/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Heti Műsor, 2019/01/21 - 2019/02/04

Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFB0365 KLIKK Zsiráfok SE Nagymaros 2019/01/22 18:00 0 - 0 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok Sértő Róbert
PMFB0366 Monor SE Old-ik Albertirsai SE 2019/01/22 19:45 0 - 0 Városi Sportcsarnok - Monor Czupi Márton Gyurka Tamás
PMFB0367 Bikák KK REGI 2019/01/23 18:00 0 - 0 British International School Belák Zoltán Sersovszky Gergely
PMFB0369 Hatvan KK Albertirsai SE U21 2019/01/23 20:00 0 - 0 Kodály Zoltán Általános Iskola
PMFB1023 KLIKK Zsiráfok SE HSE - U23 2019/01/24 18:00 0 - 0 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok Gyurka Tamás Miklósi László
PMFB0372 DMTK Haraszti Sasok Bikák KK 2019/01/25 19:00 0 - 0 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
PMFB0385 Nagymaros Dunakanyar KK 2019/01/27 15:00 0 - 0 Kismarosi Sportcsarnok
PMFB0390 Albertirsai SE KLIKK Zsiráfok SE 2019/01/31 18:00 0 - 0 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
PMFB0391 Gödöllői Sportklub Hernádi KA 2019/01/31 19:15 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola
PMFB0389 Monor SE Old-ik Hatvan KK 2019/01/31 19:45 0 - 0 Városi Sportcsarnok - Monor
PMFB1021 HSE - U23 Nagymaros 2019/02/01 20:20 0 - 0 Ludovika Aréna
PMFB0345 Hernádi KA BKGDSE 2019/02/03 10:00 0 - 0 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
PMFB1029 HSE - U23 Monor SE Old-ik 2019/02/03 12:00 0 - 0 Ludovika Aréna
PMFB0407 REGI Gödöllői Sportklub 2019/02/03 18:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
PMFB0410 Dunakanyar KK KLIKK Zsiráfok SE 2019/02/03 19:00 0 - 0 Kismarosi Sportcsarnok

Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFJ0297 Monor SE PSZSE - Kisördögök 2019/01/21 19:30 0 - 0 Szterényi József Sportcsarnok Czupi Márton Jurászik László
PMFJ0300 Keresztúri SE Váci Reménység 2019/01/24 18:00 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. Lázár Zs. György Jurászik László
PMFJ0374 Monor SE Ferences DSE 2019/01/25 17:00 0 - 0 Szterényi József Sportcsarnok
PMFJ0373 Dunaújvárosi Egyetem DSE Keresztúri SE 2019/01/25 17:30 0 - 0 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
PMFJ0380 Szentendrei KSE Gödi SE 2019/01/26 15:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
PMFJ0381 PSZSE - Kisördögök Tatai SE 2019/01/26 15:20 0 - 0 Pásztói Dózsa György Általános Iskola
PMFJ0382 Váci Reménység Beszterce Kosárlabda Klub 2019/01/26 16:00 0 - 0 Piarista Gimnázium
PMFJ0723 Nagymaros U18 KLIKK Zsiráfok SE 2019/01/27 13:00 0 - 0 Kismarosi Sportcsarnok
PMFJ0386 Miklósi KékRókák KE Gödöllői Sportklub 2019/01/27 16:00 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont
PMFJ0720 Tatai SE KLIKK Zsiráfok SE 2019/01/29 17:00 0 - 0 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
PMFJ0393 Gödöllői Sportklub Dunaújvárosi Egyetem DSE 2019/02/01 17:30 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola
PMFJ0414 Tatai SE Monor SE 2019/02/02 10:00 0 - 0 Vaszary János Általános Iskola
PMFJ0724 KLIKK Zsiráfok SE Miklósi KékRókák KE 2019/02/02 10:00 0 - 0 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
PMFJ0406 Váci Reménység Szentendrei KSE 2019/02/02 10:00 0 - 0 Piarista Gimnázium
PMFJ0397 Ferences DSE Keresztúri SE 2019/02/02 10:30 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
PMFJ0405 Beszterce Kosárlabda Klub PSZSE - Kisördögök 2019/02/02 13:00 0 - 0 Salgótarjáni Intézet
PMFJ0409 Gödi SE Nagymaros U18 2019/02/03 16:00 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola

Pest Megye - Leány Kadett - Veres László

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMNK0237 Szentendrei KSE Nagykőrösi Sólymok KE 2019/01/26 11:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
PMNK0408 Atomerőmű SE PSK 2019/01/26 11:00 0 - 0 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
PMNK0378 Gödöllői Sportklub Nagykőrösi Sólymok KE 2019/01/26 16:00 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola
PMNK0400 Szentendrei KSE PSK 2019/02/02 14:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
PMNK0399 Gödöllői Sportklub Dunaújvárosi Vadkutyák 2019/02/02 16:00 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola
PMNK0145 Gödi SE Monor SE 2019/02/03 12:00 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola

Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMLS1641 PAFC BASKET Treff 07 SE 2019/01/27 10:00 0 - 0 Paduai Szent Antal Iskola
PMLS1642 Pénzügyőr SE Treff 07 SE 2019/01/27 11:45 0 - 0 Paduai Szent Antal Iskola
PMLS1643 Pénzügyőr SE KLKS 2019/01/27 13:30 0 - 0 Paduai Szent Antal Iskola
PMLS1644 PAFC BASKET KLKS 2019/01/27 15:15 0 - 0 Paduai Szent Antal Iskola

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu