Bajnokság - |
|||||||||
| P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
| 1 | Tapolcai VSE | 0.85 | 7 | 3 | |||||
| 2 | OOK-VUKE | 0.85 | 7 | 3 | |||||
| 3 | Fűzfői AK | 0.85 | 7 | 3 | |||||
| 4 | AKU | 0.65 | 3 | 7 | |||||
| 5 | Balatonfüred | 0.50 | 0 | 8 | |||||
Bajnokság - |
|||||||||
| P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
| 1 | Tapolca | 1.00 | 6 | 0 | |||||
| 2 | Tatabánya | 0.83 | 4 | 2 | |||||
| 3 | Fűzfői AK | 0.75 | 3 | 3 | |||||
| 4 | Várpalota | 0.67 | 2 | 4 | |||||
| 5 | Élletrevalók | 0.58 | 1 | 5 | |||||
| 6 | CVSE | 0.50 | 0 | 6 | |||||
|
|
|||||||||
| P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
| 1 | Tapolca | 1.00 | 1 | 0 | |||||
| 2 | Ajka | 0.50 | 0 | 1 | |||||
Alapszakasz - |
|||||||||
| P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
| 1 | Tapolca | 1.00 | 6 | 0 | |||||
| 2 | Ajka | 0.75 | 3 | 3 | |||||
| 3 | VESC | 0.67 | 2 | 4 | |||||
| 4 | Várpalota | 0.58 | 1 | 5 | |||||
Alapszakasz - |
|||||||||
| P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
| 1 | Fűzfői AK | 0.88 | 3 | 1 | |||||
| 2 | Szombathelyi SI | 0.88 | 3 | 1 | |||||
| 3 | Tapolca VSE | 0.88 | 3 | 1 | |||||
| 4 | Várpalota | 0.63 | 1 | 3 | |||||
| 5 | Ajka | 0.50 | 0 | 4 | |||||
Alapszakasz - |
|||||||||
| P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
| 1 | Zalaegerszegi KTE | 0.88 | 3 | 1 | |||||
| 2 | Kanizsai Vadmacskák SE | 0.88 | 3 | 1 | |||||
| 3 | Tatabányai Sport Club | 0.50 | 0 | 4 | |||||
Alapszakasz II. - |
|||||||||
| P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
| 1 | Soproni Darazsak Akadémia | 0.93 | 6 | 1 | |||||
| 2 | Zalaegerszegi KTE | 0.93 | 6 | 1 | |||||
| 3 | VESC | 0.86 | 5 | 2 | |||||
| 4 | Dávid Kornél KA | 0.86 | 5 | 2 | |||||
| 5 | MVM-OSE Lions U16L | 0.71 | 3 | 4 | |||||
| 6 | Kanizsai Vadmacskák SE | 0.64 | 2 | 5 | |||||
| 7 | Tatabányai Sport Club | 0.50 | 0 | 6 | |||||
| 8 | Tapolcai Párducok | 0.50 | 0 | 6 | |||||
|
|
|||||||||
| P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
| 1 | EKE U14 | 1.00 | 1 | 0 | |||||
| 2 | Alba Fehérvár U13/B | 0.50 | 0 | 1 | |||||
Alapszakasz - |
|||||||||
| P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
| 1 | Dávid Kornél KA/B | 1.00 | 11 | 0 | |||||
| 2 | TSE Basket | 0.79 | 7 | 5 | |||||
| 3 | Szent István Király - Ajka | 0.79 | 7 | 5 | |||||
| 4 | Alba Fehérvár U13/B | 0.77 | 6 | 5 | |||||
| 5 | Fűzfői AK | 0.75 | 6 | 6 | |||||
| 6 | EKE U14 | 0.71 | 5 | 7 | |||||
| 7 | Dunaújvárosi Sárkányok U14 | 0.67 | 4 | 8 | |||||
| 8 | Veszprémi UKE U13/B | 0.54 | 1 | 11 | |||||