Veszprém Megyehun_ves |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
31 | AKU | Fűzfői AK | 2024/04/21 09:00 | Radnóti Miklós Általános Iskola | |||||
32 | BALATONFÜRED | Tapolcai VSE | 2024/04/21 10:15 | Radnóti Miklós Általános Iskola | |||||
33 | START SPORTEGYESÜLET | OOK-VUKE | 2024/04/21 11:30 | Radnóti Miklós Általános Iskola | |||||
34 | Fűzfői AK | AKU | 2024/04/21 12:45 | Radnóti Miklós Általános Iskola | |||||
35 | Tapolcai VSE | BALATONFÜRED | 2024/04/21 14:00 | Radnóti Miklós Általános Iskola | |||||
36 | OOK-VUKE | START SPORTEGYESÜLET | 2024/04/21 15:15 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Veszprém megye U11 - Műsor - Tornahunu11_ves |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | Tapolca | CVSE |
2023/11/25 09:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Prieger Mihály, Molnár Krisztián | ||||
2 | AKU | VESC |
2023/11/25 10:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Prieger Mihály, Molnár Krisztián | ||||
3 | CVSE | VESC |
2023/11/25 11:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Prieger Mihály, Molnár Krisztián | ||||
4 | Tapolca | AKU |
2023/11/25 12:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Prieger Mihály, Molnár Krisztián | ||||
6 | Tapolca | CVSE |
2024/03/02 14:00 |
Bakony Sporttelep | Sebesi Gábor, Kiss István | ||||
7 | VESC | CVSE |
2024/03/02 15:10 |
Bakony Sporttelep | Molnár Krisztián, Kiss István | ||||
8 | AKU | Tapolca |
2024/03/02 16:20 |
Bakony Sporttelep | Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
Veszprém Megye U12hunu12_ves |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | AKU | Tapolca |
2023/10/28 09:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Fülöp András, Sebesi Gábor | ||||
2 | Sport Utánpótlás P. | Élletrevalók (Sárv. |
2023/10/28 10:10 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Fülöp András, Sebesi Gábor | ||||
3 | Tapolca | Várpalota |
2023/10/28 11:20 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Fülöp András, Sebesi Gábor | ||||
4 | Élletrevalók (Sárv. | AKU |
2023/10/28 12:30 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Prieger Mihály, Kiss István | ||||
5 | Várpalota | Sport Utánpótlás P. |
2023/10/28 13:40 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Prieger Mihály, Kiss István | ||||
9 | Sport Utánpótlás P. | Tapolca |
2024/01/28 12:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Fülöp András, Sebesi Gábor | ||||
10 | Várpalota | AKU |
2024/01/28 13:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Fülöp András, Molnár Krisztián |
Veszprém Megye U14 - Műsor - Csoporthunu14_ves |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | Tapolca | Sport Utánpótlás P. |
2023/12/03 09:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Németh László, Molnár Krisztián | ||||
2 | Élletrevalók (Sárv. | Fűzfői AK |
2023/12/03 10:10 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Németh László, Molnár Krisztián | ||||
3 | Sport Utánpótlás P. | Élletrevalók (Sárv. |
2023/12/03 11:20 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Németh László, Molnár Krisztián | ||||
4 | Tapolca | Fűzfői AK |
2023/12/03 12:30 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Németh László, Molnár Krisztián | ||||
5 | AKU (Ajka) | CVSE Vulkán Fürdő |
2024/01/13 09:00 |
Bakony Sporttelep | Németh László, Kiss István | ||||
6 | CVSE Vulkán Fürdő | Várpalota |
2024/01/13 10:10 |
Bakony Sporttelep | Németh László, Kiss István | ||||
7 | Várpalota | AKU (Ajka) |
2024/01/13 11:20 |
Bakony Sporttelep | Németh László, Kiss István |
Veszprém Megye - Leány U14 - Műsor - Csoportwhunu14_ves |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | VESC | KWBC Körmend |
2023/12/02 10:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Földesi Ádám, Horváth Alajos | ||||
2 | VESC | Tapolca |
2023/12/02 11:10 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Földesi Ádám, Horváth Alajos | ||||
3 | Tapolca | KWBC Körmend |
2023/12/02 12:20 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Földesi Ádám, Horváth Alajos | ||||
4 | FAK | Tapolca |
2024/02/11 09:00 |
Rády József Sportcsarnok | Rácz István Zoltán, Kiss István | ||||
5 | Tapolca | VESC |
2024/02/11 10:10 |
Rády József Sportcsarnok | Rácz István Zoltán, Kiss István | ||||
6 | VESC | FAK |
2024/02/11 11:20 |
Rády József Sportcsarnok | Rácz István Zoltán, Kiss István | ||||
7 | Egyeztetés alatt! | Rácz István Zoltán, Kiss István |
Veszprém Megye U16hunu16_ves |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | AKU | CVSE Vulkán Fürdő |
2023/11/04 09:00 |
Bakony Sporttelep | Fülöp András, Sebesi Gábor | ||||
4 | Fűzfői AK | Tapolca |
2023/11/04 09:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Prieger Mihály, Kiss István | ||||
2 | CVSE Vulkán Fürdő | Élletrevalók (Sárv. |
2023/11/04 10:10 |
Bakony Sporttelep | Fülöp András, Sebesi Gábor | ||||
5 | Sport Utánpótlás P. | Fűzfői AK |
2023/11/04 10:10 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Prieger Mihály, Molnár Krisztián | ||||
3 | Élletrevalók (Sárv. | AKU |
2023/11/04 11:20 |
Bakony Sporttelep | Fülöp András, Sebesi Gábor | ||||
6 | Tapolca | Sport Utánpótlás P. |
2023/11/04 11:20 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Kiss István, Molnár Krisztián | ||||
12 | Élletrevalók (Sárv. | Fűzfői AK |
2024/02/24 18:00 |
Rády József Sportcsarnok | Mónus Péter, Lénárt Arthúr |
Veszprém megye - Leány U16whunu16_ves |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | Tapolca VSE | AKU |
2023/11/04 12:30 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Prieger Mihály, Kiss István | ||||
2 | AKU | Fűzfői AK |
2023/11/04 13:40 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Prieger Mihály, Molnár Krisztián | ||||
3 | Fűzfői AK | Tapolca VSE |
2023/11/04 14:50 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Kiss István, Molnár Krisztián | ||||
4 | AKU | Tapolca VSE |
2024/01/13 09:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Propszt Amanda, Molnár Krisztián | ||||
5 | Fűzfői AK | AKU |
2024/01/13 10:10 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Propszt Amanda, Molnár Krisztián | ||||
6 | Tapolca VSE | Fűzfői AK |
2024/01/13 11:20 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Propszt Amanda, Molnár Krisztián |
Veszprém Megye U18hunu18_ves |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | Fűzfői AK | Élletrevalók |
2023/11/26 14:00 |
Rády József Sportcsarnok | Rácz István Zoltán, Molnár Krisztián | ||||
2 | Élletrevalók | CVSE |
2023/11/26 15:20 |
Rády József Sportcsarnok | Rácz István Zoltán, Molnár Krisztián | ||||
3 | CVSE | Fűzfői AK |
2023/11/26 16:40 |
Rády József Sportcsarnok | Rácz István Zoltán, Molnár Krisztián | ||||
4 | CVSE | Élletrevalók |
2024/02/17 11:00 |
Celldömölk Városi Sportcsarnok | Sebesi Gábor, Kiss István | ||||
5 | CVSE | Fűzfői AK |
2024/02/17 12:30 |
Celldömölk Városi Sportcsarnok | Sebesi Gábor, Kiss István | ||||
7 | Élletrevalók | Fűzfői AK |
2024/02/17 14:00 |
Celldömölk Városi Sportcsarnok | Sebesi Gábor, Kiss István | ||||
6 | Egyeztetés alatt! |
Veszprém megye - Leány U18whunu18_ves |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | AKU | Tapolca |
2023/10/21 09:00 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Sebesi Gábor, Kiss István | ||||
2 | Fűzfői AK | AKU |
2023/10/21 10:15 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Sebesi Gábor, Kiss István | ||||
3 | Tapolca | Fűzfői AK |
2023/10/21 11:30 |
Kazinczy Ferenc Tagintézmény | Sebesi Gábor, Kiss István | ||||
4 | AKU | Tapolca |
2024/01/27 10:00 |
Bakony Sporttelep | Sebesi Gábor, Kiss István | ||||
5 | Tapolca | Fűzfői AK |
2024/01/27 11:20 |
Bakony Sporttelep | Sebesi Gábor, Molnár Krisztián | ||||
6 | Fűzfői AK | AKU |
2024/01/27 12:40 |
Bakony Sporttelep | Molnár Krisztián, Kiss István |
Veszprém megye - Leány U20whunu20_ves |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | FAK | AKU |
2023/11/26 10:00 |
Rády József Sportcsarnok | Fülöp András, Béndek Gábor Miklós | ||||
2 | AKU | Tapolca |
2023/11/26 11:20 |
Rády József Sportcsarnok | Fülöp András, Béndek Gábor Miklós | ||||
3 | Tapolca | FAK |
2023/11/26 12:40 |
Rády József Sportcsarnok | Fülöp András, Béndek Gábor Miklós | ||||
4 | AKU | Tapolca |
2024/01/21 09:00 |
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola | Sebesi Gábor, Kiss István | ||||
5 | FAK | AKU |
2024/01/21 10:10 |
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola | Molnár Krisztián, Kiss István | ||||
6 | Tapolca | FAK |
2024/01/21 11:20 |
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola | Sebesi Gábor, Molnár Krisztián | ||||
9 | Tapolca | AKU |
2024/03/02 11:10 |
Bakony Sporttelep | Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
Alapszakasz - |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | OOK-VUKE | 10 | 1.00 | 20 | 10 | 0 | 761 | 483 | |
2 | START SPORTEGYESÜLET | 10 | 0.85 | 17 | 7 | 3 | 611 | 467 | |
3 | Tapolcai VSE | 10 | 0.75 | 15 | 5 | 5 | 588 | 605 | |
4 | BALATONFÜRED | 10 | 0.65 | 13 | 3 | 7 | 626 | 706 | |
5 | Fűzfői AK | 10 | 0.65 | 13 | 3 | 7 | 486 | 651 | |
6 | AKU | 10 | 0.60 | 12 | 2 | 8 | 491 | 651 |
Alapszakasz - |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | AKU | 4 | 1.00 | 8 | 4 | 0 | 263 | 103 | |
2 | Tapolca | 4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 207 | 106 | |
3 | Sport Utánpótlás Pápa | 4 | 0.63 | 5 | 1 | 3 | 62 | 167 | |
4 | Élletrevalók (Sárvár) | 4 | 0.63 | 5 | 1 | 3 | 138 | 138 | |
5 | Várpalota | 4 | 0.50 | 4 | 0 | 4 | 17 | 173 |