|
|
| 0-2 | F. Menczler Natália -
Sikeres kétpontos |
|
| 0-4 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
| | Soltész Hanga -
Foult |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Török Emília (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Török Emília (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
|
| 0-6 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
|
| | F. Menczler Natália -
Foult |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Kecskés Laura (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Kecskés Laura (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
|
| 0-8 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
| 0-10 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
| | F. Menczler Natália -
Foult |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Kovács Nikolett (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Kovács Nikolett (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Kovács Nikolett (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| | Dudás Larina -
Foult |
|
| | Molnár Gréta -
Foult |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Demjén Adél (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Demjén Adél (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| 4-12 | Varga Zoé -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Nemeskéri-Kutlán Anikó (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| 6-14 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
|
| | Török Emília (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Foult |
| 6-16 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
| 6-16 | Soltész Hanga -
Kihagyott büntető |
Negyed vége |
| | Optofit VKB Vác U15L időkérés |
| 6-18 | Szabó Dorka Magdolna -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Vizi Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| 8-20 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
|
| 8-22 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Krecsmarik Emma Jázmin (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| | Optofit VKB Vác U15L időkérés |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Tési Izabella (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| | Oroszi-Vőneky Zsófia -
Foult |
|
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Fekete Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Fekete Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| 12-24 | Szabó Dorka Magdolna -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Fekete Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| 14-26 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
| | Optofit VKB Vác U15L időkérés |
|
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Szűcs Nóra (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| 16-28 | Szabó Dorka Magdolna -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Szűcs Nóra (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Fekete Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Tési Izabella (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| | Vizi Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Foult |
| 22-30 | Szabó Dorka Magdolna -
Sikeres kétpontos |
Negyed vége |
| | Szabó Dorka Magdolna -
Foult |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres büntető | Krecsmarik Emma Jázmin (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres büntető |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Krecsmarik Emma Jázmin (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| | Dudás Larina -
Foult |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Török Emília (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Fekete Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| | Molnár Gréta -
Foult |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Török Emília (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Török Emília (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| 29-32 | F. Menczler Natália -
Sikeres kétpontos |
| | Dudás Larina -
Foult |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Szűcs Nóra (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| 31-34 | Marton Ilona Zsuzsanna -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Fekete Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| | Optofit VKB Vác U15L időkérés |
| | Török Emília (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Foult |
| 33-34 | Varga Zoé -
Kihagyott büntető |
| 33-34 | Varga Zoé -
Kihagyott büntető |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Krecsmarik Emma Jázmin (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| 35-36 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
| | F. Menczler Natália -
Foult |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Kovács Nikolett (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Kovács Nikolett (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| 35-38 | F. Menczler Natália -
Sikeres kétpontos |
|
| 35-40 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
| | Optofit VKB Vác U15L időkérés |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Török Emília (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| 37-42 | F. Menczler Natália -
Sikeres kétpontos |
|
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Török Emília (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Fekete Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Szűcs Nóra (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
|
| 43-44 | Varga Zoé -
Sikeres kétpontos |
|
| | Molnár Gréta -
Foult |
| | Optofit VKB Vác U15L időkérés |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Kihagyott büntető | Fekete Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Kihagyott büntető |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres büntető | Fekete Lilla (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres büntető |
Negyed vége |
| | Dudás Larina -
Foult |
| | Nemeskéri-Kutlán Anikó (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Foult |
|
| | Krecsmarik Emma Jázmin (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Foult |
| 44-44 | Soltész Hanga -
Kihagyott büntető |
| 44-45 | Soltész Hanga -
Sikeres büntető |
|
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Szűcs Nóra (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| | Molnár Gréta -
Foult |
| 46-45 | Szabó Dorka Magdolna -
Kihagyott büntető |
| 46-45 | Szabó Dorka Magdolna -
Kihagyott büntető |
|
| 46-47 | F. Menczler Natália -
Sikeres kétpontos |
| Városgazda Utánpótlás Akadémia -
Sikeres kétpontos | Nemeskéri-Kutlán Anikó (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Sikeres kétpontos |
| | Optofit VKB Vác U15L időkérés |
| 48-49 | Dudás Larina -
Sikeres kétpontos |
|
| 48-51 | Varga Zoé -
Sikeres kétpontos |
| 48-53 | Varga Zoé -
Sikeres kétpontos |
|
| 48-55 | Soltész Hanga -
Sikeres kétpontos |
|
| | Optofit VKB Vác U15L időkérés |
| | Marton Ilona Zsuzsanna -
Foult |
| | Török Emília (Városgazda Utánpótlás Akadémia) -
Foult |
Negyed vége |