/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Győr-Moson-Sopron Megye

Tatabányai Titánok - Tetra Basket 62-69 (16-16,8-12,21-22,17-19)

4. forduló Dátum: 2019.02.03.vasárnap, 11:00Játékvezetők: Erős Florentina, Erdész Dávid
Csarnok: Pannonhalmi Bencés Gimnázium



Tatabányai Titánok Perc Tetra Basket
1. perc
Túri András - Sikeres hárompontos 3-0
3-2 Horváth Ádám - Sikeres kétpontos
3-4 Fülöp András - Sikeres kétpontos
2. perc
  Horváth Ádám - Foult
Novák Bence - Kihagyott büntető 3-4
Novák Bence - Kihagyott büntető 3-4
3-6 Fülöp András - Sikeres kétpontos
3. perc
Túri András - Sikeres kétpontos 5-6
4. perc
Novák Bence - Foult 
5-9 Király Csaba - Sikeres hárompontos
Túri András - Foult 
5-10 Király Csaba - Sikeres büntető
5-11 Király Csaba - Sikeres büntető
5. perc
Novák Bence - Sikeres kétpontos 7-11
7. perc
  Kránitz Krisztián - Foult
Túri András - Sikeres kétpontos 9-11
9-14 Kránitz Krisztián - Sikeres hárompontos
8. perc
Kövér Martin - Sikeres hárompontos 12-14
Novák Bence - Foult 
9. perc
12-16 Kránitz Krisztián - Sikeres kétpontos
Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos 14-16
10. perc
Gurszky Gergő - Sikeres kétpontos 16-16
  Király Csaba - Foult
Negyed vége
16-18 Rédei Bálint Máté - Sikeres kétpontos
16-20 Kránitz Krisztián - Sikeres kétpontos
13. perc
Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos 18-20
Gurszky Gergő - Foult 
18-20 Rédei Bálint Máté - Kihagyott büntető
18-20 Rédei Bálint Máté - Kihagyott büntető
14. perc
  Rédei Bálint Máté - Foult
  Tetra Basket időkérés
Zsenits Bendegúz Levent - Kihagyott büntető 18-20
Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres büntető 19-20
19-22 Király Csaba - Sikeres kétpontos
15. perc
19-24 Kránitz Krisztián - Sikeres kétpontos
19-26 Mészáros Mátyás - Sikeres kétpontos
  Fülöp András - Foult
Gurszky Gergő - Sikeres büntető 20-26
Gurszky Gergő - Sikeres büntető 21-26
  Király Csaba - Foult
  Kránitz Krisztián - Foult
16. perc
  Mészáros Mátyás - Foult
Kruták Zsolt - Sikeres büntető 22-26
Kruták Zsolt - Kihagyott büntető 22-26
18. perc
Kruták Zsolt - Sikeres kétpontos 24-26
19. perc
  Mészáros Mátyás - Foult
Túri András - Kihagyott büntető 24-26
Túri András - Kihagyott büntető 24-26
Novák Bence - Foult 
24-28 Kránitz Krisztián - Sikeres kétpontos
20. perc
Oláh Tamás Márk - Foult 
Túri András - Foult 
Negyed vége
Túri András - Sikeres hárompontos 27-28
27-30 Kránitz Krisztián - Sikeres kétpontos
Novák Bence - Foult 
22. perc
27-33 Fülöp András - Sikeres hárompontos
Kruták Zsolt - Sikeres kétpontos 29-33
29-35 Fülöp András - Sikeres kétpontos
23. perc
Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos 31-35
Túri András - Sikeres kétpontos 33-35
24. perc
Kruták Zsolt - Foult 
33-36 Rédei Bálint Máté - Sikeres büntető
33-37 Rédei Bálint Máté - Sikeres büntető
Túri András - Foult 
33-39 Rédei Bálint Máté - Sikeres kétpontos
25. perc
Oláh Tamás Márk - Sikeres kétpontos 35-39
Kövér Martin - unsportsmanlike Foult 
35-40 Horváth Ádám - Sikeres büntető
35-41 Horváth Ádám - Sikeres büntető
26. perc
Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos 37-41
  Rédei Bálint Máté - Foult
27. perc
  Király Csaba - Foult
Kruták Zsolt - Sikeres büntető 38-41
Kruták Zsolt - Sikeres büntető 39-41
39-43 Fülöp András - Sikeres kétpontos
39-45 Kránitz Krisztián - Sikeres kétpontos
28. perc
39-47 Fülöp András - Sikeres kétpontos
  Tetra Basket időkérés
  Pulai Gergely - Foult
Kruták Zsolt - Sikeres büntető 40-47
Kruták Zsolt - Sikeres büntető 41-47
Kruták Zsolt - Foult 
41-47 Fülöp András - Kihagyott büntető
41-48 Fülöp András - Sikeres büntető
29. perc
Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos 43-48
  Kovalovszki Márton - Foult
43-50 Horváth Ádám - Sikeres kétpontos
30. perc
Kruták Zsolt - Sikeres kétpontos 45-50
Negyed vége
  Pulai Gergely - Foult
Túri András - Kihagyott büntető 45-50
Túri András - Sikeres büntető 46-50
32. perc
46-52 Fülöp András - Sikeres kétpontos
Kruták Zsolt - Sikeres kétpontos 48-52
33. perc
48-55 Fülöp András - Sikeres hárompontos
48-57 Király Csaba - Sikeres kétpontos
34. perc
  Pulai Gergely - Foult
Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres büntető 49-57
Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres büntető 50-57
35. perc
50-59 Rédei Bálint Máté - Sikeres kétpontos
Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos 52-59
36. perc
52-61 Mészáros Mátyás - Sikeres kétpontos
Kövér Martin - Foult 
37. perc
Túri András - Sikeres hárompontos 55-61
55-64 Kránitz Krisztián - Sikeres hárompontos
38. perc
  Rédei Bálint Máté - Foult
  Rédei Bálint Máté - Foult
Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres büntető 56-64
Zsenits Bendegúz Levent - Kihagyott büntető 56-64
  Tetra Basket időkérés
Novák Bence - Sikeres hárompontos 59-64
39. perc
Gurszky Gergő - Sikeres kétpontos 61-64
  Tetra Basket időkérés
61-66 Kránitz Krisztián - Sikeres kétpontos
40. perc
  Király Csaba - Foult
Gurszky Gergő - Sikeres büntető 62-66
Gurszky Gergő - Kihagyott büntető 62-66
Gurszky Gergő - Foult 
62-69 Kránitz Krisztián - Sikeres hárompontos
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetők
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzők 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnőtt
Férfi NB I. A
Női NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatőr Női NB I. K
Amatőr Női NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, női
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, női
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülő
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülő
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Műsor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzői jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu