/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 169 9
2. Dr. Tulok Dávid (Deck Bistro SE) 133 9
3. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 128 9
4. Horváth Roland (Kőszegi SE) 127 9
5. Barabás Krisztián (Kőszegi SE) 113 9
6. Balogh Zoltán (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 110 8
7. Orbán Tibor (CVSE Vulkán Fürdő) 110 8
8. Németh Péter (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 108 9
9. Gaál Kornél (Falco KC U20) 105 8
10. Kovács Máté (Büki TK) 88 7
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 35 9
2. Gaál Kornél (Falco KC U20) 23 8
3. Dr. Tulok Dávid (Deck Bistro SE) 20 9
4. Oláh Dávid (Falco KC U20) 17 7
5. Lovász Kristóf (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 17 7
6. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 16 8
7. Szakály László (BC Olad) 15 9
8. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 14 9
9. Mondl Szilárd (9700.hu Ingatlaniroda) 12 7
10. Szakály Roland (BC Olad) 12 8
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szendi Kornél József (Büki TK) 19.5 4
2. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 18.78 9
3. Dr. Tulok Dávid (Deck Bistro SE) 14.78 9
4. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 14.22 9
5. Horváth Roland (Kőszegi SE) 14.11 9
6. Orbán Tibor (CVSE Vulkán Fürdő) 13.75 8
7. Balogh Zoltán (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 13.75 8
8. Jarosevits Róbert (9700.hu Ingatlaniroda) 13.5 6
9. Gaál Kornél (Falco KC U20) 13.13 8
10. Kovács Máté (Büki TK) 12.57 7
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 3.89 9
2. Gaál Kornél (Falco KC U20) 2.88 8
3. Oláh Dávid (Falco KC U20) 2.43 7
4. Lovász Kristóf (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 2.43 7
5. Dr. Tulok Dávid (Deck Bistro SE) 2.22 9
6. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 2 8
7. Henrik István (9700.hu Ingatlaniroda) 2 6
8. Mondl Szilárd (9700.hu Ingatlaniroda) 1.71 7
9. Szakály László (BC Olad) 1.67 9
10. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 1.56 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Szendi Kornél József (Büki TK) 7.75 4
2. Orbán Tibor (CVSE Vulkán Fürdő) 5.63 8
3. Balogh Zoltán (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 5.63 8
4. Jarosevits Róbert (9700.hu Ingatlaniroda) 5.5 6
5. Kovács Máté (Büki TK) 4.57 7
6. Nyilicska Csaba (Kőszegi SE) 4.29 7
7. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 9
8. Dóka Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 9
9. Horváth Roland (Kőszegi SE) 3.78 9
10. Barabás Krisztián (Kőszegi SE) 3.78 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dóka Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 3.56 9
2. Tiborcz Patrik (Falco KC U20) 3.5 8
3. Nyilicska Csaba (Kőszegi SE) 3.14 7
4. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 3.11 9
5. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 3.11 9
6. Dénes Balázs (Büki TK) 3 4
7. Esztergályos Máté (CVSE Vulkán Fürdő) 2.86 7
8. Csupor Tamás (Répcelaki SE) 2.78 9
9. Pungor Péter (Cosmos Home) 2.75 8
10. Somogyi Ákos (CVSE Vulkán Fürdő) 2.71 7
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4.22 9
2. Barabás Krisztián (Kőszegi SE) 4 9
3. Németh Péter (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 3.56 9
4. Tóth Olivér (Cosmos Home) 3.5 8
5. Berghoffer Tamás (BC Olad) 3.44 9
6. Horváth Roland (Kőszegi SE) 2.89 9
7. Horváth Norbert (Répcelaki SE) 2.8 5
8. Koczor Krisztián (Büki TK) 2.67 6
9. Nyilicska Csaba (Kőszegi SE) 2.57 7
10. Szendi Kornél József (Büki TK) 2.5 4
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Barabás Krisztián (Kőszegi SE) 81.82% (36/44) 9
2. Oláh Dávid (Falco KC U20) 80% (8/10) 7
3. Horváth Péter (Deck Bistro SE) 78.57% (22/28) 9
4. Henrik István (9700.hu Ingatlaniroda) 77.78% (7/9) 6
5. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 75% (18/24) 8
6. Horváth Richárd Milán (Répcelaki SE) 75% (6/8) 9
7. Balogh Rajmund (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 75% (6/8) 6
8. Joós Attila (Sárvári Amatőr Kosarasok Klubbja KE) 75% (6/8) 7
9. Berghoffer Tamás (BC Olad) 73.81% (31/42) 9
10. Horváth Roland (Kőszegi SE) 72.22% (26/36) 9
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu