Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
|
Kód |
Hazai |
Vendég |
Dátum, idő |
Eredm. |
Terem |
Játékvezetők |
PMFS5012 |
Albertirsai SE
|
FKE
|
2024/03/03 09:30 |
|
Lónyay Református Gimn.
|
Jenei Zalán, Egri Norbert |
PMFS4011 |
Szentendrei KSE
|
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
2024/03/03 16:30 |
|
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
Magda János József, Miklósi László |
PMFS4021 |
Gyáli Lovagok
|
Szentendrei KSE
|
2024/03/09 16:00 |
|
Gyáli Bartók Béla Ált. Isk. Tornaterme
|
Takács István, Nagy Dániel Zoltán |
PMFS5031 |
CKE U15/B
|
Gödi SE
|
2024/03/10 11:00 |
|
Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Isk.
|
Varga Sára, Pettner Dávid |
PMFS4042 |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
Beszterce KK - U15
|
2024/03/10 11:00 |
|
PSZF Tornaterme
|
Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor |
PMFS4083 |
Beszterce KK - U15
|
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
2024/03/10 13:30 |
|
PSZF Tornaterme
|
Deák Csaba, Deák Máté |
PMFS4052 |
CKE U15 Taksony
|
Beszterce KK - U15
|
2024/03/12 17:10 |
|
Taksony Vezér Német Nemzetiségi Ált. Isk. Tornaterme
|
Magda János József, Szilágyi Krisztina |
PMFS4062 |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
CKE U15 Taksony
|
2024/03/21 18:45 |
|
Taksony Ált. Isk.
|
Sersovszky Gergely Péter, Nagy Dániel Zoltán |
PMFS5034 |
Albertirsai SE
|
Budapesti Bikák U15
|
2024/03/23 11:00 |
|
Albertirsa Sportcs.
|
Agócs Gábor Mihály, Ács Zoltán |
PMFS5063 |
CKE U15/B
|
Czája Mátyás Ferences DSE
|
2024/03/23 13:00 |
|
Gál József Sportcs.
|
Sinka-Pálinkás Szonja, Samu Petra |
PMFS5083 |
Czája Mátyás Ferences DSE
|
CKE U15/B
|
2024/03/23 14:30 |
|
Gál József Sportcs.
|
Sinka-Pálinkás Szonja, Samu Petra |
PMFS4012 |
Beszterce KK - U15
|
CKE U15 Taksony
|
2024/03/24 11:00 |
|
PSZF Tornaterme
|
Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor |
PMFS4032 |
BSC
|
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
2024/04/06 11:00 |
|
Telki
|
Czupi Márton, Borbély Nándor Tibor |
PMFS5044 |
Budapesti Bikák U15
|
CKE U15/B
|
2024/04/06 11:00 |
|
Budai Sport Központ
|
Váczi Mihály, Bognár Mátyás |
PMFS5094 |
CKE U15/B
|
Budapesti Bikák U15
|
2024/04/06 13:00 |
|
Budai Sport Központ
|
Váczi Mihály, Bognár Mátyás |
PMFS4081 |
BSC
|
Szentendrei KSE
|
2024/04/07 13:00 |
|
Telki
|
Molnár Tamás, Ilyés Levente Ákos |
PMFS4063 |
BSC
|
Beszterce KK - U15
|
2024/04/10 17:00 |
|
Telki
|
Váczi Mihály, Gátas András |
PMFS5013 |
CKE U15/B
|
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
2024/04/10 17:00 |
|
Gál József Sportcs.
|
Magda János József, Miklósi László |
PMFS5011 |
Czája Mátyás Ferences DSE
|
Gödi SE
|
2024/04/13 10:00 |
|
Ferences Sportcs.
|
Neubrandt Roland, Ilyés Levente Ákos |
PMFS5052 |
CKE U15/B
|
FKE
|
2024/04/13 10:00 |
|
Gál József Sportcs.
|
Velkey István, Fehér Nóra |
PMFS5032 |
Budapesti Bikák U15
|
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
2024/04/13 14:00 |
|
Budai Sport Központ
|
Nagy László, Nagy Csenge |
PMFS4061 |
Szentendrei KSE
|
Gyáli Lovagok
|
2024/04/13 16:00 |
|
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
Szundy Gábor, Pintér András József |
PMFS4053 |
Gyáli Lovagok
|
BSC
|
2024/04/16 16:30 |
|
Gyáli Bartók Béla Ált. Isk. Tornaterme
|
Sértő Róbert, Egri Norbert |
PMFS5081 |
Czája Mátyás Ferences DSE
|
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
2024/04/21 14:00 |
|
Ferences Sportcs.
|
Jenei Zalán, Upor Milán |
PMFS5103 |
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
CKE U15/B
|
2024/04/23 17:15 |
|
Dunakeszi Fazekas Mihály Ált. Isk.
|
Magda János József, Sersovszky Gergely Péter |
PMFS4013 |
BSC
|
Gyáli Lovagok
|
2024/04/23 18:00 |
|
Budakeszi Széchenyi István Ált. Isk.
|
Váczi Mihály, Laman Richard |
PMFS4023 |
Beszterce KK - U15
|
BSC
|
2024/04/25 16:00 |
|
PSZF Tornaterme
|
Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
PMFS4031 |
CKE U15 Taksony
|
Szentendrei KSE
|
2024/04/25 18:45 |
|
Taksony Vezér Német Nemzetiségi Ált. Isk. Tornaterme
|
Nagy Dániel Zoltán, Gátas András |
PMFS5131 |
Gödi SE
|
Albertirsai SE
|
2024/04/27 09:30 |
|
Huzella Tivadar Tornacsarnok
|
Ács Zoltán, Bognár Mátyás |
PMFS5043 |
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
Albertirsai SE
|
2024/04/28 11:45 |
|
Dunakeszi Szent István Ált. Isk.
|
Csegény Csenge Janka, Jenei Zalán |
PMFS4072 |
Gyáli Lovagok
|
Beszterce KK - U15
|
2024/04/28 13:00 |
|
Gyáli Bartók Béla Ált. Isk. Tornaterme
|
Magda János József, Miklósi László |
PMFS4071 |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
BSC
|
2024/05/03 18:30 |
|
Budakeszi Széchenyi István Ált. Isk.
|
|
PMFS5081 |
Gödi SE
|
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
2024/05/04 00: |
|
Huzella Tivadar Tornacsarnok
|
|
PMFS5082 |
FKE
|
Budapesti Bikák U15
|
2024/05/04 11:00 |
|
Lónyay Református Gimn.
|
|
PMFS4073 |
Szentendrei KSE
|
CKE U15 Taksony
|
2024/05/04 16:00 |
|
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
|
PMFS5113 |
Albertirsai SE
|
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
2024/05/05 10:00 |
|
Albertirsa Sportcs.
|
|
PMFS5091 |
Albertirsai SE
|
Gödi SE
|
2024/05/05 13:00 |
|
Albertirsa Sportcs.
|
|
PMFS4033 |
Beszterce KK - U15
|
Gyáli Lovagok
|
2024/05/05 13:30 |
|
PSZF Tornaterme
|
|
PMFS4051 |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
Szentendrei KSE
|
2024/05/05 14:30 |
|
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
Czupi Márton, Lázár Zsigmond György |
PMFS4022 |
CKE U15 Taksony
|
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
2024/05/09 18:45 |
|
Taksony Vezér Német Nemzetiségi Ált. Isk. Tornaterme
|
|
PMFS4041 |
Gyáli Lovagok
|
CKE U15 Taksony
|
2024/05/11 11:00 |
|
Gyáli Bartók Béla Ált. Isk. Tornaterme
|
|
PMFS5072 |
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
Budapesti Bikák U15
|
2024/05/11 11:00 |
|
Dunakeszi Szent István Ált. Isk.
|
|
PMFS5121 |
Gödi SE
|
CKE U15/B
|
2024/05/11 11:00 |
|
Huzella Tivadar Tornacsarnok
|
|
PMFS4082 |
CKE U15 Taksony
|
Gyáli Lovagok
|
2024/05/11 13:00 |
|
Gyáli Bartók Béla Ált. Isk. Tornaterme
|
|
PMFS4043 |
Szentendrei KSE
|
BSC
|
2024/05/11 16:00 |
|
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
|
PMFS5132 |
FKE
|
CKE U15/B
|
2024/05/12 09:30 |
|
Lónyay Református Gimn.
|
|
PMFS5042 |
FKE
|
Czája Mátyás Ferences DSE
|
2024/05/16 16:30 |
|
Lónyay Református Gimn.
|
|
PMFS5092 |
Czája Mátyás Ferences DSE
|
FKE
|
2024/05/23 16:30 |
|
Lónyay Református Gimn.
|
|
PMFS5051 |
Gödi SE
|
Budapesti Bikák U15
|
2024/05/25 11:00 |
|
Huzella Tivadar Tornacsarnok
|
|
PMFS5061 |
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
Czája Mátyás Ferences DSE
|
2024/05/25 11:45 |
|
Dunakeszi Szent István Ált. Isk.
|
|
PMFS5102 |
FKE
|
Albertirsai SE
|
2024/05/26 11:00 |
|
Albertirsa Sportcs.
|
|
PMFS5062 |
Budapesti Bikák U15
|
FKE
|
2024/05/30 19:15 |
|
Budai Sport Központ
|
|
PMFS5101 |
Gödi SE
|
Czája Mátyás Ferences DSE
|
2024/06/01 11:00 |
|
Huzella Tivadar Tornacsarnok
|
|
PMFS5124 |
Budapesti Bikák U15
|
Albertirsai SE
|
2024/06/08 11:00 |
|
Budai Sport Központ
|
|
PMFS5053 |
Czája Mátyás Ferences DSE
|
Albertirsai SE
|
2024/06/09 10:00 |
|
Ferences Sportcs.
|
|
PMFS5073 |
Albertirsai SE
|
Czája Mátyás Ferences DSE
|
2024/06/09 11:30 |
|
Ferences Sportcs.
|
|
PMFS5071 |
Budapesti Bikák U15
|
Gödi SE
|
2024/06/15 10:00 |
|
Budai Sport Központ
|
|
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel - Műsor - "A" csoport
|
Kód |
Hazai |
Vendég |
Dátum, idő |
Eredm. |
Terem |
Játékvezetők |
PMFS1021 |
Beszterce KK - U15
|
Szentendrei KSE
|
2023/10/15 11:00 |
|
PSZF Tornaterme
|
Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
PMFS1053 |
Gödi SE
|
Beszterce KK - U15
|
2023/10/21 11:00 |
|
Huzella Tivadar Tornacsarnok
|
Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
PMFS1063 |
Beszterce KK - U15
|
Gödi SE
|
2023/10/21 15:00 |
|
Huzella Tivadar Tornacsarnok
|
Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
PMFS1061 |
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
Szentendrei KSE
|
2023/10/28 10:00 |
|
Dunakeszi Szent István Ált. Isk.
|
Szundy Gábor, Csajági Laura Borbála |
PMFS1071 |
Szentendrei KSE
|
FKE
|
2023/11/19 17:00 |
20-0 (-, -, -, -)
|
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
Nagy László, Upor Milán |
PMFS1103 |
Gödi SE
|
FKE
|
2023/11/24 18:30 |
|
Huzella Tivadar Tornacsarnok
|
Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
PMFS1042 |
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
Gödi SE
|
2023/11/25 11:45 |
|
Dunakeszi Szent István Ált. Isk.
|
Agócs Gábor Mihály, Ilyés Levente Ákos |
PMFS1051 |
Szentendrei KSE
|
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
2023/12/02 14:00 |
|
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
Takács István, Váczi Mihály |
PMFS1041 |
FKE
|
Szentendrei KSE
|
2023/12/09 13:30 |
|
Lónyay Református Gimn.
|
Szundy Gábor, Ilyés Levente Ákos |
PMFS1082 |
FKE
|
Beszterce KK - U15
|
2023/12/14 16:30 |
|
Lónyay Református Gimn.
|
Ábrahám Soma, Nagy Csenge |
PMFS1072 |
Gödi SE
|
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
2024/01/13 13:00 |
|
Huzella Tivadar Tornacsarnok
|
Gyurka Tamás, Horváth Máté |
PMFS1032 |
Beszterce KK - U15
|
FKE
|
2024/01/14 11:00 |
|
PSZF Tornaterme
|
Deák Csaba, Szabó Dániel |
PMFS1023 |
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
FKE
|
2024/01/21 15:00 |
|
Lónyay Református Gimn.
|
Nagy László, Ács Zoltán |
PMFS1031 |
Szentendrei KSE
|
Gödi SE
|
2024/01/21 17:00 |
|
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
Szatmári Roland, Agócs Gábor Mihály |
PMFS1093 |
FKE
|
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
2024/01/25 16:30 |
|
Lónyay Református Gimn.
|
Paulik Benjámin, Balogh Csaba |
PMFS1012 |
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
Beszterce KK - U15
|
2024/01/27 10:30 |
|
Dunakeszi Szent István Ált. Isk.
|
|
PMFS1091 |
Szentendrei KSE
|
Beszterce KK - U15
|
2024/01/27 14:00 |
|
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
Jenei Zalán, Körber Zita |
PMFS1013 |
FKE
|
Gödi SE
|
2024/01/28 13:30 |
|
Lónyay Református Gimn.
|
Agócs Gábor Mihály, Gátas András |
PMFS1102 |
Beszterce KK - U15
|
Városi Sportegyesület Dunakeszi
|
2024/02/03 10:30 |
|
Dunakeszi Szent István Ált. Isk.
|
Jenei Zalán, Gátas András |
PMFS1081 |
Gödi SE
|
Szentendrei KSE
|
2024/02/17 14:00 |
|
Balázsovits János Sportcs. Felsőgöd
|
Váczi Mihály, Nagy Dániel Zoltán |
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel - Műsor - "B" csoport
|
Kód |
Hazai |
Vendég |
Dátum, idő |
Eredm. |
Terem |
Játékvezetők |
PMFS2031 |
Czája Mátyás Ferences DSE
|
Budapesti Bikák U15
|
2023/10/21 09:00 |
0-20 (-, -, -, -)
|
Budai Sport Központ
|
Nagy Dániel Zoltán, Ábrahám Soma |
PMFS2053 |
Budapesti Bikák U15
|
CKE U15 Taksony
|
2023/11/18 09:00 |
|
Budai Sport Központ
|
Horváth Emese Kata, Borbély Nándor Tibor |
PMFS2063 |
CKE U15 Taksony
|
Budapesti Bikák U15
|
2023/11/18 11:00 |
|
Budai Sport Központ
|
Horváth Emese Kata, Borbély Nándor Tibor |
PMFS2042 |
BSC
|
Budapesti Bikák U15
|
2023/11/26 11:00 |
|
Telki
|
Magda János József, Miklósi László |
PMFS2061 |
BSC
|
Czája Mátyás Ferences DSE
|
2023/12/02 18:00 |
|
Budakeszi Széchenyi István Ált. Isk.
|
Jenei Zalán, Varga Panna |
PMFS2072 |
Budapesti Bikák U15
|
BSC
|
2023/12/09 11:00 |
|
Budai Sport Központ
|
Szundy Gábor, Ilyés Levente Ákos |
PMFS2051 |
Czája Mátyás Ferences DSE
|
BSC
|
2023/12/10 14:30 |
|
Ferences Sportcs.
|
Szilágyi Krisztina , Szilágyi András |
PMFS2081 |
Budapesti Bikák U15
|
Czája Mátyás Ferences DSE
|
2023/12/16 11:00 |
|
Budai Sport Központ
|
Nagy Dániel Zoltán, Ábrahám Soma |
PMFS2102 |
CKE U15 Taksony
|
BSC
|
2024/01/25 18:45 |
|
Taksony Ált. Isk.
|
Magda János József, Egri Norbert |
PMFS2012 |
BSC
|
CKE U15 Taksony
|
2024/02/02 17:30 |
|
Budakeszi Széchenyi István Ált. Isk.
|
Váczi Mihály, Ilyés Levente Ákos |
PMFS2091 |
Czája Mátyás Ferences DSE
|
CKE U15 Taksony
|
2024/04/27 11:00 |
|
Taksony Ált. Isk.
|
Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
PMFS2021 |
CKE U15 Taksony
|
Czája Mátyás Ferences DSE
|
2024/04/27 13:00 |
|
Taksony Ált. Isk.
|
Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel - Műsor - "C" csoport
|
Kód |
Hazai |
Vendég |
Dátum, idő |
Eredm. |
Terem |
Játékvezetők |
PMFS3021 |
Albertirsai SE
|
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
2023/10/30 18:15 |
|
Albertirsa Sportcs.
|
Magda János József, Miklósi László |
PMFS3041 |
CKE U15/B
|
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
2023/11/11 09:30 |
|
Gál József Sportcs.
|
Miklósi László, Zanati Márió |
PMFS3071 |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
CKE U15/B
|
2023/11/11 11:30 |
|
Gál József Sportcs.
|
Magda János József, Zanati Márió |
PMFS3081 |
Gyáli Lovagok
|
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
2023/11/18 10:00 |
|
Gyáli Bartók Béla Ált. Isk. Tornaterme
|
Magda János József, Egri Norbert |
PMFS3031 |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
Gyáli Lovagok
|
2023/11/18 14:00 |
|
Gyáli Bartók Béla Ált. Isk. Tornaterme
|
Magda János József, Egri Norbert |
PMFS3063 |
Albertirsai SE
|
Gyáli Lovagok
|
2023/12/01 18:45 |
|
Albertirsa Sportcs.
|
Velkey István, Fehér Nóra |
PMFS3032 |
Albertirsai SE
|
CKE U15/B
|
2023/12/02 10:00 |
|
Albertirsa Sportcs.
|
Fenyvesi Zénó, Dezsèri Szabolcs Ernő |
PMFS3053 |
Gyáli Lovagok
|
Albertirsai SE
|
2023/12/09 10:00 |
|
Gyáli Bartók Béla Ált. Isk. Tornaterme
|
Magda János József, Egri Norbert |
PMFS3091 |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
|
Albertirsai SE
|
2023/12/11 18:15 |
|
Albertirsa Sportcs.
|
Magda János József, Miklósi László |
PMFS3013 |
CKE U15/B
|
Gyáli Lovagok
|
2024/01/10 16:45 |
|
Gál József Sportcs.
|
Miklósi László, Zanati Márió |
PMFS3103 |
Gyáli Lovagok
|
CKE U15/B
|
2024/01/25 16:15 |
|
Gyáli Bartók Béla Ált. Isk. Tornaterme
|
Nagy László, Zanati Márió |
PMFS3082 |
CKE U15/B
|
Albertirsai SE
|
2024/02/10 11:00 |
|
Gál József Sportcs.
|
Papp Attila, Varga Sára |