/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Csapatok

Férfi NB I. B Piros csoport

Férfi NB I. B Zöld csoport

Fiú Junior

AF-Dunaújvárosi Sárkányok
Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár
Atomerőmű GYKSE U18C
Atomerőmű SE U18A
Atomerőmű SE U18B
Bajai Bácska FKE
BDSEbasket/A
Békéscsabai KK
Békési SZSK
Beszterce KK. U18
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18F
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18H
BKG-Veresegyház
BLF KK
BUDAFOK
Budapest Basket
Budapesti Bikák
Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/B
CKE U18
Conoil Pápa KC
Csepel - Bontó
Dávid Kornél Akadémia/A
Dávid Kornél KA/B
DEAC KA U18/A
DEAC KA U18/B
DEAC U18
Dombóvári Kosársuli KE
Dunaharaszti MTK
Dunaújvárosi Sárkányok U18
Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/B
ELITE Basket
Falco KC Szombathely U18A
Falco KC Szombathely U18B
Félegyházi Térségi Sportiskola
Fűzfői AK
Gödöllői SK
Győri KC U18
Gyulasport NKFT
HSE U18
Józsefvárosi KC
Kanizsa KK
Karcagi SE
KASI/A
KASI/B
Kecskeméti KA
Keresztúri SE
Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/B
KKS
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18
Kozármisleny SE
Lehel Kosársuli U18
MAFC
MEAFC U18
MEAFC/B
Monok SE
Monor SE
MVM-OSE Lions U18
Nagykőrösi Sólymok KE/U18
NKA Pécs u17 fiú/B
NKA Pécs/A
NYÍKSE U18
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Parthus SE
Pilis Basket
Pityke KSE
PSK-CSEPEL
PVSK NKA
RADOBASKET
Siófoki Kosársuli Egyesület
Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni Tigrisek
Sunshine-NYIKSE
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK U18A
SZEDEÁK U18B
Szentendrei KSE
Szentesi KK
Szerencs VSE
Szolnoki KA
Szolnoki Olaj KK
SZPA-HSE U18
Tatai SE
TF Kft U18
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
TSE Basket U18
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Várpalota KK
Vásárhelyi Kosársuli
Vasas Akadémia/A
VMG DSE
VUKE U18/A
VUKE U18/B
Zalakerámia ZTE KK
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zuglói Sasok

Fiú Kadett

AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B
AF-Tatabányai Medvék/C
Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár/A
Atomerőmű GYKSE U16/C
Atomerőmű GYKSE U16A
Atomerőmű SE U16B
BASKETBAJA SE/A
BASKETBAJA SE/B
Békéscsabai KK
Békési SZSK
Beszterce KK. - Bolyky U16
BKG PRIMA AKADÉMIA U16F
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U16H
BKG Veresegyház
BL Basket
BLF KK
BUDAFOK
Budapest Basket/A
Budapest Basket/B
Budapesti Bikák/A
Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/B
CEKK
CKE U16
Conoil Pápa KC
CREDOBUS Mosonmagyaróvár
Csepel - Bontó
Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/C
DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/B
DEAC/A
DMTK/B
Dombóvári Kosársuli KE
DSI Debrecen
Dunaharaszti MTK
Dunaújvárosi Sárkányok U16
Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/B
ELITE Basket
Esztergomi KE
Falco KC Szombathely U16
Félegyházi Térségi Sportiskola
Fűzfői AK
Gödi SE
Gödöllői SK
Győri KC/A
Győri KC/B
Gyulasport Nkft.
HSE U16
Józsefvárosi KC
Kanizsa KK
Karcagi SE
KASI/A
KASI/B
Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/B
Keresztúri SE
Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/B
KKS
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U16
Kozármisleny SE
Lehel Kosársuli U16
MAFC/A
MAFC/B
Marcali VSZSE
MEAFC U16/A
MEAFC U16/B
MEAFC U16/C
Mezőcsáti DSE
MIKLÓSI KÉKRÓKÁK KE
Monok SE
Monor SE
MVM-OSE Lions U16/A
Nagykőrösi Sólymok KE/U16
NKA Pécs u15 fiú/B
NKA Pécs/A
NKA Pécs/C
NKA Pécs/RCS
NYÍKSE U16
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum/A
NYKK Eötvös U16
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/C
Parthus SE
Pilis Basket
Pilots Basket
Pityke KSE
PVSK NKA/A
PVSK NKA/B
Radobasket/A
RADOBASKET/B
Salgótarjáni KI
Siófoki Kosársuli Egyesület
Sláger Kazincbarcikai KSE
Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA U16/C
Soproni Sportiskola DUNK
Soproni Tigrisek
Sunshine-NYIKSE/A
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK U16A
SZEDEÁK U16B
SZEDEÁK/C
Szentesi KK
Szerencsi Darazsak
Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/B
Szolnoki KA/C
Szolnoki Olaj KK
Szombathelyi Sportiskola U16
SZPA-HSE U16
Tamási Dámok
Tatai SE
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Treff 07
TSE Basket U16
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Újpest-MT/C
Várpalota KK
Vásárhelyi Kosársuli/A
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VMG DSE
VUKE U16/A
VUKE U16/B
WSK U16
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zuglói Sasok/A
Zuglói Sasok/B

