/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Gödi SE - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Horváth Csongor 30/567-9464 hocsocse@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Horváth Csongor 30/567-9464 hocsocse@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Huzella Ált. Isk. Tornaterme 2131 - Göd Petőfi S. u. 49

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Alakszai András 2003
- Andó Máté János 1987
- Aranyi Tamás 1991
- Bérces András 2001
- Cseri Dániel 2000
- Farkas Dezső 1978
- Gergely Dávid 1991
- Horváth Csongor Béla 1994
- Horváth Gergő 1992
- Jakucs Balázs 1993
- Jakucs Bálint 1996
- Lukács Kristóf Dávid 1989
- Mályi Bence 1990
- Mihály Gyula 1968
- Nyiri Csaba 1990
- Párniczky Péter Iván 1992
- Pozderka Ádám 1989
- Szecsei Gergő László 2000
- Vadon Dániel 2000
- Vadon Tamás 2002
- Varga Ádám 1994

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0023 Gödi SE TFSE Senior 2020/10/15 20:40 61-80
(11-22,11-23,17-17,22-18)
Huzella Tivadar Általános Iskola Tóth Kitti Bujtor Péter
FB0032 Gödi SE X-Debrecen 2020/10/29 20:40 68-70
(13-18,23-17,20-15,12-20)
Huzella Tivadar Általános Iskola Bagi Bálint Zádeczki Donát László
FB0096 Gödi SE Cap City Crew 2020/12/10 20:00 95-70
(17-20,20-10,32-16,26-24)
Huzella Tivadar Általános Iskola Lövei László Tóth Kitti
FB0085 Eldorádó KE Gödi SE 2020/12/13 15:00 52-50
(14-13,15-14,9-11,14-12)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Tőzsér Dénes Kelemen Józsa András Junior
FB0126 Gödi SE Albatrosz 2021/01/14 20:00 75-79
(23-23,13-22,23-13,16-21)
Huzella Tivadar Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen Matics Sándor
FB0153 TFSE Senior Gödi SE 2021/01/24 18:30 75-63
(23-15,13-18,25-19,14-11)
TF E-terem Minár László Balázs Szőke Attila
FB0041 Gödi SE 7 + SC 2021/02/04 20:40 85-51
(9-14,40-14,21-11,15-12)
Huzella Tivadar Általános Iskola Bagi Bálint Bujtor Péter
FB0204 Iparterv Gödi SE 2021/02/21 15:00 56-60
(7-17,14-18,17-11,18-14)
Tungsram Csarnok Goda László Balogh Kristóf
FB0226 Cap City Crew Gödi SE 2021/04/11 15:00 20-0
(-, -, -, -)
Tungsram Csarnok Matics Sándor Simon Kristóf Kolos
FB0237 Gödi SE Budafok/B 2021/04/15 20:00 20-0
(-, -, -, -)
Huzella Tivadar Általános Iskola
FB0162 X-Debrecen Gödi SE 2021/04/18 12:00 20-0
(-, -, -, -)
Tungsram Csarnok Bagi Bálint Matics Sándor
FB0215 Gödi SE Eldorádó KE 2021/04/25 00: 2-0
(-, -, -, -)
Huzella Tivadar Általános Iskola
FB0256 Albatrosz Gödi SE 2021/05/09 16:30 80-75
(22-22,16-23,21-10,21-20)
Tungsram Csarnok Tahin András Horváth Péter
FB0171 7 + SC Gödi SE 2021/05/19 00: 0-2
(-, -, -, -)
Tungsram Csarnok
FB0074 Gödi SE Iparterv 2021/06/20 00: 0-2
(-, -, -, -)
Huzella Tivadar Általános Iskola
FB0052 Gödi SE BEAC Kobak 2021/06/20 00: 2-0
(-, -, -, -)
Huzella Tivadar Általános Iskola
FB0182 BEAC Kobak Gödi SE 2021/06/20 00: 2-0
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep
FB0107 Budafok/B Gödi SE 2021/06/29 19:15 20-0
(-, -, -, -)
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Goda László Gaál István Tamás

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 584 34
2. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 534 32
3. Buda Gergely (TFSE Senior) 470 26
4. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 462 26
5. Oláh Dániel (Albatrosz) 458 34
6. Bak Tamás (Albatrosz) 428 32
7. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 394 26
8. Takács Attila (Cap City Crew) 374 22
9. Kiss Sándor (Albatrosz) 370 34
10. Cserkuti Áron (Iparterv) 366 26
11. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 358 28
12. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 358 22
13. Papp Mátyás (X-Debrecen) 356 32
14. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 314 22
15. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 310 28
16. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 308 30
17. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 308 20
18. Gecse Zoltán (Budafok/B) 304 20
19. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 278 18
20. Valuska László (BEAC Kobak) 250 20
21. Németh András (BEAC Kobak) 246 24
22. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 244 30
23. Molnár Róbert (Cap City Crew) 242 10
24. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 242 24
25. Varga Dániel (Cap City Crew) 230 22
26. Sveda Tamás (X-Debrecen) 226 32
27. Nagy Sándor (Cap City Crew) 218 14
28. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 216 26
29. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 214 18
30. Lukács Dániel (Iparterv) 212 28
31. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 208 16
32. Vadon Tamás (Gödi SE) 196 14
33. Sára Attila (Budafok/B) 194 22
34. Bujdosó Dániel (Eldorádó KE) 190 12
35. Herczeg Barnabás (7 + SC) 188 14
36. Sulán Péter (Budafok/B) 178 22
37. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 174 28
38. Tóth Lóránt (Iparterv) 172 20
39. Párniczky Péter Iván (Gödi SE) 170 14
40. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 162 30
41. Nagy Roland (TFSE Senior) 152 14
42. Rósa László (Eldorádó KE) 146 10
43. Tapodi László (7 + SC) 140 14
44. Laposa Dávid (7 + SC) 138 14
45. Csikós Attila (Cap City Crew) 132 10
46. Jakucs Bálint (Gödi SE) 130 18
47. Halász László (Budafok/B) 122 12
48. Gulyás Dávid (Albatrosz) 120 14
49. Kozma Máté (BEAC Kobak) 118 22
50. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 114 22
51. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 108 20
52. Nagy László András (Albatrosz) 108 32
53. Homa Csaba (Eldorádó KE) 106 18
54. Hebők Balázs (Iparterv) 106 10
55. Valner Kristóf (X-Debrecen) 104 28
56. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 96 22
57. Fekete Tamás (TFSE Senior) 96 30
58. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 94 12
59. Varga József (Cap City Crew) 92 24
60. Kerekes Zoltán (7 + SC) 90 14
61. Mályi Bence (Gödi SE) 90 14
62. Tóth Árpád (Budafok/B) 88 18
63. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 86 20
64. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 80 10
65. Nyiri Csaba (Gödi SE) 78 12
66. Lukács Kristóf Dávid (Gödi SE) 70 14
67. Tiba Gábor (Budafok/B) 66 6
68. Varsányi Balázs (Iparterv) 64 22
69. Tóth Balázs (Iparterv) 62 18
70. Széll Gábor (Budafok/B) 62 18
71. Andó Máté János (Gödi SE) 60 8
72. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 60 24
73. Tóth Mihály Gábor (Albatrosz) 50 12
74. Tatai András (Eldorádó KE) 50 16
75. Décsi András (Eldorádó KE) 48 2
76. Nagy Péter (7 + SC) 48 2
77. Emri Béla (Iparterv) 48 26
78. Aranyi Tamás (Gödi SE) 46 6
79. Süveges Zalán (X-Debrecen) 46 12
80. Kása Dániel (Albatrosz) 46 12
81. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 42 4
82. Horváth Gergő (Gödi SE) 42 12
83. Jakucs Balázs (Gödi SE) 38 4
84. Farkas Dezső (Gödi SE) 36 2
85. Laukó Péter (Budafok/B) 36 8
86. Tamás Bence (Cap City Crew) 36 12
87. Schulek Dávid (TFSE Senior) 34 6
88. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 32 14
89. Ugocsai Péter Gábor (Budafok/B) 30 4
90. Hodossi Márk (X-Debrecen) 30 8
91. Szabó Csaba (TFSE Senior) 28 24
92. Barta István (Eldorádó KE) 26 12
93. Faragó Tamás (TFSE Senior) 26 4
94. Szabó John JR (Budafok/B) 24 2
95. Papp Balázs (Budafok/B) 22 2
96. Juhász András (Iparterv) 22 2
97. Skobrics Tibor (7 + SC) 22 14
98. Szép András (BEAC Kobak) 20 12
99. Kondé Márton (X-Debrecen) 20 8
100. Egresfalvi Martin (Iparterv) 20 6
101. Tóth Gábor (Cap City Crew) 18 6
102. Alakszai András (Gödi SE) 16 8
103. Varga Ádám (Gödi SE) 14 2
104. Schulek Csaba (TFSE Senior) 12 2
105. Orosz Attila (Iparterv) 12 2
106. Kukhely Zoltán (Cap City Crew) 12 4
107. Végh Norbert (TFSE Senior) 10 6
108. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 8 10
109. Pék Milán (Cap City Crew) 8 6
110. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 4 4
111. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 16
112. Tichy-Rács Bence Ádám (Albatrosz) 0 2
113. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 72 26
2. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 72 28
3. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 64 24
4. Molnár Róbert (Cap City Crew) 62 10
5. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 56 28
6. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 52 28
7. Bak Tamás (Albatrosz) 50 32
8. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 46 20
9. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 44 32
10. Buda Gergely (TFSE Senior) 38 26
11. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 36 22
12. Rósa László (Eldorádó KE) 34 10
13. Takács Attila (Cap City Crew) 32 22
14. Valner Kristóf (X-Debrecen) 30 28
15. Cserkuti Áron (Iparterv) 28 26
16. Jakucs Bálint (Gödi SE) 28 18
17. Sveda Tamás (X-Debrecen) 28 32
18. Csikós Attila (Cap City Crew) 26 10
19. Gulyás Dávid (Albatrosz) 24 14
20. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 20 18
21. Németh András (BEAC Kobak) 20 24
22. Sulán Péter (Budafok/B) 20 22
23. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 20 12
24. Tóth Árpád (Budafok/B) 20 18
25. Varga József (Cap City Crew) 20 24
26. Sára Attila (Budafok/B) 18 22
27. Fekete Tamás (TFSE Senior) 18 30
28. Lukács Dániel (Iparterv) 16 28
29. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 14 18
30. Széll Gábor (Budafok/B) 14 18
31. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 12 34
32. Kerekes Zoltán (7 + SC) 12 14
33. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 12 30
34. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 12 20
35. Nagy Sándor (Cap City Crew) 10 14
36. Kiss Sándor (Albatrosz) 10 34
37. Homa Csaba (Eldorádó KE) 10 18
38. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 10 22
39. Bujdosó Dániel (Eldorádó KE) 8 12
40. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 8 16
41. Nagy Roland (TFSE Senior) 8 14
42. Hebők Balázs (Iparterv) 8 10
43. Nagy Péter (7 + SC) 6 2
44. Oláh Dániel (Albatrosz) 6 34
45. Tiba Gábor (Budafok/B) 6 6
46. Varga Dániel (Cap City Crew) 6 22
47. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 6 30
48. Kása Dániel (Albatrosz) 6 12
49. Varsányi Balázs (Iparterv) 6 22
50. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 6 24
51. Barta István (Eldorádó KE) 6 12
52. Emri Béla (Iparterv) 6 26
53. Farkas Dezső (Gödi SE) 4 2
54. Gecse Zoltán (Budafok/B) 4 20
55. Vadon Tamás (Gödi SE) 4 14
56. Valuska László (BEAC Kobak) 4 20
57. Párniczky Péter Iván (Gödi SE) 4 14
58. Juhász András (Iparterv) 4 2
59. Egresfalvi Martin (Iparterv) 4 6
60. Décsi András (Eldorádó KE) 2 2
61. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 2 26
62. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 2 22
63. Szabó John JR (Budafok/B) 2 2
64. Papp Mátyás (X-Debrecen) 2 32
65. Jakucs Balázs (Gödi SE) 2 4
66. Tóth Lóránt (Iparterv) 2 20
67. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 2 30
68. Andó Máté János (Gödi SE) 2 8
69. Nyiri Csaba (Gödi SE) 2 12
70. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 2 20
71. Lukács Kristóf Dávid (Gödi SE) 2 14
72. Tóth Mihály Gábor (Albatrosz) 2 12
73. Süveges Zalán (X-Debrecen) 2 12
74. Horváth Gergő (Gödi SE) 2 12
75. Tamás Bence (Cap City Crew) 2 12
76. Szabó Csaba (TFSE Senior) 2 24
77. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 14
78. Papp Balázs (Budafok/B) 0 2
79. Dr. Detrich Ádám Dezső (Budafok/B) 0 4
80. Halász László (Budafok/B) 0 12
81. Tapodi László (7 + SC) 0 14
82. Laposa Dávid (7 + SC) 0 14
83. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 26
84. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 10
85. Aranyi Tamás (Gödi SE) 0 6
86. Ugocsai Péter Gábor (Budafok/B) 0 4
87. Varga Ádám (Gödi SE) 0 2
88. Faragó Tamás (TFSE Senior) 0 4
89. Mályi Bence (Gödi SE) 0 14
90. Orosz Attila (Iparterv) 0 2
91. Schulek Csaba (TFSE Senior) 0 2
92. Schulek Dávid (TFSE Senior) 0 6
93. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 22
94. Laukó Péter (Budafok/B) 0 8
95. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 22
96. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 8
97. Tóth Balázs (Iparterv) 0 18
98. Nagy László András (Albatrosz) 0 32
99. Tatai András (Eldorádó KE) 0 16
100. Tóth Gábor (Cap City Crew) 0 6
101. Kukhely Zoltán (Cap City Crew) 0 4
102. Kondé Márton (X-Debrecen) 0 8
103. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 14
104. Alakszai András (Gödi SE) 0 8
105. Végh Norbert (TFSE Senior) 0 6
106. Szép András (BEAC Kobak) 0 12
107. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 14
108. Pék Milán (Cap City Crew) 0 6
109. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0 4
110. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0 10
111. Tichy-Rács Bence Ádám (Albatrosz) 0 2
112. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 16
113. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0 8
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Molnár Róbert (Cap City Crew) 24.2 10
2. Buda Gergely (TFSE Senior) 18.08 26
3. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 17.77 26
4. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 17.18 34
5. Takács Attila (Cap City Crew) 17 22
6. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 16.69 32
7. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 16.27 22
8. Bujdosó Dániel (Eldorádó KE) 15.83 12
9. Nagy Sándor (Cap City Crew) 15.57 14
10. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 15.44 18
11. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 15.4 20
12. Gecse Zoltán (Budafok/B) 15.2 20
13. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 15.15 26
14. Rósa László (Eldorádó KE) 14.6 10
15. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 14.27 22
16. Cserkuti Áron (Iparterv) 14.08 26
17. Vadon Tamás (Gödi SE) 14 14
18. Oláh Dániel (Albatrosz) 13.47 34
19. Herczeg Barnabás (7 + SC) 13.43 14
20. Bak Tamás (Albatrosz) 13.38 32
21. Csikós Attila (Cap City Crew) 13.2 10
22. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 13 16
23. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 12.79 28
24. Valuska László (BEAC Kobak) 12.5 20
25. Párniczky Péter Iván (Gödi SE) 12.14 14
26. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 11.89 18
27. Papp Mátyás (X-Debrecen) 11.13 32
28. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 11.07 28
29. Kiss Sándor (Albatrosz) 10.88 34
30. Nagy Roland (TFSE Senior) 10.86 14
31. Hebők Balázs (Iparterv) 10.6 10
32. Varga Dániel (Cap City Crew) 10.46 22
33. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 10.27 30
34. Németh András (BEAC Kobak) 10.25 24
35. Halász László (Budafok/B) 10.17 12
36. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 10.08 24
37. Tapodi László (7 + SC) 10 14
38. Laposa Dávid (7 + SC) 9.86 14
39. Sára Attila (Budafok/B) 8.82 22
40. Tóth Lóránt (Iparterv) 8.6 20
41. Gulyás Dávid (Albatrosz) 8.57 14
42. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 8.31 26
43. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 8.13 30
44. Sulán Péter (Budafok/B) 8.09 22
45. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 8 10
46. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 7.83 12
47. Lukács Dániel (Iparterv) 7.57 28
48. Andó Máté János (Gödi SE) 7.5 8
49. Jakucs Bálint (Gödi SE) 7.22 18
50. Sveda Tamás (X-Debrecen) 7.06 32
51. Nyiri Csaba (Gödi SE) 6.5 12
52. Kerekes Zoltán (7 + SC) 6.43 14
53. Mályi Bence (Gödi SE) 6.43 14
54. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 6.21 28
55. Homa Csaba (Eldorádó KE) 5.89 18
56. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 5.4 30
57. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 5.4 20
58. Kozma Máté (BEAC Kobak) 5.36 22
59. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 5.18 22
60. Lukács Kristóf Dávid (Gödi SE) 5 14
61. Tóth Árpád (Budafok/B) 4.89 18
62. Laukó Péter (Budafok/B) 4.5 8
63. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 4.36 22
64. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 4.3 20
65. Tóth Mihály Gábor (Albatrosz) 4.17 12
66. Varga József (Cap City Crew) 3.83 24
67. Kása Dániel (Albatrosz) 3.83 12
68. Süveges Zalán (X-Debrecen) 3.83 12
69. Hodossi Márk (X-Debrecen) 3.75 8
70. Valner Kristóf (X-Debrecen) 3.71 28
71. Horváth Gergő (Gödi SE) 3.5 12
72. Széll Gábor (Budafok/B) 3.44 18
73. Tóth Balázs (Iparterv) 3.44 18
74. Nagy László András (Albatrosz) 3.38 32
75. Fekete Tamás (TFSE Senior) 3.2 30
76. Tatai András (Eldorádó KE) 3.13 16
77. Tamás Bence (Cap City Crew) 3 12
78. Varsányi Balázs (Iparterv) 2.91 22
79. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 2.5 24
80. Kondé Márton (X-Debrecen) 2.5 8
81. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 2.29 14
82. Barta István (Eldorádó KE) 2.17 12
83. Alakszai András (Gödi SE) 2 8
84. Emri Béla (Iparterv) 1.85 26
85. Szép András (BEAC Kobak) 1.67 12
86. Skobrics Tibor (7 + SC) 1.57 14
87. Szabó Csaba (TFSE Senior) 1.17 24
88. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0.8 10
89. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 16
90. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Molnár Róbert (Cap City Crew) 6.2 10
2. Rósa László (Eldorádó KE) 3.4 10
3. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.77 26
4. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 2.67 24
5. Csikós Attila (Cap City Crew) 2.6 10
6. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 2.57 28
7. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 2.3 20
8. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 2 28
9. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 1.86 28
10. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1.71 14
11. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 1.67 12
12. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.64 22
13. Bak Tamás (Albatrosz) 1.56 32
14. Jakucs Bálint (Gödi SE) 1.56 18
15. Buda Gergely (TFSE Senior) 1.46 26
16. Takács Attila (Cap City Crew) 1.46 22
17. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 1.38 32
18. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 1.11 18
19. Tóth Árpád (Budafok/B) 1.11 18
20. Cserkuti Áron (Iparterv) 1.08 26
21. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1.07 28
22. Sulán Péter (Budafok/B) 0.91 22
23. Sveda Tamás (X-Debrecen) 0.88 32
24. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.86 14
25. Németh András (BEAC Kobak) 0.83 24
26. Varga József (Cap City Crew) 0.83 24
27. Sára Attila (Budafok/B) 0.82 22
28. Hebők Balázs (Iparterv) 0.8 10
29. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 0.78 18
30. Széll Gábor (Budafok/B) 0.78 18
31. Nagy Sándor (Cap City Crew) 0.71 14
32. Bujdosó Dániel (Eldorádó KE) 0.67 12
33. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 0.6 20
34. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0.6 30
35. Nagy Roland (TFSE Senior) 0.57 14
36. Lukács Dániel (Iparterv) 0.57 28
37. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.56 18
38. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 0.5 16
39. Kása Dániel (Albatrosz) 0.5 12
40. Barta István (Eldorádó KE) 0.5 12
41. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 0.46 22
42. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0.4 30
43. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 0.35 34
44. Kiss Sándor (Albatrosz) 0.29 34
45. Vadon Tamás (Gödi SE) 0.29 14
46. Párniczky Péter Iván (Gödi SE) 0.29 14
47. Varga Dániel (Cap City Crew) 0.27 22
48. Varsányi Balázs (Iparterv) 0.27 22
49. Andó Máté János (Gödi SE) 0.25 8
50. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 0.25 24
51. Emri Béla (Iparterv) 0.23 26
52. Gecse Zoltán (Budafok/B) 0.2 20
53. Valuska László (BEAC Kobak) 0.2 20
54. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0.2 30
55. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.18 34
56. Nyiri Csaba (Gödi SE) 0.17 12
57. Tóth Mihály Gábor (Albatrosz) 0.17 12
58. Süveges Zalán (X-Debrecen) 0.17 12
59. Horváth Gergő (Gödi SE) 0.17 12
60. Tamás Bence (Cap City Crew) 0.17 12
61. Lukács Kristóf Dávid (Gödi SE) 0.14 14
62. Tóth Lóránt (Iparterv) 0.1 20
63. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0.1 20
64. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 0.09 22
65. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0.08 24
66. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 0.08 26
67. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.07 30
68. Papp Mátyás (X-Debrecen) 0.06 32
69. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 14
70. Halász László (Budafok/B) 0 12
71. Tapodi László (7 + SC) 0 14
72. Laposa Dávid (7 + SC) 0 14
73. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0 26
74. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 0 10
75. Mályi Bence (Gödi SE) 0 14
76. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 22
77. Laukó Péter (Budafok/B) 0 8
78. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 22
79. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 8
80. Tóth Balázs (Iparterv) 0 18
81. Nagy László András (Albatrosz) 0 32
82. Tatai András (Eldorádó KE) 0 16
83. Kondé Márton (X-Debrecen) 0 8
84. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 14
85. Alakszai András (Gödi SE) 0 8
86. Szép András (BEAC Kobak) 0 12
87. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 14
88. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0 10
89. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 16
90. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0 8
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Gecse Zoltán (Budafok/B) 6.8 20
2. Oláh Dániel (Albatrosz) 6.35 34
3. Herczeg Barnabás (7 + SC) 6.29 14
4. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 6.18 22
5. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 5.85 26
6. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 5.82 34
7. Takács Attila (Cap City Crew) 5.55 22
8. Buda Gergely (TFSE Senior) 5.39 26
9. Párniczky Péter Iván (Gödi SE) 5.29 14
10. Bujdosó Dániel (Eldorádó KE) 5.17 12
11. Nagy Sándor (Cap City Crew) 5.14 14
12. Vadon Tamás (Gödi SE) 5.14 14
13. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 5 32
14. Valuska László (BEAC Kobak) 4.9 20
15. Tapodi László (7 + SC) 4.86 14
16. Papp Mátyás (X-Debrecen) 4.81 32
17. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 4.78 18
18. Kiss Sándor (Albatrosz) 4.77 34
19. Halász László (Budafok/B) 4.67 12
20. Cserkuti Áron (Iparterv) 4.54 26
21. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 4.47 30
22. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 4.38 16
23. Laposa Dávid (7 + SC) 4.29 14
24. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.27 22
25. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 4.11 18
26. Varga Dániel (Cap City Crew) 4.09 22
27. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 3.8 10
28. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 3.77 26
29. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 3.69 26
30. Bak Tamás (Albatrosz) 3.63 32
31. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 3.6 20
32. Németh András (BEAC Kobak) 3.58 24
33. Nagy Roland (TFSE Senior) 3.57 14
34. Hebők Balázs (Iparterv) 3.4 10
35. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 3.27 30
36. Tóth Lóránt (Iparterv) 3.2 20
37. Sára Attila (Budafok/B) 3.09 22
38. Andó Máté János (Gödi SE) 3 8
39. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 2.86 28
40. Molnár Róbert (Cap City Crew) 2.6 10
41. Mályi Bence (Gödi SE) 2.57 14
42. Kozma Máté (BEAC Kobak) 2.55 22
43. Csikós Attila (Cap City Crew) 2.4 10
44. Nyiri Csaba (Gödi SE) 2.33 12
45. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 2.3 20
46. Sulán Péter (Budafok/B) 2.27 22
47. Laukó Péter (Budafok/B) 2.25 8
48. Rósa László (Eldorádó KE) 2.2 10
49. Sveda Tamás (X-Debrecen) 2.19 32
50. Lukács Dániel (Iparterv) 2.07 28
51. Homa Csaba (Eldorádó KE) 2 18
52. Lukács Kristóf Dávid (Gödi SE) 2 14
53. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 2 22
54. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 1.93 30
55. Tóth Mihály Gábor (Albatrosz) 1.83 12
56. Hodossi Márk (X-Debrecen) 1.75 8
57. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 1.73 22
58. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1.71 14
59. Süveges Zalán (X-Debrecen) 1.67 12
60. Tóth Balázs (Iparterv) 1.56 18
61. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 1.5 28
62. Nagy László András (Albatrosz) 1.5 32
63. Tatai András (Eldorádó KE) 1.5 16
64. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.43 14
65. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 1.33 12
66. Kondé Márton (X-Debrecen) 1.25 8
67. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 1.2 20
68. Horváth Gergő (Gödi SE) 1.17 12
69. Jakucs Bálint (Gödi SE) 1.11 18
70. Kása Dániel (Albatrosz) 1 12
71. Tamás Bence (Cap City Crew) 1 12
72. Alakszai András (Gödi SE) 1 8
73. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0.86 14
74. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 0.83 24
75. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 0.83 24
76. Szép András (BEAC Kobak) 0.83 12
77. Varsányi Balázs (Iparterv) 0.82 22
78. Tóth Árpád (Budafok/B) 0.67 18
79. Fekete Tamás (TFSE Senior) 0.6 30
80. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.57 14
81. Emri Béla (Iparterv) 0.54 26
82. Varga József (Cap City Crew) 0.5 24
83. Széll Gábor (Budafok/B) 0.44 18
84. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0.4 10
85. Barta István (Eldorádó KE) 0.33 12
86. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0.33 24
87. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.29 28
88. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.14 28
89. Eke Balázs (Cap City Crew) 0 16
90. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Roland (TFSE Senior) 2 14
2. Andó Máté János (Gödi SE) 1.75 8
3. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 1.69 26
4. Molnár Róbert (Cap City Crew) 1.6 10
5. Bujdosó Dániel (Eldorádó KE) 1.5 12
6. Hubert Gábor (Eldorádó KE) 1.5 12
7. Nyiri Csaba (Gödi SE) 1.5 12
8. Jakucs Bálint (Gödi SE) 1.44 18
9. Mályi Bence (Gödi SE) 1.43 14
10. Barta István (Eldorádó KE) 1.33 12
11. Vadon Tamás (Gödi SE) 1.29 14
12. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 1.23 26
13. Rósa László (Eldorádó KE) 1.2 10
14. Berzy Lajos (Eldorádó KE) 1.2 10
15. Fekete Tamás (TFSE Senior) 1.13 30
16. Takács Attila (Cap City Crew) 1.09 22
17. Buda Gergely (TFSE Senior) 1.08 26
18. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 1.07 28
19. Papp Mátyás (X-Debrecen) 1.06 32
20. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 1 18
21. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 1 22
22. Párniczky Péter Iván (Gödi SE) 1 14
23. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1 18
24. Horváth Gergő (Gödi SE) 1 12
25. Varga Dániel (Cap City Crew) 0.91 22
26. Homa Csaba (Eldorádó KE) 0.89 18
27. Tatai András (Eldorádó KE) 0.88 16
28. Tamás Bence (Cap City Crew) 0.83 12
29. Kiss Sándor (Albatrosz) 0.82 34
30. Csikós Attila (Cap City Crew) 0.8 10
31. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0.8 30
32. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 0.8 30
33. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 0.75 32
34. Alakszai András (Gödi SE) 0.75 8
35. Eke Balázs (Cap City Crew) 0.75 16
36. Gulyás Dávid (Albatrosz) 0.71 14
37. Sveda Tamás (X-Debrecen) 0.69 32
38. Kása Dániel (Albatrosz) 0.67 12
39. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 0.65 34
40. Bánfalvi István Dániel (TFSE Senior) 0.64 28
41. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 0.6 20
42. Szabó Csaba (TFSE Senior) 0.58 24
43. Laukó Péter (Budafok/B) 0.5 8
44. Lukács Kristóf Dávid (Gödi SE) 0.43 14
45. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.43 28
46. Gecse Zoltán (Budafok/B) 0.4 20
47. Sára Attila (Budafok/B) 0.36 22
48. Bak Tamás (Albatrosz) 0.31 32
49. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 0.31 26
50. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.29 14
51. Sulán Péter (Budafok/B) 0.27 22
52. Tóth Árpád (Budafok/B) 0.22 18
53. Varga József (Cap City Crew) 0.17 24
54. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0.14 14
55. Tapodi László (7 + SC) 0.14 14
56. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.13 30
57. Nagy László András (Albatrosz) 0.13 32
58. Varsányi Balázs (Iparterv) 0.09 22
59. Lukács Dániel (Iparterv) 0.07 28
60. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.06 34
61. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 0 22
62. Nagy Sándor (Cap City Crew) 0 14
63. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 0 20
64. Cserkuti Áron (Iparterv) 0 26
65. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 0 16
66. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 0 28
67. Valuska László (BEAC Kobak) 0 20
68. Hebők Balázs (Iparterv) 0 10
69. Németh András (BEAC Kobak) 0 24
70. Halász László (Budafok/B) 0 12
71. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 0 24
72. Laposa Dávid (7 + SC) 0 14
73. Tóth Lóránt (Iparterv) 0 20
74. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0 14
75. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0 20
76. Kozma Máté (BEAC Kobak) 0 22
77. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 0 22
78. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 0 22
79. Tóth Mihály Gábor (Albatrosz) 0 12
80. Süveges Zalán (X-Debrecen) 0 12
81. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 8
82. Széll Gábor (Budafok/B) 0 18
83. Tóth Balázs (Iparterv) 0 18
84. Hável Krisztián Máté (Iparterv) 0 24
85. Kondé Márton (X-Debrecen) 0 8
86. dr.Garancsi Péter (BEAC Kobak) 0 14
87. Emri Béla (Iparterv) 0 26
88. Szép András (BEAC Kobak) 0 12
89. Sóstai Dániel (Cap City Crew) 0 10
90. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0 8
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 4.47 34
2. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 3.23 26
3. Buda Gergely (TFSE Senior) 2.92 26
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 2.82 22
5. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 2.75 16
6. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2.56 32
7. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 2.56 18
8. Valuska László (BEAC Kobak) 2.1 20
9. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 2.08 26
10. Tóth Lóránt (Iparterv) 1.9 20
11. Cserkuti Áron (Iparterv) 1.77 26
12. Lukács Dániel (Iparterv) 1.71 28
13. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 1.64 22
14. Takács Attila (Cap City Crew) 1.55 22
15. Varga Dániel (Cap City Crew) 1.46 22
16. Bak Tamás (Albatrosz) 1.44 32
17. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 1.4 30
18. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 1.33 18
19. Papp Mátyás (X-Debrecen) 1.31 32
20. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 1.3 20
21. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 1.07 28
22. Gecse Zoltán (Budafok/B) 1 20
23. Sulán Péter (Budafok/B) 0.82 22
24. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 0.77 26
25. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0.73 30
26. Kiss Sándor (Albatrosz) 0.47 34
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Csongor Béla (Gödi SE) 82.14% (46/56) 18
2. Tóth Lóránt (Iparterv) 70.37% (38/54) 20
3. Pethő Zoltán (TFSE Senior) 69.23% (54/78) 26
4. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 68.33% (82/120) 32
5. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 67.39% (62/92) 22
6. Buzás Bálint (BEAC Kobak) 66.67% (44/66) 16
7. Pfneiszli Csongor (Cap City Crew) 62.5% (10/16) 28
8. Iványi Kristóf Áron (Iparterv) 61.9% (26/42) 20
9. Bak Tamás (Albatrosz) 60.53% (46/76) 32
10. Valuska László (BEAC Kobak) 58.33% (42/72) 20
11. Vámosi Boldizsár (X-Debrecen) 57.53% (84/146) 26
12. Simon Péter Gábor (Albatrosz) 57.14% (152/266) 34
13. Bakondi János Attila (Eldorádó KE) 57.14% (24/42) 18
14. Buda Gergely (TFSE Senior) 56.72% (76/134) 26
15. Kondor József Ferenc (TFSE Senior) 56.25% (36/64) 22
16. Sulán Péter (Budafok/B) 56.25% (18/32) 22
17. Vereczkey Lajos (BEAC Kobak) 55.56% (10/18) 24
18. Huszár Mátyás Krisztián (Cap City Crew) 55.56% (10/18) 30
19. Németh András (BEAC Kobak) 53.85% (14/26) 24
20. Cserkuti Áron (Iparterv) 53.49% (46/86) 26
21. Borda Szabolcs Balázs (TFSE Senior) 52.63% (20/38) 26
22. Takács Attila (Cap City Crew) 51.52% (34/66) 22
23. Varga Dániel (Cap City Crew) 48.48% (32/66) 22
24. Lukács Dániel (Iparterv) 44.44% (48/108) 28
25. Tircsi Tamás Gábor (BEAC Kobak) 44.44% (8/18) 22
26. Kiss Sándor (Albatrosz) 42.11% (16/38) 34
27. Szentes Kristóf Péter (Iparterv) 41.67% (30/72) 28
28. Dr. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 41.67% (10/24) 20
29. Kovács Ádám Lajos (Iparterv) 40% (8/20) 22
30. Papp Mátyás (X-Debrecen) 38.18% (42/110) 32
31. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 37.5% (42/112) 30
32. Szabó Csaba (TFSE Senior) 37.5% (6/16) 24
33. Oláh Dániel (Albatrosz) 36.36% (8/22) 34
34. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 35.48% (22/62) 30
35. Nagy László András (Albatrosz) 35.29% (12/34) 32
36. Tóth Balázs (Iparterv) 33.33% (6/18) 18
37. Gecse Zoltán (Budafok/B) 27.03% (20/74) 20
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu