/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Vas Megye

hun_vas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_vas18_066 Vasvári KSE Falco KC U20 2019/01/11 20:45 59-69
(20-20,13-21,8-15,18-13)
Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok Polyák Máté Németh Balázs
hun_vas18_067 Szombathelyi Egyetemi . Vasvári KSE 2019/01/14 19:45 66-40
(17-7,16-11,19-6,14-16)
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Esztergályos Róbert Magyar Gyöngyi
hun_vas18_068 CVSE Vulkán Fürdő Kőszegi SE 2019/01/15 19:30 88-45
(15-8,22-11,25-9,26-17)
CVSE-Swietelsky Aréna Pál Balázs Németh Balázs
hun_vas18_069 Büki TK Répcelaki SE 2019/01/17 18:45 73-45
(15-6,21-12,21-16,16-11)
Bük Városi Sportcsarnok Nagy Zoltán Pesz Alexandra
hun_vas18_070 S.A.K.K. Deck Bistro SE 2019/01/17 19:15 59-57
(14-19,6-11,11-7,21-15)
Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola Németh András Magyar Gergely
hun_vas18_072 9700.hu Ingatlan Cosmos Home 2019/01/17 19:45 57-34
(17-8,13-9,16-9,11-8)
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Csák Máté Károly Tóth Gábor Balázs
hun_vas18_071 BC Olad Falco KC U20 2019/01/18 19:15 51-41
(15-10,10-9,11-13,15-9)
Kanizsai Dorottya Gimnázium Bognár Tamás Ugróczky Péter

Vas Megye

hun_vas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_vas18_073 CVSE Vulkán Fürdő Cosmos Home 2019/01/22 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna Tóth Szabolcs Nagy Zoltán
hun_vas18_074 Kőszegi SE 9700.hu Ingatlan 2019/01/22 20:20 Béri Balog Ádám Általános Iskola Németh András Pál Balázs
hun_vas18_075 Falco KC U20 Szombathelyi Egyetemi . 2019/01/22 20:20 Nagy Lajos Gimnázium Csák Máté Károly Tóth Gábor Balázs
hun_vas18_076 Deck Bistro SE Büki TK 2019/01/23 20:45 SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája Csák Máté Károly Ugróczky Péter
hun_vas18_077 Répcelaki SE S.A.K.K. 2019/01/24 19:30 Répce Sportcsarnok Dr. Magyari Tibor Magyar Gyöngyi
hun_vas18_078 Vasvári KSE BC Olad 2019/01/25 20:45 Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok Esztergályos Róbert Magyar Gergely
hun_vas18_079 Szombathelyi Egyetemi . Répcelaki SE 2019/01/28 19:45 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Roland (Kőszegi SE) 180 12
2. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 174 12
3. Dr. Tulok Dávid (Deck Bistro SE) 171 11
4. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 169 9
5. Barabás Krisztián (Kőszegi SE) 169 12
6. Kovács Máté (Büki TK) 148 10
7. Gaál Kornél (Falco KC U20) 143 11
8. Németh Péter (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 141 11
9. Balogh Zoltán (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 135 10
10. Oláh Dávid (Falco KC U20) 135 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 35 9
2. Gaál Kornél (Falco KC U20) 31 11
3. Oláh Dávid (Falco KC U20) 28 10
4. Dr. Tulok Dávid (Deck Bistro SE) 27 11
5. Lovász Kristóf (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 23 10
6. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 19 10
7. Henrik István (9700.hu Ingatlaniroda) 17 8
8. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 17 11
9. Mondl Szilárd (9700.hu Ingatlaniroda) 15 9
10. Szakály László (BC Olad) 15 11
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 18.78 9
2. Dr. Tulok Dávid (Deck Bistro SE) 15.55 11
3. Horváth Roland (Kőszegi SE) 15 12
4. Kovács Máté (Büki TK) 14.8 10
5. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 14.5 12
6. Barabás Krisztián (Kőszegi SE) 14.08 12
7. Balogh Zoltán (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 13.5 10
8. Oláh Dávid (Falco KC U20) 13.5 10
9. Gaál Kornél (Falco KC U20) 13 11
10. Jarosevits Róbert (9700.hu Ingatlaniroda) 12.86 7
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 3.89 9
2. Gaál Kornél (Falco KC U20) 2.82 11
3. Oláh Dávid (Falco KC U20) 2.8 10
4. Dr. Tulok Dávid (Deck Bistro SE) 2.46 11
5. Lovász Kristóf (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 2.3 10
6. Henrik István (9700.hu Ingatlaniroda) 2.13 8
7. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 1.9 10
8. Mondl Szilárd (9700.hu Ingatlaniroda) 1.67 9
9. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 1.55 11
10. Szakály László (BC Olad) 1.36 11
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Balogh Zoltán (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 5.5 10
2. Kovács Máté (Büki TK) 5.3 10
3. Jarosevits Róbert (9700.hu Ingatlaniroda) 5.29 7
4. Orbán Tibor (CVSE Vulkán Fürdő) 5.2 10
5. Horváth Roland (Kőszegi SE) 4.5 12
6. Barabás Krisztián (Kőszegi SE) 4.5 12
7. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4.42 12
8. Németh Péter (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 3.64 11
9. Nyilicska Csaba (Kőszegi SE) 3.56 9
10. Adorján Tamás (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 3.55 11
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tiborcz Patrik (Falco KC U20) 3.82 11
2. Dóka Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 3.5 12
3. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 3.18 11
4. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 3 12
5. Somogyi Ákos (CVSE Vulkán Fürdő) 3 9
6. Csupor Tamás (Répcelaki SE) 2.91 11
7. Joós Barnabás (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 2.8 10
8. Pungor Péter (Cosmos Home) 2.7 10
9. Nyilicska Csaba (Kőszegi SE) 2.67 9
10. Esztergályos Máté (CVSE Vulkán Fürdő) 2.67 9
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Barabás Krisztián (Kőszegi SE) 4.08 12
2. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 3.92 12
3. Németh Péter (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 3.36 11
4. Horváth Roland (Kőszegi SE) 3.25 12
5. Tóth Olivér (Cosmos Home) 3.2 10
6. Berghoffer Tamás (BC Olad) 3.18 11
7. Dr. Tulok Dávid (Deck Bistro SE) 2.73 11
8. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 2.44 9
9. Koczor Krisztián (Büki TK) 2.33 9
10. Jarosevits Róbert (9700.hu Ingatlaniroda) 2.29 7
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Barabás Krisztián (Kőszegi SE) 83.05% (49/59) 12
2. Oláh Dávid (Falco KC U20) 80.95% (17/21) 10
3. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 78.57% (22/28) 9
4. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 75% (21/28) 10
5. Berghoffer Tamás (BC Olad) 74.47% (35/47) 11
6. Polgár András (Büki TK) 73.33% (11/15) 7
7. Szakály Roland (BC Olad) 72% (18/25) 10
8. Fritz Krisztián (Falco KC U20) 69.23% (18/26) 9
9. Dr. Középesy Gábor (Deck Bistro SE) 68.42% (13/19) 11
10. Balogh Zoltán (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 66.67% (22/33) 10
teljes ranglisták >>

Tabellák

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 9700.hu Ingatlan 9 1.00 18 9 0 536 370
2 Szombathelyi Egyetemi SE 11 0.95 21 10 1 731 490
3 S.A.K.K. 12 0.88 21 9 3 638 558
4 BC Olad 11 0.86 19 8 3 612 525
5 Cosmos Home 11 0.82 18 7 4 556 504
6 CVSE Vulkán Fürdő 12 0.79 19 7 5 674 555
7 Büki TK 11 0.77 17 6 5 539 539
8 Deck Bistro SE 11 0.68 15 4 7 591 605
9 Kőszegi SE 12 0.63 15 3 9 616 736
10 Falco KC U20 12 0.63 15 3 9 649 736
11 Vasvári KSE 12 0.58 14 2 10 563 697
12 Répcelaki SE 12 0.50 12 0 12 408 798

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu