NGRK) 0 6
337. Rátkai Szilárd Mihály (REGI Waldorf U23) 0 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Buda Gergely (TFSE Senior) 5.2 10
2. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 5 10
3. Nagy Péter (7 + SC) 5 14
4. Filótás Gergely László (Bravos) 4.67 12
5. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 4.25 16
6. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 4 12
7. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 4 14
8. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 4 12
9. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 3.57 14
10. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 3.57 14
11. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 3.29 14
12. Vári Balázs (Bravos) 3.25 16
13. Takács Gergely (Cap City Crew) 3.2 10
14. Horváth János (Cap City Crew) 3.2 10
15. Emdadi Toraj (7 + SC) 3.2 10
16. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 3.2 10
17. Gedei Tibor (Budai Mind1) 3.17 12
18. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 3.13 16
19. Munteán András Gyula (Bravos) 3 14
20. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 3 12
21. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 3 10
22. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 3 12
23. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 2.8 10
24. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 2.8 10
25. Valuska László (BEAC Kobak) 2.75 8
26. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 2.67 12
27. Kovács András (Budai Mind1) 2.5 16
28. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 2.38 16
29. Herczeg Barnabás (7 + SC) 2.33 6
30. Szabó András (Optofit VKB Vác) 2.33 12
31. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 2.33 6
32. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 2.33 6
33. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 2.29 14
34. Püspök Bertalan (Monor SE) 2.25 8
35. Landauer Gábor (Parthus SE) 2.25 16
36. Righi Kenzy (Cap City Crew) 2.2 10
37. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 2.14 14
38. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 2.13 16
39. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 2 14
40. Juhász István (Budai Mind1) 2 16
41. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 2 6
42. Molnár Bálint (Budai Bikák) 2 12
43. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 1.86 14
44. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 1.86 14
45. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 1.86 14
46. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 1.83 12
47. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 1.8 10
48. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 1.8 10
49. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 1.75 16
50. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 1.75 8
51. Sulán Péter (Budafok/B) 1.75 16
52. Ruboczky György (Törekvés SE) 1.75 16
53. Ujvári Attila (Bravos) 1.75 16
54. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 1.71 14
55. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 1.67 12
56. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 1.67 12
57. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 1.63 16
58. Halász László (Budafok/B) 1.63 16
59. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 1.57 14
60. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 1.57 14
61. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 1.57 14
62. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 1.57 14
63. Bozsik László (Színyei KC) 1.5 12
64. Lelkes János (Kisbojtár) 1.5 12
65. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 1.5 16
66. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 1.5 12
67. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 1.5 12
68. Szilléry János (Budai Bikák) 1.5 12
69. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 1.5 8
70. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 1.43 14
71. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 1.4 10
72. Bárány Csaba (Budai Bikák) 1.4 10
73. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 1.4 10
74. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 1.4 10
75. Német Tamás (Budai Mind1) 1.4 10
76. Saáry Csaba (Powear-TFT) 1.33 12
77. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 1.33 12
78. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 12
79. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 12
80. Nagy Sándor (Cap City Crew) 1.33 12
81. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 1.29 14
82. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.29 14
83. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 1.29 14
84. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 1.25 16
85. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 1.25 16
86. Müller István (Álló Farkasok) 1.25 8
87. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 1.25 8
88. Héczei András (Színyei KC) 1.2 10
89. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.2 10
90. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 1.2 10
91. Jantner László (Színyei KC) 1.2 10
92. Baricska Dániel (Hobbi SK) 1.2 10
93. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 1.17 12
94. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 1.14 14
95. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 1.14 14
96. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 1.14 14
97. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 1.14 14
98. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 1.13 16
99. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 1 14
100. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 1 12
101. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 1 12
102. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 1 12
103. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 1 8
104. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 1 12
105. Németh András (BEAC Kobak) 1 12
106. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 1 14
107. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 1 14
108. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1 12
109. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 1 8
110. Dira Ferenc (Budai Mind1) 1 16
111. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 1 8
112. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 1 14
113. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 0.86 14
114. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 0.86 14
115. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 0.86 14
116. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 0.83 12
117. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.83 12
118. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 0.83 12
119. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 0.8 10
120. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 0.8 10
121. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 0.75 16
122. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 0.75 8
123. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 0.75 8
124. Péter Máté (Hobbi SK) 0.75 8
125. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 0.75 8
126. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 0.75 8
127. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 0.71 14
128. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 0.71 14
129. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 0.71 14
130. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 0.71 14
131. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 0.71 14
132. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 0.67 12
133. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 0.67 12
134. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 0.67 12
135. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 0.67 12
136. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 0.67 12
137. Ohát Viktor (Monor SE) 0.67 12
138. Rósa László (Eldorádó KE) 0.63 16
139. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 0.63 16
140. Lendér Armand András (Monor SE) 0.6 10
141. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 0.6 10
142. Junó György (Monor SE) 0.6 10
143. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 0.57 14
144. Laposa Dávid András (7 + SC) 0.57 14
145. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 0.57 14
146. Papp András János (Eldorádó KE) 0.57 14
147. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 0.5 12
148. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 0.5 12
149. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 0.5 12
150. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.5 16
151. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 0.5 12
152. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 0.5 16
153. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 0.5 12
154. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 0.43 14
155. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 0.43 14
156. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 0.43 14
157. Szikora Bence (Parthus SE) 0.38 16
158. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0.38 16
159. Pálfy Márk (Parthus SE) 0.38 16
160. Sára Attila (Budafok/B) 0.38 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Reizer Ferenc (Powear-TFT) 100% (12/12) 6
2. Dr. Dobó József (Kisbojtár) 100% (6/6) 12
3. Cornejo Mátyás Henrik (Optofit VKB Vác) 87.5% (14/16) 14
4. Herczeg Barnabás (7 + SC) 87.5% (14/16) 6
5. Krasznai Tibor (Powear-TFT) 85.71% (48/56) 12
6. Csordás Marcell (Budai TriplaDupla) 83.33% (10/12) 12
7. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 83.33% (10/12) 12
8. Bogár Balázs András (Eldorádó KE) 83.33% (10/12) 12
9. Harsányi Gábor Péter (Álló Farkasok) 81.82% (18/22) 14
10. Vári Balázs (Bravos) 81.25% (52/64) 16
11. Takács Gergely (Cap City Crew) 80% (32/40) 10
12. Aranyi János Zsolt (Kőbánya Old Boys/B) 80% (16/20) 14
13. Beszer Zoltán (Csepel-Bontó/B) 80% (8/10) 12
14. Dr. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 80% (8/10) 8
15. Labetskyy Andriy (Parthus SE) 80% (8/10) 10
16. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 78.26% (36/46) 12
17. Balogh Ádám Ferenc (Powear-TFT) 77.78% (14/18) 6
18. Nagy Péter (7 + SC) 76.09% (70/92) 14
19. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok KE) 76% (38/50) 16
20. Karsai Csaba (Treff 07 SE) 75.68% (56/74) 14
21. Munteán András Gyula (Bravos) 75% (42/56) 14
22. Molnár Bálint (Budai Bikák) 75% (24/32) 12
23. Horváth Ádám (Treff 07 SE U23) 75% (18/24) 12
24. Magnusz Márió (BEAC Und Einz) 75% (12/16) 12
25. Dr. Karkosák Balázs Zoltán (Budai Bikák) 75% (12/16) 8
26. Baricska Dániel (Hobbi SK) 75% (12/16) 10
27. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 75% (12/16) 12
28. Németh András (BEAC Kobak) 75% (12/16) 12
29. Darnai Zoltán József (Powear-TFT) 75% (6/8) 14
30. Mérész Richárd János (Budai Bikák) 75% (6/8) 10
31. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE U23) 75% (6/8) 12
32. Sulán Péter (Budafok/B) 73.68% (28/38) 16
33. Gorszkij Jaroszlav Vlagyimirovics (Színyei KC) 73.53% (50/68) 10
34. Valuska László (BEAC Kobak) 73.33% (22/30) 8
35. Magyar Zoltán (Csepel-Bontó/B) 72.73% (16/22) 14
36. Nagy Sándor (Cap City Crew) 72.73% (16/22) 12
37. Buda Gergely (TFSE Senior) 72.22% (52/72) 10
38. Filótás Gergely László (Bravos) 71.79% (56/78) 12
39. Vlajk Ádám György (Álló Farkasok) 71.43% (20/28) 14
40. Rósa László (Eldorádó KE) 71.43% (10/14) 16
41. Vámosi Lóránt (REGI Waldorf U23) 70.83% (34/48) 16
42. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 70.59% (48/68) 12
43. Sulák Péter (Kőbánya Old Boys/B) 70% (28/40) 14
44. Bárány Csaba (Budai Bikák) 70% (14/20) 10
45. Horváth János (Cap City Crew) 69.57% (32/46) 10
46. Isépy Botond Zoltán (Treff 07 SE U23) 69.44% (50/72) 14
47. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 69.44% (50/72) 14
48. Landauer Gábor (Parthus SE) 69.23% (36/52) 16
49. Bozsik Krisztián (Törekvés SE) 68.75% (22/32) 14
50. Matika Patrik Péter (Treff 07 SE) 68.42% (26/38) 16
51. Halász László (Budafok/B) 68.42% (26/38) 16
52. Dr. Lantos Bálint (Bravos) 68.42% (26/38) 14
53. Bárány Levente (Csepel-Bontó/B) 66.67% (32/48) 14
54. Fövényi Zsombor (Eötvös Halak) 66.67% (28/42) 10
55. Pék Árpád (BEAC Und Einz) 66.67% (24/36) 14
56. Héczei András (Színyei KC) 66.67% (12/18) 10
57. Somogyvári Ádám (Kőbánya Old Boys/B) 66.67% (8/12) 12
58. Ohát Viktor (Monor SE) 66.67% (8/12) 12
59. Kerekes Zoltán Erik (7 + SC) 66.67% (8/12) 12
60. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 66.67% (8/12) 16
61. Kiss Dániel (BEAC Und Einz) 66.67% (8/12) 8
62. Kégl Marcell (E5vös NGRK) 66.67% (8/12) 14
63. Papp Áron (Budai TriplaDupla) 66.67% (4/6) 14
64. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 66.67% (4/6) 14
65. Schulek Dávid (TFSE Senior) 66.67% (4/6) 6
66. Nagy András (Hobbi SK) 66.67% (4/6) 12
67. dr. Varga József (Cap City Crew) 66.67% (4/6) 12
68. Koncsár Balázs (E5vös NGRK) 65.71% (46/70) 14
69. Szundy Gábor (Diósdi Sasok KE) 65.38% (68/104) 16
70. Righi Kenzy (Cap City Crew) 64.71% (22/34) 10
71. Zoboki Ábel (Eötvös Halak) 64.29% (18/28) 16
72. Mayer Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 64% (32/50) 10
73. Kovács Balázs András (Budai Bikák) 63.64% (28/44) 10
74. Parkánszki Soma Barnabás (Budai Bikák) 63.64% (14/22) 10
75. Sipos Gábor Balázs (Treff 07 SE) 62.5% (50/80) 16
76. dr. Sinkovits György (Törekvés SE) 62.5% (10/16) 14
77. Gedei Tibor (Budai Mind1) 61.29% (38/62) 12
78. Kerényi Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 60.87% (28/46) 16
79. Szabó András (Optofit VKB Vác) 60.87% (28/46) 12
80. Kovács András (Budai Mind1) 60.61% (40/66) 16
81. Kovács Ádám Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 60% (12/20) 10
82. Jantner László (Színyei KC) 60% (12/20) 10
83. Mészáros Nándor Lajos (Kisbojtár) 60% (6/10) 14
84. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 60% (6/10) 12
85. Lendér Armand András (Monor SE) 60% (6/10) 10
86. Péter Máté (Hobbi SK) 60% (6/10) 8
87. Dauda Péter (Kőbánya Old Boys/B) 60% (6/10) 8
88. Dr. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 59.09% (26/44) 14
89. Szánthó Lőrinc Barnabás (E5vös NGRK) 58.82% (20/34) 16
90. Viktor Hugó Balázs (Monor SE) 58.33% (14/24) 10
91. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 58.33% (14/24) 14
92. Takács Atilla Zsolt (Cap City Crew) 58.33% (14/24) 8
93. Turóczi Roland (Kőbánya Old Boys/B) 58.33% (14/24) 6
94. Takács Levente (Treff 07 SE U23) 57.89% (22/38) 14
95. Köves Tamás (Honvéd Zrínyi SE/B) 57.14% (16/28) 12
96. Szabó Ákos József (Csepel-Bontó/B) 57.14% (8/14) 12
97. Medgyasszay István (Optofit VKB Vác) 56.25% (18/32) 10
98. Lelkes János (Kisbojtár) 56.25% (18/32) 12
99. Bozsik László (Színyei KC) 56.25% (18/32) 12
100. Kiss Illés (Optofit VKB Vác) 55.56% (20/36) 12
101. Tanács Dávid Bence (Parthus SE) 55.56% (20/36) 16
102. Viktor Máté Brunó (Monor SE) 55% (22/40) 12
103. Balogh Levente Ákos (Powear-TFT) 54.55% (36/66) 12
104. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 54.55% (12/22) 16
105. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 54.55% (12/22) 10
106. dr. Zsoldos Géza Márton (Törekvés SE) 54.17% (26/48) 14
107. Horváth Norbert László (Treff 07 SE U23) 53.85% (14/26) 14
108. dr. Sala Árpád (Optofit VKB Vác) 53.85% (14/26) 10
109. Német Tamás (Budai Mind1) 53.85% (14/26) 10
110. Péter Zsolt Balázs (BEAC Und Einz) 52.63% (20/38) 12
111. Balogh Péter Gábor (Hobbi SK) 52.38% (22/42) 14
112. Ujvári Attila (Bravos) 51.85% (28/54) 16
113. Ruboczky György (Törekvés SE) 51.85% (28/54) 16
114. Lakos Tamás Attila (Budai Bikák) 51.72% (30/58) 10
115. Jakkel Mihály Péter (Parthus SE) 51.61% (32/62) 12
116. Juhász István (Budai Mind1) 51.61% (32/62) 16
117. Gyimesi Regő (Eötvös Halak) 50% (22/44) 14
118. Gát Mihály (REGI Waldorf U23) 50% (18/36) 12
119. Püspök Bertalan (Monor SE) 50% (18/36) 8
120. Aranyi Bence Zalán (Kőbánya Old Boys/B) 50% (16/32) 14
121. Jani Zoltán (BEAC Und Einz) 50% (14/28) 12
122. Nagy Tamás György (Powear-TFT) 50% (14/28) 14
123. Ólmosi Zoltán Márk (BEAC Und Einz) 50% (12/24) 14
124. Müller István (Álló Farkasok) 50% (10/20) 8
125. Dézsi Rajmund (BEAC Und Einz) 50% (10/20) 8
126. Kaba-Czövek János (Eötvös Halak) 50% (10/20) 14
127. Ondima Kevin Enimba-Li-Ndza (Hobbi SK) 50% (8/16) 10
128. Szaniszló Csaba János (Színyei KC) 50% (6/12) 8
129. Podt Mátyás (Álló Farkasok) 50% (6/12) 12
130. Kálecz Balázs László (Színyei KC) 50% (6/12) 12
131. Tóth-Csák Máté (Kisbojtár) 50% (6/12) 8
132. Jakobicz Balázs (Treff 07 SE U23) 50% (4/8) 14
133. Németh Zoltán (Budai TriplaDupla) 50% (4/8) 14
134. Homa Csaba (Eldorádó KE) 50% (4/8) 14
135. Cseresznyés Olivér László (Álló Farkasok) 50% (4/8) 6
136. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 50% (4/8) 16
137. Medgyasszay Péter István (Optofit VKB Vác) 50% (4/8) 10
138. Papp Albert (Budafok/B) 50% (4/8) 16
139. Zsengellér Vilmos Richárd (Honvéd Zrínyi SE/B) 47.37% (18/38) 14
140. Németh Dániel (Budai TriplaDupla) 47.37% (18/38) 14
141. Glavaski Andrej (Szentendrei KHSE U20) 47.37% (18/38) 10
142. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 47.06% (16/34) 12
143. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 46.15% (12/26) 14
144. Emdadi Toraj (7 + SC) 45.71% (32/70) 10
145. Dira Ferenc (Budai Mind1) 44.44% (16/36) 16
146. Sótonyi Péter (TFSE Senior) 44.44% (8/18) 8
147. Junó György (Monor SE) 42.86% (6/14) 10
148. Sára Attila (Budafok/B) 42.86% (6/14) 16
149. Pálfy Márk (Parthus SE) 42.86% (6/14) 16
150. Tiba Bendegúz (REGI Waldorf U23) 42.11% (16/38) 14
151. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok KE) 41.67% (10/24) 14
152. Nyitrai Gergely János (Treff 07 SE U23) 41.67% (10/24) 14
153. Szilléry János (Budai Bikák) 40.91% (18/44) 12
154. Tatai Ádám (Budai Mind1) 40% (8/20) 16
155. Papp András János (Eldorádó KE) 40% (8/20) 14
156. Varga Zsombor Vilibald (E5vös NGRK) 40% (4/10) 14
157. Kócs Olivér Kristóf (7 + SC) 40% (4/10) 14
158. Bánsági Attila (Bravos) 40% (4/10) 14
159. Horváth Viktor (Monor SE) 40% (4/10) 6
160. Hadnagy András (Álló Farkasok) 40% (4/10) 6
161. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 40% (4/10) 8
162. Papp Balázs (Budafok/B) 40% (4/10) 10
163. Tóth Péter András (Eldorádó KE) 38.71% (24/62) 16
164. Czermann Tamás Krisztián (Kőbánya Old Boys/B) 38.46% (30/78) 14
165. Saáry Csaba (Powear-TFT) 38.1% (16/42) 12
166. Iklódi Zsolt (E5vös NGRK) 37.5% (12/32) 14
167. Csaba Máté (Budai TriplaDupla) 37.5% (6/16) 14
168. Szikora Bence (Parthus SE) 37.5% (6/16) 16
169. Dr. Vida Máté (Budai TriplaDupla) 37.5% (6/16) 8
170. Varga Balázs (REGI Waldorf U23) 35.71% (10/28) 14
171. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 35.29% (12/34) 12
172. Fábián Dénes (Bravos) 33.33% (4/12) 6
173. Kiss Ádám Róbert (Budai Bikák) 33.33% (4/12) 10
174. Végh Norbert (TFSE Senior) 33.33% (2/6) 12
175. L.Laki Pál (REGI Waldorf U23) 33.33% (2/6) 16
176. Kecskeméti György (Parthus SE) 33.33% (2/6) 8
177. Pirint Gergő (Szentendrei KHSE U20) 33.33% (2/6) 10
178. Gyenes Máté Dániel (Optofit VKB Vác) 33.33% (2/6) 10
179. Márton Antal (Powear-TFT) 33.33% (2/6) 10
180. Gulyás Levente Bence (Budafok/B) 31.58% (12/38) 12
181. Leleszi Márton Barna (REGI Waldorf U23) 30.77% (8/26) 12
182. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 30% (6/20) 16
183. Budai Mátyás (Eötvös Halak) 28.57% (4/14) 16
184. Zalai Gergely (Budai TriplaDupla) 27.27% (12/44) 12
185. Rozgonyi Bence Bálint (Treff 07 SE) 25% (10/40) 16
186. Sági Ádám Adrián (Szentendrei KHSE U20) 25% (8/32) 14
187. Laposa Dávid András (7 + SC) 25% (8/32) 14
188. Széll Gábor (Budafok/B) 25% (4/16) 16
189. Tamás Bence (Cap City Crew) 25% (2/8) 12
190. Kovács Gábor (Diósdi Sasok KE) 25% (2/8) 12
191. Kocsis Norbert (Monor SE) 25% (2/8) 12
192. Kabai Sándor Tamás (Powear-TFT) 25% (2/8) 14
193. Szemmelveisz Imre (Hobbi SK) 25% (2/8) 14
194. Csontos Gergő (Budai Bikák) 25% (2/8) 10
195. Kalapáti Péter (Hobbi SK) 25% (2/8) 8
196. Kovács Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 25% (2/8) 6
197. Sütő Ákos (REGI Waldorf U23) 25% (2/8) 6
198. Kovács Dávid József (Budai TriplaDupla) 25% (2/8) 6
199. Laki Tamás Salamon (Szentendrei KHSE U20) 23.53% (16/68) 12
200. Gabos Áron (Honvéd Zrínyi SE/B) 20% (2/10) 12
201. Sütő Krisztián (Eldorádó KE) 16.67% (4/24) 16
202. Vágó Zsombor (REGI Waldorf U23) 16.67% (2/12) 12
203. Kocsis Bence József (BEAC Kobak) 16.67% (2/12) 10
204. Miklós Tihamér Attila (Treff 07 SE) 16.67% (2/12) 8
205. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 12.5% (2/16) 16
206. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0% (0/6) 10
207. Varga Norbert József (Csepel-Bontó/B) 0% (0/6) 12
208. Pogátsnik László (Optofit VKB Vác) 0% (0/8) 12
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu