Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pente Károly (TSK-Magiszter U11) 48 6
2. DARÓCZI Zsombor (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 36 6
3. Ábri Dávid (TSK-Magiszter U11) 33 6
4. Balogh Zoltán (TSK-Magiszter U11) 29 6
5. Krakkó Máté (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 26 5
6. Ábri Renátó László (TSK-Magiszter U11) 24 6
7. VÉGH Dániel József (Petőfi DSZSE U11) 21 5
8. Ling Imre Ádám (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 21 6
9. Makula Róbert (TSK-Magiszter U11) 19 6
10. NAGY István (Petőfi DSZSE U11) 18 5
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pente Károly (TSK-Magiszter U11) 0 6
2. DARÓCZI Zsombor (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 0 6
3. Ábri Dávid (TSK-Magiszter U11) 0 6
4. Krakkó Máté (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 0 5
5. Balogh Zoltán (TSK-Magiszter U11) 0 6
6. VÉGH Dániel József (Petőfi DSZSE U11) 0 5
7. Ábri Renátó László (TSK-Magiszter U11) 0 6
8. NAGY István (Petőfi DSZSE U11) 0 5
9. Ling Imre Ádám (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 0 6
10. Makula Róbert (TSK-Magiszter U11) 0 6
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Pente Károly (TSK-Magiszter U11) 8 6
2. DARÓCZI Zsombor (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 6 6
3. Ábri Dávid (TSK-Magiszter U11) 5.5 6
4. Krakkó Máté (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 5.2 5
5. Balogh Zoltán (TSK-Magiszter U11) 4.83 6
6. VÉGH Dániel József (Petőfi DSZSE U11) 4.2 5
7. Ábri Renátó László (TSK-Magiszter U11) 4 6
8. NAGY István (Petőfi DSZSE U11) 3.6 5
9. Ling Imre Ádám (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 3.5 6
10. Makula Róbert (TSK-Magiszter U11) 3.17 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Pente Károly (TSK-Magiszter U11) 0 6
2. DARÓCZI Zsombor (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 0 6
3. Ábri Dávid (TSK-Magiszter U11) 0 6
4. Krakkó Máté (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 0 5
5. Balogh Zoltán (TSK-Magiszter U11) 0 6
6. VÉGH Dániel József (Petőfi DSZSE U11) 0 5
7. Ábri Renátó László (TSK-Magiszter U11) 0 6
8. NAGY István (Petőfi DSZSE U11) 0 5
9. Ling Imre Ádám (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 0 6
10. Makula Róbert (TSK-Magiszter U11) 0 6
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Pente Károly (TSK-Magiszter U11) 3.33 6
2. Krakkó Máté (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 2.6 5
3. DARÓCZI Zsombor (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 2.5 6
4. Ábri Dávid (TSK-Magiszter U11) 2.5 6
5. Balogh Zoltán (TSK-Magiszter U11) 2.33 6
6. VÉGH Dániel József (Petőfi DSZSE U11) 2 5
7. Ábri Renátó László (TSK-Magiszter U11) 1.83 6
8. NAGY István (Petőfi DSZSE U11) 1.8 5
9. Ling Imre Ádám (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 1.67 6
10. Makula Róbert (TSK-Magiszter U11) 1.5 6
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZILÁGYI Hunor (Petőfi DSZSE U11) 2.8 5
2. JUHÁSZ Gábor (Petőfi DSZSE U11) 2.8 5
3. Ling Imre Ádám (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 2.17 6
4. Kecskeméti Péter (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 1.83 6
5. ZÁMBÓ Dávid (Petőfi DSZSE U11) 1.8 5
6. PAPP Bence (Petőfi DSZSE U11) 1.8 5
7. Krakkó Máté (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 1.4 5
8. VÉGH Dániel József (Petőfi DSZSE U11) 1.4 5
9. Bartha Donát (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 1.2 5
10. Nquyen Nam Vinh (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 1.2 5
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Pente Károly (TSK-Magiszter U11) 1.33 6
2. DARÓCZI Zsombor (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 1 6
3. Pintér Kornél (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 1 3
4. Ábri Dávid (TSK-Magiszter U11) 0.5 6
5. SERES Ferenc (Újfehértó Sportklub B U11) 0.4 5
6. Ábri Renátó László (TSK-Magiszter U11) 0.33 6
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Pintér Kornél (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 75% (3/4) 3
2. Pente Károly (TSK-Magiszter U11) 66.67% (8/12) 6
3. DARÓCZI Zsombor (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 50% (6/12) 6
4. SERES Ferenc (Újfehértó Sportklub B U11) 50% (2/4) 5
5. Ábri Renátó László (TSK-Magiszter U11) 50% (2/4) 6
6. Ling Imre Ádám (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 50% (1/2) 6
7. Balogh Eugénia Enikő (TSK-Magiszter U11) 50% (1/2) 6
8. MEZÕSI Alex Mihály (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) 50% (1/2) 6
9. PAPP Balázs (Petőfi DSZSE U11) 50% (1/2) 5
10. Nquyen Nam Vinh (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) 50% (1/2) 5
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu