FELNŐTT FÉRFI: SZÉP AJÁNDÉKOT ADOTT A CSAPAT SZÜLETÉSNAPRA

értékelés
Értékeljen
A miklósiak hazai pályán bárkire veszélyesek lehetnek

A karcagiaknál az előző héten átszakadt a gát, megszerezték első győzelmüket az idei bajnokságban, ami bizonyosan jót tett a lelküknek. A miklósiak viszont hazai pályán bárkire veszélyesek lehetnek, így érdekes mérkőzésre volt kilátás. Triplával nyitottak a vendéglátók, amelyből összesen hatot szereztek tíz perc leforgása alatt, nagyon érezték a gyűrűt Habókék ezekben a percekben. Utóbb, említett játékos egymaga háromszor is betalált a 6,75-ös vonalon túlról. Simon László fiai viszont igencsak beragadtak a rajtnál, ezt hűen tükrözi az első negyed végén kialakult 28-12-es részeredmény. Nagy kapkodás jellemezte a vendégek játékát, amely pontatlan dobások és eladott labdák formájában mutatkozott meg. A második etap sem hozott lényegi változást a játék képében, görcsösen akart a kék mezben játszó vendégcsapat, nagyon nem ment nekik azonban a játék. Gálék viszont rutinosan őrizték az előnyüket, sőt, még tudtak is növelni azon. Ebben a játékrészben Juhász lépett elő főszereplővé soraikból, míg az ellenfélnél a már megszokott Simon-Kovács duó próbálta meg közelebb húzni csapatuk szekerét. 45-22 volt az állás a félidőben, nehéz volt elképzelni, hogy innen talpra tudnak állni Deákék. A fordulás után a hazai kapitány gyorsan berámolt még két duplát, a 22. percben 48-25 volt az állás. A vendégcsapat továbbra sem tudta átlépni árnyékát, kisebb felvillanásaik voltak, de ezen felül semmi különös. A miklósiak ekkor már a palánk alatt is aktívabbak voltak, ez újabb nehéz feladat elé állította riválisukat. Csendes mederben csordogált a mérkőzés, sportszerűen játszottak a felek. Az utolsó felvonást már csak kötelező jelleggel kellett lejátszaniuk a csapatoknak, a lényegi kérdések kis túlzással már a félidőben eldőltek. Takarék üzemmódban égve is magabiztos hazai sikernek lehettek szemtanúi a meglehetősen gyér számban kilátogató nézők, ahol a csapatként sokkal jobb teljesítményt nyújtó miklósiak győzelme ilyen arányban is teljesen megérdemelt.

Törökszentmiklósi KSE - Karcagi SE 73-51 (28-12, 17-10, 14-13, 14-16)

2019.12.06., Törökszentmiklós, 6 néző, Vezette: Gál János, Gyenge Gábor

Szénási János: „A csapat ezzel a győzelemmel kívánt boldog születésnapot Kara Zsombinak!”

Fodor Csaba: „Mikuláskor nem lehetett más az eredmény, sajnos kaptuk a csomagokat, főleg a kinti dobásokból eredményes szentmiklósiaktól.Gratulálunk nekik a győzelemhez!”