/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Csapatok

Akrobatikus kosárlabda

Férfi NB I. A csoport

Férfi NB I. B Piros csoport

Férfi NB I. B Zöld csoport

Férfi NB II. Keleti csoport

Férfi NB II. Közép A csoport

Férfi NB II. Közép B csoport

Férfi NB II. Nyugati csoport

Fiú egyetemi bajnokság, Kelet

Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat

Fiú Junior

Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár
Alba Fehérvár/B
Atomerőmű SE
Atomerőmű-GYKSE
Bajai Bácska FKE
BDSEbasket/A
BDSEbasket/B
BDSEbasket/C
Békéscsabai KK
Békési SzSK
Beszterce KK
Bikák KK
BKG Prima AK
BLF KK
BLF KK/B
Bonyhádi KSE
Bonyhádi KSE Szekszárd
Budafoki KK
Budapest Basket
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd /A
Budapesti Honvéd/B
CKE U18
Dávid Kornél KA
DEAC
Debreceni KA
Debreceni KA/B
Dife KK
DMTK
Dombóvári Kosársuli KE
DUE DSE-Villámok
Dunaújvárosi Sárkányok
Egri VSI KOK
ELITE Basket
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C
Félegyházi TSI
Fűzfői AK
Gödi SE
Gödöllői SK
GYKSE Szekszárd
Győri KC
Gyulai SI
Kanizsa KK
Kaposvári SI
Karcagi SE
Kaszások Akadémia
Kecskeméti KA
Keresztúri SE
Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/B
KKS
KKS U16
Kozármisleny SE
Kozármisleny SE/B
Lehel Kosársuli
MAFC
MEAFC/A
MEAFC/B
Mezőberényi KK
Monok SE
Monor SE
Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok KE/B
NKA Pécs/A
NKA Pécs/B
Nyíradonyi VVTK
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum KA/A
Nyíregyházi Sportcentrum/B
OSE Lions
OSE Titánok
Pápai KC
Parthus SE
Pilis Basket
PVSK Nemzeti KA
Salgótarjáni KI
Siófoki KE
Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/B
Soproni Tigrisek
Sunshine-NYIKSE
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/B
Szekszárdi Sólymok
Szentendrei KSE
Szentesi KK
Szerencs VSE
Szolnoki KA
Szolnoki KA/B
Szolnoki Olaj KK
Szombathelyi Sportiskola KA
Tatai SE
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Treff 07 SE
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Újpest-MT/C
Várpalota KK
Vásárhelyi Kosársuli
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VMG DSE
VUKE - Veszprém
VUKE - Veszprém/B
Zalakerámia ZTE KK
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zuglói Sasok

Fiú Junior, Regionális

Fiú Kadett

Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/B
Alba Fehérvár/C
Alisca Sólymok
Atomerőmű SE/A
Atomerőmű SE/B
Bajai Bácska FKE
BDSEbasket/A
BDSEbasket/B
Békéscsabai KK
Békési SZSK
Beszterce KK
BKG Príma Akadémia U16F
BKG Príma Akadémia U16FH
BKG Veresegyház
BLF KK
Bonyhádi KSE
Budafoki KK
Budapest Basket
Budapest Csepel
Budapesti Bikák A
Budapesti Bikák B
Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / B
Budapesti Honvéd/C
CEKK
Celldömölki VSE
CKE U16
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Dávid Kornél KA Aligators
Dávid Kornél KA Bulls
Dávid Kornél KA Cougars
Dávid Kornél KA MIX
DEAC
Debreceni KA/A
Debreceni KA/B
Debreceni KA/C
DIFE KK
DMTK
Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári KS/B
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
Dunaújvárosi Sárkányok/A
Dunaújvárosi Sárkányok/B
Egri VSI KOK
Egri VSI KOK/B
ELITE Basket
Esztergomi KE
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely U16
Félegyházi TSI
FKSE Szekszárd
Fűzfői AK
Gödi SE
Gödöllői SK
GYKSE Szekszárd
Győri KC
Gyulasport Nkft.
Hajdúböszörményi TE
Hajdúhadházi KK
Ibrány SE
Ifjú Sólymok/A
Ifjú Sólymok/B
JKC
Kanizsa KK
Kaposvári SI
Kaposvári SI/B
Kapsovári SI/C
Karcagi SE
Kecskeméti KA
Kecskeméti KA/B
Keresztúri SE
Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/B
KKS
KKS U14
Kozármisleny SE
Lehel Kosársuli
MAFC/A
MAFC/B
Marcali VSZSE
MEAFC/A
MEAFC/B
MEAFC/C
Mezőberényi KK
Mezőcsáti DSE
Mohács GYKSE
Monok SE
Monori SE
Nagykőrösi Sólymok KE/A
Nagykőrösi Sólymok KE/B
NKA Pécs/A
NKA Pécs/B
NKA Pécs/Z
Nyíradonyi VVTK
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/B
Nyíregyházi Sportcentrum/C
NYKK-Eötvös
Óbudai Kosárlabda Akadémia
OSE Lions/A
OSE Lions/B
Pápai KC
Parthus SE
Pilis Basket
Pityke KSE
PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/C
Radobasket
Salgótarjáni KI
Siófoki Kosársuli
Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/B
Soproni Tigrisek
Sunshine-NYIKSE
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/B
SZEDEÁK/C
Szentendrei KSE
Szentesi KK
Szerencs VSE
Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/B
Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/B
Szombathelyi SI KA/C
SZPA-HSE
Tamási Dámok
Tapolcai Sziklák
Tatai SE
TF-BP U16
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Treff 07
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Várpalotai KK
Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/B
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VMG DSE
VUKE - Veszprém
VUKE-Veszprém U16/B
Záhonyi Kék Cápák
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Zalakerámia ZTE KK/C
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zuglói Sasok

Fiú Kadett, Regionális

Fiú Serdülő

AF-Tatabányai Medvék
Ajka
Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/B
AtomCity-RICSILLA
Atomerőmű SE/B
Atomerőmű-GYKSE
Atomerőmű-GYKSE/B
Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/B
Békéscsabai KK
Békéscsabai KK/B
Békési SZSK
Beszterce KK
Beszterce KK-Bolyky
Bicskei Pilóták
Bikák KK
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A
BKG Príma Akadémia U14F
BKG Príma Akadémia U14F/2
BKG Príma Akadémia U14FHA
BKG Príma Akadémia U14FHB
BKG-Veresegyház
BKGDSE - Hajdúszoboszló
BLF KK
BLF KK/B
BTDSE Taksonyi Ördögök
Budafoki KK
Budaörsi DSE
Budapest Basket
Budapest Basket/B
Budapest Blazers
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/C
Ceglédi KE
CEKK
Celldömölki Titánok
Cívis KK U14A
Credobus Mosonmagyaróvár
Dávid Kornél IV
Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/C
Debreceni KA DSI
Debreceni KA/A
Debreceni KA/B
Debreceni KA/C
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B
DIFE KK
DMTK
Dombóvári Kosársuli KE
Dunaújvárosi Sárkányok 2004
Dunaújvárosi Sárkányok 2005
Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/B
ELITE Basket
Esztergom
Félegyházi TSI
FKE Serdülő
Fűzfői AK
Gödi SE
Gödöllői Sport Klub
GYKSE Szekszárd
Győri KC/A
Győri KC/B
Gyulai SI
Hajdúböszörményi TE
Hajdúhadházi KK
Herceghalmi Tigrisek
HSE U14
Ifjú Sólymok
JKC
Kanizsa KK
Karcagi SE
KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/C
Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/C
Keresztúri SE
Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/B
Kisújszállási SE
KKS
KKS Boys
Knipl Kft. Bonyhádi KSE
Körmendi Törpördögök
Kozármisleny SE
KVSE
Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/B
MAFC/A
MAFC/B
Marcali VSZSE
MEAFC
MEAFC - Jezsuita
MEAFC-Kossuth
MEAFC/B
MEAFC/C
Mezőberényi KK
Mezőcsáti DSE
Mohács GYKSE
Monok SE
Monori SE
MTE 1904
Nagykőrösi Sólymok
NKA Pécs/A
NKA Pécs/B
NKA Pécs/C
NYÍKSE Tűzgolyók K. U14
NYÍKSE Tűzgolyók M. U14
Nyíkse U14/B
Nyíradony VTK
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
Nyírpazonyi KE
NYKK-Eötvös/A
NYKK-Eötvös/B
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B
OSE Lions/A
OSE Lions/B
OSE Titánok U14
PAFC Basket
Pápai KC
Parthus SE
PBasket
PILIS Basket
Pilis Basket Buda
Pityke KSE
PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/C
Radobasket/A
Radobasket/B
RICSILLA
Salgótarjáni KI
Siófoki Kosársuli
Sláger Kazincbarcika
Soproni Sportiskola Akadémia/C
Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/B
Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek/B
Sunshine-NYIKSE
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/B
SZEDEÁK/C
Szentendrei KSE
Szentesi KK
Szerencs VSE
Szerencsi Darazsak
Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/B
Szolnoki Sportcentrum/C
Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/B
SZPA-HSE
Tamási Dámok
Tapolcai Tigrisek
Tatabányai Titánok
Tatai SE
TF BP U14
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Treff 07 SE
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Újpest-MT/C
Várpalota Sárkányok
Vásárhelyi Gepárdok
Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/B
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
Vasas Áldás Basket
VMG DSE
VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/B
WSK
Záhonyi Kék Cápák
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zuglói Sasok

Fiú Serdülő, Regionális

Fiú U20, Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság Döntő

Gyermek Kupa

ACS Baschet Star Oradea
ACS EKO Sighet
ACS Wildcats Baia Mare
AF-Tatabányai Medvék
AF-Velencei Gézengúzok
Ajka
Alba Fehérvár
Alba Fehérvár Cápák
Alba Fehérvár Kenguruk
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok
Atomerőmű-KSC Szekszárd
Bajai Bácska
Bajai MNÁMK Rakétái
Bajai NKK
Bajai NKK/B
Bátaszék SE
BEAC Farkasrét
BEAC Újbuda KA
BEAC Újbuda KA/B
Békási Kaszások
Békéscsabai KK
Békési Gladiátorok
Békési Heppes Szöcskék
Beszterce KK
Beszterce KK Bolyky
Beszterce KK.- Szécsény
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET
BKG Veresegyház
BKG-Ebes
BKG-Thököly
BKG-VMG DSE UP12A
BKG-VMG DSE UP12B
BKGDSE - Püspökladány
BKGDSE-Csongrád
BKGDSE-Hajdúszoboszló
BKGDSE-UP12
BLF KK/A
BLF KK/B
Bonyhádi KSE
BSC
BSC Farkasrét
BSC Lány
BTDSE Taksonyi Ördögök
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B
BUDAFOKI BaKoK
Budafoki Bikák
Budafoki Demjén Kölykök
Budai Aranysakálok
Budai Vizslák
Budaörsi DSE
Budapest Blazers
Budapest Blazers/B
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd Derkovits
Budapesti Honvéd Falcons
Budapesti Honvéd Sólymok
Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok
Budapesti Honvéd Sportegyesület-Bakáts-Molnár
Budapesti Honvéd Sportegyesület/A
Budapesti Honvéd Sportegyesület/B
Budapesti Honvéd Sportegyesület/C
CEKK-Gerje
Celldömölki Góliátok
Cívis DKA Fehértigrisek
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas
Cívis KK Kunszentmárton
Cívis KK Macskatigrisek
Cívis KK U12A
Cívis KK U12B
CKE U12
Concordia Motax KC Pápa
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök
Crisul BCU Oradea
Csata Csillagok
Csata Garfield
Csata-Pannónia
CSS Bega Timisoara
CVSE Vulkán Fürdő
Dávid Kornél KA Békák
Dávid Kornél KA Harcosok
Dávid Kornél KA Pandák
Dávid Kornél KA/Alligators
Dávid Kornél KA/Bulls
Dávid Kornél KA/Cougars
Debreceni KA/A
Debreceni KA/Leány
DFDSE Villámok
Dife KK
DIFE KK Sasfiókák
Diósdi Sasok
DKKA Titánok
DMTK
DMTK Leány
DMTK/B
Dombóvári Kosársuli KE U12’’B’’
Dombóvári KS
Dűlői Kaszások
Dunakeszi Kiscicák
Dunaújvárosi Sárkányok
Dunaújvárosi Vadkutyák
DVTK Akadémia
DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/C
DVTK-ÉLKSK Edelény
DVTK-ÉLKSK Encs
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát
DVTK-ÉLKSK Miskolc/A
DVTK-ÉLKSK Miskolc/B
DVTK-ÉLKSK Ózd
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
DVTK-ÉLKSK Zemplén
Egri Kék Oroszlánok
ELITE Basket
Esztergom U12
FAK Balatoni Polipok
Fehér Farkasok
FKE Erdőlakók
FKE Kőrösi
FKE Lobogó
FTSI Fiú
FTSI Fiú 2.
FTSI Leány
Fürge Gyik DSE
Fűzfői AK
Gödi Gödények
Gödi SE
Gödi SE-Dk. Kiscicák
Gödöllői SK
Gönyűi Harcsák
Gyakorlós Csibék
Gyakorlós Mágusok
GYKSE Szekszárd A
GYKSE Szekszárd B
Gyöngyösi SI
Győri KC Mókusok
Győri KC Oroszlánok
Győri KC Zsiráfok
Gyulasport Nkft.
Hadházi Farkasok
Hajdúböszörményi TE
Harcos Sólymok
Herceghalmi Tigrisek
Herman Pókok
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
Hévíz SK
Honvéd-SZSE
HSA Hattyúk
HSA Pumák
HSA Sasok
HSA Tigrisek
HSE
Ifjú Sólymok KS
JKC
JKSE Kosársuli U12
Kanizsa Kosárlabda Klub - Kalózok
Kanizsai Vadmacskák
Kanizsai Vadmacskák/B
Kapuvári Macskák
Kapuvári Párducok
Karcagi SE Farkasok
KARCAGI SE PUSZTAI SASOK ’’B’’
Karcagi SE Pusztai Sasok/A
KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/C
KASI/D
Kaszás Boys
Kaszás Reménységek
Kaszások Akadémia
Kecel
Kécskei Vidrák II.
Kecskeméti KA Amazonok
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA Jimmy
Kecskeméti KA Kismercik
Kecskeméti KA MathiÁSZ
Kecskeméti KA Vadmacskák
Kecskeméti KA Villámok
Kecskeméti KA/Gepárdok
Keresztúri Méhecskék
Keresztúri SE/A
Keresztúri SE/B
Kertvárosi Mambák
Kisújszállási SE
KKS-Girls
KKS-Titánok
KLIKK Zsiráfok
KLKA-Veresegyház
KLKS Benkő
KöLöKöS Fiúk
KöLöKöS Lányok
Komló Sport
Körmendi Törpördögök/A
Körmendi Törpördögök/B
Kosársuli 8600 Kft
Kőszegi Sólymok
Kövesdi Oroszlánkölykök
Kozármisleny SE
Kozármisleny SE/B
KVSE Kemények U12
KVSE U12
Lehel Kosársuli
Lehel U12/B
LPS Bihorul Oradea
MAFC Gabányi
MAFC Heisler
MAFC Mokos
MAFC-Grosics
Mágusok Egyesület
Malév Kobrák
Malév Zsiráfok
