P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Szita Ákos Tamás | (Tapolca) | 64 | 4 | |||||
2. | Kutasy Kornél | (Élletrevalók (Sárvár)) | 39 | 4 | |||||
3. | Imregh Sára | (AKU) | 38 | 4 | |||||
4. | Zengői Róbert | (Tapolca) | 38 | 4 | |||||
5. | Pilcz Panna | (AKU) | 35 | 4 | |||||
6. | Nahaj Ádám Zoltán | (Élletrevalók (Sárvár)) | 33 | 4 | |||||
7. | Somodi Dorka | (AKU) | 32 | 4 | |||||
8. | Molnár Sára | (Tapolca) | 30 | 2 | |||||
9. | Moosz Hanna Liliána | (AKU) | 29 | 4 | |||||
10. | Bálint Gábor | (Sport Utánpótlás Pápa) | 28 | 4 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Szita Ákos Tamás | (Tapolca) | 0 | 4 | |||||
2. | Molnár Sára | (Tapolca) | 0 | 2 | |||||
3. | Kutasy Kornél | (Élletrevalók (Sárvár)) | 0 | 4 | |||||
4. | Imregh Sára | (AKU) | 0 | 4 | |||||
5. | Zengői Róbert | (Tapolca) | 0 | 4 | |||||
6. | Pilcz Panna | (AKU) | 0 | 4 | |||||
7. | Nahaj Ádám Zoltán | (Élletrevalók (Sárvár)) | 0 | 4 | |||||
8. | Somodi Dorka | (AKU) | 0 | 4 | |||||
9. | Moosz Hanna Liliána | (AKU) | 0 | 4 | |||||
10. | Bálint Gábor | (Sport Utánpótlás Pápa) | 0 | 4 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Szita Ákos Tamás | (Tapolca) | 16 | 4 | |||||
2. | Molnár Sára | (Tapolca) | 15 | 2 | |||||
3. | Kutasy Kornél | (Élletrevalók (Sárvár)) | 9.75 | 4 | |||||
4. | Imregh Sára | (AKU) | 9.5 | 4 | |||||
5. | Zengői Róbert | (Tapolca) | 9.5 | 4 | |||||
6. | Pilcz Panna | (AKU) | 8.75 | 4 | |||||
7. | Nahaj Ádám Zoltán | (Élletrevalók (Sárvár)) | 8.25 | 4 | |||||
8. | Somodi Dorka | (AKU) | 8 | 4 | |||||
9. | Moosz Hanna Liliána | (AKU) | 7.25 | 4 | |||||
10. | Bálint Gábor | (Sport Utánpótlás Pápa) | 7 | 4 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Szita Ákos Tamás | (Tapolca) | 0 | 4 | |||||
2. | Molnár Sára | (Tapolca) | 0 | 2 | |||||
3. | Kutasy Kornél | (Élletrevalók (Sárvár)) | 0 | 4 | |||||
4. | Imregh Sára | (AKU) | 0 | 4 | |||||
5. | Zengői Róbert | (Tapolca) | 0 | 4 | |||||
6. | Pilcz Panna | (AKU) | 0 | 4 | |||||
7. | Nahaj Ádám Zoltán | (Élletrevalók (Sárvár)) | 0 | 4 | |||||
8. | Somodi Dorka | (AKU) | 0 | 4 | |||||
9. | Moosz Hanna Liliána | (AKU) | 0 | 4 | |||||
10. | Bálint Gábor | (Sport Utánpótlás Pápa) | 0 | 4 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték (db) | M. | |||||
1. | Molnár Sára | (Tapolca) | 7.5 | 2 | |||||
2. | Szita Ákos Tamás | (Tapolca) | 7.25 | 4 | |||||
3. | Imregh Sára | (AKU) | 4.5 | 4 | |||||
4. | Zengői Róbert | (Tapolca) | 4.5 | 4 | |||||
5. | Kutasy Kornél | (Élletrevalók (Sárvár)) | 4.25 | 4 | |||||
6. | Nahaj Ádám Zoltán | (Élletrevalók (Sárvár)) | 3.75 | 4 | |||||
7. | Somodi Dorka | (AKU) | 3.75 | 4 | |||||
8. | Pilcz Panna | (AKU) | 3.5 | 4 | |||||
9. | Moosz Hanna Liliána | (AKU) | 3.25 | 4 | |||||
10. | Bálint Gábor | (Sport Utánpótlás Pápa) | 3.25 | 4 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Vers Karolina | (Tapolca) | 3 | 1 | |||||
2. | Mecseki Hunor | (Sport Utánpótlás Pápa) | 2 | 2 | |||||
3. | Havasi Benedek | (Várpalota) | 2 | 2 | |||||
4. | Nahaj Ádám Zoltán | (Élletrevalók (Sárvár)) | 1.75 | 4 | |||||
5. | Nagy Noel | (Sport Utánpótlás Pápa) | 1.75 | 4 | |||||
6. | Bogdán Krisztofer | (Élletrevalók (Sárvár)) | 1.5 | 4 | |||||
7. | Schmidt Bence | (Várpalota) | 1.5 | 2 | |||||
8. | Fehér Bence Balázs | (AKU) | 1.25 | 4 | |||||
9. | Szanyi-Limperger Áron | (Sport Utánpótlás Pápa) | 1.25 | 4 | |||||
10. | Szita Ákos Tamás | (Tapolca) | 1 | 4 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pilcz Panna | (AKU) | 1.75 | 4 | |||||
2. | Szita Ákos Tamás | (Tapolca) | 1.5 | 4 | |||||
3. | Németh Bori | (Tapolca) | 1.5 | 2 | |||||
4. | Kutasy Kornél | (Élletrevalók (Sárvár)) | 1.25 | 4 | |||||
5. | Janzsó Léna | (Tapolca) | 1.25 | 4 | |||||
6. | Óvári Márton Árpád | (AKU) | 1 | 4 | |||||
7. | Nahaj Ádám Zoltán | (Élletrevalók (Sárvár)) | 0.75 | 4 | |||||
8. | Moosz Hanna Liliána | (AKU) | 0.75 | 4 | |||||
9. | Fehér Bence Balázs | (AKU) | 0.75 | 4 | |||||
10. | Fülöp-Szalai Áron | (AKU) | 0.75 | 4 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Polgár Csongor | (AKU) | 100% (3/3) | 4 | |||||
2. | Németh Bori | (Tapolca) | 100% (3/3) | 2 | |||||
3. | Hegyi Bence | (Tapolca) | 100% (2/2) | 4 | |||||
4. | Bogdán Krisztofer | (Élletrevalók (Sárvár)) | 100% (2/2) | 4 | |||||
5. | Kálmán Álmos | (Sport Utánpótlás Pápa) | 100% (2/2) | 4 | |||||
6. | Molnár Emma | (Tapolca) | 100% (2/2) | 4 | |||||
7. | Janzsó Léna | (Tapolca) | 83.33% (5/6) | 4 | |||||
8. | Horváth Donát | (AKU) | 75% (3/4) | 4 | |||||
9. | Pilcz Panna | (AKU) | 70% (7/10) | 4 | |||||
10. | Gmózer Zoé Dóra | (Tapolca) | 66.67% (2/3) | 4 | |||||
teljes ranglisták >> |