/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Győr-Moson-Sopron Megye - Eredmények - Soproni csoport

hun_gyo 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
37 ETIK Nyílászárók Barátok 2019/11/11 19:15 44-49
(5-12,13-15,18-9,8-13)
Belvárosi Sportcsarnok Kapusi Gábor Herczeg Ágoston
38 Ph. D. MS-Club 2019/11/11 20:20 34-53
(5-6,4-17,12-11,13-19)
Belvárosi Sportcsarnok Kovács Zoltán Buzai Patrik
40 U99 Roth 2019/11/14 20:40 48-61
(12-11,14-19,11-13,11-18)
NOVOMATIC Aréna Rokob Krisztián Czinder Adrienn
39 All Star Bowling Devils 2019/11/15 19:10 78-55
(13-12,23-9,24-16,18-18)
Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. Hernicz Balazs Dr Tallós Gábor
41 Devils Ph. D. 2019/11/18 19:15 80-50
(16-11,16-14,25-23,23-2)
Belvárosi Sportcsarnok Kovács Zoltán Wischy Péter
42 MS-Club All Star Bowling 2019/11/18 20:20 51-34
(15-8,14-10,13-3,9-13)
Belvárosi Sportcsarnok Hernicz Balazs Rokob Krisztián

Győr-Moson-Sopron Megye - Eredmények - Győri csoport

hun_gyo 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
8 Széchenyi Old Stars Tatabányai Titánok 2019/11/10 17:15 34-53
(5-6,4-17,12-11,13-19)
Szécheny Egyetemi csarnok Kapusi Gábor Magyari Viktor

Győr-Moson-Sopron Megye - Műsor - Soproni csoport

hun_gyo 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
43 ETIK Nyílászárók Roth 2019/11/21 20:40 NOVOMATIC Aréna Tóth Bence Czinder Adrienn
44 Barátok U99 2019/11/22 20:45 NOVOMATIC Aréna Wischy Péter Buzai Patrik

Győr-Moson-Sopron Megye - Műsor - Győri csoport

hun_gyo 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
9 Tetra Basket 80s Aktív SE 2019/12/01 08:30 Bábolna Városi Sportcsarnok
10 Gyűrűk Urai Tatabányai Titánok 2019/12/01 09:45 Bábolna Városi Sportcsarnok
11 VM Ravens Széchenyi Old Stars 2019/12/01 11:00 Bábolna Városi Sportcsarnok
12 MOGAAC Tetra Basket 2019/12/01 12:15 Bábolna Városi Sportcsarnok
13 VM Ravens Aktív SE 2019/12/01 13:30 Bábolna Városi Sportcsarnok

SZESE-felkészülési torna

hun_gyo_sze 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Agrofeed SZE Győri KC SMAFC 2019/08/31 09:30 61-62
(17-21, 18-17, 14-20, 12-4)
Egyetemi edzőcsarnok Pécsi Zsolt Kéri István
2 Budafoki KK Motax-Pápai KC 2019/08/31 11:30 83-71
(24-20, 22-11, 26-17, 11-23)
Egyetemi edzőcsarnok Kéri István Pécsi Zsolt
3 Agrofeed SZE Győri KC Motax-Pápai KC 2019/08/31 15:30 76-70
(19-24, 16-23, 23-9, 18-14)
Egyetemi edzőcsarnok Kaposi Renátó Magyari Viktor
4 SMAFC Budafoki KK 2019/08/31 17:30 60-79
(16-25, 9-17, 24-24, 11-13)
Egyetemi edzőcsarnok Magyari Viktor Hernicz Balazs

Krasznai Kupa

hun_kra 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Sopron Basket ZVVZ USK Praha 2019/09/18 18:00 60-63
(7-20, 28-11, 12-23, 13-9)
NOVOMATIC Aréna Pálla Zoltán Kulcsár Tibor
2 Zalakerámia ZTE KK Komarno 2019/09/19 17:30 84-82
(22-19, 20-21, 13-24, 29-18)
NOVOMATIC Aréna Pálla Zoltán Boros Tamás
3 Sopron KC Alba Fehérvár 2019/09/19 19:30 86-77
(18-25, 19-14, 25-22, 24-16)
NOVOMATIC Aréna Győrffy Pál Attila Horváth Alajos
4 Alba Fehérvár Komarno 2019/09/20 17:30 90-86
(27-21, 31-21, 13-15, 19-29)
NOVOMATIC Aréna Söjtöry Tamás Ferenc Horváth Alajos
5 Sopron KC Zalakerámia ZTE KK 2019/09/20 19:30 76-85
(21-24, 16-20, 20-20, 19-21)
NOVOMATIC Aréna Pálla Zoltán Boros Tamás

Tabellák

Alapszakasz - Soproni csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 MS-Club 2 1.00 4 2 0 104 68
2 Roth 1 1.00 2 1 0 61 48
3 Barátok 1 1.00 2 1 0 49 44
4 All Star Bowling 2 0.75 3 1 1 112 106
5 Devils 2 0.75 3 1 1 135 128
6 ETIK Nyílászárók 1 0.50 1 0 1 44 49
7 U99 1 0.50 1 0 1 48 61
8 Ph. D. 2 0.50 2 0 2 84 133

Alapszakasz - Győri csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 MOGAAC 2 1.00 4 2 0 131 70
2 Gyűrűk Urai 1 1.00 2 1 0 88 35
3 Aktív SE 2 1.00 4 2 0 136 88
4 Tatabányai Titánok 2 0.75 3 1 1 88 109
5 Széchenyi Old Stars 2 0.75 3 1 1 103 104
6 IKC 2 0.75 3 1 1 113 108
7 Tetra Basket 1 0.50 1 0 1 48 57
8 80s Aktív SE 2 0.50 2 0 2 75 135
9 VM Ravens 2 0.50 2 0 2 74 150

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetők
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzők 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnőtt
Férfi NB I. A
Női NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatőr Női NB I. K
Amatőr Női NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, női
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, női
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülő
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülő
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Műsor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzői jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu