/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Heti Műsor, 2019/11/18 - 2019/12/02

Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFFB1062 Monor SE Old-ik BKG PRIMA Akadémia Megye FFI 2019/11/19 19:00 71-65 (15-14, 13-17, 17-21, 26-13) Városi Sportcsarnok - Monor Gyurka Tamás Mátyás Ferenc
PMFFA1054 DMTK Haraszti Sasok Pilis Basket 2019/11/19 20:30 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Lázár Zsigmond György Belák Zoltán
PMFFB1072 Dunakanyar KK Monor SE Old-ik 2019/11/24 17:00 0 - 0 Kismarosi Sportcsarnok Kovács Róbert Márió Szundy Gábor
PMFFA1071 DMTK Haraszti Sasok Százhalombattai KSE 2019/11/26 20:30 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Gyurka Tamás Szájer József
PMFFA1072 BKG-Veresegyház Monor SE - Gorillaz 2019/11/28 20:00 0 - 0 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
PMFFB1075 BKG PRIMA Akadémia Megye FFI DMTK Haraszti Sasok 2019/11/29 16:00 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium
PMFFB1073 Albertirsai Sportegyesület Váci Reménység 2019/11/30 14:00 0 - 0 Albertirsai Sportcsarnok

Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFJ1044 Bikák KK Ferences DSE 2019/11/19 18:00 0 - 0 British International School Vigh Balázs Szabó Mátyás Andor
PMFJ1062 Salgótarjáni KI Ferences DSE 2019/11/20 16:00 0 - 0 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
PMFJ1064 Bikák KK DUE DSE - Villámok 2019/11/21 18:00 0 - 0 British International School Jurászik László Vigh Balázs
PMFJ1071 DUE DSE - Villámok Szentendrei KSE 2019/11/23 14:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Németh Patrik Rab Domonkos
PMFJ1186 Salgótarjáni KSE (Sport Salgó Kft.) Ferences DSE 2019/11/23 15:00 0 - 0 PSZF Tornaterme
PMFJ1074 PSZSE-Zöldördögök Bikák KK 2019/11/23 15:20 0 - 0 Pásztói Dózsa György Általános Iskola Dr. Kovács András Szabó Mátyás Andor
PMFJ1073 Miklósi KékRókák Kosárlabda Egyesület Kunszentmiklós Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület 2019/11/25 18:15 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont Dr. Kovács András Ugróczky Péter

Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFKB1051 Miklósi KékRókák KE Gödöllői Sport Klub 2019/11/22 17:00 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont Belák Zoltán Rab Domonkos
PMFKA1053 PILIS BASKET SZKHSE 2019/11/23 12:00 0 - 0 Paduai Szent Antal Iskola Lázár Zsigmond György Sersovszky Gergely Péter
PMFKA1051 Szentendrei KSE Váci Reménység 2019/11/23 16:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Németh Patrik Rab Domonkos
PMFKB1052 Monor SE OSE Lions U16/B 2019/11/30 10:00 0 - 0 Városi Sportcsarnok - Monor

Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMSFC1022 BSC Treff 07 SE 2019/11/23 10:00 0 - 0 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola Dr. Kovács András
PMSFA1052 BLF KK Széchenyi TSE 2019/11/23 11:00 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Gyurkovics István János
PMSFB1053 Alisca Karvalyok Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019/11/23 11:45 0 - 0 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola Agócs Gábor Mihály Fajszi Zsombor Levente
PMSFA1051 Szentendrei KSE Esztergom U14 2019/11/23 12:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Németh Patrik Rab Domonkos
PMSFC1053 Alba Fehérvár Titánok U14 2019/11/23 12:30 0 - 0 Alba Regia Sportcsarnok
PMSFA1022 Gödöllői Sport Klub Széchenyi TSE 2019/11/23 16:00 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola Belák Zoltán Gyurkovics István János

Pest Megye - Leány Kadett - Veres László

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMLK1011 Parthus SE Monor SE 2019/11/23 11:00 0 - 0 József Attila Gimnázium Magda János József Mátyás Ferenc
PMLK1073 Parthus SE PSK-Hernád 2019/11/24 12:00 0 - 0 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola Dr. Kovács András Belák Dorka
PMLK1052 Gödi SE Dunaújvárosi Vadkutyák 2019/11/30 14:45 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola

Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMLS1042 Gödi SE OSE Amazonok 2019/11/21 18:45 62-30 (9-6, 30-6, 15-10, 8-8) Huzella Tivadar Általános Iskola Czupi Márton Ugróczky Péter
PMLS1013 Pénzügyőr Sportegyesület Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület 2019/11/23 12:00 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK Gyurka Tamás
PMLS1061 Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület Atomerőmű SE 2019/11/24 13:00 0 - 0 Rákóczi Általános Iskola Magda János József Mátyás Ferenc
PMLS1051 Atomerőmű SE Óbudai Kaszások/C 2019/11/30 09:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
PMLS1052 Gödi SE Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület 2019/11/30 13:00 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
PMLS1054 Nagymaros Pénzügyőr Sportegyesület 2019/12/01 13:30 0 - 0 Kismarosi Sportcsarnok

Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMNFB1062 Monor SE Százhalombattai KSE - 2 2019/11/18 18:30 0 - 0
PMNFA1071 Százhalombattai KSE BKG PRIMA AKADÉMIA U18LM 2019/11/22 18:30 0 - 0 Eötvös Lóránd Általános Iskola Gyurka Tamás Szundy Gábor
PMNFB1073 Miklósi KékGólyák Gödöllői Sport Klub 2019/11/22 19:15 0 - 0 Miklóssy János Sportcentrum Belák Zoltán Rab Domonkos
PMNFB1072 Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület Monor SE 2019/11/22 19:30 0 - 0 Németh Patrik Dr. Kovács András
PMNFA1033 Kiss Lenke KA PILIS BASKET 2019/11/24 13:30 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Szundy Gábor Sersovszky Gergely Péter
PMNFA1064 Parthus SE DMTK Haraszti Sasok 2019/11/24 16:00 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Szundy Gábor Sersovszky Gergely Péter
PMNFA1052 BKG PRIMA AKADÉMIA U18LM PILIS BASKET 2019/11/27 19:00 0 - 0 Albertirsa Újcsarnok Lázár Zsigmond György Czupi Márton
PMNFA1074 Gödi SE Parthus SE 2019/11/28 18:45 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola Belák Zoltán Gyurkovics István János
PMNFA1073 Kiss Lenke KA DMTK Haraszti Sasok 2019/11/30 16:00 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium
BKG PRIMA AKADÉMIA U18LSZ Miklósi KékGólyák 2019/11/30 16:00 0 - 0 Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
PMNFB1071 BKG PRIMA AKADÉMIA U18LM Százhalombattai KSE 2019/12/01 16:00 0 - 0

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu