/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Vas Megye

CVSE Vulkán Fürdő - Falco KC U20 58-59 (17-10,18-22,10-20,13-7)

2_3_1_5thplace. forduló Dátum: 2019.06.01.szombat, 12:30Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Németh András
Csarnok: Arena Savaria Munkacsarnoka



CVSE Vulkán Fürdő Perc Falco KC U20
1. perc
  Oláh Dávid - Foult
2. perc
Tóth Benedek Huba - Foult 
0-0 Fritz Krisztián - Kihagyott büntető
0-0 Fritz Krisztián - Kihagyott büntető
  Gombkötő Dávid - Foult
Orbán Tibor - Sikeres kétpontos 2-0
  Tiborcz Patrik - Foult
Orbán Tibor - Sikeres büntető 3-0
3. perc
Németh Balázs - Sikeres kétpontos 5-0
4. perc
Esztergályos Máté - Sikeres kétpontos 7-0
  Falco KC U20 időkérés
5. perc
Orbán Tibor - Sikeres kétpontos 9-0
Orbán Tibor - Sikeres kétpontos 11-0
11-3 Oláh Dávid - Sikeres hárompontos
  Falco KC U20 időkérés
6. perc
  Gaál Kornél - Foult
Esztergályos Máté - Sikeres büntető 12-3
Esztergályos Máté - Sikeres büntető 13-3
7. perc
13-5 Németh Kristóf Imre - Sikeres kétpontos
Gaál Tamás - Foult 
8. perc
Németh Balázs - Foult 
Németh Balázs - Sikeres kétpontos 15-5
9. perc
15-7 Gombkötő Dávid - Sikeres kétpontos
Esztergályos Máté - unsportsmanlike Foult 
15-7 Göltl Márk - Kihagyott büntető
15-7 Göltl Márk - Kihagyott büntető
Bíró Emil Bálint - Foult 
15-8 Fritz Krisztián - Sikeres büntető
15-8 Fritz Krisztián - Kihagyott büntető
10. perc
15-10 Gombkötő Dávid - Sikeres kétpontos
  Púp Kornél - Foult
Orbán Tibor - Sikeres büntető 16-10
Orbán Tibor - Sikeres büntető 17-10
Negyed vége
Németh Balázs - Sikeres kétpontos 19-10
12. perc
Bíró Emil Bálint - Foult 
Orbán Tibor - Sikeres kétpontos 21-10
  Tiborcz Patrik - Foult
Orbán Tibor - Kihagyott büntető 21-10
21-12 Gombkötő Dávid - Sikeres kétpontos
14. perc
21-14 Oláh Dávid - Sikeres kétpontos
  Tömböly Dávid - Foult
Bíró Emil Bálint - Sikeres hárompontos 24-14
15. perc
Orbán Tibor - Sikeres kétpontos 26-14
26-16 Tömböly Dávid - Sikeres kétpontos
Tóth Benedek Huba - Foult 
26-16 Gaál Kornél - Kihagyott büntető
26-17 Gaál Kornél - Sikeres büntető
17. perc
  Falco KC U20 időkérés
Bíró Emil Bálint - Sikeres hárompontos 29-17
Orbán Tibor - Foult 
29-18 Tömböly Dávid - Sikeres büntető
29-19 Tömböly Dávid - Sikeres büntető
18. perc
29-21 Gaál Kornél - Sikeres kétpontos
Esztergályos Máté - Sikeres kétpontos 31-21
31-23 Tömböly Dávid - Sikeres kétpontos
31-25 Gaál Kornél - Sikeres kétpontos
31-27 Tömböly Dávid - Sikeres kétpontos
Németh Balázs - Foult 
31-28 Tömböly Dávid - Sikeres büntető
  Gombkötő Dávid - Foult
Németh Balázs - Sikeres kétpontos 33-28
19. perc
  Gaál Kornél - Foult
Gaál Tamás - Sikeres kétpontos 35-28
Bíró Emil Bálint - Foult 
35-28 Gombkötő Dávid - Kihagyott büntető
35-28 Gombkötő Dávid - Kihagyott büntető
  Oláh Dávid - Foult
Orbán Tibor - Kihagyott büntető 35-28
Orbán Tibor - Kihagyott büntető 35-28
20. perc
35-31 Oláh Dávid - Sikeres hárompontos
Adorján István - Foult 
35-31 Németh Kristóf Imre - Kihagyott büntető
35-32 Németh Kristóf Imre - Sikeres büntető
Esztergályos Máté - offensive Foult 
  Falco KC U20 időkérés
Negyed vége
35-34 Tömböly Dávid - Sikeres kétpontos
Orbán Tibor - Sikeres kétpontos 37-34
37-36 Gombkötő Dávid - Sikeres kétpontos
23. perc
  Tiborcz Patrik - Foult
Bíró Emil Bálint - offensive Foult 
24. perc
37-38 Tömböly Dávid - Sikeres kétpontos
Németh Balázs - Foult 
37-39 Tömböly Dávid - Sikeres büntető
25. perc
37-41 Tömböly Dávid - Sikeres kétpontos
26. perc
Esztergályos Máté - Sikeres kétpontos 39-41
39-44 Oláh Dávid - Sikeres hárompontos
  Falco KC U20 időkérés
27. perc
39-46 Tömböly Dávid - Sikeres kétpontos
  Oláh Dávid - Foult
  Németh Kristóf Imre - Foult
Orbán Tibor - Sikeres büntető 40-46
Orbán Tibor - Sikeres büntető 41-46
Tóth Benedek Huba - Foult 
41-47 Gaál Kornél - Sikeres büntető
41-48 Gaál Kornél - Sikeres büntető
28. perc
41-51 Gaál Kornél - Sikeres hárompontos
Tóth Benedek Huba - Foult 
  Németh Kristóf Imre - Foult
Orbán Tibor - Sikeres kétpontos 43-51
29. perc
Bíró Emil Bálint - Foult 
43-51 Fritz Krisztián - Kihagyott büntető
43-52 Fritz Krisztián - Sikeres büntető
30. perc
Nagy Donát - Sikeres kétpontos 45-52
Negyed vége
  Göltl Márk - Foult
Esztergályos Máté - Kihagyott büntető 45-52
Esztergályos Máté - Kihagyott büntető 45-52
32. perc
  Púp Kornél - Foult
Orbán Tibor - Kihagyott büntető 45-52
Orbán Tibor - Kihagyott büntető 45-52
34. perc
45-54 Tömböly Dávid - Sikeres kétpontos
45-56 Tiborcz Patrik - Sikeres kétpontos
  Tömböly Dávid - Foult
Esztergályos Máté - Sikeres kétpontos 47-56
  Oláh Dávid - Foult
Esztergályos Máté - Sikeres büntető 48-56
35. perc
  Tiborcz Patrik - Foult
Orbán Tibor - Kihagyott büntető 48-56
Orbán Tibor - Sikeres büntető 49-56
36. perc
Esztergályos Máté - Sikeres kétpontos 51-56
  Falco KC U20 időkérés
51-59 Gaál Kornél - Sikeres hárompontos
37. perc
Orbán Tibor - offensive Foult 
  Gombkötő Dávid - Foult
Orbán Tibor - Sikeres büntető 52-59
Orbán Tibor - Sikeres büntető 53-59
38. perc
  Tömböly Dávid - Foult
Németh Balázs - Kihagyott büntető 53-59
Németh Balázs - Kihagyott büntető 53-59
39. perc
  Falco KC U20 időkérés
Orbán Tibor - Sikeres kétpontos 55-59
  Oláh Dávid - Foult
Orbán Tibor - Sikeres büntető 56-59
40. perc
Orbán Tibor - Sikeres kétpontos 58-59
Németh Balázs - Foult 
  Falco KC U20 időkérés
  Falco KC U20 időkérés
Esztergályos Máté - Foult 
Nagy Donát - Foult 
Gaál Tamás - Foult 
58-59 Gaál Kornél - Kihagyott büntető
58-59 Gaál Kornél - Kihagyott büntető
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu