Komárom-Esztergom megye 3x3hun_kom_3x3 |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
5 | KVSE I. | TSE Warriors | 2024/02/02 19:45 |
10-16 (-, -, -, -) |
Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | ||||
14 | TSE Gladiátorok | EKE I. | 2024/02/02 19:45 |
18-4 (-, -, -, -) |
Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | ||||
15 | EKE I. | EKE II. | 2024/02/02 20:00 |
5-8 (-, -, -, -) |
Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | ||||
6 | TSE Spartans | EKE II. | 2024/02/02 20:00 |
11-5 (-, -, -, -) |
Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | ||||
7 | KVSE II. | TSE Spartans | 2024/02/02 20:15 |
4-7 (-, -, -, -) |
Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | ||||
16 | TSE BASKET U16 | TSE Warriors | 2024/02/02 20:15 |
12-8 (-, -, -, -) |
Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | ||||
8 | KVSE I. | TSE Gladiátorok | 2024/02/02 20:30 |
12-8 (-, -, -, -) |
Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Regionális Fiú Kadett, KEhun_kom_rfk |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
46 | VUKE U16/A | Dávid Kornél KA/B | 2024/03/21 18:00 | Vetési Albert Gimnázium | Mónus Péter, Lénárt Arthúr | ||||
44 | MVM-OSE Lions U16/B | TSE Basket U16 | 2024/03/25 18:00 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Kaposi Renátó | ||||
36 | Dunaújvárosi Sárká. | VUKE U16/A | 2024/04/05 18:00 | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | |||||
42 | VUKE U16/B | TSE Basket U16 | 2024/04/06 15:30 | Vetési Albert Gimnázium |
Regionális Leány Junior, KEhun_kom_rlj |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
18 | Dávid Kornél KA | Darazsak Sportakadémi. | 2024/03/20 15:00 | MKOSZ Edzőközpont | Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós | ||||
19 | Darazsak Sportakadémi. | Dávid Kornél KA | 2024/03/24 15:00 | NOVOMATIC Aréna | Kapusi Gábor, Kovács Zoltán | ||||
20 | Dávid Kornél KA | Darazsak Sportakadémi. | 2024/03/26 14:30 | MKOSZ Edzőközpont | Béndek Gábor Miklós |
Karácsony Kupa 3x3 UPhun_kom_kar |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
29 | MVM-OSE 1 | TSE Basket 5 | 2023/12/20 19:20 |
5-4 (-, -, -, -) |
Kőkúti Általános Iskola tornaterme | ||||
22 | TSE Basket U16 | TSE Basket U14 | 2023/12/20 19:20 |
8-6 (-, -, -, -) |
Kőkúti Általános Iskola tornaterme | ||||
23 | TSE Basket felnőtt | TSE Basket U16 | 2023/12/20 19:30 |
14-4 (-, -, -, -) |
Kőkúti Általános Iskola tornaterme | ||||
30 | MVM-OSE 2 | TSE Basket 4 | 2023/12/20 19:30 |
4-1 (-, -, -, -) |
Kőkúti Általános Iskola tornaterme | ||||
31 | TSE Basket 4 | TSE Basket 5 | 2023/12/20 19:40 |
4-5 (-, -, -, -) |
Kőkúti Általános Iskola tornaterme | ||||
24 | TSE Basket U16 | TSE Basket U14 | 2023/12/20 19:50 |
12-6 (-, -, -, -) |
Kőkúti Általános Iskola tornaterme | ||||
32 | MVM-OSE 2 | MVM-OSE 1 | 2023/12/20 19:50 |
5-4 (-, -, -, -) |
Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Alapszakasz - |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | TSE Basket Gladiators | 5 | 1.00 | 10 | 5 | 0 | 446 | 278 | |
2 | KVSE Kémények | 5 | 0.90 | 9 | 4 | 1 | 359 | 315 | |
3 | Esztergomi KE | 6 | 0.75 | 9 | 3 | 3 | 460 | 430 | |
4 | TSE Basket Warriors | 5 | 0.60 | 6 | 1 | 4 | 372 | 387 | |
5 | TSE Basket Spartans | 5 | 0.50 | 5 | 0 | 5 | 247 | 474 |
Alapszakasz - |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | MVM-OSE Hunyadi U11 | 4 | 1.00 | 8 | 4 | 0 | 239 | 152 | |
2 | MVM-OSE Radnóti U11 | 4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 178 | 169 | |
3 | TSE Basket U11 | 4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 202 | 148 | |
4 | EKE U11 | 4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 173 | 143 | |
5 | MVM-OSE Kodály U11L | 4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 136 | 198 | |
6 | OSA Hunyadi U11 | 4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 171 | 154 | |
7 | KVSE Kémények U11 | 4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 166 | 144 | |
8 | Griff Palánták | 4 | 0.50 | 4 | 0 | 4 | 75 | 232 |