Fiú Serdülő

Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/B
Alba Fehérvár/C
Atomerőmű GYKSE U14A
Atomerőmű SE U14B
BASKETBAJA SE
Békéscsabai KK/A
Békéscsabai KK/B
Békési SZSK
Beszterce KK
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14F
BKG-PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14/HA
BKG-PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14/HB
BKG-Veresegyház
BL Basket
BLF KK/A
BLF KK/B
BSC
BTDSE Taksonyi Ördögök
BUDAFOK/A
BUDAFOK/B
Budapest Basket
Budapesti Bikák
Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/C
CEKK-Gerje
Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
CKE U14
Conoil Pápa KC
CREDOBUS Mosonmagyaróvár
Csepel - Bontó
Dávid Kornél IV
Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/C
Debreceni Sportcentrum SI/B
Diósdi Sasok KE
Dombóvári Kosársuli KE/A
Dombóvári Kosársuli KE/B
DSI Debrecen
Dunaharaszti MTK
Dunaújvárosi Sárkányok U14
Egri VSI KOK/A
ELITE Basket
Esztergomi KE
Félegyházi TSI
Fűzfői AK
Gödi SE
Gödöllői Sport Klub
Győri KC/A
Győri KC/B
Hévíz SK
HSE U14
Ifjú Sólymok
Józsefvárosi KC
Kanizsa KK
KASI/A
KASI/B
KASI/C
Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/C
Keresztúri SE
Kiss Lenke KA/A
Kisújszállási SE
KKS
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U14
Kozármisleny SE
Lehel Kosársuli U14
MAFC/A
MAFC/B
MEAFC - Jezsuita/A
MEAFC U14/B
MEAFC-Kossuth
MEAFC/C
MIKLÓSI KÉKRÓKÁK KE
Monok SE
Monor SE
MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/B
MVM-OSE Tatabánya/C
Nagykőrösi Sólymok KE/U14
NKA Pécs u13 fiú/B
NKA Pécs/A
NYÍKSE U14
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
Nyírpazonyi KE
NYKK Eötvös U14 A
NYKK Eötvös U14 B
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/C
Parthus SE/A
Parthus SE/B
Pilis Basket
Pilots SE
Pityke KSE
PVSK NKA/A
PVSK NKA/B
Radobasket/A
Radobasket/B
Salgótarjáni KI
Siófoki Kosársuli Egyesület
Sláger Kazincbarcika
Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/B
Sunshine-NYIKSE/A
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK U14A
SZEDEÁK U14B
Szentendrei KSE
Szentesi KK
Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/B
Szombathelyi Sportiskola U14
SZPA-HSE U14
Tapolcai Tigrisek
Tatai SE
TF-BP SE
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Treff 07 SE
TSE Basket U14
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Várpalota KK
Vásárhelyi Sólymok
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
Vasas Áldás Basket
VUKE U14/A
VUKE U14/B
WSK U14
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zuglói Sasok/A
Zuglói Sasok/B

Gyermek Kupa

ACS Baschet Star Oradea
ACS Wildcats Baia Mare
AF-Tatabányai Medvék
AF-Velencei Gézengúzok
Ajka
Alba Fehérvár Cápák
Alba Fehérvár Oroszlánok
Alba Fehérvár Zsiráfok
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok
Atomerőmű-KSC Szekszárd
Bajai Bácska
Bajai MNÁMK Rakétái
Bajai NKK
BC Rookies Oradea
BDSEbasket U12
BEAC Újbuda KA/A
BEAC Újbuda KA/B
Békéscsabai KK
Békési Gladiátorok
Beszterce KK
BKG PRIMA AKADÉMIA U12 LEÁNY
BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F
BKG Veresegyház
BKG-Bárdos
BKG-Ebes
BLF KK/A
BLF KK/B
Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok
Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák
BSC
BSC Budakeszi
BSC Farkasrét
BTDSE Taksonyi Ördögök
BUDAFOKI BaKoK
Budafoki Bikák
Budai Aranysakálok
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd Falcons
Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár
Budapesti Honvéd SE Lányok
Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/C
Cívis Efrém Kenguruk
Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas
Cívis KK Macskatigrisek
Cívis KK U12/A
Cívis KK U12/B
CKE U12
Conoil Pápa KC
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök
Crisul BCU Oradea
Csata Csillagok
Csata Pannónia
CSS Bega Timisoara
CVSE Vulkán Fürdő
Dávid Kornél KA Pandák
Dávid Kornél KA/Alligators
Dávid Kornél KA/Bulls
Dávid Kornél KA/Cougars
Dife KK
Diósdi Sasok
DMTK
DMTK Leány
Dombóvári Kosársuli KE/A
Dombóvári Kosársuli KE/B
Dunaújvárosi Sárkányok
DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/B
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
DVTK-ÉLKSK Zemplén
Egri Kék Oroszlánok
ELITE Basket
Esztergom U12
FKE Kőrösi
FTSI Fiú
FTSI Gyermek 2.
Fürge Gyik DSE
Fűzfői AK
Gerje-CEKK
Gödi Gödények
Gödi Gólyák
Gödöllői SK
Gönyűi Harcsák
Gyakorlós Csibék
GYKSE Szekszárd/A
GYKSE Szekszárd/B
Győri KC Mókusok
Győri KC Oroszlánok
Győri KC Zsiráfok
Gyulasport Nkft.
Hadházi Farkasok
Harcos Sólymok
Herceghalmi Tigrisek
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
Hévíz SK
HSE
Ifjú Sólymok KS
Józsefvárosi KC
Kanizsa Kosárlabda Klub
Kanizsai Vadmacskák
Kapuvári Macskák
Kapuvári Párducok
KARCAGI SE Oroszlánok
KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/C
Kaszás Boys
Kécskei Vidrák
Kecskeméti KA Amazonok
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA Mitugrász
Kecskeméti KA Párducok
Kecskeméti KA Vadmacskák
Keresztúri SE/A
KKS-Tigers
KLKS Szomód
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12
Kőbányai Darazsak/A
Kőbányai Darazsak/B
Kőbányai Darázslányok
KöLöKöS Fiúk/A
KÖLÖKÖS FIÚK/B
KöLöKöS Lányok
Körmendi Törpördögök/A
Körmendi Törpördögök/B
Kosársuli 8600 Kft
Kozármisleny SE/A
Lehel Kosársuli
MAFC Gabányi
MAFC Heisler
Marcali Szürkefarkasok
MEAFC Cápakölykök
MEAFC Kossuth
MEAFC Struccolók
MEAFC-Bársony
Mezőberényi KK
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK
Mezőörsi Hangyák
Miklósi Kékrókák
Miskolci Sportiskola Kossuth
Mohácsi Torna Egylet 1888
Monok SE
Monor SE
MTK Budapest
MVM-OSE Oroszlánok
MVM-OSE TKC U12
MVM-OSE Vadmacskák
MVSI Kossuth
Nagykőrösi Sólymok
Németvölgyi Bocsok
NKA Pécs Fiú/A
NKA Pécs Fiú/B
NKA Pécs Leány/A
NKA Pécs Leány/B
Nyíkse Tűzgolyók/A
Nyíkse Tűzgolyók/B
Nyíkse Tűzgolyók/C
Nyíkse Tűzgolyók/D
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
Nyírpazonyi KE U12
NYKK Eötvös
Óbudai Kaszások Girls
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Pákozdi Kócsagok
Parthus SE/A
Parthus SE/B
Pásztó
Pénzügyőr SE Párducok
PILIS Basket
Pilisi Mennydörgők
Pityke KSE (V)
PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK NKA Leány/A
RADOBASKET
Repülő Mókusok
RICSILLA
RICSILLA Rakéták
Salgótarjáni KI
Salgótarjáni KSE Szécsény
SLÁGER Kazincbarcikai KSE
Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Sportiskolás Bivalyok
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok
Soproni Tigrisek Fenyő tér
Soproni Tigrisek Orsolya
Soproni Tigrisek/A
Sportdarázs
Sportiskolás Csajok
Százhalombattai KSE
Széchenyi KA/A
SZECSKA Szöcskék
SZEDEÁK Aranysakálok
SZEDEÁK Ezüstrókák
SZEDEÁK Kisbikák
SZEDEÁK Kiscsikók
SZEDEÁK Villámok
Szentendrei KSE
Szentesi KK/A
Szentesi KK/B
Szerencsi Varázslók
SzKE-Bulldogok
Szolnoki Fekete Párducok
Szolnoki Leopárdok
SZPA-HSE
SZPA-HSE Oroszlánok
SZSE U12
Tapolcai Gepárdok
Tapolcai Sárkányok
Tatai Mosómedvék
Téti Tigrisek
TF-BP Oroszlánok
TF-Tigrisek
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Török Sasmadarak
Török Sasok
TSK-Magiszter
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Vad Darazsak
Városgazda UP Akadémia
Várpalota Gepárdok
Várpalotai Sárkányok
Vasas Akadémia U11
Vasas Akadémia U12
Vasas Áldás Basket
Vasas Amazonok
Vasas Bolhák
Viadukt SE
Vidám Kenguruk
VUKE U12 Leopárdok
VUKE U12 Oroszlánok
WSK
Záhonyi Zsiráfok
Zalaegerszegi KTE
Zalakerámia ZTE
Ziccer Tigrisek
Zsákoló Zsiráfok
Zuglói Sasok

Kenguru Kupa

ACS Baschet Star Oradea
ACS Wildcats Baia Mare
AF-Tatabányai Medvék
AF-Velencei Gézengúzok
Ajka
Alba Fehérvár Cápák
Alba Fehérvár Oroszlánok
Alba Fehérvár Zsiráfok
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok
Atomerőmű-KSC Szekszárd
Bajai Bácska
Bajai MNÁMK Rakétái
Bajai NKK
BC Rookies Oradea
BDSEbasket U12
BEAC Újbuda KA/A
BEAC Újbuda KA/B
Békéscsabai KK
Békési Gladiátorok
Beszterce KK
BKG PRIMA AKADÉMIA U12 LEÁNY
BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F
BKG Veresegyház
BKG-Bárdos
BKG-Ebes
BLF KK/A
BLF KK/B
Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok
Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák
BSC
BSC Budakeszi
BSC Farkasrét
BTDSE Taksonyi Ördögök
BUDAFOKI BaKoK
Budafoki Bikák
Budai Aranysakálok
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd Falcons
Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár
Budapesti Honvéd SE Lányok
Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/C
Cívis Efrém Kenguruk
Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas
Cívis KK Macskatigrisek
Cívis KK U12/A
Cívis KK U12/B
CKE U12
Conoil Pápa KC
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök
Crisul BCU Oradea
Csata Csillagok
Csata Pannónia
CSS Bega Timisoara
CVSE Vulkán Fürdő
Dávid Kornél KA Pandák
Dávid Kornél KA/Alligators
Dávid Kornél KA/Bulls
Dávid Kornél KA/Cougars
Dife KK
Diósdi Sasok
DMTK
DMTK Leány
Dombóvári Kosársuli KE/A
Dombóvári Kosársuli KE/B
Dunaújvárosi Sárkányok
DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/B
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
DVTK-ÉLKSK Zemplén
Egri Kék Oroszlánok
ELITE Basket
Esztergom U12
FKE Kőrösi
FTSI Fiú
FTSI Gyermek 2.
Fürge Gyik DSE
Fűzfői AK
Gerje-CEKK
Gödi Gödények
Gödi Gólyák
Gödöllői SK
Gönyűi Harcsák
Gyakorlós Csibék
GYKSE Szekszárd/A
GYKSE Szekszárd/B
Győri KC Mókusok
Győri KC Oroszlánok
Győri KC Zsiráfok
Gyulasport Nkft.
Hadházi Farkasok
Harcos Sólymok
Herceghalmi Tigrisek
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
Hévíz SK
HSE
Ifjú Sólymok KS
Józsefvárosi KC
Kanizsa Kosárlabda Klub
Kanizsai Vadmacskák
Kapuvári Macskák
Kapuvári Párducok
KARCAGI SE Oroszlánok
KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/C
Kaszás Boys
Kécskei Vidrák
Kecskeméti KA Amazonok
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA Mitugrász
Kecskeméti KA Párducok
Kecskeméti KA Vadmacskák
Keresztúri SE/A
KKS-Tigers
KLKS Szomód
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12
Kőbányai Darazsak/A
Kőbányai Darazsak/B
Kőbányai Darázslányok
KöLöKöS Fiúk/A
