/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Tiboldi Kupa Leány

hun_jas_tkl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnok Verseghy Mezőberény 2021/09/21
14:00
Verseghy Ferenc Gimnázium Szőcs Béla Pál-Szabó Sándor János
2 Szolnoki Sportcentrum Mezőberény 2021/09/21
15:30
Verseghy Ferenc Gimnázium Drenyovszki Dániel Szőcs Béla
3 Szolnok Verseghy Szolnoki Sportcentrum 2021/09/21
17:00
Verseghy Ferenc Gimnázium Drenyovszki Dániel Pál-Szabó Sándor János
4 Szolnok Verseghy/Varga Szolnoki Sportcentrum . 2021/09/23
15:00
Verseghy Ferenc Gimnázium Rácz Zsolt Róbert Terjéki András
5 Szolnoki Sportcentrum . Szolnok Verseghy/Varga 2021/09/23
16:20
Verseghy Ferenc Gimnázium Rácz Zsolt Róbert Terjéki András

Zádor Híd Kupa

hun_jas_zad 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Karcagi SE DIFE KK Derecske 2021/09/26 09:30 80-65
(19-13, 16-12, 18-18, 27-22)
Karcag Városi Sportcsarnok Mezei Tibor Kovács Csaba
2 DIFE KK Derecske Törökszentmiklósi K. 2021/09/26 11:00 68-72
(11-19, 14-18, 22-12, 21-23)
Karcag Városi Sportcsarnok Kovács Csaba Gyenge Gábor
3 Törökszentmiklósi K. Karcagi SE 2021/09/26 12:30 65-90
(21-37, 13-21, 14-18, 17-14)
Karcag Városi Sportcsarnok Mezei Tibor Gyenge Gábor

Serdülő Leány - Tabán kupa

whunu14_jas_tcup 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnoki Sportcentrum/. BEAC 2021/08/28 10:00 15-120
(3-41, 1-36, 7-23, 4-20)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Szpiró Balázs Terjéki András
2 Miskolci Vadmacskák Szegedi KE 2021/08/28 12:00 82-52
(19-9, 17-30, 20-8, 26-5)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Gyenge Gábor
3 BEAC Szegedi KE 2021/08/28 17:00 114-37
(32-8, 28-15, 30-7, 24-7)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor János Kovács Csaba
4 Miskolci Vadmacskák Szolnoki Sportcentrum/. 2021/08/28 19:00 63-27
(14-5, 24-7, 8-12, 17-3)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Fenyvesi Zénó
5 BEAC Miskolci Vadmacskák 2021/08/29 10:00 113-52
(25-5, 37-11, 33-18, 18-18)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Gyenge Gábor Terjéki András
6 Szegedi KE Szolnoki Sportcentrum/. 2021/08/29 12:00 59-42
(18-12, 13-10, 10-8, 18-12)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Szabó László

JNSZ - Semix Kupa

hun_jas_six 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Kisújszállási SE - . Ceglédi KE 2021/09/07 18:30 38-109
(8-29, 6-22, 10-25, 14-33)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Kovács Csaba Fenyvesi Zénó
5 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki KA 2021/09/07 20:30 75-72
(26-27, 19-15, 11-18, 19-12)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Rácz Zsolt Róbert Pál-Szabó Sándor János
2 Karcagi SE Lehel Kosársuli 2021/09/09 19:00 52-64
(15-18, 16-16, 11-13, 10-17)
Karcag Városi Sportcsarnok Mezei Tibor Szabó László
6 Lehel Kosársuli Fáradt Olaj 2021/09/15 19:30 74-81
(17-22, 26-21, 15-18, 16-20)
Apponyi Általános Iskola Zahorán Kitti Mária Kovács Csaba
3 SZEK KE Szolnoki Olajbányász. 2021/09/15 20:20 68-93
(16-18, 18-18, 13-25, 21-32)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Szőcs Béla Gyenge Gábor
4 Szolnoki Olaj KK U23 Ceglédi KE 2021/09/19 15:00 44-79
(12-17, 8-24, 8-18, 16-20)
Tiszavirág Aréna Fehérvári Gergely Mile Gábor
8 Szolnoki Baglyok SE Fáradt Olaj 2021/09/21 20:30 92-82
(18-28, 19-20, 18-10, 20-17, 17-7)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Mezei Tibor Fenyvesi Zénó

JNSZ - Semix Kupa

hun_jas_six 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
7 Szolnoki Olajbányász. Ceglédi KE 2021/09/29 15:00 Tiszaligeti Sportcsarnok Fehérvári Gergely Mile Gábor

Kristály Kupa U12

hun_jas_kri 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnoki Sportcentrum Karcagi SE 2021/09/18 09:30 83-22
(-, -, -, -)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor János Gyenge Gábor
2 Karcagi SE BC Rookies Oradea 2021/09/18 11:00 37-80
(-, -, -, -)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Mezei Tibor Kovács Karina Erzsébet
3 BC Rookies Oradea Szolnoki Sportcentrum 2021/09/18 12:30 23-65
(-, -, -, -)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Fenyvesi Zénó Terjéki András

Pelikán Kupa U14

hunu14_jas_pel 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 CSM Oradea Pityke KSE 2021/08/19 11:00 104-17
(-, -, -, -)
Zöld Ház Rácz Zsolt Róbert Szőcs Béla
2 Pityke KSE Szolnoki KA/B 2021/08/19 13:30 27-88
(-, -, -, -)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Szőcs Béla
3 Szolnoki KA/B CSM Oradea 2021/08/19 16:00 58-98
(-, -, -, -)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Mile Gábor

JNSZ - Liget Kupa

hun_jas_lig 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnoki Sportcentrum SZEK KE-W 2021/09/05 09:00 20-73
(-, -, -, -)
Tiszaligeti Sportcsarnok Szőcs Béla Kovács Máté Zádor
2 Karcagi SE Szolnoki Sportcentrum 2021/09/05 10:30 58-39
(-, -, -, -)
Tiszaligeti Sportcsarnok Mezei Tibor Mile Gábor
3 SZEK KE-W Karcagi SE 2021/09/05 12:00 76-37
(-, -, -, -)
Tiszaligeti Sportcsarnok Szabó László Gyenge Gábor

U14 Jász Kupa Fiú

hunu14_tor_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Lehel Kosársuli/A Monori SE 2021/09/25
10:00
Lehel Sportcsarnok Kovács Csaba Terjéki András
2 Monori SE BT DSE Taksonyi Ördö. 2021/09/25
11:45
Lehel Sportcsarnok Szappanos Máté Terjéki András
3 Lehel Kosársuli/A Lehel Kosársuli/A 2021/09/25
13:30
Lehel Sportcsarnok Kovács Csaba Szappanos Máté

ÁGOTA Kupa felnőtt női

hun_jas_ago 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Karcagi SE Szolnoki Sportcentrum 2021/09/26 14:00 60-38
(18-14, 13-12, 13-4, 16-8)
Karcag Városi Sportcsarnok Szabó László Terjéki András
2 Szolnoki Sportcentrum Karcag Nagykun 2021/09/26 15:00 43-39
(10-6, 11-9, 8-7, 8-15, 6-2)
Karcag Városi Sportcsarnok Mile Gábor Terjéki András
3 Karcag Nagykun Karcagi SE 2021/09/26 16:00 19-65
(4-16, 2-20, 6-11, 7-18)
Karcag Városi Sportcsarnok Szabó László Mile Gábor

Tabellák

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu