/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Vas Megye

Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE - Falco KC U20 74-48 (20-12,17-15,16-11,21-10)

10. forduló Dátum: 2018.12.20.csütörtök, 19:15Játékvezetők: Polyák Máté, Tóth Gábor Balázs
Csarnok: Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola



Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE Perc Falco KC U20
1. perc
Németh Péter - Sikeres kétpontos 2-0
Németh Péter - Sikeres kétpontos 4-0
  Tiborcz Patrik - Foult
Németh Péter - Sikeres büntető 5-0
Lovász Kristóf - Sikeres kétpontos 7-0
7-3 Oláh Dávid - Sikeres hárompontos
Lovász Kristóf - Foult 
7-5 Gombkötő Dávid - Sikeres kétpontos
3. perc
  Tiborcz Patrik - Foult
Joós Barnabás - Sikeres büntető 8-5
Joós Barnabás - Sikeres büntető 9-5
Joós Barnabás - Sikeres kétpontos 11-5
4. perc
11-7 Gombkötő Dávid - Sikeres kétpontos
11-10 Oláh Dávid - Sikeres hárompontos
  Oláh Dávid - Foult
Joós Attila - Kihagyott büntető 11-10
Joós Attila - Sikeres büntető 12-10
Adorján Tamás - Sikeres kétpontos 14-10
Joós Barnabás - Foult 
14-11 Fritz Krisztián - Sikeres büntető
14-12 Fritz Krisztián - Sikeres büntető
Joós Barnabás - Sikeres kétpontos 16-12
Adorján Tamás - Sikeres kétpontos 18-12
10. perc
Faiszt Péter - Sikeres kétpontos 20-12
Negyed vége
Adorján Tamás - Sikeres kétpontos 22-12
  Pallag Máté - Foult
Adorján Tamás - Sikeres büntető 23-12
12. perc
Pup Norbert - Foult 
Adorján Tamás - Sikeres kétpontos 25-12
14. perc
Pup Márk - Sikeres hárompontos 28-12
Reichstetter Szabolcs - Foult 
28-15 Gaál Kornél - Sikeres hárompontos
15. perc
16. perc
  Varga Máté - Foult
Joós Attila - Sikeres büntető 29-15
Joós Attila - Sikeres büntető 30-15
30-18 Gaál Kornél - Sikeres hárompontos
17. perc
30-20 Tiborcz Patrik - Sikeres kétpontos
30-22 Gaál Kornél - Sikeres kétpontos
Pup Márk - Sikeres kétpontos 32-22
Farkas Zoltán - Sikeres kétpontos 34-22
Joós Barnabás - Foult 
18. perc
Joós Barnabás - Foult 
20. perc
Joós Barnabás - Sikeres kétpontos 36-22
  Tiborcz Patrik - Foult
Joós Barnabás - Sikeres büntető 37-22
Gerse Gábor - Foult 
37-24 Gaál Kornél - Sikeres kétpontos
37-25 Gaál Kornél - Sikeres büntető
37-27 Tiborcz Patrik - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Adorján Tamás - Sikeres kétpontos 39-27
39-30 Oláh Dávid - Sikeres hárompontos
Lovász Kristóf - Foult 
22. perc
39-33 Oláh Dávid - Sikeres hárompontos
Joós Attila - Sikeres kétpontos 41-33
23. perc
41-36 Oláh Dávid - Sikeres hárompontos
  Falco KC U20 időkérés
  Oláh Dávid - Foult
25. perc
  Tiborcz Patrik - Foult
Farkas Zoltán - Foult 
26. perc
41-37 Oláh Dávid - Sikeres büntető
41-38 Oláh Dávid - Sikeres büntető
  Fritz Krisztián - Foult
Joós Barnabás - Sikeres kétpontos 43-38
27. perc
Németh Péter - Sikeres hárompontos 46-38
28. perc
Németh Péter - Sikeres hárompontos 49-38
29. perc
  Tiborcz Patrik - Foult
Farkas Zoltán - Sikeres kétpontos 51-38
Farkas Zoltán - Sikeres büntető 52-38
  Tiborcz Patrik - Foult
30. perc
Joós Barnabás - Sikeres büntető 53-38
Negyed vége
Joós Attila - Sikeres kétpontos 55-38
55-40 Gombkötő Dávid - Sikeres kétpontos
Adorján Tamás - Foult 
Adorján Tamás - Sikeres kétpontos 57-40
32. perc
57-42 Fritz Krisztián - Sikeres kétpontos
Joós Attila - Sikeres kétpontos 59-42
33. perc
59-44 Oláh Dávid - Sikeres kétpontos
Reichstetter Szabolcs - Foult 
34. perc
Pup Norbert - Foult 
59-45 Varga Máté - Sikeres büntető
59-46 Varga Máté - Sikeres büntető
Németh Péter - Sikeres kétpontos 61-46
35. perc
Lovász Kristóf - Foult 
Németh Péter - Sikeres kétpontos 63-46
37. perc
  Oláh Dávid - Foult
  Oláh Dávid - Foult
Adorján Tamás - Sikeres büntető 64-46
Adorján Tamás - Sikeres büntető 65-46
  Fritz Krisztián - technical Foult
Faiszt Péter - Kihagyott büntető 65-46
  Gombkötő Dávid - Foult
38. perc
Adorján Tamás - Sikeres hárompontos 68-46
Faiszt Péter - Foult 
68-47 Oláh Dávid - Sikeres büntető
68-47 Oláh Dávid - Kihagyott büntető
Joós Barnabás - Foult 
68-48 Oláh Dávid - Sikeres büntető
40. perc
  Oláh Dávid - Foult
Faiszt Péter - Sikeres büntető 69-48
Pup Norbert - Kihagyott büntető 69-48
Adorján Tamás - Sikeres kétpontos 71-48
Joós Attila - Sikeres hárompontos 74-48
Joós Attila - Foult 
74-48 Varga Máté - Kihagyott büntető
74-48 Varga Máté - Kihagyott büntető
  Falco KC U20 időkérés
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu