/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
FJB0011 Keresztúri SE Budapest Basket 2019/10/26
09:00
92-66
(18-14,29-8,27-24,18-20)
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium Szabó István Boros Krisztina
FJB0013 Malév SC Budafok 2019/10/27
14:40
51-85
(12-19,12-25,16-20,9-16)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szabó István Török Béla
FJB0014 Malév Kobrák Gold Boys 2019/10/27
16:20
88-32
(13-9,22-10,14-4,33-5)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szabó István Török Béla
FJB0023 Budafok Malév Kobrák 2019/11/09
10:30
102-49
(21-16,30-12,32-7,17-10)
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk. Horváth Kinga Bárány Levente
FJB0024 Gold Boys Újpest-MT/B 2019/11/09
13:00
21-88
(3-22,5-24,9-25,4-17)
Göllner Mária Waldorf Gimn. Bujtor Péter Koncsag Csaba
FJB0021 Kiss Lenke KA Budapest Basket 2019/11/11
19:30
61-31
(24-4,6-8,22-7,9-12)
Szigeti József Ált. Isk. Győri Ferenc Szabó István
FJB0033 Újpest-MT/B Budafok 2019/11/16
10:40
51-108
(9-35,7-25,16-26,19-22)
Karinthy Frigyes ÁMK Bózsó Gábor Szabó Péter
FJB0031 Malév SC Budapest Basket 2019/11/17
13:00
50-63
(10-24,14-7,12-15,14-17)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor Kieffer Thomas
FJB0041 Budapest Basket Malév Kobrák 2019/11/23
10:00
43-61
(8-24,12-16,9-10,14-11)
Őrmezei Ált. Isk. Csoma Viktor Stáber Alex Bence
FJB0053 Keresztúri SE Budafok 2019/11/30
09:00
39-125
(18-33,9-31,8-26,4-35)
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium Matóczay Bálint Török Béla
FJB0051 Újpest-MT/B Budapest Basket 2019/11/30
10:00
74-69
(16-14,17-21,22-19,19-15)
Karinthy Frigyes ÁMK Matics Sándor Korompai Zsolt László
FJB0044 Keresztúri SE Gold Boys 2019/12/02
19:20
72-60
(15-16,19-12,21-14,17-18)
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium Balogh Kristóf Korhetz Szilárd
FJB0063 Kiss Lenke KA Budafok 2019/12/07
14:00
94-74
(22-26,29-15,16-20,27-13)
Nyár utcai Ált. Isk. Horváth Kinga Hőgerl Bence
FJB0064 Malév SC Gold Boys 2019/12/08
13:00
92-46
(20-14,18-9,17-12,37-11)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szilágyi Tamás Gere Kálmán Richárd
FJB0065 Malév Kobrák Újpest-MT/B 2019/12/08
14:40
66-100
(14-29,19-27,14-16,19-28)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szilágyi Tamás Korompai Zsolt László
FJB0071 Gold Boys Budapest Basket 2019/12/14
13:00
56-83
(8-21,12-19,20-24,16-19)
Göllner Mária Waldorf Gimn. Magyar Zoltán Szabó István
FJB0074 Újpest-MT/B Malév SC 2020/01/09
18:40
83-77
(18-20,14-29,25-9,26-19)
Karinthy Frigyes ÁMK Józsa András Junior Jankovics Viktor Zsolt
FJB0085 Kiss Lenke KA Újpest-MT/B 2020/01/11
14:00
65-79
(26-26,15-16,12-22,12-15)
Nyár utcai Ált. Isk. NAGY ISTVÁN Hőgerl Bence
FJB0084 Malév SC Keresztúri SE 2020/01/12
14:40
120-65
(28-17,27-16,22-22,43-10)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum NAGY ISTVÁN Szőke Gábor
FJB0081 Budapest Basket Budafok 2020/01/13
17:45
41-68
(13-19,10-19,7-18,11-12)
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk. Győri Ferenc Zakár Adrienn
FJB0095 Kiss Lenke KA Malév Kobrák 2020/01/18
12:20
102-47
(22-12,32-8,26-18,22-9)
Nyár utcai Ált. Isk. Bujtor Péter Matóczay Bálint
FJB0055 Malév Kobrák Malév SC 2020/01/21
19:30
64-76
(18-21,14-17,13-13,19-25)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum László Zsolt Károly Matejovics Márk
FJB0092 Budafok Gold Boys 2020/01/23
19:15
145-40
(47-14,37-5,23-9,38-12)
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk. Zakár Adrienn Bertók Botond
FJB0054 Gold Boys Kiss Lenke KA 2020/01/25
14:00
41-114
(6-31,7-32,12-36,16-15)
Benkő István Református Ált. Isk. és Gimn. Nagy László NAGY ISTVÁN
FJB0075 Keresztúri SE Malév Kobrák 2020/01/27
19:20
68-97
(21-27,15-27,16-17,16-26)
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium NAGY ISTVÁN Bujtor Péter
FJB0045 Malév SC Kiss Lenke KA 2020/01/28
19:30
57-101
(12-32,19-20,14-23,12-26)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum NAGY ISTVÁN Bárány Levente
FJB0103 Budafok Malév SC 2020/01/30
19:15
107-58
(23-16,25-13,32-12,27-17)
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk. Győri Ferenc Tompa Gellért
FJB0104 Gold Boys Malév Kobrák 2020/02/01
13:00
40-82
(10-21,11-24,13-20,6-17)
Göllner Mária Waldorf Gimn. Réger Zsolt Péter Hőgerl Bence
FJB0101 Budapest Basket Keresztúri SE 2020/02/02
12:20
60-63
(14-22,16-17,16-21,14-3)
Őrmezei Ált. Isk. Lakos Koppány Ádám Bertók Botond
FJB0114 Újpest-MT/B Gold Boys 2020/02/08
10:00
101-63
(24-19,34-7,19-20,24-17)
Babits Mihály Gimn. NAGY ISTVÁN Tahin András
FJB0113 Malév Kobrák Budafok 2020/02/09
14:40
36-99
(10-16,6-32,11-24,9-27)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor Bozóki Domonkos Olivér
FJB0094 Keresztúri SE Újpest-MT/B 2020/02/10
19:20
78-100
(21-28,26-35,16-18,15-19)
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium NAGY ISTVÁN Győri Ferenc
FJB0123 Budafok Újpest-MT/B 2020/02/15
16:00
149-12
(36-5,46-3,27-2,40-2)
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk. Bujtor Péter Steiner Máté
FJB0121 Budapest Basket Malév SC 2020/02/23
09:00
66-57
(12-15,22-9,13-22,19-11)
Őrmezei Ált. Isk. Bárány Levente Győri Ferenc
FJB0134 Gold Boys Keresztúri SE 2020/02/29
12:00
90-120
(32-22,19-30,18-38,21-30)
Göllner Mária Waldorf Gimn. Réger Zsolt Péter Bozóki Domonkos Olivér
FJB0135 Kiss Lenke KA Malév SC 2020/02/29
14:00
117-47
(32-9,44-8,23-11,18-19)
Nyár utcai Ált. Isk. Magyar Zoltán NAGY ISTVÁN
FJB0131 Malév Kobrák Budapest Basket 2020/03/01
13:00
81-77
(17-14,21-17,11-22,19-15)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor Koncsag Csaba
FJB0143 Budafok Keresztúri SE 2020/03/07
09:00
120-37
(35-1,28-14,31-14,26-8)
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk. Horváth Kinga Steiner Máté
FJB0144 Kiss Lenke KA Gold Boys 2020/03/07
14:00
126-31
(46-9,26-8,28-9,26-5)
Nyár utcai Ált. Isk. Balogh Kristóf Kieffer Thomas
FJB0141 Budapest Basket Újpest-MT/B 2020/03/08
10:40
65-73
(7-25,21-23,20-10,17-15)
Őrmezei Ált. Isk. Gruber Nikolett Lilla Tőzsér Dénes Kelemen

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu