Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla - Eredmények - "B" csoporthun_pes_ls |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
PMNS2051 | BSC Lány | Viadukt SE | 2023/11/05 16:00 |
2-0 (-, -, -, -) |
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Szundy Gábor, Upor Milán | |||
PMNS2072 | Városgazda Utánpótl. | Viadukt SE | 2023/11/19 14:00 |
0-2 (-, -, -, -) |
Vilmos Endre Sportcentrum | Molnár Tamás, Gombkötő Dávid | |||
PMNS2091 | BSC Lány | Optofit VKB Vác U15L | 2023/11/24 18:00 |
2-0 (-, -, -, -) |
Telki | Agócs Gábor Mihály, Jenei Zalán | |||
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csillahun_pes_ls |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
PMNS4042 | Miklósi KékRókák K. | Optofit VKB Vác U15L | 2024/04/27 11:00 | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola Tornaterme | Miklósi László, Szikszai Tamás | ||||
PMNS3023 | Viadukt SE | Dunaharaszti MTK | 2024/04/28 10:00 | Biatorbágyi Innovatív Technikum és Gimnázium | Szilágyi András , Szilágyi Krisztina | ||||
PMNS4041 | Gyáli Amazonok | Városgazda Utánpótl. | 2024/04/28 11:00 | Vecsési Halmi Telepi Általános Iskola Tornaterme | Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály | ||||
PMNS3061 | Dunaharaszti MTK | Gödi SE Kiscicák | 2024/04/30 17:30 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Takács István, Borbély Nándor Tibor | ||||
PMNS3022 | BSC Lány | ICT Pilots Farkasrét . | 2024/05/03 18:20 | Telki | |||||
PMNS4052 | Gyáli Amazonok | Optofit VKB Vác U15L | 2024/05/04 11:00 | Vecsési Halmi Telepi Általános Iskola Tornaterme | |||||
PMNS4012 | Optofit VKB Vác U15L | Miklósi KékRókák K. | 2024/05/06 17:30 | Piarista Gimnázium és Kollégium |
Alapszakasz - "A" csoport |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | ICT Pilots Farkasrét U15 | 8 | 1.00 | 16 | 8 | 0 | 624 | 333 | |
2 | Gödi SE Gólyák | 8 | 0.88 | 14 | 6 | 2 | 682 | 338 | |
3 | Dunaharaszti MTK | 8 | 0.75 | 12 | 4 | 4 | 458 | 428 | |
4 | Miklósi KékRókák KE U15L | 8 | 0.63 | 10 | 2 | 6 | 308 | 544 | |
5 | Gyáli Amazonok | 8 | 0.50 | 8 | 0 | 8 | 227 | 656 | |
Alapszakasz - "B" csoport |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | Gödi SE Kiscicák | 8 | 1.00 | 16 | 8 | 0 | 949 | 155 | |
2 | BSC Lány | 8 | 0.88 | 14 | 6 | 2 | 548 | 296 | |
3 | Viadukt SE | 8 | 0.75 | 12 | 4 | 4 | 383 | 374 | |
4 | Optofit VKB Vác U15L | 8 | 0.56 | 9 | 1 | 7 | 214 | 740 | |
5 | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 8 | 0.56 | 9 | 1 | 7 | 201 | 730 | |
Rájátszás - alsóház - |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | Miklósi KékRókák KE U15L | 2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 143 | 85 | |
2 | Gyáli Amazonok | 3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 195 | 164 | |
3 | Optofit VKB Vác U15L | 2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 100 | 125 | |
4 | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 141 | 205 | |
Rájátszás - felsőház - |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | ICT Pilots Farkasrét U15 | 8 | 0.94 | 15 | 7 | 1 | 554 | 352 | |
2 | Gödi SE Kiscicák | 7 | 0.93 | 13 | 6 | 1 | 532 | 251 | |
3 | Gödi SE Gólyák | 8 | 0.88 | 14 | 6 | 2 | 677 | 463 | |
4 | BSC Lány | 7 | 0.64 | 9 | 2 | 5 | 342 | 514 | |
5 | Dunaharaszti MTK | 6 | 0.58 | 7 | 1 | 5 | 297 | 421 | |
6 | Viadukt SE | 8 | 0.50 | 8 | 0 | 8 | 213 | 614 |