KÖLÖKÖS FIÚK/B
KöLöKöS Lányok
Körmendi Törpördögök/A
Körmendi Törpördögök/B
Kosársuli 8600 Kft
Kozármisleny SE/A
Lehel Kosársuli
MAFC Gabányi
MAFC Heisler
Marcali Szürkefarkasok
MEAFC Cápakölykök
MEAFC Kossuth
MEAFC Struccolók
MEAFC-Bársony
Mezőberényi KK
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK
Mezőörsi Hangyák
Miklósi Kékrókák
Miskolci Sportiskola Kossuth
Mohácsi Torna Egylet 1888
Monok SE
Monor SE
MTK Budapest
MVM-OSE Oroszlánok
MVM-OSE TKC U12
MVM-OSE Vadmacskák
MVSI Kossuth
Nagykőrösi Sólymok
Németvölgyi Bocsok
NKA Pécs Fiú/A
NKA Pécs Fiú/B
NKA Pécs Leány/A
NKA Pécs Leány/B
Nyíkse Tűzgolyók/A
Nyíkse Tűzgolyók/B
Nyíkse Tűzgolyók/C
Nyíkse Tűzgolyók/D
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
Nyírpazonyi KE U12
NYKK Eötvös
Óbudai Kaszások Girls
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Pákozdi Kócsagok
Parthus SE/A
Parthus SE/B
Pásztó
Pénzügyőr SE Párducok
PILIS Basket
Pilisi Mennydörgők
Pityke KSE (V)
PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK NKA Leány/A
RADOBASKET
Repülő Mókusok
RICSILLA
RICSILLA Rakéták
Salgótarjáni KI
Salgótarjáni KSE Szécsény
SLÁGER Kazincbarcikai KSE
Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Sportiskolás Bivalyok
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok
Soproni Tigrisek Fenyő tér
Soproni Tigrisek Orsolya
Soproni Tigrisek/A
Sportdarázs
Sportiskolás Csajok
Százhalombattai KSE
Széchenyi KA/A
SZECSKA Szöcskék
SZEDEÁK Aranysakálok
SZEDEÁK Ezüstrókák
SZEDEÁK Kisbikák
SZEDEÁK Kiscsikók
SZEDEÁK Villámok
Szentendrei KSE
Szentesi KK/A
Szentesi KK/B
Szerencsi Varázslók
SzKE-Bulldogok
Szolnoki Fekete Párducok
Szolnoki Leopárdok
SZPA-HSE
SZPA-HSE Oroszlánok
SZSE U12
Tapolcai Gepárdok
Tapolcai Sárkányok
Tatai Mosómedvék
Téti Tigrisek
TF-BP Oroszlánok
TF-Tigrisek
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Török Sasmadarak
Török Sasok
TSK-Magiszter
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Vad Darazsak
Városgazda UP Akadémia
Várpalota Gepárdok
Várpalotai Sárkányok
Vasas Akadémia U11
Vasas Akadémia U12
Vasas Áldás Basket
Vasas Amazonok
Vasas Bolhák
Viadukt SE
Vidám Kenguruk
VUKE U12 Leopárdok
VUKE U12 Oroszlánok
WSK
Záhonyi Zsiráfok
Zalaegerszegi KTE
Zalakerámia ZTE
Ziccer Tigrisek
Zsákoló Zsiráfok
Zuglói Sasok

NB I. A csoport, Fiú U20

NB I. B Piros csoport, Fiú U20

NB I. B Zöld csoport, Fiú U20

Női Amatőr NB I. Piros csoport

Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Tippmix Férfi NB I. A csoport

Tippmix Női NB I. A csoport

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu