/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Csapatok

Férfi A, Play-out

Férfi NB I. B Osztályozó

Férfi NB I. B Piros csoport

Férfi NB I. B Zöld csoport

Férfi NB II. Keleti csoport

Férfi NB II. Közép A csoport

Férfi NB II. Közép B csoport

Férfi NB II. Közép C csoport

Férfi NB II. Nyugati csoport

Férfi Válogatott

Fiú egyetemi bajnokság, Kelet

Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat

Fiú U14 Válogatott

Fiú U16 Válogatott

Fiú U18 Válogatott

Fiú U20 Válogatott

Gyermek Kupa

ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú
AF-Velencei Vadkacsák
Ajka
Alba Fehérvár Cápák
ASBC Primo Carei Nagykároly
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12
Bajai Női Kosárlabda Klub
BasketBaja SE
BC Uzhgorod
BDSE RADOBASKET
BEAC Újbuda KA/A
BEAC Újbuda KA/B
Békéscsabai KK
Békési Gladiátorok
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F
BKG Veresegyház
BL Basket SE U12/A
BL Basket SE U12/B
BLF SE U12
Bonyhádi KSE U12
BSC Bálint Márton
BSC Leány/A
BSC Leány/B
BSC Levi
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A
BUDAFOKI BAKOK
Budafoki Bikák
Budai Aranysakálok
Budapesti Bikák
Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/B
C.S. Vest Activ Timisoara fiú
CEKK
Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/B
Cívis KK Macskatigrisek
CKE U12
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök
Csata Csillagok
Csepel-Bontó KK
CSS Sighet Máramaros Fehér
CSS Sighet Máramaros Kék
Dife KK Berettyóújfalu
DIFE KK Derecske
DKKA/Alligators
DKKA/Bulls
DKKA/Cougars
DKKA/Pandák
Dombóvári Kosársuli KE U12/A
Dombóvári Kosársuli KE U12/B
Dunaharaszti MTK fiú
Dunaharaszti MTK leány
Dunaújvárosi Sárkányok U12
DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/B
DVTK Mezőcsát
DVTK Ózd
DVTK Tiszaújváros
DVTK Zemplén
Egri Kék Oroszlánok
Esztergomi KE U12
FKE gyerek
Fót SE Fiú/A
Fót SE Leány/B
FTSI Constantinum
FTSI Dózsa Gy. Iskola
FTSI József A. Iskola
FTSI Platán Iskola
Fűzfői AK
Gödi SE Gödények
Gödi SE Gólyák
Gödöllői Sport Klub
Gyakorlós Csibék
Gyakorlós Mágusok
Gyáli Apródok
GYKSE Szekszárd/A
GYKSE Szekszárd/B
Győri KC Kenguruk
Győri KC Zsiráfok
Hajdúböszörményi TE
Harcos Sólymok
Hévíz SK
HSE - Jaguárok
ICT Pilots Farkasrét
ICT Pilots U12
Ifjú Sólymok
Józsefvárosi KC
Jump Baschet Timisoara vegyes
Kanizsa KK
Kanizsai Vadmacskák
Kapuvári Párducok
Karcagi SE Oroszlánok
KARCAGI SE Pusztai Viperák
KASI/A
KASI/B
Kaszás Boys
Kaszás Girls
Kécskei Vidrák
Kecskeméti KA U12 Amazonok
Kecskeméti KA U12 Csillagok
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA U12 Párducok
Kéksárga Okapik
Kerepesi Városi Sport Egyesület
Keresztúri SE
KKC Hetény
KKS
KLKS Dunaalmás
Kőbányai Darazsak/A
Kőbányai Darazsak/B
Kőbányai Darázslányok/A
Kőbányai Darázslányok/B
KöLöKöS Fiúk/A
KöLöKöS Fiúk/B
KöLöKöS Lányok
Körmendi Törpördögök
Kosársuli 8600 Kft
Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/B
KWBC Körmend/Lányok
Lehel Kosársuli U12
MAFC Gabányi
MAFC Heisler
MAFC Mokos
Malév Kobrák
Marcali Szürkefarkasok
Mátészalkai VULE/A
Mátészalkai VULE/B
MEAFC Basket Bulls U12
MEAFC Cápakölykök
MEAFC Kossuth U12
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L)
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V)
Miklósi Kékrókák
Miskolci Sportiskola Vadmacskák
Mohácsi Torna Egylet 1888
Monok SE
Monor SE (F)
Monor SE (L)
MTK Budapest
MVM-OSE Mór U12
MVM-OSE Oroszlánok U12
MVM-OSE TKC U12L
Nagykőrösi Sólymok U12
Németvölgyi Bocsok
NKA Pécs Gyermek Leány/B
NKA Pécs Szászvár
NKA Pécs u12 fiú/A
NKA Pécs u12 fiú/B
NKA Pécs u12 leány/A
Nyíkse Tűzgolyók/A
NYÍKSE Tűzlabdák
NYÍKSE Tűzokádók
NYÍKSE Tűzsárkányok
NYÍKSE Tűzvirágok
Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra
Nyíregyházi Sportcentrum/A
NYKK Eötvös U12
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Optifit VKB Vác U12
Pákozdi Kócsagok
Parthus SE/A
PEKOSI-PANDÁK
PILIS BASKET
Pilisi Mennydörgők
Pilots SE U12
Pityke KSE (V)
PSE Párducok
PVSK NKA Fiú/A
PVSK NKA Fiú/B
PVSK NKA Leány/A
PVSK NKA Leány/B
Radobasket Oroszlánok
Rákóczifalvai Párducok
RICSILLA Becsehely
RICSILLA Rakéta
Salgótarjáni KI Vadmacskák
Salgótarjáni KI(F)
SLÁGER KKSE
Soproni Darazsak Akadémia
Soproni Sportiskolás Bivalyok
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok
Soproni Tigrisek Kőszeg U12
Soproni Tigrisek SE U12/A
Soproni Tigrisek SE U12/B
Sportdarázs/A
Sportdarázs/B
Sportiskolás Lányok
Szarvas GFE Gyakorló
Százhalombattai KSE
Szedeák Csikók
SZEDEÁK Ezüstrókák
Szegedi Bulldogok
Szegedi Tigrisek
Szentendrei KSE/A
Szentesi KK/A
SZKHSE U12
Szolnoki KA
Szolnoki Párducok
Szolnoki Sportcentrum
SZPA-HSE U12
Tapolcai Sárkányok
TARR KSC Szekszárd
Téti Tigrisek
TF - Cetek
TF-JAK-Tigrisek
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Törekvés Sascsibék
Török Sasmadarak
Török Sasok
TSE Basket U12 Gyermek
TSK-Magiszter U12
Újfehértói Sportklub
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
UNI Győr NKA/A
Városgazda UP Akadémia
Városi Sportegyesület Dunakeszi
Várpalota Gepárdok
Várpalota Sárkányok
Vásárhelyi Palánták
Vásárhelyi Sólymok
Vasas Akadémia U11
Vasas Akadémia U12
Vasas Áldás Basket
Vasas Amazonok
Vasas Bolhák
VESC U12
Vidám Kenguruk
VMG DSE U12
VUKE U11 Bikák
VUKE U12 Oroszlánok
Wildcats Baia Mare Feketék
WSK U12
Ziccer Manók
Ziccer Tigrisek
Zsákoló Zsiráfok
ZTE KK U12
ZTE NKK
Zuglói Sasok

Hepp Kupa, Férfi

Hepp Kupa, Női

Kenguru Kupa

ACS Baschet Star Oradea Fehér
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú
ACS Baschet Star Oradea Sárga
AF-Velencei Csukák
Ajka
Alba Fehérvár Cápák
Alba Fehérvár Kenguruk
Alba Fehérvár Oroszlánok
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11
Bajai Női Kosárlabda Klub
BasketBaja SE
BC Uzhgorod
BDSE RADOBASKET
BEAC Grosics
BEAC Kisvizslák
BEAC Vizslák
Békéscsabai KK/A
Békési Kisgladiátorok
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L
BKG-Veresegyház
BL Basket
BLF Bolhák
BLF Kenguruk
BLF Pandák
Bonyhádi KSE U11
BSC
BSC Bálint Márton U11
BSC Budakeszi
BSC Lány
BSC Telki
BTDSE Taksonyi Ördögök/A
Budafoki Békák
Budafoki Bolhák
Budafoki Ebihalak
Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/B
CEKK
Cívis Efrém Kenguruk
Cívis KK Fehértigrisek
Cívis KK Jaguárok
Cívis KK KisTigrisek
Cívis KK Kossuth Leopárdok
Cívis KK Tigrisek
Cívis KK TK Macskák
Cívis KK TK Rakéták
CKE U11
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk
Csata Csibék
Csata Garfield
Csata Macik
Csata Manók
Csepel-Bontó KK
Csípős Darazsak
CSS Sighet Máramaros
Dife KK
DIFE KK Berettyóújfalu
Diósdi Sasok KE
DKKA Darazsak
DKKA Flamingók
DKKA Ördögök
DKKA Tigrisek
DKKA Ugrómókusok
DKKA Vezérek
DKKA Zsiráfok
Dombóvári Kosársuli KE U11/A
Dombóvári Kosársuli KE U11/B
Dülői Kaszások
Dunaharaszti MTK fiú
Dunaharaszti MTK leány
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A
DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/B
DVTK Encs
DVTK Mezőkövesd
DVTK Miskolc/C
DVTK Ózd
DVTK Szerencs
DVTK Tiszaújváros
DVTK Zemplén
Egri Kék Oroszlánok
EKE U11
Erdért-Szűcs
FKE kenguru
Fót SE Fiú/A
Fót SE Leány/B
FTSI Constantinum
FTSI Dózsa Gy. Iskola
FTSI József A. Iskola
FTSI Platán Iskola
Fűzfői AK
Gödi Gödények
Gödi Kiscicák
Gödöllői Sport Klub
GÖNYŰI HARCSÁK
Gyakorlós Törpék
Gyáli Apródok
GYKSE Szekszárd/A
Győri KC Koalák
Győri KC Vizslák
Gyulasport Nkft.
Harcos Darazsak
Hévíz SK
Hunyadis Darazsak
ICT Pilots Farkasrét
Ifjú Sólyomfiókák
Józsefvárosi KC
Kanizsa KK
Kanizsai Mókusok/A
Kanizsai Mókusok/B
KARCAGI SE Oroszlánkák
Karcagi SE Oroszlánkölykök
KASI/A
KASI/B
KASI/C
Kaszás Boszorkák
Kaszás KisBoszik
Kaszás Mini
Kécskei Vidrák
Kecskeméti KA U11 Amazonok
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA U11 Jimmy
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák
Kecskeméti KA U11 Villámok
Kéksárga Okapik
Kéksárga Zsiráfok
Keresztúri SE
KKC Hetény
KKC Mátyás
KLKA Angoltagozatos
KLKS Benkő
KLKS Károlyi
KLKS Szigeti
KLKS Szomód
Kőbányai Darazsak
Kőbányai Darazsak/Harmat
Kőbányai Darazsak/Pannónia
Kőbányai Darázslányok
Kőbányai Kisdarázslányok
Körmendi Törpördögök/A
Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/B
KWBC Körmend
Lackneros Darazsak
Lehel Kosársuli U11
LPS CSS Satu Mare
MAFC Bikszádi
MAFC Csíkihegyek
MAFC Farkasrét
MAFC Grosics
Marcali Szürkefarkasok/A
MEAFC Gyarmati U11
MEAFC Kossuth U11
MEAFC Mini Cápák
MEAFC Vörösmarty U11
Mezőberényi KK Leány
Mezőberényi KK Vegyes
MEZŐÖRSI HANGYÁK
Miklósi KékRókák KE
Miskolci Sportiskola Kossuth
Mohácsi Torna Egylet 1888
Monok SE
Monor SE/A
Monor SE/B
MTK Budapest
MVM-OSE MÓR U11
MVM-OSE Simbák
MVM-OSE TKC U11L
Nádoros Tigrisek
Nagykőrösi Sólymok U11/A
Nagykőrösi Sólymok/LU11
Németvölgyi Bocsok
NKA Pécs Kenguru fiú/B
NKA Pécs Kenguru leány/B
NKA Pécs u11 fiú
NKA Pécs u11 fiú/C
NKA Pécs u11 leány
NKA Pécs u11 leány/C
NYÍKSE Tűzgolyók/A
NYÍKSE Tűzlabdák
NYÍKSE Tűzokádók
NYÍKSE Tűzsárkányok
NYÍKSE Tűzvirágok
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra
Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyírpazonyi KE
NYKK Eötvös U11
Pákozdi Kócsagok
PaSa Csillagai
Pásztói SZSE-Kisördögök
Pátyi SE
PEKOSI - KOALÁK
Pilis Basket
PILIS BASKET Dunakanyar
Pilisborosjenői Párducok
Pilots SE U11
PINKK Pécs
Pityke KSE
PSE Párducok
PVSK NKA Fiú/A
PVSK NKA Fiú/B
PVSK NKA Leány/A
PVSK NKA Leány/B
Radobasket Oroszlánok
RICSILLA Becsehely
Ricsilla Rakéta
RICSILLA Teskánd
Római Kaszások
Salgótarjáni KI (fiú)
Salgótarjáni KI Vadmacskák
SLÁGER KKSE/A
Sólyomfiókák
Soproni SI Bivalyok
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok
Soproni SI Hunyadis Bivalyok
Soproni SI Lackneros Bivalyok
Soproni Tigrisek Kőszeg U11
Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya
Soproni Tigrisek U11/A
Sportiskolás Csajok
Szarvas GFE Gyakorló
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK Dózsa
SZEDEÁK Karolina
SZEDEÁK Tigrisek
Szegedi Dorozsmai Darvak
Szegedi Gedói Sólymok
Szegedi Hópárducok
Szegedi Mókusok
Szegedi Pingvinek
Szegedi Tabán Szellemek
Szegedi Vadmacskák
Szentendrei Kölyökfarkasok
Szentesi KK
Szerencsi Sólymok
Szolnoki Kiskobrák
Szolnoki Viperák
Szorgos Darazsak
SZPA-HSE U11
Szúrós Darazsak
Tapolcai Szöcskék
TARR KSC Szekszárd/A
TARR KSC Szekszárd/B
TF - Farkaskutyák
TF-JAK-OROSZLÁNOK
TFSE
Tiszai Kisvirágok
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Törekvés Törpicúrok
Törekvés Törpillák
Török Sasfiókák
TSE Basket U11 Kenguru
TSK-Magiszter U11
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Vadmacskák
Városgazda Utánpótlás Akadémia
Városi Sportegyesület Dunakeszi
Várpalota Bébi Gepárdok
Vásárhelyi Bölények
Vásárhelyi Farkaskölykök
Vásárhelyi Hódok
Vásárhelyi Mosómedvék
Vasas Akadémia U10
Vasas Akadémia U11
Vasas Áldás Basket
Vasas Amazonok
Vasas Bolhák
Vasas Cicák
VESC U11/A
Villámló Tigrisek/A
Villámló Tigrisek/B
VMG DSE
VUKE Farkasok
VUKE Krokodilok
VUKE Medvék
VUKE Sasok
Wildcats Baia Mare Fehér
Wildcats Baia Mare Narancssárga
Wildcats Rózsaszín
Zalaegerszegi KTE
Zalakarosi Fókák
Ziccer Bocsok
Ziccer Kistigrisek
Zsákoló kisZsiráfok
Zsákoló Zsiráfok
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló
Zsákoló Zsiráfok Záhony
ZTE KK U11/A
ZTE KK U11/B
ZTE NKK
Zuglói Sasok
Zuglói Sasok Herman

Leány egyetemi bajnokság, Kelet

Leány egyetemi bajnokság, Nyugat

Leány U14 Válogatott

Leány U16 Válogatott

Leány U18 Válogatott

Leány U20 Válogatott

Magyar Kupa, Férfi

Magyar Kupa, Női

NB I. A csoport, Fiú U20

NB I. B Piros csoport, Fiú U20

NB I. B Zöld csoport, Fiú U20

Négy Régió tornája - Fiú

Budapest
Dél
Kelet
Nyugat

Négy régió tornája - Leány

Budapest
Dél
Kelet
Nyugat

Női 3x3 Válogatott

Női Amatőr NB I. Fehér csoport

Női Amatőr NB I. Piros csoport

Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Női Universiade Válogatott

Női válogatott

Tippmix Férfi NB I. A csoport

Tippmix Női NB I. A csoport

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetők
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzők 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnőtt
Férfi NB I. A
Női NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatőr Női NB I. K
Amatőr Női NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, női
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, női
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülő
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülő
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Műsor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzői jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu