/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Jász-Nagykun-Szolnok Megye - Eredmények - Playoff csoport

hun_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FFI097 Ceglédi KE II. BGK-SZEK 2019/05/05 18:00 67-80
(5-21,17-19,16-20,29-20)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Gál János Pál-Szabó Sándor
FFI101 Szolnoki MÁV SE Törökszentmiklósi K. 2019/05/14 18:30 73-68
(26-12,18-18,15-24,14-14)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert Szabó László
FFI099 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Olaj KK U23 2019/05/15 20:15 83-57
(21-18,21-14,18-14,23-11)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Fodor Attila Drenyovszki Dániel
FFI100 Lehel Kosársuli BGK-SZEK 2019/05/16 19:00 96-72
(19-13,22-23,19-23,36-13)
Apponyi Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert Szőcs Béla
FFI102 Ceglédi KE II. Szentesi KK 2019/05/17 18:45 58-80
(18-20,14-21,16-18,10-21)
Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) Gál János Farkas János
FFI104 BGK-SZEK Lehel Kosársuli 2019/05/23 18:45 70-76
(14-19,13-21,25-17,18-19)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert Drenyovszki Dániel
FFI103 Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Baglyok SE 2019/05/24 20:15 57-82
(15-17,7-19,16-24,19-22)
Tiszavirág Aréna Fodor Attila Rácz Zsolt Róbert

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú

hun_jas_dsz 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_jas_dsz_23 Karcag Varró Karcag Nagykun 2019/03/21 17:00 10-43
(2-22, 2-4, 2-14, 4-3)
Karcag Városi Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Rideg László
hun_jas_dsz_69 Törökszentmiklósi K. JKSE U20 vk. 2019/04/15 18:00 45-65
(8-10, 10-21, 14-24, 13-10)
Bercsényi Gimnázium Farkas János Fenyvesi Zénó
hun_jas_dsz_20 Mezőtúri Ref. Koll. . Túrkeve Ványai DSE 2019/04/16 13:00 51-32
(8-12, 19-3, 9-11, 15-6)
Ványai Ambrus SZKI Szőcs Béla Rideg László
hun_jas_dsz_35 Túrkeve Ványai DSE Karcag Nagykun 2019/04/16 14:00 23-75
(3-20, 10-10, 8-17, 2-28)
Ványai Ambrus SZKI Szőcs Béla Rideg László
hun_jas_dsz_3 Mezőtúri Ref. Koll. . Karcag Nagykun 2019/04/16 15:00 40-38
(13-2, 13-10, 7-17, 7-9)
Ványai Ambrus SZKI Szőcs Béla Rideg László
hun_jas_dsz_40 Karcag Varró Mezőtúri Ref. Koll. . 2019/05/16 18:00 32-44
(3-11, 15-8, 2-18, 12-7)
Mezőtúri Református Kollégium Sportcsarnoka Fenyvesi Zénó Rideg László
hun_jas_dsz_34 Törökszentmiklósi K. Szolnoki MÁV SE vk. 2019/05/23 18:00 41-59
(8-13, 17-24, 8-14, 8-8)
Bercsényi Gimnázium Mile Gábor Mezei Tibor

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú

hun_jas_dsz 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_jas_dsz_25 Kisújszállási SE - . Karcag Nagykun 2019/05/27 18:00 Móricz Zsigmond Református Kollégium
hun_jas_dsz_6 Szolnoki MÁV SE vk. Törökszentmiklósi K. 2019/05/29 16:15 Gépipari SZKI
hun_jas_dsz_66 JKSE U20 vk. Szolnoki MÁV SE vk. 2019/05/31 16:30 Bercsényi Gimnázium

Tiboldi Kupa Leány

hun_tor_tbl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnok Verseghy Szolnok Varga 2018/09/17
13:30
Verseghy Ferenc Gimnázium Tóth Viktor Fenyvesi Zénó
2 Szolnok Verseghy Szolnoki Sportcentrum . 2018/09/17
14:30
Verseghy Ferenc Gimnázium Tóth Viktor Szpiró Balázs
3 Szolnoki Sportcentrum . Szolnok Varga 2018/09/17
15:30
Verseghy Ferenc Gimnázium Szpiró Balázs Fenyvesi Zénó

Tiboldi Kupa Fiú

hun_tor_tbf 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnok Verseghy Szolnok Gépipari 2018/09/18
13:00
Verseghy Ferenc Gimnázium Fehérvári Gergely Tóth Viktor
2 Szolnok Verseghy Szolnok Varga 2018/09/18
14:00
Verseghy Ferenc Gimnázium Fehérvári Gergely Tóth Viktor
3 Szolnok Varga Szolnok Gépipari 2018/09/18
15:00
Verseghy Ferenc Gimnázium Fehérvári Gergely Tóth Viktor

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány

hun_jas_dsl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_jas_dsl_1 Kisújszállási SE - . Karcag Nagykun 2019/01/29 10:00 29-42
(2-8, 12-6, 11-15, 4-13)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Rideg László Tóth Viktor
hun_jas_dsl_2 Békési ÁFÉSZ SE vk. Karcag Nagykun 2019/01/29 11:30 51-48
(10-14, 12-8, 10-15, 19-11)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Fenyvesi Zénó Tóth Viktor
hun_jas_dsl_3 Kisújszállási SE - . Békési ÁFÉSZ SE vk. 2019/01/29 13:00 38-50
(7-14, 2-14, 10-16, 19-6)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Rideg László Fenyvesi Zénó
hun_jas_dsl_6 Karcag Nagykun Békési ÁFÉSZ SE vk. 2019/05/23 15:00 60-27
(16-3, 12-7, 16-8, 16-9)
Nagykun Református Gimnázium Fehérvári Gergely Rideg László
hun_jas_dsl_5 Kisújszállási SE - . Békési ÁFÉSZ SE vk. 2019/05/23 16:00 30-35
(9-10, 4-5, 6-10, 11-10)
Nagykun Református Gimnázium Fenyvesi Zénó Rideg László
hun_jas_dsl_4 Karcag Nagykun Kisújszállási SE - . 2019/05/23 17:00 36-32
(11-8, 9-3, 8-7, 8-12)
Nagykun Református Gimnázium Fehérvári Gergely Fenyvesi Zénó

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány

hun_jas_dsl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_jas_dsl_7 Békési ÁFÉSZ SE vk. Kisújszállási SE - . 2019/05/29 15:00 Szegedi Kis István Református Gimnázium
hun_jas_dsl_8 Karcag Nagykun Kisújszállási SE - . 2019/05/29 16:00 Szegedi Kis István Református Gimnázium
hun_jas_dsl_9 Békési ÁFÉSZ SE vk. Karcag Nagykun 2019/05/29 17:00 Szegedi Kis István Református Gimnázium

JNSZ Mini (U10)

hunu10_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu10_jas_15 Mezőtúri Ref. Koll. . Lehel Kosársuli 2019/03/18 16:15 39-81
(2-27, 22-21, 8-15, 7-18)
Mezőtúri Református Kollégium Farkas János Fenyvesi Zénó
hunu10_jas_5 Szolnoki Aranysasok Pityke Kicsik 2019/03/20 15:45 37-52
(8-20, 10-8, 11-8, 8-16)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Farkas János Tóth Viktor
hunu10_jas_10 Szolnoki Aranysasok Szecska Bikák 2019/03/27 15:30 32-55
(9-9, 5-18, 9-7, 9-21)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Mile Gábor Bujáki Dániel
hunu10_jas_6 Szecska Bikák Karcagi SE Pusztai Sas. 2019/04/02 17:30 44-53
(5-8, 19-24, 8-11, 12-10)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Fehérvári Gergely Mezei Tibor
hunu10_jas_21 Lehel Kosársuli Mezőtúri Ref. Koll. . 2019/04/08 16:00 69-27
(24-6, 21-11, 17-8, 7-2)
Rákócz úti Általános Iskola Fehérvári Gergely Szappanos Máté
hunu10_jas_7 Szecska Bikák Pityke Kicsik 2019/04/08 17:15 39-56
(8-18, 17-12, 6-12, 8-14)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Pál-Szabó Sándor Terjéki András
hunu10_jas_12 Karcagi SE Pusztai Sas. Szecska Bikák 2019/04/12 14:30 40-21
(10-2, 10-8, 4-3, 16-8)
Karcag Városi Sportcsarnok Szőcs Béla Bujáki Dániel

JNSZ Serdülő Fiú

hunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu14_jas_16 Szolnoki KA U14/C Kisújszállási SE 2019/04/10 16:00 0-20
(-, -, -, -)
Közgazdasági SZKI Bujáki Dániel Terjéki András
hunu14_jas_7 Szolnoki Sportcentrum . Szolnoki KA U14/A 2019/04/10 18:15 46-89
(8-24, 8-29, 15-19, 15-17)
Széchenyi István Gimnázium Fehérvári Gergely Terjéki András
hunu14_jas_10 Békési SZSK Szolnoki Sportcentrum . 2019/04/12 16:45 73-82
(22-20, 16-17, 17-24, 18-21)
Karacs Teréz Általános Iskola Mile Gábor Ócsai József
hunu14_jas_6 Szolnoki Sportcentrum . Lehel Kosársuli/B 2019/04/16 18:00 50-24
(22-13, 18-2, 0-5, 10-4)
Verseghy Ferenc Gimnázium Szabó László Ócsai József
hunu14_jas_22 Kisújszállási SE Szolnoki KA U14/C 2019/04/17 16:30 79-23
(20-10, 25-2, 17-5, 17-6)
Illésy SZKI Pál-Szabó Sándor Rideg László

JNSZ Serdülő Fiú - Eredmények - Rájátszás csoport

hunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu14_jas_25 Békési SZSK Kisújszállási SE 2019/05/20 15:30 101-44
(27-18, 37-2, 16-14, 21-10)
Karacs Teréz Általános Iskola Fehérvári Gergely Papy Zsolt
hunu14_jas_32 Szolnoki Sportcentrum . Szolnoki KA U14/C 2019/05/21 16:50 75-44
(20-11, 22-16, 18-13, 15-4)
Fenyvesi Zénó Terjéki András

JNSZ Serdülő Fiú - Műsor - Rájátszás csoport

hunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu14_jas_27 Szolnoki KA U14/A Szolnoki KA U14/B 2019/05/31 18:30 Széchenyi István Gimnázium

JNSZ Serdülő Leány

whunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
whunu14_jas_10 Szolnoki Sportcentrum/. Pityke KSE 2019/04/09 18:00 42-40
(14-16, 5-3, 11-13, 10-8, 2-0)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Pál-Szabó Sándor Szappanos Máté
whunu14_jas_20 Szolnoki Sportcentrum/. Szolnoki Sportcentrum/. 2019/04/16 18:30 11-84
(3-27, 0-21, 3-16, 5-20)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Mezei Tibor Szappanos Máté
whunu14_jas_19 Pityke KSE Szeged KE - Gazellák 2019/04/18 17:00 32-74
(6-20, 2-20, 10-18, 14-16)
Petőfi Sándor Általános Iskola Fehérvári Gergely Tóth Viktor
whunu14_jas_1 Pityke KSE Szeged KE/A 2019/04/18 18:45 13-100
(2-28, 1-32, 2-16, 8-24)
Petőfi Sándor Általános Iskola Fehérvári Gergely Tóth Viktor
whunu14_jas_8 Szeged KE/A Szolnoki Sportcentrum/. 2019/05/18 10:00 71-26
(22-11, 24-6, 14-4, 11-5)
Etelka sori csarnok Tóth Tamás Nagy Lili
whunu14_jas_17 Szeged KE - Gazellák Szolnoki Sportcentrum/. 2019/05/18 13:00 51-28
(14-6, 16-6, 14-2, 7-14)
Etelka sori csarnok Tóth Tamás Barabás Dorina Mónika
whunu14_jas_12 Szeged KE/A Szeged KE - Gazellák 2019/05/21 15:30 92-39
(27-13, 24-8, 23-8, 18-10)
SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok  Nyilas István Tóth Tamás

JNSZ Serdülő Leány

whunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
whunu14_jas_5 Szolnoki Sportcentrum/. Szolnoki Sportcentrum/. 2019/05/28 18:30 Kőrösi Csoma Általános Iskola
whunu14_jas_25 Pityke KSE Szolnoki Sportcentrum/. 2019/05/30 18:00 Petőfi Sándor Általános Iskola
whunu14_jas_2 Szolnoki Sportcentrum/. Szeged KE - Gazellák 2019/06/08 11:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
whunu14_jas_23 Szolnoki Sportcentrum/. Szeged KE/A 2019/06/08 13:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
whunu14_jas_24 Szolnoki Sportcentrum/. Szeged KE - Gazellák 2019/06/08 15:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
whunu14_jas_15 Szolnoki Sportcentrum/. Szeged KE/A 2019/06/08 17:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola

JNSZ Gyermek (U12)

hunu12_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu12_jas_22 Karcagi SE Farkasok Kisújszállási SE Ap. 2019/04/04 17:30 73-18
(19-6, 21-6, 10-4, 23-2)
Karcag Városi Sportcsarnok Zahorán Kitti Mária Bujáki Dániel
hunu12_jas_12 Szolnoki Leopárdköly. Lehel Kosársuli 2019/04/09 15:45 57-30
(17-2, 13-9, 14-12, 13-7)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Mile Gábor
hunu12_jas_28 Szecska Szöcskék Kisújszállási SE Ap. 2019/04/09 16:00 38-31
(5-14, 15-4, 6-11, 8-2)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Pál-Szabó Sándor Terjéki András
hunu12_jas_18 Kisújszállási SE Ap. Szecska Szöcskék 2019/04/09 17:00 23-44
(0-14, 13-13, 6-2, 4-14)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Szappanos Máté Terjéki András
hunu12_jas_30 Karcagi SE Farkasok Tószegi Vadrózsák 2019/04/11 16:30 56-59
(13-10, 14-13, 12-8, 10-18, 7-10)
Karcag Városi Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor Terjéki András
hunu12_jas_20 Tószegi Vadrózsák Karcagi SE Farkasok 2019/04/16 16:30 59-49
(22-6, 9-14, 12-15, 16-14)
Gépipari SZKI Farkas János Pál-Szabó Sándor
hunu12_jas_6 Lehel Kosársuli Szolnoki Leopárdköly. 2019/04/18 16:00 38-55
(11-14, 12-17, 7-16, 8-8)
Apponyi Általános Iskola Fenyvesi Zénó Szappanos Máté

JNSZ Előkészítő (U11)

hunu11_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu11_jas_1 Szecska Bikák Lehel Kosársuli 2019/03/26 17:30 66-50
(13-6, 18-19, 20-14, 15-11)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Mile Gábor Terjéki András
hunu11_jas_13 Szolnoki Sasok Lehel Kosársuli 2019/04/02 17:00 135-41
(32-6, 38-17, 35-12, 30-6)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Szappanos Máté Ócsai József
hunu11_jas_9 Szolnoki Sasok Szecska Bikák 2019/04/09 17:00 117-22
(23-1, 29-13, 33-8, 32-0)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Szőcs Béla Tóth Viktor
hunu11_jas_2 Kisújszállási SE JKSE Kenguruk 2019/04/24 15:00 15-72
(0-25, 10-13, 5-14, 0-20)
Arany János Általános Iskola Drenyovszki Dániel Fenyvesi Zénó
hunu11_jas_12 JKSE Kenguruk Kisújszállási SE 2019/04/24 16:00 80-17
(16-2, 26-5, 20-4, 18-6)
Arany János Általános Iskola Drenyovszki Dániel Fenyvesi Zénó
hunu11_jas_17 Szolnoki Sasok Kisújszállási SE 2019/04/26 15:30 117-14
(30-0, 32-8, 24-4, 31-2)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Mile Gábor Terjéki András
hunu11_jas_8 Szecska Bikák JKSE Kenguruk 2019/05/09 16:00 30-86
(3-19, 16-28, 2-14, 9-15)
Rákócz úti Általános Iskola Szappanos Máté

Serdülő Leány - Tabán kupa

whunu14_jas_tcup 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Pécsi VSK NKA Kecskeméti KA 2018/08/23 15:00 71-49
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Drenyovszki Dániel Farkas János
2 Kiss Lenke KS Szolnoki Sportcentrum 2018/08/23 17:00 46-70
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Szabó László Mezei Tibor
3 Szolnoki Sportcentrum Kecskeméti KA 2018/08/23 19:00 48-57
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Zahorán Kitti Mária Mezei Tibor
4 Kecskeméti KA Kiss Lenke KS 2018/08/24 10:00 86-30
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert Bagossy Barnabás
5 Kiss Lenke KS Pécsi VSK NKA 2018/08/24 12:00 12-91
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Drenyovszki Dániel Szpiró Balázs
6 Pécsi VSK NKA Szolnoki Sportcentrum 2018/08/24 16:30 65-51
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Szabó László Mezei Tibor

JNSZ - Semix Kupa

hun_jas_six 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SMX004 Szolnoki Egyesült Kir. Karcagi SE 2018/09/13 20:00 50-49
(12-10, 13-9, 14-12, 11-18)
Karcag Városi Sportcsarnok Fehérvári Gergely Szabó László
SMX005 Szolnoki Olaj KK U23 Szentesi KK 2018/09/15 16:00 59-72
(15-17, 15-17, 7-26, 22-12)
Tiszavirág Aréna Fodor Attila Rácz Zsolt Róbert
SMX003 Ceglédi KE II. JP AUTO - JKSE U23 2018/09/16 19:30 70-80
(14-22, 16-24, 17-16, 23-18)
Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) Fodor Attila Szabó László
SMX008 Szentesi KK Szolnoki Baglyok SE 2018/09/21 19:00 73-87
(12-27, 18-16, 13-21, 30-23)
Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Mezei Tibor
SMX007 JP AUTO - JKSE U23 Szolnoki Egyesült Kir. 2018/09/21 20:30 85-62
(23-14, 23-14, 25-13, 14-21)
Belvárosi Általános Iskola Gál János Szabó László
SMX010 Szolnoki Egyesült Kir. Szentesi KK 2018/09/30 17:30 64-62
(-, -, -, -)
Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Fehérvári Gergely Mezei Tibor
SMX009 JP AUTO - JKSE U23 Szolnoki Baglyok SE 2018/10/01 20:30 74-69
(-, -, -, -)
Belvárosi Általános Iskola Fehérvári Gergely Mezei Tibor

JNSZ leány kadett

whunu16_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
whunu16_jas_20 Kisújszállási SE/B Kisújszállási SE/A 2019/05/15 14:30 46-35
(13-10, 16-5, 10-8, 7-12)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Szőcs Béla Tóth Viktor
whunu16_jas_9 Szentesi KK Szolnoki Sportc./A 2019/05/18 11:00 23-86
(4-21, 5-21, 4-16, 10-28)
Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Gyenge Gábor
whunu16_jas_19 Szolnoki Sportc./A Szentesi KK 2019/05/18 15:00 80-25
(20-5, 22-2, 19-10, 19-8)
Klauzál Gábor Általános Iskola Drenyovszki Dániel Gyenge Gábor
whunu16_jas_18 Kisújszállási SE/A Szolnoki Sportc./A 2019/05/21 16:30 13-60
(0-18, 2-18, 9-17, 2-7)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mile Gábor Rideg László
whunu16_jas_1 Szolnoki Sportc./A Kisújszállási SE/B 2019/05/21 18:15 61-36
(13-9, 20-8, 27-10, 11-9)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mile Gábor Rideg László
whunu16_jas_12 Kisújszállási SE/A Szolnoki Sportc./B 2019/05/22 17:30 23-52
(6-15, 2-12, 8-16, 7-9)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Drenyovszki Dániel Mezei Tibor
whunu16_jas_6 Kisújszállási SE/B Szolnoki Sportc./B 2019/05/22 18:45 36-56
(9-14, 6-12, 11-14, 10-16)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Drenyovszki Dániel Mezei Tibor

JNSZ Megyei Palánta (U9) - Eredmények - A csoport

hun_jas_pal 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu9_jas_6 Karcag Refi Karcag Győrffy 2019/04/09 15:00 32-16
(10-4, 2-2, 2-6, 18-4)
Karcag Városi Sportcsarnok Rideg László

JNSZ Megyei Palánta (U9) - Eredmények - B csoport

hun_jas_pal 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu9_jas_15 Szolnok Szegő Szolnok Kőrösi 2019/02/28 17:15 15-18
(2-6, 1-4, 12-2, 0-6)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Fenyvesi Zénó Ócsai József

JNSZ Megyei Palánta (U9) - Eredmények - Rájátszás csoport

hun_jas_pal 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu9_jas_23 Karcag Kiskulcsosi Jászberény Szt.Istv. 2019/04/09 14:00 22-55
(0-16, 6-14, 3-7, 13-18)
Karcag Városi Sportcsarnok Rideg László
hunu9_jas_22 Tószeg Kisújszállás Arany 2019/04/15 15:00 12-85
(2-22, 1-9, 9-14, 0-40)
Tószegi Általános Iskola Tóth Viktor
hunu9_jas_21 Rákóczifalva Szolnok Fiumei 2019/04/29 14:00 18-16
(0-4, 6-4, 6-0, 2-8, 2-0)
Rákóczifalva Központi Általános Iskola Tóth Viktor
hunu9_jas_24 Karcag Győrffy Szolnok Szegő 2019/05/14 15:00 35-14
(7-5, 4-5, 24-2, 0-2)
Karcag Városi Sportcsarnok Rideg László
hunu9_jas_25 Karcag Refi Szolnok Kőrösi 2019/05/14 15:45 21-24
(1-8, 10-4, 4-7, 6-5)
Karcag Városi Sportcsarnok Rideg László

JNSZ B33 diákolimpia - Eredmények - B KCS - fiú csoport

hunb33_jas_dol 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
33 Verseghy Pálfy 2018/12/16 17:00 16-4
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mile Gábor Fenyvesi Zénó
36 Szolnoki VKG II. BMKG 2018/12/16 17:20 18-8
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mezei Tibor Terjéki András
35 Szentannai SZIG 2018/12/16 17:20 6-21
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mile Gábor Fenyvesi Zénó
37 Verseghy SZIG 2018/12/16 17:40 3-22
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Drenyovszki Dániel Mile Gábor
38 Szolnoki VKG I. Szolnoki VKG II. 2018/12/16 17:40 18-10
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mezei Tibor Terjéki András
39 SZIG Szolnoki VKG I. 2018/12/16 18:00 21-12
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Drenyovszki Dániel Fenyvesi Zénó
40 Verseghy Szolnoki VKG II. 2018/12/16 18:00 19-8
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mezei Tibor Terjéki András

Jász-Nagykun-Szolnok, 3kontra3 - Eredmények - Középisk.Fiú csoport

hun_jas_3k3 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_jas_3k3_13 Gépipari 1 Karcag Nagykun/B 2019/02/03 13:00 13-8
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Gyenge Gábor
hun_jas_3k3_14 Karcag Nagykun/A Mezőtúri Refi 2019/02/03 13:20 13-5
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Fenyvesi Zénó
hun_jas_3k3_15 Karcag Nagykun/B Karcag Nagykun/A 2019/02/03 13:40 8-12
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Fenyvesi Zénó
hun_jas_3k3_16 Mezőtúri Refi Gépipari 2 2019/02/03 14:00 8-12
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Bujáki Dániel

Jász-Nagykun-Szolnok, 3kontra3 - Eredmények - Középisk.Leány csoport

hun_jas_3k3 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_jas_3k3_30 KisújSE/B KisújSE/A 2019/02/03 13:20 6-7
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert
hun_jas_3k3_31 KisújSE/C KisújSE/B 2019/02/03 13:40 6-12
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert
hun_jas_3k3_32 Karcag Nagykun/A-KL KisújSE/A 2019/02/03 14:00 8-5
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert

Megyei U12 Válogatottak Tornája - Fiú - Eredmények - A csoport csoport

hun_tor_mvf 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
3 Borsod-Abaúj-Zemplén Jász-Nagykun-Szolnok 2019/04/07 11:20 54-33
(-, -, -, -)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Terjéki András
5 Hajdú-Bihar Borsod-Abaúj-Zemplén 2019/04/07 13:20 43-51
(-, -, -, -)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Terjéki András

Megyei U12 Válogatottak Tornája - Fiú - Eredmények - B csoport csoport

hun_tor_mvf 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
4 Békés Pest 2019/04/07 12:20 48-49
(-, -, -, -)
Zöld Ház Mezei Tibor Ócsai József
6 Pest Bács-Kiskun 2019/04/07 14:20 16-72
(-, -, -, -)
Zöld Ház Mile Gábor Ócsai József

Megyei U12 Válogatottak Tornája - Fiú - Eredmények - Dönt? csoport

hun_tor_mvf 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
9 Borsod-Abaúj-Zemplén Bács-Kiskun 2019/04/07 17:20 59-60
(-, -, -, -)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Mile Gábor

Megyei U12 Válogatottak Tornája - Fiú - Eredmények - Helyosztó csoport

hun_tor_mvf 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
7 Jász-Nagykun-Szolnok Békés 2019/04/07 15:20 31-37
(-, -, -, -)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Terjéki András
8 Hajdú-Bihar Pest 2019/04/07 16:20 56-32
(-, -, -, -)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Mile Gábor

Megyei U12 Válogatottak Tornája - Leány - Eredmények - A csoport csoport

hun_tor_mvl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
3 Borsod-Abaúj-Zemplén Jász-Nagykun-Szolnok 2019/04/07 11:20 38-26
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Zahorán Kitti Mária Pál-Szabó Sándor
5 Hajdú-Bihar Borsod-Abaúj-Zemplén 2019/04/07 13:20 24-46
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Mezei Tibor Bujáki Dániel

Megyei U12 Válogatottak Tornája - Leány - Eredmények - B csoport csoport

hun_tor_mvl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
4 Pest Baranya 2019/04/07 12:20 36-46
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Szőcs Béla Bujáki Dániel
6 Baranya Bács-Kiskun 2019/04/07 14:20 31-68
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Farkas János Bujáki Dániel

Megyei U12 Válogatottak Tornája - Leány - Eredmények - Helyosztó csoport

hun_tor_mvl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
7 Hajdú-Bihar Pest 2019/04/07 15:20 27-41
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Mezei Tibor Rideg László
8 Jász-Nagykun-Szolnok Baranya 2019/04/07 16:20 66-24
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Farkas János Rideg László
9 Borsod-Abaúj-Zemplén Bács-Kiskun 2019/04/07 17:20 19-60
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Mezei Tibor Rideg László

Megyei U11 Válogatottak Tornája - Fiú - Eredmények - A csoport

hun_tor_kvf 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
3 Fejér Jász-Nagykun-Szolnok 2019/05/12 11:20 42-53
(-, -, -, -)
Zöld Ház Drenyovszki Dániel Rideg László
5 Pest Fejér 2019/05/12 13:20 37-38
(-, -, -, -)
Zöld Ház Szőcs Béla Rideg László

Megyei U11 Válogatottak Tornája - Fiú - Eredmények - B csoport

hun_tor_kvf 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
4 Csongrád Borsod-Abaúj-Zemplén 2019/05/12 12:20 52-42
(-, -, -, -)
Zöld Ház Drenyovszki Dániel Mezei Tibor
6 Borsod-Abaúj-Zemplén Bács-Kiskun 2019/05/12 14:20 30-66
(-, -, -, -)
Zöld Ház Szőcs Béla Mile Gábor

Megyei U11 Válogatottak Tornája - Fiú - Eredmények - Helyosztó csoport

hun_tor_kvf 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
7 Pest Borsod-Abaúj-Zemplén 2019/05/12 15:20 29-57
(-, -, -, -)
Zöld Ház Drenyovszki Dániel Rideg László
8 Fejér Csongrád 2019/05/12 16:20 41-45
(-, -, -, -)
Zöld Ház Mile Gábor Rideg László
9 Jász-Nagykun-Szolnok Bács-Kiskun 2019/05/12 17:20 28-73
(-, -, -, -)
Zöld Ház Szőcs Béla Mile Gábor

Megyei U11 Válogatottak Tornája - Leány - Eredmények - A csoport

hun_tor_kvl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
3 Fejér Jász-Nagykun-Szolnok 2019/05/12 11:20 45-46
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Gyenge Gábor Terjéki András
5 Pest Fejér 2019/05/12 13:20 40-25
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Pál-Szabó Sándor Terjéki András

Megyei U11 Válogatottak Tornája - Leány - Eredmények - B csoport

hun_tor_kvl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
4 Bács-Kiskun Baranya 2019/05/12 12:20 41-24
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Zahorán Kitti Mária Bujáki Dániel
6 Baranya Borsod-Abaúj-Zemplén 2019/05/12 14:20 29-69
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Pál-Szabó Sándor Gyenge Gábor

Megyei U11 Válogatottak Tornája - Leány - Eredmények - Helyosztó csoport

hun_tor_kvl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
7 Fejér Baranya 2019/05/12 15:20 39-35
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Mezei Tibor Terjéki András
8 Jász-Nagykun-Szolnok Bács-Kiskun 2019/05/12 16:20 33-39
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Pál-Szabó Sándor Gyenge Gábor
9 Pest Borsod-Abaúj-Zemplén 2019/05/12 17:20 16-54
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Mezei Tibor Gyenge Gábor

Tabellák

Alapszakasz

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Szolnoki Baglyok SE 18 0.94 34 16 2 1569 1077
2 Lehel Kosársuli 18 0.92 33 15 3 1648 1147
3 BGK-SZEK 18 0.89 32 14 4 1540 1245
4 Szolnoki MÁV SE 18 0.83 30 12 6 1365 1228
5 Szolnoki Olaj KK U23 18 0.75 27 9 9 1252 1438
6 Ceglédi KE II. 18 0.69 25 7 11 1156 1290
7 Szentesi KK 18 0.67 24 6 12 1223 1450
8 Törökszentmiklósi KSE 18 0.64 23 5 13 1221 1384
9 Szolnoki Olaj KK U19 18 0.64 23 5 13 1303 1450
10 Szolnoki MÁV SE U20 18 0.53 19 1 17 932 1500

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu