Győr-Moson-Sopron Megye - Műsor - Soproni csoporthun_gyo |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
65 | Soproni Sportiskola | Barátok | 2024/03/19 19:30 | NOVOMATIC Aréna | Rokob Krisztián, Söveges Tamás | ||||
63 | REHAB | All Star Bowling | 2024/03/19 19:40 | Belvárosi Sportcsarnok | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston | ||||
64 | Junior B | ETIK Nyílászárók | 2024/03/19 20:45 | Belvárosi Sportcsarnok | Wischy Péter Ferenc, Kulik Rajmund | ||||
66 | MS-Club | Roth | 2024/03/20 20:45 | NOVOMATIC Aréna | Buzai Patrik, Söveges Tamás | ||||
69 | Soproni Sportiskola | Roth | 2024/03/26 19:30 | NOVOMATIC Aréna | |||||
67 | ETIK Nyílászárók | REHAB | 2024/03/26 19:40 | Belvárosi Sportcsarnok | |||||
68 | Barátok | MS-Club | 2024/03/26 20:45 | Belvárosi Sportcsarnok |
Krasznai Kupahun_kra |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | Sopron Basket | UNI Győr |
2023/09/13 18:00 |
NOVOMATIC Aréna | Kapusi Gábor, Boros Tamás | ||||
2 | Sopron KC | Zalakerámia ZTE KK |
2023/09/22 18:00 |
NOVOMATIC Aréna | Földesi Marcell, Boros Tamás |
Molnár Csaba emléktornahun_gyo_mol |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | ETIK&Partners ON! | All Star Bowling |
2023/10/15 09:00 |
NOVOMATIC Aréna | |||||
2 | Barátok | ETIK&Partners ON! |
2023/10/15 10:30 |
NOVOMATIC Aréna | |||||
3 | All Star Bowling | Barátok |
2023/10/15 11:30 |
NOVOMATIC Aréna |
Regionális Leány Kadett, GYMShun_gyo_rlk |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
42 | Dávid Kornél KA/B | Darazsak Sportakadémi. | 2024/03/19 18:15 | ||||||
31 | Ajka | Dávid Kornél KA/B | 2024/04/05 16:00 | Bakony Sporttelep | |||||
26 | UNI Győr NKA/B | Sportdarázs | 2024/04/07 10:00 | Egyetemi edzőcsarnok | |||||
23 | UNI Győr NKA/B | Ajka | 2024/04/07 13:00 | Egyetemi edzőcsarnok | |||||
44 | Dávid Kornél KA/B | UNI Győr NKA/B | 2024/04/16 18:15 | Tóvárosi Általános Iskola | |||||
36 | UNI Győr NKA/B | Darazsak Sportakadémi. | 2024/04/19 15:00 | Egyetemi edzőcsarnok |
Regionális Fiú Junior, GYMShun_gyo_rfj |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
20 | Győri KC U18 | Soproni SI KA SMAFC/B | 2024/03/21 16:30 | Egyetemi edzőcsarnok |
U16 Leány Bajnokok Tornája programhun_gyo_baj |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | Riga Select | Segle XXI |
2023/11/10 09:00 |
NOVOMATIC Aréna | Kapusi Gábor, Földesi Marcell | ||||
2 | BS Tygri Praha | FSV Rijeka |
2023/11/10 11:15 |
NOVOMATIC Aréna | Földesi Ádám, Külföldi játékvezető | ||||
3 | U16 Hungary | HBA PHYK Academy |
2023/11/10 13:45 |
NOVOMATIC Aréna | Varga-Záray Katalin, Kulcsár Tibor | ||||
4 | Darazsak Sportakadémi. | Futurosa Forna Basket . |
2023/11/10 16:30 |
NOVOMATIC Aréna | Győrffy Pál Attila, Pálla Zoltán | ||||
6 | Darazsak Sportakadémi. | BS Tygri Praha |
2023/11/11 11:15 |
NOVOMATIC Aréna | Varga-Záray Katalin, Pálla Zoltán | ||||
7 | Riga Select | HBA PHYK Academy |
2023/11/11 13:15 |
NOVOMATIC Aréna | Varga-Záray Katalin, Külföldi játékvezető | ||||
8 | FSV Rijeka | Futurosa Forna Basket . |
2023/11/11 15:15 |
NOVOMATIC Aréna | Földesi Marcell, Kulcsár Tibor |
Hat Város Tornájahun_gyo_hat |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | Soproni SI | Ifjú Sólymok |
2024/01/06 10:30 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Buzai Patrik, Wischy Péter Ferenc | ||||
2 | Vasas Akadémia | Alba Fehérvár |
2024/01/06 12:00 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Buzai Patrik, Söveges Tamás | ||||
3 | Kecskeméti KA | Kaposvári SI |
2024/01/06 13:30 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Rokob Krisztián, Horváth Márk | ||||
4 | Ifjú Sólymok | Vasas Akadémia |
2024/01/06 15:00 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Dr Tallós Gábor, Horváth Márk | ||||
5 | Alba Fehérvár | Kecskeméti KA |
2024/01/06 16:30 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor | ||||
6 | Soproni SI | Kaposvári SI |
2024/01/06 18:00 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Czinder Adrienn, Kulik Rajmund | ||||
12 | Ifjú Sólymok | Kecskeméti KA |
2024/02/17 16:30 |
Nagy Lajos Gimnázium | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
Nemzetközi torna, GYMShun_gyo_nem |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | FALCO | Traiskirchen Lions |
2024/01/27 10:30 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Rokob Krisztián, Horváth Márk | ||||
2 | Soproni Sportiskola | MAFC |
2024/01/27 12:00 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Rokob Krisztián, Horváth Márk | ||||
3 | Basket Brno | FALCO |
2024/01/27 13:30 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Németh Balázs, Kulik Rajmund | ||||
4 | Traiskirchen Lions | MAFC |
2024/01/27 15:00 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Németh Balázs, Kulik Rajmund | ||||
5 | Soproni Sportiskola | Basket Brno |
2024/01/27 16:30 |
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Németh Balázs, Kulik Rajmund | ||||
9 | Egyeztetés alatt! | Söveges Tamás, Kulik Rajmund | |||||||
6 | Egyeztetés alatt! | Kovács Máté, Schneider Bertold Antal |
Alapszakasz - Győri csoport |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | Aktív SC | 8 | 1.00 | 16 | 8 | 0 | 603 | 390 | |
2 | Széchenyi Old Stars | 8 | 0.75 | 12 | 4 | 4 | 495 | 446 | |
3 | MOGAAC | 8 | 0.69 | 11 | 3 | 5 | 399 | 482 | |
4 | Tatati SE - Griff Cannibals | 8 | 0.56 | 9 | 1 | 7 | 374 | 553 | |
Alapszakasz - Soproni csoport |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | ETIK Nyílászárók | 10 | 0.90 | 18 | 8 | 2 | 544 | 376 | |
2 | Barátok | 9 | 0.89 | 16 | 7 | 2 | 537 | 373 | |
3 | All Star Bowling | 9 | 0.89 | 16 | 7 | 2 | 465 | 324 | |
4 | Junior B | 11 | 0.86 | 19 | 8 | 3 | 612 | 392 | |
5 | MS-Club | 9 | 0.72 | 13 | 4 | 5 | 339 | 383 | |
6 | Roth | 11 | 0.64 | 14 | 3 | 8 | 397 | 539 | |
7 | REHAB | 11 | 0.59 | 13 | 2 | 9 | 412 | 633 | |
8 | Soproni Sportiskola | 10 | 0.55 | 11 | 1 | 9 | 351 | 637 |