Marcali Szürkefarkasok
MEAFC Basket Bulls
MEAFC Cápakölykök
MEAFC Kossuth
MEAFC Szürke Farkasok
MEAFC-Bársony
MEAFC-Struccolók
Mezőberényi KK
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK
Mezőörsi Hangyák
Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE
Miklósi Kékrókák
Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci Sportiskola Kossuth
Mohácsi Torna Egylet 1888
Monok SE
Monori SE
Móra Sasok
MP Sport Timisoara
MTK Budapest
MVSI Kossuth
MVSI Vadmacskák/B
Nagykőrösi Sólymok
Nagyszalontai Tigrisek BC
Németvölgyi Bocsok
Németvölgyi Medvék
NKA Pécs Fiú/A
NKA Pécs Fiú/B
NKA Pécs Leány/A
NKA Pécs Leány/B
Nyakiglányok
Nyíkse Tűzgolyók K. U12
Nyíkse Tűzgolyók M. U12
Nyíkse Tűzgolyók P. U12
Nyíkse Tűzvirágok K U12
Nyíkse Tűzvirágok M U12
NYÍKSE Tűzvirágok U12
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
Nyírpazonyi KE U12
NYKK Eötvös
Óbudai Kaszások Boys
Óbudai Kaszások Girls
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/C
Óbudai Reménységek
OSE MórMoták
OSE Oroszlánok
OSE Vadmacskák
PAFC Basket
PAFC Budai Villámok
PAFC Mennydörgők
Pannónia Vasas
Paragváris Sólymok
Parthus SE
Parthus SE II.
Péti Darazsak
PILIS Basket
Pilis Basket Buda
Pityke Fiú
Pityke Leány
Pityke Párducok
PSE Párducok
PSZSE-Kisördögök
Pusztai Rókarcagi SE
Pusztaszabolcsi Tigrisek
PVSK Kisgőzösök
PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK NKA Leány/A
PVSK NKA Leány/B
Rácalmási Sárkányok
Radi Balatonfüred
Radobasket BDSE/A
Radobasket BDSE/B
Radobasket Gárdonyi/A
Radobasket Gárdonyi/B
Radobasket-Érd
Radobasket/B
Repülő Mókusok
RICSILLA
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas
RICSILLA Becsehely
RICSILLA Egervár-Teskánd
RICSILLA Kunszentmárton
RICSILLA Lányok
RICSILLA Lenti
RICSILLA Rakéták
RICSILLA Zalalövő
RICSILLA Zalaszentgrót
Salgó Basket Szécsény
Salgótarjáni KI
Sárbogárdi KC Darazsak
Siófoki KS
SLÁGER Kazincbarcikai KSE
SMAFC Nagycenki Gepárdok
Sopron KC Oroszlánok
Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/B
Soproni Darazsak Akadémia/C
Soproni Darazsak Akadémia/D
Soproni Sportiskolás Bikák
Soproni Sportiskolás Bivalyok
Soproni Sportiskolás Sasok
Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/B
Sopronkövesdi Zsiráfok
Sportdarázs
Sportiskolás Csajok
Sportiskolás Sólymok
Sportiskolás Törpillák
Szakolyi Zsiráfok
Százhalombattai KSE
Széchenyi KA
Széchenyi Tömegsport SE Medvék
SZECSKA Szöcskék
SZEDEÁK Aranysakálok
SZEDEÁK Bikák
SZEDEÁK Ezüstsakálok
SZEDEÁK Ezüstvillámok
SZEDEÁK Kisbikák
SZEDEÁK Sasok
SZEDEÁK Villámok
Szeged KE Sárkány
Szeged KE-Bulldogok
Szeged KE-Madách
Szeged KE-Tigrisek
Szekszárdi Karvalyok
Szentendrei KSE
Szentesi KK
Szentesi KK B
Szerencs Darazsak
Szerencsi Varázslók
SzKE-Hópárducok
SzKE-Karolina
SZKHSE
Szögedi Harcsák
Szolnoki KA
Szolnoki Leopárdkölykök
Szolnoki Sportcentrum
Szombathelyi KA
Szombathelyi SI
SZPA-HSE
SZPA-HSE Oroszlánok
SZPA-HSE Sáron Rózsái
SZSE U12
Tamási Dámocskák
Tapolcai Gazellák
Tapolcai Kisgepárdok
Tapolcai Sárkányok
Tatabányai KC
Tatabányai Kenguruk
Tatai Aprók
Tatai SE U12
Tatai Törpék
Tatai Zsiványok
Téti Tigrisek
TF BP U12
TFSE
Tiszai Virágok
Tiszakécskei Vidrák
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Titánok U12
TÖREKVÉS CSŐRIKÉK
Török Sasmadarak
Török Sasok
Toronyi Sólymok
Tószegi Vadrózsák
TSK-Magiszter
Újfehértói Sportklub
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Újpest-MT/C
Vad Darazsak
Városgazda UP Akadémia
Várpalota Párducok
Várpalotai Gepárdok
Várpalotai Sárkányok
Vásárhelyi Cápák
Vásárhelyi Delfinek
Vásárhelyi Farkasok
Vásárhelyi Gepárdok
Vásárhelyi Kacsák
Vásárhelyi Párducok
Vásárhelyi Rókák
Vásárhelyi Villámok
Vasas Akadémia U11
Vasas Akadémia U12
Vasas Áldás Basket
Vasas Amazonok
Vasas Bolhák
Velencei Csukák
Velencei Vadkacsák
Viadukt SE
Vidám Kenguruk
VMG DSE
Vörös Rókák
Vörösmartys Zsiráfok
VUKE U12
VUKE-Veszprém fiú
VUKE-Veszprém leány
Vule U12/A
WSK
Zalaegerszegi KTE
Zalakarosi Gepárdok
Zalakerámia ZTE KK
Ziccer Manók
Ziccer Tigrisek
Ziccer Tigrisek TK Rakéták
Zsákoló Zsiráfok
Zsákoló Zsiráfok ’’B’’
Zsíros Akadémia Darázslányok
Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok
ZTE KK/B
Zuglói Sascsajok
Zuglói Sasok

Hepp Kupa, Férfi

Hepp Kupa, Női

Kenguru Kupa

ACS Baschet Star Oradea fehér II.
ACS Baschet Star Oradea kék III.
ACS Baschet Star Oradea narancs I.
ACS Baschet Star Oradea zöld IV
ACS Wildcats Baia Mare I.
ACS Wildcats Baia Mare II.
AF-Pázmándi Farkasok
AF-Tatabányai Medvék
AF-Velencei Csukák
AF-Velencei Vadkacsák
Ajka
Alba Fehérvár
Alba Fehérvár Cápák
Alba Fehérvár Oroszlánok
Alma utcai Zsiráfok
Apró Sárkányok
Arany Iskola
Atomcsajok
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok
Atomerőmű-KSC Szekszárd
Baja Rakétái
Bajai Bácska FKE
Bajai NKK/A
Bajai NKK/B
Balatonfüred
Bátaszéki Oroszlánok U11
BEAC Farkasrét
BEAC Kisvizslák
BEAC Petőfi
BEAC Vizslák
Békási Kaszások
Béke utcai Törpeharcsák
Békéscsabai KK/A
Békéscsabai KK/B
Békéscsabai KK/C
Békési Heppes Szöcskék
Békési Kis Gladiátorok
Békési Oroszlánok
Beszterce KK
Beszterce KK Bolyky
BKG DSE
BKG PRIMA Akadémia Érd U11
BKG PRIMA Akadémia SZH U11
BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11
BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET
BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS
BKG-PRIMA AKADÉMIA Hajdúszoboszló A
BKG-PRIMA AKADÉMIA Hajdúszoboszló B
BKG-Veresegyház
BKG-VMG DSE
BKGDSE-Csongrád
BKGDSE-Ebes
BKGDSE-Hajdúszoboszló
BKGDSE-Püspökladány
BKGDSE-Thököly
BLF Bolhák
BLF Kenguruk
BLF Koalák
BLF/Honvéd
Bonyhádi KSE
BSC Budakeszi
BSC Farkasrét
BSC Herman Lányok
BSC Telki
BSC-Herman
BSC-Páty
BTDSE Taksonyi Ördögök/A
BTDSE Taksonyi Ördögök/B
Budafoki Békák
Budafoki Bolhák
Budafoki Demjén Kölykök
Budai Aranysakálok
Budai Villámok
Budaörsi DSE
Budapest Basket
Budapest Blazers
Budapest Csepel
Budapest Police SE
Budapesti Honvéd Falcons
Budapesti Honvéd Sólymok
Budapesti Honvéd Sportegyesület-Bakáts-Molnár
Budapesti Honvéd Sportegyesület/A
Budapesti Honvéd Sportegyesület/B
Budapesti Honvéd Sportegyesület/C
Budapesti Honvéd-SZSE
CEKK
Cívis DKA Dózsa-Gönczy Oroszlánok
Cívis DKA Jaguárok
Cívis DKA TK Macskák
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas II.
Cívis KK Fehértigrisek
Cívis KK Kunszentmárton
Cívis KK Tigrisek
Cívis KK TK Rakéták
CKE U11
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk
Csata Garfield
Csata Pónik
Csepel KI
Csípős Darazsak
Dávid Kornél KA Bory
Dávid Kornél KA Szent Imre
Debreceni KA TK Lányok
DIFE Sasfiókák
Diósdi Sasok KE
DKKA Békák
DKKA Csigák
DKKA Darazsak
DKKA Gepárdok
DKKA Nyuszik
DKKA Ördögök
DKKA Párducok
DKKA Rókák
DKKA Tigrisek
DKKA Ugró Mókusok
DKKA Vadcsikók
DKKA Vadmacskák
DKKA Vezérek
DKKA Villámok
DMTK/A
DMTK/B
Dombóvári KS
Dombóvári KS/B
Dűlői Kaszások
Dunaújvárosi Sárkányok
DVTK Akadémia
DVTK Akadémia/B
DVTK-ÉLKSK Cigánd
DVTK-ÉLKSK Edelény
DVTK-ÉLKSK Encs
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát
DVTK-ÉLKSK ÓB
DVTK-ÉLKSK Ózd
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
DVTK-ÉLKSK Zemplén
DVTK-Fazekas
DVTK-Nagy Lajos
DVTK-Szabó Lőrinc
Egerszegi Zsebibabák
Egri Kék Oroszlánok
ELITE Elefántok
ELITE Legyek
ELITE Rínók
Feketés Darazsak
FKE Erdőlakók
FKE Hangyaboly
FKE Kőrösi
FKSE Szekszárd UP
FTSI Batthyány L. Iskola
FTSI Constantinum 1.
FTSI Darvas Iskola
FTSI Dózsa Gy. Iskola
FTSI József A. Iskola
FTSI Platán Iskola
Fürge G.Y.I.K.O.K.
Fürge Gyík DSE
Fűzfői AK
GKS Nyíregyháza/A
GKS Nyíregyháza/B
Gödi Gödények
Gödi Gólyák
Gödi SE - Dk. Kiscicák
Gödöllői SK
Grosics Vizslák
Gyakorlós Törpék
GYKSE Szekszárd
GYKSE Szekszárd/B
Gyöngyös SI
Gyönyűi Harcsák
Győri KC Kenguruk
Győri KC Lovagok
Győri KC Párducok
Győri KC Vizslák
Gyulai Vidrák
Gyulai Vidrák/B
Gyulasport Nonprofit Kft.
Hadházi Farkasok B
Hadházi Farkasok KK
Hajdúböszörményi TE
Hajdúhadházi Farkasok KK
Harcias Kenguruk
Harcos Darazsak
Harcos Sólymok
Herceghalmi Tigrisek
Herman Pókok
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
Hévíz SK I.
Hévíz SK II.
HSA Pumák
HSA Sasok
HSA Tigrisek
HSE
Hunyadis Darazsak
ICT Pilóták
ICT Repülő Mókusok/A
ICT Repülő Mókusok/B
Ifjú Sólyomfiókák
JKC/A
JKC/C
JKC/Molnár
JKSE Kosársuli
Kalózok
Kanizsa DKK
Kanizsa Kosárlabda Klub
Kanizsai Mókusok
Kanizsai Mókusok/B
Kapuvári Macskák
Karcagi SE Farkaskölykök
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák
KARCAGI SE Pusztai Sasfiókák/B
KASI/A
KASI/B
KASI/C
KASI/D
KASI/E
Kaszás Girls
Kaszás Minik
Kaszások Akadémia
Kaszások Boys
KECEL
Kécskei Vidrák
Kecskeméti KA Amazonok
Kecskeméti KA Gepárdok
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA Mitugrász
Kecskeméti KA Vadmacskák
Kecskeméti KA Villámok
KECSKEMÉTI KA/JIMMY
KECSKEMÉTI KA/PÁRDUCOK
Kecskeméti KC Halas
Kecskeméti KC Hetény
Kecskeméti KC Mátyás
Kecskeméti KC Méntelek
Kéksárga Flamingók
Kéksárga Gepárdok
Kéksárga Koalák
Kéksárga Okapik
Kéksárga Zsiráfok
Kenguru Füred
Keresztúri Méhecskék
Kertvárosi Gepárdok
Kisújszállási SE
KKS Tigers
KKS Titánok
KLIKK Zsiráfok
KLKA Angoltagozatos
KLKA Szűcs
KLKS Benkő
KLKS Homoktövis
KLKS Szigeti
KLKS-VVSK
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11
Kőbányai Darazsak/Harmat
Kőbányai Darázslányok/B
Kölökös Törpék
Komló Sport
Körmendi Törpördögök/A
Körmendi Törpördögök/B
Kövesdi Oroszlán Kölykök
Kövesdi Zsiráfok
Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/B
Kozármisleny SE/C
KVSE U11
Lackneros Darazsak
Lehel Kosársuli
MAFC Csíkihegyek
MAFC Farkasrét
MAFC Petőfi
MAFC-Grosics
Mágusok Egyesület
Malév Kobrák
Malév Pandák
Malév Zsiráfok
Marcali Szürkefarkasok
Marcali Szürkefarkasok/B
Mátyás Iskola
MEAFC - Vidrák
MEAFC Basket Bulls
MEAFC Kossuth
MEAFC Struccolók
MEAFC Szürke Farkasok
MEAFC Vidrakölykök
MEAFC-Bársony
Megyeri Tigriskölykök
Mezőberényi KK
Mezőcsáti Nincs Zsák
Mezőörsi Oroszlánok
Mezőtúri Református Kollégium Túri DSE
Miklósi KékRókák
Miskolci Sportiskola Kossuth
Miskolci Sportiskola Vadmacskák
MIZSE Feketés Darazsak
MNÁMK Rakéták
Monok SE
Monok SE Kenguru 2
Monori SE
Móra Tornádók
Mórás Cápák
Mosonmagyaróvári Kenguruk
MP Sport Timisoara
MTK Budapest
Nádor Tigrisek
Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok/B
Nagyszalontai Tigrisek
Németvölgyi Bocsok
NKA Pécs - Kozármisleny
NKA Pécs - Református
NKA Pécs - Szigetvár
NKA Pécs Belvárosi - Csokonai
NKA Pécs Deák - Koch
NKA Pécs Fiú C
NKA Pécs Fiú/A
NKA Pécs Fiú/B
NKA Pécs Jókai - I. Gyakorló
NKA Pécs Leány
NKA Pécs Leány/B
NKA Pécs Vegyes
Nyakiglányok
NYÍKSE Tűzgolyók K. U11
NYÍKSE Tűzgolyók M. U11
NYÍKSE Tűzgolyók P. U11
NYÍKSE Tűzvirágok K. U11
NYÍKSE Tűzvirágok M. U11
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum/B
Nyírtelki Zsiráfok
NYKK Eötvös
Óbudai Reménységek
OSE Mókusok
OSE MórMoták
OSE Simbák
OSE TKC U11
PAFC Basket
PAFC Mennydörgők
Pákozdi Kócsagok
Pannónia Csata
Pannónia Vasas
Pápai KC
Paragváris Sólymok
Pasa Csillagok
PaSa Reménységei
Pátyi SE
Pázmándi Farkasok
Pécsi VSK Zebrák
Pilis Basket
PILIS BASKET BUDA
Pityke KSE
Prohászkás Csibék
PSE Párducok
PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd
PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér
Pusztaszabolcsi Tigrisek
PVSK – Deák-Mezőszél
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B
PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/C
PVSK Nemzeti Akadémia/D
PVSK Nemzeti Akadémia/E
Rácalmási Sárkányok
Radobasket - BDSE
Radobasket BDSE/B
Radobasket Bicske
Radobasket Budaörs
Radobasket-Érd
Radobasket/A
Radobasket/B
Rakamazi Zsiráfok
RICSILLA Becsehely
RICSILLA Fiúk
RICSILLA Lányok
RICSILLA Lenti
RICSILLA Zalalövő
RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas
Ricsilla-Kunszentmárton
Rókusi Picurharcsák
Rókusi Törpeharcsák
Római Kaszások
Salgó Basket Szécsény
Salgótarjáni KI
Siófoki KS
Sláger Kazincbarcika KSE
SMAFC Nagycenki Gepárdok
Sólyomfiókák
Sopron KC-Oroszlánok
Soproni Sportiskolás Bivalyok
Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok
Soproni Sportiskolás Gepárdok
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok
Soproni Tigrisek B
Soproni Tigrisek Deák tér
Soproni Tigrisek Fenyő tér
Soproni Tigrisek Kópháza
Soproni Tigrisek Orsolya
Soproni Tigrisek/A
Sportdarázs
Sportiskolás Sólymok
Sportiskolás Törpillák
Szakolyi Zsiráfok
Szandai Farkasok
Szárnyaló Sólyomfiókák
Szatymazi Törpeharcsák
Százhalombattai KSE
Szeberényi DSE
SZECSKA Bikák
SZECSKA Sáskák
SZECSKA Szöcskék
SZEDEÁK Alsóváros
SZEDEÁK Aranysakálok
SZEDEÁK Béke
SZEDEÁK Bikák
SZEDEÁK Boni-Csikók
SZEDEÁK Domaszék
SZEDEÁK Dózsa
SZEDEÁK Ezüstrókák
SZEDEÁK JuGyu
SZEDEÁK Karolina
SZEDEÁK Kisbikák
SZEDEÁK Kisdózsa
SZEDEÁK Nagydózsa
SZEDEÁK Rókus
SZEDEÁK Sasfiókák
SZEDEÁK Sasok
SZEDEÁK Vadócok
SZEDEÁK Villámok
SZEDEÁK Weöres
Szeged KE - Hópárducok
Szeged KE - Karolina
Szeged KE - Madách
Szeged KE - Rókusi Mókusok
Szeged KE - Rózsaszín Párducok
Szeged KE - Ságvári
Szeged KE - Vadmacskák
Szegedis Gladiátorok Békés
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület
Szentendrei Kölyökfarkasok
Szentesi KK
Szentesi KK/B
Szerencs VSE
Szerencsi Darazsak
Szerencsi Varázslók
SzKE-Hóbagoly
SzKE-Tabán Szellemek
Szögedi Harcsák
Szolnoki Kisbaglyok
Szolnoki MiniLeok
Szolnoki Sasok
Szombathelyi SI
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft.
Szorgos Darazsak
SZPA-HSE
SZSE Párducok
SZSE Terézvárosi
SZSE U11
Tamási Dámocskák
Tamási Teknősök
Tapolcai Gepárdok
Tapolcai Jaguárok
Tapolcai Szöcskék
Tatabányai KC
Tatai Hangyácskák
Tatai Mosómedvék
Tatai SE U11
Téti Tigrisek
TF-BP U11
TFSE
TFSE Farkasok
Tigrismanók
Tiszai Kisvirágok
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Törekvés Törpicúrok
Törekvés Törpillák
Török Sasfiókák
Tószegi Tigrisek
Tószegi Vadrózsák
TSK-Magiszter
Tulipános Mókusok
Újfehértói Sportklub
Újfehértói Zsiráfok
Újpest-MT Girls
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Újpest-MT/C
Újvárosi Szelek
Újvárosi Szikra
ÚMT Tigrisek
Vad Darazsak
Vadmacskák
Vagány Nyulak
Várpalotai Gepárdok
Várpalotai Párducok
Várpalotai Sárkányok
Vásárelyi Kishódok
Vásárhelyi Delfinek
Vásárhelyi Farkasok
Vásárhelyi Gepárdok
Vásárhelyi Kacsák
Vásárhelyi Kobrák
Vásárhelyi Krokodilok
Vásárhelyi Párduckölykök
Vásárhelyi Párducok
Vásárhelyi Rókák
Vásárhelyi Turbócsigák
Vásárhelyi Villámok
Vásárhelyi Vizslák
Vásárhelyi Zebrák
Vasas Akadémia U10
Vasas Akadémia U11
Vasas Áldás Basket
Vasas Amazonok
Vasas Bolhák
Vasvári Sárkányok
Velencei Vízipókok
Viadukt SE
Vidám Kenguruk
Villámló Tigrisek
Villámló Tigrisek/B
VMG DSE - Bolyai
Vörösmarty Törpeharcsák
Vörösmartys Zsiráfok
VUA Törpék
VUKE U11 fiú
VUKE U11 leány
VUKE U11 vegyes
West Activ Timisoara
WSE
Zalakarosi Fókák
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Ziccer Bocsok
Ziccer Kistigrisek
Ziccer Pandák
Ziccer Pumák
Ziccer Tigrisek II.
Ziccer Tigrisek Jaguárok
Zrínyi Iskola
Zrínyi Törpeharcsák
Zsákoló Zsiráf Bébik
Zsákoló Zsiráfok ’’A’’
Zsákoló Zsiráfok ’’B’’
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázsfészek
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok
Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia
Zuglói Sasok
Zuglói Sasok Herman

Leány egyetemi bajnokság, Kelet

Leány egyetemi bajnokság, Nyugat

Leány Junior, Regionális

Leány Kadett

Ajka
Atomerőmű SE
Atomerőmű-KSC Szekszárd
Bajai NKK
BEAC -Újbuda KA/A
BEAC -Újbuda KA/B
BEAC -Újbuda KA/M
BEAC Farkasrét
BEAC-Újbuda KA/C
Beszterce KK-Szécsény
BKG Kos Akadémia
CEKK
Csata DSE
Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/C
Darazsak Sportakadémia/D
Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA/B
DEAC
DEAC/B
Debreceni KA/A
Debreceni KA/B
DMTK
DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/B
DVTK-ÉLKSK M
DVTK-ÉLKSK Ó
DVTK-ÉLKSK T
DVTK-ÉLKSK Y
DVTK-ÉLKSK Z
Félegyházi TSI
Ferencvárosi KE
Gödöllői SK
Gyakorló DSE
Kanizsai Vadmacskák SE
Karcagi SE
Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/B
Kiss Lenke KA/B
Kiss Lenke KS
KKS
Komló Sport KK
Mágusok Egyesület
Mezőberényi KK
Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/B
Monor SE
MTK Budapest
MTK Budapest/B
Nagykőrösi Sólymok KE
NKA Pécs u15
NKA Pécs u15 B
NKA Pécs/A
NKA Pécs/B
Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli/B
Óbudai Kaszások
OSE Oroszlányok
Parthus SE
Pénzügyőr SE
Petőfi SE
Pilis Basket
PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/C
Radobasket
Soproni Darazsak AK/B
Soproni Darazsak Akadémia
Százhalombattai KSE
Széchenyi KA
Szeged KE
Szeged KE/B
Szentesi KK
Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/B
Szombathelyi SI
SZPA-HSE
Tapolcai Oroszlánok
Tatabányai KC
Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/B
Várpalota Gepárdok
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/C
VMG DSE
VUKE U16
Zalaegerszegi KTE
Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya/B

Leány Kadett, Regionális

Leány Serdülő

Atomerőmű SE
Atomerőmű-KSC Szekszárd
Bajai NKK
Bajai NKK/B
BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/C
BKG PRIMA Akadémia
BSC
CEKK
Csata DSE
Darazsak Sportakadémia
Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/B
DEAC
Debreceni KA DSI
Debreceni KA/A
DMTK
Dunaújvárosi Vadkutyák
DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/C
DVTK-ÉLKSK E
DVTK-ÉLKSK M
DVTK-ÉLKSK Ó
DVTK-ÉLKSK T
DVTK-ÉLKSK X
DVTK-ÉLKSK Z
Félegyházi TSI
Gödi SE
Gödöllői SK
Gyakorló DSE
Gyöngyösi SI
HSA Bombázók
Kanizsa DKK
Karcagi SE
Kaszások Akadémia/A
Kaszások Akadémia/B
Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/B
Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/B
KKS
Komló Sport KK
Mágusok Egyesület
Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/B
MTE 1904
MTK Budapest
NKA Pécs u13
NKA Pécs/A
NKA Pécs/B
NYÍKSE Tűzvirágok U14
Nyíregyházi Kosársuli//C
Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/B
OSE Amazonok
Parthus SE
Pénzügyőr SE
Pilis Basket
Pityke KSE
PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/C
Radobasket
RICSILLA
Salgó Basket
Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/B
Soproni Darazsak Serdülő Darazsak
Sportdarázs/A
Sportdarázs/B
Százhalombattai KSE
Széchenyi KA
Szeged KE - Gazellák
Szeged KE/B
Szegedi KE/A
Szentesi KK
Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum/B
Szombathelyi SI
SZPA-HSE
Tapolcai Párducok
Tatabányai KC
Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/B
Treff SE
Újfehértói Sportklub
Várpalotai Gepárdok
Vasas Akadémia
Vasas Akadémia/B
VMG DSE
VUKE-Veszprém
Zalaegerszegi KTE
Zsíros Akadémia Kőbánya

Leány Serdülő, Regionális

Magyar Kupa, Férfi

Magyar Kupa, Női

NB I. A csoport, Fiú U20

NB I. B Piros csoport, Fiú U20

NB I. B Zöld csoport, Fiú U20

Női Amatőr NB I. Piros csoport

Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Női NB I. A csoport

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu