/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor

Regionális Leány Kadett, GYMS

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
14 Dávid Kornél KA/B UNI Győr NKA/B 2023/10/24
18:00
Tóvárosi Ált. Isk. Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF
2 UNI Győr NKA/B VESC U16 2023/10/27
15:00
Egyetemi edzőcsarnok Földesi Marcell, Bakó László Ferenc
3 Sportdarázs Darazsak Sportakadémia/B 2023/11/08
18:30
NOVOMATIC Aréna Hernicz Balazs, Kovács Zoltán
1 Ajka Dávid Kornél KA/B 2023/11/10
18:00
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor, Prieger Mihály
6 UNI Győr NKA/B Darazsak Sportakadémia/B 2023/11/12
11:00
Egyetemi edzőcsarnok Bende Réka, Bende Zoltán
10 Ajka VESC U16 2023/11/14
18:00
Bakony Sporttelep Mónus Péter, Prieger Mihály
12 Dávid Kornél KA/B Darazsak Sportakadémia/B 2023/11/14
18:00
Tóvárosi Ált. Isk. Koller István, Mészáros András
4 Sportdarázs Ajka 2023/11/18
13:00
NOVOMATIC Aréna Hernicz Balazs, Horváth Márk
5 Dávid Kornél KA/B VESC U16 2023/11/21
18:15
Tóvárosi Ált. Isk. KOCSIS JÓZSEF, Hederics Fanni Rebeka
8 Ajka UNI Győr NKA/B 2023/11/24
16:00
Bakony Sporttelep Mónus Péter, Prieger Mihály
7 Dávid Kornél KA/B Sportdarázs 2023/11/25
13:30
MKOSZ Edzőközpont Kovátsné Fekete Csilla, Poór Tamás
9 Darazsak Sportakadémia/B VESC U16 2023/12/02
12:30
NOVOMATIC Aréna Wischy Péter Ferenc, Söveges Tamás
11 Sportdarázs UNI Győr NKA/B 2023/12/03
17:00
NOVOMATIC Aréna Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston
18 Darazsak Sportakadémia/B Sportdarázs 2023/12/07
16:15
NOVOMATIC Aréna Herczeg Ágoston, Söveges Tamás
15 VESC U16 Sportdarázs 2023/12/10
15:00
Egyetemi Tornacsarnok Béndek Gábor Miklós, KOCSIS JÓZSEF
17 VESC U16 UNI Győr NKA/B 2023/12/16
10:00
Egyetemi Tornacsarnok Mónus Péter, Prieger Mihály
13 Darazsak Sportakadémia/B Ajka 2023/12/16
11:00
NOVOMATIC Aréna Kovács Zoltán, Wischy Péter Ferenc
16 Dávid Kornél KA/B Ajka 2023/12/17
09:00
Tóvárosi Ált. Isk. Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós
21 Darazsak Sportakadémia/B UNI Győr NKA/B 2024/01/11
17:00
NOVOMATIC Aréna Wischy Péter Ferenc, Söveges Tamás
19 Ajka Sportdarázs 2024/01/12
16:00
Bakony Sporttelep Mónus Péter, Prieger Mihály
24 VESC U16 Darazsak Sportakadémia/B 2024/01/21
15:00
Egyetemi Tornacsarnok Kovács Karina Erzsébet, Schönborn Tamás
25 Ajka VESC U16 2024/01/26
16:00
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor, Mónus Péter
20 VESC U16 Dávid Kornél KA/B 2024/01/28
11:00
Egyetemi Tornacsarnok Rácz István Zoltán, Prieger Mihály
29 UNI Győr NKA/B Dávid Kornél KA/B 2024/02/02
15:00
Egyetemi edzőcsarnok Nagy Péter, Bende Zoltán
30 Sportdarázs VESC U16 2024/02/03
15:30
NOVOMATIC Aréna Wischy Péter Ferenc, Dr Tallós Gábor
32 UNI Győr NKA/B VESC U16 2024/02/09
15:00
Egyetemi edzőcsarnok Nagy Péter, Farkas Roland
35 Dávid Kornél KA/B VESC U16 2024/02/13
18:15
Tóvárosi Ált. Isk. KOCSIS JÓZSEF, Hederics Fanni Rebeka
37 Dávid Kornél KA/B Sportdarázs 2024/02/20
18:15
Tóvárosi Ált. Isk. Koller István, Mészáros András
38 Ajka UNI Győr NKA/B 2024/02/23
16:00
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor, Kiss István
28 Ajka Darazsak Sportakadémia/B 2024/03/01
16:00
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor, Kiss István
40 VESC U16 Ajka 2024/03/03
15:00
Egyetemi Tornacsarnok Lénárt Arthúr, Jüngling Ákos
33 Sportdarázs Darazsak Sportakadémia/B 2024/03/05
17:30
NOVOMATIC Aréna Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund
43 Darazsak Sportakadémia/B Ajka 2024/03/07
17:00
NOVOMATIC Aréna Rokob Krisztián, Wischy Péter Ferenc
45 VESC U16 Sportdarázs 2024/03/10
16:00
Egyetemi Tornacsarnok Sebesi Gábor, Prieger Mihály
39 Darazsak Sportakadémia/B VESC U16 2024/03/14
16:30
NOVOMATIC Aréna Rokob Krisztián, Kulik Rajmund
42 Dávid Kornél KA/B Darazsak Sportakadémia/B 2024/03/19
18:15
27 Darazsak Sportakadémia/B Dávid Kornél KA/B 2024/03/28
12:00
NOVOMATIC Aréna Kapusi Gábor, Wischy Péter Ferenc
22 Sportdarázs Dávid Kornél KA/B 2024/03/28
16:30
NOVOMATIC Aréna Kapusi Gábor, Hernicz Balazs
31 Ajka Dávid Kornél KA/B 2024/04/05
16:00
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor, Mónus Péter
26 UNI Győr NKA/B Sportdarázs 2024/04/07
10:00
Egyetemi edzőcsarnok Bakó László Ferenc, Tamás Anna
23 UNI Győr NKA/B Ajka 2024/04/07
13:00
Egyetemi edzőcsarnok Bakó László Ferenc, Tamás Anna
41 Sportdarázs UNI Győr NKA/B 2024/04/12
15:00
NOVOMATIC Aréna Horváth Márk, Kulik Rajmund
34 Sportdarázs Ajka 2024/04/16
17:00
NOVOMATIC Aréna Wischy Péter Ferenc, Söveges Tamás
44 Dávid Kornél KA/B UNI Győr NKA/B 2024/04/16
18:15
Tóvárosi Ált. Isk. Szőcs Péter, Hederics Fanni Rebeka
36 UNI Győr NKA/B Darazsak Sportakadémia/B 2024/04/19
15:00
Egyetemi edzőcsarnok
46 Egyeztetés alatt!

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetők
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzők 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnőtt
Férfi NB I. A
Női NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatőr Női NB I. K
Amatőr Női NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, női
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, női
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülő
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülő
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Műsor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzői jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu