JNSZ Felnőtt férfihun_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
24 | Szolnoki KA/B | Hatvan KK | 0-0 | Már. 20. 20:30 | |||||
22 | Karcagi SE | CEKK-VBW | 0-0 | Már. 21. 19:30 | |||||
21 | CEKK-VBW | Karcagi SE | 0-0 | Már. 23. 13:00 |
JNSZ Felnőtt Nőiwhun_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
9 | Nagykőrösi Sólymok | Vásárhelyi Kosársul. | 0-0 | Már. 22. 18:00 |
JNSZ Kadett fiú U16hunu16_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
3 | Szolnoki KA/C | Kisújszállási SE | 61-74 | Nov. 09. | |||||
6 | Kisújszállási SE | CEKK-Basket | 88-45 | Nov. 20. | |||||
14 | Kisújszállási SE | Lehel Kosársuli U16 | 69-64 | Feb. 15. | |||||
JNSZ Kadett fiú U16hunu16_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
25 | Szentesi KK/B | Szolnoki KA/C | 0-0 | Már. 28. 18:50 | |||||
20 | Szolnoki KA/C | Szolnoki KA/B | 0-0 | Ápr. 09. 16:30 | |||||
8 | CEKK-Basket | Szolnoki KA/B | 0-0 | Ápr. 11. 19:00 | |||||
13 | Szentesi KK/B | Szolnoki KA/B | 0-0 | Ápr. 13. 17:00 | |||||
26 | Kisújszállási SE | Szolnoki KA/B | 0-0 | Ápr. 15. 18:30 | |||||
30 | CEKK-Basket | Szolnoki KA/C | 0-0 | Ápr. 23. 19:15 | |||||
28 | Szolnoki KA/B | Szentesi KK/B | 0-0 | Ápr. 25. 16:15 |
JNSZ Serdülő fiú U14hunu14_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
4 | Szolnoki KA | Pityke KSE | 0-0 | Már. 20. 18:15 | |||||
13 | Szentesi KK/B | CS Vest Activ Timisoar. | 0-0 | Már. 24. 11:00 | |||||
3 | CS Vest Activ Timisoar. | Szentesi KK/B | 0-0 | Már. 24. 13:00 | |||||
2 | Pityke KSE | Lehel Kosársuli U14 | 0-0 | Már. 27. 16:45 | |||||
1 | Szolnoki KA | CS Vest Activ Timisoar. | 0-0 | Ápr. 07. 12:00 | |||||
11 | CS Vest Activ Timisoar. | Szolnoki KA | 0-0 | Ápr. 07. 14:00 | |||||
12 | Lehel Kosársuli U14 | Pityke KSE | 0-0 | Ápr. 11. 17:00 |
JNSZ Serdülő Leány U14whunu14_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
17 | Szolnoki Sportcentrum | CEKK-Gerje | 0-0 | Feb. 28. 15:30 | |||||
14 | CEKK-Gerje | Karcagi SE | 0-0 | Feb. 28. 17:00 | |||||
9 | Szolnoki Sportcentrum | Karcagi SE | 0-0 | Feb. 28. 18:30 | |||||
21 | Karcagi SE | Szolnoki Sportcentrum | 0-0 | . 00:0 | |||||
22 | CEKK-Gerje | Karcagi SE | 0-0 | . 00:0 | |||||
4 | Karcagi SE | CEKK-Gerje | 0-0 | . 00:0 | |||||
20 | Szolnoki Sportcentrum | CEKK-Gerje | 0-0 | . 00:0 |
JNSZ Gyermek U12hunu12_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
8 | Karcagi SE Pusztai Vip. | Szolnoki Tigrisek | 0-0 | Ápr. 11. 16:30 |
JNSZ Előkészítő U11hunu11_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
8 | Szolnoki Viperák | Szolnoki Kobrák | 0-0 | Nov. 21. 16:00 | |||||
2 | Szolnoki Kobrák | Szolnoki Viperák | 0-0 | Nov. 27. 17:00 | |||||
3 | Szolnoki Kobrák | Rákóczifalvai Párdu. | 0-0 | Dec. 05. 17:15 | |||||
6 | Lehel Kosársuli U11 | Szolnoki Kobrák | 0-0 | Jan. 23. 17:00 | |||||
4 | Lehel Kosársuli U11 | Szolnoki Viperák | 0-0 | Jan. 30. 17:00 | |||||
10 | Szolnoki Viperák | Lehel Kosársuli U11 | 0-0 | Feb. 06. 16:00 | |||||
11 | Rákóczifalvai Párdu. | Szolnoki Viperák | 0-0 | Feb. 08. 17:30 |
JNSZ Mini U10hunu10_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
29 | Szolnoki Gepárdok | JKSE Kosársuli U10 | 0-0 | Már. 19. 16:00 | |||||
58 | JKSE Kosársuli U10 | Tiszafüredi Kistigris. | 0-0 | Már. 23. 10:00 | |||||
59 | Tiszafüredi Kistigris. | Karcagi SE Oroszláncs. | 0-0 | Már. 23. 11:15 | |||||
60 | JKSE Kosársuli U10 | Karcagi SE Oroszláncs. | 0-0 | Már. 23. 12:30 | |||||
61 | Szolnoki Sasok | Szolnoki Gepárdok | 0-0 | Ápr. 21. 10:00 | |||||
62 | Szolnoki Gepárdok | Szolnoki Kobrák | 0-0 | Ápr. 21. 11:15 | |||||
63 | Szolnoki Sasok | Szolnoki Kobrák | 0-0 | Ápr. 21. 12:30 |
JNSZ Csemete U9hunu9_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
25 | Karcagi SE Oroszlánb. | Szolnoki Sasok | 0-0 | Már. 21. 15:00 | |||||
44 | Szolnoki Vidrák | Tószegi Tigrisek | 0-0 | Már. 21. 15:30 | |||||
43 | Nagykőrösi Sólyomfi. | Szolnoki Vidrák | 0-0 | Már. 21. 16:30 | |||||
45 | Tószegi Tigrisek | Nagykőrösi Sólyomfi. | 0-0 | Már. 21. 17:30 |
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás fiúhun_jas_dsz |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
3 | Mezőtúri Ref. Koll. . | Túrkeve - Ványai DSE | 0-0 | Jan. 24. 09:00 | |||||
2 | Túrkeve - Ványai DSE | Kisújszállási SE - . | 0-0 | Jan. 24. 10:15 | |||||
1 | Mezőtúri Ref. Koll. . | Kisújszállási SE - . | 0-0 | Jan. 24. 11:30 | |||||
12 | Kisújszállási SE - . | Mezőtúri Ref. Koll. . | 0-0 | Feb. 13. 10:00 | |||||
11 | Tiszafüred - KLG | Mezőtúri Ref. Koll. . | 0-0 | Feb. 13. 11:15 | |||||
10 | Tiszafüred - KLG | Kisújszállási SE - . | 0-0 | Feb. 13. 12:30 | |||||
4 | Kisújszállási SE - . | Tiszafüred - KLG | 0-0 | . 00:0 |
SEMIX Kupa felnőtt férfihun_jas_six |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
5 | Szolnoki KA/B | Karcagi SE | 89-78 | Sze. 13. | |||||
3 | Ceglédi KE U23 | Törökszentmiklósi K. | 72-63 | Sze. 16. | |||||
6 | SPC-SZEK | Szolnoki KA/B | 115-70 | Sze. 18. | |||||
4 | Szolnoki KA/A | Békési SZSK | 61-75 | Sze. 21. | |||||
7 | Békési SZSK | Ceglédi KE U23 | 71-68 | Sze. 28. | |||||
8 | SPC-SZEK | Békési SZSK | 79-78 | Okt. 03. | |||||
9 | Szolnoki KA/B | Ceglédi KE U23 | 82-90 | Okt. 04. |
Tabán Kupa U14 leánywhunu14_jas_tcup |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | Szolnoki Sportcentrum | Kecskeméti KA | 32-123 | Aug. 18. | |||||
2 | Pécsi VSK NKA | Karcagi SE | 99-29 | Aug. 18. | |||||
3 | Kecskeméti KA | Karcagi SE | 122-31 | Aug. 18. | |||||
4 | Pécsi VSK NKA | Szolnoki Sportcentrum | 105-44 | Aug. 18. | |||||
5 | Szolnoki Sportcentrum | Karcagi SE | 48-80 | Aug. 19. | |||||
6 | Kecskeméti KA | Pécsi VSK NKA | 96-30 | Aug. 19. |
Tiboldi Kupa Leányhun_jas_tkl |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | Szolnoki MÁV SE I. | Szolnoki Sportcentrum | 87-70 | Sze. 19. | |||||
2 | Szolnoki MÁV SE I. | Szolnoki MÁV SE II. | 65-58 | Sze. 21. | |||||
3 | Szolnoki MÁV SE II. | Szolnoki Sportcentrum | 68-80 | Sze. 21. |
Kiváló Kölykök Kupája U12 Fiú - Műsor - Helyosztóhun_jas_kiv |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
37 | MAFC | Nyíregyházi Sportcen. | 0-0 | Már. 23. 11:00 | |||||
38 | Cívis KK Debrecen | Szolnoki Sportcentrum | 0-0 | Már. 23. 12:45 | |||||
39 | 0-0 | Már. 23. 14:30 | |||||||
40 | 0-0 | Már. 23. 16:15 | |||||||
42 | SZEDEÁK | Lehel Kosársuli | 0-0 | Már. 24. 11:00 | |||||
41 | NYIKSE | Dávid Kornél KA | 0-0 | Már. 24. 12:45 | |||||
43 | 0-0 | Már. 24. 14:30 |
JNSZ B33 diákolimpiahunb33_jas_dol |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
17 | Nagykun Refi L | Tiszafüred L | 0-0 | Dec. 17. 12:00 | |||||
13 | Verseghy F | Varga F | 0-0 | Dec. 17. 12:00 | |||||
18 | Tiszafüred L | Varga L | 0-0 | Dec. 17. 12:20 | |||||
14 | Nagykun Refi F | Tiszafüred F | 0-0 | Dec. 17. 12:20 | |||||
19 | Varga L | Nagykun Refi L | 0-0 | Dec. 17. 12:40 | |||||
15 | Tiszafüred F | Verseghy F | 0-0 | Dec. 17. 12:40 | |||||
16 | Varga F | Nagykun Refi F | 0-0 | Dec. 17. 13:00 |
Regionális Fiú Junior, JNSZhun_jas_rfj |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
FRJA5012 | Szolnoki KA/B | Nagykőrősi Sólymok . | 0-0 | Okt. 13. 15:30 | |||||
FRJA5011 | Félegyházi TSI | Vásárhelyi Kosársul. | 0-0 | Okt. 16. 17:00 | |||||
FRJA5013 | Békéscsabai KK | Szedeák U18/B | 0-0 | Okt. 25. 17:15 | |||||
FRJA5021 | Nagykőrősi Sólymok . | Félegyházi TSI | 0-0 | Okt. 25. 17:30 | |||||
FRJA5033 | Nagykőrősi Sólymok . | Békéscsabai KK | 0-0 | Nov. 06. 17:30 | |||||
FRJA5031 | Félegyházi TSI | Szedeák U18/B | 0-0 | Nov. 08. 17:00 | |||||
FRJA5022 | Szolnoki KA/B | Békéscsabai KK | 0-0 | Nov. 14. 15:30 |
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ - Eredmények - "A" csoporthun_jas_rfs |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
FRSA4101 | Félegyházi TSI/A | CEKK Basket | 2-0 | Feb. 12. | |||||
FRSA4083 | Szolnoki KA/B | Vásárhelyi Bikák/B | 20-0 | Feb. 17. | |||||
FRSA4022 | Szolnoki KA/B | CEKK Basket | 2-0 | Feb. 25. | |||||
FRSA4092 | CEKK Basket | Szolnoki KA/B | 0-2 | Feb. 25. | |||||
FRSA4031 | CEKK Basket | Félegyházi TSI/A | 0-2 | Már. 10. | |||||
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ - Eredmények - "B" csoporthun_jas_rfs |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
FRSA4182 | C.S. Sport Star Timiso. | CKE U14/B | 0-20 | Feb. 17. | |||||
FRSA4252 | CKE U14/B | C.S. Sport Star Timiso. | 20-0 | Feb. 17. | |||||
Regionális Fiú Serdülő, JNSZhun_jas_rfs |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
85 | Félegyházi TSI/A | Szedeák U14/B | 0-0 | Már. 21. 17:00 | |||||
93 | Békési SZSK | Szentesi KK | 0-0 | Már. 23. 10:30 | |||||
88 | Kecskeméti KA MathiÁ. | Nagykőrösi Sólymok . | 0-0 | Már. 25. 15:30 | |||||
95 | Nagykőrösi Sólymok . | Kecskeméti KA MathiÁ. | 0-0 | Már. 28. 16:45 | |||||
86 | Szentesi KK | Békési SZSK | 0-0 | Ápr. 08. 17:30 |
Jász Kupa U12 fiúhunu12_tor_jas |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | Lehel Kosársuli U12 | Kecskeméti KA | 36-74 | Sze. 16. | |||||
2 | MEAFC | DMTK | 85-6 | Sze. 16. | |||||
3 | Lehel Kosársuli U12 | DMTK | 61-24 | Sze. 16. | |||||
4 | Kecskeméti KA | MEAFC | 75-49 | Sze. 16. |
Lendületes Leányok Ligája U12hun_jas_len |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | Karcagi SE | Cívis KK U12 | 0-0 | Nov. 25. 10:00 | |||||
2 | Cívis KK U12 | Mezőberényi KK | 0-0 | Nov. 25. 11:45 | |||||
3 | Mezőberényi KK | Karcagi SE | 0-0 | Nov. 25. 13:30 | |||||
7 | Cívis KK U12 | Karcagi SE | 0-0 | Feb. 10. 10:00 | |||||
8 | Karcagi SE | Mezőberényi KK | 0-0 | Feb. 10. 11:45 | |||||
9 | Mezőberényi KK | Cívis KK U12 | 0-0 | Feb. 10. 13:30 | |||||
4 | Cívis KK U12 | Mezőberényi KK | 0-0 | Már. 03. 13:30 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Törökszentmiklósi KSE | 1.00 | 8 | 0 | |||||
2 | Karcagi SE | 0.88 | 6 | 2 | |||||
3 | Szolnoki KA/B | 0.75 | 4 | 4 | |||||
4 | Hatvan KK | 0.63 | 2 | 6 | |||||
5 | CEKK-VBW | 0.50 | 0 | 8 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Nagykőrösi Sólymok | 1.00 | 2 | 0 | |||||
2 | Vásárhelyi Kosársuli | 0.67 | 1 | 2 | |||||
3 | CEKK-Basket | 0.50 | 0 | 1 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Kisújszállási SE | 1.00 | 7 | 0 | |||||
2 | Lehel Kosársuli U16 | 0.88 | 6 | 2 | |||||
3 | Szolnoki KA/C | 0.79 | 4 | 3 | |||||
4 | Szentesi KK/B | 0.64 | 2 | 5 | |||||
5 | Szolnoki KA/B | 0.60 | 1 | 4 | |||||
6 | CEKK-Basket | 0.50 | 0 | 6 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Lehel Kosársuli U14 | 1.00 | 3 | 0 | |||||
2 | Pityke KSE | 1.00 | 1 | 0 | |||||
3 | CS Vest Activ Timisoara | 0.50 | 0 | 2 | |||||
4 | Szolnoki KA * | 0.25 | 0 | 2 | |||||
5 | Szentesi KK/B | 0.00 | 0 | 0 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Karcagi SE | 1.00 | 2 | 0 | |||||
2 | Szolnoki Sportcentrum | 0.75 | 1 | 1 | |||||
3 | CEKK-Gerje * | 0.00 | 0 | 2 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Szolnoki Tigrisek | 1.00 | 3 | 0 | |||||
2 | Szolnoki Párducok | 0.67 | 1 | 2 | |||||
3 | Lehel Kosársuli U12 | 0.67 | 1 | 2 | |||||
4 | Karcagi SE Pusztai Viperák | 0.50 | 0 | 1 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Szolnoki Kobrák | 1.00 | 4 | 0 | |||||
2 | Lehel Kosársuli U11 | 0.83 | 2 | 1 | |||||
3 | Szolnoki Viperák | 0.67 | 2 | 4 | |||||
4 | Rákóczifalvai Párducok | 0.50 | 0 | 3 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Szolnoki Kobrák | 1.00 | 10 | 0 | |||||
2 | Karcagi SE Oroszlánkölykök | 0.96 | 12 | 1 | |||||
3 | Karcagi SE Oroszláncsemeték | 0.81 | 5 | 3 | |||||
4 | Lehel Kosársuli U10 | 0.80 | 6 | 4 | |||||
5 | JKSE Kosársuli U10 | 0.77 | 6 | 5 | |||||
6 | Szolnoki Sasok | 0.65 | 4 | 9 | |||||
7 | Tiszai Kisvirágok | 0.61 | 2 | 7 | |||||
8 | Szolnoki Gepárdok | 0.55 | 1 | 9 | |||||
9 | Tiszafüredi Kistigrisek | 0.50 | 0 | 8 |
Kupa - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | SPC-SZEK | 1.00 | 3 | 0 | |||||
2 | Békési SZSK | 0.83 | 2 | 1 | |||||
3 | Ceglédi KE U23 | 0.83 | 2 | 1 | |||||
4 | Szolnoki KA/B | 0.75 | 2 | 2 | |||||
5 | Törökszentmiklósi KSE | 0.50 | 0 | 1 | |||||
6 | Karcagi SE | 0.50 | 0 | 1 | |||||
7 | Szolnoki KA/A | 0.50 | 0 | 1 | |||||
8 | Hatvan KK | 0.50 | 0 | 1 | |||||
9 | Lehel Kosársuli U18 | 0.50 | 0 | 1 |
Kupa - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Szolnoki MÁV SE I. | 1.00 | 2 | 0 | |||||
2 | Szolnoki Sportcentrum | 0.75 | 1 | 1 | |||||
3 | Szolnoki MÁV SE II. | 0.50 | 0 | 2 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | MAFC | 1.00 | 8 | 0 | |||||
2 | Cívis KK Debrecen | 0.94 | 7 | 1 | |||||
3 | Szolnoki Sportcentrum | 0.88 | 6 | 2 | |||||
4 | Nyíregyházi Sportcentrum | 0.81 | 5 | 3 | |||||
5 | NYIKSE | 0.75 | 4 | 4 | |||||
6 | SZEDEÁK | 0.63 | 2 | 6 | |||||
7 | Lehel Kosársuli | 0.56 | 1 | 7 | |||||
8 | Dávid Kornél KA | 0.56 | 1 | 7 | |||||
9 | Vásárhelyi Kosársuli * | 0.50 | 2 | 6 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Vásárhelyi Kosársuli | 0.95 | 9 | 1 | |||||
2 | Félegyházi TSI | 0.90 | 8 | 2 | |||||
3 | Szedeák U18/B | 0.80 | 6 | 4 | |||||
4 | Békéscsabai KK | 0.70 | 4 | 6 | |||||
5 | Szolnoki KA/B | 0.60 | 2 | 8 | |||||
6 | Nagykőrősi Sólymok U18 | 0.55 | 1 | 9 |
Alapszakasz - "A" csoport |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Félegyházi TSI/A | 0.92 | 10 | 2 | |||||
2 | Békési SZSK | 0.88 | 9 | 3 | |||||
3 | Gyulasport NKFT | 0.83 | 8 | 4 | |||||
4 | Nagykőrösi Sólymok KE/U14 | 0.79 | 7 | 5 | |||||
5 | Vásárhelyi Bikák/B * | 0.67 | 5 | 7 | |||||
6 | Szolnoki KA/B | 0.63 | 3 | 9 | |||||
7 | CEKK Basket | 0.50 | 0 | 12 | |||||
Alapszakasz - "B" csoport |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Szentesi KK | 0.92 | 10 | 2 | |||||
2 | Szedeák U14/B | 0.88 | 9 | 3 | |||||
3 | Kecskeméti KA MathiÁSZ/C | 0.79 | 7 | 5 | |||||
4 | Szolnoki KA U13/C | 0.71 | 5 | 7 | |||||
5 | C.S. Sport Star Timisoara * | 0.71 | 7 | 5 | |||||
6 | CKE U14/B | 0.67 | 4 | 8 | |||||
7 | Félegyházi TSI/B | 0.50 | 0 | 12 |
Kupa - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Kecskeméti KA | 1.00 | 2 | 0 | |||||
2 | MEAFC | 0.75 | 1 | 1 | |||||
3 | Lehel Kosársuli U12 | 0.75 | 1 | 1 | |||||
4 | DMTK | 0.50 | 0 | 2 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Karcagi SE | 1.00 | 6 | 0 | |||||
2 | Mezőberényi KK | 0.67 | 2 | 4 | |||||
3 | Cívis KK U12 | 0.58 | 1 | 5 |