/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Komárom-Esztergom Megye

Esztergomi KE - Tatabányai Titánok 81-65 (31-10,15-13,12-14,23-28)

2. forduló Dátum: 2018.12.09.vasárnap, 18:00Játékvezetők: ,
Csarnok: Dobó Katalin Gimnázium



Esztergomi KE Perc Tatabányai Titánok
1. perc
Komondi Zsolt - Foult 
2. perc
0-3 Grassl Ádám - Sikeres hárompontos
3. perc
  Komjáthy András - Foult
Kövér Martin - Sikeres hárompontos 3-3
  Zsenits Bendegúz Levent - Foult
Czúth Dávid Péter - Sikeres büntető 4-3
Czúth Dávid Péter - Kihagyott büntető 4-3
Kövér Martin - Foult 
4-5 Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos
4. perc
  Tatabányai Titánok időkérés
Jung Kornél - Sikeres kétpontos 6-5
Jung Kornél - Sikeres kétpontos 8-5
5. perc
Czúth Dávid Péter - Sikeres kétpontos 10-5
6. perc
Komondi Zsolt - Sikeres hárompontos 13-5
Czúth Dávid Péter - Sikeres kétpontos 15-5
Hartmann János - Sikeres kétpontos 17-5
7. perc
17-7 Varga Patrik - Sikeres kétpontos
  Csetényi András Ferenc - Foult
Hartmann János - Sikeres hárompontos 20-7
8. perc
Kövér Martin - Sikeres hárompontos 23-7
  Grassl Anton - Foult
9. perc
Hartmann János - Foult 
  Novák Bence - Foult
Kontur Sámuel - Kihagyott büntető 23-7
Kontur Sámuel - Sikeres büntető 24-7
24-10 Varga György - Sikeres hárompontos
  Kruták Zsolt - Foult
Komondi Zsolt - Kihagyott büntető 24-10
Komondi Zsolt - Kihagyott büntető 24-10
Jung Kornél - Sikeres kétpontos 26-10
  Grassl Anton - Foult
Jung Kornél - Sikeres büntető 27-10
10. perc
  Bócsi Tamás - Foult
Kontur Sámuel - Kihagyott büntető 27-10
Kontur Sámuel - Kihagyott büntető 27-10
  Grassl Anton - Foult
Komondi Zsolt - Sikeres büntető 28-10
Komondi Zsolt - Sikeres büntető 29-10
Kontur Sámuel - Sikeres kétpontos 31-10
Negyed vége
12. perc
Jung Kornél - Sikeres kétpontos 33-10
  Kállai Gábor - Foult
Jung Kornél - Kihagyott büntető 33-10
  Farle Sándor - Foult
Jung Kornél - Foult 
Kiszely Kevin László - Foult 
33-10 Zsenits Bendegúz Levent - Kihagyott büntető
33-10 Zsenits Bendegúz Levent - Kihagyott büntető
13. perc
  Zsenits Bendegúz Levent - Foult
Kontur Sámuel - Kihagyott büntető 33-10
Kontur Sámuel - Sikeres büntető 34-10
Czúth Dávid Péter - Foult 
13. perc
  Zsenits Bendegúz Levent - Foult
14. perc
34-12 Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos
Hartmann János - Sikeres kétpontos 36-12
15. perc
  Tatabányai Titánok időkérés
  Grassl Anton - Foult
  Zsenits Bendegúz Levent - Foult
Hartmann János - Kihagyott büntető 36-12
Hartmann János - Sikeres büntető 37-12
  Komjáthy András - Foult
Hartmann János - Sikeres büntető 38-12
Hartmann János - Sikeres büntető 39-12
Kiszely Kevin László - Sikeres kétpontos 41-12
16. perc
41-15 Grassl Ádám - Sikeres hárompontos
17. perc
Czúth Dávid Péter - Foult 
41-17 Komjáthy András - Sikeres kétpontos
Czúth Dávid Péter - Foult 
41-18 Komjáthy András - Sikeres büntető
18. perc
  Tatabányai Titánok időkérés
19. perc
  Csetényi András Ferenc - Foult
Kontur Sámuel - Sikeres büntető 42-18
Kontur Sámuel - Kihagyott büntető 42-18
42-20 Varga Patrik - Sikeres kétpontos
  Komjáthy András - Foult
Kontur Sámuel - Sikeres büntető 43-20
Kontur Sámuel - Kihagyott büntető 43-20
20. perc
43-22 Bócsi Tamás - Sikeres kétpontos
Komondi Zsolt - Foult 
43-23 Bócsi Tamás - Sikeres büntető
  Csetényi András Ferenc - Foult
Komondi Zsolt - Sikeres büntető 44-23
Komondi Zsolt - Kihagyott büntető 44-23
Kontur Sámuel - Sikeres kétpontos 46-23
Negyed vége
  Tatabányai Titánok időkérés
22. perc
Czúth Dávid Péter - Sikeres kétpontos 48-23
  Kruták Zsolt - Foult
Czúth Dávid Péter - Sikeres büntető 49-23
Czúth Dávid Péter - Kihagyott büntető 49-23
Hartmann János - Sikeres hárompontos 52-23
23. perc
52-25 Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos
24. perc
52-27 Novák Bence - Sikeres kétpontos
  Tatabányai Titánok időkérés
  Bócsi Tamás - Foult
25. perc
Komondi Zsolt - Foult 
52-28 Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres büntető
52-29 Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres büntető
Komondi Zsolt - technical Foult 
52-29 Zsenits Bendegúz Levent - Kihagyott büntető
52-31 Csetényi András Ferenc - Sikeres kétpontos
26. perc
  Kruták Zsolt - Foult
27. perc
52-33 Bócsi Tamás - Sikeres kétpontos
Kövér Martin - Sikeres kétpontos 54-33
Kövér Martin - Foult 
  Novák Bence - Foult
54-33 Zsenits Bendegúz Levent - Kihagyott büntető
54-35 Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos
28. perc
Kövér Martin - unsportsmanlike Foult 
54-35 Zsenits Bendegúz Levent - Kihagyott büntető
29. perc
  Grassl Ádám - offensive Foult
Kontur Sámuel - Sikeres kétpontos 56-35
30. perc
Kontur Sámuel - Sikeres kétpontos 58-35
58-37 Novák Bence - Sikeres kétpontos
Negyed vége
Kontur Sámuel - Sikeres kétpontos 60-37
  Novák Bence - Foult
Jung Kornél - Foult 
60-38 Novák Bence - Sikeres büntető
60-38 Novák Bence - Kihagyott büntető
32. perc
  Bócsi Tamás - Foult
  Novák Bence - offensive Foult
  Kállai Gábor - Foult
Komondi Zsolt - Kihagyott büntető 60-38
Komondi Zsolt - Sikeres büntető 61-38
33. perc
  Kállai Gábor - Foult
Kontur Sámuel - Kihagyott büntető 61-38
Kontur Sámuel - Sikeres büntető 62-38
62-40 Bócsi Tamás - Sikeres kétpontos
62-42 Kállai Gábor - Sikeres kétpontos
Kiszely Kevin László - Foult 
62-42 Kállai Gábor - Kihagyott büntető
62-44 Kállai Gábor - Sikeres kétpontos
Hartmann János - Sikeres kétpontos 64-44
64-46 Grassl Ádám - Sikeres kétpontos
35. perc
Kontur Sámuel - Sikeres kétpontos 66-46
66-48 Komjáthy András - Sikeres kétpontos
Hartmann Bence - Sikeres kétpontos 68-48
Kövér Martin - Foult 
36. perc
Hartmann Bence - Foult 
68-48 Farle Sándor - Kihagyott büntető
68-48 Farle Sándor - Kihagyott büntető
Komondi Zsolt - Foult 
68-49 Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres büntető
68-50 Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres büntető
68-52 Grassl Ádám - Sikeres kétpontos
37. perc
  Tatabányai Titánok időkérés
  Bócsi Tamás - Foult
Kontur Sámuel - Kihagyott büntető 68-52
Kontur Sámuel - Sikeres büntető 69-52
Hartmann Bence - Sikeres kétpontos 71-52
Kontur Sámuel - Foult 
71-52 Grassl Ádám - Kihagyott büntető
71-53 Grassl Ádám - Sikeres büntető
38. perc
Kontur Sámuel - Sikeres kétpontos 73-53
Hartmann János - Sikeres kétpontos 75-53
Hartmann Bence - Sikeres kétpontos 77-53
Hartmann Bence - Sikeres kétpontos 79-53
79-55 Csetényi András Ferenc - Sikeres kétpontos
  Varga György - offensive Foult
39. perc
79-57 Csetényi András Ferenc - Sikeres kétpontos
Hartmann Bence - Foult 
79-58 Csetényi András Ferenc - Sikeres büntető
79-58 Csetényi András Ferenc - Kihagyott büntető
79-60 Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos
  Tatabányai Titánok időkérés
40. perc
  Varga György - Foult
Kiszely Kevin László - Kihagyott büntető 79-60
Kiszely Kevin László - Kihagyott büntető 79-60
79-63 Kállai Gábor - Sikeres hárompontos
  Bócsi Tamás - Foult
Hartmann János - Sikeres büntető 80-63
Hartmann János - Sikeres büntető 81-63
Hartmann Bence - Foult 
81-63 Csetényi András Ferenc - Kihagyott büntető
81-63 Csetényi András Ferenc - Kihagyott büntető
81-65 Zsenits Bendegúz Levent - Sikeres kétpontos
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu