/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Vas Megye - Eredmények - A csoport

hun_vas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_vas19_018 Falco KC U20 Répcelaki SE 2019/11/13 20:20 66-42
(13-9,12-8,18-9,23-16)
Nagy Lajos Gimnázium Polyák Máté Pál Balázs
hun_vas19_019 Büki TK Pannonia SZSE 2019/11/14 19:00 84-9
(21-0,22-4,25-5,16-0)
Bük Városi Sportcsarnok Bognár Tamás Pesz Alexandra
hun_vas19_020 S.A.K.K. Deck Bistro SE 2019/11/14 19:15 55-41
(13-18,8-3,18-9,16-11)
Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola DR. MAGYARI TIBOR Schneider Bertold Antal

Vas Megye - Eredmények - B csoport

hun_vas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_vas19_016 Szombathelyi Egyetemi . Cosmos Home 2019/11/11 19:45 39-43
(9-18,5-10,11-6,14-9)
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Németh András Magyar Gyöngyi
hun_vas19_017 Kőszegi SE CVSE Vulkán Fürdő 2019/11/12 20:20 44-101
(7-25,18-33,11-16,8-27)
Béri Balog Ádám Általános Iskola Kovács Máté Matucza Gyula
hun_vas19_021 Vasvári KSE BC Olad 2019/11/15 20:45 45-93
(3-17,9-21,13-23,18-26)
Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok Németh Balázs Matucza Gyula
hun_vas19_022 CVSE Vulkán Fürdő Szombathelyi Egyetemi . 2019/11/19 19:45 49-37
(16-11,6-11,11-3,14-12)
CVSE-Swietelsky Aréna Németh András Magyar Gyöngyi

Vas Megye - Műsor - A csoport

hun_vas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_vas19_024 Répcelaki SE Pannonia SZSE 2019/11/21 19:30 Répce Sportcsarnok Tóth Szabolcs Tóth Zalán Balázs
hun_vas19_023 Falco KC U20 S.A.K.K. 2019/11/21 20:20 Nagy Lajos Gimnázium Kovács Máté Németh Balázs
hun_vas19_026 9700.hu Ingatlan Büki TK 2019/11/22 20:15 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Polyák Máté Schneider Bertold Antal
hun_vas19_028 Pannonia SZSE Deck Bistro SE 2019/11/26 18:15 Árpádházi Szent Margit Általános Iskola és Gimnázium Sportcsarnoka
hun_vas19_029 Falco KC U20 9700.hu Ingatlan 2019/11/27 20:20 Nagy Lajos Gimnázium

Vas Megye - Műsor - B csoport

hun_vas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_vas19_025 BC Olad Cosmos Home 2019/11/22 19:45 Kanizsai Dorottya Gimnázium Bognár Tamás Pál Balázs
hun_vas19_027 Vasvári KSE Kőszegi SE 2019/11/22 20:45 Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok NAGY ZOLTÁN Tóth Gábor Balázs

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Németh Bence Simon (Deck Bistro SE) 60 3
2. Németh Péter (S.A.K.K.) 59 3
3. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 58 3
4. Szabó Bence Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 57 4
5. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 55 4
6. Orbán Tibor Ferenc (CVSE Vulkán Fürdő) 53 4
7. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 52 4
8. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 51 4
9. Horváth Roland (Kőszegi SE) 50 3
10. Tömböly Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 49 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 9 3
2. Lovász Kristóf (S.A.K.K.) 9 3
3. Németh Péter (S.A.K.K.) 8 3
4. Kulcsár András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 8 3
5. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 8 4
6. Szakály László (BC Olad) 7 2
7. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 7 3
8. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 7 4
9. Simon Bence János (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 7 4
10. Csiszár Dániel (9700.hu Ingatlaniroda) 6 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Németh Bence Simon (Deck Bistro SE) 20 3
2. Németh Péter (S.A.K.K.) 19.67 3
3. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 19.33 3
4. Horváth Roland (Kőszegi SE) 16.67 3
5. Szakály Roland (BC Olad) 16.5 2
6. Szakály László (BC Olad) 15.5 2
7. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 15.33 3
8. Csiszár Dániel (9700.hu Ingatlaniroda) 15 2
9. Mészáros Máté (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 15 1
10. Szabó Bence Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 14.25 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szakály László (BC Olad) 3.5 2
2. Csiszár Dániel (9700.hu Ingatlaniroda) 3 2
3. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 3 3
4. Lovász Kristóf (S.A.K.K.) 3 3
5. Mondl Szilárd (9700.hu Ingatlaniroda) 3 2
6. Németh Péter (S.A.K.K.) 2.67 3
7. Kulcsár András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 2.67 3
8. Szakály Roland (BC Olad) 2.5 2
9. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 2.33 3
10. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 2 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Németh Bence Simon (Deck Bistro SE) 6.67 3
2. Horváth Roland (Kőszegi SE) 6.67 3
3. Orbán Tibor Ferenc (CVSE Vulkán Fürdő) 6.25 4
4. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 6 3
5. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 5.75 4
6. Jarosevits Róbert (9700.hu Ingatlaniroda) 5.5 2
7. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 5.25 4
8. Tömböly Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 5.25 4
9. Németh Péter (S.A.K.K.) 5 3
10. Mészáros Máté (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 5 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bodorkós Máté (9700.hu Ingatlaniroda) 4 1
2. Dóka Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 3.67 3
3. Hock-Sirson Szilárd György (Pannonia SZSE) 3.67 3
4. Vígh Károly (Répcelaki SE) 3.25 4
5. Tömböly Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 3 4
6. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 3 4
7. Kovács Milán (Répcelaki SE) 3 2
8. Szigeti Benjamin (Pannonia SZSE) 3 2
9. Nemes Gábor (Kőszegi SE) 3 2
10. Adorján Tamás (S.A.K.K.) 2.67 3
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kádár Dániel (Büki TK) 3 2
2. Kóbor Tamás (Répcelaki SE) 3 2
3. Németh Bence Simon (Deck Bistro SE) 2.67 3
4. Berghoffer Tamás (BC Olad) 2.67 3
5. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 2.33 3
6. Horváth Roland (Kőszegi SE) 2.33 3
7. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 2.33 3
8. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 2.33 3
9. Horváth Dávid (Cosmos Home) 2.33 3
10. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 2.25 4
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóbor Tamás (Répcelaki SE) 100% (6/6) 2
2. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 100% (3/3) 4
3. Szabó Bence Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 100% (3/3) 4
4. Takács Árpád (Deck Bistro SE) 100% (3/3) 2
5. Szlávik Mátyás (Cosmos Home) 100% (2/2) 3
6. Berkó Ágoston (Cosmos Home) 100% (2/2) 3
7. Gerse Gábor (S.A.K.K.) 100% (2/2) 3
8. Szakály László (BC Olad) 100% (2/2) 2
9. Kovács Máté (Büki TK) 100% (2/2) 1
10. Horváth István (9700.hu Ingatlaniroda) 100% (2/2) 2
teljes ranglisták >>

Tabellák

Alapszakasz - A csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 S.A.K.K. 3 1.00 6 3 0 210 98
2 Büki TK 2 1.00 4 2 0 134 42
3 Falco KC U20 3 0.83 5 2 1 201 118
4 9700.hu Ingatlan 3 0.83 5 2 1 118 100
5 Deck Bistro SE 3 0.67 4 1 2 159 170
6 Pannonia SZSE 4 0.63 5 1 3 54 254
7 Répcelaki SE 4 0.50 4 0 4 145 239

Alapszakasz - B csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 CVSE Vulkán Fürdő 4 1.00 8 4 0 272 176
2 BC Olad 3 0.83 5 2 1 225 158
3 Cosmos Home 3 0.83 5 2 1 169 146
4 Szombathelyi Egyetemi SE 4 0.75 6 2 2 255 189
5 Vasvári KSE 3 0.50 3 0 3 151 265
6 Kőszegi SE 3 0.50 3 0 3 133 271

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu