P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pente Károly | (TSK-Magiszter U11) | 48 | 6 | |||||
2. | Daróczi Zsombor | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 36 | 6 | |||||
3. | Ábri Dávid | (TSK-Magiszter U11) | 33 | 6 | |||||
4. | Balogh Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 29 | 6 | |||||
5. | Krakkó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 26 | 5 | |||||
6. | Ábri Renátó László | (TSK-Magiszter U11) | 24 | 6 | |||||
7. | Végh Dániel József | (Petőfi DSZSE U11) | 21 | 5 | |||||
8. | Ling Imre Ádám | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 21 | 6 | |||||
9. | Makula Róbert | (TSK-Magiszter U11) | 19 | 6 | |||||
10. | Nagy István | (Petőfi DSZSE U11) | 18 | 5 | |||||
11. | Szilágyi Hunor | (Petőfi DSZSE U11) | 12 | 5 | |||||
12. | Kecskeméti Péter | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 12 | 6 | |||||
13. | Juhász Gábor | (Petőfi DSZSE U11) | 11 | 5 | |||||
14. | Sallai István | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 10 | 6 | |||||
15. | Mónus Gellért | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 10 | 6 | |||||
16. | Ábri Martin Nándor | (TSK-Magiszter U11) | 10 | 6 | |||||
17. | Bartha Donát | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 9 | 5 | |||||
18. | Mezősi Alex Mihály | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 9 | 6 | |||||
19. | Zámbó Dávid | (Petőfi DSZSE U11) | 8 | 5 | |||||
20. | Lakatos Rómeó | (TSK-Magiszter U11) | 8 | 6 | |||||
21. | Rézműves Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 8 | 6 | |||||
22. | Pintér Kornél | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 7 | 3 | |||||
23. | Orosz Noémi | (Újfehértó Sportklub B U11) | 6 | 5 | |||||
24. | Makács Enikő | (Újfehértó Sportklub A U11) | 6 | 5 | |||||
25. | Rézműves Krisztina | (TSK-Magiszter U11) | 6 | 6 | |||||
26. | Kósa Tamás | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 5 | 2 | |||||
27. | Kolozsi Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 5 | 5 | |||||
28. | Papp Balázs | (Petőfi DSZSE U11) | 5 | 5 | |||||
29. | PAPP Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 5 | 5 | |||||
30. | File Eszter Írisz | (Újfehértó Sportklub B U11) | 5 | 5 | |||||
31. | Rostás Vanessza | (TSK-Magiszter U11) | 4 | 6 | |||||
32. | Seres Ferenc | (Újfehértó Sportklub B U11) | 4 | 5 | |||||
33. | Iván Levente | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 4 | 5 | |||||
34. | KOVÁCS Jázmin Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 4 | 5 | |||||
35. | Kecskés Csaba | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 4 | 5 | |||||
36. | Murányi József | (Újfehértó Sportklub B U11) | 4 | 5 | |||||
37. | OROSZ Erika | (Újfehértó Sportklub B U11) | 4 | 5 | |||||
38. | Kind Martin | (Petőfi DSZSE U11) | 3 | 5 | |||||
39. | Nguyen Nam Vinh | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 3 | 5 | |||||
40. | Balogh Eugénia Enikő | (TSK-Magiszter U11) | 3 | 6 | |||||
41. | Kévés Zoltán | (Újfehértó Sportklub A U11) | 2 | 3 | |||||
42. | Bíró Dániel | (Petőfi DSZSE U11) | 2 | 1 | |||||
43. | Vámos Anasztázia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 2 | 2 | |||||
44. | MOLNÁR Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 2 | 4 | |||||
45. | Ambrusz Dávid | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 2 | 4 | |||||
46. | Nagy Nikolett | (Újfehértó Sportklub A U11) | 2 | 5 | |||||
47. | KISS Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 2 | 5 | |||||
48. | KOVÁCS Alexandra | (Újfehértó Sportklub A U11) | 2 | 5 | |||||
49. | Pallagi Ákos | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 2 | 5 | |||||
50. | Kiss Emilia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 2 | 5 | |||||
51. | Ladányi Bendegúz | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 2 | 5 | |||||
52. | Papp Réka | (Újfehértó Sportklub A U11) | 2 | 5 | |||||
53. | Szép Levente Richárd | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 2 | 5 | |||||
54. | Horváth Dénes | (Petőfi DSZSE U11) | 2 | 5 | |||||
55. | Rákos Fanni | (Újfehértó Sportklub A U11) | 1 | 5 | |||||
56. | Pásztor László | (Újfehértó Sportklub A U11) | 1 | 3 | |||||
57. | MOLDVÁN Máté | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 3 | |||||
58. | Hanyu Botond | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 2 | |||||
59. | Rézműves Dorina | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
60. | CSEKE Péter Ernõ | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
61. | CSONTOS Zsombor | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
62. | Farkas Bende | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
63. | Bartók Vivien | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
64. | Tenkely Szabolcs Bulcsú | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
65. | Németh Ramóna | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
66. | Papp Balázs Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
67. | SARKADI Alexandra | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
68. | FILEP Dorina | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
69. | Molnár Benedek | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 3 | |||||
70. | Czakó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 4 | |||||
71. | Balogh Krisztián | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
72. | SZENDECZKI Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
73. | GOMBOS Dávid Szilárd | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
74. | Gál Rudolf | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
75. | Gaál Csaba | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
76. | Kukucska Zita | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
77. | KURUCZ Gábor | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
78. | Papp Kamilla Réka | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 2 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pente Károly | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
2. | Daróczi Zsombor | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
3. | Ábri Dávid | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
4. | Krakkó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
5. | Balogh Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
6. | Végh Dániel József | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
7. | Ábri Renátó László | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
8. | Nagy István | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
9. | Ling Imre Ádám | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
10. | Makula Róbert | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
11. | Kósa Tamás | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 2 | |||||
12. | Szilágyi Hunor | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
13. | Pintér Kornél | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 3 | |||||
14. | Juhász Gábor | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
15. | Kecskeméti Péter | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
16. | Bíró Dániel | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 1 | |||||
17. | Bartha Donát | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
18. | Mónus Gellért | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
19. | Ábri Martin Nándor | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
20. | Sallai István | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
21. | Zámbó Dávid | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
22. | Mezősi Alex Mihály | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
23. | Lakatos Rómeó | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
24. | Rézműves Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
25. | Makács Enikő | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
26. | Orosz Noémi | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
27. | Kolozsi Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
28. | Rézműves Krisztina | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
29. | PAPP Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
30. | Papp Balázs | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
31. | Vámos Anasztázia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 2 | |||||
32. | File Eszter Írisz | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
33. | Seres Ferenc | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
34. | Murányi József | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
35. | OROSZ Erika | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
36. | Iván Levente | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
37. | KOVÁCS Jázmin Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
38. | Kecskés Csaba | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
39. | Kévés Zoltán | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 3 | |||||
40. | Rostás Vanessza | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
41. | Kind Martin | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
42. | Nguyen Nam Vinh | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
43. | MOLNÁR Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 4 | |||||
44. | Balogh Eugénia Enikő | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
45. | Ambrusz Dávid | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 4 | |||||
46. | Pallagi Ákos | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
47. | Kiss Emilia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
48. | Ladányi Bendegúz | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
49. | Szép Levente Richárd | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
50. | KOVÁCS Alexandra | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
51. | Horváth Dénes | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
52. | KISS Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
53. | Papp Réka | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
54. | Nagy Nikolett | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
55. | Pásztor László | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 3 | |||||
56. | Rákos Fanni | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
57. | Kukucska Zita | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
58. | Papp Balázs Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
59. | Bartók Vivien | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
60. | Balogh Krisztián | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
61. | SZENDECZKI Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
62. | KURUCZ Gábor | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
63. | CSEKE Péter Ernõ | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
64. | SARKADI Alexandra | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
65. | MOLDVÁN Máté | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 3 | |||||
66. | Hanyu Botond | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 2 | |||||
67. | GOMBOS Dávid Szilárd | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
68. | Gál Rudolf | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
69. | FILEP Dorina | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
70. | Molnár Benedek | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 3 | |||||
71. | Papp Kamilla Réka | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 2 | |||||
72. | Czakó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 4 | |||||
73. | Rézműves Dorina | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
74. | Tenkely Szabolcs Bulcsú | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
75. | Gaál Csaba | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
76. | CSONTOS Zsombor | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
77. | Farkas Bende | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
78. | Németh Ramóna | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pente Károly | (TSK-Magiszter U11) | 8 | 6 | |||||
2. | Daróczi Zsombor | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 6 | 6 | |||||
3. | Ábri Dávid | (TSK-Magiszter U11) | 5.5 | 6 | |||||
4. | Krakkó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 5.2 | 5 | |||||
5. | Balogh Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 4.83 | 6 | |||||
6. | Végh Dániel József | (Petőfi DSZSE U11) | 4.2 | 5 | |||||
7. | Ábri Renátó László | (TSK-Magiszter U11) | 4 | 6 | |||||
8. | Nagy István | (Petőfi DSZSE U11) | 3.6 | 5 | |||||
9. | Ling Imre Ádám | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 3.5 | 6 | |||||
10. | Makula Róbert | (TSK-Magiszter U11) | 3.17 | 6 | |||||
11. | Kósa Tamás | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 2.5 | 2 | |||||
12. | Szilágyi Hunor | (Petőfi DSZSE U11) | 2.4 | 5 | |||||
13. | Pintér Kornél | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 2.33 | 3 | |||||
14. | Juhász Gábor | (Petőfi DSZSE U11) | 2.2 | 5 | |||||
15. | Kecskeméti Péter | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 2 | 6 | |||||
16. | Bíró Dániel | (Petőfi DSZSE U11) | 2 | 1 | |||||
17. | Bartha Donát | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 1.8 | 5 | |||||
18. | Sallai István | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 1.67 | 6 | |||||
19. | Mónus Gellért | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 1.67 | 6 | |||||
20. | Ábri Martin Nándor | (TSK-Magiszter U11) | 1.67 | 6 | |||||
21. | Zámbó Dávid | (Petőfi DSZSE U11) | 1.6 | 5 | |||||
22. | Mezősi Alex Mihály | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 1.5 | 6 | |||||
23. | Rézműves Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 1.33 | 6 | |||||
24. | Lakatos Rómeó | (TSK-Magiszter U11) | 1.33 | 6 | |||||
25. | Makács Enikő | (Újfehértó Sportklub A U11) | 1.2 | 5 | |||||
26. | Orosz Noémi | (Újfehértó Sportklub B U11) | 1.2 | 5 | |||||
27. | Vámos Anasztázia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 1 | 2 | |||||
28. | PAPP Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 1 | 5 | |||||
29. | Kolozsi Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 1 | 5 | |||||
30. | File Eszter Írisz | (Újfehértó Sportklub B U11) | 1 | 5 | |||||
31. | Papp Balázs | (Petőfi DSZSE U11) | 1 | 5 | |||||
32. | Rézműves Krisztina | (TSK-Magiszter U11) | 1 | 6 | |||||
33. | Seres Ferenc | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.8 | 5 | |||||
34. | Murányi József | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.8 | 5 | |||||
35. | KOVÁCS Jázmin Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.8 | 5 | |||||
36. | Kecskés Csaba | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.8 | 5 | |||||
37. | Iván Levente | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.8 | 5 | |||||
38. | OROSZ Erika | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.8 | 5 | |||||
39. | Rostás Vanessza | (TSK-Magiszter U11) | 0.67 | 6 | |||||
40. | Kévés Zoltán | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.67 | 3 | |||||
41. | Kind Martin | (Petőfi DSZSE U11) | 0.6 | 5 | |||||
42. | Nguyen Nam Vinh | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.6 | 5 | |||||
43. | Ambrusz Dávid | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0.5 | 4 | |||||
44. | Balogh Eugénia Enikő | (TSK-Magiszter U11) | 0.5 | 6 | |||||
45. | MOLNÁR Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.5 | 4 | |||||
46. | KISS Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.4 | 5 | |||||
47. | Pallagi Ákos | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.4 | 5 | |||||
48. | Papp Réka | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.4 | 5 | |||||
49. | Horváth Dénes | (Petőfi DSZSE U11) | 0.4 | 5 | |||||
50. | Nagy Nikolett | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.4 | 5 | |||||
51. | KOVÁCS Alexandra | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.4 | 5 | |||||
52. | Szép Levente Richárd | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.4 | 5 | |||||
53. | Kiss Emilia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.4 | 5 | |||||
54. | Ladányi Bendegúz | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.4 | 5 | |||||
55. | Pásztor László | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.33 | 3 | |||||
56. | Rákos Fanni | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.2 | 5 | |||||
57. | Kukucska Zita | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
58. | FILEP Dorina | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
59. | Molnár Benedek | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 3 | |||||
60. | Bartók Vivien | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
61. | Rézműves Dorina | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
62. | KURUCZ Gábor | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
63. | Papp Kamilla Réka | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 2 | |||||
64. | Balogh Krisztián | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
65. | SZENDECZKI Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
66. | Tenkely Szabolcs Bulcsú | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
67. | GOMBOS Dávid Szilárd | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
68. | Gál Rudolf | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
69. | CSEKE Péter Ernõ | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
70. | Papp Balázs Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
71. | Németh Ramóna | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
72. | Gaál Csaba | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
73. | SARKADI Alexandra | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
74. | CSONTOS Zsombor | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
75. | Farkas Bende | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
76. | Czakó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 4 | |||||
77. | MOLDVÁN Máté | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 3 | |||||
78. | Hanyu Botond | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 2 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pente Károly | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
2. | Daróczi Zsombor | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
3. | Ábri Dávid | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
4. | Krakkó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
5. | Balogh Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
6. | Végh Dániel József | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
7. | Ábri Renátó László | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
8. | Nagy István | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
9. | Ling Imre Ádám | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
10. | Makula Róbert | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
11. | Kósa Tamás | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 2 | |||||
12. | Szilágyi Hunor | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
13. | Pintér Kornél | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 3 | |||||
14. | Juhász Gábor | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
15. | Kecskeméti Péter | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
16. | Bíró Dániel | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 1 | |||||
17. | Bartha Donát | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
18. | Sallai István | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
19. | Mónus Gellért | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
20. | Ábri Martin Nándor | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
21. | Zámbó Dávid | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
22. | Mezősi Alex Mihály | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
23. | Rézműves Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
24. | Lakatos Rómeó | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
25. | Makács Enikő | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
26. | Orosz Noémi | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
27. | Vámos Anasztázia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 2 | |||||
28. | PAPP Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
29. | Kolozsi Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
30. | File Eszter Írisz | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
31. | Papp Balázs | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
32. | Rézműves Krisztina | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
33. | Seres Ferenc | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
34. | Murányi József | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
35. | KOVÁCS Jázmin Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
36. | Kecskés Csaba | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
37. | Iván Levente | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
38. | OROSZ Erika | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
39. | Rostás Vanessza | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
40. | Kévés Zoltán | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 3 | |||||
41. | Kind Martin | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
42. | Nguyen Nam Vinh | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
43. | Ambrusz Dávid | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 4 | |||||
44. | Balogh Eugénia Enikő | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
45. | MOLNÁR Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 4 | |||||
46. | KISS Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
47. | Pallagi Ákos | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
48. | Papp Réka | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
49. | Horváth Dénes | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
50. | Nagy Nikolett | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
51. | KOVÁCS Alexandra | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
52. | Szép Levente Richárd | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
53. | Kiss Emilia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
54. | Ladányi Bendegúz | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
55. | Pásztor László | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 3 | |||||
56. | Rákos Fanni | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
57. | Kukucska Zita | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
58. | FILEP Dorina | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
59. | Molnár Benedek | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 3 | |||||
60. | Bartók Vivien | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
61. | Rézműves Dorina | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
62. | KURUCZ Gábor | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
63. | Papp Kamilla Réka | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 2 | |||||
64. | Balogh Krisztián | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
65. | SZENDECZKI Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
66. | Tenkely Szabolcs Bulcsú | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
67. | GOMBOS Dávid Szilárd | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
68. | Gál Rudolf | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
69. | CSEKE Péter Ernõ | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
70. | Papp Balázs Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
71. | Németh Ramóna | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
72. | Gaál Csaba | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
73. | SARKADI Alexandra | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
74. | CSONTOS Zsombor | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
75. | Farkas Bende | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
76. | Czakó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 4 | |||||
77. | MOLDVÁN Máté | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 3 | |||||
78. | Hanyu Botond | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 2 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték (db) | M. | |||||
1. | Pente Károly | (TSK-Magiszter U11) | 3.33 | 6 | |||||
2. | Krakkó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 2.6 | 5 | |||||
3. | Daróczi Zsombor | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 2.5 | 6 | |||||
4. | Ábri Dávid | (TSK-Magiszter U11) | 2.5 | 6 | |||||
5. | Balogh Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 2.33 | 6 | |||||
6. | Végh Dániel József | (Petőfi DSZSE U11) | 2 | 5 | |||||
7. | Ábri Renátó László | (TSK-Magiszter U11) | 1.83 | 6 | |||||
8. | Nagy István | (Petőfi DSZSE U11) | 1.8 | 5 | |||||
9. | Ling Imre Ádám | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 1.67 | 6 | |||||
10. | Makula Róbert | (TSK-Magiszter U11) | 1.5 | 6 | |||||
11. | Szilágyi Hunor | (Petőfi DSZSE U11) | 1.2 | 5 | |||||
12. | Kósa Tamás | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 1 | 2 | |||||
13. | Juhász Gábor | (Petőfi DSZSE U11) | 1 | 5 | |||||
14. | Kecskeméti Péter | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 1 | 6 | |||||
15. | Bíró Dániel | (Petőfi DSZSE U11) | 1 | 1 | |||||
16. | Sallai István | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0.83 | 6 | |||||
17. | Mónus Gellért | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0.83 | 6 | |||||
18. | Ábri Martin Nándor | (TSK-Magiszter U11) | 0.83 | 6 | |||||
19. | Bartha Donát | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.8 | 5 | |||||
20. | Zámbó Dávid | (Petőfi DSZSE U11) | 0.8 | 5 | |||||
21. | Pintér Kornél | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.67 | 3 | |||||
22. | Mezősi Alex Mihály | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0.67 | 6 | |||||
23. | Rézműves Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 0.67 | 6 | |||||
24. | Lakatos Rómeó | (TSK-Magiszter U11) | 0.67 | 6 | |||||
25. | Makács Enikő | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.6 | 5 | |||||
26. | Orosz Noémi | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.6 | 5 | |||||
27. | Vámos Anasztázia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.5 | 2 | |||||
28. | Rézműves Krisztina | (TSK-Magiszter U11) | 0.5 | 6 | |||||
29. | PAPP Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 0.4 | 5 | |||||
30. | Kolozsi Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.4 | 5 | |||||
31. | File Eszter Írisz | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.4 | 5 | |||||
32. | Papp Balázs | (Petőfi DSZSE U11) | 0.4 | 5 | |||||
33. | Murányi József | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.4 | 5 | |||||
34. | KOVÁCS Jázmin Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.4 | 5 | |||||
35. | Kecskés Csaba | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.4 | 5 | |||||
36. | Iván Levente | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.4 | 5 | |||||
37. | OROSZ Erika | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.4 | 5 | |||||
38. | Rostás Vanessza | (TSK-Magiszter U11) | 0.33 | 6 | |||||
39. | Kévés Zoltán | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.33 | 3 | |||||
40. | Ambrusz Dávid | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0.25 | 4 | |||||
41. | MOLNÁR Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.25 | 4 | |||||
42. | Seres Ferenc | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.2 | 5 | |||||
43. | Kind Martin | (Petőfi DSZSE U11) | 0.2 | 5 | |||||
44. | Nguyen Nam Vinh | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.2 | 5 | |||||
45. | KISS Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.2 | 5 | |||||
46. | Pallagi Ákos | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.2 | 5 | |||||
47. | Papp Réka | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.2 | 5 | |||||
48. | Horváth Dénes | (Petőfi DSZSE U11) | 0.2 | 5 | |||||
49. | Nagy Nikolett | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.2 | 5 | |||||
50. | KOVÁCS Alexandra | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.2 | 5 | |||||
51. | Szép Levente Richárd | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.2 | 5 | |||||
52. | Kiss Emilia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.2 | 5 | |||||
53. | Ladányi Bendegúz | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.2 | 5 | |||||
54. | Balogh Eugénia Enikő | (TSK-Magiszter U11) | 0.17 | 6 | |||||
55. | Pásztor László | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 3 | |||||
56. | Rákos Fanni | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
57. | Kukucska Zita | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
58. | FILEP Dorina | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
59. | Molnár Benedek | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 3 | |||||
60. | Bartók Vivien | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
61. | Rézműves Dorina | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
62. | KURUCZ Gábor | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
63. | Papp Kamilla Réka | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 2 | |||||
64. | Balogh Krisztián | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
65. | SZENDECZKI Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
66. | Tenkely Szabolcs Bulcsú | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
67. | GOMBOS Dávid Szilárd | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
68. | Gál Rudolf | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
69. | CSEKE Péter Ernõ | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
70. | Papp Balázs Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
71. | Németh Ramóna | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
72. | Gaál Csaba | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
73. | SARKADI Alexandra | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
74. | CSONTOS Zsombor | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
75. | Farkas Bende | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
76. | Czakó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 4 | |||||
77. | MOLDVÁN Máté | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 3 | |||||
78. | Hanyu Botond | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 2 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Szilágyi Hunor | (Petőfi DSZSE U11) | 2.8 | 5 | |||||
2. | Juhász Gábor | (Petőfi DSZSE U11) | 2.8 | 5 | |||||
3. | Ling Imre Ádám | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 2.17 | 6 | |||||
4. | Kecskeméti Péter | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 1.83 | 6 | |||||
5. | Zámbó Dávid | (Petőfi DSZSE U11) | 1.8 | 5 | |||||
6. | PAPP Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 1.8 | 5 | |||||
7. | Krakkó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 1.4 | 5 | |||||
8. | Végh Dániel József | (Petőfi DSZSE U11) | 1.4 | 5 | |||||
9. | Bartha Donát | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 1.2 | 5 | |||||
10. | Nguyen Nam Vinh | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 1.2 | 5 | |||||
11. | Daróczi Zsombor | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 1.17 | 6 | |||||
12. | Ábri Dávid | (TSK-Magiszter U11) | 1.17 | 6 | |||||
13. | Makula Róbert | (TSK-Magiszter U11) | 1.17 | 6 | |||||
14. | Bíró Dániel | (Petőfi DSZSE U11) | 1 | 1 | |||||
15. | Kind Martin | (Petőfi DSZSE U11) | 1 | 5 | |||||
16. | KURUCZ Gábor | (Újfehértó Sportklub A U11) | 1 | 5 | |||||
17. | Balogh Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 0.83 | 6 | |||||
18. | Mezősi Alex Mihály | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0.83 | 6 | |||||
19. | Nagy István | (Petőfi DSZSE U11) | 0.8 | 5 | |||||
20. | Ambrusz Dávid | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0.75 | 4 | |||||
21. | Pente Károly | (TSK-Magiszter U11) | 0.67 | 6 | |||||
22. | Lakatos Rómeó | (TSK-Magiszter U11) | 0.67 | 6 | |||||
23. | Murányi József | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.6 | 5 | |||||
24. | KOVÁCS Alexandra | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.6 | 5 | |||||
25. | Mónus Gellért | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0.5 | 6 | |||||
26. | Rézműves Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 0.5 | 6 | |||||
27. | Vámos Anasztázia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.5 | 2 | |||||
28. | Rostás Vanessza | (TSK-Magiszter U11) | 0.5 | 6 | |||||
29. | Rézműves Dorina | (TSK-Magiszter U11) | 0.5 | 6 | |||||
30. | Orosz Noémi | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.4 | 5 | |||||
31. | Pallagi Ákos | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.4 | 5 | |||||
32. | Nagy Nikolett | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.4 | 5 | |||||
33. | Ladányi Bendegúz | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.4 | 5 | |||||
34. | GOMBOS Dávid Szilárd | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.4 | 5 | |||||
35. | CSEKE Péter Ernõ | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.4 | 5 | |||||
36. | Papp Balázs Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 0.4 | 5 | |||||
37. | Németh Ramóna | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.4 | 5 | |||||
38. | Gaál Csaba | (Petőfi DSZSE U11) | 0.4 | 5 | |||||
39. | Ábri Renátó László | (TSK-Magiszter U11) | 0.33 | 6 | |||||
40. | Sallai István | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0.33 | 6 | |||||
41. | Ábri Martin Nándor | (TSK-Magiszter U11) | 0.33 | 6 | |||||
42. | Rézműves Krisztina | (TSK-Magiszter U11) | 0.33 | 6 | |||||
43. | Kévés Zoltán | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.33 | 3 | |||||
44. | MOLNÁR Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.25 | 4 | |||||
45. | Kolozsi Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.2 | 5 | |||||
46. | File Eszter Írisz | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.2 | 5 | |||||
47. | Papp Balázs | (Petőfi DSZSE U11) | 0.2 | 5 | |||||
48. | Kecskés Csaba | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.2 | 5 | |||||
49. | KISS Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0.2 | 5 | |||||
50. | Papp Réka | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.2 | 5 | |||||
51. | Kiss Emilia | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.2 | 5 | |||||
52. | Rákos Fanni | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0.2 | 5 | |||||
53. | Bartók Vivien | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.2 | 5 | |||||
54. | Gál Rudolf | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0.17 | 6 | |||||
55. | Kósa Tamás | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 2 | |||||
56. | Pintér Kornél | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 3 | |||||
57. | Makács Enikő | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 5 | |||||
58. | Seres Ferenc | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
59. | KOVÁCS Jázmin Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
60. | Iván Levente | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
61. | OROSZ Erika | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
62. | Balogh Eugénia Enikő | (TSK-Magiszter U11) | 0 | 6 | |||||
63. | Horváth Dénes | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 5 | |||||
64. | Szép Levente Richárd | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 5 | |||||
65. | Pásztor László | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0 | 3 | |||||
66. | Kukucska Zita | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
67. | FILEP Dorina | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
68. | Molnár Benedek | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0 | 3 | |||||
69. | Papp Kamilla Réka | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 2 | |||||
70. | Balogh Krisztián | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
71. | SZENDECZKI Bence | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
72. | Tenkely Szabolcs Bulcsú | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
73. | SARKADI Alexandra | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 5 | |||||
74. | CSONTOS Zsombor | (Petőfi DSZSE U11) | 0 | 2 | |||||
75. | Farkas Bende | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 6 | |||||
76. | Czakó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 4 | |||||
77. | MOLDVÁN Máté | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0 | 3 | |||||
78. | Hanyu Botond | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0 | 2 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pente Károly | (TSK-Magiszter U11) | 1.33 | 6 | |||||
2. | Daróczi Zsombor | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 1 | 6 | |||||
3. | Pintér Kornél | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 1 | 3 | |||||
4. | Ábri Dávid | (TSK-Magiszter U11) | 0.5 | 6 | |||||
5. | Seres Ferenc | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0.4 | 5 | |||||
6. | Ábri Renátó László | (TSK-Magiszter U11) | 0.33 | 6 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pintér Kornél | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 75% (3/4) | 3 | |||||
2. | Pente Károly | (TSK-Magiszter U11) | 66.67% (8/12) | 6 | |||||
3. | Daróczi Zsombor | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 50% (6/12) | 6 | |||||
4. | Seres Ferenc | (Újfehértó Sportklub B U11) | 50% (2/4) | 5 | |||||
5. | Ábri Renátó László | (TSK-Magiszter U11) | 50% (2/4) | 6 | |||||
6. | Balogh Eugénia Enikő | (TSK-Magiszter U11) | 50% (1/2) | 6 | |||||
7. | Ling Imre Ádám | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 50% (1/2) | 6 | |||||
8. | Mezősi Alex Mihály | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 50% (1/2) | 6 | |||||
9. | Rákos Fanni | (Újfehértó Sportklub A U11) | 50% (1/2) | 5 | |||||
10. | File Eszter Írisz | (Újfehértó Sportklub B U11) | 50% (1/2) | 5 | |||||
11. | Kolozsi Kira | (Újfehértó Sportklub B U11) | 50% (1/2) | 5 | |||||
12. | Végh Dániel József | (Petőfi DSZSE U11) | 50% (1/2) | 5 | |||||
13. | Papp Balázs | (Petőfi DSZSE U11) | 50% (1/2) | 5 | |||||
14. | Bartha Donát | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 50% (1/2) | 5 | |||||
15. | PAPP Bence | (Petőfi DSZSE U11) | 50% (1/2) | 5 | |||||
16. | Nguyen Nam Vinh | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 50% (1/2) | 5 | |||||
17. | Pásztor László | (Újfehértó Sportklub A U11) | 50% (1/2) | 3 | |||||
18. | Ábri Dávid | (TSK-Magiszter U11) | 33.33% (3/9) | 6 | |||||
19. | Kósa Tamás | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 33.33% (1/3) | 2 | |||||
20. | Makula Róbert | (TSK-Magiszter U11) | 25% (1/4) | 6 | |||||
21. | Juhász Gábor | (Petőfi DSZSE U11) | 25% (1/4) | 5 | |||||
22. | Kind Martin | (Petőfi DSZSE U11) | 25% (1/4) | 5 | |||||
23. | Balogh Zoltán | (TSK-Magiszter U11) | 16.67% (1/6) | 6 | |||||
24. | Orosz Noémi | (Újfehértó Sportklub B U11) | 0% (0/2) | 5 | |||||
25. | Krakkó Máté | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0% (0/4) | 5 | |||||
26. | Mónus Gellért | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0% (0/4) | 6 | |||||
27. | Molnár Benedek | (Nyíregyházi Sportcentrum A U11) | 0% (0/2) | 3 | |||||
28. | KOVÁCS Alexandra | (Újfehértó Sportklub A U11) | 0% (0/2) | 5 | |||||
29. | Ambrusz Dávid | (Nyíregyházi Sportcentrum B U11) | 0% (0/2) | 4 | |||||
teljes ranglisták >> |