/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 42 2
2. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 42 2
3. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 32 2
4. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 30 2
5. Simon Bence János (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 26 2
6. Kulcsár András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 24 2
7. Galambos Mátyás (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 24 2
8. Németh Kristóf Imre (Falco KC U20) 24 2
9. Gosztom Bálint Antal (Falco KC U20) 20 2
10. Gosztom Dániel Péter (Falco KC U20) 20 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Galambos Mátyás (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 8 2
2. Kulcsár András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 8 2
3. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 6 2
4. Simon Bence János (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 6 2
5. Szilvágyi Zsolt (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 2
6. Kovács Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 2 2
7. Molnár Domonkos (Falco KC U20) 2 2
8. Szabó Máté (Falco KC U20) 2 2
9. Horváth Bence (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 2 2
10. Táncsics András (Pannonia SZSE) 2 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 21 2
2. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 21 2
3. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 16 2
4. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 15 2
5. Simon Bence János (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 13 2
6. Kulcsár András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 12 2
7. Németh Kristóf Imre (Falco KC U20) 12 2
8. Galambos Mátyás (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 12 2
9. Kovács Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 10 2
10. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 10 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kulcsár András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 2
2. Galambos Mátyás (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 4 2
3. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 3 2
4. Simon Bence János (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 3 2
5. Szilvágyi Zsolt (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 2 2
6. Kovács Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 1 2
7. Molnár Domonkos (Falco KC U20) 1 2
8. Szabó Máté (Falco KC U20) 1 2
9. Horváth Bence (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 1 2
10. Ikervári Attila (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 1 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 10 2
2. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 7 2
3. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 6 2
4. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 6 2
5. Németh Kristóf Imre (Falco KC U20) 6 2
6. Gosztom Bálint Antal (Falco KC U20) 5 2
7. Gosztom Dániel Péter (Falco KC U20) 5 2
8. Dóka Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 2
9. Kovács Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 3 2
10. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 3 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dóka Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 2
2. Táncsics András (Pannonia SZSE) 3 2
3. Hock-Sirson Szilárd György (Pannonia SZSE) 3 2
4. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 2 2
5. Lengl Kristóf (Falco KC U20) 2 2
6. Kovács Szabolcs (Pannonia SZSE) 2 2
7. Horváth Norbert (Pannonia SZSE) 2 2
8. Táncsics Péter (Pannonia SZSE) 2 2
9. Simon Bence János (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 1 2
10. Galambos Mátyás (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 1 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 2
2. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 3 2
3. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 2 2
4. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 1 2
5. Kovács Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 1 2
6. Gábor Máté (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 1 2
7. Szilvágyi Zsolt (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 1 2
8. Purgai Bálint (Falco KC U20) 1 2
9. Kozmor Ákos (Pannonia SZSE) 1 2
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 100% (8/8) 2
2. Purgai Bálint (Falco KC U20) 100% (2/2) 2
3. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 75% (6/8) 2
4. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 50% (4/8) 2
5. Kozmor Ákos (Pannonia SZSE) 50% (2/4) 2
6. Szilvágyi Zsolt (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 50% (2/4) 2
7. Gábor Máté (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 50% (2/4) 2
8. Kovács Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 50% (2/4) 2
9. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 16.67% (2/12) 2
10. Gosztom Bálint Antal (Falco KC U20) 0% (0/4) 2
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu