/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Jász-Nagykun-Szolnok Megye

hun_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FFI083 BGK-SZEK Lehel Kosársuli 2019/03/14 19:00 68-101
(20-27,17-21,17-29,14-24)
Apponyi Általános Iskola Szőcs Béla Pál-Szabó Sándor
FFI024 Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki MÁV SE 2019/03/16 11:00 52-79
(10-19,12-19,14-21,16-20)
Tiszavirág Aréna Szőcs Béla Mezei Tibor
FFI059 Szolnoki MÁV SE Törökszentmiklósi K. 2019/03/19 18:45 102-51
(33-16,21-10,26-17,22-8)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert Pál-Szabó Sándor
FFI081 Szentesi KK Szolnoki MÁV SE U20 2019/03/22 19:30 74-67
(15-18,10-23,22-16,27-10)
Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor Gyenge Gábor
FFI088 Törökszentmiklósi K. Lehel Kosársuli 2019/03/22 20:00 41-87
(14-27,13-13,6-21,8-26)
Bercsényi Gimnázium Szabó László Szőcs Béla
FFI085 Ceglédi KE II. Szolnoki Baglyok SE 2019/03/22 20:15 60-81
(17-17,18-26,13-17,12-21)
Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola Drenyovszki Dániel Kovács Csaba
FFI012 BGK-SZEK Szentesi KK 2019/03/24 18:20 83-66
(19-18,22-11,18-15,24-22)
Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Kovács Csaba Rideg László

Jász-Nagykun-Szolnok Megye

hun_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FFI063 Lehel Kosársuli Szolnoki Baglyok SE 2019/03/26 19:00 Apponyi Általános Iskola Fehérvári Gergely Mezei Tibor
FFI005 Törökszentmiklósi K. Szolnoki Olaj KK U19 2019/03/29 20:00 Bercsényi Gimnázium Fodor Attila Zahorán Kitti Mária
FFI058 Ceglédi KE II. Lehel Kosársuli 2019/03/29 20:15 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola Szabó László Pál-Szabó Sándor
FFI007 Szentesi KK Törökszentmiklósi K. 2019/03/31 18:00 Klauzál Gábor Általános Iskola Fehérvári Gergely Mezei Tibor
FFI072 Szentesi KK Lehel Kosársuli 2019/04/02 18:50 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Szőcs Béla Rideg László
FFI031 Szolnoki Olaj KK U19 Szolnoki MÁV SE U20 2019/04/03 16:00 Gépipari SZKI
FFI060 Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U19 2019/04/06 11:00 Tiszavirág Aréna

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú

hun_jas_dsz 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_jas_dsz_48 Túrkeve Ványai DSE Mezőtúri Ref. Koll. . 2019/01/15 13:00 22-54
(2-9, 6-15, 4-13, 10-17)
Ványai Ambrus SZKI Drenyovszki Dániel Rideg László
hun_jas_dsz_17 Kisújszállási SE - . Karcag Varró 2019/01/15 15:00 62-13
(10-4, 17-4, 20-4, 15-1)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Drenyovszki Dániel Rideg László
hun_jas_dsz_58 Szolnoki MÁV SE vk. JKSE U20 vk. 2019/01/30 16:00 70-73
(15-18, 8-19, 23-15, 24-21)
Gépipari SZKI Farkas János Tóth Viktor
hun_jas_dsz_45 Karcag Varró Kisújszállási SE - . 2019/02/07 18:00 24-69
(0-21, 8-9, 9-20, 7-19)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Szabó László Gyenge Gábor
hun_jas_dsz_44 Túrkeve Ványai DSE Karcag Varró 2019/02/12 13:00 41-39
(6-8, 16-12, 12-11, 7-8)
Ványai Ambrus SZKI Drenyovszki Dániel Rideg László
hun_jas_dsz_9 Túrkeve Ványai DSE Kisújszállási SE - . 2019/02/19 13:00 16-74
(0-21, 4-20, 8-17, 4-16)
Ványai Ambrus SZKI Szőcs Béla Rideg László
hun_jas_dsz_12 Mezőtúri Ref. Koll. . Karcag Varró 2019/03/07 18:20 79-26
(22-8, 19-6, 18-5, 20-7)
Mezőtúri Református Kollégium Farkas János Mezei Tibor

Tiboldi Kupa Leány

hun_tor_tbl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnok Verseghy Szolnok Varga 2018/09/17
13:30
Verseghy Ferenc Gimnázium Tóth Viktor Fenyvesi Zénó
2 Szolnok Verseghy Szolnoki Sportcentrum . 2018/09/17
14:30
Verseghy Ferenc Gimnázium Tóth Viktor Szpiró Balázs
3 Szolnoki Sportcentrum . Szolnok Varga 2018/09/17
15:30
Verseghy Ferenc Gimnázium Szpiró Balázs Fenyvesi Zénó

Tiboldi Kupa Fiú

hun_tor_tbf 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnok Verseghy Szolnok Gépipari 2018/09/18
13:00
Verseghy Ferenc Gimnázium Fehérvári Gergely Tóth Viktor
2 Szolnok Verseghy Szolnok Varga 2018/09/18
14:00
Verseghy Ferenc Gimnázium Fehérvári Gergely Tóth Viktor
3 Szolnok Varga Szolnok Gépipari 2018/09/18
15:00
Verseghy Ferenc Gimnázium Fehérvári Gergely Tóth Viktor

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány

hun_jas_dsl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_jas_dsl_1 Kisújszállási SE - . Karcag Nagykun 2019/01/29 10:00 29-42
(2-8, 12-6, 11-15, 4-13)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Rideg László Tóth Viktor
hun_jas_dsl_2 Békési ÁFÉSZ SE vk. Karcag Nagykun 2019/01/29 11:30 51-48
(10-14, 12-8, 10-15, 19-11)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Fenyvesi Zénó Tóth Viktor
hun_jas_dsl_3 Kisújszállási SE - . Békési ÁFÉSZ SE vk. 2019/01/29 13:00 38-50
(7-14, 2-14, 10-16, 19-6)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Rideg László Fenyvesi Zénó

JNSZ Mini (U10)

hunu10_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu10_jas_8 Szolnoki Aranysasok Karcagi SE Pusztai Sas. 2018/11/20 15:45 16-55
(2-7, 9-24, 2-9, 3-15)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Rideg László Terjéki András
hunu10_jas_9 Pityke Kicsik Karcagi SE Pusztai Sas. 2018/12/14 14:30 32-50
(8-13, 12-12, 8-14, 4-11)
Toldi Miklós SZKI Zahorán Kitti Mária Fehérvári Gergely
hunu10_jas_11 Pityke Kicsik Szolnoki Aranysasok 2019/01/23 16:00 97-26
(28-3, 13-12, 30-4, 26-7)
Toldi Miklós SZKI Drenyovszki Dániel Tóth Viktor
hunu10_jas_4 Szecska Bikák Szolnoki Aranysasok 2019/02/06 16:00 57-31
(10-10, 23-9, 6-9, 18-3)
Zöld Ház Fenyvesi Zénó Bujáki Dániel
hunu10_jas_3 Karcagi SE Pusztai Sas. Pityke Kicsik 2019/02/07 15:00 46-41
(5-18, 14-4, 8-5, 19-14)
Karcag Városi Sportcsarnok Zahorán Kitti Mária Szőcs Béla
hunu10_jas_1 Pityke Kicsik Szecska Bikák 2019/02/20 16:00 74-39
(32-14, 14-9, 10-10, 18-6)
Toldi Miklós SZKI Zahorán Kitti Mária
hunu10_jas_2 Karcagi SE Pusztai Sas. Szolnoki Aranysasok 2019/02/22 14:45 56-18
(8-5, 19-7, 14-5, 15-1)
Karcag Városi Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Zahorán Kitti Mária

JNSZ Mini (U10)

hunu10_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu10_jas_10 Szolnoki Aranysasok Szecska Bikák 2019/03/27 15:30 Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Mile Gábor Bujáki Dániel

JNSZ Serdülő Fiú

hunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu14_jas_24 Lehel Kosársuli/A Szolnoki KA U14/C 2019/01/15 17:30 94-41
(29-7, 29-6, 18-8, 18-20)
Apponyi Általános Iskola Mile Gábor Szappanos Máté
hunu14_jas_5 Békési SZSK Szolnoki KA U14/A 2019/01/21 16:00 62-94
(16-27, 9-26, 14-23, 23-18)
Karacs Teréz Általános Iskola Bere Márton Brúnó Papy Zsolt
hunu14_jas_18 Szolnoki KA U14/C Lehel Kosársuli/A 2019/01/23 16:00 39-85
(2-33, 5-20, 15-13, 17-19)
Közgazdasági SZKI Rácz Zsolt Róbert Bujáki Dániel
hunu14_jas_2 Lehel Kosársuli/B Békési SZSK 2019/01/29 16:20 23-49
(8-6, 2-15, 5-13, 8-15)
Apponyi Általános Iskola Farkas János Szappanos Máté
hunu14_jas_15 Lehel Kosársuli/A Szolnoki KA U14/B 2019/02/08 17:45 106-29
(28-8, 27-3, 27-10, 24-8)
Apponyi Általános Iskola Szőcs Béla Szappanos Máté
hunu14_jas_3 Lehel Kosársuli/B Szolnoki KA U14/A 2019/02/12 16:20 21-72
(5-20, 3-23, 3-19, 10-10)
Apponyi Általános Iskola Mile Gábor Rideg László
hunu14_jas_12 Lehel Kosársuli/B Szolnoki Sportcentrum . 2019/02/26 16:20 38-66
(7-6, 7-27, 19-10, 5-23)
Apponyi Általános Iskola Mile Gábor Szappanos Máté

JNSZ Serdülő Leány

whunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
whunu14_jas_11 Szolnoki Sportcentrum/. Karcagi SE 2018/11/20 18:30 70-61
(22-16, 19-17, 13-22, 16-6)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Mezei Tibor Fenyvesi Zénó
whunu14_jas_26 Karcagi SE Szolnoki Sportcentrum/. 2019/01/24 18:15 70-57
(23-26, 13-2, 14-16, 20-13)
Karcag Városi Sportcsarnok Farkas János Szappanos Máté
whunu14_jas_13 Pityke KSE Szolnoki Sportcentrum/. 2019/01/31 17:30 25-95
(6-30, 2-25, 11-11, 5-29)
Petőfi Sándor Általános Iskola Farkas János Fenyvesi Zénó
whunu14_jas_22 Karcagi SE Pityke KSE 2019/02/07 16:30 93-25
(37-7, 14-5, 18-6, 24-7)
Karcag Városi Sportcsarnok Zahorán Kitti Mária Szőcs Béla
whunu14_jas_28 Szolnoki Sportcentrum/. Pityke KSE 2019/02/21 18:20 64-24
(22-6, 14-10, 18-4, 10-4)
Verseghy Ferenc Gimnázium Szabó László Szappanos Máté

JNSZ Serdülő Leány

whunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
whunu14_jas_5 Szolnoki Sportcentrum/. Szolnoki Sportcentrum/. 2019/04/09 16:15 Gépipari SZKI
whunu14_jas_20 Szolnoki Sportcentrum/. Szolnoki Sportcentrum/. 2019/04/16 16:15 Gépipari SZKI

JNSZ Gyermek (U12)

hunu12_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu12_jas_32 Kisújszállási SE Ap. Karcagi SE Farkasok 2019/01/18 16:30 12-94
(2-22, 6-22, 4-16, 0-34)
Móricz Zsigmond Gimnázium Mile Gábor Terjéki András
hunu12_jas_3 Szolnoki Leopárdköly. Pityke KSE 2019/01/19 10:00 53-83
(4-22, 17-23, 11-17, 21-21)
Zöld Ház Szpiró Balázs Szappanos Máté
hunu12_jas_9 Pityke KSE Szolnoki Leopárdköly. 2019/01/19 11:15 87-57
(13-12, 29-19, 25-12, 20-24)
Zöld Ház Farkas János Szappanos Máté
hunu12_jas_13 Tószegi Vadrózsák Kisújszállási SE Ap. 2019/02/19 16:15 90-10
(30-2, 16-6, 28-2, 16-0)
Gépipari SZKI Rácz Zsolt Róbert Szabó László
hunu12_jas_26 Szecska Szöcskék Tószegi Vadrózsák 2019/03/05 00: 11-89
(2-26, 7-19, 1-10, 1-24)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Pál-Szabó Sándor Fenyvesi Zénó
hunu12_jas_15 Kisújszállási SE Ap. Szolnoki Rókák 2019/03/08 16:30 15-45
(6-6, 7-11, 0-14, 2-14)
Móricz Zsigmond Gimnázium Pál-Szabó Sándor Mezei Tibor
hunu12_jas_7 Lehel Kosársuli Pityke KSE 2019/03/18 17:30 31-106
(10-27, 6-30, 4-30, 11-19)
Apponyi Általános Iskola Pál-Szabó Sándor Szappanos Máté

JNSZ Gyermek (U12)

hunu12_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu12_jas_27 Karcagi SE Farkasok Szolnoki Rókák 2019/04/04 16:30 Karcag Városi Sportcsarnok

JNSZ Előkészítő (U11)

hunu11_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu11_jas_10 JKSE Kenguruk Lehel Kosársuli 2018/12/05 16:00 90-28
(28-10, 28-12, 14-4, 20-2)
Apponyi Általános Iskola Mile Gábor Szappanos Máté
hunu11_jas_7 Kisújszállási SE Szolnoki Sasok 2018/12/11 15:00 24-137
(6-44, 10-30, 4-35, 4-28)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Fehérvári Gergely Rideg László
hunu11_jas_20 Lehel Kosársuli JKSE Kenguruk 2019/01/30 16:00 31-82
(4-34, 15-19, 4-16, 8-13)
Apponyi Általános Iskola Szappanos Máté Terjéki András
hunu11_jas_3 Lehel Kosársuli Szolnoki Sasok 2019/02/19 16:00 45-102
(8-35, 18-23, 9-24, 10-20)
Rákóczi úti Általános Iskola Szappanos Máté Bujáki Dániel
hunu11_jas_16 Kisújszállási SE Lehel Kosársuli 2019/03/07 15:00 72-33
(17-8, 24-1, 17-16, 14-8)
Arany János Általános Iskola Szőcs Béla Fenyvesi Zénó
hunu11_jas_6 Lehel Kosársuli Kisújszállási SE 2019/03/07 16:00 33-88
(4-26, 15-26, 10-24, 4-12)
Arany János Általános Iskola Szőcs Béla Fenyvesi Zénó
hunu11_jas_15 JKSE Kenguruk Szolnoki Sasok 2019/03/08 16:00 33-70
(8-16, 15-22, 4-10, 6-22)
Apponyi Általános Iskola Fehérvári Gergely Fenyvesi Zénó

JNSZ Előkészítő (U11)

hunu11_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu11_jas_1 Szecska Bikák Lehel Kosársuli 2019/03/26 17:30 Széchenyi körút-i Általános Iskola Mile Gábor Terjéki András
hunu11_jas_13 Szolnoki Sasok Lehel Kosársuli 2019/04/02 17:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
hunu11_jas_18 JKSE Kenguruk Szecska Bikák 2019/04/03 15:30 Apponyi Általános Iskola
hunu11_jas_9 Szolnoki Sasok Szecska Bikák 2019/04/09 17:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
hunu11_jas_11 Lehel Kosársuli Szecska Bikák 2019/04/11 16:00 Klapka György SZKI
hunu11_jas_8 Szecska Bikák JKSE Kenguruk 2019/05/08 16:00 Zöld Ház

Serdülő Leány - Tabán kupa

whunu14_jas_tcup 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Pécsi VSK NKA Kecskeméti KA 2018/08/23 15:00 71-49
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Drenyovszki Dániel Farkas János
2 Kiss Lenke KS Szolnoki Sportcentrum 2018/08/23 17:00 46-70
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Szabó László Mezei Tibor
3 Szolnoki Sportcentrum Kecskeméti KA 2018/08/23 19:00 48-57
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Zahorán Kitti Mária Mezei Tibor
4 Kecskeméti KA Kiss Lenke KS 2018/08/24 10:00 86-30
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert Bagossy Barnabás
5 Kiss Lenke KS Pécsi VSK NKA 2018/08/24 12:00 12-91
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Drenyovszki Dániel Szpiró Balázs
6 Pécsi VSK NKA Szolnoki Sportcentrum 2018/08/24 16:30 65-51
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Szabó László Mezei Tibor

JNSZ - Semix Kupa

hun_jas_six 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SMX004 Szolnoki Egyesült Kir. Karcagi SE 2018/09/13 20:00 50-49
(12-10, 13-9, 14-12, 11-18)
Karcag Városi Sportcsarnok Fehérvári Gergely Szabó László
SMX005 Szolnoki Olaj KK U23 Szentesi KK 2018/09/15 16:00 59-72
(15-17, 15-17, 7-26, 22-12)
Tiszavirág Aréna Fodor Attila Rácz Zsolt Róbert
SMX003 Ceglédi KE II. JP AUTO - JKSE U23 2018/09/16 19:30 70-80
(14-22, 16-24, 17-16, 23-18)
Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) Fodor Attila Szabó László
SMX008 Szentesi KK Szolnoki Baglyok SE 2018/09/21 19:00 73-87
(12-27, 18-16, 13-21, 30-23)
Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Mezei Tibor
SMX007 JP AUTO - JKSE U23 Szolnoki Egyesült Kir. 2018/09/21 20:30 85-62
(23-14, 23-14, 25-13, 14-21)
Belvárosi Általános Iskola Gál János Szabó László
SMX010 Szolnoki Egyesült Kir. Szentesi KK 2018/09/30 17:30 64-62
(-, -, -, -)
Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Fehérvári Gergely Mezei Tibor
SMX009 JP AUTO - JKSE U23 Szolnoki Baglyok SE 2018/10/01 20:30 74-69
(-, -, -, -)
Belvárosi Általános Iskola Fehérvári Gergely Mezei Tibor

JNSZ leány kadett

whunu16_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
whunu16_jas_7 Szolnoki Sportc./B Szentesi KK 2018/12/14 18:15 108-19
(30-6, 26-2, 26-2, 26-9)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Drenyovszki Dániel Fenyvesi Zénó
whunu16_jas_2 Szolnoki Sportc./B Kisújszállási SE/A 2019/03/05 17:00 77-17
(14-8, 20-4, 20-2, 23-3)
Verseghy Ferenc Gimnázium Szabó László Gyenge Gábor
whunu16_jas_16 Szolnoki Sportc./B Kisújszállási SE/B 2019/03/05 18:15 66-20
(17-4, 17-6, 23-8, 9-2)
Verseghy Ferenc Gimnázium Szabó László Rideg László

JNSZ leány kadett

whunu16_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
whunu16_jas_14 Szolnoki Sportc./B Szolnoki Sportc./A 2019/04/05 16:30 Gépipari SZKI

JNSZ Megyei Palánta (U9) - Eredmények - A csoport

hun_jas_pal 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu9_jas_4 Karcag Kiskulcsosi Kisújszállás Arany 2018/11/23 14:30 40-2
(8-0, 12-0, 10-2, 10-0)
Rákóczifalva Központi Általános Iskola Fenyvesi Zénó
hunu9_jas_5 Rákóczifalva Karcag Győrffy 2018/11/23 15:00 2-54
(0-12, 0-14, 0-20, 2-8)
Rákóczifalva Központi Általános Iskola Fenyvesi Zénó

JNSZ Megyei Palánta (U9) - Eredmények - B csoport

hun_jas_pal 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hunu9_jas_11 Jászberény Szt.Istv. Szolnok Fiumei 2019/02/28 15:15 34-4
(10-0, 3-0, 13-0, 8-4)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Fenyvesi Zénó Ócsai József
hunu9_jas_12 Tószeg Szolnok Szegő 2019/02/28 15:45 4-23
(0-14, 0-1, 4-2, 0-6)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Fenyvesi Zénó Terjéki András
hunu9_jas_13 Szolnok Kőrösi Jászberény Szt.Istv. 2019/02/28 16:15 35-16
(0-10, 16-0, 7-4, 12-2)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Fenyvesi Zénó Ócsai József
hunu9_jas_14 Szolnok Fiumei Tószeg 2019/02/28 16:45 4-8
(2-2, 0-4, 0-2, 2-0)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Fenyvesi Zénó Terjéki András
hunu9_jas_15 Szolnok Szegő Szolnok Kőrösi 2019/02/28 17:15 15-18
(2-6, 1-4, 12-2, 0-6)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Fenyvesi Zénó Ócsai József

JNSZ B33 diákolimpia - Eredmények - B KCS - fiú csoport

hunb33_jas_dol 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
33 Verseghy Pálfy 2018/12/16 17:00 16-4
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mile Gábor Fenyvesi Zénó
36 Szolnoki VKG II. BMKG 2018/12/16 17:20 18-8
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mezei Tibor Terjéki András
35 Szentannai SZIG 2018/12/16 17:20 6-21
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mile Gábor Fenyvesi Zénó
37 Verseghy SZIG 2018/12/16 17:40 3-22
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Drenyovszki Dániel Mile Gábor
38 Szolnoki VKG I. Szolnoki VKG II. 2018/12/16 17:40 18-10
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mezei Tibor Terjéki András
39 SZIG Szolnoki VKG I. 2018/12/16 18:00 21-12
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Drenyovszki Dániel Fenyvesi Zénó
40 Verseghy Szolnoki VKG II. 2018/12/16 18:00 19-8
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Mezei Tibor Terjéki András

Jász-Nagykun-Szolnok, 3kontra3 - Eredmények - Középisk.Fiú csoport

hun_jas_3k3 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_jas_3k3_13 Gépipari 1 Karcag Nagykun/B 2019/02/03 13:00 13-8
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Gyenge Gábor
hun_jas_3k3_14 Karcag Nagykun/A Mezőtúri Refi 2019/02/03 13:20 13-5
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Fenyvesi Zénó
hun_jas_3k3_15 Karcag Nagykun/B Karcag Nagykun/A 2019/02/03 13:40 8-12
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Fenyvesi Zénó
hun_jas_3k3_16 Mezőtúri Refi Gépipari 2 2019/02/03 14:00 8-12
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Bujáki Dániel

Jász-Nagykun-Szolnok, 3kontra3 - Eredmények - Középisk.Leány csoport

hun_jas_3k3 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_jas_3k3_30 KisújSE/B KisújSE/A 2019/02/03 13:20 6-7
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert
hun_jas_3k3_31 KisújSE/C KisújSE/B 2019/02/03 13:40 6-12
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert
hun_jas_3k3_32 Karcag Nagykun/A-KL KisújSE/A 2019/02/03 14:00 8-5
(-, -, -, -)
Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert

Tabellák

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Szolnoki Baglyok SE 16 0.97 31 15 1 1401 944
2 BGK-SZEK 12 0.92 22 10 2 1011 822
3 Lehel Kosársuli 13 0.88 23 10 3 1234 852
4 Szolnoki MÁV SE 11 0.86 19 8 3 875 665
5 Szolnoki Olaj KK U23 16 0.78 25 9 7 1099 1279
6 Ceglédi KE II. 10 0.70 14 4 6 702 741
7 Szolnoki Olaj KK U19 14 0.64 18 4 10 1013 1128
8 Szentesi KK 14 0.64 18 4 10 936 1161
9 Törökszentmiklósi KSE 14 0.64 18 4 10 949 1073
10 Szolnoki MÁV SE U20 16 0.50 16 0 16 869 1424

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu